Nejlepší exotické zbraně v Destiny 2 Season of the Witch: PVE & PVP Tier List, The Best Destiny 2 Exotics | PCGamesn

Nejlepší exotika Destiny 2

Pulzní puška – kinetická zbraň

Nejlepší exotické zbraně v sezóně Destiny 2 of the Witch: PVE & PVP Seznam úrovní

Nejlepší exotické zbraně v sezóně Destiny 2 of the Witch: PVE & PVP Seznam úrovní

Napsal Dave McAdam

Zveřejněno 30. srpna 2023 14:05

 • Podívejte se na náš přehled všech nových exotických brnění v sezóně Destiny 2 The Witch

Nejlepší exotické kinetické zbraně v Destiny 2

Nejlepší exotické kinetické zbraně v Destiny 2

Není čas vysvětlit

Zbraň v kinetickém slotu je obvykle váš pracovní kůň, zbraň, kterou ve většině situací nejvíce používáte. To není případ všech zbraní na tomto seznamu, ale je to skvělý popis pro exotické zbraně jako Vypuknutí zdokonaleno, není čas vysvětlit a Pikové eso. Tyto zbraně stojí na vlastních dvou nohách jako nástroje ničení v PVE i PVP.

Pak máte zbraně se konkrétnějšími případy použití, ale jen málokdo má vlivnější než Witherhoard nebo Nejvhodnější. První z nich je úžasný pro vyřazení skupin nepřátel, zatímco druhý je skvělý pro velké cíle se velkým zdravím nebo jinými strážci v PvP. V kinetickém štěrbině mimo tyto zbraně nedostanete launcher granátu nebo lineární fúzní pušku, což je činí tak zvláštními.

Pak máte zbraně, které berou některé z vašich sestav z dobrého k skvělým, jako jsou powerhouse Rychlář Storm a Osteo Striga. Situace však je, jedna z exotických kinetických zbraní na našem seznamu je povinna vás z toho dostat.

Od sezóny čarodějnice, Monte Carlo Konečně má svůj vlastní katalyzátor, který drasticky zlepšuje potenciál melee zbraně. Fanoušci, kteří vždy chtěli využít tohoto bajonetu, se splnili svá přání.

 • Pro naše tipy pro nejlepší celkové zbraně PvP, podívejte se na náš seznam nejlepších zbraní PVE osudu 2

Nejlepší exotické energetické zbraně v Destiny 2

Nejlepší exotické energetické zbraně v Destiny 2

Energetické zbraně jsou místem, kde se trochu bavíme, a zaměřte se na silné stránky postav postav. Existuje spousta exotických energetických zbraní, které krásně proudí s jednou nebo druhou sestavou, a pak někteří, kteří jsou zvíře všichni sami.

Například ve hře není solární sestavení Sunshot, zejména se změnami provedenými v sezóně čarodějnice. Stejně tak pro Trinity Ghoul nebo RiskRunner pro sestavení oblouku. Nebo pokud pracujete na sestavení prázdnoty, je pravděpodobné, že jsou to zbraně, které právě potřebujete Le Monarque a Graviton Lance.

V Destiny 2 je jen velmi málo zbraní, které vy potřeba vlastnit pro PVE aktivity více než Božství. Není to tak mocné jako kdysi, ale stále je to životně důležitý nástroj pro každý tým Raid. Nebo pokud máte fantastickou konkurenční hru nad družstvem, existuje jen několik lepších metod, jak přimět nepřátelské strážce odejít, než s výstřelem Jotunn přímo do kupole.

Jen málo zbraní definuje termín exotický v Destiny 2 lépe než Vex Mythoclast. Tato zbraň je v této hře legendou od prvních dnů první hry a od té doby, co dorazila vedle trezoru Glass Raid, byla v Destiny 2 masivně významná. Pokud existuje jedna zbraň, kterou byste měli usilovat o vlastnictví, nechte to být tento.

 • Pokud je konkurenční hra více vaší věcí, zde jsou naše výběry pro nejlepší zbraně PVP Destiny 2

Nejlepší exotické těžké zbraně v Destiny 2

Nejlepší exotické těžké zbraně v Destiny 2

V neposlední řadě jsou pravděpodobně nejvíce nejvíce, jsou exotické těžké zbraně. To vyžaduje hodně, aby se opatrovník zasvětil svou jedinou a jedinou exotickou zbraň na těžkou zbraň, ale ty, které dělají řez, tak činí výbušným způsobem.

