Nejlepší Diablo Immortal Barbarian Stavby: Sezóna 17 – Dexerto, nejlepší Diablo Immortal Barbarian Sestava pro PvP a PVE | PCGamesn

Nejlepší Diablo Immortal Barbarian Sestava pro PVP a PVE

Primární dovednost: Odřít

Nejlepší Diablo Immortal Barbarian Stavby: Sezóna 17

Diablo Immortal Barbarian

Blizzard Entertainment

Barbar představuje čistou hrubou sílu a bojové dovednosti v sérii Diablo. Zde jsou nejlepší diablo nesmrtelné barbarské sestavy pro sezónu 17.

Barbarian debutoval v expanzi Hellfire expanze první hry Diablo, než se stal plně naplněnou třídou v Diablo 2 a D3. Třída postav je také nastavena na návrat v nadcházejícím Diablo 4. Nyní bashing pokračuje v Diablo Immortal, hra dostupná na mobilních platformách a PC. Zatímco barbar je dobře vhodný pro ty, kteří chtějí používat bojové dovednosti a čistou sílu k rozdrcení svých nepřátel, v nabídce Diablo nesmrtelných je řada různých barbarských sestav.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Otázkou však je, s různými dovednostmi založenou na zbraních a sílech, které k likvidaci, které Barbarian Build, pokud si vyberete v Diablo nesmrtelné-a které jsou nejúčinnější v sezóně 17? Níže odhalíme nejlepší barbarské stavby v Diablo nesmrtelné v této sezoně a jak je vytvořit.

Obsah

 • Je pro mě barbarským pravým?
 • Je v této sezoně barbarský dobrý?
 • Nejlepší barbar Diablo Immortal Build (sezóna 17)
  • Atributy
  • Dovednosti
  • Ozubené kolo

  Diablo Immortal Svalted Warrior bez košile a bílý vousy se dívá na kameru

  Barbarian je armáda jedné osoby v jakékoli hře Diablo.

  Je pro mě barbarským pravým?

  Barbarian je armáda jedné osoby, která nepotřebuje ozdobná kouzla, přisluhovače nebo vyznání. Vše, co potřebují, je velká sekera, spousta výdrže a nějaký válečník, který rozdrtí své nepřátele pod nohama.

  Článek pokračuje po reklamě

  I když to není tank ve stejném smyslu jako křižák, barbar je stále fyzickou powerhouse a síla přírody na bojišti. Udeří do impozantní postavy a nechají svou sílu, houževnatost a bitevní zdatnost.

  Článek pokračuje po reklamě

  Zatímco brutální síla je název hry s Barbariánem, stojí za to zdůraznit, že jejich bojová dovednost je také bezkonkurenční. Jedná se o třídu postav, která je vyškolena pro používání většiny typů zbraní, takže je dokonale zběhlý v houpání všeho, co může být v démonské tváři.

  Článek pokračuje po reklamě

  Je v této sezoně barbarský dobrý?

  Barbar to absolutně rozdrví v sezóně 17 Diablo Immortal a bodoval S pozice V PVE i PVP.

  Zde jsou dvě nejlepší barbarské stavby, které způsobují veškeré poškození monster Diablo – a jejich spoluobčany.

  Nejlepší barbar Diablo Immortal Build (sezóna 17)

  První nahoře je nejlepší budova barbarského PVE, kterou můžete použít v Diablo Immortal Season 17, Spin a vyhrajte build což využívá dovednost vířivky a řadu dalších. Zde je návod, jak to dát dohromady:

  Článek pokračuje po reklamě
  Článek pokračuje po reklamě

  Atributy

  Při vyrovnávání svého barbarského pro Spin, který vyhraje, se zaměřte především na své body Síla a Vitalita vybudovat silnou a odolnou postavu. Statečnost je také nezbytný pro vaši obranu, takže se ujistěte, že je to také dostatečně vyrovnané.

  Síla vůle a inteligence jsou pro tuto sestavu méně důležité, ale neváhejte a nalepete v nich některé body, pokud chcete přizpůsobit stavbu, nebo pokud potřebujete více toho, co nabízejí.

  Článek pokračuje po reklamě

  Dovednosti

  Aby se Spin vyhrál sestavení, vyrovnávejte svého barbar do úrovně 8 a odemkněte Vichřice dovednost. To bude váš chléb a máslo od nynějška a koncovou hrou. Na úrovni 32 však byste měli začít používat šílenství vedle ní.

  Článek pokračuje po reklamě

  To vám umožní vybudovat rychlost útoku o 8% po dobu tří sekund a stohování až po pět zásahů. Poté může být použito ve spojení s Whirlwind, aby se stal ještě mrtvějším. Brzy budete točit, abyste vyhráli jako šampion.

  Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
  Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
  Článek pokračuje po reklamě

  Měli byste také odemknout Skok na úrovni 28, abyste smíchali vzory útoku a rychle se pohybovali po bojišti. Pak odemkněte Nehynoucí vztek na úrovni 44 a hněv Berserker na úrovni 50.

  Nehybný vztek je hlavním přínosem v teplu boje, což vám umožňuje podvádět smrt po dobu asi 5 sekund, přičemž všechny vaše útoky vás uzdraví až 30% škody, které v té době způsobíte. Zkombinujte to s výše uvedeným větrem a šílenstvím a máte kolem sebe téměř neviditelné barbarské trhání kolem.

  Článek pokračuje po reklamě
  Článek pokračuje po reklamě

  Skutečnou krásou nehynoucího vzteku je však automaticky, když se chystáte zemřít, koupí vám pět dalších sekund života, abyste otočili své bohatství kolem. Samozřejmě ji můžete také používat také ručně.

  Konečně, Hněv berserker je dovednost, která zvyšuje vaše kritické šance o 50% a rychlost pohybu o 20% pro 6.5 sekund. Cooldown je poměrně zdlouhavých 30 sekund, ale představte si možnosti, které, které představuje, při použití spolu s dalšími dovednostmi, které tato sestavení nabízí.

  Článek pokračuje po reklamě

  Ozubené kolo

  Výbava, kterou používáte, může mít velmi pozitivní dopad na dovednosti vašeho barbarů, takže byste měli hledat a vybavit následující zařízení.

  Článek pokračuje po reklamě

  • Hlava – Druhý dech
  • Ramena – Nadcházející bouře
  • Hruď – Setkání
  • Nohy – Křik zuřivosti
  • Hlavní zbraň – Bouře
  • Off Hand – Pamatované

  Pokud jde o prsteny, amulety a jiné zařízení, hledejte Milost bičíka soubor. Tím se pro tuto sestavení vysílá váš vířivý útok a další životně důležité dovednosti.

  Barbarian zabije démona

  Barbariál může jednou rukou sundat většinu nepřátel v Diablo nesmrtelné.

  Diablo Immortal PVP Barbarian Build

  Pokud si vyberete barbar, který zasáhne strach do srdcí jiných hráčů, pak můžete výše uvedené sestavení dobře využít. Poradili bychom však Přepínání skoku pro sprint.

  Článek pokračuje po reklamě

  To vám poskytne více manévrovatelnosti a pomůže vám obejít další hráče, kteří budou vědět, že jste zranitelní vůči útokům na dálku při skákání. Sprinting, na druhé straně, ztěžuje vás chytit.

  Článek pokračuje po reklamě

  Navíc, vaše rychlost a síla útoku se budou skládat s vašimi dalšími dovednostmi, což znamená, že se vaši nepřátelé budou snažit získat zámek na vás, ale v době, kdy to udělají, bude příliš pozdě.

  Další informace o tomto sestavení podívejte na tento zdroj.

  Článek pokračuje po reklamě

  Takže to máte, nejlepší barbarské stavění v Diablo nesmrtelné pro sezónu 17. Další obsah Diablo Immortal najdete v některých našich průvodcích níže:

  Nejlepší Diablo Immortal Barbarian Sestava pro PVP a PVE

  Diablo Immortal Barbarian Build: Barbarian drží dvě osy

  Chcete udělat nejlepší Diablo Immortal Barbarian Build? Barbar je The Kintetesentální třída Diablo Immortal Class a skvělá volba pro nováčky do série Diablo. Tam, kde mohou jiné třídy raději zavěsit a poškodit poškození z relativně bezpečné vzdálenosti, Diablo Immortal Barbarian obvinění před stranou, aby se dostali přímo do tváře nepřítele.

  Na rozdíl od jiných tříd, jako je Demon Hunter a Necromancer, není tajemství barbarského úspěchu poškození, i když třída v tomto ohledu může určitě držet vlastní. Místo toho je barbarským primárním rolem tanku co nejvíce hitů a odtahování nepřátel od svých šikmých spojenců.

  Barbarian vyniká vysokou mobilitou s ničivý. Vysoké cooldowny a omezené prostředky ústupu však znamenají, že barbar je obzvláště zranitelný k tomu, aby byl ohromen. Rozbíjíme nejlepší atributy, dovednosti, výstroj a drahokamy, aby vaše Diablo nesmrtelné barbarské budování krájení a nakrájením.

  Nejlepší Diablo Immortal Barbarian Build

  Chcete-li vytvořit nejlepší Diablo Immortal Barbarian Sestava, chcete věnovat zvláštní péči, abyste odpovídajícím způsobem spravovali svůj výstup a zdraví poškození a zajistili, že vás při správě davu nezachytíme velkými jednoznačnými nepřáteli.

  Nejlepší atributy pro barbar

  • Síla
  • Statečnost
  • Vitalita

  Síla je The Go-to atribut pro barbary. Každý bod, který vložíte do síly, nejen zvyšuje bojové hodnocení barbary o 1, ale také zvyšuje jejich poškození o 0.33.

  Penetrace brnění bude vždy užitečná, když kvílíte na nepřátele, ale protože drzá bonusová Fortitude také poskytuje další +0.1 brnění. To se nemusí zdát moc, ale každý malý pomáhá, když se neustále blížíte a osobně. Zvyšující se brnění také zvyšuje vaši blokovou šanci a zmírňuje 20% poškození.

  Zůstat naživu je cílem barbarského a neexistuje žádný snadný způsob, jak to udělat, pokud nemáte dostatečně velký zdravotní fond, aby mohl tančit těžké hittery, jako jsou minibossy. Vitalita nemusí být pro barbar jako síla tak neocenitelná, ale zanedbávejte ji na vaše nebezpečí.

  Nejlepší dovednosti pro barbar

  Primární dovednost: Odřít

  Společnost Rakerate je k dispozici na úrovni 1, což způsobuje slušné množství poškození, ale možná důležitější je, že vás každý třetí hit uzdraví za 15% poškození, které jste uzavřeli. Pokud jde o zaručení vaší přežití, Rakerate vás udrží na nohou.

  Základní dovednosti:

  • Odemkne se na úrovni 8
  • Promění vás v točící se vrchol smrti a zničení, což vám umožní neustálé poškození všech nepřátel v této oblasti

  Hněv berserker

  • Odemkne se na úrovni 50
  • Poskytuje 50% rychlost útoku a 20% rychlosti pohybu
  • Odemkne se na úrovni 15
  • Zvyšuje rychlost pohybu o 50%, což vám umožní pohybovat se nepřáteli neomezeným a poskytuje vám imunitu efektům, které by zhoršily váš pohyb

  Nehynoucí vztek

  • Odemkne se na úrovni 44
  • Brání vám v tom, aby se zranilo fatální a způsobilo, že vás vaše útoky uzdraví za 30% poškození způsobeného po dobu 5 sekund

  Kladivo starověké

  • Odemkne se na úrovni 1
  • Vyvolává masivní kladivo, které způsobuje počáteční výbuch poškození, a pak další poškození v průběhu času

  Zdaleka nejznámějšího útoku barbarů vás Whirlwind transformuje v beyblade devastujícího proporce. Spárujte to s hněvem Berserkeru, klasického barbarského vzteklého buffa, pro neuvěřitelně efektivní synergii. Pokračujte v otáčení, pokračujte v vítězství!

  Mnoho z barbarských dovedností má neobvykle vysoké cooldowny. Naštěstí vám Sprint udělí výbuch další mobility potřebný k přemístění, zatímco vaše nejtěžší útoky stále tikají.

  Nehybný vztek je, jak název napovídá, a doslovný zachránce. Nejen, že vám to brání v umírání, jeho další léčebná schopnost vám také umožňuje vrátit se k houpání a otočit příliv boje, když se vše zdá ztraceno.

  Zahrnovali jsme také Hammer of the Antients, praktické kouzlo efektu. Existuje však mírná námitka. I když je to sama o sobě solidní volba, Hammer of the Antients skutečně svítí, když je spárován s pamatovaným: legendární mimo rukou zbraň, kterou lze uplatnit pouze prostřednictvím bitevního průchodu Diablo Immortal. Více o tom později.

  Diablo Immortal Barbarian Build: Barbarian využívající dovednost vířivky zasáhnout spoustu zombie na hřbitově

  Nejlepší vybavení pro barbar

  • Bouře
  • Pamatované
  • Druhý dech
  • Nadcházející bouře
  • Setkání

  S bouřkou vybavenou v hlavní ruce obětujete rychlost pohybu ve prospěch rostoucího poloměru Whirlwind. Je to snadný kompromis; Jednoduše si vynořte buffy rychlostí a dostaňte se k víření.

  Pamatovanou je mimo rukou zbraň, kterou lze vykoupit prostřednictvím bezplatného bitevního průsmyku Diablo Immortal v Rank 10. S památkem vybaveného, ​​Hammer of Antikent předvolává ducha starodáv.

  O 30% nárůst druhého dechu na trvání Sprintu a 15% redukci nadcházejícího Storm na hněvu Berserker vám umožňují pinball cestu skrz davy nepřátel při vyšších rychlostech bez obav z toho, že se chytí, že se chytíte ven. Konečně, shromáždění Imbues Whirlwind s mocí přitáhnout všechny nepřátele, které poškozuje, což je skvělé pro ovládání davu v PVE i PVP.

  Nejlepší drahokamy pro barbar

  • Tourmaline
  • Safír
  • Citrin

  Tourmaline zvyšuje vaše škody, což z něj činí cenný klenot pro jakoukoli sestavu, ale je to obzvláště důležité pro barbary. Upřednostňujte safír, abyste zvýšili penetraci brnění proti těm opevněným nepřátelům s jedním cílem, ale mějte na paměti, že kritický náhoda získaná ze Sapphires Caps Out na 33%. Pokud již necítíte výhodu, přepněte na Aquamarine pro užitečné zmírnění poškození z dalšího brnění. Bonusy ze žlutých drahokamů jsou pro barbary docela ohromující, ale doporučili bychom Citrine přes Topaz, aby maximalizoval dobu trvání všech škodlivých účinků, které způsobujete nepřátelům.

  Nejlepší legendární drahokamy pro barbar

  • Věčné trápení
  • Horlivý Fang
  • Trickshot Gem
  • Lightning Core
  • Připoutaná smrt

  Věčné mučení způsobuje vaše nepřátele po každém úspěšném kritickém zásahu, zvyšuje rychlost útoku a v průběhu času uplatňuje významné poškození. Hroucí fang jídla až 24% dodatečné poškození, když je plně naskládáno proti nepříteli, takže je nezbytné pro potyčky s jedním cílem. Může být také vykoupeno bitevním průsmykem, takže se nemusíte spoléhat na šťastnou hruď.

  Trickshot Gem je obrovským přínosem pro vířivý vítr a snižuje jeho spotřebu energie a také zmírňuje jakékoli poškození, které vám přicházejí, když je aktivní.

  Zatímco Proc Chance Lightning Core je zřídka, jsem si jistý, že souhlasíte: Blesk Lightning z vaší hlavní ruky nelze přehlédnout, zvláště když způsobí dostatečné poškození, aby se nepřátele otření nepřátel v jednom padlu. Konečně, na doplnění této mocné sbírky legendárních drahokamů poskytuje zřetězená smrt důkladná škoda proti více cílům.

  Nejlepší položky pro barbar

  Nejlepší je vybavit všech šest setů předlohy z milosti bičíka sady pro barbar. Tato sada vám poskytne 15% nárůst pro všechny nepřetržité, směrované a přetrvávající pozemní poškození, způsobuje další 287 poškození nepřítele, které jste zasáhli pětkrát v řadě, a má 4% šanci uvolnit úder blesku na 1 724 poškození nedalekých nepřátel a omráčení pokaždé, když zasáhnete nepřátele. Toto poslední pohody se nemůže stát znovu po dobu nejméně 40 sekund.

  Zde jsou všechny umístění Grace of the BlagEllant Set pro nejlepší barbar:

  • Cut Throat – Destruction’s End
  • Oddělený palec – chrám Namari
  • Broken Palm – Kikuras Rapids
  • Krvavá ruka – jeskyně ozvěny
  • Otevřená střeva – jáma úzkosti
  • Roztrhaná podešev – porušení šíleného krále

  Pokud se nepokračujete s Barbarian’s All-Out Brawler Play Style, podívejte se na naše průvodce pro nejlepšího Diablo Immortal Crusader, Monk, Wizard, Demon Hunter a Necromancer, abyste zjistili, zda jsou tyto třídy pro vás pravé. Alternativně, pokud si nejste jisti, nechte si na našem nejlepším průvodci Diablo Immortal Builds pro širší pohled na to, co každá třída nabízí. Místo toho hraje Diablo 4? Dejte naši nejlepší Diablo 4 Barbarian Sestavte vířivku, aby způsobil krvácení na své nepřátele.

  Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

  Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.