Nejlepší Basilisk Akimbo Warzone 2 Class Loadrout: přílohy, výhody, nastavení – Dexerto, Nejlepší načtení Basilisk Warzone 2 (A -Tier): Sezóna 4 Aktualizována

Nejlepší Basilisk Loadrout Warzone 2 (A-Tier): Sezóna 4 Aktualizována

T, abyste vytěžili z kol Snakeshot, které budete chtít použít Akimbo Basilisk zadní rukojeť. Jednoduše uveďte tuto přilnavost, vám poskytne druhý bazilisk efektivně na polovinu času zabíjet v jeho efektivním rozsahu.

Nejlepší Basilisk Akimbo Warzone 2 Třída načítání: přílohy, výhody, nastavení

Basilisk Revolver pistole z Warzone 2 s logem v levém horním rohu

Sezóna 4 Reloaded dorazila as tím přichází jeden z nejbláznivějších metasů, jaké jsme kdy viděli. SMG jsou na cestě ven a pistole jsou nyní špičkové. Chcete -li to využít, budete chtít nejlepší načítání Basilisk Akimbo Warzone 2 a my vás zakryjeme.

Existuje několik faktorů, které rozhodují, zda je zbraň meta nebo ne. Jak snadné je použít? Jak dlouho je jeho efektivní rozsah? Má dobré železné památky? Jsou to všechny důležité faktory, ale pravděpodobně nic není důležitější než čas zbraně, aby zabil potenciál a surové poškození.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Zbraň s obrovskými nedostatky může být stále meta, pokud zabije tak rychle, že proti ní nemůže konkurovat nic jiného. To je přesně důvod, proč se Basilisk Akimbo stal tak populárním. Jeho velkolepý ttk pouhých 360 ms zcela překonává vše ostatní.

Chcete -li ovládnout bazilisk, budete potřebovat třídu meta, a toto je nejlepší bazilisk Akimbo Load, který můžete použít ve Warzone 2.

Obsah

 • Nejlepší načtení Basilisk Akimbo Warzone 2
 • Nejlepší Basilisk Akimbo Warzone 2 Třída: Perks & Equipment
 • Jak odemknout Basilisk Akimbo ve Warzone 2
 • Nejlepší alternativy Basilisk Akimbo ve Warzone 2

Nejlepší načtení Basilisk Akimbo Warzone 2

Přílohy

 • Hlaveň: 10.5 ″ šipka FTAC
 • Laser: Revo-LSD 7MW
 • Spouštěcí akce: Bryson Match Grade
 • Munice: .500 Snakeshot
 • Zadní přilnavost: Akimbo Basilisk

Basilisk vyniká na jednu věc a pouze jednu věc. Zabíjení nepřátelských hráčů velmi rychle na blízkém dosahu. Jeho dominance blízkých čtvrtí pochází z .500 Snakeshot munice, jedinečná příloha, která převádí basilisk do kapesní brokovnice.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

T, abyste vytěžili z kol Snakeshot, které budete chtít použít Akimbo Basilisk zadní rukojeť. Jednoduše uveďte tuto přilnavost, vám poskytne druhý bazilisk efektivně na polovinu času zabíjet v jeho efektivním rozsahu.

Pro maximalizaci potenciálu zabíjení je nejlepší použít oba 10.5 ″ šipka FTAC hlavně a Bryson Match Grade spoušť. První z nich zlepšuje celkový rozsah Basilisku, zatímco druhý zvyšuje rychlost palby revolveru a ještě více zkrátí jeho smrtící TTK.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Nakonec Revo-LSD 7MW Laser je solidní volba, protože zvyšuje přesnost kyčle. Vzhledem k tomu, že Akimbo zbraně mohou být propuštěny pouze z kyčle, je to přirozená volba pro basilisk.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší načítání Akimbo Basilisk, které se má použít ve Warzone 2 Season 4 Reloaded

Akimbo zadní přilnavost dává bazilisku nejlepší čas zabít jakoukoli zbraň ve Warzone 2.

Nejlepší Basilisk Akimbo Warzone 2 Třída: Perks & Equipment

 • Základna 1: Bombová skupina
 • Základna Perk 2: Dvojnásobný čas
 • Bonus perk: Rychlé ruce
 • Ultimate Perk: Vysoká výstraha
 • Smrtící: Vrtací poplatek
 • Taktický: Kouřový granát

Neobvykle, protože bazilisk je sekundární, není třeba používat nadměrné. Chcete-li využít tohoto osvobozeného slotu Perk, doporučujeme použít Bombová skupina. Odpor výbuchu poskytnutý bombovou skupinou z něj činí jeden z jediných výhod ve Warzone 2, který vám může přímo zachránit život.

Článek pokračuje po reklamě

Chcete -li se rychleji obejít a uzavřít mezeru na nepřátele, je nejlepší použít Dvojnásobný čas. Tato základna Perk zdvojnásobuje dobu trvání taktického sprintu a zvyšuje rychlost pohybu přikrčení o 30%.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Pro bonus a konečný port, Rychlé ruce a Vysoká výstraha dobře fungovat. Rychlé ruce jsou na bazilisku skvělé, protože nemá nejrychlejší rychlost načtení, něco, co se tato potíže výrazně zlepšuje. Mezitím vysoká výstraha poskytuje Intel zdůrazněním směru nepřátelských hráčů, když na vás zaměřují zezadu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší vybavení k použití je Vrtací poplatek a Kouřový granát. Poplatky za vrtání jsou fantastické za poškození škod proti nepřátelským kempováním uvnitř budov, odchvění jejich zdraví před zatlačení.

Jak odemknout Basilisk Akimbo ve Warzone 2

Basilisk je odemčen ve Warzone 2 dosažením úrovně hráče 39. Toho lze dosáhnout získáním zabití a hraním cíle ve Warzone, Multiplayer a DMZ se všemi třemi jádrovými režimy poskytujícími XP.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud jde o přílohu Basilisk Akimbo, je to odemčeno samostatně tím, že se revolver dostane do úrovně 29.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší alternativy Basilisk Akimbo ve Warzone 2

Přestože je to technicky zbraň, bazilisk Akimbo má mnohem více společného s brokovnicí. Výsledkem je, že doporučujeme vyzkoušet plné automobily MX Guardian který může také ovládnout zblízka.

Alternativně je další extrémně výkonná pistole v sezóně 4 načtena X13 Auto. Nepovažuje to za tolik škod jako Basilisk, ale má nadřazený rozsah a je pravděpodobně snazší použít.

Článek pokračuje po reklamě

To je vše pro naše nejlepší načítání Basilisk Akimbo ve Warzone 2. Pro více užitečných tipů a obsahu zvažte odhlášení některých našich dalších průvodců:

Nejlepší Basilisk LoadOut Warzone 2 (A-Tier): Sezóna 4 [Aktualizováno]

Basilisk je v současné době zbraň A-úrovně v meta sezóně WZ2 Season 4. Rozbijeme naše nejlepší načítání bazilisku a poskytujeme veškeré ladění připevnění a doporučené výhody, taktické a smrtelné vybavení.

Obsah

Basilisk Current Meta: A-Tier

Basilisk je v současné době jednou z nejlepších pistolí ve WZ2 (viz Full Warzone 2.0 seznamu stupňů stupňů). Mnoho hráčů se rozhodlo prokolit nadměrné a jít s pistolí jako sekundární pro odrůdu, kde je Basilisk pro hráče se silným cílem životaschopnou možností pro hráče se silným cílem. Klíčový rozdíl s baziliskem ve srovnání s tím, že P890 je, že rychlost požáru je výrazně pomalejší. Budete muset procvičit si hlavy, abyste s touto zbraní ovládli.

Rychlá TTK ve Warzone 2.0 znamená, že pokud jste schopni zasáhnout své záběry, může být pistole neuvěřitelně užitečná sekundární, protože vám umožňuje používat jinou výhodu než overkill. To platí zejména, jakmile na něj plácnete připojení Akimbo.

Příběh pokračuje níže

Basilisk doporučené přílohy

 • Zadní přilnavost: Takže RO-99 GRIC
  • ⇕: +1.00
  • ⇔: -0.45
  • ⇕: -0.18
  • ⇔: -0.9

  Jak odemknout basilisk

  • Úroveň dosahu 39

  Basilisk Atributy (základní zbraň)

  Třída zbraní Pistole
  Rodina zbraní Platforma Basilisk 500
  Na základě (v reálném životě) .500 Smith & Wesson Magnum
  Míra ohně 143 RPM
  Úsťová rychlost 375 m/s
  Count (základna) 5 kol
  Čas načtení (částečný) 1.07 s
  Obnovení času (prázdné) 0.87 s
  ADS čas 150 ms

  Graf poškození Basilisk (základní zbraň)

  cílová 0 – 9.1m 9.1 – 21.8m 21.8 – 35.1m 35.1 – 42.7m 42.7m +
  Hlava 100 100 100 96 84
  Krk 100 84 62 57 50
  Trup (horní) 100 84 62 57 50
  Trup (nižší) 99 77 57 52 46
  ARM (horní) 90 70 52 48 37
  ARM (nižší) 80 70 52 48 37
  Noha (horní) 81 63 46 43 42
  Noha (nižší) 81 63 46 43 42

  Basilisk doporučené vybavení

  • Taktické vybavení:Kouřový granát. Kouřové granáty jsou ve Warzone 2 neuvěřitelně efektivní.0 Vzhledem k krátkému TTK hry. Kouřové granáty výrazně brání schopnosti soupeře získat cíle a jsou skvělým způsobem, jak se uvolnit z boje, když jsou karty naskládány proti vám.
  • Smrtící vybavení:Vrtací poplatek. Podle našeho názoru je to jedna z nejvíce „rozbitých“ položek v současné Warzone 2.0 meta, protože to poskytuje masivní podporu povědomí hráčů, které se dobře spáruje s pomalým a metodickým tempem současné hry.

  Basilisk Doporučené balíčky Perk: Vanguard

  Warzone 2 Weapon Specialist 2

  Vzhledem k tomu, že spuštěn Basilisk jako sekundární eliminuje potřebu nadměrného zachování, doporučujeme spustit Vanguard jako váš balíček Perk. Vanguard má silné základní výhody s dvojím časem a bombou. Obnovení může být užitečnou výhodou (možná méně ve Warzone 2.0 se schopností ukládat další položky) a vysoká upozornění vám poskytne vizuální signál, že se na vás dívá nepřítel z vaší obrazovky. To může být užitečné v obou blízkých čtvrtích a na dálku (i když má maximální vzdálenost, kterou vás upozorní).

  Potenciální změny rovnováhy v budoucnosti pro basilisk

  Buďte připraveni na přílohu Akimbo pro pistole, abyste získali další nerf s dalším kolem vyvažování zbraní. Když Warzone 2.0 a Modern Warfare 2 poprvé spuštěno Akimbo příloha byla neuvěřitelně přemožena. Vývojáři způsobili úpravu a snížili poškození headshot. Hádej co? Stále je to přemoženo! Buďte připraveni na to, aby to bylo vyvážené.

  Příběh pokračuje níže

  Při pohledu na testování nebo sdílení načítání Warzone?

  Zleague.GG má v naší mobilní aplikaci jednu z největších hráčů Warzone. Stáhněte si aplikaci ještě dnes a podělte se o své oblíbené načítání do zdroje, abyste získali zpětnou vazbu od ostatních členů komunity. Můžete sdílet klipy a zobrazit své vlastní načítání v akci a najít si několik nových následovníků. Když jste tam, zkuste funkci týmu a vytvořte nové jednotky a podívejte se na statistiky výkonu každého člena.

  Můžete také vyzkoušet své nakládky v konkurenční hře s Warzone Tournaments Z League. Všechny turnaje Z League využívají algoritmy pro proprietární dovednosti (SBMM), abyste zajistili, že jste vždy umístěni do divize s podobně kvalifikovanými hráči.