Jen málo zbraní zapadá do tohoto účtu více než Gjallarhorn. Tato zbraň je dominantní v PVE od jednoho dne z osudu, tak mocná, že v den vytvořila některé vážné problémy s rovnováhou zpět. Po nějaké době se vrátil v Destiny 2, mnohem vyváženější, ale stále monstrum zbraně a nezbytným doplňkem arzenálu každého hráče.

Gally nebyl jediný, kdo udělal skok na Destiny 2, protože na to nemůžeme zapomenout Thunderlord nebo Simulant pražce Když mluvíme o bestie zbraních, které přišly. Tato trifecta klasických zbraní pokryje drtivou většinu vašich exotických potřeb těžkých zbraní v PVE i PvP.

Pak jsou tu zbraně, které jsou obzvláště úžasné v konkrétních situacích, jako je například Xenofág kulomet, který je přesněji popsán jako dělo, nebo Nářek řetězový meč, který způsobuje monstrózní množství poškození prasknutí.

Těžké zbraně mohou být velmi situační, více, když mluvíte o exotických těžkých zbraních. Mít zbraně nahoře v kapse vás bude připravit na jakoukoli situaci, bez ohledu na to, kolik bohů a příšer potřebujete zabít.

To je pro našeho průvodce nejlepšími exotickými zbraněmi v Destiny 2. Pro více informací o hře vydejte se na naši domovskou stránku Destiny 2 nebo se podívejte na naše úplné rozpady toho, co je nového v sezóně Destiny 2 The Witch.

Nejlepší exotika Destiny 2

Sledovali jsme nejlepší exotiku Destiny 2, zbraně i brnění, včetně expanze Lightfall a aktuální sezóny hluboké.

Nejlepší exotika Destiny 2 v sezóně Seraph: A Guardian drží příběh mrtvého muže

Publikováno: 5. července 2023

Jaké jsou nejlepší Destiny 2 Exotics? Silná exotika je nezbytná pro dokončení aktivit ve hře s vysokým kalibrem a dominování PvP. Exotika jsou jedinečné zbraně, které nabízejí zajímavé a často přemožené schopnosti zbraní, natolik, že máte povoleno vybavit jediný exotický najednou.

Bez jeho exotických zbraní a vybavení by Destiny 2 nebyl špičkovým střelcem pro looter. Faktor v řadě buffů a Nerfů a stačí nechat i ty nejzkušenější hráče, kteří se druhý hádají svou vybranou zbraň-s přidáním spousty lighfall exotic Poslední desetiletí.

Nejlepší destiny 2 exotické zbraně

Nejlepší exotické zbraně Destiny 2 jsou:

Zbraně Destiny 2 jsou často situační, což znamená, že nejlepší zbraň se může změnit na základě typu setkání, třídy Destiny 2, podtřídy, brnění nebo jakékoli kombinaci těchto věcí. Přesto existuje několik, které vynikají bez ohledu na okolnosti. S nedávným vyvážením zbraní, včetně Nerfů na výkonné lineární fúzní pušky, máme zde nějaké starší exotiky, které mají více podstaty než kdy jindy, stejně jako několik novějších must-haves.

Agerův žezlo

Stasis Trace Rifle – kinetická zbraň

V Destiny 2 není příliš mnoho stopových pušek a tohle je kinetická stasisová zbraň, která způsobuje zpomalení porážených nepřátel. Stejně jako u Witherhoardu je to také skvělá taktika pro kontrolu reklamy v těžkých situacích. Jeho závěrečné údery Stazis také převádějí munici do časopisu z rezerv, což znamená, že teoreticky ji možná nikdy nebudete muset znovu načíst. Ačkoli to není nijak zvlášť silné proti šampionům, je to nemilosrdné proti jiným nepřátelům a aspekty a fragmenty stáze pouze posilují. Jedná se o exotickou exotiku Beyond Light, takže pokud to není ve vaší sbírce, budete muset použít exotický cypher a ascendentant shard.

