Nejlepší doplňky v Terraria – Gamepur, Best Terraria zbraně | PCGamesn

Nejlepší zbraně Terraria

Melee Terraria zbraně jsou z velké části ty, které slouží jako rozšíření paže; Mysli na meče, osy, polearmy nebo jakoukoli obecně krátkodobou zbraň.

Nejlepší příslušenství v Terrarii

Terraria je plná nebezpečí a chcete se ujistit, že jste připraveni tyto výzvy splnit na každém kroku. Dobrým způsobem, jak zajistit, že jste dobře vybaveni, je dát své postavě doplňky pro zlepšení jejich schopností. .

Nejlepší příslušenství v Terraria

Černý pásek

Černý pás je výkonný předmět pro vybavení vaší postavy. S tím obdržíte 10% šanci vyhnout se jakýmkoli příchozím útokům, které na vás přicházejí, včetně hrotů a lávy. Když se vaše postava vyhne zásahu, uvidíte, jak se objeví obláček kouře, což naznačuje, že to fungovalo. Je to užitečná položka, kterou můžete nakonec použít k řemesle Master Ninja Gear.

Mozek zmatení

S mozku zmatení, kdykoli vaše postava zasáhne nepřítele, existuje 60% šance, že ti nepřátelé obdrží zmatený debuff. Ovládání nepřítele se obrátí a nemohou s ním použít své útoky. Je výhodné použít proti téměř jakémukoli nepříteli, což vám dává několik sekund, než se znovu začnou útočit.

Nebeská skořápka

Nebeská skořápka je výkonná položka, která vaší postavě poskytuje více užitečných buffů. Zvyšuje jejich rychlost na blízko, poškození, kritickou údernou šanci, regeneraci života, obranu, rychlost těžby, knockback minionu a nemůžete utopit pod vodou. V noci vás také přeměňuje na vlkodlaka a poskytuje vaši postavu další buffy.

Fire Gauntlet

Gauntleta oheň je položka, kterou chcete použít k posílení vašich melee zbraní. Zatímco to používáte, vaše zbraně dělají Hellfire a v ohni! Debuffy, 100% knockback, zvýšené poškození, rychlost útoku, získání automatického swingu a velikost vaší zbraně se zvyšuje. Nemůžeme doporučit oheň Gauntlet dostatečně pro ty, kteří plánují jít dolů po melee sestavení v Terraria.

Plášť mlhovina, vírový posilovač, solární křídla nebo křídla Stardust

Plášť mlhovina, vírový posilovač, solární křídla a křídla Stardust jsou čtyřmi lunárními křídly Terraria. Pokud chcete létat kolem hry s nejlepšími dostupnými křídly, doporučujeme jednu z těchto čtyř. Existují i ​​jiné možnosti, jako jsou křídla Fishron nebo císařovna, ale lunární křídla jsou považována za některé z nejlepších možností.

Magiluminiscence

Náhrdelník Magiluminescene je položka, kterou můžete použít k zipu kolem mapy a sotva se zabývají žádnými nepřáteli v cestě. S tím, rychlost pohybu vaší postavy stoupá o 20%, čímž se zvyšuje vaše zrychlení a zpomalení. Můžete to také naskládat s dalšími položkami zvyšujícími pohyby, jako jsou Hermes Boots.

Sheild of Cthulhu

Shield of Cthulhu je výhodný, protože můžete využít jeho jedinečnou schopnost ponořit se přímo do nepřátel. Když s tím pomlčíte, ponoříte se přímo ke svým nepřátelům a způsobíte proti nim velké poškození. Štít také dává vaší postavě několik sekund neporazitelnosti, což zajišťuje, že při jeho používání nezpůsobíte poškození.

Terraspark Boots

Boty Terraspark kombinují boty Frostpark a Lava Waders, což vám dává výhody obou položek. Získáte let, super rychle běh a extra mobilitu na ledě. Můžete také projít vodou, medem a lávou. Vaše postava bude mít imunitu vůči požárním blokům a lávu po dobu sedmi sekund. .

Šátek červa

Šátek červa je ideální volbou, pokud hledáte redukci přímého poškození. . .

