Nejlepší herní židle v roce 2023 | PC hráč, 5 nejlepších herních židlí, které jste vyhráli, stydíte se za vlastnutí

5 nejlepších herních židlí, které jste vyhráli, stydíte se vlastnit

Contents

Opravdu jde o nalezení toho, co je pro vás to pravé, a hodně času to je herní židle, protože, buďme upřímní, líbí se vám jeho vzhled. To je naprosto dobrý důvod k tomu, aby se toto rozhodnutí učinilo, jen se ujistěte, že neotočíte pohodlí a ergonomii pro styl a vkus.

Nejlepší herní židle v roce 2023

Zacházejte se svým zadním systémem na jednu z nejlepších herních židlí.

 • Rychlý seznam
 • Nejlepší celkově
 • Nejlepší cenově dostupné
 • Nejlepší kancelářská židle
 • Nejlepší luxusní židle
 • Nejlepší podpora zpět
 • Nejlepší pro větší lidi
 • Jak testujeme
 • FAQ

Pokud jde o nejlepší herní židle, nejvyšší prioritou by měla být vždy kombinace ergonomických výhod a kvality solidních sestavení, s pohodlím a přizpůsobením přichází v těsné vteřině. Na tuto věc strávíte strašlivý čas; Proč ne jít na ten, který vydrží?

Zatímco některé z nejlepších herních židlí mohou přijít s vyšší cenovkou, pamatujte, že to je užitečná investice do vaší dlouhodobé pohody. Naše těla vyžadují správnou péči a The SecretLab Titan Evo vyniká jako jeden z nejlepších herních židlí dnes a mísí nejlepší funkce z předchozích modelů SecretLabu.

Herní židle přicházejí v různých návrzích, od závodních autosedaček až po tematické židle, které jsou stravování po preferencích každého hráče. Herman Miller X Logitech G Emadoty nabízí vynikající podporu bez honosné herní estetiky pro ty, kteří hledají podhodnocenou, ale stylovou možnost. Může to však být ceny podobně jako špičkový herní počítač.

Rozsáhle jsme testovali řadu herních židlí od renomovaných společností a zajistili, že každá židle v této příručce prošla přísnou kontrolou a prokázalo se, že jeho hodnota. Zatímco levnější kancelářské židle se mohou zdát lákavé, investice do vaší ergonomie je rozhodnutí, za které vám vaše tělo z dlouhodobého hlediska děkuje. Dopřejte si něco zvláštního a dejte svému zadnímu péči, kterou si zaslouží.

Rychlý seznam

1. Secretlab Titan Evo

Nejlepší židle celkově

The SecretLab Titan je měřítkem, podle kterého soudíme všechny ostatní herní židle. Chcete -li vydělat tuto roli, zaškrtl všechny políčka, které byste mohli požádat o herní nábytek: je to pohodlné, podpůrné, a to důležitě také vypadá skvěle.

2. Corsair TC100 se uvolnil

Nejlepší cenově dostupná židle

Silný polštář, široký design a rafinovaný styl z něj činí dobrou herní židli, ale skutečnost, že se Corsair podařilo snížit cenu bez kompromisů na pohodlí, je to, co způsobuje, že TC100 je uvolněný a skvělý herní židle.

Nejlepší kancelářská židle

Nejlepší křeslo v kanceláři

Skvělá možnost Pokud jste po něčem tradičnějším, design sítě Neuechair vás udržuje v pohodě po dlouhou dobu a nabízí elitní kvalitu sestavení.

Nejlepší pro luxus

4. Herman Miller ztělesňuje

Nejlepší luxusní židle

Herman Miller ztělesňuje prémii. S vynikajícím pohodlím a zárukou trvajícím deset let je to absolutně předseda volby, pokud jste ochotni investovat do ergonomie.

Nejlepší podpora zpět

Nejlepší pro podporu zpět

Pokud potřebujete nejvyšší bederní podporu, má Nobechairs záda. Plně nastavitelný pro vaši jedinečnou kostru, je snadné ji vyrobit a ospravedlnit cenovou značku.

Nejlepší pro velké lidi

Nejlepší pro větší rámy

Přicházející ve dvou velikostech – L a XL – Kaiser 3 je nejlepší herní židle pro každého, kdo považuje většinu židlí příliš těsnou nebo příliš chatrnou. Je to velké, je to solidní, je to pohodlné – je to opravdu úžasné.

Nejlepší herní židle 2023

PC Gamer má záda

Náš zkušený tým věnuje mnoho hodin každé recenzi, aby se opravdu dostal do jádra toho, na čem vám nejvíce záleží. Zjistěte více o tom, jak hodnotíme hry a hardware.