Screen osudu-2-arhalest zbraně

Nejvhodnější

Lineární fúzní puška – Kinetická zbraň

Dokonce i s nedávným nerfem do lineárních fúzních pušek, nejvhodnější balí nepopiratelnou úder. Je to vynikající volba pro boj PVE a PVP, což rychle zabije jakéhokoli nepřátelského strážce. Jeho skutečná síla je však ve své schopnosti sundat nejsilnější nepřátele hry kvůli zvýšeným poškozením proti štítům, což je vysoce účinné proti bariérovým šampiokům. V kombinaci s jeho narušením zlomené vlastnosti, díky kterému jsou nepřátelé zranitelnější vůči kinetickému poškození po rozbití nepřátelského štítu s Arbalest, se rychle stává cennou zbraní v téměř jakékoli situaci. Je to také kinetická zbraň, což znamená, že hráči mohou sbalit svou energii a sloty pro těžké zbraně s vyššími zbraněmi pro kombo zabijáci. Jeho katalyzátor je jen robustnější, protože rozbití nepřátelského štítu vyplňuje časopis před rezervami, zatímco energetické zbraně regenerují munici na zásahu, kdykoli typ poškození zbraně odpovídá typu nepřátelského štít.

Nejlepší exotika Destiny 2 v sezóně Seraph: obrázek Gjallerhorn

Gjallarhorn

Solární raketový odpalovač – Power zbraň

Tato zbraň pro fanoušky oblíbená z prvního osudu se připojila k Arsenalu Destiny 2 jako součást oslavy 30. výročí Bungie. Je to silná oblast efektu, která se používá pro sundávání skupin nepřátel, především kvůli 100 statistice poloměru výbuchu a jeho kol Wolfpack, která se po detonaci rozdělila na rakety Cluster. Jako přidaná pohoda, střelba také uděluje kola Wolfpack blízkým kamarádům aktivně pomocí neexotických raketových odpalovačů. Konečně, katalyzátor Gjallarhorn vyvolává ještě silnější raketu na místě cíle na konečných úderech.

Witherhoard

Odpalovač granátů – kinetická zbraň

Dokonce i pro hráče, kteří nejsou nijak zvlášť rádi odpalovače granátů, je Witherhoard nutností. Nejprve je to kinetický granátový launcher, který jej umístí do vlastní třídy. Ale nejen je to mocné, ale jeho projektily také dopadne na nepřítele. Tito plísní nepřátelé v průběhu času poškozují a zase, obklopující okolí po smrti. Nakonec to dělá vynikající zbraň pro ovládání reklamy. Hráči to mohou získat pomocí exotického cyphera a ascendentního shardu na pomník k ztraceným světel.

Nejlepší Destiny 2 Exotics v sezóně Seraph: Při pohledu dolů na hlaveň mrtvého muže

Příběh mrtvého muže (PvP)

Skautská puška – kinetická zbraň

Příběh mrtvého muže v současné době ovládá meta PvP a je snadné pochopit, proč je to jedna z nejlepších zbraní PVP Destiny 2. Čest je částečně způsobena nedávnými buffy, kteří zlepšili konzistenci hipfire. Je to skautská puška, ale v praxi se cítí trochu jako ruční dělo. S pevným rozsahem a schopností vyřadit soupeře PVP ve dvou nebo třech výstřelech se hráči v Crucible i Destiny 2 pokusy o Osiris zadrželi na tuto zbraň. S touto zbraní poskytují řetězy přesných zásahů další akvizici a dosah cílů, které odměňují po sobě jdoucí headshoty, což z něj činí skvělou zbraň pro hráče s rozumným cílem.

Žádný čas vysvětlit (PVP)

Pulzní puška – kinetická zbraň

Žádný čas vysvětlit je silná pulzní puška, která vydělává na současném PvP Pulse Meta. Se schopností porazit soupeře pouze dvěma výbuchy, je téměř neomylný, že hráči, kteří se rozhodnou neběžet příběh mrtvého v PvP, neběží žádný čas místo toho, aby to vysvětlil. Přesné hity také vracejí kulky do časopisu a vytvářejí silný cyklus, ve kterém hráči, kteří mohou přistát hlavy, se zřídka musí načíst. Jeho statistiky jsou vyvážené a ve hře se cítí hladce. Je to zbraň S-Tier, ale hráči musí vlastnit a dokončit expanzi za světlem, aby ji vydělali.

