Nejlepší bojové tyčinky pro každý rozpočet v roce 2023 – GameSpot, Top PC Arcade Sticks 2023 – Arcade Stick

Horní PC Arcade Sticks 2023

Krystal QANBA je jedním z vyjednávání arkádové tyčinky, která má LED diody se třemi režimy: aktivace, záře a utajení. Při stisknutí tlačítek je zvuk tišší než průměrný a nedochází ke zpoždění vstupu. Existuje spousta prostoru zápěstí pro vaše pohodlí a při umístění arkádové hůlky jsou také gumové proužky. Jedná se o arkádovou tyčinku pravidelné velikosti, která je pevná. Dveře jsou zavřeny magnety, aby se zabránilo jeho náhodnému otevření. Z krystalu můžete přinést rukojeť magnetického kočáru.

Nejlepší bojové tyčinky pro každý rozpočet v roce 2023

Vylepšete svůj Street Fighter 6 a Mortal Kombat 1 Zkušenosti s těmito bojovými tyčinkami.

1. června 2023 v 7:44 PDT

Je to velký rok pro bojové hry díky Street Fighter 6 a Mortal Kombat 1. Hardcore Fighting Game Fanoušci budou první, kdo vám řekne, že nejčistší způsob, jak zažít žánr boje jednoho na jednoho, je s bojovou hůlkou inspirovanou arkádou. Existuje pro to dobrý důvod, protože většina moderních bojových her má v nich stále mechaniku hry, která je zděděna od dnů, kdy tituly jako Street Fighter, Mortal Kombat a Killer Instinct vládli arkádám.

Je tu něco, co je nepopiratelně uspokojivé o tom, že má periferní, která obsahuje velké joystick, masivní tlačítka obličeje a prostor pro uložení několika čtvrtí, takže na další zatáčku zavoláte Dibs. Moderní bojové tyčinky také vypadají skvěle a mohou se pochlubit určitým stupněm oficiálně schváleného přizpůsobení, díky kterému mohou být na konkurenční scéně ještě lepší fungovat.

Podívali jsme se na to, co trh v tomto prostoru nabízí, takže pokud chcete do svého herního nastavení přidat nějakou retro chuť, tyto bojové tyčinky vám budou připraveny na rachot v žádném okamžiku. S řadou arkádových klasiků, které jsou dnes k dispozici také na různých platformách, můžete z těchto bojových tyčinek navíc navíc využít, když se ponoříte do své klasické knihovny her. Náš seznam nejlepších bojových tyčinek není v žádném konkrétním pořadí, ale najdete zde rozpočet a špičkové možnosti.

Mayflash F300

Mayflash F300

Dobrá bojová hůlka na turnaji může být nákladná investice, a pokud si nejste jisti, zda chcete jeden z nich před běžným ovladačem D-Pad, pak je dostupná možnost pro testování vodních vod je nutností. Mayflash F300 má atraktivní cenu a je kompatibilní s širokou škálou systémů. Má solidní design, můžete jej zapojit do počítače, několik generací Xbox a PlayStation, přepínač Nintendo a vybrat zařízení Android zařízení. Pokud hledáte zážitek ze staré školy, můžete jej dokonce použít na konzole Sega Genesis nebo na neogeo mini.

Mayflash F300 Elite

Mayflash F300 Elite

Jakmile jste ponořili palce do vodních vod a chyba vás pokousala, dalším krokem je více prémiového ovladače. Mayflash F300 Elite si zachovává veškerou kompatibilitu výše uvedeného modelu a navíc přidává prémiojší pocit se sbírkou vysoce kvalitních vstupů Sanwa. Přidal také turbo funkce s různými nastaveními rychlosti, vyměnitelnými komponenty D-Pad a X/Y analogové tyčinky a kovovým panelem, který přidal do své kvality uklidňující škrt.