Celkově nejlepší herní židle

1. Secretlab Titan Evo

Nejlepší herní židle

Naše odborní recenze:

Specifikace

Typ sedadla: závody zpět, vyrovnaná základna sedadla
Hmotnostní kapacita: Až 180 kg (397 liber, pouze velikost XL)

Důvody k nákupu

Magnetický polštář a kryty
Všechno, co chceme na herní židle, se objeví

Důvody, kterým se vyhnout

Priccier než starší židle SecretLab
Tříletá záruka není shoda pro některé ergo židle

The SecretLab Titan je měřítkem, podle kterého soudíme všechny ostatní herní židle. Chcete -li vydělat tuto roli, zaškrtl všechny políčka, které byste mohli požádat o herní nábytek: je to pohodlné, podpůrné, a to důležitě také vypadá skvěle. Nic z toho se nezměnilo s tajemstvím Titan Evo 2022, což je nejnovější židle z The SecretLab Lot (ignoruje jeho datované jméno v roce 2023).

Spíše než šlapat starou půdu, pojďme přímo do dobrých věcí. SecretLab představuje Titan Evo pro široké publikum, se třemi dostupnými velikostmi: malý, pravidelný a extra velký. Výhodou této bytosti se již nemusíte dívat na jiný model židle, abyste našli správné přizpůsobení – Titan Evo by měl pokrýt většinu základen.

SecretLab přidal do základny sedadla menší křivka, o které se říká, že vás udrží ve zdravém pozici. Je trochu těžké říci, zda takové jemné zakřivení opravdu dělá hodně, aby mě udržovalo bezpečně zamčené po celý den, i když sedadlo je hodně pohodlné, stejně jako spoustu pěnové polstrování.

Uživatelsky přívětivá ergonomie činí Titan Evo skvělým vhodným pro dlouhé noci nebo osm hodin klepnutí na práci. Je to vysoce nastavitelné, což znamená, že můžete snadno přibít skvělou fit. Je tu také něco, co se dá říci o 4D loketních opěrkách a polštáři hlavy, které jsou magnetické.

Četli jste to správně, magnetický polštář hlavy. Jednoduché řešení pro chlápné popruhy, Titan Evo s tím všechno s několika mocnými magnety.

2. Corsair TC100 se uvolnil

Nejlepší cenově dostupná herní židle

Naše odborní recenze:

Specifikace

Náklon: 90–160 stupňů
Hmotnostní kapacita: 120 kg (264 liber)

Důvody k nákupu

Prostor k sezení kříženo
Dobrá cena za tkaninu i koženku

Důvody, kterým se vyhnout

Omezená nastavitelnost hlavy hlavy
Malé problémy se shromážděním

Jako vždy, Corsair se valil do prostoru herní židle s rafinovaným židlem ve stylu závodníka, která vám nebude mít přestavbu pro privilegium sedět v něm. Pokud jste rádi, že uděláte několik obětí, je to určitě dobrý uchazeč o nejlepší levnou herní židli. Právě teď spěch Corsair T3 udržuje nás na straně dostupných herních židlí, takže jsem od tohoto nového přírůstku do ekosystému očekával skvělé věci. A nebyl jsem zklamaný.

Herní židle TC100 a T3 jsou v mnoha ohledech vysoce srovnatelné, v neposlední řadě v jejich jednoduchém barevném a 160 stupňovém sklonu. Hlavní věc, na kterou je třeba zdůraznit, je cenový rozdíl. Za 70 $/100 £ méně než T3 očekáváte od TC100 nějaký kompromis, ale ještě musím rozeznat, jak se Corsair podařilo tolik snížit cenu a v podstatě více židle.

Je to o něco kratší s opěradlem 81 cm, ale místo vysokých TC100 uvolněných jde široko. Má širší opěradlo, více polštáře na sedadle a jemnější úhly posílení (boční polštář) pro ty krásná, tlustá stehna … odtud „uvolněná“ nomenklatura.

3. Neuechair

Nejlepší kancelářská židle pro hraní her

Naše odborní recenze:

Specifikace

Typ sedadla: Židle úkolu
Náklon: 85–130 stupňů
Hmotnost: 108 kg (240 liber)

Důvody k nákupu

Směšně robustní a dobře vyrobené
Pohodlné a podpůrné

Důvody, kterým se vyhnout

Loketní opěrky nejsou brilantní

Neuechair jsme již léta doporučovali jako nejlepší kancelář/předseda úkolu, i když jsem se připojil k hardwarovému pokrytí hráče PC Gamer. Protože bych neměl tu čest vyzkoušet židli pro sebe, chtěl jsem se ujistit, že to bylo doporučení, které bych mohl stát pozadu.

Ale nemohu. Místo toho je to doporučení, na které musím sedět, protože to je jistě pohodlná židle.

Pocházející ze stejné stabilní jako naše oblíbené herní židle – The SecretLab Titan Evo – není divu, že Neuechair je vynikající místo. Ale je to velmi pracovní křeslo, ne Hraní židle.

Tím tím myslím, že je navržen tak, aby byl použit při práci u stolu, ne k salonku při kopání zpět s ovladačem v ruce. Není to tak, že je to nepříjemné ve svém plně skloněném stavu, ale ani s volitelnou hlavou hlavně to není pozice, ve které budete chtít být posazen na dlouholetní herní relaci.

