Nejlepší centrální středolezba pro podepsání v režimu kariéry FIFA 23, FIFA 23 Nejlepší mladí CMS: Nejlepší středové středolezné pro podepsání v kariérním režimu

FIFA 23 Nejlepší mladý CMS: Nejlepší středové středové pole se přihlásili do kariérního režimu

Nereálný raketoplátor s obrovským tempem, výdrží a driblováním, de la Cruz je velmi malý, ale má vysokou agresivitu a dobré řešení statistik, díky nimž je překvapivě pronásledován obranou. Hodně zábavy použít.

FIFA 23 Nejlepší centrální záložníci

Profily na některých z nejlepších středových mid, které se můžete podepsat v režimu kariéry FIFA 23

Pokrýváme mládežnický fotbal. Pro všechny hráče FIFA jsme si vybrali několik našich oblíbených mladých středolezníků, kteří by byli vhodnými podpisy na vašem Režim kariéry FIFA 23 šetří. Od Pedri po Charlie Patino to jsou jedny z nejlepších mladých CM ve hře. Pokud hledáte starší hráče, také vás třídíme, se sbírkou deseti nejvyšších celkových centrálních záložníků na začátku vašeho uložení. Pokud chcete, aby se podepsalo více CMS, podívejte se na naše webové stránky.

Naše seznamy nejlepších talentů FIFA 23

Jak mohu rozvíjet centrální záložníky v kariérním režimu FIFA 23?

Existuje několik klíčových metod k rozvoji centrálních záložníků v FIFA 23. Nejprve musí hrát seniorské minuty a získat dobré hodnocení zápasů v zápasech. Je zřejmé, že to musí být vyváženo s vaší potřebou vyhrát hry, ale dostat je co nejvíce na hřišti je zásadní. Pokud jim nemůžete dát minuty, zvažte je odeslat do půjčky. Při zapůjčení hráčů však zajistěte, že je posíláte do klubu, kde budou hrát seniorské minuty, nebo riskujete, že dále zakrýváte jejich růst. Dále se zaměřte na to, aby se dařilo na tréninkové cvičení a získání dobrých hodnocení. Obecně byste měli být schopni hrát každý vrták několikrát, dělat je dobře, a pak byste měli být schopni následně simulovat sezení a získat podobnou známku. Pokud však vaše známky začnou padat, měli byste znovu převzít kontrolu nad svými cvičeními, abyste zvýšili své hodnocení zpět. A konečně, a velmi důležité, je váš hráč vývojový plán. Plány rozvoje určují, jaký druh sady dovedností chcete, aby se váš hráč rozvíjel pro jejich roli ve vašem týmu.

Vyrovnaný -všestranná možnost, která uvidí vaše centrální záložníky, vyvíjejí všechny své atributy bez skutečného zvláštního zaměření. Playmaker – Plán rozvoje Playmaker je o kurátorství perfektního kolemjdoucího. Téměř veškerý důraz je kladen na statistiky předávání: vidění, přechod, přesnost volného kopu, dlouhý průchod, krátké procházení a křivka. Mimo to jsou také zpracovávány dlouhé záběry, slabé nohy, klid a vytrvalost. Krabice k krabici -Vytvoření perfektního záložníka na krabici je hlavně o vývoji tvrdě pracujícího, trestného boxu útočícího hráče s velkým motorem. A tak, tento rozvojový plán bude zaměřit se na výdrž, útočící na pracovní míru, krátké procházení, dlouhé procházení, obratnost, kontrolu míče, rychlost sprintu, zrychlení a samozřejmě dokončení a napadení pozice. Míč vyhrávající záložník -Úloha záložníka vítězného míče je rozbít hru agresivním způsobem ve středu pole. V kariérním režimu FIFA 23 pomůže rozvojový plán vítězných míčků vyvinout mnoho z jejich obranných atributů: odposlechy, stojící řešení, kladení, síla, výdrž, obranná míra a agrese, stejně jako reakce, kontrola míče a krátké procházení. Centrální střed -Centrální záložník bude hrát roli primárního míče-nosiče přes střed pole a spojí defenzivní útok s jejich driblováním dovedností. Tento rozvojový plán se proto zaměří na rychlost sprintu, ovládání míče, driblování, rovnováhu, výdrž a sílu, plus vidění, pohyby dovedností a krátké procházení za trochu další všestrannosti ve středu pole.

