Nejlepší externí SSD pro hraní: Ultimate řešení pro bezprostřední hraní, nejlepší externí SSD pro hraní v roce 2023: Top Portable Drives | PCGamesn

Nejlepší externí SSD pro hraní v roce 2023: Nejlepší přenosné jednotky

Contents

Pokud již máte náhradní vnitřní jednotku NVME, může se Arion převést na externí SSD, který vypadá jako léčba ve srovnání s jinými uzavřeními. USB-C 3.2 Připojení Gen 2 se přenáší až do 10 GB/s, což nechalo plně využívat i ty nejrychlejší modely NVME.

Nejnovější nutnost a vysoce výkonná externí SSD pro hraní

Externí SSD se může připojit k počítači prostřednictvím USB a přepravovat velká množství dat rychleji než tradiční HDD. Jako vysoce výkonné úložné zařízení pro plug-and-play je k dispozici přihlášením do jakéhokoli počítače. Jaký je tedy externí SSD pro hraní her? Zvyšuje to výkon her? Procházením této příručky budete mít smysl pro všechny informace, které potřebujete vědět o externím SSD pro hraní, včetně definice, ať už je to lepší než HDD v hraní a doporučení vhodných externích SSD.

Externí SSD pro hraní

Mohu použít externí SSD pro hraní?

Odpověď je ano. Pro hraní můžete použít externí SSD. Pokud jde o vysokou rychlost přenosu dat, žádné externí úložné zařízení nemůže porovnat s vynikajícím výkonem externích disků s pevným státem. S pamětí založenou na Flash může psát neuvěřitelně rychle a také rychlost informací o čtení. Jsou tedy zvláště vhodné pro velké hry a obrazovky s vysokým rozlišením. Je důležité si uvědomit, že rychlost externího SSD je omezena rozhraním USB, které používáte k jeho připojení k PC. Pro hraní nejlepšího výkonu se doporučuje používat USB 3.2 rozhraní, které může poskytnout rychlosti přenosu až 20 Gbps. Mějte na paměti, že některé hry nemusí podporovat instalaci na externí jednotce. V tomto případě budete možná muset ručně nainstalovat hru do interního úložiště a přesunout herní soubory do externího SSD.

Je externí SSD lepší než HDD pro hraní her?

Nepochybně pro vás různá úložná zařízení přinese různé herní zážitky. Pak je externí SSD lepší než HDD pro hraní her? Závisí to na tom, co si vážíte při zvážení výběru HDD vs. SSD pro hraní: Externí SSD je rychlejší, odolnější a přenosnější a spotřebovává méně energie. Na druhé straně je HDD méně drahý a může být snazší pro obnovení dat. Abychom vám pomohli vybrat správnou úložnou jednotku pro vaše potřeby a rozpočet, budeme diskutovat o jejich výkonu pro hraní her takto:

Externí SSD pro hraní: Všechny SSD používají k ukládání dat založenou na blesku a nemají žádné pohyblivé části, což jim umožňuje rychlejší rychlosti čtení a menší latenci než HDD.

HDD pro hraní: HDD obvykle ukládá data pomocí spřádací magnetické média, která má pomalejší rychlosti čtení/zápisu a mnohem více časů přístupu, ale nižší náklady na gigabajt úložiště než SSD.

Výběr externího SSD pro hraní je však stále závratným problémem a nesprávná volba vám může nechat špatný zážitek. Nebojte se. Poskytneme několik testovaných doporučení, která jistě pomohou v další části.

Nejlepší externí SSD pro hraní her [Top 5]

Než se podíváme na doporučení pro externí SSD pro hraní her, zkontrolujme, jaké funkce by měly být zváženy při výběru externího.

Je třeba zvážit společné rysy

 • Pohonní kapacita: Externí SSD pro hraní má řadu modelů, od 500 MB do 2TB. Tento faktor rozhoduje o tom, kolik údajů na něm můžete uložit.
 • Přečtěte si rychlosti a zápis: Bez ohledu na to, zda SSD nebo HDD, je rychlost nezbytným faktorem, který je třeba zvážit, zejména při výběru pevných disků pro hry. Rychlé rychlosti čtení a zápisu mohou během herních relací podstatně zkrátit doby načítání, provádět videohrytí a zrychlit další intenzivní úkoly.
 • Cena: Netřeba dodávat, že každý chce koupit vynikající externí SSD pro hraní za rozumnou cenu. Obecně platí, že cena úzce souvisí s kapacitou SSD. Čím větší je velikost jednotky, tím dražší je.
 • Bezpečnost dat: Přiměřená zabezpečení dat externího SSD pro hraní může zabránit tomu, aby jeho data vystavila poškození reputací, jako jsou viry a malware, které mohou chránit data před korupcí nebo neoprávněným přístupem.
 • Trvanlivost: Jak víme, externí SSD se účtují vyšší než HDD a jsou obvykle přenosné, což je činí křehkými a náchylnými k fyzickému poškození. Raději tedy vyberete SSD, který je odolný proti prachu a odolný vůči vodě.

Který z nich je však důležitější? Slyšíme, co říká editor Easteus o základních faktorech, které je třeba zvážit při výběru externího SSD pro hraní:

Recenze editoru Easteus Ve skutečnosti je nejlepší dát přednost těmto třem faktorům: kapacita pohonu, cena a rychlost. Pokud například potřebujete uložit mnoho moderních her, 1 TB a 2 TB disky vám mohou vyhovovat více a jejich ceny se snižují s vývojem technologie SSD. A přiměřená cena za externí SSD je mezi 100 a 150 $. Kromě toho, pod podmínkou splnění dvou faktorů ceny a velikosti jízdy, čím rychleji, tím lepší pro rychlosti čtení a zápisu.

Pro uživatele existuje příliš mnoho možností, které je obvykle přemítají. Proto, abych ušetřil čas a pomohl uživatelům vybrat vhodný externí SSD pro hraní, poskytnu to nejlepších 5 nejlepších externích SSD pro hraní podle profesionálního testování. Podívejme se na ně v seznamu níže.