Čestné uznání

 • Revize nula: Kinetická pulzní puška
 • Le Monarque: Void Energy Combat Bow
 • Pikové eso: Kinetické ruční dělo
 • Thunderlord: Obloukový kulomet
 • Velká předehra: Obloukový kulomet
 • Nářek: Solární energie meč
 • Osteo striga: Kinetická samopal

Destiny 2 Osteo Striga

Nejlepší destiny 2 exotické brnění

Nejlepší destiny 2 exotické brnění je:

 • Transverzivní kroky – Čaroděj
 • Ophidiánský aspekt – Čaroděj
 • Srdce nejmenšího světla – Titan
 • Jednooční maska – Titan
 • Wormhusk Crown – Lovec
 • ST0MP-EE5 – Lovec

Destiny 2 často spojuje své brnění na konkrétní podtřídy a herny, se zvláštními rysy, které se aktivují pouze tehdy, když hráči provozují určité sestavy. Kromě toho jsou zde naše tipy pro exotické možnosti výstroje, které jsou nepopiratelně výkonné.

Exotické warlock brnění

Transverzivní kroky – Zbroj na nohou

Není to nejvíce honosná exotická, ale stojí za to. Transversivní kroky se datují do roku 2017 The Red War DLC, ale dnes zůstávají cenné. Tento brnění nohou buší Warlockův sprint a znovu načte jejich zbraně, zatímco sprinting. Ať už je aktivita příležitostná PVE nebo Hardcore PVP, Warlock bude vždy v lepší pozici, když nebude muset trávit čas načtením času.

Ophidiánský aspekt – brnění

Také ne nejsmutnější, to je další všestranný kus, který buší prvky nezbytné pro PVP i PVE Gameplay. Při jeho nošení se rychle načítá a rozsah melee je rozšířen. Vzhledem k přepracování hry každého ze svých elementárních podtřídy za poslední rok ustoupily aspekty a fragmenty ještě více příležitostem k tomu, aby se schopnosti melee vyšplhaly na melee, a mody, jako je obviněné ze světelných modů, které udělují bonusy na poškození zbraní. Výsledkem je, že i tento jednoduchý zbroj může být součástí soupravy, která má exponenciální dopad na schopnost vašeho Warlocka porazit nepřátele v jakékoli činnosti.

Exotická brnění Titan

Nejlepší exotika Destiny 2 v sezóně Seraph: Srdce nejmenšího světla hrudníku

Srdce nejhlubšího světla – hrudní brnění

Solidní volba pro PVE i PVP je tento zbrojní kus zaměřen na spam schopností. Jeho přetékající světlo exotické port je to tak, že použití granátu, melee nebo barikádové schopnosti zmocňuje ostatní, což znamená, že mají rychlejší regeneraci, melee a granáty způsobují více poškození a barikády mají více hitových bodů. Hráči ji mohou používat s jakoukoli podtřídou a se správnými aspekty, fragmenty a mody jako Bountiful Wells, Wellmaker Melee a Elemental Ordnance Grant ještě více buffů, které jsou velmi užitečné při čištění obtížných šéfů nebo nepřátelských hordů.

Jednooční maska-helma

Solidní volba pro hraní PVP a PVE, maska ​​s jedním okem zdůrazňuje nepřátele, kteří způsobují poškození Guardian, které pak může hráč porazit za outshield. Nedávná přepracování podtřídy Bungie poskytuje tomuto exotiku další energii, protože vybavení útočného aspektu prázdnoty z úcty zvyšuje rychlost náboje granátu a rozsah melee a poškození, zatímco hráč má odvídání. Navíc, závěrečné údery z melee prodlužují outshield pro ještě větší ochranu.

