Nejlepší ARK Mods 2023 | PCGamesn, ARK MODS

ARK MODS

Mod Caspack věci zjednodušuje a umožňuje vám vidět kouřové signály, které vás nasměrují na vaše tělo, takže žádné další hádání. To způsobí, že se vaše mrtvola drží po celých osm hodin, spíše než pár minut, které obvykle získáte, takže máte spoustu času na to, abyste své věci dostali zpět.

Nejlepší ARK MODS 2023

Fancy Injecting nějaký nový obsah do vaší prehistorické hry na přežití? Nové dinosy, mapy a mechaniky měnící hru tvoří naše výběry pro nejlepší mody Ark.

Někteří dinosauři v arch přežití se vyvinuli

Publikováno: 7. září 2023

Jaké jsou nejlepší mody Ark v roce 2023? Hra Dino-Survival Multiplayer je od té doby, co byla vydána před sedmi lety, nesmírně populární, s celá řada obsahu přidána po spuštění. Pokud jste však vyčerpali všechno vanilku, nebo máte rádi neoficiální zvláštní dobroty, které zabalí vaše drápy kolem, tyto mody archa jsou pro vás.

Nebojte se, fanoušci Ark, protože máme seznam nejlepších modů Ark právě zde. Od ritibilních dodos a želv po sopky a piráty, to má vše, co potřebujete k okoření hry na přežití založenou na Dino. Každý mod pracuje na vašem archovém serveru jednoduše přihlášením k odběru na stránce propojené Steam Workshop – je to tak snadné! Alternativně věnujte pozornost našemu průvodci příkazům ARK Admin, pokud máte rádi, že používáte to, co v podstatě podvádí – neřekneme nikomu, slib.

Zde jsou některé z nejlepších modů pro přežití Ark v roce 2023:

Nejlepší mody pro přežití Ark: Dinosaurus z vylepšeného dinosového mod pro přežití arch se vyvinul

Vylepšené dinos

Vylepšený mod dinos přidává vzácné tření dinosaurů, kteří nabízejí lepší plány a měli by být větší výzvou, aby se sundal.

Mezi zvláštní variace k lovu patří extra velké, extra smrtící dravci a velké alfa dinos. Smrtící obsidián Carnotaurus se svými lesklými černými a šedými váhami je také v dílech. Bohužel, žádný z dinosaurů v tomto modu není v současné době zkrotil.

Nejlepší mody pro přežití Ark: Hráč jezdí na velkém Dodo s přežitím ARK Evolved Mod. Děti se balí za nimi

Rideble dodos

Příležitost jezdit na vašem vlastním dinosauru je pravděpodobně jedním z (velmi dobrých) důvodů, které se tolik lidí vrhlo do archy. Ale jedna věc vždy chyběla: Rideble dodos. Hloukoví ptáci byli pravděpodobně příliš malou na to, aby nesli váhu plně dospělého člověka, ale už nic!

Zjednotný dodo mod mění všechno. Možná to překročí. Znamená to však, že můžete konečně žít svůj sen o skákání na jednoho z těch neochotných ptáků a jezdit do západu slunce. Žít si sen!

Nejlepší mody pro přežití Ark: Světový želví mod v přežití Ark Evolved má na zádech rostoucí stromy na zdi

Světová želva

Dinosauři a dodos jsou všichni v pořádku a dobře, ale nepředstírejme, že jsou lepší než gigantická želva. Hej, pokud je to dost dobré na pozdní, skvělý Terry Pratchett, je to pro nás dost dobré.

Shack na tento mod a budete mít na vašem serveru velmi malé množství těchto trvale zkrotných obřích želv a jsou asi tak velké jako titan z hlediska velikosti, síly a statistik. Je to absolutně nejúžasnější, co se kdy podíváte na želvu, slibujeme.

Nejlepší mody přežití Ark: Někteří lvi v modu Marniimods Wildlife Mod pro přežití Ark se vyvinuli

Marniimods: Wildlife

Mod Marniimods Wildlife Mod přidává do vašich arků mnoho zvířat, nejen vás omezují na dinosaury. V současné době najdete následující stvoření v tomto mod; Některé dimorfní druhy mají dokonce různé modely znaků pro muže a ženy:

 • Lvi
 • Krávy
 • Snow Leopardi
 • Kuřata
 • Exotičtí ptáci
 • Kočky
 • Zajíci
 • Geckos
 • Sovy
 • Sloni
 • vlci
 • Krysy
 • Žáby
 • Velbloudi
 • Hadi
 • Havrani
 • Horské kozy
 • Shadowcats

Marniimods Wildlife dostává neustálé aktualizace, s novými zvířaty v dílech a aktualizacemi stávajících plánovaných. S těmito zvířaty můžete také najít různé sedla, takže pokud opravdu chcete létat na velké sově, můžete tak učinit.

Nejlepší mody pro přežití Ark: Pohled na krajinu na mapu zlodějů v Ark Survival se vyvinul

Zlodějnice ostrov

Je všeobecně známo, že cokoli s Pirates je dobré, mezi něž patří tento MOD MOD Thieves Island Map, ostrov, který byl kdysi používán jako základna legendárního piráta, Madame Cheng.

Pochopitelně, Chengova flotila 18 000 lodí potřebovala dostatek místa, a tak se hlavní ostrov v tomto mod rovná zhruba polovině ostrova ve vanilkové arch. Není to jen nové místo: můžete také stavět pevnosti na obloze s spálenou zemí dinonos hodenou do mixu.

Thumbnail YouTube

Sopka

Přibližně stejná velikost jako vanilková mapa, mapa sopky se může pochlubit pěti různými biomy, které ubytují všechny dinosy až do a včetně aberačních a vyhynulých tvorů. Má také obrovské množství zdrojů k objevování. K dispozici jsou také šéfové arény z ostrova i spálené Země, stejně jako divoké dinosaurské děti. Je to určitě nápadní místo, s 15 jeskyními k objevování a prozkoumání, někteří vyžadují, abyste plavali pod vodou, abyste odhalili tajné artefakty.

Nejlepší mody přežití Ark: Krajina mapy Dome of Death v Ark Survival se vyvinula

Dome of Death

Příběh se vyskytuje, že stinné korporace vyvinuly nové druhy Dino a různá další nebezpečná zvířata uvnitř kupole smrti. Když ztratili kontrolu nad svými experimenty, nechali je všechny uvolnit a opustili zařízení a zanechali bohatství, které nyní čeká na nárokování.

The Dome of Death je mapový mod s nápadní krásou, aby odpovídal jejím obtížím s tvrdými jako nehty. Pouze ochucení veteráni Archa musí platit, ale i oni stráví spoustu času útěkem, spíše než směrem k jejich novým nepřátelům.

Nejlepší mody pro přežití Ark: Vyvinula se krajina Apoko Islands v ARKU Survival

Apako ostrovy

Spíše než větší pevné masy, které najdete v běžných mapách, tato mapa místo toho představuje 65 km k kilometrům ostrovních rájů. Pravděpodobně budete muset hodně plavat, ale jednoho dne doufejme, že budeme mít lodě a jaký to bude den.

Bohužel, vývoj ostrovů Apako je v tuto chvíli pozastaven, ale už stojí za to se podívat, pokud máte chuť trochu rozmanitosti.

Nejlepší mody pro přežití Ark: Krajina mapy Halo v ARK Survival se vyvinula

Svatozář

Pokud jste hráli Halo: Boj se vyvinul, možná si vzpomenete, když jste poprvé vzhlédli a viděli svět ve tvaru prstenu, který na obloze krouží nad vámi. Tato halo mapa by vám měla na tuto chvíli přimět trochu nostalgického.

Halo: Druhá mise Combat Evolved „Halo“ vždy chyběla určitá je ne sais quoi. A Je ne Sais quoi, opravdu máme na mysli dinosaury. Neexistuje nic jako oživení jednoho z nejslavnějších okamžiků v historii FPS s jednou z těch zvířat na patách.

Nejlepší mody ARK Survival: Hráč zkrotí jedno ze zvířat pomocí pohlcujícího tréninkového modu s přežitím Ark ARK

Pohlcující trénink

Pohlcující tréninkový mod se rozšiřuje na mechanika zkrocení tím, že vám poskytne několik nových metod zkrocení dinosaurů. Ať už ručně krmení dinosaurů, dává jim dary, nebo je dokonce mazlící-tento mod vytváří mnohem interaktivnější způsob, jak zkrotit svého nového nejlepšího přítele. Tyto nové metody také posilují pouta a zvyšují vaši důvěru s vaším dino kamarádem.

Vyšší obtížnost

Když odrazíte divoké dinosaury a vydržíte hladovění, aby přežili, je příliš snadné, měli byste zvážit zvýšení obtížnosti. Na úroveň 240, přesné.

Diamond-tvrdý Dinos se nyní vynoří až na úroveň 9600 s hráčem, který se rozšiřoval na 300, a ponechává vám hodně v cestě, když se snažíte získat zpět svou dominanci Archa’s World.

Thumbnail YouTube

Final Fantasy 7 Swords

Pokud už nemůžete čekat na remake Final Fantasy 7, je to pro vás mod. Vyzbrojeni mečem Buster, můžete znovu předstírat, že jste cloudové svátky, i když s asi mnohem méně oblečením.

Nejlepší mody přežití Ark: Série čtyř nových věží dostupných ve více věžích a věžech

Více věd a věžecích nástrojů

Bránit svou těžce vydělanou základnu ve velkém stylu s řadou ozdobných nových věží. S ohněm, olejem, webem, piercingem z brnění a výbušných kol, budoucí útočníci buď ocas, nebo se zhasne nesčetnými příšernými způsoby.

Vaše plyšové nové obrany jsou také pohodlnější k použití. Nyní, zatímco kreativně prší smrt na vašich nepřátelů, můžete tak učinit v bezpečí s vědomím, že už nikdy nebudete muset znovu doplňovat své stroje smrti znovu. Blaho.

Nejlepší mody pro přežití Ark: Použití elektronického zařízení na zápěstí s dino Tracker Mod v ARK Survival se vyvinulo

Dino Tracker

Když jste uprostřed ničeho, nahá jako den, kdy jste se narodili, je důležité organizovat. Proto je modi Dino Tracker užitečné, protože umožňuje i těm nejpohodlnějším foragerům sledovat jakýkoli chybný dinos.

Odemknutelný na úrovni 25, Dino Tracker umožňuje najít všechny své zkrocené beasties bez ohledu na to, kde jste na jakékoli mapě, a je to tak snadné použití. Je to v podstatě fantastický dino GPS, který vyvolává sérii žlutých křížů hned zpět k chybějícímu dino volby.

Nejlepší mody přežití Ark: Majáky v Caspack Mod pro přežití Ark Evolved Show, kde jste ve hře dříve zemřeli

Caspack

I když byste mohli ocenit napětí, které přichází s zoufale spuštěním na místo vaší smrti ve snaze obnovit ztracené předměty po prvních několika letech, může se začít stát fuškou.

Mod Caspack věci zjednodušuje a umožňuje vám vidět kouřové signály, které vás nasměrují na vaše tělo, takže žádné další hádání. To způsobí, že se vaše mrtvola drží po celých osm hodin, spíše než pár minut, které obvykle získáte, takže máte spoustu času na to, abyste své věci dostali zpět.

Jak si vytvořit vlastní mody Ark

Pokud zde nic nepřekračuje vaši fantazii, možná se budete chtít rychle podívat na pokyny Studio Wildcard pro výrobu vlastních modů, abyste si mohli vytvořit své vlastní hračky, spíše než hrát s někým jiným.

Sada Ark Dev je upravená verze editoru Unreal Engine 4, která obsahuje všechny třídy zdrojového umění, map a plánu hry. Zatímco zdrojový kód C ++ není váš, s nimiž se můžete potýkat, stále můžete změnit spoustu věcí od chování AI po zbraně a beasties.

Pro více alternativ můžete mít také zájem zjistit více o tomto modu, který do hry přidává spoustu nábytku, nebo možná mod, který vám umožní vyrábět zdobené biomové základny pro zobrazení a ukládání vašich oblíbených tvorů je více vaší věci. Nezapomeňte také sledovat datum vydání ARK 2, ale pokud chcete vyzkoušet něco úplně jiného, ​​podívejte se na náš seznam nejlepších PC her.

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

ARK MODS

Vytvářejte a distribuují mody prostřednictvím parní dílny

Otázka: Jaká je sada Ark Dev?

Odpověď: ARK Dev Kit je zjednodušená verze editoru Unreal Engine 4 speciálně zkompilovaná tak, aby zefektivnila proces vytváření modů a map pro Unreal Engine 4 Game ARK: přežití se vyvinul a nahrát je přímo do parní dílny pro ostatní uživatele, aby to bylo Stáhnout a hrát.

Otázka: Co mohu vytvořit se soupravou Ark Dev?

Odpověď: Zatímco souprava Ark Dev neposkytuje přístup k zdrojovému kódu hry ARK C ++, obsahuje pro hru veškeré naše upravitelné zdrojové umění, stejně jako naše upravitelné mapy a třídy Blueprint. Díky síle systému Unreal Engine 4 je i bez C ++ upravit a rozšířit poměrně mnoho herních funkcí, včetně nových položek, zbraní, stromů chování AI, struktur a všech druhů herních tříd a logiky hry. Můžete se zaměřit na vytvoření krásného nového prostředí pro hru nebo prodloužit základní herní kurzy pomocí Blueprint a přidat zcela nový herní režim a novou mechaniku. V průběhu času podrobně popisujeme, jak vytvořit složitější herní režimy na fóru a uvést více příkladů, jak to udělat!

Otázka: Kde dostanu soupravu Ark Dev?

Odpověď: Můžete získat soupravu Ark Dev přímo z Launcher Epic Games Launcher. Jednoduše se zaregistrujte, stáhněte si Unreal Engine a přejděte na kartu Ark!

Otázka: Kde mohu získat pomoc s sadou Ark Dev?

Odpověď: Na oficiálním fóru „ARK: Survival Evolved“! Moderátoři z týmu Dev se budou snažit, aby vám pomohli s jakýmikoli dotazy nebo technickými problémy, které byste mohli mít, a doporučujeme vám, abyste si přečetli dokumentaci General Unreal Engine 4 na www.nelearengine.com.

Přehrát mod nebo vlastní mapu

Chcete -li stáhnout mody nebo mapy, jednoduše přejděte na stránku semináře ARK’s Steam a klikněte na „Přihlásit se“ k odběru “, kterou chcete získat.

Poté ve hře při hraní ARK se automaticky zobrazí název této mapy nebo mod v nabídce „Host / Local Play“, potenciálně po krátkém zpoždění, zatímco obsah stahuje na pozadí. Pokud byl mod aktualizován, můžete také ručně obnovit všechny nainstalované mody pomocí tlačítka „Update Mods“.

Poté můžete buď hrát na místní úrovni, nebo s ní hostit online hru. Alternativně se můžete jednoduše připojit k online serveru, který přehrává vlastní mapu dílny (označené polí „vlastní název ark / mapy“ v seznamu relací) a automaticky si stáhne před připojením ke hře – v tomto případě se v tomto případě připojíte – v tomto případě , uvidíte indikaci pokroku na obrazovce, jak stahování postupuje.

Vytvoření mod nebo vlastní mapy

Chcete-li si vytvořit vlastní mapy nebo mody, nejprve se budete muset přihlásit (nebo přihlásit) a stáhnout si Epic Games Launcher.

Po stahování a instalaci spouštěče Epic Games přejděte na kartu Ark, vytvořte a klikněte na Instalovat.

Stahování může chvíli trvat, protože existuje spousta herních médií a mezipaměti obsahu, aby se zkrátilo doby načítání. Přesto může editor trvat dlouho, než se spustí poprvé a můžete se dívat na čekací doby až 30 minut pro první běh.

Po načtení editoru budete na testovací mapě a můžete kliknout na tlačítko „Přehrát“ na panelu nástrojů Editor, abyste mohli přehrávat, nebo otevřít „Mapy \ TheislandSubmaps \ Theisland.umap “prozkoumat celý ostrov Ark. Alternativně můžete otevřít „mody \ dinoarena \ dinoarena.Umap “Chcete -li vidět, jak je sestaven jednoduchý vařetelný mod dohromady.

Úplná dokumentace pro editor Unreal Engine 4 použitý v ARK najdete zde: https: // docs.nelearengine.com/nejnovější/int/motor/index.html

Vařte a nahrajte do parní dílny

Až budete připraveni vytvořit a nasadit vlastní mapu do parní dílny, zde je základní proces:

Ujistěte se, že vaše mapa a jakýkoli nový obsah, který využívá (plány, umělecká aktiva, jakákoli nová aktiva), jsou umístěny v „\ Content \ Mods \ YourMoDNAME \“.

Poté na panelu nástrojů Editoru klikněte na tlačítko „Cook & upload to Steam“:

V dialogu, který se objeví, se zobrazí váš mod, pokud je ve složce „\ Content \ Mods \ YourMoDNAME \“ (jinak se to neobjeví – musí to být v podsložce Mods!). Vyberte svůj mod a poté klikněte na „Cook“. Když poprvé vaříte svůj mod, editor musí kompilovat spoustu shaderů, takže to může trvat dlouho (i.E. 30 minut nebo více). Následující kuchaři však budou mnohem rychlejší, protože kompilované shadery jsou v mezipaměti na disku.

(Poznámka: Vaření vašeho mod bude vlastně vařit jak pro platformy Windows, tak pro platformy Mac/Linux, pro online kompatibilitu mezi platformami!)

Po dokončení vaření zadejte název a popis pro váš mod, vyberte obrázek náhledu a počáteční stav viditelnosti workshopu a poté kliknutím na „Upload“ pro parní dílnu. Budete požádáni o vaše pověření Steam (nebojte se, neukládáme je), a pak se proces připojí k Steam a pokusí se nahrát váš obsah do dílny. Získáte základní indikátor pokroku, abyste věděli, jak se věci během procesu upload probíhají.

Po dokončení nahrávání můžete kliknout na tlačítko „Zobrazit položku na partii“ a upravit prezentaci položky na webu.

Chcete -li aktualizovat svůj obsah v budoucnu, jednoduše vařte a nahrajte znovu!

Budeme mít více tutoriálů o tom, jak jsou sestaveny specifické rysy designu na úrovni archů, ale prozatím se neváhejte prozkoumat a upravit mapu „Theisland“, abyste se potýkali s tím, jak věci fungují, včetně podvrstvých přítoků a zóny zóny Spawners. Pamatujte, že při navrhování úrovní možná budete chtít začít s malým a jednoduchou a poté se postupně zvětšit.

Máte -li jakékoli dotazy týkající se nástrojů MOD, neváhejte a zveřejněte na fóru Unreal Engine Fórum pro ARK Modding. Doporučujeme intrepid modovým výrobcům, aby si navzájem pomáhali, čím více může komunita spolupracovat při vytváření vzrušujícího nového obsahu, tím lepší bude. Zůstaňte naladěni na naši stránku Steam, Twitter Feed a zde pro více informací o nadcházejících zprávách ARK Modding News!

Bavte se a šťastní modding!

– Tým Wildcard Studio

ARK sponzorovaný MOD Program!

Dnes jsme hrdí a nadšeni, že můžeme oznámit zahájení programu MOD sponzorovaného ARK. Ark vždy považoval Modding a soupravu Ark Dev za velmi důležitý aspekt naší hry. Chceme se podívat na způsoby, jak našim modurům pomoci přivést jejich projekty k dalšímu kroku, ať už prostřednictvím robustnějších schopností v sadě dev, pořádání soutěží s velkými výhodnými pooly, začlenění do hry, nebo jen obecně pracuje a partnera s modurátory a jejich projekty.

Large.ShooTerGame_2017-02-19_13-23-02-48

Od partnerství s Epic a otevření naší soupravy Ark Dev v červenci 2015 a my jsme viděli více než 2 500 různých modů vstoupit do našeho parního dílny. Je podhodnocením říci, jak moc si vážíme a vážíme si naší komunitě pro modul a chceme udělat více, aby pomohla usnadnit pokrok modů, stejně jako modurátorů.

Large.ShooTerGame_2017-02-19_13-23-02-48

ARK Mods mocně přispěl k dlouhověkosti a rozmanitosti hry a jsme velmi vděční talentovaným tvůrcům obsahu, kteří je vyrábějí. S novým programem „sponzorovaných ARK sponzorovaných ARK“ se snažíme přímo podpořit některé z nejslibnějších autorů a nadále přitahovat nejtalentovanější modulky na světě, aby vytvořili úžasný nový obsah pro Ark.

Large.ShooTerGame_2017-02-19_13-23-02-48

Věříme, že naše nejnovější iniciativa nám umožní učinit další krok k dalšímu pomoci modelovi. Cílem projektu sponzorovaného modu je poskytnout finanční, rozvoj a marketingovou podporu v průběhu sponzorství. Každý měsíc budeme poskytovat stipendium 4 000 $ směrem k projektům MO pro hráče, abychom pomohli s průběžnými náklady na vývoj jejich projektů, s možností integrovaného do oficiálního vydání Ark: Survival se vyvinul na PC a konzole.

Naše první dávka moderních modelů, která byla vybrána pro sponzorství, si můžete prohlédnout zde:
https: // SurviveTheark.com/index.PHP?/ARK sponzorované mods/

Large.ShooTerGame_2017-02-19_13-23-02-48

V průběhu sponzorství budou moderníci spolupracovat s námi, a zejména Cedric Burkes (tvůrce Primitive+ a Studio Wildcard Mod Liason), aby zjistili, jak postupují v průběhu měsíce. Projdou recenzemi, aby se ujistili, že se vyskytují zprávy, které hráči provedli, a že jejich projekty postupují a rozvíjejí se. Sponzorství může skončit pro mod, pokud nedojde k pokroku!

Large.ShooTerGame_2017-02-19_13-23-02-48

Pro ty z vás, kteří svědíte, aby se dostali do modu v archu, můžete začít hned hned! Sada Ark Dev je zjednodušená verze editoru Unreal Engine 4, konkrétně sestavená pro zefektivnění procesu vytváření modů, map a celkových konverzí pro ARK: přežití, které lze poté nahrát přímo do Steam Workshopu pro ostatní uživatele ke stažení a hrát si. Postupujte podle návodů „How to Mod“, poté se připojte k komunitě Ark, zúčastněte se fóra Unreal Engine ARK Modding Fórum, abyste mohli zajímat vaše moddinga!