 1. 1. WD Black P50 Game Drive SSD (1 TB)
 2. 2. Seagate Firecuda Gaming SSD (1 TB)
 3. 3. Klíčové přenosné SSD X8 (2 TB)
 4. 4. Samsung T7 Shield (4TB)
 5. 5. Adata Elite SE880 SSD (1 TB)

1. WD Black P50 Game Drive SSD (1 TB)

WD Black P50 Game Drive SSD je ve všech ohledech vynikající: za prvé, je široce kompatibilní s různými zařízeními, včetně PlayStation, Xbox, PC a Mac. Za druhé, používá nejrychlejší USB 3.Rozhraní 2 Gen 2×2 20Gbps, které podporuje rychlosti čtení a zápisu až do 2 000 MB/s. A konečně, jako pokročilý SSD, který společnost WD navržená pro hraní her, bude WD Black P50 Game Drive SSD poskytnout rychlosti, které vás mohou udržet přehrávání vaší hry na počítači nebo konzole bez zaostávání nebo zpomalení.

Specifikace

Klady

 • Je schopen 2 GB/S v obou směrech se správným rozhraním.
 • Jeho kovové pouzdro může pomoci vyzařovat teplo uvnitř tohoto vnějšího SSD.
 • Pokud váš počítač nemá USB 3.2 rozhraní Superspeed 10Gbps, můžete použít USB 3.2 Superspeed 10Gbps jako alternativa.

Nevýhody

 • Po převodu 30 GB dat na něm trvalý výkon není v pořádku.
 • Má mnohem strmější cenovku mezi disky Superspeed 10 Gbps.

Důvod, proč si to vybrat: Jako profesionální společnost, která vytvořila pokročilé SSD, Western Digital vyvinul tento nejlepší celkový externí SSD pro hraní her. WD Black P50 Game Drive SSD usnadňuje tuto volbu: Je to jeden z nejrychlejších externích SSD za velmi spravedlivou cenu. A má to pětiletou záruku, takže můžete hledat jejich pomoc při záchraně SSD.

Odkaz na nákup: https: // amzn.do/3oEFSZ6

Recenze z PCWorld: Nikdy se neobjevil externí SSD připraven na virtuální střílení-‘-eem-up než WD Black P50 Game Drive NVME SSD. Ještě lepší je, že pokud jste náhodou jedním z mála šťastných s přístavem Superspeed USB 20Gbps v počítači, přináší téměř 2Gbps převody.

2. Seagate Firecuda Gaming SSD (1 TB)

Seagate Firecuda Gaming SSD je hodná alternativa, s méně cenovkou pro podobný výkon jako WD Black P50. Navíc, protože je kompatibilní s portem USB 20Gbps SuperSpeed, může to zlepšit přenosovou rychlost až do 2 Gbps. Tento produkt slibuje, že zažijete vysokorychlostní počítačové hraní s externím přenosným přenosným jednotkou USB-C, která se využívá divoký.

Specifikace

Klady

 • Má nejúžasnější vzhled jako externí SSD.
 • Používá USB 3 plug-and-play.Rozhraní 2 Gen 1 pro rychlou funkci a méně nepořádku.

Nevýhody

 • Seagate Firecuda Gaming SSD není kompatibilní s PS5.

Důvod, proč si to vybrat: Se stejnou rychlou rychlostí čtení a zápisu může Seagate FireCuda Gaming SSD ukládat dvakrát jako WD Black P50 Game Drive SSD a je levnější než to. Kromě toho má atraktivní design pro vyhlídky.

Odkaz na nákup: https: // amzn.do/3MW8MHE

Recenze z XFeast: Se zlepšením technologie SSD je cena za jednotku skladování pro hráče přijatelnější a spustila nejvyšší externí úložiště USB na jednom Go. Standardní mobilní pohon s pevným státem Firecuda Gaming SSD dává hráčům, kteří potřebují vysokorychlostní externí připojení, možnost upgradu a záruku až 5 let doručení domů.

3. Klíčové přenosné SSD X8 (2 TB)

Zásadní přenosný SSD X8, pevně vypadající kovová pouzdro, má smysl pro kompromis. Ve skutečnosti to není ani nejrychlejší vnější, ani nejprodávanější SSD na Zemi. Ale je to relativně rychlé a může udržet vysokou kapacitu. A co je nejdůležitější, je to přitažlivé ceny. Zásadní přenosný SSD 2 TB X8 je k dispozici na Amazonu za 119 $.99, zatímco herní jednotka WD Black P50 ve 2TB obložení stojí asi 380 $.

Specifikace

Klady

 • Je kompatibilní s Windows, Mac, iPad Pro, Android, Linux, PS4, PS5 a Xbox.
 • Ekonomické pro externí SSD pro hraní a zaoblenou hranici usnadňuje přenášení.
 • Má mezipaměť 2 GB DRAM.

Nevýhody

 • Performance tanky, když dojde mezipaměť.

Důvod, proč si to vybrat: Zásadní přenosný SSD X8 může splnit vaše vysoké požadavky na rychlost čtení/zápisu a velikost jízdy a zároveň to stojí 119 dolarů a je snem SSD pro uživatele s omezeným rozpočtem.

Odkaz na nákup: https: // amzn.do/3ocw8vy

Recenze z PCWorld: Je to nejen malé a snadné přenášení, ale také to zabalí slušný výkon a nezjistíte mnohem levnější. I když to není nejmodernější, je to dostatečně rychlé pro většinu uživatelů a cenově dostupná cena z něj dělá velkou hodnotu SSD.

4. Samsung T7 Shield (4TB)

Je to největší SSD v dnešních doporučeních. Jako nejoblíbenější externí SSD, T7 Shield upgradoval na možnost 4TB. Kromě toho má Samsung T7 Shield silikonový ochranný rukáv a hodnocení IP65, které je drsnými vodou odolnými a odolnými vlastnostmi odolnými proti prachu. Pro surový výkon poskytuje sekvenční rychlost čtení 1021 MB/s a rychlost zápisu 896 MB/s, testovaná benchmarkovým nástrojem.

