Nejlepší HCR 56 LOADOUT WARZONE 2 (B -Tier): Ultimate Guide Aktualizovaný, Best HCR 56 Load for Modern Warfare 2 Season 5 – Charlie Intel

Nejlepší načtení HCR 56 pro moderní válku 2 sezóna 5

Naše doporučené smrtící zařízení pro spárování s HCR 56 je Vrtací poplatek. Podle našeho názoru je to jedna z nejvíce „rozbitých“ položek v současné Warzone 2.0 meta, protože to poskytuje masivní podporu povědomí hráčů, které se dobře spáruje s pomalým a metodickým tempem současné hry.

Nejlepší HCR 56 LOADOUT WARZONE 2 (B-Tier): The Ultimate Guide [Aktualizováno]

HCR 56 je v současné době zbraň B-Tier, ale věříme, že HCR 56 je hlavním kandidátem, který má být součástí meta WZ2 Season 2 Meta. Rozbijeme naše nejlepší načítání HCR 56 a poskytujeme všechny přílohy a ladění.

HCR 56: Klíčové s sebou

 • Aktuální přílohy nejlepší načítání pro HCR 56 jsou: Harbinger D20, AIM OP-V4, FTAC Ripper 56, 5.56 Vysoká rychlost, STIP-40 GRICK
 • Doporučujeme vzít si specialistu na zbraně Perk, abyste využili nadměrné (duální primary)
 • Věříme, že HCR 56 je hlavním kandidátem, aby byl součástí meta sezóny WZ2 Season 4

Obsah

HCR 56 Aktuální meta: B-Tier

HCR 56 je v současné době jedním z nejlepších LMG ve WZ2 (viz Full Warzone 2.0 seznamu stupňů stupňů). Doporučujeme spárovat HCR 56 s SMG pro optimalizaci pro TTK na dálku i zblízka. Fennec 45 a Lachmann Sub jsou skvělé možnosti boje z těsné čtvrtiny.

Zatímco HCR 56 nemusí být na stejné úrovni jako dominantní RPK, je to stále neuvěřitelně životaschopné a zabalí úder. Protože je to LMG, HCR 56 není nejrychlejší zbraň a může se cítit neohrabaně při pohybu a zaměření dolů. To je však spojeno s jeho vysokým poškozením spárovaným s rychlým TTK ve Warzone 2.0. Budování této zbraně ke snížení zpětného rázu vám poskytne nejlepší příležitost k zasášení vašich výstřelů.

Příběh pokračuje níže

Hráči mohou odemknout HCR 56 prvním odemknutím STB 556 na Rank 41 a poté vyrovnat STB 556 na úroveň zbraně 20.

Moderní válka 2 M16 načítání

HCR 56 Doporučené přílohy

 • Čenich: Harbinger D20
  • ⇕: +1.40
  • ⇔: +1.00
  • ⇕: +0.80
  • ⇔: +0.40
  • ⇕: -3.00
  • ⇔: +1.80
  • ⇕: +1.00
  • ⇔: +0.45
  • ⇕: +0.70
  • ⇔: +9.00

  HCR 56 Doporučené taktické: kouřový granát

  Naše doporučené taktické vybavení pro spárování s HCR 56 je Kouřový granát. Smokové granáty jsou ve WZ2 neuvěřitelně efektivní vzhledem k krátkému TTK hry. Kouřové granáty výrazně brání schopnosti soupeře získat cíle a jsou skvělým způsobem, jak se uvolnit z boje, když jsou karty naskládány proti vám.

  Příběh pokračuje níže

  HCR 56 Doporučená smrtelná: Vrtací poplatek

  Naše doporučené smrtící zařízení pro spárování s HCR 56 je Vrtací poplatek. Podle našeho názoru je to jedna z nejvíce „rozbitých“ položek v současné Warzone 2.0 meta, protože to poskytuje masivní podporu povědomí hráčů, které se dobře spáruje s pomalým a metodickým tempem současné hry.

  HCR 56 Doporučený balíček Perk: Specialista na zbraně

  Warzone 2 Weapon Specialist 2

  Náš doporučený balíček Perk pro spárování s HCR 56 je Specialista na zbraně. Toto je jediný balíček, který v současné době nabízí Overill (Schopnost nést dvě primární zbraně), který bude vyžadován k kombinování HCR 56 s možností CQ na pokrytí blízkých čtvrtí i středního rozsahu.

  Příběh pokračuje níže

  Potenciální změny rovnováhy v budoucnosti pro HCR 56

  Zatímco HCR 56 je zbraň B-Tier a jedním z nejlepších LMG ve hře, necítí se tak zlomený jako některé jiné volby zbraní v současné meta. Mimoil stále vyžaduje dobrou sestavu a dovednost kompenzovat. Pro HCR 56 existuje potenciál pro Nerf z hlediska poškození, ale celkově se tato zbraň zdá být na dobrém místě, která těží z Nerfů na jiné zbraně, aniž by nutně dostával samotný buff.

  Při pohledu na testování nebo sdílení načítání Warzone?

  Zleague.GG má v naší mobilní aplikaci jednu z největších hráčů Warzone. Stáhněte si aplikaci ještě dnes a podělte se o své oblíbené načítání do zdroje, abyste získali zpětnou vazbu od ostatních členů komunity. Můžete sdílet klipy a zobrazit své vlastní načítání v akci a najít si několik nových následovníků. Když jste tam, zkuste funkci týmu a vytvořte nové jednotky a podívejte se na statistiky výkonu každého člena.
  Můžete také vyzkoušet své nakládky v konkurenční hře s Warzone Tournaments Z League. Všechny turnaje Z League využívají algoritmy pro proprietární dovednosti (SBMM), abyste zajistili, že jste vždy umístěni do divize s podobně kvalifikovanými hráči.

