Nejlepší alternativy Pokemon na Steam Deck, 6 nejlepších her, jako je Pokemon, který hraje v roce 2023 – Dexerto

6 nejlepších her, jako je Pokemon, který hraje v roce 2023

Pokud tedy nejste o emulačním životě, zde jsou některé solidní možnosti, které stojí za zvážení.

10 alternativ Pokemon na Steam Deck

Hledáme je všechny na parní balíčku? Existuje spousta her stejně jako Pokemon v obchodě Steam. Tady je náš výběr her podobných Pokemon.

10 alternativ Pokemon na Steam Deck

Hledáme je všechny na parní balíčku? Existuje spousta her stejně jako Pokemon v obchodě Steam. Tady je náš výběr her podobných Pokemon.

Nintendo Switch je domovem velkého počtu her Pokemon, ať už původní hlavní záznamy jako Scarlet a Violet, remake, jako jsou tituly Let’s Go, nebo se točí hry jako Unite a Quest.

Pokud se však chcete poškrábat, že to svědění monstrum jinde, pak naštěstí nemáte ani možnosti, jako je Parní paluba je domovem spousty zážitků z Pokémona které nabízejí podobné hry a všechny důležité vibrace kapesních monster.

Pokud tedy nejste o emulačním životě, zde jsou některé solidní možnosti, které stojí za zvážení.

Dnes se podíváme Nejlepší alternativy Pokemon pro parní balíček. Pojďme k tomu.

Coromon na parní palubě

Coromon

�� Kompatibilita parního balíčku: Ověřeno

Coromon je moderní, ověřený parní balíček, přijmete klasický žánr.

Fanoušci titulů Pokemon z GBA-éry najdou se zde hodně, co se mi líbí-protože Coromon má živé pixelové umění a nádherný 2D retro vzhled, který připomíná velmi milovanou oblast Hoenn Ruby a Sapphire. Věrná pocta časným titulům Pokémona, se spoustou příšer a elementárních bitva.

Kazeta zvířat

�� Kompatibilita parního balíčku: Ověřeno

Nedávná (duben 2023) hra sběrující monstrum s jedinečným „fúzním systémem“, kde můžete kombinovat dvě monstra a vytvořit silné nové.

Monster Crown

�� Kompatibilita parního balíčku: Hratelné

Hra sběru stvoření s temnou stránkou. Koruna monster se odehrává na ostrově s historií sadistických vládců a nyní čelí nové, škodlivé hrozbě. Vaším úkolem je spojit se se skupinou příšer, aby „zabránila návratu tyranie“.

Funkce přes 200 monster, má online bitvu a obchodování, plus jedinečný strom rozhodování, který může změnit koncovou hru.

Nexomon na parní palubě

Nexomon

�� Kompatibilita parního balíčku: Ověřeno

Krásně animovaná alternativa Pokemon s krásným uměleckým stylem – je to trochu anime a chibi.

Najdete více než 300 monster, které můžete zachytit a bitvu (včetně osmi legendárních), a pro smíchání věcí má hru také některé řemeslné a zdroje, které shromažďují prvky herní hry.

Je tu také pokračování, také hratelné na Steam Deck, prostřednictvím NexoMon Extinction, a třetí záznam, Nexomon 3, byl právě vyhlášen a je na cestě – takže nyní je dobrý čas zkontrolovat tuto sérii ven.

Temtem pro parní palubu

Temtem

�� Kompatibilita parního balíčku: Ověřeno

Sběr stvoření, ale je to MMO.

Toto 2022, Steam Deck Ověřené, 3D převzetí monstrum Catching Adventure vás vidí, jak se cestuje po rušných, pulzujících šesti ostrovech „vzdušného souostroví“ vedle vašeho týmu – odpovídá na otázku: jaký by byl Pokemon s online kamarády?

Monster Sanctuary na parní palubě

Monster Sanctuary

�� Kompatibilita parního balíčku: Ověřeno

Monster Sanctuary nabízí něco jiného, ​​čímž se přináší akci sběru monster na 2D vedlejší akční platformu Metroidvania zážitek.

Stvoření ve vašem týmu mohou v bitvě jít na špičku, jak byste očekávali, ale mohou vám také pomoci navigovat ve světě her a řešit určité výzvy pro platformy.

Tento název do roku 2020, Steam Deck, má také online PVP.

Další hry jako Pokemon na Steam:

Siralim Ultimate – Kompatibilita parní paluby: Hratelné
Dungeon Crawling se setkává s monstrem chytání v tomto hlubokém 2D sběrateli stvoření. Je tu více než 1200 rytmů.

➔ Evomon – Kompatibilita parní paluby: Hratelné
Více příležitostný záležitost. Evomon je zážitek ve stylu Tamagotchi, kde se staráte, trénujete, vyvíjíte a bojujete s volbou.

➔ Abomi Nation – Kompatibilita parní paluby: Hratelné
RPG snižující Roguelike Monster, který je inspirován populární výzvou Nuzlocke.

➔ Palworld – Kompatibilita parní paluby: TBC
Tenhle není venku až do začátku příštího roku, takže si to možná budete chtít seznam přání. Je to 3D multiplayera, hrací tvorba na přežití s ​​otevřeným světem, kde se můžete spřátelit a sbírat tunu „tajemných tvorů“.

Evolings – Kompatibilita parní paluby: TBC
Stejně jako výše uvedené je to další hra, která ještě není venku. Je to minimalistický 2D sběr stvoření, tahový akční roguelike s hordami zlých monster, které potřebují sundat tým roztomilých, ale smrtících tvorů-“podmanivá fúze strategie a kouzla“. Zatím žádné pevné datum vydání, ale již existuje demo ve páře, kterou můžete vyzkoušet.

6 nejlepších her, jako je Pokemon, který hraje v roce 2023

Screenshots of Temtem a Yo-Kai Watch, což jsou obě hry jako Pokemon

Crema / Level-5

Pokemon je jednou z nejpopulárnějších franšíz videoher na světě, ale pokud jste vyčerpali každý vstup z Red & Blue na Scarlet & Violet, nebo jen hledáte něco trochu jiného, ​​zde jsou nejlepší hry inspirované Pokemon inspirované Místo toho můžete hrát.

I když jste nikdy předtím nehráli hru Pokemon, je pravděpodobné.

Článek pokračuje po reklamě

I když vám to dává spoustu možností, pokud hledáte vaši další oprava sběru stvoření, může být obtížné zúžit vaše možnosti dolů. Pravděpodobně se budete do těchto her ponořit, takže budete chtít hrát to nejlepší, správně?

Článek pokračuje po reklamě

Takže ať už jste již dokončili každou hru Pokemon, nebo v současné době nemáte konzoli Nintendo, jedná se o některé z nejlepších her, jako je Pokemon, abyste si mohli vyzkoušet přepínač, PlayStation, Xbox, Mobile a dále dále.

Článek pokračuje po reklamě

1. Temtem

Temtem Visuals

Pokud hledáte hru, která je co nejvíce podobná Pokemonovi, nehledejte nic jiného než sběratel stvoření vývojáře Crema. Tento masivně multiplayer RPG vidí, že opustíte svou malou vesnici a vyrazíte na cestu, abyste je všichni chytili, s docela působivými 164 stvořeními, které jsou k dispozici k objevování.

Vše, co na Pokemon máte rádi, je tady: typy jako voda a elektrická, schopnost vyvinout se v silnější Temtem, bitvy založené. Nejlepší věc na Temtem je, že je k dispozici na téměř všech platformách, od Xbox po PlayStation a dokonce i PC.

Článek pokračuje po reklamě

Příbuzný:

Top 24 nejdražší a nejvzácnější karty Pokemon, které byly prodány

Článek pokračuje po reklamě

2. Digimon Story: Cyber ​​Sleuth

Snímek obrazovky z Digimon Story Cyber ​​Sleuth

Pokud jste vyrostli v 90. letech, je pravděpodobné, že jste byli buď fanouškem Pokemon, nebo fanoušek Digimon. Obě franšízy měly spoustu podobností a často byly vtáhnuty do vyhřívaných debat na hřišti o tom, co bylo lepší. Ale proč nemáte to nejlepší z obou světů?

Možná se nedostali na stejné množství pozornosti jako světově dominantní hry Pokemon, ale hry Digimon jsou víc než jen za to vaši pozornost.

Digimon Story: Cyber ​​Sleuth je oblíbenou volbou pro tradiční hraní podobnou pokémonu, kde postavíte tým tvorů a účastníte se bitvy založených. Nebo pro něco jedinečnějšího, vyzkoušejte nedávný Digimon přežijte svými nádhernými vizuálními románovými prvky a tmavším příběhem, než byste mohli očekávat.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

3. Yo-Kai Watch 3

Kresba pro Yo-Kai Watch 3

Stejně jako Pokemon, i Yo-Kai Watch je všestranná franšíza s videohry, hračkami, anime a spoustou zboží, které jsou k dispozici pro vyhrazené fanoušky ke konzumaci. Jádrem toho všeho jsou však videohry RPG od vývojáře úrovně-5, které mísí stvoření s rozkošnými vizuálními a humor.

Nepohodlně to nejsou nejjednodušší hry, které by se zmocnily-a budete se muset ohlédnout zpět na Nintendo 3DS, pokud chcete v angličtině-ale jsou to některé z nejkvalitnějších alternativ Pokemon, takže to tak Může to stát potíže, pokud vás série Yo-Kai Watch přitahuje.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Zatímco franšíza ztratila v posledních letech nějakou páru, zejména na Západě, v současné době je v dílech nová hra, takže pro fanoušky Yo-Kai Watch ještě existuje naděje.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

4. Ooblety

Snímek oobletů

Ooblety je s kombinací zemědělství, živého života a sběru stvoření je určitě jedinečná hra. Jak jste možná uhodli, je to také mnohem uvolněnější než vaše průměrná hra Pokemon, takže to způsobuje pěknou změnu tempa, pokud chcete něco trochu chladnějšího a útulného.

Článek pokračuje po reklamě

Stále existují bitvy, i když je to spíše o tanci než o boji a každá akce má spíše podobu karty než o tradičním výběru tahu. Ooblety mají také naprosto rozkošný vizuální styl a nějaký opravdu vtipný dialog, který si vychutnává tato hra z balení.

Článek pokračuje po reklamě

5. Dragon Quest Monsters

Snímek obrazovky Dragon Quest Monsters

Na rozdíl od hlavních her Dragon Quest, kde budete bojovat s řadou barevných nepřátel, se série Dragon Quest Monsters série Dragon Quest vyžaduje. To, co tyto hry odlišuje od Pokémona, je to, že můžete chovat různé druhy, abyste získali zcela nové, což může vést k některým docela zajímavým kombinacím.

Článek pokračuje po reklamě

Stejně jako Watch Yo-Kai Watch, hry Dragon Quest Monsters nejsou nejjednodušší, aby se na Západě chytili, ale dobrou zprávou je, že nový záznam zvaný Dark Prince je v současné době ve vývoji pro Nintendo Switch-a netrpí dlouho čekat , jak je naplánováno na vydání v prosinci 2023.

Článek pokračuje po reklamě

6. Nexomon

Snímek obrazovky hry podobné pokémonu

I když je k dispozici spousta spin-off Pokemon ke stažení na mobilních zařízeních, jako je Pokemon Go založená na mapě nebo záhadnou kavárna Pokemon, máte smůlu, pokud jde o tradiční zážitek z RPG, který se nachází v hlavních hrách, jako je Scarlet & fialový.