Specifikace

Klady

 • Vysoká kapacita až 4TB, která staví konečnou herní knihovnu.
 • Má nejrychlejší rychlost přenosu 10 Gbps.

Nevýhody

 • Malá chyba výkonu 4K existuje v rámci souborů CrystalDISKARK 8 Psaní 4K souborů.

Důvod, proč si to vybrat: Samsung T7 Shield bude vaší nejlepší možností s vysokou kapacitou, protože má úložnou kapacitu, která až 4 TB, která vám umožní ukládat fotografie, videa a hry, jak chcete.

Odkaz na nákup: https: // amzn.do/3wxn7dw

Recenze z PCWorld: Pokud potřebujete vážné úložiště a jste ochotni za to zaplatit. Pak je štít Samsung T7 způsob, jak jít. Nejnovější verze byla upgradována na možnost 4TB, která vám umožňuje ukládat všechny vaše oblíbené hry – stejně jako všechno ostatní – na jednom SSD. Je to také docela přenosné, snadno se zasadí do kapsy a přichází s slušně rychlým USB 3.2 10 Gbps.

5. Adata Elite SE880 SSD (1 TB)

Adata Elite SE880 SSD získává své jméno za to, že je extrémně malý a přenosný: je to pouze 2.55 palců dlouhý, 1.38 palců široký a 0.48 palců tlustých, což z něj vypadá jako malá jednotka USB místo externího SSD pro hraní. Není přehnané říci, že je snadné na to zapomenout ve vaší tašce, protože váží pouze peří – 1.1 unce.

Specifikace

Klady

 • Extrémně malý a světelný formový faktor a rychlosti odolné proti prachu a vodotěsné IP68.
 • Vysoká rychlost přenosu nad 10 Gb / s USB 3.2 rozhraní Gen 2.

Nevýhody

 • Během rozšířenějších přidržovaných testů zápisu značně klesá.

Důvod, proč si to vybrat: Adata Elite SE880 SSD nemusí být nejrychlejší SSD, kterou si můžete koupit, ale rozhodně je to nejpřesnější externí SSD pro hraní, což vám umožňuje brát kdekoli bez zatížení, ale je to určitě nejpřesnější externí SSD pro hraní.

Odkaz na nákup: https: // amzn.do/3bsvr2l

Recenze z PCWorld: Klíčový x6 může být malý, ale stále nemůže odpovídat Adata Elite SE880 pro přenositelnost. Měření pouze na 2.55 palců dlouhý, 1.38 palců široký a 0.48 palců tlustý, připomíná to jednotku USB palec více než standardní externí SSD.

Po kontrole specifikací, výhod a nevýhod pěti externích SSD pro hraní herní recenze editoru Easteus dojde k závěru, který vám může pomoci rozhodnout, který externí SSD pro herní herní odpovídá vaší poptávce.

Recenze editoru Easteus, která vědí, co chcete a potřebujete, je zásadní při výběru, který vám nejvíce vyhovuje. Například rozhodující přenosný SSD X8 bude vaší perfektní volbou, pokud si vezmete cenu jako určující faktor. Pokud si ceníte rozsáhlé úložné kapacity, Samsung T7 Shield 4 TB vás nezklame. Rychlost je bod, který je těžké přehlédnout, takže můžete zvážit WD Black P50 Game Drive SSD, Seagate Firecda Gaming SSD a Adata Elite SE880 SSD. Vzhledem k tomu, že externí SSD jsou nákladné, mnoho uživatelů chce, aby odolný, drsný SSD chránil svou investici. Na základě roku trvanlivosti a záruky doporučujeme vyzkoušet Samsung T7 Shield a rozhodující X8 Portable SSD.

Závěr

Tento článek zahrnuje některé základní informace o externím SSD pro hraní a nyní víte, co je externí SSD pro hraní her. Kromě toho jsme také nabídli pět prodaných doporučení externí SSD. Lepší externí SSD pro hraní vám umožní udržet mnoho her na ruku, aniž byste zaujali drahocenný úložný prostor na vašem počítači. Navíc může fungovat jako externí úložné zařízení pro ukládání obrovských souborů, které uvolňují místo na vašem PC. Doufáme proto, že tento článek vás upozorní na tento druh SSD a pomůže vám naučit se, jak si vybrat vhodný externí SSD pro sebe.

Nejlepší externí SSD pro hraní v roce 2023: Nejlepší přenosné jednotky

Nejlepší externí SSD pro hraní je mnohem pohodlnější než vnitřní alternativa NVME nebo SATA. Najděte nejlepší jednotku pevného stavu pro vaše potřeby.

Nejlepší externí SSD - tři špičkové externí herní SSD z Sandisk

Publikováno: 7. září 2023

The Nejlepší externí SSD pro hraní je relativně levný způsob, jak rozšířit úložiště a urychlit doba načítání nejlepších PC her, aniž by se potíže s chmurnému prohrávání kolem vnitřků vašeho stroje. Jednoduše připojte jeden do bezplatného USB portu na váš herní počítač nebo herní notebook, nainstalujte hru a přehrajte podle obsahu svého srdce.

Přenosné SSD nemusí být nevýrazné krabice. Adata se naklání do zřetelného efektu RGB osvětleného voštiny a SandIsk dělá prach a vodou rezistentní NVME Drive, která se vejde do dlaně vaší ruky. Můžete to dokonce udělat sami, pokud vlastníte náhradní interní NVME díky krytu z Asusu, který přeměnil stávající jednotku na přenosný úložný zařízení.

Přenosné a externí možnosti přicházejí s některými upozorněními, samozřejmě, jako jsou pomalejší rychlosti. Jsou to výrazné zlepšení oproti pevným diskům, ale budete chtít chytit nejlepší SSD pro hraní, pokud jste o výkonu. Podívejte se na našeho průvodce, jak nainstalovat SSD, abyste se ujistili, že správně sedí.

