Nejlepší bojové hry, které se mají hrát právě teď | Gamesradar, 13 nejlepších bojových her, které se hrají, zatímco čekáte na Mortal Kombat 1 – Polygon

13 nejlepších bojových her

Contents

Pokud Street Fighter 6 dokazuje jinak, Street Fighter 3: 3. stávka zůstává vrcholem v sérii.

25 nejlepších bojových her, které můžete hrát právě teď

Mortal Kombat

Možná není lepší čas než nyní, když se dostanete do houpačky (pěsti nebo nohou) věcí tím, že zkontrolujete jednu z nejlepších bojových her, které si můžete hrát, vzhledem k tomu, že Tekken 8 a Street Fighter 6 jsou v blízké budoucnosti vydány. Seznam nových her v roce 2023 vypadá spíše naskládaný, takže je pravděpodobně čas začít honit své dovednosti, protože se konkurence chystá být divoká.

I když se možnosti mohou zdát nekonečné, existují určité bojové hry, které vám pomohou nasměrovat vaše vstupní instinkty bez ohledu na to, zda se chcete ponořit do retro archivů nebo něco novějšího. Stažení dohromady pouhých 25 z nejlepších bojových her není snadné kvůli rozmanitosti žánru, ale to je to, co najdete níže: Nejlepší bojové hry, které byste měli dnes hrát, abyste to vévodovali mezi sebou.

25. M.U.G.E.N

Vývojář: Elecbyte
Platforma: PC

Freeware 2D hra podporovaná výhradně fanoušky, m.U.G.E.N je trochu zvláštnost ve světě bojových her. Protože hra je tak přizpůsobitelná, vaše verze m.U.G.E.N pravděpodobně není stejný jako jiný hráč. Místo toho budete muset najít obsah přizpůsobený vašemu zájmu (možná chcete Darkstalkers x Dragon Ball z x The Simpsons Crossover) a vybudovat vizi hry, jak uznáte za vhodné. Je to trochu potíže a hra není známa tím, že je vyvážená, ale stále může být úžasné vidět, jak Squarepants SpongeBob Go Go Toe-to-toe s Josephem Joestarem.

24. V noci v porodu EXE: pozdní [ST]

Vývojář: Software Ecole
Platforma: PC, PS4

Část vizuálního románu, část boje proti boji, pod nocí, narození exe: pozdní [St] (Sidenote, prostě to nazýváme „pod nocí“ tady na Out) je favoritem underdog v bojové herní komunitě díky své komunitě Krásné skřítci, chytlavé melodie a zaměřte se na boje nohou na zemi. Spiknutí je asi tak těžké následovat jako jeho název, ale pokud máte rádi anime o nadpřirozených bytostech a starověkých tajných organizacích, najdete něco, o čem si můžete užít v noci.

23. Gundam versus

Vývojář: Bandai Namco
Formát:: PS4

Kdo nechce vidět obří roboty vévoda ve volném rouchu, 2v2 bitvy? V Gundam versus se spojíte s druhou budovou mech a volně se pohybujete po zemi a na obloze, když používáte laserové meče, děla a všechno ostatní ve vašem Arsenalu, abyste porazili soupelný tým. S obsazením více než 90 obleků vytažených ze 17 let anime a manga je to sen fanoušků Gundam. Jen nechoďte očekávat, že bude následovat epický příběh pro jednoho hráče – pokud se chystáte hrát na Gundam versus, je to pro online bitvy.

22. Válka monster

Vývojář: Incognito Entertainment
Platforma: PS4

Spousta bojových her na tomto seznamu vyžaduje trpělivost a vysokou úroveň dovedností, která se hraje na hlavní úrovni. Vyžadují hodiny studia, pokud chcete být konkurenceschopní a jsou brány velmi vážně. Válka monster není jednou z těchto her. Jedná se o velký, hloupý slugfest mezi kreslenými monstrami, s budovami, vozidly a chodci, kteří jsou drceni pod nohama. Původně vydáno pro PS2, ale znovu se vydalo se zvýšeným rozlišením a hladším snímkem na PS4, vyzvedněte si tento, aby se znovu cítil jako dítě a měl opět drsné, ani přílišné časné čas.

21. Zbraně

Vývojář: Nintendo
Platforma: Nintendo Switch

Arms je bojová hra pro ty z vás, kteří upřednostňovali Wii Sports, který se věnuje boxu do tenisu nebo bowlingu. Pomocí Joy-Con Nintendo Switch jako rozšíření vašeho. studna, zbraně, Hodíte háčky, údery a nahoru (samozřejmě v televizi, samozřejmě, samozřejmě v televizi), když se snažíte překonat a překonat svého soupeře. Přizpůsobení vašich herních zbraní povede k různým strategiím a poháněním a návrhy divokých postav jsou pohledem na pohled. Ze všech her na tomto seznamu jsou zbraně pravděpodobně nejpravděpodobnější, že vám poskytnou skutečné cvičení.

