Nejlepší.50 GS načítání v moderní válce 2 sezóna 3, nejlepší.50 GS načítání pro Warzone Season 5 Reloaded

Nejlepší.50 GS načítání pro Warzone Season 5 Reloaded

Rozhodl se SA Competition Trigger Umožní vám vystřelit mnohem rychleji bez jakýchkoli podstatných nevýhod. Také si všimnete zvýšení své stability zaměřené na nečinnost. Vyšší míra ohně zvýší již působivou TTK (čas na zabití).

Nejlepší .50 GS načítání v moderní válce 2 sezóna 3

Poskytnuto společností Activision Model zbraně pro .50 GS v Call of Duty: Modern Warfare 2.

The .50 GS je jednou z běžnějších sekundárních zbraní, které uvidíte v Call of Duty: Modern Warfare 2, hlavně díky své známosti v komunitě. Po některých po spuštění buffy .50 GS je schopná pistole, kterou mohou hráči využít ve své výhody v mnoha situacích. Pokud však hráči opravdu chtějí co nejlépe vytěžit maximum .50 GS v Modern Warfare 2 musí použít nejsilnější načítání.

Nejlepší .50 GS načítání v moderní válce 2

 • Hlaveň: SA tyran padesát
 • Laser: Fjx diod-70
 • Spouštěcí akce: SA Hare Trigger
 • Časopis: 13 kulatých mag
 • Zadní rukojeť: GS .50 dřevěných zrn

SA tyran padesát barel byl nedávno buffed zvětšením jeho rozsahu poškození, takže jsme ho museli hodit na načtení. Hráči také dostávají ránu ve své velikosti časopisu s 13 kulatým magnem. Zbytek zatížení je zaměřen na zlepšení .Mobilita 50 GS, aby hráči mohli rychleji dostat zbraň a rychleji přistávat na nepřátele.

Nejlepší .Nastavení třídy 50 GS v moderní válce 2

Pokud chcete zcela vyplnit nastavení třídy pro .50 GS v MW2, můžete hledat níže pro doporučení pro výhody a vybavení.

Výhody

 • Základní výhody – dvojnásobný čas, bomba
 • Bonus perk – Soustředit se
 • Ultimate Perk – Duch

Zařízení

Výhody, které jsme si vybrali, jsou dvojnásobné a bombové skupiny, aby hráči umožnili běžet rychleji a přežít exploze. Zaměřte se na bonusový výběr z důvodu .Při výstřelu tendence 50 GS k kopnutí. Konečným pohledem je duch, takže hráči mohou zůstat mimo radar, když je UAV ve vzduchu.

Konečně, naším výběrem smrtícího vybavení je poplatek za vrták, aby nepřátelé vyplachovali z míst a taktická volba je základní omráčení granátu, aby získali nějaké snadné zabíjení hráčů, kteří jsou tím zasaženi.

Příbuzný: Přečtěte si o tom, jak swap pistole rychleji při invazi PC.

Nejlepší .50 GS načítání pro Warzone Season 5 Reloaded

Warzone Sezóna 5 Reloaded viděla .50 GS, běžně známý jako Desert Eagle, Rise jako velká volba sekundární zbraně. Tato pistole, známá pro své ničivé poškození při krátkých až středních bojích.

Podstata této příručky spočívá v maximalizaci .Výstup poškození 50 GS ovládáním podstatného zpětného zpětného hlediska. Se správnou sadou příloh můžete zvýšit jeho zpětný ráz a přesnost a proměnit jej v opravdový „mini-cannon“, který skvěle doplňuje vaši primární zbraň Warzone.

Nejlepší moderní válka 2 a Warzone .50 GS načítání

Optimální .Načítání 50 GS je:

 • Čenich: Exf padesát GS
  • +0.62oz Recoil Statiness
  • +0.20in rychlost střely
 • Hlaveň: SA tyran padesát
  • -0.06lb AMIM Rychlost chůze
  • -0.26in zamířit rychlost místa
 • Spouštěcí akce: SA Competition Trigger
  • -0.04oz zamířit rychlostí zraku
  • -0.02in Sprint na rychlost střelby
 • Zadní rukojeť: Přilnavost odporu EXF
  • +1.00oz Staviness
  • +0.45 v zaměření nečinnosti stability
 • Časopis: 10 kulatých mag

Co dělá každá příloha pro .50 GS ve Warzone?

The EXF padesát GS čenich je příloha pro .50 GS, zlepšení stability a kontroly zpětného rázu. Přidané výhody potlačení zvuku, zvýšené rychlosti střel a rozsah poškození z toho činí nezbytnou část načítání, která pokrývá všechny základy.

The SA tyran padesát barel výrazně zvyšuje ovládání zpětného rázu a také rozšiřuje rozsah rychlosti a poškození. Přesnost hip-paleta také dostává podporu, což vám dává významnou výhodu v těsných bojových scénářích.

Rozhodl se SA Competition Trigger Umožní vám vystřelit mnohem rychleji bez jakýchkoli podstatných nevýhod. Také si všimnete zvýšení své stability zaměřené na nečinnost. Vyšší míra ohně zvýší již působivou TTK (čas na zabití).