Proč si tedy koupit externí SSD? Výhodou přenosného SSD je, že jej můžete zaměnit mezi zařízeními bez jakéhokoli rozruchu. S tolika cenami na výběr a rychlosti čtení v rozmezí od 540 MB/s až do 2 800 MB/s jsme zaokrouhlili výběr jednotek pro každé použití a rozpočet, takže si můžete vybrat ty nejlepší externí SSD pro vás.

Najděte nejlepší externí SSD pro hraní dnes:

 • Samsung Portable T7 Shield – Celkově nejlepší externí SSD.
 • Adata SE900G – Nejlepší externí SSD pro hraní.
 • Sandisk extrémní přenosný – Top Portable SSD.
 • Samsung X5 – nejrychlejší externí SSD.
 • Asus Rog Strix Arion – Nejlepší kryt NVME.
 • Samsung Portable T7 – Nejlepší rozpočet externí SSD.
 • Rozšíření úložiště mořských úložiště – Nejlepší SSD pro Xbox.
 • JSAUX m.2 Dock Steam Deck – Nejlepší externí parní balíček SSD.

Samsung SSD T7 Shield na bílém pozadí

1. Samsung Portable T7 Shield

Nejlepší externí SSD celkově.

Přenosný SSD T7 SHIELD SHIELD SIELDA SSD SSD:

Řídit PCIe nvme
Spojení USB 3.2
Kapacita 500 GB / 1TB / 2TB
Přečtěte si rychlost 1000 MB/s
Rychlost psaní 1050 MB/s

Portable T7 Shield Samsung nabízí stejné specifikace jako Samsung T7 na šestém místě v našem průvodci a používá USB 3.2 pro přenosové rychlosti až 1000 MB/S a 1050 MB/S Číst a zápis. Tento drsný externí SSD jsme vybrali jako nejlepší volbu, protože kombinuje rozumnou cenu, odolný design, rychlý přenos a obecně bezproblémový zážitek.

Pokud jde o vzhled, nejedná se o SSD navržený výhradně s hráči na mysli, a proto je trochu na utilitární straně. Exteriér je vyroben z gumy a Dynamic Thermal Guard společnosti Samsung ovládá teplo, aby udržoval výkon i pro velké převody. Hodnocení SSD IP65 také znamená určitou úroveň odolnosti vůči vody a prachu, takže si můžete být jisti, že bude udržovat výkon i po náhodném úniku nebo poklesu.

Pokud jste po univerzálním, dobře chráněném a cenově dostupném externím SSD pro hraní, přenosný štít T7 Samsung je pro vás. Pokud nepotřebujete zvláštní ochranu, přejděte na standardní T7 níže.

2. Adata SE900G

Nejlepší externí SSD pro hraní je Adata SE900G.

Specifikace Adata SE900G:

Řídit Nvme
Spojení USB typ-C / typ-a
Kapacita 512GB / 1TB / 2TB
Přečtěte si rychlost 2 000 MB/s
Rychlost psaní 2 000 MB/s

Model NVME založený na Adata je jedním z nejrychlejších externích disků, které jsme viděli, s rychlostí sekvenčního čtení a zápisu přicházející při 2 000 MB/s. Připojuje se přes kabel USB typu-C, i když Adata obsahuje adaptér typu A v krabici, aby lépe uspokojil více zařízení. Doporučujeme model kapacity 1TB, i když je také k dispozici jako jednotka 512 GB nebo 2TB.

Osvětlení RGB pokrývající horní část jednotky je honosný dotek, díky čemuž se dívá doma s nejlepší herní klávesnicí a nejlepší herní myš.

Přenosný SSD SanDisk na dřevěné stolní

3. Sandisk extrémní přenosný V2

Nejlepší robustní externí SSD.

Extrémní přenosné specifikace SanDisk:

Řídit Nvme
Spojení USB typ-C / typ-a
Kapacita 500 GB / 1TB / 2TB / 4TB
Přečtěte si rychlost 1 050 MB/s
Rychlost psaní 1 000 MB/s

Milujeme The Sandisk Extreme Portable, který je nyní na V2 díky jeho pokračující popularitě. Navzdory své malé velikosti 2.07 x 3.97 palců, extrémní přenosný stále zabalí úder. Díky jednotky NVME pod kapotou je schopna rychlého sekvenčního čtení a zápisu 1 050 MB/s a 1 000 MB/s.

Může také bít s ochranou dvou metrů a odolnost proti vodě a prachu IP55, což z něj činí perfektní společník na cestování pro nejlepšího herního notebooku-ne že doporučujeme, aby ho ucpali kolem. Naše původní jízdu jsme používali každý den roky a nikdy jsme neměli žádné problémy.

Spojuje se přes USB Type-C, i když je zde také adaptér typu A. Můžete si vybrat jednotku v kapacitách v rozmezí od 500 GB až po neuvěřitelných 4TB a velikosti od 1TB nyní přicházejí ve dvou funky modrých colorways. Je skutečně přenosný a je navržen s otvorem v rohu, abyste ji mohli připevnit na klíče nebo na tašku.

Lexar SL660 Blaze přenosné herní SSD

4. Lexar SL660 Blaze Portable SSD

Nejlepší přenosný herní SSD.

Specifikace Lexar SL660 Blaze:

Řídit Nvme
Spojení USB 3.2
Kapacita 512GB / 1TB / 2TB
Přečtěte si rychlost 2000 MB/s
Rychlost psaní 1900 MB/s

Lexar Blaze SL660 je pro vás perfektní volbou, pokud chcete vyhrazený přenosný herní SSD. Kompatibilní s PC, stejně jako PS5, PS4, Xbox, je to všestranná jednotka, která kombinuje spolehlivost a výkon s velkou cenou. V této příručce to není nejrychlejší SSD, ale USB 3.2 Gen 2 × 2 podpora zajišťuje rychlé čtení a zápis rychlosti.

