Nejlepší Cyberpunk 2077 Mods (2023) – vylepšení hráčů, nejlepší kyberpunk 2077 mody (2022)

Nejlepší Cyberpunk 2077 Mods (2022)

Pokud se vám nelíbí skutečnost, že od nynějška musíte použít tlačítko F a nemůžete jej znovu oživit, použijte tento mod. Je to mod, který řeší jednoduchý, ale důležitý problém. Přidává také schopnost chodit a řídit pomalu přidržením tlačítka V. Navíc vám dává ovládací prvek na levé straně jako vyhrazené tlačítko Dodge a deaktivuje dvojité klepnutí.

Nejlepší Cyberpunk 2077 Mods (2023)

Mody Cyberpunk 2077 jsou již tady a jedná se o některé z nejlepších modů CP2077, které můžete získat.

Podle Nikita Naposledy aktualizováno 7. ledna 2023

Cyberpunk-2077-nejlepší-mods-guide

Které jsou Nejlepší mody Cyberpunk 2077? Zde je seznam některých z nejlepších modů CP2077, které si můžete vyzkoušet. Zatímco někteří dávají textury, osvětlení, znamení, zvuk generální opravu, někteří vám umožní spravovat mody pro hru a také vylepšit hru.

Obsah

Nejlepší mody Cyberpunk 2077

Cyberpunk-2077-Mod-Support

Použijte E pro interakci s věcmi

Pokud se vám nelíbí skutečnost, že od nynějška musíte použít tlačítko F a nemůžete jej znovu oživit, použijte tento mod. Je to mod, který řeší jednoduchý, ale důležitý problém. Přidává také schopnost chodit a řídit pomalu přidržením tlačítka V. Navíc vám dává ovládací prvek na levé straně jako vyhrazené tlačítko Dodge a deaktivuje dvojité klepnutí.

Lepší mod manipulace s vozidlem

Pokud se vám nelíbí, jak se jízda cítí v CP2077, může to být pro vás mod. S lepším manipulačním modem získáte lepší zážitek.

Kybernetická konzole

Tento mod Cyberpunk 2077 přidá překrytí, které vám umožní vidět vestavěnou příkazovou konzolu, kterou lze použít pro ladění. S tímto modem můžete také podvádět a získat spoustu peněz, zbraní nebo předmětů.

Jednoduché menu-uživatelské rozhraní ve hře včetně klávesnice

To vám dává uživatelské rozhraní, které má hraní, cheaty a další funkce, které můžete provést pomocí jednoduchých stisknutí tlačítek.

Cyberpunk Autonomous Reshade – True HDR

Tohle je vizuální mod Cyberpunk 2077, kde získáte vylepšenou grafiku. Pokouší se vám dát skutečný HDR, což znamená více realismu, lepších barev, stínů a dalších. Pokud chcete vidět, jak to ovlivňuje vizuální prvky hry, zkuste tento mod out.

Přepsání textury Cyberpunk 2077

Tento mod umožňuje vlastní nebo modid .MLSetups, které mají být použity a zobrazovat ve hře. V únoru 2021 byl nahrán na mody Nexus a do dnešního dne má 240k+ stahování. Podívejte se na to a zjistěte, jestli se vám to líbí!

Lepší minimap

Jméno to říká všechno. Tento mod vám dává lepší možnosti minimapu, například:

  • Větší minimap
  • Transparentní minimap
  • Žádná minimapová hranice
  • Režim pouze kompasu

Navíc existují možnosti oddálení:

  • Mírný oddálení
  • Střední oddálení
  • Velký oddálení
  • Ultra přiblížení

To je vše, co právě teď máme. I když jste tady, nezapomeňte se podívat na naše Cyberpunk 2077 Wiki což má nějaké velikonoční vajíčka (včetně souvisejícího s čarodějcem), Tajné portréty celebrit a více. Pokud potřebujete pomoc s vaší kampaní, dostaneme vás.

Nejlepší Cyberpunk 2077 Mods (2022)

Tento podrobný průvodce vysvětluje, co dělá Redmod v Cyberpunk 2077 a také uvádí některé z nejlepších modů pro hru.