FIFA 23 Nejlepší mladý CMS: Nejlepší středové středové pole se přihlásili do kariérního režimu

FIFA 23 Nejlepší mladý centrum záložníků Valverde

Síně fotbalu se může skončit, ale ne pro ty, kteří hrají kariérní režim FIFA 23, kteří budou stále hledat nejlepší mladé CMS ve hře.

Podepsání mladého talentu vám může pomoci ovládat střed hřiště pro nadcházející roky, a existuje několik standout mladých, kteří by vyplatili investovat dovnitř.

FIFA 23 Nejlepší mladý CMS pro kariérní režim
Federico Valverde (OVR 86 – Pot 91)
Bruno Guimaraes (OVR 84 – Pot 87)
Enzo Fernandez (OVR 81 – Pot 88)
Orkun Kokcu (OVR 81 – Pot 86)
Ryan Gravenberch (OVR 79 – Pot 88)
Více FIFA 23 nejlepších mladých CMS
Ještě nejlepší mladí hráči

Pokud jste prozatím po nějakou kvalitu a budoucí období, podívejte se na nejlepší mladé CMS, které se podepíše v režimu FIFA 23 kariéry níže.

FIFA 23 Nejlepší mladý CMS pro kariérní režim

Co dělá někoho způsobilého pro tento seznam? Nejprve musí mít primární pozici středového záložníka. CDMS a CAMS zde nebudou nalezeny, ale najdete je v našich dalších seznamech (více o tom níže).

To neznamená, že tito kluci také nemohou vyplnit jako CDM nebo CAM, jen že se specializují na to, aby byli hráčem na krabici, nejen zaměřené na urážlivé obranné povinnosti.

Vezmeme také v úvahu věk hráče. Budou zahrnuti pouze hráči, kteří začnou kariérní režim FIFA 23 ve věku mezi 20 a 24 lety, s těmi mladšími než ti, kteří spadají do závorky Wonderkid Center Midfielders.

Hráči na tomto seznamu nejsou jen nejlepšími mladými středisky kolem, jsou také jedny z nejlepších CMS ve hře!

Federico Valverde (OVR 86 – Pot 91)

Tým: Real Madrid

Věk: 23

Národ: Uruguay

Pokud chcete získat nejlepšího záložníka mladého centra ve hře, pak hledejte nic jiného než Real Madrid’s Federico Valverde.

Mladík se znovu a znovu osvědčil v největším scéně a vyhrál několik trofejí, včetně La Liga a Ligy mistrů!

Nejenže má všechny technické aspekty potřebné k provozu uprostřed parku, ale jeho tempo a fyzičnost mu také dává schopnost ovládnout opozici.

Bruno Guimaraes (OVR 84 – Pot 87)

Tým: Newcastle United

Věk: 24

Národ: Brazílie

Bruno Guimaraes je jedním z hlavních mužů na straně Newcastlu, který pomáhal znovu získat evropský fotbal pro klub.

Pohodlnější v o něco defenzivnější roli, brazilský může rozebrat hru a udržet tempo pro vaši stranu.

Má jednu hlavní nevýhodu, a to je jeho nedostatek tempa.

Enzo Fernandez (OVR 81 – Pot 88)

Tým: Chelsea

Věk: 21

Národ: Argentina

Enzo Fernandez byl jedním z mnoha zimních podpisů pro Chelsea pod jejich novým vlastnictvím a je dalším mužem, který ukazuje, že jihoamerický fotbal je naživu a dobře, poté, co si v Kataru zvedl světový pohár.

