Nejlepší dodanky World of Warcraft → Top 10 Addonů pro zvýšení hry,

Gladius je jedním z nejlepších wow dodanů pro World of Warcraft PvP Arena. Zobrazuje na obrazovce nepřátelské zdravotní bary spolu se všemi důležitými dovednostmi a drobností. V podstatě všechny klíčové informace, které chcete vědět o nepříteli.

Nejlepší addony World of Warcraft – 10 nejlepších doplňků pro zvýšení hry

World of Warcraft je jednou z těch vzácných her MMORPG, která umožňuje hráčům používat doplňky k přizpůsobení a zlepšení jejich herní zkušenosti. Tyto doplňky jsou vyrobeny jinými hráči a lze je najít mimo hlavní hru samotnou. Přestože jsou označeny jako nástroj třetí strany, jsou zcela bezpečné a v rámci pravidel a pokynů Blizzard.

Život ve World of Warcraft by byl dnes téměř nemožný bez použití určitých doplňků. Scéna nájezdu by se úplně zhroutila, protože by se hráči najednou snažili navigovat všechny obtížné mechaniky, výrobci zlata by se zkrachovali, protože jejich portfolio aukčních domů pokračovalo v sezení nevyužité a téměř jakákoli činnost ve WoW by se stala mnohem těžší dělat.

Proto je důležité zmínit některé z Nejlepší wow doplňky Takže také můžete těžit z výhod. Tyto doplňky vám pomohou s nástroji nezbytnými k úspěchu a umožní mnohem hlubší přizpůsobení téměř všeho, co na obrazovce vidíte.

Top 10 nejlepších wow addons

Toto je náš seznam 10 nejlepších nejlepších wow addonů, které vás vybaví pro vaši cestu přes Azeroth.

Slabé

Fameauras je jediný nejdůležitější doplněk ve World of Warcraft z mnoha důvodů.

WOW-WEAK-AURAS-ADDON

Za prvé, je to jeden z nejlepších doplňků ve WoW pro mýtické nájezdy a obsah PVE obecně. Slabé Poskytuje hráčům klíčové informace, které by jinak nebylo možné sledovat, jako jsou buffy, debuffy, zbraně nebo brnění během boje, mechanika šéfa a různá další upozornění, které vás neustále udržují na nohou.

Je to nejen užitečné v PVE, ale také PVP. Může sledovat nepřátelské cooldowns v aréně, stejně jako vaše vlastní. Addon dává tak masivní hranu v jakékoli aktivitě WOW, která Blizzard na něj už nějakou dobu sledovala a pracovala v zákulisí, aby pro něj našla vhodné řešení. Je to opravdu tak mocné.

Podrobnosti! Měřič poškození

Pokud jste hráli WOW po značnou dobu, budete vědět, že jednou z nejuspokojivějších věcí je vidět tato velká čísla na vaší obrazovce. Když je však v prostředí nájezdu, je těžké sledovat tato čísla poškození a vědět, jaké skutečné poškození nebo uzdravení je skutečně. To je místo, kde detaily! přichází v.

Tento jeden z nejlepších doplňků ve WoW a používá ho téměř každý top World of Warcraft Streamer. Podrobnosti! dá vám toto pohyblivé okno na obrazovce, které ukazuje, kolik poškození nebo uzdravení, a které schopnosti se nejvíce zabývají. Může také sledovat, kolik přerušuje vaši skupinu nebo nájezd, který zemřel tím, že stál v ohni a mnohem více. Dalo by se říci, že podrobnosti! je neocenitelný.

TSM (TradeSkillMaster)

TradeSkillmaster je ruce dolů Nejlepší WOW ADDON ve hře pro výrobu zlata a převrácení v aukčním domě, což není žádné WOW zprávy o zlatém goblinu, který stojí za jeho sůl. Addon vás zbohatne tak rychle a tak snadno, že nebudete věřit svým očím.

TSM vyžaduje trochu nastavení jako první, protože výchozí funkce mohou být trochu ify, zejména vzhledem k tomu, jak se regionální ceny v současné době mění. Naštěstí existují lodní zatížení videí a tutoriálů na YouTube, které vám zabere méně než 30 minut, abyste plně pochopili všechny základy.

WOW-TSM-ADDON

Addon je jedinečný v tom smyslu, že přichází s další aplikací nazvanou Aplikace TSM, které nainstalujete na počítač mimo klienta hry a slouží jako most mezi hra a databázi cen. Zjednodušeně řečeno, mít svou hru a udržovat otevřenou aplikaci umožní zobrazovat ceny v reálném čase ve hře. Tímto způsobem budete vždy vědět, jaká je skutečná cena položky a už nikdy nebudete mít na pochybách, zda položka, která právě upustila, je odpadky nebo poklad.

DBM (Mods Deadly Boss)

Zde je další klíčový doplněk pro útok a mýtický + ve World of Warcraft. DBM je nesmírně výkonný nástroj pro řešení nejrůznějších mechaniků nájezdu a dungeonu, protože bude varovat hráče na jakoukoli bezprostřední hrozbu.

Pokud se za 15 sekund přichází silný útok šéfa frontálního kužele, DBM vás předem upozorní a ponechá na obrazovce tickingární tyč nahoru. Podobně, pokud vaše postava stojí v něčem, co to nemá, DBM vystřelí hlasitý, rozpoznatelný zvuk a okamžitě se pohne, a tak vám zabrání v čelení předčasné smrti.

DBM je sen Raidera a je nenahraditelný. Existují některé alternativy, ale DBM je ve své vlastní lize.

Handytytes

Handydytes je úžasný doplněk pro každého, kdo rád zkoumá obrovský svět Azerothu a dále. Zobrazuje na mapě světa všechny snadno chybné poklady, světové úkoly, bitevní domácí mazlíčky a vzácné davy.

Wow-Handy-Notes-Addon

Je to obzvláště užitečné, pokud farmářské úspěchy nebo shromažďování věcí z předchozích expanzí. Handytytes vám mohou ušetřit hodiny, ne -li dny putování kolem a místo toho určuje přesná místa, abyste mohli rychle a efektivně shromáždit vše, co potřebujete, v jednom rychlém swoopu.

Rychlejší

Toto je skvělý doplněk pro obecné použití. Je to lite, vyžaduje sotva jakýkoli prostor, ale poskytuje obrovskou podporu kvality života pro jakýkoli hráč World of Warcraft.

V zásadě dodan Urychlí proces rabování mobu. Pokud jste někdy něco chovali déle než hodinu, budete vědět, jak neoficiální oficiální okno Blizzard kořist může být a jak pomalé to je.

Tento doplněk způsobuje, že rabování je hladké a z dlouhodobého hlediska vám ušetří čas. Jakmile to uděláte, nikdy se neohlédnete.

Gladius

Gladius je jedním z nejlepších wow dodanů pro World of Warcraft PvP Arena. Zobrazuje na obrazovce nepřátelské zdravotní bary spolu se všemi důležitými dovednostmi a drobností. V podstatě všechny klíčové informace, které chcete vědět o nepříteli.

Tento doplněk je doplněk pro každého, kdo chce stoupat. Je možné stále hrát arénu s výchozím uživatelským rozhraním Blizzarda, ale určitě budete bojovat na cestě nahoru.

Wow-Gladius-Addon

Mohu to mazlit?

Tento je skvělý pro všechny Sběratelé transmogu, zejména ti, kteří shromažďují transmog na každém znaku. Addon je velmi jednoduchý a snadno použitelný, ale poskytuje tunu užitečnosti.

Mohu to mazlit? Zobrazí malý ✔ vedle každé jednotlivé položky ve vašich taškách nebo vaší bance a dá vám vědět, že jste shromáždili tento transmog. Jinak bude na položce X, v takovém případě můžete tento pro transmog volně používat a sbírat okamžitě.

Všechny věci

Jak název napovídá, tato skladba Addon VŠECHNO ve hře. Jakmile jej načtete a dokončí toto počáteční skenování, můžete jej začít používat. To je Nejlepší wow addon pro každého sběratele tam venku.

Bagnon

Toto je poslední doplněk na našem seznamu a ten, který je docela samovysvětlující. Bagnon se zabývá Správa tašek a pomůže vám třídit veškerý nepořádek, který kořistí denně. Je to obzvláště užitečné pro výrobce zlata, takže pokud chcete hrát World of Warcraft zdarma a obhospodařovat tyto WOW tokeny, pravděpodobně budete používat tento doplněk.

FAQ:

Můžete použít addony ve WOW Classic?

Ano, existují doplňky pro WOW Classic a používají se stejným způsobem jako ty na maloobchodním klientovi Dragonflight, jen pro případ, že byste se zajímali o to, jak nainstalovat doplňky pro World of Warcraft Classic.