Nejlepší chladiče tekutiny CPU z roku 2023: Top AIO Coolers – IGN, nejlepší chladič AIO pro CPU v roce 2023 | PC hráč

Nejlepší chladič AIO pro CPU v roce 2023

Naše odborní recenze:

Nejlepší chladiče tekutého procesoru z roku 2023: Top AIO Coolers

Nejlepší chladiče tekutého procesoru udržují výkonné herní PC Komponenty z toasty a naše nejlepší volba je Corsair icue H100i Elite Capellix. Ale máme všechno od chladičů rozpočtu po vysoce výkonné možnosti. Přeskočte na podrobný pohled na nejlepší chladiče kapaliny nebo zkontrolujte níže uvedený seznam:

TL; DR – Jedná se o nejlepší chladiče tekutého procesoru:

Chladiče vody jsou při chlazení účinnější než PC fanoušci zatímco zůstává kompaktní, tichý, samostatný a snadno instalační. Abychom vám pomohli při úsilí o udržení vašeho případu Frosty, testovali jsme a zkoumali různé chladiče CPU CPU AIO, což vám přineslo našich deset oblíbených.

Nejlepší chladiče tekutého procesoru

1. Corsair icue H100i Elite Capellix XT

Nejlepší kapalný chladič CPU

Corsair icue H100i Elite Capellix XT

Corsair icue H100i Elite Capellix XT
Vytáhněte teplo z CPU pomocí měděné studené desky této kapaliny, 240 mm radiátoru a dvěma ventilátory.

Corsair icue H100i Elite Capellix XT je chladič 240 mm s podporou zásuvky pro nejnovější procesory AMD a Intel, včetně výkonných procesorů Threadripper AMD. Měď studená deska s tepelnou pasta předinstalovaná táhne teplo z vašeho procesor, Zatímco chladič čerpá tekutinu do 240 mm radiátoru vybaveného dvěma 120mm ventilátory pro konečné chlazení. Nemusíte se muset starat o to, aby fanoušci byli příliš rušiví, protože i běh maximálně 65.57cfm, hluk se vyprší na 34.1dba.

Správa tohoto chladiče AIO je jednoduchá pomocí icue softwaru Corsair, který vám umožní ovládat rychlosti ventilátoru a čerpadla přímo na vašem PC. Můžete dokonce sledovat teplotu CPU a zajistit, aby vaše nastavení poskytovala optimální výkon procesoru. Pokud je Visual Flair také vaše věc, existují přizpůsobitelné RGB LED s 33 na hlavě čerpadla a 16 na fanoušcích.

2. Thermaltake Toughliquid 240

Nejlepší rozpočtový kapalný chladič CPU

Thermaltake Toughliquid 240

Thermaltake Toughliquid 240

Cenově dostupný výběr, který omezuje osvětlení RGB ve prospěch lepšího chlazení s radiátorem 240 mm a dvěma fanoušky, kteří zasáhli až 58.35 CFM proudění vzduchu.

Pro mocný způsob, jak ochladit počítač na levném, popadněte Thermaltake Houghliquid 240. S tímto chladičem získáte značný 240mm radiátor, měděnou desku a dva 120mm ventilátory, což zajišťuje, že váš procesor udržuje mrazivý. Tito fanoušci zasáhli až 2 000 ot / min a 58.35 cfm proudění vzduchu pro dostatek pohybu vzduchu ve vašem PC pouzdro, Zůstanou šeptající ticho, i když tlačí fanoušky na jejich limit.

Ve srovnání s některými jinými chladiči nenajdete tolik osvětlení na tepelném trhu 240. Na tomto bloku vody je dokonce ovladač, který upravuje rychlost, režim a barvu světel, nebo také získáte podporu pro 5V RGB kompatibilní základní desky, aby byla ovládání těchto světel jednoduchá. Kromě toho souprava podporuje většinu procesorů Intel a AMD, takže budete mít vše, co potřebujete, abyste se dostali do provozu.

3. Deepcool LS520

Nejlepší ultra levný chladič CPU CPU

Deepcool LS520

Udržujte v pohodě, aniž byste obětovali svůj rozpočet nebo styl díky široké kompatibilitě této možnosti, 240 mm radiátoru a velkému osvětlení RGB.

