Nejlepší Armaguerra 43 Warzone Loadrout: Nastavení třídy, přílohy, výhody – Dexerto, nejlepší načtení Armaguerra 43 ve Warzone – Dot eSports

Nejlepší načtení Armaguerra 43 ve Warzone

Brzy poté, co byla propuštěna sezóna 1 Pacifik Warzone, MP40 prudce stoupala v popularitě.

Nejlepší Armaguerra 43 Warzone načítání: Nastavení třídy, přílohy, výhody

Armaguerra Load Warzone

Treyarch/Activision

Armaguerra je plná šíleně rychlé rychlosti ohně.

Armaguerra 43 ve Warzone Season 5 Reloaded je nejoblíbenější zbraň ve hře díky ničivé TTK, nejvyšší úrovni mobility a rychlé rychlosti reklam.

Článek pokračuje po reklamě

Jednou z možností, která je ukradena reflektoru, je smrtící Armaguerra 43, která decimuje soupeře v těsných čtvrtích a nabízí obrovské množství mobility.

Článek pokračuje po reklamě

To znamená, že pokud dokážete přistát své záběry, je to určitě zbraň, kterou byste měli přidat do svého arzenálu, ale pokud chcete co nejlépe vytěžit maximum ze zbraně.

Obsah

 • Nejlepší načtení Armaguerra 43 Warzone
 • Nejlepší třída Warzone Armaguerra 43
 • Jak odemknout Armaguerra 43 ve Warzone
 • Alternativa k načtení Warzone Armaguerra 43

Nejlepší načtení Armaguerra 43 Warzone

Warzone Season 2 znovu načíst novou zbraň

Armaguerra 43 je SMG s neuvěřitelně vysokou rychlostí ohně.

Přílohy

 • Čenich: Posilovač zpětného rázu
 • Hlaveň: Botti 315mm CII
 • Optický: Reflektor břidlice
 • Skladem: Skládání IMERITO SA
 • UnderBarrel: Mark VI kosterní
 • Časopis: 9mm 60 kulatých magů
 • Typ munice: Prodloužené
 • Zadní přilnavost: Polymerní přilnavost
 • Vyzdobit: Hardscope
 • Perk2: Na ruce

Nejprve budete chtít spustit Posilovač zpětného rázu čenich a Botti 315mm CII hlavně k posílení poškození zbraně a již působivé rychlosti požáru.

Článek pokračuje po reklamě

Tím se zajistí, že Armaguerra trhá soupeře v blízkém dosahu, což vám dá nejlepší šanci vyjít na vrchol během intenzivních přestřelek.

Poté využijte Skládání IMERITO SA, Mark VI kosterní, a Polymerní přilnavost Posílit vzor SMGS zpětného vzoru a zlepšit čas reklam, abyste vždy na nepříteli vystřelili oheň.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud jde o kulky, ujistěte se, že běžíte Prodloužené zvýšit rychlost kulky Armaguerry a také 9mm 60 kulatých magů Takže si můžete vzít více soupeřů, aniž byste se museli znovu načíst.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Nakonec dokončete načítání Hardscope Chcete -li vám poskytnout ještě větší kontrolu nad SMG a Na ruce Takže jste vždy první, kdo střílíte, když vezmete soupeře.

Nejlepší třída Warzone Armaguerra 43

Armaguerra 43 LOACOUT WARZONE

Armaguerra 43 byla vydána s aktualizací sezóny 2 Reloaded.

Výhody a vybavení

 • Perk 1: E.Ó.D.
 • Perk 2: Přezbrojení
 • Perk 3: Zesílení
 • Sekundární: Cooper Carbine
 • Smrtící: Semtex
 • Taktický: Stim

Pokud jde o výhody, naše načítání spustí standardní meta volby EOD chrání vás před výbušnými výbuchy a Zesílení Zvýšení rychlosti výměny zbraně během intenzivních bojů.

Zatímco Ghost je silný, doporučujeme vzít Přezbrojení Jak Armaguerra bojuje v dlouhém doletu, tak běhá kooperová karabina, Grau 5.56, nebo XM4 v sekundárním slotu vám poskytne všestranné a silné načítání.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Nakonec zaokrouhlujte nastavení s a Semtex vyčistit naše stacionární odpůrce a Stim pro podporu zdraví, když to nejvíce potřebujete.