20. Pokken Tournament DX

Vývojář: Bandai Namco
Platforma: Nintendo Switch

Pokud jste si někdy mysleli „Jo, mám rád Pokemon, ale bitvy založené na tahu pro mě prostě nejsou dost vzrušující,“ pak Pokken turnaj DX je přesně to, co potřebujete. Název je trochu slovníhry na „Tekken“, o kterém jsou Pokkenovy boje do značné míry modelovány – to znamená, že 3D pohyb s důrazem na blízké čtvrtiny. I když se nebudete hrát jako každý Pokemon V seriálu je spousta oblíbených fanoušků, jako jsou Mewtwo, Pikachu, Blaziken a Gengar. Zabírá podivný výklenek jako ne zcela tradiční hru Pokemon a ne zcela konkurenční bojovník, ale je to zábava vidět v akci.

19. EA Sports UFC 3

Vývojář: EA Canada
Platforma: PS4, Xbox One

Proč by se měly anime postavy a obrovské příšery bavit? V žánru bojových her je překvapivě jen málo kvalitních her, které se snaží simulovat skutečný bojový umění v reálném životě. EA Sports UFC 3 dostane toho hodně správně: kopy a údery mají dopad a cítí se uspokojivé, ano, ale také neustále vyhodnocujete svou strategii, kde a kdy se nastěhovat a jít do kombo nebo Grapple, který vás bude čistit Ko. Vzhledem k tomu, jak UFC 3 nemá zdravotní bar, jako je mnoho bojových her, musíte být chytří o tom, jak moc vyvíjíte svého bojovníka, když jdete na knockout.

18. Marvel vs. Capcom nekonečný

Vývojář: Capcom
Platforma: PC, PS4, Xbox One

Zatímco kriticky kritizoval za své charakterové vizuály (které jsou. Není to skvělé) a zjednodušená mechanika, Marvel vs. Capcom Infinite stále přidává některé užitečné vrásky do vzorce MVC – největší z nich jsou nekonečné kameny z vesmíru Marvel Comics Universe. Každý kámen má různé účinky, které mohou drasticky změnit vaši strategii, a seznam přesahujících franšízy obsahuje spoustu oblíbených fanoušků. Jedná se spíše o 2v2 než 3v3 bojovník a od vašeho partnera neexistují ani asistence, takže celkově je to trochu restriktivnější než předchozí položka série ‘.

17. Mrtvý nebo živý 5: poslední kolo

Vývojář: Tým Ninja
Platforma: PC, PS4, Xbox One

Série mrtvých nebo živých je v komunitě bojových her trochu černá ovce, protože někteří to považují za mělké a příliš zaměřené na tvarohový koláč (tj. Zdůraznění sexuální přitažlivosti jeho obsazení), aby byla brána vážně. DOA5 udělal hodně, aby to napravil, zkrátil vstupní okno pro komba, vyžadoval přesnější načasování a přesné stisknutí tlačítek a znovu vyvážené bojovníky napříč deskou. Není to tak rychlé nebo zaměřené na protiútoky jako Dead nebo Alive 4, ale stále je to přístupný bojovník se zábavným single hráčem, dobrým tutoriárním systémem a přepracovanou hratelností, která ukazuje touhu být vážně brát vážně.

16. BlazBlue: Chrono Phantasma se rozšiřuje

Vývojář: ARC System funguje
Platforma: PC, PS4, Xbox One

Se seznamem složeným z démonských dívek, houpangových monstra, shapeshifting Androids a některých věcí, které odtamtud dostanou jen hodně podivnější, BlazBlue je jednou z eklektičtějších her bojových herních her. Co pomáhá oddělit BlazBlue od jejích konkurentů, je tlačítko „Drive“. Funkce pohonu každé postavy je jedinečná, od pomoci jim znovu získat ztracené HP až po zachycení soupeřů na ledě. Naučit se, co způsobuje, že každá postava bude klíčem k vítězství. Je to série, která neustále roste v popularitě, takže pokud hledáte něco mimo Street Fighter a Tekken Norms, BlazBlue stojí za to zkontrolovat.