4. Logitech G X Herman Miller ztělesňuje

Nejlepší high-end herní židle

Naše odborní recenze:

Specifikace

Typ sedadla: Židle úkolu
Hmotnostní kapacita: 136 kg (300 liber)

Důvody k nákupu

Stimuluje tok krve a kyslíku
Bezkonkurenční podpora zad
Záruka na 12 let/24 ​​hodin

Důvody, kterým se vyhnout

Ve srovnání s většinou je čelisti drahá
Žádná hlavně hlavy

Možná jste slyšeli o ztělesnění Herman Miller. Po dlouhou dobu zabíralo nejvyšší pozici v našem nejlepším komoře v kanceláři, ale to skončilo. Ne kvůli nedostatku pohodlí nebo uznání, jednoduše proto, že slavný výrobce židle se spojil s Logitech, aby vytvořil něco šitého přizpůsobení našich herních rumps.

Herman Miller X Logitech G z větší části ve skutečnosti není ve skutečnosti úplný odklon od starého. Vyzkoušené, testované a široce uznávané design, herní ztělesnění přichází v nové černé a modré barvě, s obyčejnými černou také k dispozici, pokud jdete pro vzhled střízlivého/Edgelorda. Vzadu je také malá značka Logitech G, která neslouží žádnému účelu, o kterém vím, a logo Logitech G přes horní pásmo opěrky.

Nejsem si jistý, že společnost Logitech Collab přináší na párty hodně, ale značka je výrazně lehký dotek vedle herních herních židlí, na které jsme zvyklí jako hráči PC, a v důsledku toho se cítí elegantní.

Nejsou to tolik změn, které způsobují, že ztělesnění vyniká jako jedna z nejlepších herních židlí. To je to, co bylo udržováno stejné. Vyzkoušený a testovaný design ztělesnění je jednoduše jednou z nejlepších židlí pro práci v kanceláři nebo hraní. Je to neuvěřitelně pohodlné při dlouhodobém používání, podporuje aktivní a zdravé držení těla a je snadno namontováno na váš rám.

5. Noblichairs Hero

Nejlepší herní židle pro podporu zpět

Naše odborní recenze:

Specifikace

Typ sedadla: Závodní sedadlo
Náklon: 90–135 stupňů
Hmotnost: 150 kg (330 liber)

Důvody k nákupu

Skvělé pro bederní podporu
Ideální pro větší rámy
Má pevné sedadlo a zpětné azastva

Důvody, kterým se vyhnout

Trochu pevné pro pohodlí
Opěrky by mohly být pohodlnější

Při nákupu herní židle je snadné zapomenout na vaše zdraví. Koneckonců, většina z nich je inzerována jako luxusní, polstrované trůny, které uklidňují vaši bolest, když rozbijete kecy ze svých nepřátel v Apex Legends. Ale to není pravda a pro některé je důležité vybrat židli, která bere podporu vážně.

S některým týmem, který jej používal denně téměř rok, můžeme důkladně doporučit hrdinu Nobechairs v kožené kožené UPVC. I když to není nejzajímavější židle nebo nejnovější, určitě to dělá dobrou práci, když se stará o vaše záda.

Hrdina je snadno sestavitelný, s výjimkou bitů, kde připevňujete záda ke sedadlu, takže se ujistěte, že na to máte kamaráda. Je to pevné a podpůrné a extrémně robustní. Jako varovné slovo: Je to podstatné, takže pokud dáváte přednost měkčímu židli, která není pro vaše bederníka tak dobrá, možná to pro vás není.

6. AndAseat Kaiser 3 XL

Nejlepší herní židle pro větší rámec

Naše odborní recenze:

Specifikace

Typ sedadla: Závodní sedadlo
Náklon: 90–165 stupňů
Hmotnost: 180 kg (397 liber)

Důvody k nákupu

Nastavitelná bederní podpora

Důvody, kterým se vyhnout

Umístění knoflíků bederní podpůrné není ideální

Kaiser 3 xl je fantastická židle pro každého, kdo hledá trochu více krouticí místnost než vaše obvyklé herní sedadlo. Kaiser 3 je dodáván ve dvou velikostech: velké a extra velké. Velkého ubytování hráčů 4’11 až 6’2 ‘(150-190 cm) a extra velký je pro hráče 5’11 ”až 6’9” (181-210 cm). Ten, který mám to potěšení zažít, je extra velký.

Šířka extra velké je pro střední až xxxl, takže ať už máte gluteus maximus nebo gluteus minimus tato židle se hodí.

Kaiser 3 opravdu dává možnosti. Tato židle je k dispozici ve dvou typech materiálů, prémiové kožené PVC a plátěné látky. Prémiová kůže je dodávána v sedmi různých barvách, včetně oranžové, růžové a modré. Plátno je dodávána ve dvou barvách; Charla a popela šedá. Židle, kterou jsem testoval, je prémiová PVC Leather Elegant Black, která se podobá džungli 2. Jungle 2 je vidět s oranžovými akcenty.

Všechny tyto věci jsou v pohodě, správně? Je skvělé, že Kaiser 3 se sklopí na 165 stupňů, má dvě páky, jeden ovládá náklon, druhý ovládá výšku židle, která ji zvyšuje asi tři palce. Všechny tyto věci jsou skvělé pro pohodlí.

Přiznejme si to, trávíme tady hodně času v PC Gamer sedí na našich zadcích. A to z nás dělá dokonalými kandidáty na testování herních židlí. Pokud jde o jejich testování, věnujeme značné množství času parkování našich posteriorů v různých herních a kancelářských židlích, protože je to opravdu pouze pomocí židle po delší dobu, kterou se dozvíte, kde vás podporuje a podporuje a podporuje a a podporu kde by to mohlo chybět.

Takže budeme používat každou z herních židlí, které testujeme jako naše hlavní pracovní sedadlo pro čas, kdy testujeme židli. Tímto způsobem můžeme získat pocit, jaké by to bylo skutečně žít s konkrétním kusem herního nábytku, jak bychom to udělali, kdybychom si ho koupili sami.

Znamená to také, že můžeme testovat dlouhověkost věcí, jako jsou různé páky a ovládací prvky, také v průběhu času. Měli jsme problémy, kde některé levnější značky měly plastové páky, které by prostě nevydržely.

Subjektivní zážitek ze sezení je nejdůležitějším faktorem při testování herních židlí, ale skutečný zážitek z budování je také důležitý. Nechceme mít židli, která se z nás pokouší kousnout, když přijdeme nainstalovat zpětný odpočinek, nebo má špatně obráběné otvory, které se nezarovnávají.

A hodnota je pro nás také klíčová. Židle nemusí být levná, ale pokud se cítí, jako by to stojí za to, že se očekáváte, že zaplatíte, pak má hodnotu.

Nejlepší herní židle FAQ

Jsou herní židle skutečně špatné?

Mezi nedávnými články o účincích posazení na vaše tělo a naše experimentování se stojícími stoly si můžete myslet.

To nemohlo být dále od pravdy.

Jako hráči a pracovníci kanceláře trávíme významný kus každého dne sedící na našich peněžních tvůrcích před obrazovkou. Vzhledem k tomu, že většina z nás to neplánuje změnit to kdykoli, má smysl to jen na skvělé židli. To je to, co jsem se rozhodl najít.

Chtěli jsme najít židle, které maximalizovaly pohodlí, podporu a hodnotu. Mluvili jsme s Melissou Afterman, MS CPE, vedoucím hlavním ergonomistou s VSI Risk Management & Ergonomics, Inc., kdo se specializuje na nastavení pracovní stanice.

„Absolutně, židle jsou stále v pořádku,“ řekla mi. „Ano, víme, že příliš dlouho sezení je pro vás špatné. Skutečností je, že stát příliš dlouho je pro vás stejně špatné, takže odpověď je pohyb. Přestávky, vstávání alespoň každou hodinu a pohybující se, nebo změníte svou pozici od stojícího na sezení každou hodinu, abyste nestojí příliš dlouho.”

„Pokud píšete a pracujete v počítači, opravdu chcete více vzpřímené podpory, abyste mohli udržovat držení neutrální páteře a nechat tě židli držet,“ řekla. „Ale když přepnete do herního režimu, možná budete chtít trochu sklopit, abyste si uvolnili dolní část zad a přitom mít v této poloze stále dobrou podporu. Takže je důležitá zamykací opěradlo a/nebo nějaká kontrola napětí.”

Další funkcí, kterou je třeba hledat, i když má tendenci najít na dražších modelech, je posuvník sedadla pánve. To vám umožní posunout polohování zadku dopředu nebo zpětného vzhledem k opěradla.

Jsou herní židle opravdu stojí za to?

Nejlepší herní židle dokončí vaše nastavení PC, nejen z estetického hlediska, ale protože pravděpodobně budete trávit hodiny před vaším strojem, poskytnou vám podporu potřebnou k udržení zdravé páteře také.

Je herní židle lepší než kancelářská židle?

ani náhodou! Dobré nebo špatné příklady obou najdete a věřte nám, že je toho spousta. To znamená, že některé kancelářské židle jsou skvělé pro hraní a naopak, a existují „kancelářské židle“, jako je Herman Miller, které mísí hranici mezi oběma.

Opravdu jde o nalezení toho, co je pro vás to pravé, a hodně času to je herní židle, protože, buďme upřímní, líbí se vám jeho vzhled. To je naprosto dobrý důvod k tomu, aby se toto rozhodnutí učinilo, jen se ujistěte, že neotočíte pohodlí a ergonomii pro styl a vkus.

Levná kancelářská židle může být skvělým výběrem, pokud chcete ušetřit hotovost a být pohodlný.

Jsou herní židle dobré pro vaše držení těla?

Nejlepší herní židle dávají pozor na vás a vaše záda. Pokud jde o design židle, bederní podpora je životně důležitá. První věc, kterou byste měli hledat v nové herní židli, je to, zda má nějakou vestavěnou podporu, která pomůže vašemu tělu udržovat ideální držení těla. Někteří dokonce přicházejí s bederní podpůrnou polštáře, které do jisté míry fungují. Důležité jsou také více přizpůsobitelné restry, čalounění a obecný styl; Všimněte si, že tyto funkce nejsou levné.

To znamená, že herní židle nemůže udělat všechno. Nejlepší herní židle podporují dobré držení těla, ale druhá polovina rovnice je na vás, abyste se drželi.

Zapadá každá herní židle každému typu těla?

Různé modely židlí pojmou různé výšky a hmotnosti, takže nezapomeňte zkontrolovat své přizpůsobení. Podívejte se také na šířku a hloubku sedadla. Některé židle tvrdí, že byste měli sedět se zkříženýma nohama, ale to záleží na délce vaší velikosti a nohou.

5 nejlepších herních židlí, které se nebudete stydět

Nejlepší herní židle

Dobře, nesnažím se odložit herní komunitu, do které patřím. Milujeme hráče tady v Esquire. Milujeme hry. Milujeme hraní a každý jeho aspekt. To znamená, že herní estetika je trochu ohavností. Nikdo nevidí vaši náhlavní soupravu RBG nebo PC. Ale představte si, že jste v práci z domácího hovoru, a váš šéf vás vidí, jak seděl u vašeho počítače v neonové herní židle. Není to dobrý vzhled.

To znamená, že skutečné kancelářské židle to nebudou snížit. Ty jsou vyrobeny na osm hodin. Díváme se na 15 hodinové herní směny. (Postavte se, stačí se projít.) Takže jsme se rozhodli najít herní židle, které skutečně vypadají dobře, herní židle, které vypadají jako dospělý dospělý nábytek. Jistě, nebudou vypadat jako hezky jako váš luxus nebo kožené pohovky, ale budou stejně pohodlné. Načtěte tedy svůj oblíbený titul AAA nebo si stáhněte indie, kterou skončíte za jeden den. Těchto 5 nejlepších herních židlí je dostatečně podpůrných pro dlouhé zasedání, ale dost pěkné na to, aby seděli v domácí kanceláři. Vítejte v dospělosti.

Nejlepší herní židle v roce 2023: 9 nejlepších možností pro všechny hráče

Nejlepší herní židle v roce 2023: 9 nejlepších možností pro všechny hráče - IGN IGN

The AndAseat Kaiser 3 je nejlepší herní židle, ale existuje spousta solidních alternativ, od ergonomických a závodních sedadel po sofistikovanější nebo rozpočtové židle. Přeskočte na podrobné pohledy na nejlepší herní židle nebo se podívejte na náš seznam níže:

TL; Dr – Jedná se o nejlepší herní židle:

 • AndAseat Kaiser 3 – Nejlepší celkově
 • Corsair TC100 se uvolnil – Nejlepší rozpočtová židle
 • Secretlab Titan Evo 2022 série – Nejlepší high-end židle
 • Vertagear SL5800 – Nejlepší ergonomie
 • Série DXRACER AIR PRO – Nejlepší síťová židle
 • Ikona Noblechairs – Nejlepší kožená židle
 • Herman Miller Vantum – Nejlepší židle tkanin
 • Respawn 110 – Nejlepší rozpočtová látková židle
 • Secretlab Titan Evo XL – Nejlepší velká a vysoká židle

Nejlepší herní židle dodávají pevné rámy, kvalitní materiály, polstrované polštáře a bederní podporu, což zajišťuje, že budete hrát v pohodlí. Bohužel, trh je plný chlápků, takže jsme provedli veškeré testování a výzkum, přinesli vám devět nejlepších křesel – a kliknutím sem je najdete ve Velké Británii.

Nejlepší herní židle

1. AndAseat Kaiser 3

Nejlepší herní židle

AndAseat Kaiser 3

Užijte si celodenní pohodlí na židli ve stylu závodního stylu se širokým sedadlem, 4D opěrkami a nastavitelnou bederní podporou pro střední cenu.

Výška sedadla: 17.52 “-20.08 “| Šířka sedadla: 20.67 “| Hloubka sedadla: 18.31 | Délka opěradla: 31.5 “| Náklon: 90-165 ° | Ergonomie: 4D nastavitelné loketní opěrky, vestavěná bederní podpora, polštář na krk | Maximální zátěž: 260 liber

The AndAseat Kaiser 3 je perfektní spoluhráč, ať už to vytáhnete do svého herní stůl nebo při hraní PS5 nebo Xbox Series x na velké herní televize. Budete odpočívat pohodlně celé hodiny na širokém, plyšovém sedadle tohoto závodního stylu, které ztrácí tyto nepříjemné body pobočky, a zajistí, že můžete umístit nohy do jakékoli pozice, kterou prosím. Toto sedadlo, spolu s vysokým opěradlem, je zabaleno buď do odolné PVC kůže nebo měkké tkaniny a sedí na robustním rámu připraveném pro držení řady hráčů až 260 liber – verze XL podporuje až 395 liber.

Ergonomie nebyla na tento trůn zapomenutá, počínaje 4D loketními opěrkami s magneticky zaměnitelnými toppery, zatímco uvnitř opěradla najdete snadno nastavitelnou bederní podporu. Polštář na krk paměťové pěny se dokonce připevňuje k hlavně hlavy v různých výškách. Když to chcete nakopat mezi hrami, židle se sklopí na 165 ° a sedací základny, které pomáhají dostat nějakou nervovou energii. Konečně, cenová bod střední třídy vezme tuto židli o jednu zářez nad ostatními.