The Přilnavost EXF odporu jde vše na kontrolu zpětného rázu, základní připoutanost, která vám pomůže zvládnout .50 GS’s Heavy provize. Nakonec a 10 kulatých mag Nabízí dostatečnou munici, aniž by příliš brzdila mobilitu. Přestože je k dispozici 13-kulatý časopis, zjistíme, že vás má tendenci tě příliš zpomalit.

Náš průvodce zdůrazňuje .Silné stránky 50 GS jako sekundární zbraně s tvrdým zasažením. Zaměřením na kontrolu zpětného rázu, rychlost kulky a rychlosti požáru vás připravujeme na blesk Fast Enemy Downs. Tyto přílohy otočí .50 gs do téměř nezbytné části vašeho Warzone načítání.

Doporučujeme používat .50 GS s útočnou puškou nebo odstřelovačem; Zde si můžete prohlédnout náš seznam meta úrovní.

Nejlepší .50 GS načítání pro Warzone 2.0 Sezóna 5 Reloaded

Warzone

Call of Duty Warzone 2.0 byl po celém světě obrovským úspěchem. Přímé pokračování do Warzone Caldera, Warzone 2.0 obsahuje zbraně, vybavení a mechaniku her z MW2. V MW2 je 70 zbraní, které jsou také přítomny v jeho protějšku BR.

Mezi 70 zbraněmi jsou 8 z nich. Warzone 2.Největší mapa 0 v historii tresky z něj dělá perfektní hrací půdu pro odstřelovací pušky a útočné pušky. Avšak pro zakázky z blízkého dosahu, SMG a Hangonds vládnou nejvyšší. Z pistolí, .50 GS je vynikající volbou pro svou všestrannost a efektivitu při střelbě z těsné řady.

The .50 GS, nebo Deagle, je jednou z nejvšestrannějších pistolí ve hře. Hand Cannon s vysokým kalibrem je schopen přistávat jako odstřelovací puška. Pro Warzone 2 však.0, The .50 GS přichází ve spojce s připojením Akimbo, protože Dual Wielding přináší další úder v blízkém dosahu, což z něj činí optimální možnost pro zakázání blízkého dosahu.

Jak odemknout .50 GS ve Warzone 2.0

The .50 GS je k dispozici, když hráči dosáhnou úrovně 13 v COD: Warzone 2 poprvé, ale to nezajišťuje, že vše spojené se zbraní bude také odemčeno. Aby se odemkli některé z lepších příloh pro zbraň, budou hráči muset vyrovnat svou hodnost s .50 GS jako hráči by s jakoukoli jinou zbraní ve hrách Call of Duty.

Pořadí .50 GS, pokračujte ve hře Warzone 2.0, když je zbraň vybavena. Zatímco .50 GS vždy získá konstantní tok XP, zatímco jsou vybaveni, hráči mohou tento proces urychlit pomocí jeho zabití nepřátel, sundat zabijáky a dokončit smlouvy. A oni získají ještě více zbraně XP pro .50 GS, pokud aktivují token XP orientovaný na zbraň před Warzone 2.Začíná 0 zápas.

Nejlepší .50 GS načítání

.50 GS načítání

 • Hlaveň: SA Longshot-50
 • Spouštěcí akce: SA Hare Trigger
 • Laser: 1MW pistolový laser
 • Časopis: 10-kulatý mag
 • Zadní přilnavost: Akimbo .50 GS

Nejlepší vybavení a výhody pro .50 GS načítání

Zařízení

Stim je široce používaný taktický schopný poskytovat okamžité uzdravení, které může být v situacích spojky zachraňující život. Na druhou stranu, Semtex je vynikající smrtící, která může sloužit jako porušující dopad a vyplavit ostatní hráče z krytu.

Perk balíčekSpecialista na zbraně

Balíček specialistů na zbraně je vynikající pro klidné a vypočítané hráče. Základní výhody jsou Přezbrojení a Silná paže. Silná paže poskytuje hráčům silnější sílu házení projektilem s náhledem na trajektorii, zatímco Overkill jim umožňuje nést dvě primární zbraně.

Kromě toho mohou pro bonusové pocity používat hráči Pozorovatel, který spatří nepřátelské vybavení, upgrady pole a zabijáky skrz zdi. A konečně, konečný výhoda je Pozůstalý, který funguje jako sebereviva, ale ve formě pohledu.

Balíček specialistů na zbraně

Všechny nejnovější .50 GS Buffy a Nerfs

The .50 GS obdrželo masivní buff s aktualizací sezóny 1. Aktualizace představovala úpravu jeho poškození multiplikátory a rychlosti kulky. Kromě toho byl sudor SA Longshot také buffed.

.Úpravy 50 GS:

 • Snížené šíření kyčle
 • Zvýšený rozsah 1-zasažení headshot
 • Zvýšený rozsah poškození
 • Zvýšené multiplikátory poškození lokality na horním rameni
 • Zvýšená rychlost střely
 • Zvýšený rozsah poškození na SA Longshot – 50 a SA tyran padesát barel

Další alternativy k .50 GS v současné meta

Další alternativy k .50 GS jsou x12 (pistole), x13 auto (pistole) a basilisk (pistole). Basilisk je jednou z nejmocnějších pistolí ve Warzone 2.0 je aktuální meta. S postupem času získá více zbraní silnější postavení v meta.