Mayflash F500

Mayflash F500

Mohlo by to vypadat, jako by to bylo vytrženo z palubní desky rytíře jezdce, ale F500 je další spolehlivá a přizpůsobitelná bojová hůlka z Mayflash. Je opět kompatibilní s širokou škálou počítačů a konzolí, podporuje vibrační funkci a zahrnuje několik turbo možností ve svém elegantním červeném a černém designu. Velký rozdíl je v tom, že také podporuje náhlavní soupravy na PS4 a Xbox One pro přidanou funkčnost chatu.

Mayflash F500 Elite

Mayflash F500 Elite

Elitní verze této bojové tyčinky, které si vezme vše, co F500 nabízí. Všechno ostatní je zde většinou stejné, od kompatibility systému po podporu náhlavní soupravy, ale elita F500 byla také navržena tak, aby byla pohrávána nadšenci arkády. Je snadné se otevřít, MOD a vyměnit části a vytvořit bojovou tyčinku, která vyhovuje vašim preferencím.

Hori Fight Stick

Hori Fight Stick

Pokud se chcete proměnit přepínač na malou arkádovou jednotku, pak kompaktní hori bojová hůlka dokončí práci na rozpočtu. Je to cenově dostupné, má lehký design a spoustu tlačítek, takže jej můžete použít i pro jiné přepínací hry také. Má klasické rozložení arkády, ale pokud jste typ hráče, který si užívá popadnutí herní záběry, má také vyhrazené tlačítko pro sběr.

Hori Fight Stick Alpha

Hori Fight Stick Alpha

Na straně Xbox Arcade Gaming je atraktivní možnost Fight Stick Alpha od Hori. Je nabitý kvalitními díly, joystickem produkovaným Hayabusa a až čtyři vlastní profily, které lze přepínat mezi praní. Má také zvukové ovládací prvky, podporu náhlavní soupravy a je snadné ji udržovat s jeho designem.

Mad Catz Ego Fight Stick

Mad Catz Ego

Tato velká bojová hůlka z Mad Catz je navržena tak, aby věrně replikovala arkádové nastavení s jeho naprostou velikostí a komponenty. Interně má turnajové komponenty SANWA na třídě, osm přizpůsobitelných akčních tlačítek, přepínač turbo a funkčnost více knoflíků, které lze naprogramovat. Je vyroben tak, aby byl odolný a má kovový rám, širokou základnu a neklouzavou pěnu.

8bitdo arkádová hůl

8bitdo arkádová hůl

8bitdo si získala pověst pro své ovladače, které kombinují klasický styl s moderními vymoženostmi, a jeho arkádová bojová hůlka je dalším příkladem jeho designové filozofie. Kromě své nádherné retro estetiky má tato periferní i bezdrátová podpora Bluetooth, dynamické rozložení tlačítka a silnou výdrž baterie. Velkým remízou je však jeho ultramodobatelný design, který umožňuje fyzicky a digitálně přizpůsobit bojovou tyčinku prostřednictvím softwaru 8bitdo.

Qanba Drone Joystick

Qanba Drone

Může to být starší model, ale dron Qanba má stále poutavý design a spolehlivé funkce. Pro ty hráče, kterým nevadí hrát své oblíbené arkádové hry na starších konzolích Playstation-nebo PC-tato bojová hůlka v základní úrovni dostává práci s robustními materiály, schopnými tlačítky a pevným joystickem.

Qanba Dragon Joystick

Qanba Dragon

Pro další design otáčení hlavy od Qanby je drak hardcore nabídkou, která je přeplněná kvalitními díly. Samotný design je atraktivní, ale házejte do tlačítek Sanwa Denshi, podpora pro hry Sony s vyhrazenými přepínači a horní panel, do kterého můžete snadno zaměnit nové díly, a toto starší zařízení má stále spoustu kouzla.

Dragon Slay Fight Stick

Dragon Slay Fight Stick

S širokou škálou platforem, na kterých lze použít, a čelní deska, která je těžce na téma Dragon, tato bojová hůlka není sklíčena. Za cenu zahrnuje díly Sanwa Denshi, vestavěný úložný prostor a vintage arkádové rozložení.