Stejně jako níže uvedený Asus Rog Strix Arion má nádherný design RGB. Jen 2.Široká 5 palců, může se také pochlubit skutečně přenosným formovým faktorem, přichází s odnímatelným stojanem pro přidanou funkčnost a jeho konstrukce hliníku zajišťuje ochranu před šokem a kapkou. Bezpečnostní, nabízí 256bitové softwarové řešení AES pro ochranu vašich dat.

Nevýhodou herního SSD Lexar Blaze SL660 je, že potřebuje USB 3.2 Gen 2 × 2 připojení k získání nejlepšího výkonu. Kapacita také maximalizuje na 1 TB, což může být pro některé příliš nízké, ale pokud chcete, aby skutečně přenosný SSD doplnil větší pevný disk, nemusí to být problém.

5. Asus Rog Strix Arion

Nejlepší přístav NVME je Asus Rog Strix Arion.

Asus Rog Strix Arion Specs:

Řídit Nvme
Spojení USB-C 3.2 Gen 2
Kapacita N/a
Přečtěte si rychlost N/a
Rychlost psaní N/a

Pokud již máte náhradní vnitřní jednotku NVME, může se Arion převést na externí SSD, který vypadá jako léčba ve srovnání s jinými uzavřeními. USB-C 3.2 Připojení Gen 2 se přenáší až do 10 GB/s, což nechalo plně využívat i ty nejrychlejší modely NVME.

Hliníkové pouzdro má také určité nastavitelné RGB osvětlení pro další vkus, zatímco tepelné podložky uvnitř pomáhají udržovat nízké teploty, aby se zabránilo tepelnému škrtícímu.

Přenosný SSD Samsung T7 na bílém pozadí

6. Přenosný SSD T7 Samsung

Nejlepší rozpočet externí SSD.

Specifikace Samsung T7:

Řídit PCIe nvme
Spojení USB 3.2
Kapacita 500 GB / 1TB / 2TB
Přečtěte si rychlost 1000 MB/s
Rychlost psaní 1050 MB/s

Samsung T7 používá USB3.2 Umožnit rychlostí přenosu zippy NVME forma faktoru, ale to pomáhá udržovat nízkou cenu. Ve skutečnosti je to nejlepší rozpočet externí SSD, který je téměř devětkrát rychlejší než externí pevný disk, hodnocený na 1000 MB/s sekvenční čtení a 1050 MB/S sekvenční rychlosti zápisu – zdvojnásobte předchozí Samsung T5 za přibližně stejnou cenu za přibližně stejnou cenu za stejnou cenu.

T7 je dobře postaven, s robustním kovovým krytem, ​​který si můžete koupit v několika jasných barevných cestách. Ačkoli to není tak drsné jako SSD T7 Shield SSD, které zabírá nejlepší místo v našem průvodci, je to skvěle cenově dostupná možnost. A s tříletou zárukou můžete být na nějaký čas ujištěni proti svému nákupu.

Tělo celé kovové mu dává solidní pocit a pomáhá mu odolat kapkám po dvou metrech. A pokud je zabezpečení na přední straně vaší mysli, můžete použít software společnosti Samsung k zamknutí jednotky pomocí 256bitového šifrovaného hesla.

7. Rozšíření úložiště mořských úložiště

Nejlepší SSD pro konzoly Xbox.

Specifikace expanzní karty Seagate Storage:

Řídit Nvme
Spojení Xbox Expansion Slot
Kapacita 1TB / 2TB
Přečtěte si rychlost N/a
Rychlost psaní N/a

Řada Xbox X / S vám nedovolí instalovat a přehrávat hry aktuální generace na žádné náhodné externí SSD, místo toho využívat rozšiřující slot na zadní straně konzoly. NVME Seagate je v současné době jediným modelem, který se hodí do proprietárního portu společnosti Microsoft a nabízí rychlosti čtení a zápisu identické s vnitřní jednotkou NVME s pevným státem konzoly.

Neexistuje však žádné připojení USB, takže se jedná pouze o externí SSD pro nejnovější konzole Xbox, nikoli pro váš PC.

Nejlepší externí SSD: JSAUX M.2 Steam Deck Dock s Open Cover

8. JSAUX m.2 Dock Steam Deck

The Nejlepší externí parní balíček SSD je jsaux m.2 SSD Dock Dock.

JSAUX m.2 Specifikace Dock Steam Deck:

Řídit Nvme
Spojení USB-C
Kapacita 1TB, 2 TB
Přečtěte si rychlost 3 300 MB/s
Rychlost psaní 2 600 MB/s

Valve’s Handheld má uvnitř pevného státu, ale JSAUX M.2 SSD Steam Deck Dock vás zachrání před upgradem kapesních vnitřností. Docking stanice spíše než s použitím samostatného vylučování obsahuje svůj vlastní slot uložený pod zadní obálkou, což znamená, že při hraní v režimu stolních počítačů budete mít menší kryt.

Rozhodl se pro m.2 Dock Steam Deck přes interní upgrade SSD znamená, že budete moci přidat až 2TB externího úložiště a můžete si vybrat vlastní jednotku, nebo si vyzvednout jeden ze svazků JSAUX. Nastavení vytváří skvělý způsob, jak vyměnit hry mezi nastavením plochy a úložištěm kapesního počítače, což vás zase ušetří před neustálým mazáním věcí, abyste vytvořili prostor.

Pokud se chcete dozvědět více o dalších schopnostech dokovací stanice, navrhujeme odhlásit se z JSAUX M.2 Recenze dokladu Steam Deck Dock. Najdete také řadu různých doplňků v našem seznamu nejlepších příslušenství pro parník, včetně alternativních způsobů, jak rozšířit úložiště kapesního počítače.

FAQ

Proč si vybrat SSD přes HDD

Jednoduše řečeno, technologie SSD dorazila v posledních několika letech na hromadně vyráběnou stupnici a běžné HDD se ve srovnání jednoduše naskládají. Riziko pohyblivých částí ve vašem úložišti, které jsou náchylné k selhání nebo poškození, znamená, že technologie SSD je mnohem bezpečnější a bezpečnější, stejně jako přepravu rychlosti vynikajícího čtení/zápisu.

Docházejí SSD přicházejí s bezpečnostními funkcemi?

Některé SSD budou mít bezpečnostní funkce, které na ně můžete povolit, od jednoduché ochrany hesel, až po rozpoznávání otisků prstů. Pokud je to něco, co požadujete, nezapomeňte zkontrolovat funkce a specifikace jakéhokoli zařízení, abyste zjistili, co je schopné.

Jak dlouho SSD vydrží?

Na SSD opravdu neexistuje žádný věkový strop. Jednoduše bychom navrhli, že by mohli trvat více než deset let, pokud by se o to postarali. Na rozdíl od HDD neexistují žádné pohyblivé části k SSD, takže riziko selhání je mnohem nižší, a to i po deseti letech použití.

Theo Binns Theo je bývalý spisovatel hardwaru, který je nejšťastnější za PC volant hořící gumu v Forza Horizon 5, nebo pomocí joysticku cestovat po světě v Microsoft Flight Simulator.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Nejlepší externí SSD pro hraní her na PC, PS5 a Xbox Series X

Bag One z nejlepších USB typu-C SSD pro ukládání her na počítači nebo konzole.

Zahrnuto do této příručky:
SE800 Portable SSD 1TB
Port Samsung T7 Shield.
Zásadní X6 2TB Portable SSD
Barracuda Fast SSD 1TB

Nejlepší externí SSD pro hraní her na PC a nových konzolách

Snag jeden z nejlepších USB typu-C SSD pro skladování her na počítači nebo konzole.

Nejlepší externí SSD je více než jen záložní zařízení. Je to šikovný způsob, jak si s vámi udržet vaše nejdůležitější data ve škole nebo práci, při dojíždění a samozřejmě doma. Umožňuje vám ponechat knihovnu masivní hry na ruku, aniž byste se zaujali drahocenného úložného prostoru na ploše a notebooku. A může to samozřejmě fungovat jako skvělý prostor zálohování, pokud váš počítač selže.

Chcete, aby nejlepší externí SSD byl také rychlý a spolehlivý, pokud se chystají odpovídat druhu kvality, kterou vidíme z nejlepšího NVME SSD uvnitř vašeho stroje. Pokud hledáte perfektní externí SDD, jsou USB typ-C tahy špičkové, i když celkově se výkon externích SSD v posledních letech hodně zlepšil. Někteří dokonce podporují 2 GB/S surové šířky pásma, takže můžete přenášet obrovské herní soubory za pár minut, než strávit hodiny zíráním na tento progresivní lištu.

Externí SSD je cenově dostupnější způsob, jak získat více úložiště pro herní konzole Sony PlayStation 5 nebo Microsoft Xbox Series X Series X. Ve většině případů můžete dokonce spustit hry přímo z samotného SSD, ale chápeme pochybnost kolem myšlenky.

Bez ohledu na velikost, rychlost a cena externího SSD, je pravděpodobné, že máme ten, který je pro vás uvedený níže uvedený. Každý z těchto záznamů, které jsme důkladně testovali, procházeli je skrz naši rukavici benchmarků, aby si mohli vydělat své právo ukládat vaše vzácné hry.

Nejlepší externí SSD

PC Gamer má záda

Náš zkušený tým věnuje mnoho hodin každé recenzi, aby se opravdu dostal do jádra toho, na čem vám nejvíce záleží. Zjistěte více o tom, jak hodnotíme hry a hardware.

1. Adata SE800 1TB

Všechno nejlepší externí SSD

Naše odborní recenze:

Specifikace

Připojení: USB 3.2 typ-c
Sekvenční čtení: 1 GB/S
Rozměry: 73 x 44 x 12 mm

Důvody k nákupu

Rychlá technologie NVME
Konkurenční cena
IP68 prach a vodotěsnost

Důvody, kterým se vyhnout

Používá rozhraní 10 Gbps Gen2

Hledáte něco s rychlou technikou NVME uvnitř? Adata SE800 1TB to má. Paměť TLC NAND? Kladný. IP hodnocení pro zvýšenou robustnost, včetně hydroizolace? Šek. A vše za atraktivní cenu ve srovnání s hlavními konkurenty.

Adata SE800 Ultra Fast 1TB opravdu má docela dost.

Začíná to s tím m.2 NVME Drive, přemostěn na rozhraní USB. V tomto případě je to 10 Gbps USB 3.2 Gen 2 rozhraní spíše než 20 Gbps USB 3.2 Gen 2×2 Připojení. Tato jednotka je však stále prohlašována, že je dobrá pro přenosy dat 1 GB/s v obou směrech. Abys nezapomněl, to je asi dvakrát tak rychle než jakékoli disky založené na SATA, včetně interních SSD spojených nativně přes SATA.

Díky tomu je mezi těmito SSD jedinečným a co víc, vzhledem k konkurenčním cenám, získáváte toto hodnocení IP efektivně zdarma. Výkon-moudrý, při testování, Adata přináší v titulku 1 GB/S pro sekvenční převody, zatímco zářez 4k náhodné propustnosti, která je srovnatelná s konkurencí při 21 MB/s pro čtení a 40 MB/s pro zápisy.

To vše souvisí s prachem a vodou IP68, což se zdá, že při testování dělá trik.