2. Corsair TC100 uvolněná herní židle

Nejlepší herní židle s rozpočtem

Corsair TC100 uvolněná herní židle

Corsair TC100 uvolněná herní židle

Robustní ocelový rám a široké polstrované sedadlo přicházejí s tímto rozpočtovým závodním křeslem, které nabízí krční a zadní polštáře pro bederní podporu.

Výška sedadla: 17.7-21.6 “| Šířka sedadla: 21.9 “| Hloubka sedadla: 19.7 “| Délka opěradla: 31.2 “| Šířka opěradla: 13 “| Náklon: 90-160 ° | Ergonomie: 2D nastavitelné lokety, bederní polštář, polštář na krk | Maximální zátěž: 264 liber

Corsair není ve hře herní židle nový a tato znalost se rozšiřuje na jejich možnost přátelskou k peněžence, TC100 se uvolnil. Tento trůn ve stylu závodního stylu nabízí robustní ocelový rám a široké sedadlo nabité plyšovým polstrováním, aby se zajistilo, že vaše pozadu jsou pohodlné během dlouhých hracích sezení. Celé sedadlo je poté zabaleno do odolné koženky nebo měkké látky s perforovanými sekcemi, aby se během intenzivních relací zůstalo v pohodě.

Nastavení vám zpět pouze 250 $, tento rozpočtový herní křeslo je skvělé pro ty, kteří se roztříštili na jednom z nich Nejlepší herní nabídky PC. Ačkoli to není tak plné funkcí jako dražší židle, má všechny základy, které potřebujete. 2d opěrka a plynový výtah se širokou škálou úprav výšky vytvářejí pro ergonomické zarovnání s vaším stolem. Neexistuje žádná vestavěná bederní podpora. Polštáře zad a krku.

3. Secretlab Titan Evo 2022 série

Nejlepší high-end herní židle

Secretlab Titan Evo 2022 série

Secretlab Titan Evo 2022 série

S 4D loketními opěrkami, nastavitelnou bederní podpůrnou, magneticky připojeným polštářem hlavy a polstrováním paměti pěny budete celé hodiny pohodlné hraní nebo prací z tohoto sedadla.

Výška sedadla: 17.7-20.5 “| Šířka sedadla: 18.5 “| Hloubka sedadla: 19.3 “| Délka opěradla: 33.5 “| Šířka opěradla: 21 “| Náklon: 85-165 ° | Ergonomie: 4D nastavitelné loketní opěrky, bederní podpora, polštář magnetických hlav, paměťová pěna s chladicím gelem | Maximální zátěž: 285 liber

Secretlab nás nadále ohrožuje série Titan. Bere to, co jsme již o této sérii milovali, a nadále ji dále upřesňuje Série Titan Evo 2022. Měkké, prostorné a velkoryse polstrované sedadlo je stále základem a materiální možnosti koženky nebo tkaniny v průběhu času skvěle drží. To je spárováno s robustním opěradlem obsahujícím tajně přidanou nastavitelnou bederní podporu. Navíc stále dostanete hluboký sklon, který zamkne místo pro lepší relaxaci mezi vyhřívanými herními sezeními.

Kde nejnovější model mění věci nahoru, je na hlavě hlavy a loketních loketních pažik. Secretlab má propuštěné popruhy pro držení polštáře na krk na místě a místo toho se rozhodl pro magnety. To způsobuje stylový vzhled a jemnější kontrolu nad polohou. Vrcholy 4D loketních loketních opěrky jsou také drženy na místě magneticky, takže budete mít snadný čas, pokud je chcete vyměnit za některé z alternativních topperů Secretlab má k dispozici.

4. Vertagear SL5800

Nejlepší ergonomická herní židle

Vertagear SL5800

Najděte ergonomické rysy, jako je bederní podpůrný systém ContorMax, 4D opěrky, odpočinek krku v paměti a dostatečnou nastavitelnost na tomto ultra pohodlném trůnu.

Výška sedadla: 18.3-21.1 “| Šířka sedadla: 20.9 “| Hloubka sedadla: 16.1 “| Délka opěradla: 31.5 “| Šířka opěradla: 12.6 “| Náklon: 80-140 ° | Ergonomie: 4D loketní opěrky, bederní podpora, paměťový krk Rest | Maximální zátěž: 250 liber

Ergonomie jsou funkcí číslo jedna, kterou budete chtít na židli, zejména pokud plánujete strávit spoustu času sezením. S ohledem na to nabízí Vertagear SL5800 nejvíce nastavitelnost v herní židli, které jsme viděli. Začíná to podpůrným systémem ContourMax, který kombinuje vrstvu paměťové pěny se čtyřmi flexibilními panely, které se přizpůsobují tvaru vaší záda.

Mezitím sedíte na vysoce větraném a plyšovém sedadle Vertaair. Spodní polštář je v podstatě vybaven osmi pěnovými puky s řadou vzduchových cest, aby se vaše dno zablokovalo při sezení. Přidejte veškerou nastavitelnost, kterou získáte z výšky sedadla, naklápěcího opěradla a opěrky, a můžete vážně vyladit nastavení pro maximální pohodlí.

5. Série DXRACER AIR PRO

Nejlepší herní židle

Série DXRACER AIR PRO

Série DXRACER AIR PRO

Zůstaňte v pohodě se sedadlem ve stylu závodního sítě, které používá odolný síťový materiál a nezapomeňte na pohodlí nabízet mnoho ergonomických funkcí.

Výška sedadla: 19-22 “| Šířka sedadla: 19.5 “| Hloubka sedadla: 20 “| Délka opěradla: 34.5 “| Šířka opěradla: 21.5 “| Náklon: 90-135 ° | Ergonomie: 4D nastavitelná opěrka, vestavěná bederní podpora, bederní polštář, polštář na krk | Maximální zátěž: 225 liber

Pokud hledáte nejlepší možný způsob, jak zůstat v pohodě, pak Mesh je způsob, jak jít. Je to nejasnější látka venku, díky čemuž jsou tyto židle populární v kancelářích, protože pohodlí je nezbytné při trávení hodin prací u stolu. Neexistuje však žádný důvod, proč nemůžete mít stejné pohodlí během hry a DXRACER dal tento princip praktikovat se svou vzduchovou řadou, která obsahuje záda o síti i sedadlo se spoustou herní židle Flair.

Panely síťového série DXracer Air jsou vyrobeny z vysoce odolného síťového materiálu, který stojí na každodenním opotřebení a slzy. Většina židlí sítě se cítí jako sedět na tvrdém listu tkaniny, ale tento replikuje pohodlný pocit sezení v pěnové židli pomocí zavěšení pramenů. Kromě toho série vzduchu zajišťuje, že máte správné držení těla, zatímco sedíte s vestavěnou, nastavitelnou bederní podporou, bederním polštářem a hlavně hlavy paměťové pěny. Navíc, s nastavitelnými 4D loketními opěrkami a nakloněním, jste povinni najít pozici, která je pro vás nejlépe vhodná.

6. Ikona Noblechairs

Nejlepší kožená herní židle

Ikona Noblechairs

Spíše než vaše typická PU kůže je toto dobře polstrované sedadlo zabaleno do pravé kůže pro větší odolnost.

Výška sedadla: 18.9-22.8 “| Šířka sedadla: 20.1 “| Hloubka sedadla: 19.3 “| Délka opěradla: 33.9 “| Náklon: 90-135 ° | Ergonomie: 4D nastavitelné lokety, bederní polštář, polštář krku, houpací mechanismus | Maximální zátěž: 330 liber

Kůže často přichází s prémií, ale je super odolná a přidává do vašeho nastavení trochu sofistikovanosti. Ikona Noblechairs je jednou z mála herních židlí, které používají skutečnou, pravou kůži, spíše než typická PU a jiná možnost syntetické kůže. Uvnitř koženého sedadla je zdravá dávka studené pěny pro měkké, pohodlné místo, kde si můžete odpočinout, na prodloužené herní relace. Tlumený design také nekřičí „herní křeslo“, takže se hodí stejně dobře v pracovním prostředí jako v herním.

Na vrcholu designu ikony Noblechairs Icon Premium je také vysoce nastavitelný. Sedadlo lze zvednout nebo snížit téměř 4 palce na výšku, což vám dává dostatek prostoru pro získání správné polohy u vašeho stolu. 4D loketní opěrky usnadňují najít ideální ergonomické nastavení. Navíc, když chcete kopnout zpět, židle se může sklonit zpět na 135 stupňů a základna poskytuje také trochu houpacího dosahu. Ačkoli design na nich netrvá, ikona zahrnuje bederní polštář a polštář na krk pro ty, kteří chtějí trochu zvláštní podpory.

7. Herman Miller Vantum

Nejlepší herní herní židle

Herman Miller Vantum

Herman Miller Vantum

Vstupte od vzhledu závodní židle s tímto vyřezávaným, elegantním designem s plyšovým, odolným polyesterovým sedadlem a jemným opěradlem zavěšení sítě.

Výška sedadla: 18-22 “| Šířka sedadla: 20 “| Hloubka sedadla: 17.5 “| Délka opěradla: 24 “(bez hlavy) | Šířka opěradla: 17 “| Náklon: 98-117 ° | Ergonomie: 3D loketní opěrky, nastavitelná bederní podpora, adaptivní hrudní podložka, nastavitelná opěrka hlavy | Maximální zátěž: 350 liber

Herman Miller je známý svým inovativním, vysoce kvalitním kancelářským nábytkem a ve spolupráci s Logitech G přináší tuto odbornost na herní židle. Vantum ztrácí estetiku tradiční závodní židle a rozhodl se pro vyřezávanější a elegantní design, který se dokonale hodí k nastavení herní nebo práce. Kolem sedadla se obává plyšová a odolná polyesterová tkanina a dodává prodyšnější pocit než kůže, která je také měkčí na holých nohách než síťoviny. Tato židle však není výhradně tkanina, protože jemná opěradlo zavěšení sítě zajišťuje, že se během intenzivního jednání nepřehřívá.

