Nejlepší agenti Vatorant pro začátečníky, seznam úrovní valorantu (7.04) od MOBALYTIKA – MOBALYTIKA

Seznam úrovně valorantového agenta (7.04) Podle Mobalytics

Brimstone je ideální agent pro začátečníky se schopnostmi, které jsou velmi jednoduché a snadno pochopitelné.

Nejlepší agenti Valorantu pro začátečníky

Jste pro Valoranta nový a nevíte, kterého agenta má hrát? .

 • Reyna je nejlepším agentem valorantu pro sólovou frontu, pokud jste začátečník.
 • .
 • Phoenix a Reyna jsou nejlepší varorantní agenti pro agresivní herní styly.
 • Sage, Skye nebo Brimstone jsou nejlepšími agenty Valorantu pro podpůrné herní styly.
 • Killjoy a Sage jsou nejlepší valorantový agenty pro obranné hry.

Obsah

S nyní přes 21 agentů v seznamu Valorant může být pro nováčky skličující vybrat startovací agent. Někteří určitě vypadají těžší hrát, zatímco jiní jsou trochu přátelštější pro začátečníky.

Příběh pokračuje níže

Abychom pomohli nováčkům, sestavili jsme seznam nejlepších valorantových agentů pro začátečníky. Neváhejte si vybrat.

!

Příběh pokračuje níže

Reyna

Reyna, jeden z nejlepších agentů Valorantu pro začátečníky

. . !”V komunikacích.”.

. Ve svém propuštění má také skvělou schopnost karty bez nárůstu a umožňuje jí vzít velmi agresivní vrcholy, ze kterých se jen velmi málo agentů může dostat ven naživu.

Příběh pokračuje níže

Síra

. Brimstone je jediný agent řadiče, který mohu plně doporučit pro začátečníky. Jeho kouři se velmi snadno použijí. Doslova si vyberte, kde chcete, aby přistáli a stiskli tlačítko. Zbytek jeho soupravy je také velmi přátelský pro začátečníky, ale je více orientovaný na tým než Reyna.

To vám umožní pomoci vašemu týmu vyhrát hry, i když nemáte nejlepší cíl na světě a netvoříte frag. Váš Stim Beacon dává vašemu týmu pevnou zvýšení rychlosti, váš zápal lze použít k vyčištění rohů a váš orbitální úder je úžasný v zapojení bitvy nebo oddálení defúze hrotu.

Příběh pokračuje níže

Killjoy

Valorant Killjoy

Pokud se vám líbí více defenzivní styl hry, pak je Killjoy pro vás nejlepším varorantem. Je to solidní výběr v dnešní meta, která dokáže jednou rukou držet web. Je velmi přátelská pro začátečníky, protože její schopnosti pro ni vykonávají většinu práce.

. Jen nahlédněte z jejího užitečnosti a můžete snadno získat zabití zdarma, aniž byste nedělali moc. Nejlepší část o Killjoy je, že je také jedním z nejlepších agentů Valorantu, která jsou v současné době ve hře, což znamená, že je efektivní bez ohledu na hodnost.

Phoenix

Valorant Pheonix

Pokud hledáte více týmově zaměřeného duelisty než Reyna, pak je to váš chlap s horkou rukou. Phoenix je celkově dobře zaoblený agent. Má blesk, schopnost blokovat vidění, Molly, se může uzdravit a druhý život jako konečný. Co víc můžete požádat?

Nemusí být tak snadný jako někteří ostatní na tomto seznamu, hlavně kvůli jedinečné křivce na jeho blesku. Má však velmi odpouštějící soupravu a ne tolik mechaniků, aby se zvládl, což z něj stále dělá solidní výběr pro začátečníky.

Příběh pokračuje níže

Skye

Valorant Skye

Iniciátoři často nejsou skvělými doporučeními pro začátečníky. Skye je však pravděpodobně jedinou výjimkou. Nejtěžší věc na její soupravě je správné učení, kdy a jak používat její vedení světla (Flash). Kromě toho jsou její schopnosti docela jednoduché.

Použijte růst, když jsou spojenci nízko, použijte Trailblazer k vyčištění rohů a zkontrolujte úhly a použijte hledače k ​​nalezení nepřátel. To je o tom.

Příběh pokračuje níže

Šalvěj

Valoranta Sage

Konečným doporučením pro dnešek je Sage. Sage je jedním z nejlepších agentů Valorantu pro začátečníky, kteří dávají přednost podpůrnějšímu stylu hry. .

Může uzdravit nízké spojence, pomocí své bariérové ​​koule blokovat nepřátele, pomalé koule pro zpoždění tlaky a vzkříšení, aby přinesla zpět spojence. Opravdu není moc, co si můžete pokazit se mudrcem. Musíte jen znát správné načasování a je dobré jít.

.04) Podle Mobalytics

Seznam úrovní úrovně Valorantu (7.04) od MoBallytics

Vítejte v našem seznamu úrovní valorantových agentů pro horolezectví! Tento seznam jsme vytvořili pomocí našich odborníků na High Elo (Immortal 3+), kteří hrají v Na, EU a OCE.

Toto je obecný seznam, který má být užitečný, ať už hrajete sólo nebo s týmem, ale spíše se nakloní k koordinovanému týmu, než se snaží nést styl osamělého vlku.

Seznam úrovně úrovně valorantu (patch 7.04)

Klikněte na ikony pro sestavení šampionů, čítače a další!

Agenti S-Tier

Agenti C-Tier

Chcete -li se dozvědět více o naší metodologii a dalších vysvětleních (jako jsou potíže s agentem), klikněte zde.

Všimněte si, že na začátku náplasti dáme prediktivní Umístění na základě buffů/Nerfs. Podívejte se zpět na uprostřed náplasti pro aktualizaci (pokud je to stále stejné, znamená to, že jsme správně předpovídali!.

Seznam prediktivní úrovně Valorantu pro horolezectví

Seznam úrovní valorantu Patch 7.04

.04 Seznam úrovně valorantového agenta

Úroveň Agenti
S úrovní Omen, Jett, Reyna, Skye, Killjoy, Raze
A-Tier
Astra, porušení, komora, mrtvádla, cypher, fade, šalvěj
C-Tier Harbor, Kay/0, Yoru, Gekko, Neon

Zde jsou vysvětlení, proč jsme umístili každého agenta do svých úrovní. Máte -li jakékoli dotazy, zeptejte se v komentářích níže a naši odborníci odpoví, jakmile to bude možné.

.

Agenti S-Tier

Jett střední obtížnost karta

Jett je skvělý na útok i obranu. Může vytvořit prostor na přestupku pro tým a je stále dobrým operátorem a/nebo agresivním tlačením na obranu. Její Ultimate může také vyhrát ekologická kola, kde nepřátelé mohou bít neideální boje během anti-Ecos, kde zabijáka Blade Storm přináší spoluhráčku nepřátelské pušky. .

Znamení

Karta agenta Omen

Omen je ovladač se soupravou nejvhodnější pro tvorbu jednotlivých her, ale má také blízký pohled, který lze použít i pro týmovou hru. Může také hrát mnoho úhlů, které nemusí být vyčištěny nebo propláchnuty pomocí užitečnosti v méně koordinovaném prostředí.

Reyna

Agent Smurf. Reyna je navržena tak, aby byla sobecká a hraje pro sebe, což z ní činí konečný sólový agent. .

Skye

Karta agenta Skye

Skye vyžaduje nadměrnou komunikaci a týmovou práci, aby získala nejvyšší hodnotu své sady, ale její sada je tak silná při získávání informací, zakládání spoluhráčů, uzdravení ostatních a může být dokonce použita k nastavení.

Killjoy Easy Obtížnost karta

Killjoy je nejsilnějším a potenciálně i nejmocnějším agentem ve Valorantu v tuto chvíli. Je to do značné míry vybrat všechny mapy, nebo alespoň dobrý výběr.

karta Raze Agent

Raze je jediný duelista, který dokáže získat nějaké informace o sobě, vytvořit prostor a je nejsilnější defenzivně. Je agentka, která dokáže s jejími balíčky dělat mnoho sólových her. S Jett Nerfs je Raze pravděpodobně nejlepší duelistkou, když stále svítí svým obrovským potenciálem poškození AOE a vysokou mobilitou.

Agenti A

Karta agenta Sova

V dolních pozicích méně lidí střílí jeho užitečnost a je to mnohem větší hodnotu a ve vyšších řadách s větší koordinací jeho užitkových doplňků běžně hraje duelisty dobře. .

Karta Viper Agent

Viper je nutností vybrat na některých mapách a může převzít hru, pokud je tým schopen vysadit hrot. Je to proto, že má větší užitečnost po rostlině, proti které týmy, které se opakují pomaleji, trpí, a může obhospodařovat ultimáty za téměř zaručené kulaté výhry.

Síra

Karta agenta Brimstone

Brim je velmi snadno přehrávatelný a skvělý způsob, jak pomoci týmu s kouřením a zároveň se zaměřit na zbraň. Brimstone může být také monstrum v postovním závodě mezi jeho Ultimate a Molly, protože opakování je v méně koordinované hře o něco pomale.

Phoenix

Phoenix Easy Obtížnost karta

Buffy Phoenixu z něj učinili celkově silnějšího agenta ve všech prostředích. Jeho souprava je spíše sobecká a má mnoho aspektů pro jednotlivé hry, ale je celkově omezený kvůli tomu, že není schopen vytvořit prostor jako duelisté úrovně S.

Agenti B-Tier

Karta Astra MoBalytics Valorant Agent

Další agent, který vyžaduje hodně koordinace s vaším týmem. Je také jednou z, ne -li nejtěžší provádět individuální hry. Agent, který se rozhodně zlepší ve vyšších pozicích.

Porušení

Karta Breach Agent

Je to silný agent, ale vyžaduje tolik koordinace, aby mohl hrát efektivně. Je agentem, protože se hodnocení zvyšuje.

Komora

Profil komorního agenta

. Je celkově životaschopnější se zvyšováním rozsahu jeho užitečnosti, což mu umožňuje pokrýt více prostoru pro větší dopad.

Make

Profil agenta zablokování

Maketock má soupravu, která je silná pro zastavení velkých tlaků a pošty. Hlavním problémem s ní je, že její bariérová síť a gradru je obtížné být přesné, omezující jejich hodnotu. A pokud její nástroj zasáhne nepřátele, je zapotřebí užitečnosti jiného agenta k jejich potrestání, protože nepřátelé jsou ve významné nevýhodě pouze tehdy, pokud jsou zasaženi zvukovým senzorem. Ať už se snažíte odemknout plný potenciál své výjimečné dovednosti, komplexní průvodce Stryda poskytuje hloubkové poruchy jejích schopností, tipů a strategií.

Nicka

Karta agenta Cypher

S některými malými, ale efektivními nadšenci a pádem komory se Cypher stal mnohem životaschopnějším po držení titulu jako nejhoršího agenta ve hře na nějakou dobu. .

Slábnout

Fade Agent Square

Sada Fade’s Kit je pro spoluhráče velmi silná a docela snadná. Každý kus své soupravy může získat hodnotu a ona nevyžaduje tolik přesnosti jako Sova pro skenování oblasti.

Šalvěj

Karta Sage Agent

Sage je oslavovaný duelista, který může být použit pro plnění 5 mužů spěchů. Být jedinou postavou, která se dokáže uzdravit bez ustanovení, je skvělá, a její zeď umožňuje některé hrdinové hry.

Agenti C-Tier

Přístav

Harbor je silným agentem v Pro Play, kde hraní se dvěma ovladači je velmi efektivní v koordinované hře. V hodnocené hraní hra je dvojnásobná koordinace mnohem obtížnější a jeho sada je to vše vize blokující užitečnost mimo jeho konečnou, což je velmi obtížné vytvářet individuální hry.

Kay/o

Profil agenta Kayo PIC

Kay/O má celkově velmi silnou soupravu a dokáže se svým kliknutím na pravý kliknout. Jeho užitečnost, která je silnější, je založena na založení ostatních a nevzklesí tolik v prostředí sólové fronty.

Yoru

Portál stránky agenta Yoru

Yoru’s Kit má spoustu zásluh, ale v mnoha případech ho to nechává zranitelné. Je to velmi těžké přijít a další duelisté mají pohyb, který je mnohem flexibilnější, což je snazší a poskytuje větší rozpětí chyb při vydělávání na užití týmů spoluhráčů.

Gekko

Obrázek profilu valorantu Gekko

Gekko’s Kit neposkytuje dost, aby ospravedlnil ho s výběrem jiných iniciátorů. Jedinou výhodou, které má před ostatními, je schopnost pasivně zasadit a zneškodnit špičku a také si může vyzvednout jeho užitečnost pro kratší cooldowns.