VicTrix Pro FS a FS 12

VicTrix Pro fs

Nejdražší možnost na tomto seznamu, VicTrix Pro fs (a FS Pro) vypadá elegantně, obsahuje prémiové díly Sanwa Denshi a absurdní množství přizpůsobení. To, co však dělá tento arkádový ovladač, je však to, že byl navržen tak, aby dodal nejrychlejší (legální) doba odezvy na konzoli, protože přidaná hrana v konkurenčních herních prostorech.

Hit Box

Hit Box

Tento seznam se zaměřuje na bojové tyčinky, ale my bychom se netýkali, abychom nezahrnuli vynalézavou bojovou hůl, která ve skutečnosti nemá joystick. Dabovaný hit box, tento ovladač má all-kutton design s úmyslným rozvržením, které usnadňuje přehrávání bojových her, aniž by používal hůl nebo d-pad. Už jste si někdy mysleli, že jste přesunuli joystick nahoru, ale hra zaregistrovala vstup jako správně? Ano, všichni jsme to udělali. Hit box to opravňuje. Je to všechno o přesnosti a je také rychlejší stisknout tlačítka, než je pohybovat joystickem. Joysticks jsou zábavné používat, takže ztrácíte ten klasický pocit s hitovou krabicí, ale tento ovladač je skvělý jak pro začátečníky, tak pro bojové hry.

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]

Horní PC Arcade Sticks 2023

PXN-0082 Arcade Fightstick

Počínaje možností rozpočtu a světla, hráči, kteří si užívají joystick clickingové zvuky, si pravděpodobně užijí mini PXN-0082. Při testování tohoto ovladače nebyly zjištěny žádné problémy s latencemi ani mrtvými zónami. Prostor zápěstí na pravé straně je zabránit příliš zvětšení arkádové tyčinky. Pro stabilitu existují sací poháry, které se neodpojí hluboko do bitvy.

14. Mayflash F101

Mayflash Arcade Fightstick F101

Mayflash F101 je mini arkádová hůl, která je multiplatform mimo kompatibilitu PC. Její díly akcií jsou nadprůměrné a pokud chcete, je relativně snadné upgradovat díly. Navíc funkce turbo funguje dobře. Pokud jde o hardware, je to vysoce kvalitní plast s kovovým panelem, který zvyšuje hmotnost arkádové hůl a také stabilitu, z nichž druhá je také posílena velkými gumovými nohama dolů.

13. Mayflash F500

Universal Arcade Stick F500 V2

MayFlash F500 je další rozpočtová arkádová hůl, která je větší a je kompatibilní s jemnými díly Sanwa. Akrylový panel této multiplatformní arkádové hůlky usnadňuje přizpůsobení umění. Kovové pouzdro a gumové nohy také zvyšují hmotnost a zabezpečení. Tlačítka se cítí lépe než předchůdci.

Je také poskytnuta osmiúhelníková brána a instalace je poměrně jednoduchá. Totéž platí pro tlačítka kvůli snadno vidět šrouby dole. Kabel vychází z oddílu na levé straně. Dalším zlepšením oproti předchůdci je, že existuje přístav pro sluchátka. Existuje turbo podpora plus firmware, který lze upgradovat.

12. Mayflash F300

Mayflash Arcade Stick F300

Mayflash F300 je kompatibilní s částmi Sanwa, je rozpočtem, ale multiplatform arkádová hůl, která je i přes jeho velikost vážná a pevná, díky gumovým nohám a díly jsou slušné. Části dokonce prošly testem přijetí. S F300 získáte další osmiúhelníkovou bránu a další.

Kabel USB má pohodlný suchý zip. Kromě aktualizovatelného firmwaru existuje turbo funkce a tlačítko Start je zapuštěno, takže je obtížnější omylem stisknout. Fanatici uměleckých děl mohou vytisknout nálepku, aby se držel nahoře.