Hledáte tekutý chladič all-in-one s radiátorem 240 mm, širokou kompatibilitou, možností RGB a výhodnou cenou? Deepcool LS520 je pro vás ten. Má velký chladič se dvěma ventilátory navrženými pro vyšší statický tlak a silný, koncentrovaný proudění vzduchu. A vodní čerpadlo má výkonný třífázový pohon a velký tok chladicí kapaliny. Tento chladič se dokonce podaří udržet vše v tichosti, protože hluk čerpadla dosáhne pouze 19 dB

Kromě chladicí zdatnosti Deepcool LS520 získáte na těchto ventilátorech nastavitelné osvětlení RGB a vodní čerpadlo má nekonečné zrcadlo, aby jeho světla opravdu svítila. Připojení základní desky vám dokonce umožňuje propojit a synchronizovat ji s vaším existujícím nastavením RGB. A pokud se obáváte, že chladnější pracuje s vaším CPU, doplňuje díky své rozsáhlé kompatibilitě soketu řadu sestav, včetně LGA1700, AM5 a STR4.

4. Nzxt Kraken x53

Nejlepší 240 mm kapalný chladič CPU

Nzxt Kraken x53

Pro elegantní vzhled a efektivní chlazení se nemůžete pokazit s NZXT Kraken x53.

  • Podívejte se na nejlepší nákup (Model fanoušků RGB)

NZXT Kraken X53 je nástupcem našeho dlouhodobého oblíbeného NZXT Kraken X52, který obsahuje některá významná vylepšení, aby vypadala lépe a efektivněji v pohodě. Je k dispozici ve 120 mm, 240 mm a 360 mm.

Pokud máte rádi Flair, má také jedinečně vypadající nastavení osvětlení „Infinity Mirror“ a vytváří zdánlivě nekonečné prsteny RGB světla.

5. EVGA CLCX 280 mm

Nejlepší 280mm kapalný chladič CPU

EVGA CLCX 280 mm

Kromě vodního čerpadla Asetek, 280 mm radiátoru a 140 mm ventilátorů získáte plnobarevnou 2.1-palcový LCD, který ukazuje systémové vitály nebo personalizované animace.

EVGA je velké jméno v PC komponentách a CLCX 280mm, který osvěží náš předchozí favorit, CLC 280mm, je perfektní plně samostatný systém chlazení uzavřené smyčky. Je vybaven 7. genem asetek vodní čerpadlo, takže víte, že je spolehlivá a efektivní. Získáte také vestavěný 280mm radiátor s ventilátory s twin 140mm hydro-dynamické ložisko, které jsou tiché a postaveny tak, aby vydržely, zatímco můžete ovládat rychlost ventilátoru nebo čerpadla a sledovat svůj systém pomocí softwaru EVGA CLCX.

Skutečnou hvězdou pořadu je však krásně navržený vodní blok, který má plnobarevnou 2.1palcová LCD obrazovka, která zobrazuje systémové vitály nebo personalizované animace. Jeho fanoušci také nabízejí honosné nastavitelné RGB LED prsteny, které budou zářit přes váš počítač pouzdro. A budete dobré používat EVGA CLCX s téměř jakoukoli sestavením díky své kompatibilitě zásuvky, včetně LGA 1700, LGA1200, AM5 a AM4.

6. Arctic Liquid Freezer II 360 Argb

Nejlepší 360 mm kapalný chladič CPU

Arctic Liquid Freezer II 360 Argb

Arctic Liquid Freezer II 360 Argb

S 360 mm radiátorem, třemi 120mm předinstalovanými ventilátory a malým fanouškem v bloku CPU je tato jednotka připravena udržovat váš výkonný hardware v pohodě.

Pokud máte prostor, proč nepřidat jeden z nejsilnějších chladičů tekutého procesoru do vaší sestavení pro lepší rozptyl tepla? Tato možnost zahrnuje 360 ​​mm radiátor. A je silnější než váš průměrný radiátor a nechává být v obvodu použito více tekutiny. To je spárováno se třemi 120mm předinstalovanými ventilátory připravenými k produkci vysokého statického tlaku a dostatečného proudu vzduchu pro optimální chlazení. Na bloku CPU je dokonce malý fanoušek, který pomáhá udržovat VRMS kolem CPU Frostyho.

Ačkoli Arctic Liquid Freezer II 360 Argb je hovězí, ventilátory a arkticky navržené PWM řízené vodní čerpadlo zůstávají v provozu prakticky tiché. To také přichází s podporou nejnovějších zásuvek AMD a Ryzen. Navíc tato jednotka nesklíbí na osvětlení, s 36 LED kolem fanoušků připravených k přizpůsobení.

7. Chladicí mistrovská mistrovská iluze ML240

Nejlepší RGB kapalný chladič CPU

Chladicí mistrovská mistrovská iluze ML240

Chladicí mistrovská mistrovská iluze ML240

Užijte si ohromující světla RGB díky průsvitnému materiálu používanému ve stavbě chladiče a nebojte se, podaří se udržet také vaše komponenty mrazivé.

Pokud jde o chladiče tekutého procesoru, existuje dobrý důvod, proč vyniká iluze chladiče MasterLiquid ML240. Spáruje světla RGB s průsvitným materiálem pro maximální vizuální dopad. Představte si, že tančíte glow hůl uprostřed vašeho počítače, když běží, a budete mít dobrý nápad.

Cooler Master páruje duální komorní chladič se dvěma ventilátory Masterfan MF120 Halo (také průsvitný), z nichž každý má celkem 24 LED LED ARGB, a můžete si přizpůsobit svůj vzhled z přiloženého řadiče Argb, takže nemusíte mít základní desku základní desku Ovládací prvky RGB, aby se to využilo.

Radiátor má široké vodní kanály pro zvětšení povrchové plochy (a v rozšíření, potenciálu chlazení) a fanoušci nabízejí 47.2 CFM proudění vzduchu a 1.6 mmh2o statického tlaku, což znamená.

8. Alphacool Eisbaer Aurora

Nejlepší doplňující chladič CPU kapaliny

Alphacool Eisbaer Aurora

Alphacool Eisbaer Aurora
Kapalinová komora této jedinečné chladiče lze doplnit, což pomáhá s dlouhověkostí.

Alphacool Eisbaer Aurora nabízí téměř vše, co byste mohli chtít v chladiči vody AIO. Jeho radiátor 240 mm poskytuje silné chlazení a dva fanoušci 120 mm Aurora Lux Pro jsou schopni 2.0 MMH2O statického tlaku a 61.5 cfm proudění vzduchu. Největší způsob, jakým se tento chladič odlišuje, je, že můžete otevřít tekutinu a doplnit ji, což znamená, že může mít delší životnost jako součást vaší soupravy.

Zde je také velké množství osvětlení RGB, i když to není tak flexibilní jako jiné možnosti na tomto seznamu. Oba fanoušci sportují RGB lehké prsteny a čerpadlo zahrnuje průhledné okno s osvětlením RGB uvnitř.

9. Corsair icue H150i Elite LCD XT

Nejlepší kapalný chladič CPU s displejem

Corsair icue H150i Elite LCD XT

Corsair icue H150i Elite LCD XT

Vezměte chlazení na další úroveň s velkým 360 mm radiátorem s třemi 120 mm af RGB ventilátorů a 2.1palcový IPS LCD.

Zjistíte, že mnoho z nejlepších chladičů tekutého procesoru nabízí praktický displej pro důležitá systémová data, ale elita Corsair H150i to vezme do extrému. Čerpadlo má 2.1-palcový IPS LCD s 24bitovou barvou hloubky pro miliony barevných možností. Tato obrazovka může zobrazit užitečná data výkonu systému, jako je teplota CPU, a dokonce i vizuální efekty, GIF nebo fotografie.

Kromě působivého displeje je Elite Corsair Icue H150i jednou jednotkou Beastly, která nabízí 360 mm radiátor připravený ke zpracování nejžhavějších procesorů a nejvyšší rychlosti přetaktování. Přidejte tři z Corsairových 120 mm af RGB Elite fanoušků do mixu pro tuny nízkého šumu proudění vzduchu, a zajistěte, aby celý váš případ zůstal pěkný a mrazivý, když tlačíte počítač do extrému. Chladič má přímou instalaci a můžete dokonce použít icue software k nastavení barevné světelné show na fanoušcích.

10. ekwb ek-nucleus aio cr240 lux d-rgb

Nejlepší vysoce výkonný chladič kapaliny

ekwb ek-nucleus aio cr240 lux d-rgb

ekwb ek-nucleus aio cr240 lux d-rgb
Dokonce i vaše nejžhavější soupravy budou v pohodě díky duálním 120mm fanouškům s radiátorem 72 CFM a 240 mm.

Ek-Nakleus EKWB je připraven a připraven udržet nejžhavější, špičkové herní soupravu v pohodě. Je kompatibilní s většinou nastavení Intel nebo AMD a většinou PC pouzdra, zatímco instalace je přímá s rostoucím mechanismem. Duální 120mm fanoušci na této bestii mohou produkovat 2.7 MMH2O statického tlaku a 72 cfm proudění vzduchu, což umožnilo radiátoru 240 mm zvládnout vše, co na něj hodí váš CPU.

Pokud jde o estetiku, jak zahrnuté fanoušky, tak i osvětlení RGB pro vodní blok, a celá sada je kompatibilní s širokou škálou ovládacích prvků RGB základní desky, takže vaše souprava zůstane v pohodě a bude vypadat skvěle. Jako bonus pro zájemce o správu kabelů je trubka velmi flexibilní, což vám umožňuje snadno ohýbat, aby se vešly i v menších případech. Rotační armatury mají také nové polohování pro elegantnější design, který se snadněji napíná do přísnějších prostorů.