Je to vyvážený hráč, přičemž jediné nezelené statistiky jsou věci, o které se nemusíte starat z CM (křížení, dokončení, přesnost směru, přesnost FK, skákání a pokuty).

Orkun Kokcu (OVR 81 – Pot 86)

Tým: Feyenoord

Věk: 21

Národ: Turecko

V pouhých 21 letech Orkun Kokcu převzal kapitán klubu Feyenoord a vedl je k titulu Eredivisie!

Menší, agilnější hráč, se nejlépe používá jako hráč.

Nejsme si jisti, jak dlouho bude na nizozemské straně, s mnoha nejlepšími evropskými kluby, které pravděpodobně přijde hledat jeho podpis.

Ryan Gravenberch (OVR 79 – Pot 88)

Tým: Bayern Mnichov

Věk: 20

Národ: Nizozemsko

Stojí na 6’3 “, mnozí předpokládají, že Ryan Gravenberch by byl nejlépe používán jako destruktivní CDM, ale útočící role skutečně vyhovuje mladíkovi.

Může klouzat po hřišti a mít milost, která není obvykle vidět u jeho velikosti, s top dribbling a kontrolou míče.

Samozřejmě má fyzičnost, aby se zapojil defenzivně, což mu umožňuje velmi efektivně pracovat mezi oběma boxy.

Více FIFA 23 nejlepších mladých CMS

Ještě nejlepší mladí hráči

Hledáte mladé talenty na jiných pozicích? Máme vás zakryté. Podívejte se na naše kusy níže a můžete postavit celou skupinu talentovaných hráčů s dlouhou budoucností před nimi.

Pro více podobných článků se podívejte na naši stránku FIFA.

RealSport101 je podporován jeho publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.

FIFA 23 Nejlepší záložníci – kteří jsou nejlepšími vačkami, CMS a CDMS, kteří se přihlásí do režimu kariéry?

Jeden z nejlepších záložníků Ajaxu v FIFA 23 zasáhl míč zpět k brankáři

Aktualizace: Nejlepší midfielders v FIFA 23 jsou všestrannější než kdy jindy, a to se začíná odrážet v jejich cenových značkách. S Enzo Fernandez se přestěhoval do Chelsea za rekordní poplatek Premier League, jen to ukazuje, jak lukrativní spatření velkého talentu může být. Aktualizovali jsme naše tipy, abychom vám pomohli udělat jen to!

Nenavsají to „bitva středního pole“ za nic za nic; fotbalové hry lze vyhrávat a prohrávat uprostřed hřiště, takže zde jsou všechny Nejlepší midfielders v FIFA 23 Abychom vám pomohli vyjít na vrchol.

Od tvůrčí síly čísla 10 po hluboce ničitele, který chrání vaši obranu, je váš střední pole životně důležitou součástí páteře vašeho týmu a jeho zabalení s přemoženými hráči vás obvykle postaví na cestu k vítězství.

V režimu FIFA 23 však existuje několik problémů. Někteří z nejlepších záložníků z předchozích her, jako jsou Denis Zakaria, Franck Kessie a Ryan Gravenberch.

Aby se věci ještě zhoršily, zatímco mnoho nejlepších útočníků v FIFA 23 mělo své fyzické atributy buffed k neuvěřitelným rozměrům, mnoho záložníků zaznamenalo jejich rychlost a sílu sníženou z absolutně dominantních výšek, které za posledních několik let dosáhli.

To však neznamená, že do vašeho seznamu v kariérním režimu není spousta úžasných hráčů – to jen znamená, že budete muset vypadat trochu těžší.

Ibrahim Sangare následoval výstřel od spoluhráče v FIFA 23

Kteří jsou nejlepšími záložníky, kteří se podepíše v režimu kariéry FIFA 23?