15. Persona 4 Arena Ultimax

Vývojář: ARC System funguje
Platforma: PS3, Xbox 360, Nintendo Switch, PS4, PC

Sledujte tuto logiku: Persona Games jsou spin-off série Shin Megami Tensei. Persona 4 Arena Ultimax je pokračování Persona 4 Arena, což je samo o sobě spin-off Persona 4. Toto je pokračování spin-off spin-off. A přesto je jasné, že systém vývojářů ARC funguje vážnou lásku a péči o převedení postav z persona RPG do bojové hry a je tu velký pocit rovnováhy a složitosti v boji. Pokud jste již obeznámeni s Personou, budete mít ještě více zábavy, ale i když jste nehráli sérií, je to solidní bojovník s jedinečným a nezapomenutelným obsazením.

14. Virtua Fighter 5

Vývojář: Sega
Platforma: PS3, Xbox 360

Virtua Fighter Series byla jednou z prvních, která definovala 3D bojové hry, cestu zpět na Sega Saturn. Série se poněkud zmizela z laskavosti, možná kvůli jeho více zmírněné povaze – nenajdete zde žádné roboty ani monstra – to však neznamená, že to není stále skvělé. Existuje silné zaměření na přesnost vstupu a vytváření protihrán. Nemusí to být honosné, ale jeho zaměření na přibíjení bojového toku a vyvážení.

13. GUNLY Gear xrd Rev 2

Vývojář: ARC System funguje
Platforma: PC, PS4

Věřte tomu nebo ne, jedna z věcí, za které to fanoušci vinného vybavení milují. Výukový program. Tato bojová hra je mimořádně důkladná a je tu lekce a výzva pro každou funkci, kterou může nabídnout. Vinen Gear Nastavil tón pro ARC System Works Fighters: Je to rychlé a bombastické, s některými z nejsměšnějších postav, jaké kdy byly na obrazovku, a je to pro nedostatek lepšího termínu trochu divné. Je to také docela podívaná na podívanou, s postavami technicky vykreslenými jako 3D modely, ale tak jemně podrobné a animované vypadají jako ručně kreslené anime Cels.

12. Král bojovníků 15

Vývojář: SNK
Platforma: PC, PS5, PS4, Xbox Series X | S

Král bojovníků 15 nemusí dostat květiny, které si zaslouží, když je přímo ve srovnání s jinými dlouhodobými franšízy bojových her, ale SNK stále ví, jak vytvořit vynikajícího bojovníka, který chápe jeho dědictví a přitom se stále snaží držet krok s časy. S rollback netcode a dobrým seznamem, král bojovníků 15 dělá silný dojem, který jej obecně vyvolává nad mnoho dalších.

11. Killer Instinct (2013)

Vývojář: Iron Galaxy
Platforma: PC, Xbox One

Překvapivé oživení instinktu zabijáka bylo jednou z nejstarších dárků generace této konzole. Kultovní favorit od svých dnů v arkádě a doma na Genesis and SNES, hra má o něm nervózní, přehnaný styl, který nemůžete pomoci, ale láska. Bojy jsou téměř vždy velmi blízké a hraniční klaustrofobní, ale nikdy tuhé nebo nudné. Kdokoli může nashromáždit masivní komba v instinktu zabijáků, ale pouze ti, kteří znají jeho složitost. A se speciálními hostujícími postavami jako vyrážka z Battletoads a General Raam z Gears of War, je to jeden z nejunikátnějších bojovníků v okolí. C-C-C-C-COMBO jistič!

10. Street Fighter 5

Vývojář: Capcom
Platforma: PC, PS4

Existuje důvod, proč si lidé okamžitě přemýšlejí o Street Fighter, kdykoli „bojová hra“ vstoupí do konverzace. Jako jeden z (pokud ne) nejvíce technických bojovníků na trhu, vyžaduje přesnost, trpělivost a strategii. Street Fighter 5 pokračuje v tomto odkazu a přidává čerstvé vrásky přístupnosti a jedinečný vizuální vzkvétající, aby se od sebe oddělil. Je pravda, že hra má své naysayers díky freemiové ekonomice omotané kolem ní, ale hlavní hra je stejně prospěšná a hluboká jako vždy.

9. Skullgirls 2. Encore

Vývojář: Reverge Labs
Platforma: PC, PS4, Xbox One

Skullgirls by mohl být přirovnáván k západním převzetí her jako BlazBlue a Guilty Gear. Můžete smíchat a porovnat týmy jednoho, dvou nebo tří postav a dobře zaoblené obsazení postav, které se jasně od sebe oddělují od sebe, vás povzbudí, abyste vyzkoušeli všechny. Rozsáhlý tutoriál vám pomůže naučit se lana a aktivní komunita bude čekat, až vás vezme. To, co pomáhá Skullgirls vyniknout, je však to, jak zábavné je sledovat – ručně kreslený umělecký styl je nádherný a prezentace je vzrušující. S tímto se budete bavit.