11. Monoprice Dark Matter

Temná hmota Arcade Fighting Stick for Windows, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch a Android

ARCADE ARCADE BOUNDING HILK TMONKY obsahuje hliníkovou slitinu, knoflíky sanwa a sanwou knoflíky. Typ vstupu můžete podle potřeby změnit, ať už je to D-pad, levá hole nebo pravá holí. Existuje turbo režim a zámek turnaje.

Díly Sanwa posilují výkon a trvanlivost arkádové tyčinky. Osmi směsový joystick usnadňuje pohyb a přesná tlačítka dokončí balíček. Je tu spousta prostoru pro pohodlí a těžká váha a gumové nohy zvyšují stabilitu.

10. Qanba Crystal

Qanba Q2 Crystal Joystick Arcade Fighting Stick

Krystal QANBA je jedním z vyjednávání arkádové tyčinky, která má LED diody se třemi režimy: aktivace, záře a utajení. Při stisknutí tlačítek je zvuk tišší než průměrný a nedochází ke zpoždění vstupu. Existuje spousta prostoru zápěstí pro vaše pohodlí a při umístění arkádové hůlky jsou také gumové proužky. Jedná se o arkádovou tyčinku pravidelné velikosti, která je pevná. Dveře jsou zavřeny magnety, aby se zabránilo jeho náhodnému otevření. Z krystalu můžete přinést rukojeť magnetického kočáru.

9. Qanba Titan

Qanba B1 Titan

QANBA B1 Titan je oficiálně licencován společností Sony, takže se očekává, že bude v budoucnu pracovat na PlayStation 6. Má tlačítka SANWA JLF Joystick a Sanwa Obsf-30, takže můžete očekávat solidní výkon. K dispozici je také dotykový, mikrofonní vstup a kabelový kompartment, z nichž druhý lze nalézt vlevo.

Titanova hmotnost je vylepšena dvěma ocelovými destičkami a na dně je gumová základna. Navíc horní panel není snadno obchodovatelný. Zvýšená vzdálenost mezi joystickem a knoflíky Titanu vám dává více prostoru pro levou a pravou rukou.

Pokud otevřete tuto střední arkádovou tyčinku, uvidíte úhledný a barevně označený interiér, ale pokud jednoduše potřebujete joystick přístup, je pro to na dně kompartment, aniž byste odšroubovali celý panel. Můžete dokonce použít víko tohoto kompartmentu k odšroubování joysticku.

8. Qanba Obsidian 2

Qanba Q7 Obsidian 2

The Qanba Q7 Obsidian 2 je těžší pokračování nejprodávanějšího obsidiána Qanba. Protože je oficiálně licencována společností Sony, očekává se, že bude pracovat také na budoucích konzolech Playstation.

Tato arkádová hůl má kvalitní díly, což jsou tlačítka sanwa jlf joystick a sanwa obsf-30. Můžete také najít touchpad, mikrofonní konektor a kabel, který lze uložit vlevo.

Základní podložka obsidiánského 2 je protiskluzová, ale hvězdou pořadu je výměnnost joysticku. S obsidiánem 2 jsou swapovatelné joystick sanwa JLF a zahrnuto do vaší jednotky je top koule a netopýra Top.

S přístupem na šroubování palce může kompartment napravo držet kromě kabelů USB dva vrcholy joysticku kromě kabelů USB. Tento oddíl není chatrný a to samé lze také říci o levé straně oddílu.

Existuje specializovaný přístup joysticku přes spodní část obsidiánu 2. Interiér, kde najdete PCB, je organizován. Jinak, pokud byste chtěli přidat vlastní umělecká díla ke svému obsidiánskému 2, je to naštěstí možné.