Yoyo Bag

Poslední položkou na tomto seznamu je taška Yoyo. Je však užitečné, pouze pokud plánujete použít yoyos. S touto položkou můžete pojmout dva yoyos, dvě protiváhy a rozsah všech nárůstu Yoyo Attacks Your Characte.

O autorovi

Zack Palm

Zack Palm je senior spisovatel společnosti Gamepur a strávil více než pět let pokrytím videoher a získal bakalářský titul v oboru ekonomie na Oregonské státní univerzitě. Tráví svůj volný čas na kole, vedení stolních kampaní a poslechem těžkých kovů. Jeho primární herní rytmy jsou Pokémon Go, Destiny 2, Final Fantasy XIV a jakýkoli nově vydaný titul a je pro něj obtížné odtáhnout se od jakékoli hry Star Wars.

Nejlepší zbraně Terraria

Zbraně Terraria, které se rozhodnete vybavit, se z velké části rozhodnou o bojové taktice, na kterou se budete spolehnout, takže se ujistěte.

Klíčové umění Terraria ukazuje nejlepší zbraně a nástroje

Publikováno: 11. září 2023

? S více než deseti lety obsahu po spuštění za tím by byla plná dokumentace o zbraních Terraria samo o sobě knihou. .

Zatímco jsme na téma ukazatelů Terraria zaměřených na začátečníky? Seznam šéfů Terraria vám může pomoci najít zaměření a také vám poskytnout několik šikovných tipů, jak je porazit. A konečně, nalezení nejlepších serverů Terraria vám může poskytnout zcela odlišný zážitek. Prozatím, které zbraně byste měli mít za nejsmrtelnější poškození?

Mezi nejlepší zbraně Terraria patří řada stylů zbraní

Nejlepší zbraně Terraria

Nejlepší zbraně Terraria zcela závisí na vašem aktuálním pokroku a vybraném bojovém stylu. Některé zbraně lze získat pouze poté, co je spuštěn hardmode, například, přičemž některé zbraně ukazují svou hodnotu pouze tehdy, když jsou spárovány s vhodnými sadami brnění a bonusy.

Následující seznam nejlepších Terraria zbraní bere v úvahu tyto zásadní body. Pokud se v některých šéfů snažíte udělat propadnutí, zvažte je hledat:

Brzká hra

Nejlepší zbraně z rané hry Terraria jsou:

 • Čepel
 • Cactus Sword
 • Nevolnost
 • Boomstick
 • Zlatý luk
 • Flaming Mace
 • Thunder Zapper
 • Kožený bič

Mid Game

Nejlepší zbraně střední hry Terraria jsou:

 • Stéblo trávy
 • Noční hrana
 • Minishark
 • The Undertaker
 • Personál Vampire Frog
 • Crimson Rod

Tvrdý režim

Nejlepší zbraně Terraria Hardmode jsou:

 • Palladium meč
 • Smrtící srp
 • Seadler
 • Megashark
 • Daedalus Stormbow
 • Zaměstnanci Frost Hydra
 • Duhová zbraň

Mezi nejlepší zbraně Terraria patří zbraň na dálku, která stoupá přes žlutou oblohu

Jak používat zbraně Terraria

Stejně jako téměř jakákoli položka ve hře používáte Terraria zbraně konkrétním způsobem – bez ohledu na typ zbraně. Spíše než hodit jej do slotu pro vybavení jako kus brnění nebo příslušenství, musíte však zajistit, aby byl zvýrazněn na primárním horkém baru.

Zmatený? Nebuď. .

Dokud bude zdůrazněno, bude tato zbraň ta, kterou použijete, když kliknete na levý kliknutí. Je to vaše aktivní položka.

Mezi nejlepší zbraně Terraria patří Polearm, který střílí červené laser

Všechny typy zbraní Terraria

Boj v Terraria se považuje za to, že se točí kolem čtyř klíčových stylů: melee, na dálku, magie a svolání. Jste považováni za uživatele jednoho z těchto čtyř stylů na základě zbraně, kterou používáte, s konkrétními sadami brnění a předměty, které doplňují každou možnost.

Zde je několik příkladů toho, jak vás Terraria zbraně vrhnou na konkrétní styl boje:

Mezi nejlepší zbraně z Terraria patří čepel ze skleněných zbraní

Melee

Melee zbraně v Terraria zahrnují:

Melee Terraria zbraně jsou z velké části ty, které slouží jako rozšíření paže; Mysli na meče, osy, polearmy nebo jakoukoli obecně krátkodobou zbraň.

Mohou způsobit značné poškození zblízka a všem nepřátelům, kteří přicházejí do kontaktu s jejich houpačkou. Často dokonce vyvolávají účinky knockback a brání nepřátelům, aby se dostali dostatečně blízko, aby způsobili poškození – i když se uživatel obvykle musí nebezpečně přiblížit nepřátelům, aby způsobil poškození a riskoval jejich život v tomto procesu.

V kombinaci s pravým brněním vám mohou zbraně Melee Terraria pomoci při převzetí primární role poškození škod nebo na nasazení poškození ve skupině. Nepřátele budete držet mimo své přátele, zavěřit pozornost mocných nepřátel, odhodit jejich útoky a v případě potřeby se chrlit velkým počtem.

Ranged

 • Luky
 • Zbraně
 • Házení nožů a shurikens
 • Odpalovače

Používáním luků, zbraní nebo dokonce yo-yoů jako vašich zbraní Terraria na výběr, budete se zúčastnit strategie zaměřené na rozsah pro dobrodružství dopředu. Komplimentované sady brnění a statistiky zbraní povede k tomu, že budete mít větší poškození, když jsou zasaženy nad průměrnou sestavou na melee, ale budete mít na své straně vzdálenost, abyste tomu zabránili hodně.

Schopností zůstat rychle a svižný, bodem sestavení na dálku je rychle a z dálky, s lehkostí osvobozením a vyčerpávání zdraví šéfů hyper-mobilů bez ohledu na to, jak a kde se pohybují. Pokud si na vás budete mít dostatek munice a zaměřte se na pravdu, půjdete daleko.

Kouzlo

Kouzelné zbraně v Terraria jsou:

Sbíral padlé hvězdy? Jsi čaroděj Terraria. Tím, že je vytvoříte do spotřebních předmětů, abyste rozšířili svůj barem Mana, budete mít to, co je potřeba k tomu, abyste mohli ovládat rozsáhlé zbraně Magic Terraria, aby přijali nepřátele s bláznivými a někdy zcela nepředvídatelnými magickými útoky.

Podobně jako u specialisty na dálku, použijete své zbraně k boji proti nepřátelům z dálky, s vyhrazenými sadami brnění, které zvyšují urážlivou zdatnost mnohem častěji než vaše syrová schopnost zasáhnout.

Mezi nejlepší zbraně Terraria patří předvolající personál

Vyvolání

Vyvolávací zbraně v Terraria jsou:

Pokud byste raději přiměli někoho jiného, ​​aby bojoval s vašimi bitvami, možná budete chtít zvážit použití zbraní Terraria jako Staves, Rods a Whips, abyste se stali vyvoláváním.

Summoners in Terraria slouží jako hybridní bojovníci. . Stejně jako jiné třídy zaměřené na rozsah, nemohou se hodně hit, místo toho rychle hrají, aby se vyhnuli poškození na prvním místě.

Zbraně Terraria, které se hodí do kategorie vyvolání, mohou vyhovovat řadě různých situací. Některá monstra fungují lépe v konkrétních situacích a někdy mít stacionární strážce mohou mít větší smysl než malá armáda shambling ghouls.

Pokud chcete přizpůsobit svůj zážitek z Terraria, měli byste procházet náš seznam nejlepších Terraria Mods. Máme také užitečného průvodce o štěstí Terraria, abychom vám pomohli na cestě k radostnému hraní.

.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

10 nejlepších příslušenství Hardmode v Terraria

Cate Belasco je profesionální spisovatel s titulem v žurnalistice. Miluje hraní jednoho hráče a kooperativního RPG. Také ráda psaní herních průvodců pro Vgkami a byla publikována na Game Rant.

Marshall je ostřílený spisovatel a herní nadšenec se sídlem v Tokiu. Je to plodný Wordsmith se stovkami článků vystupovaných na špičkových webech, jako jsou Business Insider, How-to Geek, PCWorld a Zapier. Jeho psaní dosáhlo masivního publika s více než 70 miliony čtenářů!

Nebeská skořápka, rybí křídla, Ankh štít, obojživelní boty a mana plášť v Terraria

 • 3 minuty čtení
 • Aktualizováno 26. dubna 2023, 2:25 AM EDT
 • Napsáno

  Cate Belasco je profesionální spisovatel s titulem v žurnalistice. Miluje hraní jednoho hráče a kooperativního RPG. Také ráda psaní herních průvodců pro Vgkami a byla publikována na Game Rant.

  . Je to plodný Wordsmith se stovkami článků vystupovaných na špičkových webech, jako jsou Business Insider, How-to Geek, PCWorld a Zapier. Jeho psaní dosáhlo masivního publika s více než 70 miliony čtenářů!

  v Terraria, Budete muset upgradovat své příslušenství tak, aby odpovídaly obtížnosti hardmode. I když je k dispozici jednodušší příslušenství, ty těžší stojí za to námahu. Zde jsou ty nejlepší, na které se můžete soustředit.

  Power Glove

  Power Glove je vynikajícím příslušenstvím pro třídu melee v hardmode. Je to kombinace divokých drápů a titanových rukavic – bez debuff, jen výhody.

  • Double Melee Knockback
  • +12% rychlost melee
  • +10% velikost zbraně na melee
  • Automatické swing pro zbraně melee, včetně bičů

  K vytvoření power rukavice budete potřebovat tyto položky:

  Ingredience Crafting Station Výsledek
  Divoké drápy
  Titan rukavice
  Workshop Tinkerera Power Glove

  Mana Cloak

  Mana Cloak je praktický bojový příslušenství pro magickou třídu v Terraria. S výhodami, které poskytuje, se nemusíte příliš starat o vyčerpání many.

  • -8% spotřebu many
  • Automatické použití lektvarů mana v inventáři
  • 3 hvězdičky padají, když hit, který při shromáždění obnovuje 50 many

  Chcete -li vytvořit mana plášť, budete potřebovat tyto položky:

  Crafting Station Výsledek
  Mana Flower
  Hvězdný plášť
  Workshop Tinkerera Mana Cloak

  Emblem třídy

  Mezi nejlepší příslušenství HardMode je váš vlastní znak třídy. Zvyšuje to poškození podle stylu hry. Z následujících si můžete vybrat jeden:

  • Emblem Ranger → +15% poškození na dálku
  • Emblem čaroděje → +15% magické poškození
  • Emblem vyvolávajícího → +15% vyvolávejte poškození
  • Warrior znak → +15% poškození melee

  Zde je návod, jak získat znak každé třídy:

  Emblem třídy Jak to získat
  Ranger znak
  Kouzelníka znak
  Vyvolávač znaku
  Warrior Emblem
  Wall of Flesh: 12.5% šance na kapku.

  Ankh štít

  Nejlepší příslušenství Hardmode, zejména pokud chcete používat štíty v celé hře. Je to kombinace obsidiánského štítku a kouzla Ankh, která poskytuje následující výhody:

  • +4 Obrana
  • Imunita na 10 debuffů, konkrétně: krvácení, zlomené brnění, pálení, zmatené, prokleté, tma, otrávená, umlčená, pomalá a slabá
  • Imunita k blokům knockbacku a požáru

  Chcete -li vytvořit štít ANKH, budete potřebovat následující položky:

  Ingredience Crafting Station Výsledek
  Obsidian Shield
  Ankh Charm
  Workshop Tinkerera Ankh štít

  Master Ninja Gear

  Master Ninja Gear je úžasný doplněk pohybu, který má v hardmodu po Plantera, bez ohledu na vaši třídu. Pomáhá vám to snadněji prozkoumat, od rychlejšího dostat se k dalšímu bodu až po útěku nebezpečných nepřátel. To jsou výhody, které poskytuje:

  • +10% Dodge Chance na útoky, hroty a láva
  • Smokescreen po úspěšném vyhýbání se
  • Schopnost pomlčet, s jednosekundovým cooldownem
  • Schopnost stoupat
  • Schopnost rychle sklouznout dolů ze stěn

  Chcete -li vytvořit hlavní zařízení Ninja, budete potřebovat tyto položky:

  Ingredience Crafting Station
  Černý pásek
  Tabi
  Tygří horolezectví
  Workshop Tinkerera Master Ninja Gear

  Obojživelní boty

  I když to můžete získat ve fázi herní hry před hardmode, obojživelníky jsou stále mezi nejlepší příslušenství, které mají v hardmode. To jsou výhody, které poskytuje:

  • +Rychlost 48% vzestupu
  • Auto-SUMP povoleno
  • +60% odolnost proti pádu

  Chcete -li vytvořit obojživelníky, budete potřebovat tyto položky:

  Ingredience Crafting Station Výsledek
  Boty plachetnic
  Žabí noha
  Workshop Tinkerera Obojživelní boty

  Křídla maxe-tier

  Křídla maximální úrovně jsou příslušenství, na které si nechcete nechat ujít, protože se dobře stahují s dalším doplňkem pohybu. Let můžete lépe ovládat křídla než jakákoli boot. To jsou nejlepší křídla, která se mají dostat před bojem s měsícem Pána:

  • Křídla Fishron → 3 sekundy, dosahující 143 dlaždic až 41 mph
  • Křídla císařovny → 2.5 sekund, dosažení 128 dlaždic až 41 mph
  • Křídla Betsy → 2.5 sekund, dosažení 119 dlaždic až do 36 mph
  Křídla Odkud to získat
  Fishron Wings Duke Fishron (6.67% šance)
  Císařovna křídla Císařovna světla (6.67% šance)
  Betsy’s Wings Betsy (10% šance)

  Papyrus Scarab

  Papyrus Scarab je skvělým bojovým příslušenstvím pro třídu Summoner v Hardmode. Je to kombinace nekromantického svitku a Hercules Beetle, což znamená, že poskytuje následující výhody:

  • +1 kapacita minionu
  • +25% poškození minionu
  • +2 Knockback Minion
  • Hromadí se svými ingrediencemi

  Chcete -li vytvořit papyrus scarab, budete potřebovat tyto položky:

  Ingredience Crafting Station Výsledek
  Nekromantické svitek
  Hercules Beetle
  Workshop Tinkerera Papyrus Scarab

  Emblem torpédoborce

  Emblem torpédoborce je útočný bojový příslušenství, které můžete použít bez ohledu na vaši třídu. . S výhodami, které poskytuje, stojí za to váš čas:

  • +10% poškození
  • +8% Critical Strike Chance

  Chcete -li vytvořit znak ničitele, budete potřebovat tyto položky:

  Ingredience Pracovní stanice Výsledek
  Emblem Avenger
  Golemové
  Workshop Tinkerera Emblem torpédoborce

  Nebeská skořápka

  Nebeská skořápka je nezbytným příslušenstvím hardmode. Používá pouze jeden slot, přestože má více funkcí. Pokud jde o to, proč je to vynikající příslušenství pro jakoukoli třídu, stačí se podívat na jeho výhody:

  Forma vlkodlaka (noc)
  ‣ +10% poškození
  ‣ +10% rychlost melee
  ‣ +2% Critical Strike Chance
  ‣ +0.5 Knockback Minion
  ‣ Obrana +4
  ‣ +1 HP Regen za sekundu
  ‣ +15% rychlost těžby
  ‣ Schopnost plavat normální rychlostí a dýchat pod vodou
  ‣ +5.1% poškození melee
  ‣ +5.1% rychlost melee
  ‣ +5% rychlost pohybu
  ‣ +2% Melee Critical Hit Chance
  ‣ Obrana +3
  .5 HP Regen za sekundu
  ‣ Zvýšená výška a rychlost skoku

  Chcete -li vytvořit nebeskou skořápku, budete potřebovat tyto položky:

  Ingredience Crafting Station Výsledek
  Nebeský kámen
  Měsíční skořápka
  Workshop Tinkerera Nebeská skořápka

  Cate Belasco je profesionální spisovatel s titulem v žurnalistice. Miluje hraní jednoho hráče a kooperativního RPG. Také ráda psaní herních průvodců pro Vgkami a byla publikována na Game Rant.