Exotic Hunter Armor

Wormhusk Crown – helma

Jedním z důvodů, proč jsou lovci tak mocní, je kvůli jejich schopnosti vyhnout se. S Wormhusk Crown získají lovci malé zdraví a štít, když se uhýbáte. I když to nevede přesně k neporazitelnosti, použití aspektů a fragmentů, které urychlují regeneraci schopností. Jako taková je to skvělá možnost všestranné, která nevyžaduje žádnou konkrétní podtřídu nebo prvky, aby se spustily, a měla by být výchozí pro hráče, kteří často přepínají podtřídy při provádění odměny, týdenní výzvy a triumfy, které vyžadují konkrétní podtřídy, které pomáhají Hráči dosáhnou určitých cílů.

ST0MP-EE5-zbroj na nohou

I s Nerfem v roce 2022 to zůstává jedním z nejlepších, nejvšestrannějších lovců exotických zbrojních kousků. V PVP zůstává dominantní, protože jeho nadšenci k pohybu způsobují, že uživatele při správném hraní nedotkne. ST0MP-EE5 Zvyšte rychlost sprintu a vzdálenost skluzu a zlepšují skok Hunter. Buffy jsou značné, se rychlostí sprintu se zvýšila o 6.25%, vzdálenost skluzu se zvýšila o 33% a skoky v rozmezí od 10% na 33% vyšší. Nerf však znamená, že statistiky efektivity zbraně nyní dostávají trest -50 s tímto brněním nohou, což pro hráče je obtížnější přistát s výstřely, když ve vzduchu ve vzduchu. To však nebránilo lovcům v používání, protože hráči se mohou buď zaměřit na zbraně s vysokou účinností ve vzduchu, aby bojovali proti trestu, nebo se jednoduše rozhodli bojovat na zemi, zůstat co nejvíce ve vzduchu.

Nakonec, nejlepší exotika Destiny 2 sestoupí do Playstyle a preference. Tento seznam je však zabalením některých z našich oblíbených, které nepochybně pomohou doplnit vaše nejlepší sestavení Destiny 2 Warlock, Best Build nebo Best Hunter v jedné z nejlepších her FPS v nedávné paměti.

Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Osud 2 Nejlepší exotické zbraně pro PVE & PVP (sezóna čarodějnice)

Logo Hawkmoon Destiny 2

Bungie

Destiny 2 má obrovský a neustále se rozvíjející bazén zbraní, který často nechává hráče ohromené možnostmi. Ale uprostřed všech krmiv existuje několik jasných exotických zbraní v Destiny 2 pro PVE & PVP v sezóně čarodějnice.

Exotické zbraně Destiny vždy vynikla jako některé z nejvíce vyhledávanějších předmětů v Looter Shooter, datující se až do samého začátku původní hry. Tyto exotické zbraně mohou být sbírány zakoupením od Xuru, dokončením exotických misí nebo dokonce rybolovu.

Článek pokračuje po reklamě

Hráči mohou vybavit pouze jednu exotickou zbraň najednou, takže je důležité vědět, která jsou meta co nejlépe využívat váš omezený slot. Chcete -li zjistit, co se spojit s exotikem, podívejte se na naše vyhrazené průvodce na nejlepších zbraních PVE a PVP v Destiny 2.

Článek pokračuje po reklamě

Níže jsou naše volby pro nejlepší exotické zbraně v Destiny 2 PVE & PVP a jak je najít pro sezónu čarodějnice.

Obsah

 • Nejlepší exotické kinetické zbraně
 • Nejlepší exotické energetické zbraně
 • Nejlepší exotické těžké zbraně

Nejlepší destiny 2 exotické kinetické zbraně

Nejvhodnější

Nejvhodnější extoická lineární fúzní puška z Destiny 2

Nejlepší použití: PVE

Článek pokračuje po reklamě

Nejvhodnější je skutečně jedinečná zbraň, přičemž je jedinou lineární fúzní puškou, která při vyplňování kinetické slot používá speciální munici. Jeho výjimečným prvkem je jeho schopnost zlomit téměř jakýkoli šampialt šampiona nebo šéfa v jednom výstřelu.

Není to omezeno pouze na to, že je podporovací zbraň rozbíjející štít. Pro speciální zbraň má nejvhodnější vynikající DPS a dosah. Za předpokladu, že máte cíl přistát konzistentní přesné výstřely, je to skvělá volba téměř na každé sestavení a nutnost v některých setkáních.

Článek pokračuje po reklamě

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Nejvhodnější může být Získáno jako vzácný náhodný pokles z World Drop Exotic Engrams.

