Nejlepší fialové Fortnite Skins – Pro herní průvodce, všechny 1 500 V -bucks a epické (fialové) seznamu outfits ve Fortnite

Epické oblečení

Při získání Dark Wild Card Skin, která distribuuje hratelnou postavu soustředěnou kolem zločineckého podsvětí, se odkryty přidružení a hazardních her Gangů jsou odkryty. Tento balíček sbalení byl spuštěn na 10. sezónu 1. kapitoly Fortnite a požadoval, aby hráči zakoupili Pack tmavé odrazy za 15 $.99 z obchodu s položkou. Na oplátku jsou získány tři kosmetické oblečení podél nástroje pro sklizeň temných sekery.

Nejlepší fialové kůže Fortnite

Fialová je barva tajemství, královské hodnosti a třídy. Fortnite hrál na silné stránky této barvy a uvolňoval fialové kůže, které vydávají kryptické, mystické vibrace. Ačkoli ostatní barvy na spektru mají také krásu, jsme tu, abychom reprezentovali vynikající barvu: fialová. Zde jsou nejlepší fialové kůže Fortnite.

Nejlepší fialové kůže ve Fortnite

Cube Assassin

Cube Assassin ve Fortnite

Průkopnicky skvělý design Cube Assassin dokonale doplňuje jeho barvu. Assassin Cube je konečný šéf, vyvinutá geometrická pomlčka, omáčka, pokud chcete. Nemůžeme přestat obdivovat složitosti této kůže. Je to pyšnou barvu fialovou.

Velká pusa

Velká ústa ve Fortnite

Po vidění této kůže stále máme noční můry. S zlověstnou fialovou záře, velká ústa děsí hráče Fortnite všude a nechávají je simultánní úctu a strach. Zahrnutí fialové do designu této kůže zobrazuje velká ústa jako nepoznatelnou hrozbu, hrůzu, která nelze pochopit.

Galaxie

Skin Fortnite Galaxy

Tato kůže je klasická. S řadicími odstíny fialové a růžové má kůže Galaxy éterickou estetiku. Připomíná nám to krásu těsně za atmosférou a tajemství, které čeká. Fialový gradient zvyšuje tento pocit zázraku, což způsobuje, že se tato kůže jeví jako jiná světová.

Ztřeštěnec

Madcap ve Fortnite

Madcap zkontroluje všechny fialové krabice: tajemství, třída a kryptické vibrace. Tato kůže zobrazuje vnímající houbu, protože s fialovou barvou můžete dělat cokoli. Design Madcap obratně míchá fialovou a šedozelenou, aby vytvořil mystifikační pokožku, která nás nechává chtít více.

Havran

Raven ve Fortnite

Raven je původní nervózní kůže, která vyčerpala naše bankovní účty. Tato kůže používá tmavě fialové a černé barevné schéma k vytvoření zlověstného designu. Nevíme, kdo je Raven, ale my bychom se s ním nepořádali. Nechceme vraždy vran na našem ocasu.

Torin

Torin ve Fortnite

Torin je záhadný, ale nepopiratelně silný. Její úhledný design je v každé dimenzi v pohodě. Fialová na jejím mysu je účinným kontrastem se světle modrou na jejím obleku a vytváří zajímavou barevnou složení. Torin je druh charakteru, se kterým bychom byli přátelé, protože máme tolik společného: oba milujeme fialovou.

Dark Jonesy

Dark Jonesy in Fortnite

Dark Jonesy je špičkový fialový design. Jeho kůže dokonce nese stopy fialové, což z něj dělá certifikovaného zástupce vynikající barvy. Zářící runy na jeho oblečení nás nechávají přemýšlet o tom, jaký druh fialové magie objevil. Prosím, temné Jonesy, řekni nám.

U méně fialových seznamů Fortnite, pojďte se podívat na Fortnite Best Skins Ranked (srpen 2022) – Nejlepší oblečení vůbec! Zde na průvodcích pro hry.

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

Britlee hraje hry patnáct let. Primárně pokrývá League of Legends, TFT, MTG Arena a Genshin Impact. Obvykle ji můžete najít péče o její kuslanka khosekh nebo snění o Leon S. Kennedy.

Epické oblečení

Ramirez-Face Jonesy-Face headhunter-face Wildcat-Face Emmy-Face hector-face Evelynn-Face Mansu-Face Banshee-Face Renegade-Face Hawk-Face Rio-Face Vaughn-Face Spitfire-Face neznámé tváře

Burnut je název jednoho z epických oblečení pro hru Fortnite Battle Royale.

Top 7 vynikajících fialových Fortnite kůží

Napsáno

Někteří lidé si myslí, že nejlepší fialovou kůží ve Fortnite je Galaxy a jiní nejsou ani blízko. Ale jen se podívejte na všechny tyto další kůže!

Aktualizováno 29. srpna 2023

Top 7 vynikajících fialových Fortnite kůží

Kosmetické oblečení nasycené fialovými odstíny jsou pravidelně distribuovány epickými hrami. To je podníženo náš úvod do nejlepších fialových Fortnite kůží, které jsou k dispozici pro hráče PS4, Xbox, Switch a PC.

Luminos

Futuristický šaman, který skrývá znalost zapomenuté magie, sestoupil na Fortnite. Jeho cíl? Decimaci protivníků a hodnocení vyšší v žebříčku Fortnite. Dosáhne tohoto cíle při zdobení oblečení, které je pro šamany běžné. Například jeho okrádání je zbarveno v různých nasycení fialové a modré. Navíc si všimnete kryptických symbolů zářících během jeho oblečení, zatímco Titanium Headgear chrání tuto hratelnou postavu před blížícími se kulky.

1

Pojmenovala se světelná kůže, Tato hratelná postava byla propuštěna hráčům na 8. sezóně Fortnite během 1. kapitoly.

Bude stát účastníky 1500 V-bucks na nákup světelného, ​​ale tato přidružená cena pojme hráče s nástrojem pro sklizeň Astrální sekery a lunární světlo zpět bling. Navíc existují některé legitimní metody, jak získat V-Bucks zdarma, což je takové kůže mnohem přístupnější.

Castor

Master Alchymie a odhalte skryté záhady o Fortnite Battle Royale nákupem Castoru, magické postavy dostupné od 6. sezóny kapitoly 1. Jednotlivci, kteří se ocitli, že mají zájem o Castor, musí utratit 1500 V-Bucks a je to trochu drahé. Myslíme si, že pokud by tato kůže stála 1200 V-bucks, byla by to jedna z nejlepších kůží za cenu.

Tato kůže přesto obsahuje zlověstnou postavu zdobenou v okradených oděvech s nádhernými fialovými saturacemi a hieroglyfickými symboly. Plus, Oči čarodějů zářily během večerních nocí, aby pomohly hráčům děsivé své nepřátele.

2

Existují čtyři varianty Castoru, což kupujícím umožňuje přizpůsobit estetický design, který vykreslují přes bojiště. Neexistuje však další kostým děsivější než Castor Dark. Navíc se strach mezi vašimi protivníky zvyšuje, když zaměstnává nástroj pro sklizeň Spellbound personál a kluzák Magic Wings. Proto se Castor stal spolehlivým charakterem v sadě pokožky Arcane Arts.

Tmavá divoká karta

Při získání Dark Wild Card Skin, která distribuuje hratelnou postavu soustředěnou kolem zločineckého podsvětí, se odkryty přidružení a hazardních her Gangů jsou odkryty. Tento balíček sbalení byl spuštěn na 10. sezónu 1. kapitoly Fortnite a požadoval, aby hráči zakoupili Pack tmavé odrazy za 15 $.99 z obchodu s položkou. Na oplátku jsou získány tři kosmetické oblečení podél nástroje pro sklizeň temných sekery.

3

Dark Wild Card, Dark Red Knight a Dark Jonesy jsou zařazeny do balíčku Temných odrazů. Všechny tři postavy mohou využít svou sekundární zbraň k odstranění sestřelených nepřátel a sklizeňů přes mapu Fortnite. Přesto se hráči naklonili k tmavé kůži divoké karty, protože jeho 3dílný fialový oblek je posetý hieroglyfickými symboly. Navíc jeho přítomnost poskytuje zlověstný pocit nepřátelům, kteří jim způsobí, že se dostanou do porážky. To by nebylo možné, kdyby epické hry neobsahovaly děsivou masku brankářů do tmavé divoké karty.

Cube Assassin

Ovládat vesmíry Anti-Matter a zaměstnávat svou sílu k ničení nepřátelských sil získáním získávání Cube Assassin, hratelná postava vydaná podél sady Glyph Aura. Tento balíček udělil účastníkům nástroj pro sklizeň Cool Edge a kubistiku slepý. Skrese Cube Assassin však není pořízena bez členství v posádce Fortnite. S tímto balíčkem je proto spojen prvek vzácnosti.