  Nejlepší načtení HCR 56 pro moderní válku 2 sezóna 5

  HCR 56 v moderní válce 2

  Aktivita

  HCR 56 Modern Warfare 2 je LMG z Bruen Bullpup Weapon Platform, která připomíná AUG z předchozích titulů. Pokud máte tuto zbraň ve svých památkách, zde je nejlepší načítání HCR 56 v Modern Warfare 2 Season 5.

  Modern Warfare 2 Season 5 má několik možností dlouhého doletu, zda hráči dávají přednost odstřelovačům, pušky Marksman, bitevní pušky nebo těžké LMG, které zabalí úder.

  HCR 56 je určitě ten druhý, představuje dobré hodnocení škod, skvělý rozsah a nejlepší manipulace ve své třídě. Pro ty, kteří chtějí využít HCR 56 LMG, je zde naše nejlepší načítání a také to, jak mohou hráči odemknout zbraň.

  Článek pokračuje po reklamě
  Článek pokračuje po reklamě

  • Nejlepší moderní válečná válka 2 HCR 56 Načítání příloh
  • Nejlepší výhody a vybavení pro moderní válku 2 HCR 56 načítání
  • Jak odemknout HCR 56 v Modern Warfare 2
  • Nejlepší alternativy HCR 56 v moderní válce 2

  Nejlepší moderní válečná válka 2 HCR 56 Načítání příloh

  • Hlaveň: 18 ″ Bruen Guerilla
  • Čenich: Sakin Tread-40
  • Zadní přilnavost: Bruen Q900 Grip
  • Optický: SZ Sigma-IV Optic
  • UnderBarrel: FTAC Ripper 56

  Za prvé, nejdůležitější součástí tohoto moderního válečného 2 HCR 56 načtení je 18 ″ Bruen Guerilla Barrel, protože tato připoutání výrazně zvýší vaši přesnost se zbraní a poskytne kontrolu zpětného rázu a rychlost pohledu na cíl.

  Protože je zpětný ráz HCR 56 poměrně obtížné ovládat, FTAC Ripper 56 UnderBarrel a Sakin Tread-40 Člání také pomůže snížit zpětný ráz, což vám umožní zůstat na cíli.

  Čelit ztrátě reklam a rychlosti pohybu z hlavně a tlamy, Bruen Q900 Grip Zvýší rychlost zaměřené na cíl a rychlosti sprintu k ohni, což vám umožní být o něco hbitnější s LMG.

  Článek pokračuje po reklamě

  A konečně, železné památky nejsou na HCR 56 nejlepší, takže SZ SIGMA-IV OPTIC je pro vás pěkný, čistý pohled, abyste viděli nepřátele jasně.

  Článek pokračuje po reklamě

  HCR 56 Modern Warfare 2

  Nejlepší výhody a vybavení pro moderní válku 2 HCR 56 načítání

  • Základna 1: Bombová skupina
  • Základna Perk 2: Bitva ztuhla
  • Bonus perk: Rychlé ruce
  • Ultimate Perk: Rychlá oprava
  • Taktické vybavení: Flash granát
  • Smrtící vybavení: Frag granát
  • Polní upgrade: Mrtvé ticho

  Pokud jde o výhody, odešli jsme Bitva ztuhla a Bombová skupina, Stejně jako u tohoto LMG se možná ocitnete v držení linií dohledu a pozic moci kvůli jejímu nedostatku mobility a nepřátelé vás mohou pokusit vyplavit vybavením.

  Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
  Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

  Vybrali jsme Rychlé ruce Jak náš bonus potemně, protože HCR 56 má docela pomalé načtení díky svému masivnímu 60-rohovému časopisu. Konečně, pro konečný výhoda, kterou jsme našli Rychlá oprava být velmi užitečný, zejména poté, co hráči objevili slabé stránky duchů.

  Článek pokračuje po reklamě

  Pak pro vybavení budete chtít použít důvěryhodnou Frag a Flash granát, protože s těmito dvěma opravdu nemůžete pokazit. A konečně Mrtvé ticho Upgrade pole vám může poskytnout tolik potřebnou zvýšení rychlosti s HCR 56, stejně jako určité utajení.

  Článek pokračuje po reklamě

  Jak odemknout HCR 56 v Modern Warfare 2

  Aby se odemkl HCR 56 v moderní válce 2, musí hráči nejprve Reach Rank 41 Odemknout STB 556. Poté budou hráči muset Získejte STB 556 na úroveň zbraně 20, který odemkne HCR 56.

  Článek pokračuje po reklamě

  To může být docela grind, takže pokud se chcete co nejrychleji odemknout HCR 56, ujistěte se.

  Nejlepší alternativy HCR 56 v moderní válce 2

  Moderní válka 2 HCR 56 je v podstatě verze LMG STB 556, takže je to přirozeně skvělá alternativa AR.

  Pokud byste raději používali jiný LMG, jak Raal Mg, tak 556 Icarus jsou také skvělé alternativy k HCR 56.

  Článek pokračuje po reklamě

  Pro moderní průvodce a tipy pro moderní válečné 2 najdete v následujících článcích: