Nejlepší šampióni League of Legends pro začátečníky – Hotspawn, nejjednodušší šampióni, kteří hrají pro začátečníky v League of Legends – League of Legends Tracker

Nejjednodušší šampióni hrát pro začátečníky v League of Legends

Master Yi je vždy považován za jednoho z nejvíce mechanicky nepodesvětaných šampionů a některá nároky mohou mít pravdu. To znamená, že i šampion pravého kliknutí, jako je on. Zatímco se snadno vyzvedne, přivedení mistra Yi k plnému potenciálu trvá nějakou dobu.

Nejlepší šampiony League of Legends pro začátečníky

Prvním rozhodnutím, kterému čelíte při zahájení hry League of Legends, je to, který šampion budete hrát. S více než stovkou šampionů a počítání může být skličující zvolit si, jaké šampióny vyzkoušet pro vaše první hry. S ohledem na to jsou zde někteří šampióni, kteří se starají o novější hráče.

S téměř 150 šampióny, kteří si vybrali z League of Legends

Chcete získat nepokoje, herní hardware a další? Buff je věrný program pro hráče, kteří běží na pozadí, zatímco hrajete League of Legends. Čím více hrajete, tím více mincí buffy vyděláváte, které můžete uplatnit za dárkové karty, hry a další. Buff je 100% volný k použití, takže není důvod se dnes nezačne začít bít.

Mějte na paměti, že i když dochází k rotujícímu vzorkování volných šampionů týdně, musí být šampióni odemčeni, aby hráli, pokud nejsou na svém týdnu zdarma. Každý šampion uvedený níže má náklady na základní úrovni 450 Blue Essence nebo 260 Riot Points a tito šampióni lze odemknout z karty Shop v klientovi League of Legends.

Také mějte na paměti, že doporučená kouzla, runy a sestavy položek mohou všechny změnit každou hru v závislosti na ostatních šampiónech a stavu hry, ale všechna doporučení by měla ve většině her dobře fungovat. A pokud hledáte více našich návrhů, podívejte se na naše Nejlepší herní židle takže může dobýt Summoner’s Rift v pohodlí.

Ashe

Role šampionů: Marksman, Bot Lane

Ashe je jedním ze slabších šampionů defenzivně, ale její dlouhá řada automatických útoků je výhodou pro novější hráče (Image prostřednictvím Riot Games)

Ashe je jedním ze slabších šampionů defenzivně, ale její dlouhá řada automatických útoků je výhodou pro novější hráče (Image prostřednictvím Riot Games)

Původní šampion používaný v tutoriálu League of Legends, Ashe je skvělým střelcem pro nové hráče kvůli jejímu dlouhému dosahu a schopnosti poskytovat užitečnost pro tým. Asheovy automatické útoky pomalé nepřátele a její salva má velkou hit-krabici a také zpomaluje nepřátele. Má dvě globální kouzla: její skauty E Hawkshot a odhalí mapu nad místem, které cestuje, a její r enchanted Crystal Arrow je skvělý nástroj Engage, který omráčí první hit nepřítele.

Ashe je velmi slabý šampion defenzivně, takže se budete dívat, že budete hrát za svými spoluhráči a využít svůj dlouhý automatická řada k vašemu prospěchu. Zpomalení a omráčení v její soupravě jí umožňuje draka velmi dobře navzdory jejímu nedostatku mobility. Svůj Hawkshot můžete použít k nalezení nepřátel a poté pomocí svého kouzelného krystalového šipky omráčit a umožnit vašemu týmu pokračovat.

Doporučená kouzla Summoner: Flash a Heal jsou nejbezpečnější kouzla kvůli omezené mobilitě a vrhnutí Ashe jako šampiona, ale duch, očištění a bariéra mohou fungovat situačně.

Doporučit runy: Přesnost je nejběžnější pro primární runu Ashe, pomocí smrtelného tempo nebo flotily pro nohou pro svou Keystone Rune a inspiraci k vyzvednutí bot zdarma. Ashe bere rychlost útoku při přestupku, adaptivní síla v Flex a brnění v obraně.