8. Tekken 7

Vývojář: Bandai Namco
Platforma: PC, PS4, Xbox One

S Tekken 7 se Bandai Namco rozhodl prokázat, že to bylo stále nejlepší ve 3D, boji proti ruce-a jo, do značné míry uspělo. Tekken 7 je série nejlepší (nebo alespoň to nejlepší od Tekken 3), s vstupy založené na přesných a širokou škálu postav, které vám vstanou do tváře. K dispozici je dokonce i režim, aby nováčci mohli na ovladač odhodit a mít pocit, že něco dosahují, zatímco veteráni mohou využít hluboký kombo systém. Snažte se nezískávat své naděje pro jednoho hráče: Režim příběhu je účtován jako epický závěr pro dlouhodobou ságu, ale všechno o tom padá ploché.

7. Soul Calibur 6

Vývojář: Bandai Namco
Platforma: PC, PS4, Xbox One

Příběh mečů a duší, věčně retold. Soul Calibur 6 možná právě dorazila na scénu, ale už to začne dlouholeté fanoušky s vzrušením. Série Soul Calibur, definitivní bojovník založených na zbraních, se na chvíli snažil najít své postavení, ale zdá se, že se vrátil domů se SC6, který odráží milovanou Soul Calibur 2. Nový mechanik hrany obrácení dává bojovníkům více možností, zatímco vracející se funkce, jako je kritická hrana. A pak je tu neuvěřitelně robustní Tvůrce postav.

6. Dragon Ball Fighterz

Vývojář: ARC System funguje
Platforma: PC, PS4, Xbox One

Zatímco nezasvěcení by si mohli myslet, že Dragon Ball Fighterz je o něco více než mělká hra fanoušků, ukázalo se, že je to mnohem víc než to, a rychle se stal hitem v komunitě bojových her. Winks a přikývnutí fanouškům DBZ jsou pěkné, ale to, co ocení bojové milovníky hry, je hloubka přítomné ve Fighterzově mechanice. Je to puchýřky rychlá hra (pravděpodobně nejrychlejší na tomto seznamu), která upřednostňuje taktiku agrese a rushdown, ale pokud dokážete zabalit hlavu kolem jemnějších bodů svých bitvy 3V3 značky, určitě odejdete potěší potěšení.

5. Nespravedlnost 2

Vývojář: Netherrealm Studios
Platforma: PC, PS4, Xbox One

Pokud existuje jedna věc nespravedlnosti 2 nehty, je to prezentace. Od Word Go, budete ponořeni do světa komiksu DC a hvězdnou kampaň pro jednoho hráče (vážně, je to bojová hra s a opravdu dobré příběh) vás udrží chodit celé hodiny. Jakmile s tím skončíte, čeká svět jemně vyladěných bitev proti AI nebo online hráči. A v jedinečném zvratu, dokončení výzev hry vám přinese kousky vybavení, které můžete použít nejen k změně vzhledu vašeho zvoleného bojovníka, ale také změní jejich statistiky. Je to neuvěřitelně hluboký zážitek a neměli byste být překvapeni, když ztratíte čas s tímto báječným bojovníkem.

4. Ultimate Marvel vs. CAPCOM 3

Vývojář: Capcom
Platforma: PC, PS4, Xbox One

Ultimate Marvel vs. Capcom 3 může být jednou z nejvíce přátelských her na tento seznam, ale to neznamená, že je to mělké. Místo toho, aby si zapamatovali komba a obavy o to, že jsou velmi přesné s vašimi vstupy, je Ultimate MVC3 o co nejlépe využít vaše speciální schopnosti a vaše partnery. Každý boj je záležitostí 3v3, s jednou postavou na obrazovce, dokud hráči nezavolají svým partnerů. A pokud začnete zaostávat, mechanik X-Factor vám může pomoci otočit to, co vypadá, že je jistě porážka kolem. Je to chaotické, je to hlasité, je to barevné a je to zábava jako peklo.

3. Mortal Kombat 11

Vývojář: Netherrealm Studios
Platforma: PC, PS5, PS4, Xbox Series X | S, Xbox One, Nintendo Switch

I když to vypadá, jako by Mortal Kombat 12 byl konečně nastaven na uvolnění koncem tohoto roku, to neznamená, že by někdo měl spát na svém bezprostředním předchůdci, Mortal Kombat 11. Vylepšená verze, Mortal Kombat 11: Ultimate, přichází s naprosto divokým množstvím DLC a samotné skutečné boje je stejně krvavé a hektické, jak by se dalo očekávat od franšízy.