Článek pokračuje po reklamě

Slušná alternativa pro mobilní zařízení je Nexomon. V seriálu jsou nyní dvě hry (Nexomon a Nexomon: Extinction) a oba jsou oba velmi Podobně jako Pokémona, se spoustou chytání, bojování a zkoumání, které si můžete užívat.

Nejedná se o nejvíce vyleštěné hry – určitě nikdy nenahradí Pikachu a přátele – ale jsou na peněžence snadné a dostatečně příjemné, aby poškrábaly, že svědění, když jste na cestách.

Článek pokračuje po reklamě

Čestné uznání: Palworld

Snímek obrazovky z Palworld, který je popisován jako pokémon s zbraněmi

Možná to nebude vycházet až do ledna 2024, ale pokud hledáte hru jako Pokemon, pak by měl být Palworld určitě na vašem radaru.

Článek pokračuje po reklamě

Tato nadcházející hra na otevřeném světě, která se běžně označuje jako „Pokemon s zbraněmi“. Vypadá to směšně a nemůžeme se dočkat.

Když jste tady, podívejte se na některé další seznamy:

Nejnovější hra SPARE zdarma je v podstatě Pokémon na PC

Nejnovější hra SPARE zdarma je v podstatě Pokémon na PC

Všichni milujeme videohry zdarma, ne? No, pokud ano a pokud jste fanouškem Pokémona, máte štěstí.

Jak všichni víme, pravděpodobnost, že Pokémon bude propuštěn v jakémkoli jiném formátu než na konzolách Nintendo, je neuvěřitelně nepravděpodobná. Na rozdíl od některých exkluzivních konzoly Xbox a Playstation však nakonec do PC, jako jsou Halo a God of War.

Pouhá vyhlídka na hraní Pokémona na konkurenční konzoli prostě nesedí správně. Ale co kdybychom mohli mít alternativu Pokémon na jiných platformách? Naštěstí, klony Pokémon nebyly v průběhu let nedostatek, i když kvalita každého se může lišit.

Podívejte se na Temtem Showdown v akci níže.

Vezměte si například Kazeta zvířat. Navzdory problémům s výkonem po spuštění je tato nezávislá hra popisována jako „jedinečné nápady, okouzlující estetiku a rytmu bitevního systému“ a „může to být jen jedna z nejlepších Indie, kterou budete hrát po celý rok.“

Pak máme Temtem, Vyvinul Crema a publikoval Humble Bundle. Temtem je MMORPG, který začal život jako kampaň Kickstarter v roce 2018, než dorazil jako titul včasného přístupu v roce 2020 pro PC a PS5. Temtem Později by se uvolnil ve své konečné podobě v roce 2022, také přistál na Xbox Series X/S a Nintendo.

Jak uvádí PCGamesn, pokud jste někdy měli rádi hraní slušného Pokémonského klonu, odložení zdarma pro výše uvedené Temtem je teď venku. A co víc, nemá žádné nákupy ve hře, což je 100% zdarma, což je vzácnost v moderních videohrách, zejména ty, které si mohou zdarma hrát.

v Temtem: Showdown, Hráči „skočí přímo do konkurenční akce v tomto bezplatném bojovém simulátoru pro více hráčů! Postavte svůj tým během několika sekund a pomlžte se do hodnocených zápasů s hráči z celého světa pro čisté, bez ozdůbky Temtem Battling Action-nevyžaduje se ničení nebo zkrocení.“

Podle stránky Crema FAQ bohužel, Temtem: Showdown je k dispozici pouze pro uživatele PC a neexistují žádné zmínky o plánech, jak přivést spin-off na konzoly. Doufejme, že by se to mohlo v blízké budoucnosti změnit. Budeme udržovat palce zkřížené.

V souvisejících zprávách jsme dostali šanci chatovat s hlasem Ash Ketchum ze série Pokémon, nikdo jiný než Veronica Taylor.