Materiál použitý ve Vantum Herman Miller se může cítit fantasticky, ale jeho ergonomická sestavení jej umístí jako zářez nad většinou herních židlí. Získáte jak nastavitelnou bederní podporu, tak pasivně adaptivní hrudní podložku, abyste zajistili, že jste pohodlní a udržujte skvělé držení těla. Také jedinečná funkce „aktivní a dopředu naklánějící se“ vás tlačí mírně dopředu na sedadle a pomáhá s cílem a reakční dobou, i když můžete vždy upravit náklon a napětí pro uvolněnější polohu.

8. Respawn 110

Nejlepší herní herní židle

Výška sedadla: 18.5-22.4 “” | Šířka sedadla: 21.5 “| Hloubka sedadla: 22.2 “| Délka opěradla: 32.7 “| Šířka opěradla: 30.9 “| Rozsah náklonu: 90-135 ° | Ergonomie: Náklon, vestavěná bederní podpora, vestavěná hlava hlavy | Maximální zátěž: 275 liber

Dobrý kus herních židlí obsahuje pro nenávistníky kůži nebo peří. Abyste se vyhnuli této lepkavé situaci, můžete zachytit tkaninu, jako je respawn 110, a přitom stále zůstat v rozpočtu. Uvítáte měkké, prodyšné a překvapivě odolně odolně odolný materiál, který je připraven i na vaše nejdelší herní sezení.

Respawn se nezúčastnil funkcí, počínaje velkým, zvoucím sedadlem, který spustil vestavěnou bederní podporu a hlavu hlavy, zatímco robustní rám a píst dokáže držet 275 liber, takže větší hráči se nemusí vyhýbat pryč pryč. Pokud se chcete po každém zápase kopnout, dostanete hluboký sklon 135 stupňů a naklonění naklonění je nastavitelné pro trochu houpací akce. Bohužel, opěrky se nepohybují, ale alespoň je dost snadné upravit výšku sedadla, aby se ergonomické umístění u vašeho herního stolu dostalo.

9. Secretlab Titan Evo XL

Nejlepší velká a vysoká herní židle

Secretlab Titan Evo XL

Secretlab Titan Evo XL

Široké sedadlo, dlouhá opěradla a silné maximální zatížení činí toto sedadlo perfektním zápasem pro větší než průměrné hráče.

Výška sedadla: 18.1-21.9 “| Šířka sedadla: 19.3 “| Hloubka sedadla: 19.7 “| Délka opěradla: 35 “| Šířka opěradla: 22 “| Náklon: 85-165 ° | Ergonomie: 4D nastavitelné loketní opěrky, bederní podpora, polštář magnetických hlav, paměťová pěna s chladicím gelem | Maximální zátěž: 395 liber

Secretlab Titan Evo 2022 je již na této příručce, ale jsme rádi, že to vidíme v modelu XL, což z něj dělá Nejlepší velká a vysoká herní židle. Má o něco větší formu, takže na 19.3 palce, zatímco podložky na obou stranách přidají k celkové šířce. SecretLab také používá výtah třídy 4, který se kombinuje se zbytkem své robustní struktury, aby podporoval robustní maximální zatížení 395 liber.

Série SecretLab Titan Evo XL 2022 nezapomene na vyšší hráče, protože je připravena pro jednotlivce v rozmezí od 5 stop do 6 stop-9 s vysokou zády. Samozřejmě stále dostanete všechny ty ergonomické luxusy, jako je integrovaná nastavitelná bederní podpora, polštář magnetického krku a magnetické 4D opěrky, které můžete vyměnit za získání optimální polohy paže paže. Nezastaví se tam, protože vaše pozadu spočívá v dobře polstrovaném sedadle pěnové paměti s chladicím gelem a základna židle se může dokonce naklonit, když se sklopíte, nechte vás pohodlně klesnout, aniž byste se posunuli mezi zápasy na vašem herní PC.

Nejlepší herní židle ve Velké Británii

Pokud jde o herní židle ve Velké Británii, Razer Enki a Secretlab Titan Evo 2022 patří mezi nejlepší dostupné možnosti. Razer Enki nabízí pohodlný a přizpůsobitelný zážitek z sezení s nastavitelnými opěrkami a bederní podpůrnou podporou. Jeho elegantní design a prémiové materiály z něj činí oblíbenou volbu mezi hráči. The SecretLab Titan Evo 2022 je dalším nejlepším uchazečem, s jeho odolnými konstrukčními a ergonomickými rysy, jako je nastavitelná bederní podpora a mechanismus s více nakloněním. Jeho pozornost k detailům a přizpůsobitelným možnostem z něj činí oblíbený mezi vážnými hráči, kteří hledají špičkové židle, která dokáže udržet krok s dlouhými herními sezeními. Nakonec bude nejlepší herní židle pro vás záviset na vašich osobních preferencích a rozpočtu.