2. Sbírka 30. výročí pouličního bojovníka

Vývojář: Capcom
Platforma: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch

Ano, je to něco jako cheat, protože to není jediná hra, ale spíše dvanáct Stisknuté do jednoho balíčku. Ale nebojte se, tato kolekce se nezobrazí tak blízko vrcholu tohoto seznamu kvůli naprostému množství, protože také zahrnuje dvě z nejlepších a nejvíce nejvíce nejvíce bojových her všech dob: Super Street Fighter 2 Turbo a Street Fighter 3: Třetí stávka. První z nich je připisován s připisováním pomoci revoluci a položení základů pro žánr, zatímco druhý je jedním z nejkrásnějších a nejkrásnějších 2D bojovníků založených na Sprite. A s kolekcí 30. výročí Street Fighter, nemusíte si vybírat.

1. Super Smash Bros. Ultimátni

Vývojář: Nintendo
Platforma: Nintendo Switch

I když vždy bude existovat kontingent puristů, kteří odmítají hrát něco jiného než Melee, nedělejte žádnou chybu – Smash’s Switch Outling je jedním z nejlepších bojovníků, jaké kdy byly vydány. Ultimate vidí, jak se rozbíjí v jeho chaotickém nejlepším nejlepším seznamu s velmi nevyváženým seznamem seriálu série, Ultimate Smash. Může se pochlubit 80 bojovníky s poklesem čelisti, včetně legend třetích stran jako Sephiroth, Ryu a Persona 5’s Joker, Ultimate se cítí méně jako Nintendo Love a více jako oslava videoher jako celku. Nejlepší část? Ultimate hraje fenomenálně. Díky své široké škále hrajecích postav různých lidí je pro každého opravdu něco. Ultimate je Ultimate je čistá radost, která představuje návrat robustního dobrodružného režimu ve formě světa světla RPG a dosud série Best Net Code. Ať už jste příležitostný hráč prší předměty z oblohy nebo profesionálního pultu, ai-dodging a kombinovaný cestu k vítězství, opravdu je tu něco pro každého. Ve skutečnosti Ultimate nejenže tvrdí, že je jednou z největších bojových her HD éry, ale pravděpodobně i jedna z nejlepších her všech dob. Nesouhlasit? Uvidíme se na konečném cíli.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

13 nejlepších bojových her

Ky zasáhne Sol útokem ze svého šavle v vinném vybavení

Tento příběh je součástí skupiny nazvaných příběhů Co hrát

Mnoho her je obrovských. Ostatní jsou nekonečné. Někteří jsou tak vzrušující, že spolknou naše zpravodajské kanály celé. To je místo, kde přichází Polygon, ve kterém hraje: Curate to nejlepší, nejinovativnější a nejzajímavější hry na každé platformě, takže můžete strávit méně času hledáním a více času hraním.

Rutina strávení odpoledne a desítky čtvrtí v místní arkádě, která se snaží vyhrát zápas proti tomu dítěti v sousedství, které vědělo, jak provádět všechny speciální tahy, může být minulostí – ale bojové hry jsou relevantní teď než kdy jindy. Cross-Play Mají bariéry platformy, srážka NetCode umožňuje hladké boje a modely bezplatného hry přinášejí více nových dokladů, kteří touží otestovat své dovednosti.

Street Fighter 6 je hned za rohem a Mortal Kombat 1 je oficiálně splatný v září. Tekken 8 byl také vyhlášen během jednoho z výstavních výstav Sony v loňském roce, a přestože to ještě nemá datum vydání, je to možný Letos jsme to mohli vidět. Jinými slovy, 2023 by mohl být pro žánr bojových her obrovským rokem, přičemž tři z největších franšíz potenciálně přijímají hlavní pokračování.

Mezitím existuje téměř nekonečný katalog bojových her, s nimiž se zdokonaluje vaše dovednosti. Některé základní tituly nejsou v současné době k dispozici na moderních platformách, ale stále najdete fantastický výběr her, které můžete začít ohýbat prsty. Shromáždili jsme tento seznam nejlepších bojových her (a v některých případech druhé nejlepší hry v jejich příslušných sériích), které vám pomohou hlouběji do jednoho z nejvíce odměněně složitějších žánrů. (Pokud uvažujete o tom, že se poprvé dostanete do bojových her, měli byste také sledovat video níže.)