Kobbie MainooManchester United – hodnota 800 000 GBP/ mzda 500 GBP – 17 – 61 OVR/ 86 Pot – CDM, CM, CAM

Stejně jako Angel Gomes před ním je Kobbie Mainoo levným, všestranným mužem United s masivním potenciálem pro režimy kariéry silnice k slávě v FIFA 23.

Použitelné tempo, vytrvalost, síla a procházení ho činí ideálním pro týmy nižší ligy hned od off, ale bude si vyžadovat čas a úsilí, aby dosáhl svých zaslíbených výšek.

Raphael OnyedikaClub Brugge – 5 £.Hodnota 6 m/ mzda 11 000 GBP – 21 – 73 OVR/ 84 Pot – CDM, CM

Club Brugge byl vždy skvělým místem pro hledání hráčů a FIFA 23 není výjimkou.

Onyedika má také potenciální růst pro všechny tyto statistiky, aby všechny tyto statistiky dosáhly 80+ v sezóně nebo dvou, záložník box-krabice s pevnými statistikami s pevnými statistikami.

Zjevně 2hvězdičkové dovednosti nejsou ideální, ale v těchto dnech to můžete dokonce vycvičit.

Alan VarelaBoca Juniors – 13 £.5m Hodnota/ mzda 9 000 GBP – 20 – 76 OVR/ 86 Pot – CDM, CM

Argentinská liga vždy produkovala velké talenty středního pole a vypadá to, že další procházka po dobře kráčené cestě je Alan Varela z Boca Juniors.

Hluboký hráč s brilantními procházejícími statistikami od začátku, je dobře zaoblen jinde s dostatečným potenciálem, aby zlepšil jeho rychlost a sílu také.

Manuel UgarteSporting – 24 £.5m Hodnota/ mzda 10 000 GBP – 21 – 78 OVR/ 85 Pot – CM, CDM

Dražší než Varela vzhledem k tomu, že už udělal skok do Evropy, Ugarte je další jihoamerický všestranný, který dokáže masashalla midfielda nebo postupovat míčem dále vpřed.

Enzo FernandezBenfica – 44 GBP.Hodnota 7 m/ mzda 71 000 GBP – 21 – 81 OVR/ 88 Pot – CM, CAM, CDM – Přestěhoval se do Chelsea

Je drahý, ale jak rok pokračuje a jeho představení se stále zlepšuje, Enzo Fernandez se blíží a blíže k vyhledávanému milníku 80+ v každém statu. Rozhodně jeden sledovat!

A jak jsem správně. Enzo Fernandez se přestěhoval do Chelsea za rekordní poplatek Premier League, ale stále ho můžete chytit, pokud hrajete na starší uložení.

 • Xavi SimonsPSV – 19 – 15 £.Hodnota 5 m/ mzda 9 000 GBP – 76 OVR/ 88 Pot – CAM

FIFA 23 hrozí, že bude rok útěku pro Xavi Simons, který po několika méně než hvězdných letech v PSG začal vytáhnout stromy zpět v Nizozemsku s PSV.

Kolosální posílení jeho rychlosti a výdrže doplňuje jeho již tak velkou schopnost driblování, aby se stal jedním z nejzajímavějších vaček, který měl používat ve hře.

 • Quinten TimberFeyenoord – 21 – 8 £.2m hodnota/ mzda 7 000 GBP – 74 OVR/ 85 Pot – CM, CDM, CAM

Twin Brother of Ajax Defender Jurrien Timber, Quinten je úžasně všestranný hráč středního pole s velkými technickými a defenzivními schopnostmi.

S obrovským množstvím klíčových statistik již na vrcholu 80 na pouhých 73 celkově je to brilantní obchod za rozumný poplatek. Navíc, počáteční potenciální růst o 12 znamená, že by měl rychle růst v sílu, se kterou se má počítat po několika trvalých minutách na hřišti.

A budete dělat dřevěnou domácnost velkou pomoc. Rodinná shromáždění nemůže být hezká s Ajaxem a Feyenoordem na obou stranách jídelního stolu.

 • Tommaso PobegaAC Milan – 22 – 14 £.Hodnota 6 m/ mzda 39 000 GBP – 76 OVR/ 85 Pot – CM

S názvem vás určitě uděláte dvojitým cílem, Tommaso Pobega je atletický záložník, který dokáže dělat téměř všechno (připomenout vám kohokoli).

Vysoká počáteční vytrvalost z něj dělá užitečný doplněk k jakémukoli středu pole.

Jeho rychlost, driblování, procházení, střelba, síla a obrana jsou téměř 80. S téměř žádnými slabými skvrnami, některé konzistentní minuty s vyváženým tréninkovým plánem, přičemž všechny jeho klíčové oblasti mají nad 80 let v žádném okamžiku.

 • Mohammed KudusAjax – 21 – 20 £.2m hodnota/ mzda 11 000 GBP – 77 OVR/ 85 Pot – Cam, CM

Zranění brzdila pokrok Mohammeda Kuduse v reálném životě a zakrněl jeho potenciál poněkud v FIFA, ale je to stále úžasný pick-up a praskající hráč ve hře.

Jak se již ukázal v letošní lize mistrů a na mistrovství světa, jeho tempo, síla a energie ho ztěžovala. Navíc je perfektní CM díky některým slušným statistikám řešení.

 • Weston McKennieJuventus – 23 – 27 £.Hodnota 1 m/ mzda 77 000 GBP – 80 OVR/ 85 Pot – CM – Přesunul se do Leeds United

American Weston McKennie má tendenci polarizovat názory, ale v FIFA 23 je téměř bezchybný všestranný, který dokáže všechno dobře dělat.

S magickým kvintetem 80 tempo, 80 síly, 80 driblování, 80 projíždějícími a 80 řešeními, je to fantastická volba pro každý klub, který si ho může dovolit. S zakarií uvězněnou v půjčce v Chelsea a Franck Kessie právě převedeno na Barcu, McKennie je vaše další nejlepší sázka.

 • Renato SanchesPSG – 24 – 27 £.Hodnota 1 m/ mzda 62 000 GBP – 80 OVR/ 85 Pot – CM

Dobře, porušuji zde svá vlastní pravidla, protože Renato Sanches se právě připojil k PSG, ale musel jsem vám upozornit, jak neuvěřitelné jsou jeho statistiky v FIFA 23. Když stoupáte na divize nebo začnete zpochybňovat tituly v budoucích ročních obdobích, určitě se podívejte na ho vyzvednout.

V zásadě jsou všechny jeho fyzické statistiky v polovině 80. let nebo se blíží 90 a s dobrým počátečním potenciálem ještě více zvýšit jeho hodnocení, může růst svých 85 driblování, 80 projíždějících a 75 obhajováním za skutečně dominantní.

 • Szymon ZurkowskiFiorentina – 24 – 9 £.Hodnota 9 m/ mzda 34 000 GBP – 76 OVR/ 81 Pot – CM, CDM

Pro mnohem levnější variantu, která má podobnou schopnost rychle zvířete, má před sebou, má Szymon Zurkowski spoustu klíčových statistik v polovině 70. let nebo se blíží k 80.

Solidní minuty budou mít všechny své nejlepší atributy v 80. letech v žádném okamžiku a počáteční výdrž 90 znamená, že může hrát týden v týdnu v týdnu.

 • Martin BaturinaDinamo Záhřeb – 19 – 3 £.Hodnota 5 m/ mzda 500 GBP – 70 OVR/ 86 Pot – CM, CAM

Nóbl, drobný chorvatský záložník? Kde jsem to viděl dříve?

Martin Baturina je skvělá cesta k podpisu ve stylu slávy pro nižší ligu nebo vycházející kluby. Jistě, není to příliš realistické, ale jeho statistiky – včetně téměř 80 driblování celkově – jsou příliš dobré na to.