Brian Barnett píše recenze, průvodce wiki, nabídky příspěvků, funkcí a další pro IGN. Opravu jeho antiky můžete získat na Twitteru (@Ribnax) Nebo se podívejte na jeho show na Twitch (Platformers).

Nejlepší chladič AIO pro CPU v roce 2023

Jedná se o nejlepší chladiče kapalných čipů, které vyhovují všem rozpočtům, faktorům a procesorům.

Zahrnuto do této příručky:
Corsair icue H170i Eli.
TUF Gaming LC 240 Argb
MasterLiquid ML360R RGB

Nejlepší kapalné chladiče na dvoubarevném šedém pozadí

Nejlepší kapalinový chladič pro váš počítač je pravděpodobně jednotka all-in-one. Nabízení mnoha výhod chlazení kapaliny, které může být schopnější než vzduch, není chladič all-in-one potíží k nastavení nebo upgradu jako vlastní smyčka je. Obecně platí, že chladiče kapaliny nabízejí skvělou střední půdu pro výkon a pohodlí. A obecně ani neuniknou, než se zeptáte.

Je třeba zvážit hodně: velikost chladiče a kompatibilita případů, chladicí kapacita, hodnota za peníze, úroveň hluku, spolehlivost a vzhled jsou také důležité. Ale zúžili jsme to s naším seznamem chladičů níže, všichni jsme testovali., a naším oblíbeným chladičem kapaliny je Corsair icue H170i Elite Capellix XT pro svůj monstrózní výkon a tichý provoz.

Budete také chtít vybrat chladič, který zvládne TDP vašeho procesoru. Chladič 120 mm je ne-ne s některými procesory. Přetaktováš?? Jsou nízké úrovně hluku prioritou, nebo je schopnost chlazení vaším hlavním problémem? Budete se chtít podívat na specifikace fanoušků a hodnocení hluku.

Pokud se zdá, že AIO není pro vás, náš všestranný seznam nejlepších CPU chladičů by mohl být více na vaší ulici.

Nejlepší AIO chladiče

PC Gamer má záda

Náš zkušený tým věnuje mnoho hodin každé recenzi, aby se opravdu dostal do jádra toho, na čem vám nejvíce záleží. Zjistěte více o tom, jak hodnotíme hry a hardware.

1. Corsair icue H170i Elite Capellix XT

Nejlepší chladič tekutiny

Naše odborní recenze:

Specifikace

Podpora zásuvky: Intel LGA 1700, 1200, 115x, 2066 a AMD Socket AM5 a AM4
Úplné rozměry radiátoru: 457 x 140 x 27 mm
Rychlosti ventilátoru: 500–1 700 ot / min
Hladina hluku: až 35.8 DBA

Důvody k nákupu

Vynikající chladicí výkon
Vypadá překvapivě elegantní pro všechny ty RGB LED
Není to špatná cena za chladič této velikosti

Důvody, kterým se vyhnout

V nabídce je spousta chladicího výkonu s Corsair icue H170i Elite Capellix XT. Pokud se můžete podívat kolem jeho naprosto směšného jména, to je.

Tento chladič nesnesitelně dlouhý název naznačuje, že jeho velikost. Jedná se o trojitý chladič ventilátoru 140 mm a jako takový vyžaduje dostatek prostoru uvnitř podvozku, aby ho namontoval. Budete potřebovat mezeru pro 420 mm radiátor, aby někde seděl, a pouze některé větší nebo chytře navržené případy ji zvládnou. Na oplátku však může tyto tři fanoušky provozovat relativně pomalu, a to znamená tišší provoz, přesto s vynikajícím tepelným výkonem.

To je vlastně chladič tekutiny, který jsme právě teď spojili k naší zkušební soupravě, a zjistili jsme, že je to vynikající pro udržení nejnovějších procesorů Intel a AMD pod kontrolou. To zahrnuje dnešní nejlepší procesory, například Ryzen 9 7950x a Core I9 13900K, které všechny probíhaly bez problémů s tímto chladičem připevněným.

Jsou k dispozici menší velikosti se stejnými ventilátory a nastavením chladiče jako tato 420 mm zvíře. Nejoblíbenější z pozemku je snad verze 240 mm, která by se měla hodit nejmodernějších případů PC.

Pokud však hledáte chlazení nad vrcholem, je to tento 420 mm chladič kapaliny, který cítíme, že je pro tuto práci nejlepší.