7. 8bitdo arkádová hůl

8bitdo arkádová hůl

Joystick této menší arkádové tyčinky se cítí dobře a tlačítka mají rychlé odpojení pro účely modingu. Při testování této arkádové tyčinky na čtyřech platformách nebyly nalezeny žádné problémy s latencem. Plastový horní panel není působivý a hmotnost je podpořena hustou kovovou deskou uvnitř. Baterie může trvat 30 hodin hraní přes Bluetooth a 40 hodin až 2.4G, přičemž doba nabíjení jsou čtyři hodiny.

6. Nacon Daija

Daija Arcade Stick Playstation

Nacon Daija byl vyvinut s pomocí francouzské profesionální hráče Kayane a byl znovu vypuštěn na moderních konzolách. Přichází v bílé a černé.

Ve chvíli, kdy je daija rozbalen, je jasné, že byl vytvořen vysoce kvalitním materiálem a LED je třešnička nahoře. Joystick a knoflíky Sanwa se vrátí i další korejský joystick a je zde texturovaný odpočinek. Pokud jde o horní část míče a netopýra, lze je snadno odstranit a vyměnit kvůli systému šroubování. Vážná arkádová hůl je optimální pro umístění stolu nebo kola.

Po stranách arkádové tyčinky je několik tlačítek, které lze stisknout pro otevření víka. Jeden nástroj, který byste měli najít uvnitř, je hexový šroubovák a je zde také prostor pro uložení dalších kusů a nástrojů. Daija má odnímatelný kabel USB A-to-C, 3.5 mm zvukový vstup, tlačítko PS, tlačítko profilu a přepínač zámku. Jeho umění je také přizpůsobitelné.

Objednávka z Amazonu: bílá / černá

5. VicTrix Pro fs

VicTrix by PDP Pro fs Arcade Fight Stick: White

Pro fs VicTrix byl jedním z nejvíce kriticky uznávaných arkádových tyčinek poslední generace a vrací se jako arkádová hůl další generace. Je také k dispozici ve fialovém vydání.

Prostor klidu zápěstí je pro pohodlí hráče nakloněn a na dně je nalezena protiskluzová pěna. Existuje režim turnaje, který zabrání stisknutí sekundárních tlačítek při hraní, a tam je 3.5 mm zvukový vstup/výstup. Arkádová hůl sama se skládá z hliníku.

Hanby vozíku a organizátory kabelů zajišťují maximální pohodlí a zadní panel rychlého přístupu umožňuje snadno vyměnit komponenty. Netřeba dodávat, že mody mohou být vyrobeny v této arkádové hůlce.

Co také získáte:

  • Odnímatelný pletený kabel USB C-A-A
  • Úložný sáček
  • Allen Wrench

4. Qanba Drone 2

Qanba N3 Drone 2

The Qanba N3 Drone 2 obsahuje přepínač Omron Qanba OV7 a tlačítka qanba 30 mm B30. K dispozici je také touchpad a zvukový konektor.

Upgradovaný joystick vytváří zvuk zpětné vazby Clickly. Pokud jde o velikost Drone 2, je dostatečně malý na to, aby byl považován za mini arkádovou tyčinku bez obětování aspektů, jako je zápěstí. Ve spodní části jsou čtyři gumové nohy, kde také najdete vstupní bod do joysticku pro rychlejší přístup.

Dron 2 je docela lehký, což je pro vás optimální. Kabel jde do prostorné pravé strany. Interiér je organizován a usnadňuje modding.

The Drone 2 má matnou černou barvu, a protože se jedná o arkádovou hůlku na Sony, lze očekávat, že bude fungovat také na budoucích konzolách budoucích generací.

3. Hori bojová hůl α

Hori Street Fighter 6 Fighting Stick α

Hayabusa joystick a knoflíky hori bojové hůlky α žijí až do dobré pověsti. Na obou stranách arkádové hůlky jsou dlouhé gumové polštářky. Přesto je arkádová hůlka znatelně lehčí než průměr. Nicméně se cítí dobře postavené a odolné kvůli kovové horní desce a kvalitním plastu, z nichž poslední pravděpodobně zahrnuje 98% sestavení. Otevření arkádové hůlky pomocí západky vzadu je hladký zážitek. Umění lze přizpůsobit a součástí edice Street Fighter 6 je 18 uměleckých děl ke stažení znaků.

Objednávka z Amazonu: SF6 / PS5 / XSX

2. Mayflash F300 Elite

Mayflash Arcade Stick F300 Elite

Mayflash F300 Elite je multiplatform jako F300, ale s díly Sanwa, které jsou prostě vrchol. Joystick se cítí robustní a je zde menší vzdálenost cestování pro registraci bez jakýchkoli mrtvých zón. Dokonce dostanete další osmiúhelníkovou bránu se svou elitou F300. Tlačítka samozřejmě nejsou ničím ostrým a existuje turbo podpora plus firmware, který lze aktualizovat.

Stejně jako jeho předchůdce je tato arkádová hůl vážná a pevná díky gumovým nohám. Kabel má šikovný suchý zip. Ti, kteří chtějí okořenit minimalistický vzhled, mohou vytisknout nálepku k dílům, aby se drželi přímo na povrch.

1. Mayflash F500 Elite

Universal Arcade Stick F500 Elite

Mayflash F500 Elite je multiplatform sanwa mistrovské dílo s upgradovatelným firmwarem a turbo podporou a je také zahrnuta osmiúhelníková joystick brána. Nahrazení brány joysticku je poměrně snadné. Ve spodní části jsou šrouby, které lze snadno vidět pro vstup do interiéru. Existuje také spousta prostoru zápěstí.

Během hry můžete použít kabelové sluchátka s touto arkádovou hůlkou, abyste zůstali v zóně. Kovové pouzdro a základna zvyšují hmotnost a stabilitu podél gumových nohou. Arkádová hůl má také akrylový panel nahoře, který je snadno odstraňovatelný, a my v arkádové hůlce vám můžeme poskytnout vlastní umělecká díla.

Hodnost Úplná recenze Koupit
1 Mayflash F500 Elite Cena
2 Mayflash F300 Elite Cena
3 Hori bojová hůl α Cena
4 Qanba Drone 2 Cena
5 VicTrix Pro fs Cena
6 Nacon Daija Cena
7 8bitdo arkádová hůl Cena
8 Qanba Obsidian 2 Cena
9 Qanba Titan Cena
10 Qanba Crystal Cena
11 Monoprice Dark Matter Cena
12 Mayflash F300 Cena
13 Mayflash F500 Cena
14 Mayflash F101 Cena
15 PXN-0082 Cena

Nejlepší bojové tyčinky v roce 2023

Razer Pantera na dřevěném stole

Opravdu potřebujete koupit jednu z nejlepších bojových tyčinek, abyste byli konkurenceschopní v Beat ‘Em Ups jako Street Fighter 6? Rozhodně ne. Bojové tyčinky jsou hlavně pro hardcore pugilistické puristy, přesto existuje nepopiratelné kouzlo o návratu do druhu nastavení arkád starých, které má neodolatelný romantismus.

Na divadle hraní na jednom z nejlepších bojových tyčinek je něco skvělého. Tato obří tlačítka arkádového stylu a robustní kombo joystick mají takovou ikonickou přitažlivost; A tyto jednotky jsou často zálohovány speciálními funkcemi, které vám umožňují přizpůsobit ovládací prvky.

Jen se ujistěte, že máte na pohovce nebo stole nějaký náhradní prostor, a poté se připravte na pummel soutěž fialové ve svých oblíbených bojových hrách s nejlepšími bojovými tyčinkami, které si dnes můžete koupit.

Boj se drží níže, které obstarávají všechny druhy bojových fanoušků, překlenují různé konzole a zohledňují vaši úroveň rozpočtu. Řada níže uvedených tyčinek je kompatibilní PS5 a Xbox Series x, zatímco několik je zpětně kompatibilní se staršími konzolami,. A když jste tady, nezapomeňte se podívat na naše Nejlepší ovladače her PC, Nejlepší herní myš a Nejlepší herní klávesnice.