4

Fortnite posádka je k dispozici za 11 $.99 měsíčně prostřednictvím účtu Epic Games. Jednotlivci, kteří udržují členství, získali v prosinci 2021 Assassin Cube Assassin. Bude udržovat zajímavý oblečení sestávající z fialového blesku a fialové hieroglyfy omítnuté přes její zčernalé kombinézy. Navíc jsou krystalizované diamanty zobrazovány na oděvu této postavy. Bude to využitím těch krystalizovaných diamantů, že archaická magie je odemčena a používána k porážce nepřátel napříč mapou Fortnite jako Assassin Cube Assassin.

Tmavý vrchol

Dále něco opravdu exkluzivního. The Xbox One S – Fortnite Dark Apex Bundle stojí spotřebitelé 380 $.00 v USD. Tato specializovaná konzole umožnila hráčům získat sadu Dark Apex, který představil exkluzivní postavu s názvem Dark Vertex. Tato hratelná postava je obrněna s metalizovaným rámem těla nasyceným v tmavě fialové. Rovněž si ponechá charakteristiky identické s Android Humanoids a bude uděleno nástroj pro sklizeň Temného břitvy. Kromě toho je distribuován The Dark Forerunner Glider, aby se zvýšila schopnosti, které si člověk udržuje na Travel Fortnite.

5

Jak již bylo zmíněno, budete muset získat balíček Xbox One S – Fortnite Dark Apex, abyste vytvořili tuto hratelnou postavu. Tento požadavek udělal z Temného vrcholu vzácnou komoditu v této hře pro více hráčů. Někteří dokonce tvrdí, že tato postava dosud poskytla nejlepší kůži Fortnite.

Ztřeštěnec

Houby mágové existovali v průběhu tisíciletí a dělají se v bitvě Fortnite Royale. Jako takové, mystické znalosti tisíce let jsou poskytovány hráčům, kteří si koupí krále houby na 1500 V-bucks. Na oplátku vám bude udělena nástroj pro sklizeň Skincap Skin a Crescent Shorom.

6

Šok a intrika jsou dvě slova popisující, co hráči cítí při nákupu kůže Madcap. Bude nosit mimořádné oblečení sestávající z kouzelníka podobného oblečení. Navíc jsou čepice houby umístěny jako Madcapova hlava. To vytvoří jedinečnou estetiku, která zmatuje nepřátele, aby si mysleli, že jste součástí mapy Fortnite. Navíc saturace Blue & Purple nalezená v jeho kosmetickém out navíc vytvoří záhadný vzhled, který vzrušuje kupující, zatímco překvapují soupeři. Je to tato kombinace, která je umožněna Madcap stát se jedním z nejvyšších outfitů Fortnite.

Galaxie

Využijte vesmír a využijte tuto sílu k odstranění rad získáváním souboru galaxie, která je považována za neuvěřitelnou vzácnou kůži Fortnite. Proč? Protože hráči vyžadovali vlastnictví řady Samsung Galaxy S9. Proto jsou zapotřebí související náklady na nákup tohoto smartphonu.

Jednotlivci, kteří tento cíl splní, jsou však vydáni nejlepší fialovou dostupnou kůži Fortnite. navíc, Budou jim poskytnuto nástroj pro sklizeň sekery a kluzák na objevování sekery. Tyto příslušenství jsou navíc odměněny hráčům, kteří vlastní řadu Samsung Galaxy S9.

7

Galaxy Skin je považována. Je to proto, že tato postava polobože využívá vesmír k získání mocností, které odstraní každého nepřítele.

To je zřejmé, když je svědkem jeho oděvu, který zahrnuje Stardust & Planetary Systems, aby znovu vytvořili mlhoviny fialových esc v galaxii Mléčné dráhy. Navíc si všimnete neutronových hvězd, které se spirájí kolem této postavy a vyzařují záření nad rámec toho, co nepřátelé mohou fyzicky zvládnout. Proto jsou úmrtí bezprostřední, když se odpůrci přiblíží k sadě kůže Galaxy.

Například několik her pro více hráčů zavedlo postavy s fialovým sadami kůže. Je to toto odhodlání vůči uživatelské základně, která umožňuje Epic Games ovládat krajinu pro více hráčů.

Tento článek obsahuje přidružené odkazy, které jsou označeny . Pokud chytíte cokoli, co zmiňujeme pomocí našich odkazů na doporučení, můžeme získat malou provizi. Neexistují však žádné další náklady. Pokud se chcete dozvědět více, podívejte se na naši stránku s přidružením.