2. WD Black P50 Game Drive 1TB

Nejrychlejší herní jednotka USB typu-C ve městě

Naše odborní recenze:

Specifikace

Připojení: USB 3.2 2×2 Typ-C
Sekvenční čtení: 2 GB/S
Rozměry: 118 x 62 x 14 mm

Důvody k nákupu

USB 3.2 Gen 2×2 Connectivity
Až 2 GB sekvenční výkon

Důvody, kterým se vyhnout

Udržovací rychlost přenosu středního přenosu

Pokud hledáte rychlé externí úložiště poháněné USB pro hry, je to v současné době tak dobré, jak se dostane. Alespoň je to teoreticky. Hračka WD Black P50, kterou jsme zde testovali ve formátu 1TB a dostupné v příchutích 500 GB a 2TB, je vzácným plemenem externího SSD USB typu-C externího SSD. Je to proto, že podporuje nejrychlejší USB 3.2 Gen 2×2 20Gbps rozhraní, proto je schopno číst a zápis rychlostí až 2 000 MB/s.

Pokud jde o výkon v reálném světě, pokud jde o špičkový sekvenční, WD Black P50 snadno maximalizoval připojení 10 Gbps našeho testovacího počítače a zaregistroval něco přes 1 GB/s v obou směrech. Je pravděpodobné, že je schopen inzerovaných 2 GB/s se správným rozhraním, nicméně, ale.

Trvalá výkonnost je o něco méně působivá, přičemž výkon klesá na přibližně 375 MB/s po přibližně 30 GB přenosu dat. Výkon náhodného přístupu je spíše přiměřený než velkolepý, s čteními 22 MB/s a 40 MB/S pro metriku 4K QD1.

3. Zásadní X8 2TB

Externí SSD založená na NVME založená na NVME

Naše odborní recenze:

Specifikace

Připojení: USB 3.2 typ-c
Sekvenční čtení: 1 050 MB/s
Rozměry: 110 x 53 x 12 mm

Důvody k nákupu

Silný výkon NVME
Zdravé 2TB úložiště

Důvody, kterým se vyhnout

QLC Flash klesá trvalá rychlost

Pokud to všechno chcete, budete za to muset zaplatit. Někdy tedy má smysl kompromitovat. Zadejte klíčové X8 2TB USB typu-C SSD. Není to absolutně nejrychlejší vnější SSD na Zemi. Ale je to rychlé. Je to nesmírně prostorné. Je zabudován do opravdu pevného kovového pouzdra. A je to přitažlivé ceny. Ve skutečnosti je právě teď k dispozici při Best Buy za 239 $. To je o více než 150 $ méně než černá hra P50 WD ve 2TB.

A tak to dokazuje v našem testování, s klíčovým X8 dobrým pro necelé 1 GB/s pro sekvenční převody v obou směrech. Náhodný výkon 4K je také slušný pro tuto třídu jednotky, se čtením 27 MB/s a píše jen přes 40 MB/s na QD1.

Vzhledem k použití QLC NAND je jeden velký otazník trvalý výkon. Přestože rozhodující X8 však klesne na 380 MB/s s trvalým provozem, v našem testování to udržovalo tuto úroveň pro mnoho desítek GB, což je na stejné úrovni jako dražší pohon WD.

4. Samsung T7 Shield Portable SSD

Nejrobustnější, vysokorychlostní externí SSD

Naše odborní recenze:

Specifikace

Připojení: USB 3.2 Gen 2 Type-C
Sekvenční čtení: 1 021 MB/s
Rozměry: 88 x 59 x 13 mm
Záruka: 3 roky omezená

Důvody k nákupu

Dobré rychlosti přenosu

Důvody, kterým se vyhnout

Software není tak působivý
Možnost 2TB je příliš drahá

Shield T7 je nový přenosný NVME SSD Samsung, který je asi tak velký jako hrací karta. Být hodnocen na trvanlivost IP65, je klasifikován jako odolný proti prachu a odolný vůči vodě, což znamená, že je zaměřeno na tvůrce obsahu, kteří cestují, a z jakéhokoli důvodu by mohl skončit trochu mokrý nebo s trochou nečistot na jejich osobě.

Abych to vyzkoušel, nechal jsem SSD na terase v dešti na pár hodin, protože nepřítomné ponechání věcí venku se cítí spíš jako situace v reálném světě, ve které bych skončil. Mohl bych otevřít, zkopírovat a přenášet soubory bez zasažení výkonu, když jsem získal jednotku. Několikrát jsem také odhodil štít T7 před výškou stojícího stolu, dokud jsem nebyl spokojen se zvukem bouchnutí a znovu jsem použil pohon bez problémů.

Když ji držíte v ruce, necítíte to chatrné. Ve skutečnosti má hliníkové tělo pokryté gumovým pláštěm.

Pokud jde o externí SSD, zejména ty založené na NVME, je rychlost název hry. A štít T7 nezklame. Má sekvenční čtení rychlost 1021 MB/s a rychlost zápisu 896 MB/s, podle našeho benchmarkingu. Praktičtější testování zahrnuje přenos téměř 8 GBS v tomto týdnu v PC herních klipech na jednotce i mimo ni, což trvalo asi 6 sekund.

5. Samsung T5 SSD

Chytrý SSD postavený tak, aby vydržel

Naše odborní recenze:

Specifikace

Připojení: USB 3.1 typ-c
Sekvenční čtení: 484 MB/S
Rozměry: 76 x 58 x 10 mm

Důvody k nákupu

Mnohem rychlejší než HDD
Snadno se hodí do kapsy
Až 2 TB úložné kapacity

Důvody, kterým se vyhnout

Prémiové ceny znamená, že platíte více za stejnou kapacitu nalezenou jinde

Pro energetického uživatele, který to chce všechno – speed, kapacita a přenositelnost – a který je ochoten za to zaplatit prémii, je přenosný SSD T5 Samsung jedním z nejskromnějších řešení tam venku.

Naše testování prokázalo, že je nejen rychlejší než jakýkoli dostupný flash disk USB, má také kapacitu pevného disku a můžete jej v kapse docela nenápadně nést, vzhledem k tomu, že je to jen 76 x 58 x 10 mm.

6. Zásadní X6 2TB

Nejlepší vysokokapacitní externí pevný disk na trhu

Naše odborní recenze:

Specifikace

Připojení: USB 3.2 typ-c
Sekvenční čtení: 540 MB/S
Rozměry: 69 x 64 x 11 mm

Důvody k nákupu

2TB je hodně úložiště

Důvody, kterým se vyhnout

Mezi přesvědčivou a kompromitou existuje jemná hranice, pokud jde o externí USB typ-C SSD. Za vaše peníze naše testování prokázalo, že rozhodující X6 padá jen na špatnou stránku této propasti, ale stojí za to se podívat.

Jedním z důsledků knock-on tohoto architektonického rozdílu je, že x8 má 2 GB DRAM mezipaměti, zatímco X6 nemá vůbec žádný. X6 podpůrné funkce, jako je průchod Trim, což není vždy případ levnějších USB disků a zajišťuje, že výkon by měl být dlouhodobě udržován. Je to také velmi kompaktní pro 2TB jednotku, měří 69 x 64 x 11 mm.

Co se týče surového výkonu, rychlosti píku jsou trochu zklamáním při 378 MB/s, stejně jako 12 MB/S 4K QD1 propustnost zápisu. Rovněž stojí za zmínku, že výkon zápisu nakonec klesne na 180 MB/s s trvalou propustností. Při našem testování však nikdy neklesl méně než s více než 50 GB trvalého provozu.

7. Seagate Barracuda Fast SSD 1TB

Nejlepší rozpočet SSD založený

Naše odborní recenze:

Specifikace

Připojení: USB 3.2 typ-c
Sekvenční čtení: 540 MB/S
Rozměry: 93 x 79 x 9 mm

Důvody k nákupu

Dobrý softwarový balíček

Důvody, kterým se vyhnout

Průměrný výkon

Toto není nejrychlejší USB typ-C SSD, kterou si můžete koupit za hraní. Ale pak je to zdaleka nejdražší. Ve srovnání, řekněme, s WD Black P50 Game Drive, Branding of the Seagate Barracuda Fast SSD 1TB vypadá jako trochu úseku. Hodnoceno na 540 MB/S pro čtení a 500 MB/S pro zápisy, prostě není nikde tak rychlé.

Pak znovu, ta fantastická WD jednotka s NVME SSD a USB 3.2 Gen 2×2 20 Gbps rozhraní stojí zhruba o 75 procent více za stejnou 1 TB kapacity. Navíc z tohoto zvýšeného výkonu není na většině počítačů a všech konzolí k dispozici mnoho z tohoto zvýšeného výkonu kvůli omezené podpoře rozhraní.

Hodně, co je. Ale ne všechny. Rychlý SSD 1TB Seagate Barracuda je v podstatě sata SSD za mostem USB, což znamená, že výkon je omezen na 6 Gbps navzdory 10 Gbps USB 3.2 rozhraní Gen 2. A co víc, v našem testování nemohl SSD 1TB Seagate Barracuda ani doručit svůj skromný nárokovaný výkon a pro sekvenční výkon se sekvenčním zápisem taktoval jen 306 MB/S. Rovněž klesne na pouhých 190 MB/s s trvalým pracovním vytížením více GB.

Pravděpodobně ještě problematičtější je existence disků založených na NVME za podobné peníze. Například Ultra Rychlá 1TB Adata SE800 je pro špičkový sekvenční výkon dvakrát rychlejší. Je to škoda, protože SSD Seagate Barracuda vypadá úhledně s jeho elegantním krytem a stavovým světlem LED. A software pro synchronizaci a zálohování souborů Seagate je užitečný. Ale jinde je lepší výkon.

Nejlepší externí FAQ SSDS

Mám si koupit NMVE nebo SATA externí SSD?

Výkon-moudrý, vaše volba je mezi pohonem založenou na rozhraní SATA s mostem k USB nebo rozhraním NVME, opět za mostem USB. SATA založené na USB typu-C se vynoří na špičkovém výkonu asi 540 MB/s, zatímco NVME možnosti na Ante na maximum 2 GB/s.

Alespoň to teoreticky. K dosažení těchto vrcholů rychlosti byste potřebovali USB 3.2 Port Gen 2×2 s schopností 20 Gb / s. To je něco, co zůstává relativně vzácné na PC a notebookech a není k dispozici na žádné konzole, včetně nové Sony PlayStation 5 a Microsoft Xbox Series X. Místo toho najdete nejvyšší vysokorychlostní porty USB nahoře na 10 Gbps.

Opravdu je nepravděpodobné, že USB 3.2 Gen 2×2 se někdy bude široce používat. Místo toho pravděpodobně převezme USB 4 a zvýší šířku pásma na 40 Gbps. Dobrou zprávou však je, že USB 4 je zpětně kompatibilní s USB 3.2 Gen 2×2. Bude tedy možné získat maximální výkon z USB 3.2 Gen 2×2 20Gbps jednotky v budoucnosti pomocí rozhraní USB 4.

Jaký typ Nand Flash bych měl jít?

Specifikace rozhraní není jediným rozhodujícím faktorem, pokud jde o výkon. Funkce, jako je specifikace ovladače a typ a kvalita použitého NAND Flash, jsou také důležité, i když není vždy snadné identifikovat jemnější detaily. Mnoho výrobců se zdráhá citovat úplné specifikace. Například jednotky se čtyřúrovňovou pamětí QLC NAND budou mít tendenci mít horší základní výkon než ti s trojvrstvou TLC pamětí.

Součástí vašich výpočtů by také měly být také formový faktor a další ozdůbky. Některé jednotky jsou postaveny tak, aby byly obzvláště robustní; Mezi další patří doplňky jako šifrování hardwaru, stavové LED diody nebo dokonce skenery otisků prstů pro další zabezpečení. Některé z těchto funkcí poměrně tangenciální k základnímu nástupu do poskytování vysoce výkonného úložného prostoru pro knihovnu her. Ale možná také hledáte pohon, který může sloužit více než jedné roli.