Nejlepší bojové tyčinky, které si můžete koupit ještě dnes

Proč můžete věřit Tomovu průvodci

Naši spisovatelé a editoři tráví hodiny analýzou a kontrolou produktů, služeb a aplikací, aby pomohli najít to, co je pro vás nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme, analyzujeme a hodnotíme.

1. Nacon Daija

Tato hůl pracuje pouze na PlayStation a PC, ale je to skvělý výběr pro hráče, kteří chtějí elegantní a soustředěný design. Je vybaven díly vyrobenými v Sanwa, zlatý standard pro arkádové tyčinky, ale mnoho pomocných ovládacích prvků je namontováno na bočním panelu místo horní části, což znamená, že je nepravděpodobné, že je zasáhnete náhodou uprostřed zápasu.

Nacon také nabízí několik pěkných možností přizpůsobení, což vám poskytne plný přístup k interiéru hůl, který nahradí komponenty, odnímatelnou čelní desku pro výměnu kresby a výběr míče nebo obušku pro joystick.

Nacon Daija Arcade Fight Stick

Každý den kontrolujeme více než 250 milionů produktů za nejlepší ceny

2. Hori bojová hůlka mini

Za pouhých 49 $ je Hori Fighting Stick Mini pro lidi nejlepší možností bojové hůl. Kompatibilní s PS4, PS3 a PC, tato malá tyčinka je vysoce přenosná. Periferní obsahuje tradiční rozložení 8 knoflíků a poskytuje snadný přístup k tlačítku sdílení PS4 pro nahrávání těchto bláznivých komba.

Hori bojová hůlka mini

Každý den kontrolujeme více než 250 milionů produktů za nejlepší ceny

3. Mayflash F300 Arcade Fight Stick

Jednou z nejpopulárnějších možností levné nejlepší bojové hůl na Amazonu, Mayflash F300 je další skvělá startovací hůl. Tato periferní obsahuje funkčnost turbo pro mapování více stisknutí tlačítek a přepínač, aby se joystick choval jako D-pad nebo analogovou tyčinku. Je to také oblíbené pro svou snadnou modifikovatelnost. K dispozici je jen jeden úlovek: Při použití F300 na PlayStation nebo Xbox budete muset do něj zapojit ovladač této konzoly, abyste použili tyčinku.

Mayflash F300 Arcade Fight Stick

Každý den kontrolujeme více než 250 milionů produktů za nejlepší ceny

4. Qanba Drone

Qanba Drone je vynikající střední půdou, když zvažuje dostupnost, přenositelnost a kvalitu budování mezi našimi nejlepšími výběry bojových hůlek. Tato pozoruhodná žlutá a černá tyčinka pracuje s PS4, PS3 a PC a má speciální funkčnost zámku, která vás zabrání náhodnému pozastavení zápasu. Při cestování má kabelovou kompartmentu směřující přední.

5. Hori Real Arcade Pro v Kai/V Kai Blue

Pokud jste připraveni to vážně, Hori’s Real Arcade Pro V je jednou z nejlepších bojových tyčinek a jedna s ozdobnou prémiovou sestavou. Tato úhledná, mimořádně široká bojová hůlka obsahuje knoflíky a kovové akcenty z arkádové standardy a kovové akcenty, s inteligentním rozvržením tlačítka navržené tak, aby zabránilo náhodným pauzám. V Kai pracuje s Xbox One, Xbox 360 a PC. Pro přehrávače PS4, PS3 a PC je k dispozici atraktivní varianta Kai Blue, stejně jako možnost Red V Hayabusa pro Nintendo Switch.