Nejlepší Cyberpunk 2077 Mods (2022)

Autor: Abdullah Shabir 2023-06-07 2023-09-20 Sdílet

Dnes má téměř každá hra komunita zaměřená na zlepšení zážitku tím, že modifikuje hru a provádí buď změny kvality života ve hře nebo jen přidává CJ Skin bez důvodu než zábavy. S vydáním Redmodu z CD Projekt Red byl Modding otevřen také pro Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077 má obrovskou komunitu moddingu. Mods umožňují hráčům změnit uživatelské rozhraní, přidat klást a vylepšit různá nastavení ve hře, natož přístup k příkazům konzoly pro Cyberpunk 2077, což umožňuje mnoho změn kvality života pro Cyberpunk 2077. Upřímně řečeno, Cyberpunk 2077 si to zaslouží po skalnatém začátku hry.

Kromě těchto užitečných modů získáte také spoustu modů jen pro zábavu, jako je nahrazení V za Jin z Tekken, změna tvaru těla V a dokonce přidání nových scén pro Romance Panam a Judy’s Romance. Jsem si jistý, že existuje nebo bude mod nahradit V CJ. Vždy je.

Co dělá Redmod v Cyberpunk 2077

Než se dostaneme do modů, musíme vědět, jak fungují. Nebudeme se dívat na to, jak vyrábět mody, stačí vědět, jak je používat. Cyberpunk 2077 nepodporuje mody samostatně. Pro používání modů si musíte stáhnout nástroj CD Projekt Red Modding Tool, RedMod.

Redmod byl propuštěn jako DLC pro Cyberpunk 2077 v aktualizaci 1.06. Nástrojem je pomoci vám nainstalovat a opravovat mody do vaší hry kdykoli chcete.

Chcete -li jej použít, nejprve si chcete stáhnout a nainstalovat RedMod. Je k dispozici od Steam, Epic Games a Gog. Doporučujeme získat ji ze stejné platformy, odkud jste si hru koupili. Po nainstalování RedMod se ujistěte, že je aktivován jako DLC z vaší knihovny.

Doporučená videa pro vás.

Instalace

Jakmile budete připraveni RedMod, přejděte do souborů Cyberpunk 2077 v počítači a vytvořte novou složku s názvem „Mods“, pokud tam již není. Ujistěte se, že zkopírujete stejný název, ne mod, ne mod, ne mod, ne mod, jen mods „mods“. Poté otevřete R6 < cache. If you don’t see the “modded” folder here, make one.

Nyní jste si stáhli a rozbalili svůj mod z Nexus. To, co chcete udělat, je otevřít mod a v MOD uvidíte soubory „Mods“ a „R6“. Druh těchto souborů do složek „Mods“ a „R6“ ve vašem adresáři Cyberpunk 2077. Jednoduchý. Pokud chcete zajistit, aby mody byly správně zrušeny, otevřete soubory MOD a vyhledejte „Informace.Soubor JSON ”, který je přítomen pouze pro soubory RedMod.

Pokud jste si stáhli mod a nevidíte strukturu souborů, o které jste byli řečeni výše, přesuňte soubor do svého souboru „Mods“ v adresáři Cyberpunk 2077 a je dobré jít.

Jakmile budou všechny soubory nastaveny na místě, stačí spustit hru a v okně, které se otevírá, můžete vidět tlačítko Nastavení vedle tlačítka přehrávání. Klikněte na něj a povolte mody před zahájením hry.

Nejlepší mody Cyberpunk 2077

Nyní, když víme, jak nainstalovat a přidat mody do vaší hry, podívejme se na některé z nejlepších modů, které jsou v současné době k dispozici pro Cyberpunk 2077.

Vylepšení kybernetického motoru

Každý hráč Cyberpunk 2077 zná chyby, které pronásledovaly Cyberpunk 2077 při startu. CD Projekt Red samozřejmě z nich samozřejmě opravoval a během let byla hra velmi hladká, ale stále tam jsou stále malé nepříjemnosti.

Vylepšení kybernetického motoru pomáhá vyřešit tyto drobné problémy a také umožňuje hráčům lepší kontrolu nad jejich hrou. Nastavení změn a odemknutí nabídky Debug jsou některé z nejlepších funkcí tohoto mod. Mod také působí jako brána do skriptu LUA, což vám umožňuje změnit hru.

Vylepšení kybernetického motoru je nejzákladnějším mod pro Cyberpunk 2077.

Přepsání textury Cyberpunk 2077

Všichni chceme hry, které jsou nejen zábavné a pohlcující, ale také krásné. Kromě Minecraft, jedním z největších prodejních bodů, které inzerují všichni vývojáři a vydavatelé, je to, jak graficky postupuje jejich hra.

Cyberpunk 2077 vypadá dobře, ale můžete to zlepšit. Mod potlačení textury vylepšuje všechny textury v Cyberpunk 2077, včetně celého světa, oblečení, auta a zbraní. Vše, na čem záleží, získává texturní zlepšení.

Cyberpunk Autonomous Reshade – True HDR

Night City je krásné místo k životu, ale tyčící se mrakodrapy mohou vrhat stín na populaci žijící níže. Občas může být nudný.

Cyberpunk Autonomous Reshade-True HDR MOD vám umožňuje rezistence na noční město a učiní ho mnohem živějším. Efekt osvětlení je vylepšen a spárován s přepsáním textury, můžete získat nejlepší vzhled hry.

Vylepšená policie

Přestože policie AI dostala opravu pro Cyberpunk 207, stále je ještě mnoho zbývajících. Vylepšená policejní mod způsobí, že policisté ve hře reagují na vaše trestné činnosti. Policajti dorazí na místo činu po malém zpoždění, hledají oblast lépe a dokonce vás pronásledují mnohem realističtějším způsobem.

Vaše hledaná úroveň nyní také určí, jaké jednotky na vás budou reagovat. One-Star Wanted Level znamená, že pro vás běhají policajti, zatímco vyšší hledaná úroveň zaručí obrněné jednotky a dokonce i vrtulníky pro vás přijdou, takže každá sekvence pronásledování je mnohem zajímavější.

Lepší manipulace s vozidlem

Manévrování vozidel v Cyberpunk 2077 může být těžká v malých zabalených a přeplněných ulicích Night City. Rychlé zatáčky a celková kontrola vozidel musí být perfektní, což není, takže máme lepší modingový modi.

Řízení pro všechna vozidla je vylepšena a můžete jezdit s mnohem přesnějším. Po instalaci tohoto mod, zejména pokud hrajete na myši a na klávesnici, se budete pohybovat mnohem méně, kde je řízení mnohem těžší.

Lepší minimap

Minimap je nepochybně nejdůležitějším nástrojem, který máte k dispozici, může to však být obrovské nepříjemnosti, pokud není správně implementováno. Musí to být perfektní velikost a dostatečně průhledná, aby nebránila vašemu vidění.

Naštěstí vám lepší minimap mod umožňuje přizpůsobit svůj minimap jakýmkoli způsobem, jak chcete. Můžete změnit velikost a průhlednost, odstranit hranici minimapu a dokonce ji změnit pouze na kompas. Kromě toho se minimap s tímto modem stává mnohem přesnějším a spolehlivějším.

Nechť je let

Pokaždé, když přemýšlíte o budoucnosti, vidíte, jak auta létají po celém městě. Přestože jsou létající auta přítomna v Cyberpunk 2077, jak vidíte v Corpo Startu, nemáte přístup k žádnému takovému vozidlu ve svém přehrávání.

Pokud chcete skutečný futuristický pocit a chcete létat jako král, spíše než řídit, ať už je letový mod. S tímto mod, většina vozidel v Cyberpunk 2077 získá upgrady, které vám umožní létat s autem kdekoli chcete. Nejen jako auto, které jezdí na vzduchu, získáte na svých autech posilovače a trysky, takže je to všechno mnohem pohlcující.

Pohlcující první osoba

Všichni žijeme celý náš život v první osobě, ale hry první osoby nejsou nic jako skutečný život. Díváte se dolů a není nic jiného než nohy, což jasně ukazuje, že jste jen kamera na strašidelných nohou.

Pohlcující mod první osoby pro Cyberpunk 20077 tento problém napraví. Mod se snaží přidat skutečné tělo, které vidíte pokaždé, když se podíváte dolů, a přítomnost vašeho těla je celkově vylepšena. Systém volného vzhledu je také vylepšen, což umožňuje realistické animace, když se rozhlédnete.