 • Enock MwepuBrighton – 24 – 10 £.3M hodnota/ mzda 42 000 GBP – 76 OVR/ 82 Pot – CM, CDM, CAM

Bohužel, na začátku této sezóny byl Enock Mwepu nucen odejít do důchodu kvůli srdečnímu stavu. I když to znamená, že by mohl být v budoucí aktualizaci odstraněn z FIFA 23, prozatím si můžeme stále užít jeho tiše vynikající statistiky s velkými fyzickými, technickými a obhajujícími atributy za velmi spravedlivý poplatek.

 • Nicolas de la CruzRiver Plate – 25 – 14 £.2M hodnota/ mzda 16 000 GBP – 78 OVR/ 79 Pot – CM, CAM, CDM

Kante chudého člověka už nemusí mít velký počáteční potenciál, ale s představením, které se pravděpodobně obrátí, by se dynamický potenciál měl docela rychle vidět.

Nereálný raketoplátor s obrovským tempem, výdrží a driblováním, de la Cruz je velmi malý, ale má vysokou agresivitu a dobré řešení statistik, díky nimž je překvapivě pronásledován obranou. Hodně zábavy použít.

 • Nicolo Fagioli & Fabio MirettiJuventus – 21 a 18 – 8 £.Hodnota 6 m/ 39 000 GBP a 21 000 £ – 74 & 74 OVR/ 86 & 88 Pot – Cam, CM, CDM

V této sezoně si v Turíně v Turíně vytvořili dva mladí midfieldové a oba si vyplatí přidat do svého týmu, pokud je můžete získat.

Fagioli jsou oba schopni hrát kdekoli přes páteř hřiště. Miretti je mnohem levnější a více hluboko-ležící hráč se slušným tempem, výdrží a procházením.

 • Florian WirtzLeverkusen – 19 – 56 £.Hodnota 8 m/ mzdy 33 000 GBP – 82 OVR/ 91 Pot – CAM, CM

Obrovský talent, který možná nemá úplně stejný profil mimo Německo jako ostatní hráči s vysokým potenciálem, si Florian Wirtz pamatuje, zda hrajete jako jeden z nejbohatších klubů na světě – 91 potenciálu není vtip.

 • Davide FrattesiSassuolo – 22 – 20 £.2M hodnota/ mzda 25 000 GBP – 77 OVR/ 86 Pot – CM, CDM

Davide Frattesi, třída a technická hluboko položená hráčka, měla v minulém funkčním období skvělou sezónu a byla spojena s řadou týmů Premier League.

S přibližně 80 tempem, výdrží, driblování a procházením, je snadné pochopit proč. Je také dost dobrý na obranu, aby se dostal do směny na CDM.

 • Khephren ThuramPěkné – 21 – 24 £.5m Hodnota/ mzda 28 000 GBP – 78 OVR/ 85 Pot – CM, CDM

Silný, solidní a spolehlivý s technickou znalostí, která by ji podpořila, je Khephren Thuram synem obránce světového poháru Liliana Thurama, který spolu s bratrem Marcusem v Monchengladbachu vytvořil nejlepší rodinu pět stran týmu vůbec.

 • Konrad LaimerRB Leipzig – 25 – 33 £.Hodnota 1 m/ mzda 55 000 GBP – 83 OVR/ 84 Pot – CDM, CM

Rychlý, pronásledovaný a spojen s odklonem, Konrad Laimer je další vynikající, i když drahá, možnost ukotvit střed jedné z evropských stran v FIFA 23.

Už to není v jeho uvedených pozicích, ale je to také vynikající kryt RB.

 • Eliot MatazoMonako – 20 – 4 £.1m hodnota/ mzda 18 000 GBP – 72 OVR/ 83 Pot – CM, CDM

Pokud jde o méně očí, které je drahé dohody, podívejte se na Eliot Matazo v Ligue 1, který navzdory tomu, že se na některé své fyziky převzal downgrade.

 • Alex ScottBristol City – 18 – £ 3m Hodnota – 68 OVR/ 83 Pot – Cam, CM

Alex Scott je klasická cesta k hráči slávy. Angličtina, s vysokým potenciálem a některými dobrými statistikami.