Neon

Profil Neon Agent PIC

Protože duelista Neon vyžaduje od spoluhráčů velké množství zdrojů a většinu map nemůže využít mnoho výhod, s výjimkou zlomenin a perly. Ostatní duelisté mohou hrát lépe.

Nejlepší týmové týmy Comps podle mapy

 • Výstup
  • Sova, Omen, Killjoy, Jett, Kay/O
  • Skye, Killjoy, Brimstone, Raze, porušení
  • Sova, Killjoy, Omen, Jett, porušení
  • Brimstone, Raze, Skye, Komora, zmije
  • Fade, Killjoy, Skye, Jett, Astra
  • Killjoy, Viper, Raze, Omen, Skye
  • Skye, Breach, Cypher, Raze, Omen

  Toto jsou některé mocné týmové kompasy, které doporučujeme pro každou z map Valorant.

  Zde je několik dalších možností, které můžete vyměnit na základě fondu agenta.

  .

  Pro více informací naleznete v našem vyhrazeném průvodci na našem týmu Comps by Map.

  Formát a metodologie

  Hodnocení úrovně

  Celkově jsou kritéria pro S/A/B následující:

  S úrovní
  • Agenti S úrovní jsou optimální pro současnou meta. Mohou se hodit do jakéhokoli týmu Comp a očekává se, že budou téměř v každém týmu pro téměř každou mapu.
  A-Tier
  • Agenti A jsou velmi dobří, ale nejsou tak konzistentní jako S-Tier. .
  B-Tier
  • Agenti B-Tier jsou ve srovnání s jejich vrstevníky nedostatečně neslučitelé, jsou kvůli tendenci svátků/hladomoru nekonzistentní, nebo jsou závislí na určitých mapách/týmových kompacích, aby uspěli.
  C-Tier
  • Agenti C-Tier jsou považováni za slabé tipy, které oproti předchůdcům postrádají jakékoli výhody. Nejsou považovány za nejhorší tipy na meta.

  Potíže s agentem

  Tato hodnocení jsou vhodnější pro novější hráče (železo, bronz a stříbro) a vztahují se k tomu, kolik času a zkušeností musíte být pro svůj tým užitečné ve srovnání s jinými agenty.

  Zde jsou příklady pro každý:

  Brimstone (snadné)

  Brimstone je ideální agent pro začátečníky se schopnostmi, které jsou velmi jednoduché a snadno pochopitelné.

  Všichni mohou být bezpečně použity zezadu a jsou užitečné, i když hrajete zezadu.

  Cypher (průměr)

  Schopnosti Cyphera vyžadují, abyste měli další porozumění makro ve srovnání s Brimstone.

  Musíte pochopit, kam umístit své gadgety, jak vyvážit mezi přepínáním tam a zpět na fotoaparát a jak používat své gadgety v kombinaci.

  .

  Jeho konečný je také těžší aktivovat ve srovnání s pozemkem.

  Sova (tvrdá)

  Chcete -li být efektivním hráčem Sova, musíte trávit čas v zakázkách, abyste si mohli procvičit své sestavy schopností se svými šípy.

  Pokud to tak neučiníte, může být neuvěřitelně snadné, aby se vaše šokové šipky mohly přistát v oblastech, které neposkytují žádnou hodnotu.

  Vzhledem k množství časového závazku, který vyžaduje, a vzhledem k tomu, jak snadné je zkazit jeho schopnosti, je pro začátečníky docela těžké vyzvednout ve srovnání s jinými agenty.

  Jako vždy, vítáme veškerou diskusi a zpětnou vazbu, takže prosím zanechte jakékoli komentáře/dotazy! Nezapomeňte se podívat na náš web Valorant a najdete nejlepší sestavy schopností postav pro každou mapu.

  Ryan Kelly

  Nejprve jsem začal hrát videohry na N64 a GameCube a stále si užívám hraní těchto her dodnes. Při svém počátečním vydání jsem hrál Destiny v roce 2014 a přepnul jsem z konzoly na PC po jeho vydání Destiny 2. Destiny 2 a Valorant jsou moje dvě oblíbené hry, které si hrají, protože miluji pohrávání s stavbami v osudu a sestavách/ strategii ve Valorant.