Jak odemknout Armaguerra 43 ve Warzone

Aby se odemkli Armaguerra 43 ve Warzone, budou muset hráči dostat 10 zabití kyčle v 15 samostatných zápasech.

Ačkoli to bude v BR neuvěřitelně obtížné, doporučuje se, aby hráči dokončili výzvu v jednom ze sekundárních režimů Warzone, jako je lup nebo Clash nebo Vanguard’s Online Multiplayer.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud nechcete dokončit žádné výzvy, můžete si vždy koupit plán Armaguerra 43 z obchodu Warzone.

Alternativa k načtení Warzone Armaguerra 43

Obrazovka náhledu MP40 Warzone

Brzy poté, co byla propuštěna sezóna 1 Pacifik Warzone, MP40 prudce stoupala v popularitě.

Pokud Armaguerra 43 neodpovídá vašemu stylu hry ve Warzone, hledáte SMG, která způsobí větší poškození na úkor rychlosti požáru, může být čas vyzvednout MP40.

Článek pokračuje po reklamě

Tato smrtící zbraň může být méně populární než Armaguerra 43, ale stále zabalí úder v blízkém dosahu a je ideální pro všechny hráče na ostrově Rebirth Island.

Článek pokračuje po reklamě

Nejen to, že v sezóně 5 bylo vidět obrovské oživení a v současné době je třetí nejoblíbenější zbraní ve hře, ale také stojí za zmínku, že Armegurerra stále drží nejlepší místo.

Pokud chcete vyzkoušet MP40, máme průvodce načítání, který prochází nejvyššími přílohy v aktuální meta, vedle všech výhod a vybavení, které byste měli spustit, abyste maximalizovali sílu vaší třídy.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Pokud chcete pokračovat v informování o všech nejnovějších zprávách a aktualizacích Warzone a Vanguard, nezapomeňte se podívat na naši stránku Call of Duty.

Nejlepší načtení Armaguerra 43 ve Warzone

Call of Duty: Warzone Pacific’s Sezóna dvě znovu načtená aktualizace přinesla na meta samopal Armaguerra 43 a od té doby se stala jednou z nejlepších zbraní ve hře.

Popis ve hře zbraně to nazývá „velmi vysokou rychlostí SMG“, který je „efektivní při krátkých až středních dosahu“ a je to velmi vhodné způsob, jak popsat novou zbraň. Je to hadice kulky, zejména zblízka, ale není určena pro dlouhodobé zakázky na Calderu nebo jinde.

Od svého založení se Armaguerra stala populárním výběrem v Warzone Meta, zejména v létě 2022, kdy je k dispozici oživení na Fortune’s Keep. Spolu s MP-40N a Marco 5 je to špičkový SMG ve hře, ať už hráči skákají do kaldery pro ostrov BR nebo Fortune’s Keep nebo Rebirth pro oživení.

Armaguerra, která se může pochlubit téměř 10 procentním výběrem na Fortune’s Consed.

Zde je návod, jak načíst Armaguerra 43 pro úspěch v Warzone.

Nejlepší načtení Armaguerra 43 Warzone

Armaguerra zapadá do zbytku proudu Warzone SMG meta, což znamená, že je čas zvýšit svou již vysokou rychlost požáru pro ještě silnější DPS, jeho rozsah, takže může být užitečný ve více situacích a jeho kontrola k opěrce v jeho zpětném rázu.

Tato sada příloh udělá všechny tyto věci. Jediná věc, kterou doporučujeme změnit, je optická. Pokud reflektor břidlice není vaším stylem, zkuste něco jako MM LARGO nebo MM SC IRON IRONS MOMONS pro ještě rychlejší akvizici cíle.

Spárujte Armaguerra 43 se zbraní dlouhého doletu, jako je odstřelovač, vaše oblíbená útočná puška nebo lehký kulomet a je to zabijácká kombo, zda spadnete do BR nebo oživení.

Spisovatel štábu a vedení Call of Duty. Profesionální spisovatel více než 10 let. Milovník Destiny 2, Metal Gear, Pokémon, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap a další. Mezi předchozí narození patří hráč PC, Red Bull Esports, Fanbyte a Esports Nation. Dogdad to Yogi Corgi, sportovní fanoušek (NY Yankees, NY Jets, NY Rangers, NY Knicks), Paramore Fanatic, Cardio nadšenec.