Virtual Atelier

Obchody Cyberpunk 2077 vám neumožňují náhled předmětů před nákupem, konkrétně oblečení. Jediným způsobem, jak získat nějakou představu o tom, co má V, je podívat se do zrcadla ve vašem bytě a dokonce vám dává jen mlhavou představu o oblečení V.

Virtual Atelier Mod vám umožňuje prohlédnout si všechny předměty oděvů, než si je zakoupíte. Získáte mnohem lepší představu o tom, jak bude oblečení vypadat na V. Mod také umožňuje náhled všech položek, které jste do hry přidali prostřednictvím modů.

Pohled z třetí osoby

Pohled první osoby není pro každého. Někteří hráči preferují pohled třetí osoby, což jim umožňuje mnohem lepší povědomí o svém okolí. I když můžete řídit v pohledu třetí osoby, nemůžete hrát celou hru v zobrazení třetí osoby jako V.

Za tímto účelem máme třetí osobu TTP Mod WIP, který přesně dělá to, co říká. To vám umožní hrát celou hru v pohledu třetích osob.

Arasaka vzhled Updater

Víme, že Cyberpunk 2077 je ve výchozím nastavení ve FPV a nevidíte svou tvář pravidelně, ale to neznamená, že se musíte držet výchozí tváře V.

Arasaka vzhled Updater Mod vám umožňuje změnit obličej, vlasy a oči, abyste si přizpůsobili V obsahu svého srdce. Ačkoli možnosti přizpůsobení jsou v současné době omezené, je stále lepší než mít výchozí základní V, že každý dostane v Cyberpunk 207.

Nejlepší mody Cyberpunk 2077

Nejlepší mody Cyberpunk 2077

Jaké jsou Nejlepší mody Cyberpunk 2077? Je to poněkud podivná otázka, vzhledem k tomu, jak se RPG spustil bez oficiální podpory mod, ale člověk by nikdy neměl podceňovat zdvořilé fanoušky PC, zejména když je poháněn vysokou úrovní očekávání.

stránky, kde by se měla objevit reklama ->
stránky, kde by se měla objevit reklama ->

Komunita Cyberpunk 2077 PC mobilizovala poměrně rychle a uvolnila první mody krátce po spuštění. Přestože padají na menší konec spektra, ty, které jsou zvýrazněny na našem seznamu Nejlepší mody Cyberpunk 2077 řešit některé problémy hry nebo zlepšit způsob, jakým můžete zažít noční město.

Nejlepší mody Cyberpunk 2077

Nejlepší mody Cyberpunk 2077

Nejlepší mody Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 je v nadcházejících měsících povinen dostávat aktualizace, aby se vyřešili problémy s optimalizací a chyby, což by mohlo negativně ovlivnit níže uvedené mody. I když je hra stabilnější, než tomu bylo dříve, je dobré zálohovat vaše uložení před použitím jakýchkoli modů Cyberpunk 2077.

Nástroje CP77

Nejlepší mody Cyberpunk 2077

Pokud máte zájem o MODSING sami, RFUZZO vydal počáteční sadu modifikačních nástrojů pro RPG. To je horké na patách otevřeného zdrojového projektu Wolvenkit, který oznamuje plány na rozšíření podpory Modding, aby zahrnoval také Cyberpunk 2077 vedle The Witcher 3.

Vylepšení kybernetického motoru

Nejlepší mody Cyberpunk 2077

Přejděte do jakéhokoli diskusního vlákna, kde je zmíněn nejnovější RPG CD Projekt Red a najdete představovaný výkon. MOD CYBERPUNK 2077 Tweaks Cyber ​​Engine se snaží poskytnout hráčům zvýšení snímku a v některých případech je prokázáno, že uspěje. Pokud provozujete CPU AMD, pravděpodobně s tím budete mít větší štěstí. Tento mod také umožňuje přístup k konzole.

Vysoce kvalitní ikony zkratky

Nejlepší mody Cyberpunk 2077

Pokud jste nainstalovali CP 2077, je pravděpodobné, že jste si všimli její rozmazané ikony. I když to ve výchozím nastavení není konec světa, mohlo by to zničit estetiku obrazovky vaší plochy, a proto Modder Kostas96b sestavil tuto sadu vysoce kvalitních ikon. Pokud byste se chtěli zbavit rozmazaných ikon a kliknout na Todda Howarda spustit Cyberpunk 2077, je tu také mod.

JB – TPP MOD WIP Třetí osoba

Nejlepší mody Cyberpunk 2077

Hráči, kteří chtějí uniknout perspektivě RPG první osoby. Budete muset nainstalovat model vylepšení kybernetického motoru, abyste jej mohli fungovat, a můžete si vybrat mezi čtyřmi různými úhly kamery během hry. Mějte na paměti, že by se mohla stát nějaká podivnost jako záhadné animace a, uh, chybějící hlavy. Samotný mod je označen jako probíhající práce a Cyberpunk 2077 se původně neměl hrát ve třetí osobě. Popadněte to z modů Nexus.

Lepší minimap

Nejlepší mody Cyberpunk 2077

Minimap je důvěryhodný společník, jehož důležitost často přehlížíme, zvláště když se setkáme se světem tak oslňujícím jako Cyberpunk 2077. Ale i tak je to vždy, pomáhá nám navigovat naše okolí. Lepší MOD MOD pak přidá řadu vylepšení, která zahrnují různé úrovně zoomu vedle možností pro průhledné minimapy, odstranění hranic a dokonce i režim pouze pro kompas. Získejte to z modů Nexus.

Mod

Nejlepší mody Cyberpunk 2077

Budoucí fotografy ve hře ocení MON CYBERPUNK 2077 ZÍSKEJTE MOD, protože vám umožní svobodně vyměnit oblečení NPC a vzhled vozidel ve hře, kdykoli váš vnitřní umělec požaduje, aby byl propuštěn na hraní. Kromě toho můžete také použít skripty k plánování tras nebo nastavení bojů, když se potulujete přes futuristickou metropoli hry. Najděte to na modech Nexus.

Lepší kořistní značky

Nejlepší mody Cyberpunk 2077

Tento mod usnadňuje vyprávění toho, jaký typ položek můžete získat od kontejnerů a nepřátel, kteří cítili váš hněv. Dělá tak přidáním podrobných kořistí, které označují jak kategorii položek, které můžete očekávat, tak jejich vzácnost. Najděte to na modech Nexus.

Metro systém

Nejlepší mody Cyberpunk 2077

Další mod Cyberpunk 2077, který dělá to, co říká na cínu. Instalace IT přidává do Night City plně funkční systém metra, s 19 stanicemi rozložených po jeho okresech. Zatímco uvnitř, můžete přepnout mezi režimy první a třetí osoby a obdivovat chladný svět RPG a také se dostat tam, kam možná budete muset jít. Najděte to na modech Nexus.

Změna vzhledu Unlocker

Nejlepší mody Cyberpunk 2077

Patch 1.5 představil schopnost změnit vzhled V pomocí zrcadla v jeho bytě. Tento mod rozšiřuje možnosti dostupné, když tak učiníte, aby zahrnoval Voice V, funkci obličeje a tělo, což umožňuje větší přizpůsobení. Získejte to z modů Nexus

Drone Companions

Nejlepší mody Cyberpunk 2077

Drone Companions přidává řemeslné drony, androidy a mechy, které vás mohou sledovat, pomáhají, když se věci nevyhnutelně změní na výbušninu. Představuje nový operační systém The TechDeck, který vám umožní vytvořit si vlastní robotické kamarády a učinit průzkum Night City méně osamělý. Popadněte to z modů Nexus.

Nechť je let

Nejlepší mody Cyberpunk 2077

Létající auta viditelně chyběla v Cyberpunk 2077, ale téměř dva roky dolů po linii, Let Em Em Leght Mod, nám konečně umožňuje stoupat po obloze Night City. Najdete několik letových režimů a možností, jak se konfigurovat, dokud se všechno necítí v pořádku. Jedinou nevýhodou je, že AI se stále bojí výšin, takže ji neuvidíte kolem, pokud se nevedete blízko známých silnic města. Najděte to na modech Nexus.

AI Netrunners vylepšil

Nejlepší mody Cyberpunk 2077

AI NetRunners Enhanced Mod dělá přesně to, co jeho název navrhuje, takže tyto soupeře je zamrznější přidáním několika hacků. Kromě toho to opravuje hrst chyb a přidává další nastavení, které vám umožní upravit obtíže stanovením, zda mohou být nepřátelští netrunners přerušeni. Popadněte to z modů Nexus.