Skoro nutností v dolních ligách, nejlepším kouskem o něm je, že jeho dobrá výdrž ho činí použitelným hned od začátku vašeho uložení, na rozdíl od mnoha mladých lidí.

 • Carlos AlcarazRacing Club – 19 – 3 £.Hodnota 8 m/ mzda 6 000 GBP – 71 OVR/ 84 Pot – Cam, CM

Další velmi, velmi dobrá cesta ke hráči Glory, Alcaraz je rychlý a obratný a 80 driblování již na 71 celkových hráčích. Opět, 70 Stamina ho činí slušně použitelným okamžitě.

 • Gianluca Busio & Tanner TessmannVenezia – 20 – 6 £.5m & £ 1.Hodnota 6 m/ mzda £ a 1 000 GBP – 73 a 66 OVR/ 86 & 80 Pot – CM, CDM

Oba Američané ve Venezii jsou zajímavé možnosti na základně středu pole. Busio má dobrou výdrž a skákání, stejně jako dobré projíždění a obratnost, aby se z problémů vyšplhala.

Tanner Tessmann na druhé straně je skvělá volba, pokud jste připoutáni k hotovosti. Zatímco mnoho z jeho statistik není moc psát domů, dobrá výdrž a 83 síly jsou standouty za velmi levný poplatek.

 • Wouter BurgerBasel – 21 – 2 £.2M hodnota/ mzda 4 000 GBP – 68 OVR/ 80 Pot – CDM

Opět platí, že pokud potřebujete někoho na levném, Wouter Burger je opravdu dobrý obchod vzhledem k jeho rychlosti, síle a schopnostem projít.

 • Ibrahim SangarePSV – 24 – 30 £.Hodnota 5 m/ mzda 17 000 £ – 81 OVR/ 86 Pot – CDM

Zpátky k horní části hry je Ibrahim Sangare úžasným torpédoborcem, který může obdivuhodně chránit i nejlepší obranu na světě.

Spojeno s odchodem z Nizozemska spolu se spoluhráčem Cody Gakpo, převod se nikdy neuskutečnil – ale pro tohoto skutečně nejlepšího hráče je jistě daleko, ale velký problém je jistě daleko.

Nejvyšší celkový prostředníci v FIFA 23

Nejvyšší celkové vačky, CMS a CDMS v FIFA 23
Jméno hráče: Stáří: Pozice: Tým: Celkově: Potenciál:
Kevin de Bruyne 31 Cam, cm MAN CITY 91 91
N’Golo Kante 31 CDM, CM Chelsea 88 88
Joshua Kimmich 27 CDM Bayern 89 90
Casemiro 30 CDM Manchester United 89 89
Bernado Silva 27 Cam, cm MAN CITY 88 88
Luka Modric 36 CM Real Madrid 88 88
Toni Kroos 32 CM Real Madrid 88 88
Frenkie de Jong 25 CM, CDM Barcelona 87 92
Rodri 26 CDM MAN CITY 87 89
Leon Goretzka 27 CM, CDM Bayern 87 88
Fabinho 28 CDM Liverpool 86 86
Marco Verratti 29 CM PSG 87 87
Thomas Muller 32 VAČKA Bayern 87 87
Christopher Nkunku 24 VAČKA RB Leipzig 86 89
Nicolo Barella 25 CM pohřbít 86 89
Bruno Fernandes 27 Cam, cm Manchester United 86 86
Sergej Milinkovic-Savic 27 CM, Cam, CDM Lazio 86 87
Marcelo Brozovic 29 CDM, CM pohřbít 86 86
Paulo Dybala 28 VAČKA Romové 86 86
Parejo 33 CM Villareal 86 86
Thiago Alcantara 31 CM, CDM, CAM Liverpool 86 86
Pedri 19 CM Barcelona 85 92
Phil Foden 22 VAČKA MAN CITY 85 92
Nabil Fekir 28 VAČKA Skutečné betis 85 85
Jorginho 30 CM, CDM Chelsea 85 85
Paul Pogba 29 CM, CDM, CAM Juventus 85 85
Sergio Busquets 33 CDM Barcelona 85 85
Marco Reus 33 VAČKA Dortmund 85 85
Ilkay Gundogan 31 CM, CDM, CAM MAN CITY 85 85
Jude Bellingham 19 CM Dortmund 84 91
Kai Havertz 23 VAČKA Chelsea 84 91
Sandro Tonali 22 CDM, CM AC Milan 84 90
Federico Valverde 23 CM Real Madrid 85 90
Martin Odegaard 23 Cam, cm Arzenál 84 89
Declan Rice 23 CDM West Ham 84 87
Mason Mount 23 Cam, cm Chelsea 84 87
Lorenzo Pellegrini 26 Cam, cm Romové 84 87
Franck Kessie 25 CDM, CM Barcelona 84 86
Wilfred Ndidi 25 CDM, CM Leicester 84 86
Youi Tiemans 25 CM, CDM Leicester 84 86
Marcos Llorente 27 CM, CDM, CAM Atletico Madrid 84 85