Sestavení doporučené položky: Blade of zničeného krále> Berserker’s Greaves> Runaan’s Hurricane> Infinity Edge> Guardian Angel> Mortal připomínka

Annie

Role šampionů: Mage, Mid Lane

Annie

Annieho roztržení poškození z ní dělá jednu z lepších šampionů pro začátečníky (image prostřednictvím Riot Games)

Annie je skvělý prasklý mág pro nové hráče, kteří chtějí způsobit poškození. Její pasivní Pyromania omráčí nepřátelský cíl po obsazení všech čtyř kouzel, což jí dává vynikající kontrolu davu. Annie’s Q Desintegrate je cílené kouzlo, které způsobuje poškození a je skvělé pro zemědělské přisluhovače, protože má nízké cooldown a vrátí manu, když zabije svůj cíl. Její Ultimate Summon: Tibbers je její obrovské kouzlo Nuke, které také předvolává kontrolovatelného domácího mazlíčka, které bude i nadále způsobit poškození, dokud nebude zabit nebo načasován.

Je důležité sledovat svůj pasivní na Annie, takže můžete použít omračující efekt na nepřátelské šampiony. Chcete -li získat zaručenou omráčení, můžete jej uložit pro svůj rozpad, protože se jedná o cílenou dovednost, kterou nelze vyhnout. Chcete -li maximalizovat poškození, můžete použít omráčení s vyvoláním: Tibbers, protože můžete zasáhnout více nepřátel kouzlem a poškození mazlíčků Tibbers, zatímco vedle nepřátelských šampionů.

Doporučená kouzla Summoner: Flash a Ignite jsou skvělé pro zapojení a propuknutí nepřátelského šampiona. Přijetí teleportu je také skvělý způsob, jak obejít mapu a pomoci svým spoluhráčům v bojích.

Doporučené runy: Primární nadvláda přispívá k Annieho roztržení potenciálem tím, že vezme Electrocute Keystone Rune nebo Predator, aby pomohl dostat se do dosahu nepřátel. Shorcery sekundární dává jí bonusový pohyb a extra prasknutí s Scorch. Annie vezme adaptivní sílu v útoku i flex. V závislosti na jejím protivníku v jízdním pruhu vezme brnění nebo magické odolnosti.

Sestavení doporučené položky: Luden’s Echo> Botcerer’s Shoes> Morellonomicon> Rabadon’s DeathCap> Zhonya’s Hýhornice> Personál Void

Garen

Role šampionů: Fighter, Top Lane

Díky jeho pasivnímu uzdravení a silnému poškození prasknutí je Garen skvělým šampionem LOL pro začátečníky (image přes Riot Games)

Díky jeho pasivnímu uzdravení a silnému poškození prasknutí je Garen skvělým šampionem LOL pro začátečníky (image přes Riot Games)

Garen je skvělým šampionem pro hráče, kteří mají rádi silné obranné schopnosti, ale mohou se také zapojit do poškození v srdci bojů. Jeho pasivní mu umožňuje rychle regenerovat zdraví, když je mimo boj, takže může ustoupit, když způsobí poškození a zůstat zdravý. Garen’s Q Decisive Strike mu poskytuje další rychlost pohybu a ticho cíle při jeho dalším útoku a kombinující se s jeho e -úsudkem, což je tah, který způsobuje poškození jakéhokoli nepřítele v dosahu. Garen’s R Demacian Justice je popraven, který způsobuje další škodu nepřátelům s nízkým zdravotním prostředkem, skvělé pro dokončení nepřátel.

Díky svému pasivnímu a svému silnému poškození prasknutí je Garen skvělý v využití štětce na mapě k regeneraci jeho zdraví a překvapení nepřátel s q rozhodujícím úderem do kombinace soudu e. Pokud se chystáte jít do boje nebo v nebezpečné situaci, ujistěte se, že předem stisknete svou odvahu, abyste snížili škodu, získali štít a získali houževnatost. R Demacian Justice lze použít na nízkých zdravotních tancích, protože to způsobuje skutečné poškození a ignoruje odpory.