Hori real Arcade Pro V

Každý den kontrolujeme více než 250 milionů produktů za nejlepší ceny

6. Hori Real Arcade Pro n

Ještě více prémiový vstup nejlepších bojových hůlek od Hori, Real Arcade Pro N (PS4, PS3, PC) se může pochlubit úhledným kovovým zlatým akcentům a Horiho robustní joystick a knoflíky Hayabusa a knoflíky. Stejně jako skutečná arkádová pro v kai modrá, pro n je pro n plný touchpad pro použití na PS4, stejně jako typické turbo a přiřazení knoflíků. Dobře skryté tlačítko pauzy a Horiho symetrické rozvržení tlačítka „Noir“ pomáhají této špičkové, robustní hůlku vyniknout.

Hori Real Arcade Pro n

Každý den kontrolujeme více než 250 milionů produktů za nejlepší ceny

7. Qanba obsidian

Pokud hledáte špičkovou hůlku, která bude určitě vyniknout na turnajích, qanba obsidian je skvělý výběr. Obsidian se může pochlubit jedním z nejvýraznějších návrhů mezi nejlepšími bojovými tyčinkami, s poutavými hliníkovými hranami, které jsou zvýrazněny úhlednými modrými LED světly. Tento PS4, PS3 a PC Perifery Sports High-end Sanwa Denshi Buttons, PS4-Friendly Touchpad a všechny další programovací funkce, které byste očekávali od moderní bojové hůlky.

Každý den kontrolujeme více než 250 milionů produktů za nejlepší ceny

8. Razer Panthera Evo

Razer Panthera Evo je nejnovější verzí vlajkové lodi společnosti, s 8 tlačítky obličeje, která sportují stejné responzivní mechanické spínače Razer, které najdete v populárních herních klávesnicích společnosti. Stejně jako u předchozích iterací Panthera je EVO postavena s ohledem na Modding s průhledným horním panelem, který vám umožní snadno vyměnit své vlastní umělecké dílo a také odnímatelný spodní panel, který vám umožní otevřít hůl pro výměnu dílů. Faktor v odolné páce sanwa joystick, vylepšený návrh pouzdra s gumovou základnou a praktickým portem náhlavní soupravy pro použití plechovek podle vašeho výběru a máte spolehlivou prémiovou nejlepší bojovou hůlku postavenou pro výkon i přizpůsobivost.

9. Razer Atrox

Razer Atrox je pro Xbox nejlepším bojovým hůlkou Panthera, který nabízí mnoho stejných funkcí pro hráče Xbox One a PC. To znamená, že získáte stejný model-přátelský design, úložné kompartmenty a tlačítka Sanwa, ale s obličejem zeleného Razera místo modrého.

10. Qanba Dragon

Toto monstrum ovladače sportovní nápadný červeno-černý design, doplněný velkou robustní základnou, LED osvětlovacím proužkem a otočným designem, který umožňuje snadné modifikace a výměnu dílu. Dragon sportuje všechny základní rysy špičkové nejlepší bojové hůlky, včetně pravých tlačítek Sanwa Denshi, vyhrazeného přepínače PS3/PS4/PC a 8.5-noha pletený kabel. Pravděpodobně nebudete chtít cestovat na turnaje s touto masivní hůlkou, ale pokud na to budete mít hotovost.

11. VicTrix Pro fs

VicTrix pro fs je stejně špičkový, jak se dostanou bojové hole. Tato prémiová tyčinka zabalí ohromující polohodinové hliníkové tělo, které je zakřivené pro pohodlí a lehké zápěstí, aby se pohybovalo kolem svých pohodlných úchytů nebo volitelného připojení popruhu. Prémiová tlačítka Sanwa Stick a odnímatelná joystick jsou postaveny tak, aby vydržely roky konkurenční hry, a můžete snadno otevřít pro fs pro výměnu nových částí. Přizpůsobitelná světla RGB Stick přidávají k již nádhernému designu a její praktické ovládací prvky na palubě jsou vytvořeny tak, aby vám umožnily pohodlně přístup k nabídkám bez náhodného pozastavení v polovině zápasu.

Pro fs je k dispozici ve variacích PS4 a Xbox One, nese statnou cenu požadované, ale vážní hráči by mohli najít investici za to.