Mohammed Kudus provádí výstřel Rabona v FIFA 23

Celkově nižší, vysoce potenciální záložníci v FIFA 23

Celkově nižší, vysoce potenciální vačky, CMS a CDMS
Jméno hráče: Stáří: Pozice: Tým: Celkově: Počáteční potenciál:
Gavi 17 CM Barcelona 79 87
Vitinha 22 CM, Cam PSG 79 89
Eduardo cavinga 19 CM, CDM Real Madrid 79 89
Ryan Gravenberch 20 CM, CDM, CAM Bayern 79 88
Moleiro 18 CM Las Palmas 74 87
Emile Smith Rowe 21 VAČKA Arzenál 80 87
Enzo Fernandez 21 CM, CDM Benfica 79 87
Hamed Traore 22 VAČKA Sassuolo 77 86
Fabio Vieira 22 VAČKA Arzenál 77 87
Adam Hlozek 19 VAČKA Leverkusen 76 86
Harvey Elliott 19 Cam, cm Liverpool 75 87
Dominik Szoboszlai 21 VAČKA RB Leipzig 80 87
Matheus Nunes 23 CM vlci 79 86
Zubimendi 23 CM, CDM Skutečný Sociedad 79 86
Kouadio Kone 21 CM Monchengladbach 77 86
Gio Reyna 19 VAČKA Dortmund 77 86
Ivan Ilic 21 CM Hellas Verona 76 86
Fabio Carvalho 19 Cam, cm Liverpool 74 86
Fabio Miretti 18 CM, CDM Juventus 73 88
Nicolo Rovella 20 CM, CDM Monza (Juventus) 76 88
Gianluca Busio 20 CM, CDM Venezia 73 86
Xavi Simons 19 Cam, cm Psv 75 87
Martin Baturina 19 CM, Cam Dinamo Záhřeb 70 86
Abdul Fatawu Issahaku 18 VAČKA Sportovní 67 86
Luka Romero 17 VAČKA Lazio 67 86
Carney Chukwuemeka 18 CM, Cam Chelsea 64 84
Florentino 22 CDM, CM Benfica 77 85
Jacob Ramsey 21 CM, Cam Aston Villa 75 85
Kenneth Taylor 20 CM, CDM Ajax 75 86
Adam Karabec 18 Cam, cm Sparta Praha 71 84
Luke Harris 17 VAČKA Fulham 61 84

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • FIFA 23 následovat
 • Následujte přepínač Nintendo
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • Sport následovat
 • Stadion následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit 4 další

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru denního zpravodaje VG247

Největší zpráva dne airdropped do vaší doručené pošty.

James trpí, takže nemusíte, vytvářet odborný průvodce pro nejtěžší hry a recenze pro největší vydání trháku.