Podmíněná konečnost

Podmíněná finalita Exotická brokovnice z Destiny 2

Nejlepší použití: PVE/PVP

Podmíněná finalita je neobvyklá brokovnice, protože je překvapivě univerzální a má spoustu použití ve všech hlavních seznamech Playlists Destiny. To je díky schopnosti této exotické schopnosti vypořádat jak státu, tak i sluneční poškození, zapálení a mrazivé cíle s každým výstřelem.

Díky tomu je obzvláště užitečný proti šampionům v obsahu vyšší úrovně, kde je může spolehlivě omráčit způsobem, který prostě není možný s jinou zbraní. Pokud v budoucnu dostaneme artefakt proti šampionům brokovnice.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Podmíněná konečnost může být Získáno jako vzácný pokles po dokončení kořene nočních můr.

Rychlář Storm

Quicksilver Storm Exotic Auto Rifle od Destiny 2

Nejlepší použití: PVE

S vzestupem exotických primárních zbraní v sezóně čarodějnice se Storm Storm Storm stala populárním výběrem díky svým obrovským vzestupům. Tato automobilová puška má 100 stability, což usnadňuje ovládání, ale je to jedinečný laundák granátů underBarrel, který skutečně vyniká.

Střelba nepřátel nabije odpalovače granátů Storm, který pak může být propuštěn bez dalších nákladů. Tyto výbušné záběry způsobují fantastické poškození srovnatelné s poškozením meta speciálních zbraní. Hodíte zřejmou synergii pramenů, kterou má tato AR také a pro všechny příležitosti vám ponecháte exotickou zbraň.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Storm StormSilver Storm může být Získáno rozhovorem s Cryptarchem ve věži po zakoupení Lightfall.

Přání

Přání Ender Exotic Bow od Destiny 2

Nejlepší použití: PVE

Přání je po určitou dobu silnou možností díky svému velkému poškození za primární a vnitřní záběry proti bariéře. Jeho pomalá tahová sazba může zvyknout si, ale je to spravedlivý kompromis vzhledem k jeho účinnosti.

Sezóna přepracování přísahy Deep’s Oathkeeper neublížila ani s kdysi výklenkem PVP Exotic Armor se stal oblíbeným fanouškem mezi hráči Hunter. Nemusíte být lovcem, abyste ospravedlnili používání přání-senderu, protože vyniká bez ohledu na to.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Přání může být Získáno dokončením exotického úkolu „přání“ Získáno v rozbitém trůnním dungeonu.

Witherhoard

Witherhoard Exotic Grenade Launcher od Destiny 2

Nejlepší použití: PVE/PVP

Witherhoard je jednou z nejlepších kinetických zbraní ve hře, zejména pokud jde o PVE. Také se to stane pravděpodobně nejlepším launcher granátů v Destiny 2, který říká, že existuje hodně dané snášenlivosti.

Witherhoard je jednorázový launcher granátů, který se specializuje na poškození AOE. Je to jeden z nejlepších nástrojů pro zúčtování a zároveň způsobuje nějaké solidní poškození šéfům, zejména jakmile je jeho katalyzátor odemknut, což mu dává automatické nakládání pouzdra, které umožňují nějaké chutné rotace DPS.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Witherhoard může být Získáno nákupem z exotického archivu Pro X1 Exotická šifra, x100 000 záblesku, legendární střepy X200 a X1 Ascendant Shard.

Nejlepší destiny 2 exotické energetické zbraně

Cloudstrike

Cloudstrike Exotic Sniper z Destiny 2

Nejlepší použití: PvP

Cloudstrike je ikonická exotická odstřelovací puška představená v sezóně 12. Nabízí hodně, které by hráči kelímku chtěli, včetně konzistentních jednorázových zabití, dobré manipulace a potenciálu pro některé šílené sestřihové klipy.

Jeho jedinečná vlastnost, smrtelná polarita vytváří blesk, kdykoli přistaneš přesnou poslední ránu. Tím se šíří blesky na nedaleké nepřátele a dává schopnostem Aoe Cloudstrike a schopnost vytáhnout více strážců v jednom výstřelu. V PVE to není špatné, ale ostřelovatelé potřebují nějakou lásku, než ji můžeme doporučit.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Cloudstrike může být Získáno jako vzácný pokles od dokončení lovu říše vyšších diffikul Získáno od Variku na Evropě.

Božství

Exotická stopová puška z Destiny 2

Nejlepší použití: PVE

Božství bylo vždy silnou volbou, protože je to jedna z mála zbraní v Destiny 2, které mohou debuff šéfy, takže je nutné více poškodit. Přesněji řečeno, všechny cíle obklopené božstvím mají o 15% větší poškození. To zahrnuje pravidelné nepřátele, šampiony a dokonce i šéfy.

Co je božství ještě lepší, je Cenotaph Mask, nová exotická přidaná v sezóně 21. Tato exotická přilba znovu načte božství z rezerv, dává jí schopnost označit cíle a způsobí, že nepřátelé produkují munici pro váš tým, což je důležitější než kdy jindy po dvojím speciální.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Božství lze získat Dokončení exotického úkolu „božství“ což vyžaduje průchod zahrady spásy.

Le Monarque

Le Monarque Exotic Bow od Destiny 2

Nejlepší použití: PVE/PVP

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Le Monarque je univerzální energetický slot Exotic Bow, který lze použít s téměř jakoukoli sestavou. Díky své vnitřní vlastnosti nabízí velké škody a schopnosti AOE, jedovaté šipky.

Luk s dobrým přidáním čistý není příliš běžný, ale to není jediný důvod, proč Le Monarque je silný. Má také vnitřní přetížení omráčení, což z něj dělá skvělou zbraň pro jednání s šampiony. Jako bonus je to jedna z nejlepších možností použít s přepracovanou přísahou Exotic Armor.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Le Monarque může být Získané z exotického archivu Pro X1 Exotická šifra, x125 000 záblesku, legendární střepy X200 a x1 ascendentní shard.

Sunshot

Sunshot Exotic Solar Hand Cannon in Destiny 2

Nejlepší použití: PVE

Ze všech exotiků v sezóně čarodějnice nikdo neobdržel záře stejně velkolepý jako Sunshot. Ruční dělo PVE Buffs opustily tuto sluneční exotickou ve opravdu silné poloze a možná dokonce i nejlepší exotická primární zbraň v Destiny 2.

Má dobré poškození, spoustu synergie solárních sestavení a je dokonce dobré pro clearing přidání, nabízí vše a více, co byste mohli chtít od primární zbraně. Pokud je na tomto seznamu jedna zbraň, musíte vyzkoušet, je to Sunshot.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Sunshot může být Získáno jako vzácný náhodný pokles z World Drop Exotic Engrams.

Trinity Ghoul

Trinity Ghoul Exotic Combat Bow z Destiny 2

Nejlepší použití: PVE

Pokud Le Monarque neodpovídá vašim potřebám, pak je Trinity Ghoul další vynikající exotický bojový luk. Tento luk oblouku nabízí pravděpodobně nejlepší přidání z jakékoli zbraně v Destiny 2, a to díky své jedinečné výhoně, Lightning Rod.

Hodíte do svého katalyzátoru, který umožňuje spouštěcímu prutu na jakémkoli závěrečném ránu oblouku a zůstane vám mimořádně spolehlivá primární zbraň, která může během několika sekund vymazat velké skupiny nepřátel. V žádném případě to není všestranné, ale je to pohodlně nejlepší zbraň ve své konkrétní roli.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Trojice Ghoul může být Získáno jako vzácný náhodný pokles z World Drop Exotic Engrams.

Nejlepší destiny 2 exotické energetické zbraně

Gjallarhorn

Gjallerhorn Exotic Rocket Launcher od Destiny 2

Nejlepší použití: PVE/PVP

Skutečná legenda ve franšíze Destiny, Gjallarhorn se vrátil jako součást sady zbraní 30. výročí Pack. Vypálí kola Wolfpack, která se po počátečním detonaci rozdělila na menší výbušniny. Nové v D2, ale také bude sdílet tato kola s neexotickými raketovými odpalovacími zařízeními, které váš fireteam používá.