Vinen je snažit

Může blokovat útok z Potemkin v vinném vybavení

Výběr pouze jednoho vinného vybavení bývalo těžké. Jak byste si mohli vybrat mezi brilantními a frenetickými bitvami Xx Accent Core Plus a směšné množství svobody a systémů, které Rev 2 nabídky? No, nemohl jsi. Naštěstí nejnovější položka v sérii, Vinen je snažit, usnadňuje věci.

Jednoduše řečeno, Usilovat je nejlepší výběr jak pro fanoušky série. Jeho aktualizovaný styl 3D Cel, s působivými uzemněnými vzory a používáním stínů, vytváří nejvýraznější postavy v sérii-což říká a hodně – a Roman Cancel, mechanik podpisu seriálu, který umožňuje rozšířené komba, útoky a pohyby úniku, je v nejlepším a nejdostupnějším v Usilovat. Bojovníci mohou mít ve srovnání s dřívějšími položkami omezený seznam pohyb.

Vinen Gear Strach dokazuje, že série se musela změnit, aby přežila

Vinen je snažit je k dispozici na PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One a Xbox Series X. Je také k dispozici prostřednictvím Game Pass.

SoulCalibur 2

Nightmare vine svůj meč proti Cassandře v Soul Calibur 2 HD

V roce 2003 vydáno pro GameCube, PlayStation 2 a Xbox, SoulCalibur 2 Vzal si vše, co předchozí položka udělal-zamítnuté zasílání zbraní, podrobné postavy a některé klíčové mechaniky, včetně dopadu stráže a útoků kritických okrajů-a otočil jej na 11. Pokračování vytvořilo nový precedens pro bojové hry, který vám umožní používat meče, kopí a nesčetné další ostré objekty v 3D prostředí. A v tomto procesu to vypadalo fantasticky.

SoulCalibur 2 Také popularizoval funkci, kterou nyní považujeme za samozřejmost v žánru: Platform-specific Host Facors. V závislosti na verzi, kterou jste hráli, byste mohli hrát buď jako Heihachi z Tekken, vynořit se z komické série stejného názvu, nebo odkaz z Legend of Zelda.

Co se děje s Voldem?

SoulCalibur 2 v současné době není k dispozici na moderních platformách, ale můžete hrát SoulCalibur 6 Na PlayStation 4, Windows PC a Xbox One.

Marvel vs. CAPCOM 2

Hulk útoky v Marvel vs Capcom 2

Navzdory trvalému odkazu jako jednomu z největších záznamů v žánru bojové hry-nedávná kampaň známého streameru přivedla hru zpět do centra pozornosti, stejně jako grafika ESPN během finále NBA 2020 a pozorování na nedávném AEW událost – Marvel vs. CAPCOM 2 se v roce 2023 stal žalostně obtížně. Ale se svým ikonickým seznamem, týmovou mechanikou 3V3 a hvězdnou hudbou, Marvel vs. CAPCOM 2 zůstává vysokým vodoznakem na scéně bojové hry.

Pokud nechcete vypustit peněženku pomocí luxusní arkádové skříně nebo stažení Marvel vs. CAPCOM 2 skrze … Jiné prostředky, ikona bojové hry může být mimo váš dosah. V takovém případě můžete hrát Ultimate Marvel vs. CAPCOM 3, Což je také docela dobré.

Snaha zachránit Marvel vs. CAPCOM 2

Marvel vs. CAPCOM 2 není k dispozici na aktuálních platformách, ale můžete hrát Ultimate Marvel vs. CAPCOM 3 Na PlayStation 4, Xbox One a Windows PC.

Skullgirls 2. Encore

Cerebella a Big Band čelí v Skullgirls 2. Encore

Skullgirls je královna indie bojujících her. Tento bojovník 2v2 je hra, která začala sharizovala nezávislou konkurenční scénu s vrstveným bojovým systémem zahrnujícím kreativní komba, synergie postav a výkonnou mechaniku značek.

Skullgirls je také domovem některých z nejkreativnějších ručně kreslených postav na médiu-je tu lékař, který má v černé tašce lékař a mrtvola, dívka, jejíž vlasy byly nakaženy parazitem a nyní mají supervelmoci a moje osobní Oblíbený, velký chlapec, který je v podstatě kapela pro jednoho člověka, která útočí na různé nástroje. Definitivní verze hry, 2. Encore, stále získává nové aktualizace a postavy v roce 2023.

Proč záleží na dostupnosti hry

Skullgirls 2. Encore je k dispozici na Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Windows PC, Mac a Linux.

Mortal Kombat x

D'Vorah skočí směrem k Kotal Kahn v smrtelném Kombat x

Netherrealm Studios je na velkém pruhu. Od uvedení na trh Mortal Kombat 9, Oživení série v roce 2011, studio vyvinulo myšlenku „moderní bojové hry“: tuny obsahu pro jednoho hráče, hloupý, ale stejně veselý příběh a robustní komponenta pro více hráčů (i když to nefunguje dobře po celou dobu).

Zatímco posledních několik titulů bylo dobrý, ačkoli, Mortal Kombat x Umožňuje vám vybrat nejvíce rozdělení sekundy během bitvy. Jeho zavedení stylů pro každou postavu, snižování počtu zvláštních tahů, které můžete provést, se zpočátku zdálo omezené, ale nakonec to přineslo úroveň svobody, která nebyla replikována Mk 11 Díky své řadě možných tras a odkazů. Také to trvalo velkou houpačku s několika novými postavami, včetně nových oblíbených fanoušků, jako jsou Cassie Cage a Erron Black.

Zapomenutý hrdina Mortal Kombat

Mortal Kombat x je k dispozici na PlayStation 4, Windows PC a Xbox One.

Super Smash Bros. Ultimátni

Na okraji útesu v Super Smash Bros. Ultimate stojí řada postav Smash Bros

Část platforma Fighter, část pocta historii videoher, Super Smash Bros. Ultimátni je něco opravdu zvláštního. Je to titul, který vám umožní mít nejdivočejší (a nejpodivnější) fantasy bitvy mezi zcela nesouvisejícími postavami, jako je Solid Snake, Pac-Man, Steve (chlápek z Minecraft) a Sora. S více než 80 znaky na výběr, desítky fází, stovek písní a řadou režimů, Ultimátni Nikdy nepřestane dávat.

Pokud hledáte nejrychlejší a nejvíce mechanicky bohatý vstup do série, Smash Bros. Melee je způsob, jak jít. Pro všechny ostatní, díky nimž se rozbije, Ultimátni je správná volba.

Super Smash Bros. Ultimate slibuje všechno a má doslova všechno

Super Smash Bros. Ultimátni je k dispozici na přepínači Nintendo.

Tekken 3

Poprvé vydáno pro arkádové skříňky v roce 1997 a poté příští rok přineslo na PlayStation, Tekken 3 byl oslňující, s jeho podrobnými (pro čas) polygony, jiskry a výbuchy, když se každý útok připojil, a absolutními bombardéry, které v tom všechno hrály. (Pouhým zadáním obrazovky vybrat postavu můžete poslouchat, co zůstává jednou z nejvíce fascinujících a vzrušujících skladeb v žánru.)

Postupem času se série stala známou svým absurdním množstvím hratelných bojovníků. S 21 znaky, Tekken 3Soupis mohl být poměrně malý, ale mnoho současných oblíbených fanoušků již bylo v roztřepech, včetně Gon, King, Jin, Kuma, Nina a Yoshimitsu.

Zůstat celou noc a jezdit v kufru auta: první dny Tekken

Tekken 3 v současné době není k dispozici na moderních systémech, ale můžete hrát fantastickou Tekken 7 Na PlayStation 4, Windows PC a Xbox One.

Killer Instinct (2013)

Maya bojuje s Riptorem na džungli v instinktu Killer

Možná jeden z nejočekávanějších restartů, Instinkt zabijáka vrátil se v roce 2013 a udělal vlny v žánru. Pro začátek to byl první hlavní titul, který představil srážka NetCode, typ spojení mezi hráči, který se nyní očekává v každé nové bojové hře. Představoval také formát zdarma, který se nyní vyvíjí jinými hrami, jako jsou Multiversus a nadcházející Projekt l.

Instinkt zabijáka je také jednou z přístupnějších bojových her. Jeho báječný kombo asistenční systém je skvělý pro začátečníky, což vám umožňuje vytvářet komba pouze s několika knoflíky a permisivním načasováním. A co víc, hra má také rozsáhlý a komplexní tutoriál.

Délky, do kterých jeden hráč šel získat úspěch instinktu zabijáka

Instinkt zabijáka je k dispozici na Windows PC a Xbox One.

Král bojovníků 2002 neomezený zápas

Postava svolá obřího spektrálního vlka v králi bojovníků 2002 Unlimited Match

Pokud vám nevadí staré skřítci a vyšší bariéru pro vstup než moderní záznamy, Král bojovníků 2002 neomezený zápas je absolutní výbuch. S směšným seznamem 66 znaků a téměř každým bojovníkem z osmi předchozích příspěvků strávíte nespočet hodin, jen zjistíte, které tři postavy složí váš vysněný tým.

Jak někdy je tomu u starších her, Neomezený zápas 2002 není snadné si zvyknout. Ale pokud věnujete čas učení se zastřešujících systémů a mechaniky specifické pro charakter, objevíte bohatou, nuanční hru s neuvěřitelně prospěšnou křivkou učení. Navíc, verze PC a PS4 mají srážka Netcode pro lepší online zápasy.

Jak přežil král bojovníků

Král bojovníků 2002 neomezený zápas je k dispozici na PlayStation 4 a Windows PC.

BlazBlue: Centrální fikce

Izayoi bojuje proti Platinum Trojice v Blazblue: Chrono Phantasma se rozšířil

Vinné vybavení Mladší bratr, BlazBlue, si zaslouží místo v tomto seznamu jednoduše pro konzistenci, kterou série udržovala v průběhu let. Každý z hlavních záznamů a jejich příslušné opětovné vydání nebyly nic úžasného; Vizuální brýle, které představují pravděpodobně vrchol anime-ish designu ve 2D bojové hře, představují postavy, které hrají výrazně odlišné od sebe navzájem. Zjištění každé z těchto postav se cítí jako vlastní hádanka.

Centrální fikce, Nejnovější položka, která byla vydána v roce 2016 pro konzole, přidala nové postavy a konec příběhu, přeměnila jej na definitivní balíček BlazBlue.

Budoucnost dostupnosti videoher

BlazBlue: Centrální fikce je k dispozici na Nintendo Switch, PlayStation 4 a Windows PC.

Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown

Seznam virtua Fighter 5 Ultimate Showdown

Je to už desetiletí, co jsme viděli ta nemotorná těla čtverců a obdélníků, kteří se poprvé navzájem, ale od spuštění původního bojovníka Virtua se mnoho změnilo: tyto směšné modely se proměnily v fenomenální návrhy HD poháněné drakem Engine (s laskavým svolením (s laskavým svolením ( tým Yakuza) Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown. Jedna věc se však nezměnila: boje se cítí jako šachy, se směšným množstvím možností, systémů a pohybů na charakter.

Ultimate Showdown byla revamp série potřebná k apelaci na nové publiku. Je to nejkrásnější bojovník virtua, s nejvíce bojovníky v jednom záznamu a robustním tréninkovým režimem.

Tekken 7 přebírá Virtua Fighter 5 v nové spolupráci DLC

Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown je k dispozici na PlayStation 4.

Samurai Shodown (2019)

Haohmaru bojuje s Genjuro v Samurai Showdown (2019)

“Promiňte, kolik škod udělal ten jediný tah.”?„To bude pravděpodobně běžná otázka, kterou si položíte během prvních bitvy v restartu populární série SNK. Mnoho z vašich škrtů, lomítků a hitů má šanci na pobuřující kousky poškození z soupeře pro zdraví soupeře. Díky tomu je každý boj o nervozitou mentální bitvu, ve které vás může stát jakákoli jediná chyba.

Zatímco SoulCalibur popularizovaný boj založený na zbraních ve 3D, Samurai Shodown udělal totéž pro 2d arénu. Je to napjaté, vzrušující a náročné ve stejných opatřeních. Verze 2019 má krásný, aktualizovaný vizuální styl a možnosti multiplayerů, které v roce 2023 stále získávají podporu.

Výroba Samurai Shodown (2019)

Samurai Shodown je k dispozici na Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One a Xbox Series X.

Street Fighter 3: 3. stávka

Ryu Fighs Yang in Street Fighter 3: 3. Strike

Co dělá Street Fighter 3: 3. stávka vyniknout v legendární franšíze s desítkami vydání a opětovného vydání? Důvěra a styl. Jeho kořeny v hip-hopové kultuře lze vidět v každé fázi, naladit se a malé detaily její prezentace. Nezáleží by však na bezvadných skvrnách postav 3. stávka Neměl robustní bojový systém, který postavil na složitosti podřízenosti Street Fighter 3. Nabízí výjimečnou úroveň polštiny.

A v sérii a žánru plné nezapomenutelných postav, 3. stávka obsahuje jednu z nejrobustnějších seznamů, se spoustou nových tváří pro kohokoli, kdo není obeznámen 2. dopad, Předchozí položka v Street Fighter 3. (Také to odstranilo několik zřízených postav série, které, i když šokující zpočátku, klesly jako odvážný tah v říši seznamu Shakeups.)

Pokud Street Fighter 6 dokazuje jinak, Street Fighter 3: 3. stávka zůstává vrcholem v sérii.

Street Fighter 3: Ústní historie

Sbírka 30. výročí pouličního bojovníka je k dispozici na Nintendo Switch, PlayStation 4, Windows PC a Xbox One.

Zaregistrujte se na novinové poznámky

Týdenní kolo nejlepších věcí z polygonu