Doporučená kouzla Summoner: Flash a Ignite jsou nejlepší kouzla, která se rychle dostane na nepřátele a provede je, ale duch, teleporty a výfuk lze použít k velkému účinku na Garen.

Doporučené runy: Garen používá Precision jako svůj primární strom k vyzvednutí dobyvatele. Odhodlání sekundárního přispívá k jeho tanciness a přežití v bojích v pruhu a týmu. Garen používá adaptivní sílu při přestupku i flex. Poté rozhodne mezi brněním a magickým odporem v obraně.

Sestavení doporučené položky: Trinity Force> Ninja Tabi> Phantom Dancer> Death’s Dance> Dead Man’s Plate> Spirit Visage

Soraka

Role šampionů: podpora, Bot Lane

Soraka

Léčivé schopnosti Soraky z ní dělají vynikajícího šampiona pro začínající hráče (Image Via Riot Games)

Soraka je perfektním šampionem pro ty, kteří rádi pomáhají a chrání své spoluhráče. Má dvě škodlivá kouzla, ale obě způsobují minimální poškození a používají se více pro užitečnost: její Q Starcall zpomaluje a její Equinox ticho nepřátelé. Soraka je známá svými dvěma léčivými schopnostmi: w astral infuze, která uzdravuje spojence blízko ní, a přeje si, aby uzdravoval všechny spojence bez ohledu na blízkost.

Abychom uzdravili spojence s Astral Infusion, Soraka bere ze svého vlastního zdraví, takže buďte opatrní, aby své spoluhráče neobětovali příliš mnoho zdraví. Její konečné přání se uzdraví pro zvláštní zdraví, když jsou spojenci pod 40% zdraví, takže jej použijte, když je jeden nebo více spojenců nízký, a nejen pro vrchol svého zdravotního fondu. Soraka také běží rychleji směrem k nízkým zdravotním spojencům, takže můžete rychle překonat uzdravení.

Doporučená kouzla Summoner: Flash a bariéra pomáhají Sorakovi přežít, když se nepřátelé dostanou příliš blízko, ale Heal může být také velmi dobrý, pokud to váš partner Bot Lane nebral.

Doporučené runy: Čarodějnictví primární s vyvoláním Aery jako Keystone Rune je na Soraka standardní, protože je účinná jak když uzdraví spojence, tak když zaútočí na nepřátele. Odhodlání sekundární umožňuje jejímu většímu přežití a více regenerace zdraví k uzdravení spojenců. Soraka bere adaptivní sílu v obraně.

Sestavení doporučené položky: Athene’s Unholy Grail> Boots of Mobility> Advent Censer> Redemption> Locket of Iron Solari> Mikael’s Crucible

Amumu

Role šampionů: tank, džunger

Amumu

Amumuho tankness a poškození AOE z něj činí jeden z lepších šampionů džunglerů pro nové hráče (Image Via Riot Games)

Amumu je skvělým šampionem pro první džunglery kvůli jeho velké oblasti poškození a tanciness. Jeho zoufalství způsobuje poškození každé sekundy okolním nepřátelům a jeho e tantrum je spamoble aoe kouzlo, které je v cooldownu sníženo pokaždé, když je Amumu zasažen. Amumuho obvazová obvaz je jeho první kouzlo kontroly davu, které mu umožňuje mezeru blízko nepřítele. Jeho kletba smutné mumie je jedním z silnějších kouzel ve hře. Kořetuje všechny nepřátele ve velké oblasti kolem Amumu.

Amumu je skvělý v gankingu, protože má omráčení a mezera blíže. Jeho obvaz Q je dovednost, takže je nejlépe vrstveno na již davu kontrolovaného nepřítele, aby se ujistil, že se spojí. Amumu se daří v týmových bojích kvůli svému vysokému poškození AOE a kontrole davu AOE na jeho konečném. Pokuste se dostat do středu co nejvíce nepřátel, než použijete R kletbu smutné maminky.

Doporučená kouzla Summoner: Flash a Smite jsou nejlepší kouzla pro Amumu a džungling by se neměl ani pokusit o odemknutí Smite, protože nemůžete koupit položky džungle, aniž byste si mohli smitovat jako kouzlo Summoner.

Doporučené runy: Rozhodněte primární s Aftershockem, protože Keystone Rune dává Amumu větší tanciness, když aplikuje kontrolu nad davem. Sekundární nadvláda poskytuje Amumu přístup k většímu poškození a redukci cooldown na jeho konečné. Amumu bere adaptivní sílu v útoku i flex a brnění v obraně.

Sestavení doporučené položky: Enchantment: Cinderhulk> Ninja Tabi> Thornmail> Abyssal Mask> Liandry’s Torment> Gargoyle Stoneplate

Mistr Yi

Role šampionů: Assassin, Jungler

Master Yi Champions

Master Yi má hodně rychlosti pohybu a poškození, ale je kompenzován jeho nedostatkem zdraví (image prostřednictvím Riot Games)

Škodlivější možnost v džungli, Master Yi je pro hráče, kteří se chtějí pronásledovat a rychle zabít nepřátele. Jeho stávka Q Alpha dělá mistra Yi necílení, zatímco zasáhne více nepřátel, skvělý pro zabíjení příšer džungle a poškození v bojích. Jeho w meditace ho uzdraví, zatímco on nasměruje, a dává mu udržení, aby se dostal přes džungli. Styl E Wuju Master Yi a R Highlander jsou jeho automatické útočné nadšenci, což mu způsobuje další rychlost útoku a další poškození při jeho útocích.

Master Yi má hodně rychlosti pohybu a poškození, ale je kompenzován chybějícím zdravím a tanciness, takže nemůžete být uprostřed týmového boje příliš dlouho. Master Yi se daří hledat nepřátele zachycené samostatně nebo uklízet boje poté, co nepřátelé použijí schopnosti kontroly davu. Dobře načasovaný alfa stávka se může vyhýbat nepřátelským schopnostem tím, že se necítí a medituje, snižuje příchozí poškození, zatímco je nasměrován.

Doporučená kouzla Summoner: Flash a Smite se doporučují na většině džunglíků, ale Mistr Yi může také efektivně využít ducha kvůli jeho potřebě držet se nepřátelských cílů, aby způsobil poškození.

Doporučené runy: Přesnost je nejlepší primární runa pro mistra Yi, protože mu dává další rychlost útoku a dobyvatel je jádrem jeho poškození. Sekundární nadvláda mu způsobuje další škodu s náhlým dopadem a životním testem od havarus lovce. Master Yi bere rychlost útoku při přestupku, adaptivní síla v Flex a brnění v obraně.

Rsestavení položek EComped: Enchantment: Bloodrazor> Mercury’s Treads> Guinsoo’s Rageblade> Wit’s End> Death’s Dance> Sterak’s Gage

Nejjednodušší šampióni hrát pro začátečníky v League of Legends

Vítězství ve hře League of Legends může být složité kvůli obrovskému počtu mechanisků, které se musíte naučit, jako je poslední úder, zajištění cílů, vítězství v fázi laningu a další. To také zahrnuje výběr správného šampiona pro začátek. S velkou skupinou zajímavých šampionů na výběr může být výběr toho, který vám udělí buď váš první triumf nebo pád.

V League of Legends se úroveň obtížnosti liší od šampiona k šampionovi, přičemž některé vyžadují více dovedností než jiné. Naproti tomu existují šampióni, kteří nese docela jednoduché a jednoduché schopnosti, které vám umožňují vyhrát týmové boje a duely, aniž by museli provádět některé složité pohyby. Výběr posledně jmenovaného však může být jako začátečník efektivnější, protože vám umožní soustředit se na další důležité dovednosti, které jsou ve hře potřebné, spíše než zůstat AFK v základně a snaží se pochopit popis románu podobné dovednosti.

Hledáte nejvíce pro začátečníky šampióny v League of Legends? Ujišťujeme vás, že jste dorazili na správné místo. Níže uvedené níže jsou nejlepší šampióny pro začátečníky, které si můžete vybrat pro každou roli v League of Legends pro sezónu 13 2023.

Top 10 snadných šampionů pro začátečníky v League of Legends

Garen

Pokud chcete, aby věci byly jednodušší hned z netopýra v horním pruhu, Garen je pro vás šampiónem.

League of Legends Garen

Mighty Demacian Warrior je dobře známý pro svůj styl hraní rotace.

Je to melee Toplaner, který může zažít některé boje proti šampionům na dálku, ale může jistě přežít kvůli jeho tanciness a schopnosti hromadit brnění a odpor. Nakonec má Garenova sada nulové dovednosti, takže noví hráči nebudou mít problém při přistání při používání Garen.

Garen je jedním z největších šampionů, o který se učí jako toplaner, díky své přímé soupravě a křivce nízkého učení

Malfite

Malphite je všestranný šampion melee, který dokáže nejen ovládnout nejvyšší pruh, ale také další pruhy. Shard Monolith je šampiónem tanků schopného přijmout příchozí poškození pro svůj tým a zároveň je schopen se svým konečným založit týmové souboje. To, co dělá jeho nejvyšší děsivé, je, že budete zranitelní vůči následným útokům poté, co se dostanete. Kromě toho se Malphite může proměnit v hrůzostrašný šampion, který může někoho, kdo by se na něj rozhodl postavit AP.

League of Legends Malphite

Malphite je ideálním šampionem pro začátečníky, protože všechny jeho schopnosti jsou snadno zasažitelné a nevyžadují komplikovanou mechaniku, aby ho fungovala. Má první kliknutí na první schopnost a zbytek je Aoe.

Mnoho šampionů mu čelí v rané fázi hry, ale určitě vyniká během týmových soubojů bez ohledu na jeho sestavení.

Warwick

Warwick je už po dlouhou dobu a je stále jedním z nejjednodušších džunglíků. Jeho udržitelná, vynikající džungle jasná a nedostatek dovedností v jeho nelidských schopnostech přispívá k jeho křivce nízkého učení.

League of Legends Warwick

Má také svůj konečný, nekonečný nátlak, který hraje v týmových bojích zásadní roli, protože je může použít na klíčové cíle, činí je imobilizovaným a neschopným fungovat po celou dobu trvání nebo ji používat k loupání pro své spojence pro své spojence. Jeho konečná schopnost, nekonečná nátlak, je také velmi užitečná v týmových bojích, a to jak za peeling, tak imobilizující nepřátele, kteří jsou zásadní pro úspěch druhého týmu.

Warwick je dobrým šampionem pro hráče, kteří se snaží naučit se džungli. Být džunglerem je těžký úkol, takže je vhodné použití šampiona pro začátečníky, jako je on.

Master Yi

Připraven získat svůj pentakill pouhým spamováním q? Mistr Yi je rozhodně odpovědí na to. Master Yi nabízí extrémně jednoduchou soupravu, která mu umožňuje způsobit poškození, obnovit ztracené zdraví a zvýšit jeho rychlost útoku a rychlost pohybu.. Samurai drží jednu z nejjednodušších dovedností a je skvělým výběrem, pokud jste typ hráče. Přestože má slabou ranou hru, mistr Yi drží krok tím, že se změní na hrozbu pozdní hry za předpokladu, že je schopen farmovat pro předměty.

League of Legends Master Yi

Přežití každého boje a týmových zápasů se však silně spoléhá na správné načasování alfa úderu (Q), vyhýbání se a vědění, kdy a kdy se nezabývat, zvláště při jednání proti těžké CC comp.

Lux

Lux je mág midlaner, který si můžete snadno vyzvednout, pokud jste v League of Legends noví. Její dovednosti se točí kolem využití svítivosti k vlastní likvidaci. S docela jednoduchými schopnostmi, začátečníci určitě nebudou mít těžké porozumět tomu, jak uvolnit svůj plný potenciál.

League of Legends Lux

V Midlane má významnou výhodu především kvůli svému rozsahu, snare a znevažujícím schopnostem. To jí umožňuje stát se jedním z nejlepších pruhů v League of Legends. Kromě toho mohou hráči používat Lux jako šampiona podpory, díky své schopnosti chránit a loupat pro své spojence a poke protivníky.

Annie

Annie nese jednoduchou sadu schopností, ale je schopna spustit soupeře s rychlou kombo. Její dovednosti jsou snadno srozumitelné a stěží mechanicky náročné, což z ní činí jeden z nejlepších šampionů pro začátečníky.

League of Legends Annie

Je schopna vypořádat se s aoe prasklým poškozením se správnou kombinací jejích schopností a nadále se stává hrozbou během týmových soubojů kvůli jejímu pasivnímu. Annieho pasivní Pyromania jí umožňuje omráčit více protivníků, než je všechny odstraní.

Slečna štěstí

Pokud chcete začít jako ADC, jedním z nejlepších šampionů je slečna Fortune. Kromě běžných útoků se slečna Fortune spoléhá na své bodové kliknutí a schopnosti AOE, aby způsobila poškození více soupeřům najednou, které jsou docela snadné zasáhnout kvůli jeho velkému. To je prospěšné ve fázi laningu, protože jí to umožňuje snadno hospodařit a strčit soupeře z bezpečné vzdálenosti. Můžete ji také spárovat s šampióny, kteří dokážou přimět více soupeřů imobilizovaných právě včas pro její konečný, jako je Seraphine, Malphite a Amumu.

League of Legends slečna Fortune

Ashe

Přestože je jedním ze starších šampionů v League of Legends, Ashe je dodnes významná díky tomu, co její schopnosti mohou nabídnout. To přispělo k jejímu masivnímu významu v profesionální aréně, a to jak jako ADC, tak jako podpora. Ashe má také významnou výhodu v rozsahu, který se ve hře umístil na čtvrtém místě po Caitlyn, Annie a Senna.

League of Legends Ashe

Soraka

Každý hráč, který se chce naučit, jak hrát jako podpora, se může rozhodnout vybrat Soraka. Soraka je jedním z nejjednodušších šampionů, které si při hraní vyžadují méně složité mechaniky.

League of Legends Soraka

Soraka je někdo, koho můžete nazvat sanitkou. Nízké zdraví? Fret ne, jak brzy uvidíte, jak Soraka běží směrem k směru, aby naplnila svůj zdravotní bar na vlastní náklady. Dvě z jejích schopností mají uzdravit její spojence, zatímco zbytek je ve skutečnosti snadné zasáhnout.

Být okouzlujícím a mít schopnost v podstatě učinit z vašeho spojence nesmrtelného, ​​Soraka se obvykle stává jedním z primárních cílů. Hraní Soraka tedy bude potřebovat řádné umístění v podstatě jako to, jak se postavíte jako ADC, aby se příliš nevystavovala.

Leona

Leona je skvělá volba, pokud chcete hrát šampiona podpory, který není Enchanter.

League of Legends Leona

Zenith Blade (E) je třetí schopnost Leony a umožňuje jí ponořit se do životně důležitých cílů s velkým úspěchem. Na rozdíl od jiných dovedností však může Zenith Blade projít terénem, ​​přisluhovači a dalšími jednotkami, což usnadňuje přistání relativně snadné přistát.

Naučit se však, jak hrát Leona.

10 nejlepších šampionů začátečníků v LOL za 2023

Pokud se snažíte naučit hru, jsou to nejlepší šampióni začátečníků, kteří se mohou učit a vyzvednout se v aktuální sezóně 13.

Kredity obrázků | Riot Games

10 nejlepších lol šampionů pro začátečníky v roce 2023

Garen – číslo jedna mezi nejlepšími začátečníky pro začátečníky lol

Kredity obrázků | Riot Games

Přestože má jednu z nejjednodušších souprav v celé hře, Garen je výjimečný top laner, který může zároveň tančit a způsobit značné poškození. Nepoužívá také manu, což umožňuje hráčům používat vždy používat svá kouzla, jakmile jsou na Cooldown. Navíc jeho pasivní uzdravení způsobuje, že chyby během fáze laningu více odpouštějí. Jinými slovy, je to nejlepší top laner, jaký jste kdy mohli požádat.

Warwick – nejlepší, kdo se učí džungli

Warwick je ekvivalent džungle Garen: Dobré poškození, velká přežití se snížením poškození na jeho E a jeden z nejsilnějších šampionů rané hry v LOL.

Vzhledem k tomu, že má navíc životní stezku a udržení, je perfektním šampionem, který zahájí vaše dobrodružství v džungli.

Annie – přátelská ke hře a nesmírnému poškození

Pokud odborník na ligu, jako je LS, by se hráči měli naučit, jak hrát Annie, pak musí existovat zvláštní důvod za jeho prohlášením. Její souprava je plně točená kolem usnadňování určitých základů hry, jako je zemědělství a obchodování. Díky nim je Annie jedním z nejjednodušších šampionů Mid Lane v LOL a opravdu perfektní pro začátečníky.

Master Yi-šampion pravého kliknutí

Master Yi je vždy považován za jednoho z nejvíce mechanicky nepodesvětaných šampionů a některá nároky mohou mít pravdu. To znamená, že i šampion pravého kliknutí, jako je on. Zatímco se snadno vyzvedne, přivedení mistra Yi k plnému potenciálu trvá nějakou dobu.

Kredity obrázků | Riot Games

Amumu – začátečník týmu LOL šampion

Amumu je pro začátečníky skvělý, protože nabízí více nástrojů pro zapojení. I když se na správným cílem nestane obvaz (Q), Amumu ho může stále omráčit s konečným, pokud je poblíž. Nejen to, ale Amumu nevyžaduje hraní tun mechaniky na dobré úrovni, takže je určitě šampiónem pro začátečníky.

Malphite-horní laner s rockem pro manipulaci s tlakem

Malphite je nejlepší tank, který čelí fyzickému poškození a AD šampionům. Nejen, že má snadnou soupravu a čepici s nízkou kvalifikací, ale také nabízí skvělou zapojení se svým konečným. Bez ohledu na to, co se stane během fáze laningu, bude později užitečný.

Kredity obrázků | Riot Games

Volibear – Ultimate Scirmisher

Přestože ho po jeho přepracování trochu obtížněji hraje, Volibear je stále jedním z nejlepších šampionů začátečníků v LOL. Jeho schopnost potyčky je mezi džunglíky nejvyšší a jakmile se dostanete k němu, budete moci ovládat hry.

Trundle-jeden z nejlepších protitankových začátečníků v LOL

Trundle je jedinou složitou součástí jeho soupravy je naučit se správně používat svůj sloup. Jak již bylo řečeno, zvládnutí této dovednosti bude záležet pouze v nízkém procentu bojů a potyček. Ve všech ostatních scénářích bude stačit základní porozumění. Kromě toho je však Trundle jen velkým tankem, který automatické útoky a ults tanky ukradne jejich odpory: může to být snazší než tohle?

Mundo – Nevychytelný léčivý juggernaut

Mundo je nejen snadné, ale také neuvěřitelně zábavné hrát. Jste v podstatě velký tank, který chodí kolem a nesmírně se uzdraví po obsazení Ultimate. Má velmi základní soupravu, která vyžaduje pouze to, abyste neustále zasáhli QS, a používá zmocněné útoky na poslední hity nebo šampiony: to je vše, co musí udělat.

Kredity obrázků | Riot Games

Slečna Fortune-šampion pro začátečníky

Slečna Fortune je pravděpodobně nejjednodušší ADC, který se ve hře učí a zvládne. Zatímco jiní mají komplikované soupravy nebo komba, vše, co slečna Fortune musí udělat, je najít dobrý úhel, aby mohla použít její konečný. Ano, musí také zasáhnout QS a ES během fáze laningu, ale hlavním cílem bude vždy zasáhnout velké ultimáty. Dokud budou nepřátelé uvězněni uvnitř, bude čas kulky (R) vykonávat svou práci a shlukovat skrz ně.