Největší silou Gjallarhorna je jeho nedostatek slabostí. To způsobuje velké poškození, sledování střel na střely, šílené přidávání jasného potenciálu a může dokonce generovat hodně koule energie, když je jeho katalyzátor odemknut. Přestože Nerfs to Wolfpack Rounds v sezóně čarodějnice zaznamenaly pokles popularity.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Gjallarhorn může být Získáno dokončením exotického úkolu „a out fly the wolves“ získané od Xuru ve věčnosti.

Legend of Acrius

Legend of Acrius Exotic Shotgun z Destiny 2

Nejlepší použití: PVE

Někdy musí být veškerá zbraň meta, aby načerpala absurdní poškození. Legenda Acrius není v žádném případě všestrannou zbraní a nemá velký dosah. Avšak narušení hlavy této exotické brokovnice do nepřítele je však povinen je zabít rychleji než jen o všem ostatním.

Článek pokračuje po reklamě

Vždy to byla dobrá, i když situační volba, ale rozsah poškození v sezóně 21 v kombinaci s přepracovanými plány zálohování proměnily tuto shottii na absolutní monstrum. Pokud se použije při správném setkání, se to ukáže jako jedna z nejlepších exotických zbraní v Destiny 2.

Článek pokračuje po reklamě

Legenda Acrius může být Získané z exotického archivu Pro X1 Exotická šifra, x150 000 záblesku, x2 ascendentní shard a x240 kořistí dobytí.

Simulant pražce

Simulant pražce Exotická lineární fúzní puška z Destiny 2

Nejlepší použití: PVE

Článek pokračuje po reklamě

Zbraň nemusí být nutně dobře zaoblena, aby se vyplatila použít. Žádná zbraň nedokazuje, že více než simulant pražce, exotická lineární fúzní puška, která vyniká v jedné věci a pouze jedna věc. Způsobuje tu spoustu poškození šéfům tím, že znovu a znovu zasáhne přesné zásahy.

Tato exotika je v podstatě jen lineární fúzní puška přenesená na další úroveň. Zasáhne to velmi tvrdě, je snadné se používat, má rychlou rychlost střelby a dokonce dobře se páruje s jistou solárním 3.0 sestavení. Pokud máte cíl důsledně zasáhnout výstřely, simulant pražce je jedním z nejlepších prodejců poškození v Destiny 2.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Simulant pražce může být Získané z exotického archivu Pro X1 Exotická šifra, x125 000 záblesku, legendární střepy X200 a x1 ascendentní shard.

Thunderlord

Thunderlord exotický kulomet z Destiny 2

Nejlepší použití: PVE/PVP

Ah, Thunderlord. Toto je první exotika, která se kdy předváděla v Destiny 1, takže má místo v historii. Pro většinu této historie to však bylo docela zbytečné, ale kulomety se v sezóně 20 zbývaly a stala se nejvýznamnější zbraní PVE v Destiny 2.

Od té doby se mírně snížil, ale Thunderlord je díky svému neustálému nakládání časopisu a více než úctyhodného výstupu poškození stále nejvyšší volbou. Může to vyčistit, přidat, způsobit poškození šéfa a dokonce omráčit šampiony přetížení.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Thunderlord může být Získáno jako vzácný náhodný pokles z World Drop Exotic Engrams.

Cannon tractor

Tractor Cannon Exotic Shotgun od Destiny 2

Nejlepší použití: PVE/PVP

Používání vašeho těžkého slotu na užitkové brokovnici všech věcí může znít sporné, ale realita je taková, že Cannon Tractor je jednou z nejlepších exotických zbraní v Destiny 2 2. Proč? Protože to může způsobit debuff na nepřátele, díky nimž je ve všech zdrojích přiměl o 30% více škod.

Ve velkých týmech je to neuvěřitelný debuff, který drasticky urychlí, jak rychle můžete vyčistit setkání. Navíc je to také překvapivě dobrá zbraň PVP s velkorysým rozprostřením.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Cannon traktoru může být Získáno jako vzácný náhodný pokles z World Drop Exotic Engrams nebo Otevření Maeveho skrýše na Cosmodrone.

To je vše, co potřebujete vědět o nejlepších exotických zbraních v Destiny 2 pro PVE i PVP. Nezapomeňte se podívat na další obsah našeho průvodce na Dexerto: