Nejlepší herní mikrofony 2023: Top USB a XLR Mics pro streamování |, Nejlepší herní mikrofony v roce 2023 – Soundguys

Nejlepší herní mikrofony

Contents

Na rozdíl od původního boompro mikrofonu, který má všesměrový vzorec vyzvednutí, má Boompro X vzor kardioidního vyzvednutí. Má užší pole vyzvednutí, díky kterému je to skvělé, pokud s někým sdílíte prostor. Můžete změnit mikrofony a přizpůsobit vzhled mikrofonu, což může být užitečné, pokud vaše kancelář koupila celý tým Boompro X mic.

Nejlepší herní mikrofony 2023: Top USB a XLR mikrofony pro streamování

Pokud chcete začít svou cestu k vytváření obsahu pro YouTube nebo streamování her na Twitch, jedním z nejdůležitějších kousků sady k vyzvednutí je solidní mikrofon USB nebo XLR. Vyhrazený mikrofon pravděpodobně nabídne jasnější a plnější zvuk, než co můžete získat z náhlavní soupravy, a nemusí to stát paží a nohu. Abychom vám pomohli najít něco, co vyhovuje vašim potřebám, testovali jsme nejpopulárnější dostupné mikrofony USB a XLR, abychom našli to nejlepší z nejlepších.

Rozdělili jsme naše volby na mikrofony pro specifické potřeby, ať už je to nejlepší pro nahrávání hlasových složek nebo nejlepší pro streamování. Také jsme přerušili mikrofony XLR do svých vlastních kategorií, vzhledem k tomu, že se jedná o trochu techničtější než výběr USB plug-and-play, ale můžeme nabídnout značné zvýšení kvality a flexibility.

Na přední straně cen, všechny mikrofony, které jsme si vybrali maloobchod za méně než 200 liber/200 $, a přestože svět zvuku může být dražší, zaměřujeme se na mikrofony pro ty, kteří právě začínají. Pokud chcete upgradovat později po řádku pro něco dražšího a pro-třídy, pak určitě můžete. Abychom vám pomohli ještě více, také jsme vybrali možnosti běžce pro několik kategorií, abychom rozpoznali dobré alternativy, které mohou někteří lidé upřednostňovat.

S tím z cesty se dostaneme do výběrů. Začneme stručným shrnutím našich pěti oblíbených. Kliknutím na níže uvedené odkazy přeskočíte na tuto položku, nebo jen přejděte dolů a přečtěte si naše výběry.

Nejlepší herní mikrofony 2022

 • Nejlepší USB mikrofon pro streamování: Elgato Wave 3
 • Nejlepší USB mikrofon pro nahrávání a podcasting: Blue Yeti x
 • Nejlepší xlr mikrofon: Presonus PD-70
 • Nejlepší levný xlr mikrofon: 512 Audio Limelight
 • Nejlepší prémiová xlr mikrofon: Shure SM7B
 • Nejlepší USB MIC pro snadné použití: NZXT CapSule
 • Nejlepší levný USB mikrofon: Modrá sněhová koule led
 • Nejlepší zvukové rozhraní pro streamery: Elgato Wave XLR
 • Nejlepší náhlavní souprava MIC: Antlion Audio Modmic USB
 • Nejlepší software a integrace ve své třídě s dobrou použitelností
 • Integrovaný osmikanálový mixér je dobře implementovaný prvek
 • Jasné, kardioidní nahrávání bez klipu – ale žádné jiné vzory

V našem článku Best Streaming Accessories máme samostatné kategorie pro „Nejlepší USB Mic“ a „Best Mixer“, ale můžete učinit silný argument pro 150 GBP/150 $ Elgato Wave 3 Převzít obě kategorie. Je to proto, že tento mikrofon je také virtuální mixér díky softwaru Wave Link, který vám umožní upravit směs mikrofonu a až osm dalších zvukových kanálů. To je skvělé pro streamování, protože je to mrtvé, aby se ujistil, že váš zvuk her, vaše předplatitelské upozornění, hudbu a cokoli jiného, ​​co běží na počítači nebo Mac, zní správně vyvážené. To se také integruje do balíčku Elgato Stream – buď fyzických zařízení nebo telefonních aplikací – takže můžete ovládat nastavení zvuku při streamování pomocí klepání, které je elegantní.

I když nepotřebujete směšovací funkce, vlna 3 také funguje jako rovný USB mikrofon. Jedním z velkých důvodů je zahrnutí funkce „Clipguard“, která efektivně zaměňuje standardní záznamový kanál pro jeden 20 dB nižší, pokud mic detekuje oříznutí. Oba kanály běží po celou dobu, takže vyměňujte mezi těmito dvěma zvuky přirozené a eliminuje běžný úskalí pro streamery. Stále existuje 3.5 mm konektor na zádech pro monitorování nulové latence, což je vždy příjemné, a vlna 3 je poháněna USB-C.

Zatímco softwarový zážitek je nejlepší ve své třídě, hardware Wave 3 byl také vyvinut chytře. Jediný číselník na přední straně lze stisknout pro přepínání mezi nastavovacím ziskem, objemem sluchátka a mixem mikrofonu/PC, zatímco kapacitní senzor na horní části umožňuje ztlumení jednoho klepnutí (označeno čistou červenou LED). Neexistují žádné odlišné vzory zachycení, jako na modré Yeti, ale pro zaznamenání řeči jedné osoby to není problém.

Zvuk, který jsme zaznamenali, vyšel jasný a zřetelný, s dobrou jasností ve střední a vysoké frekvenci, pokud chybí trochu tepla. Protože se jedná o mikrofon kondenzátoru, stále vyzvednete řev mechanických klávesnic, pokud je mikrofon příliš daleko od tváře nebo je úroveň zisku nastavena příliš vysoká. Plosivy jsou zajištěny prostřednictvím zahrnutého štítu, ale správný popový filtr může být stále nutný v závislosti na tom, kolik oheň split ‘. Nalezení perfektního umístění je snazší, pokud zaměníte přiložený stolní stojan pro správný držák paže prostřednictvím přiloženého adaptéru.

Celkově je vlna 3 skvěle znějící mikrofon, který se snadno používá a nabízí některé zajímavé možnosti pro streamování díky svým funkcím proti procházení a zvuku. Levnější vlna 1 je také k dispozici, ale ve většině regionů se zdá být téměř stejná cena jako vlna 3. Nabízí stejné rysy, postrádají pouze některé fyzické ovládací prvky a 96 kHz nahrávání, z nichž žádné nejsou významné nevýhody.

Runner-up: Roccat Torch

60 £/70 $ Roccat Torch je druhý nejlepší USB mikrofon, který jsme našli pro streamování díky jeho podrobnému zvuku a dobře implementovaným funkcím. Nabízejí tři režimy nahrávání a posuvník fyzického zisku, což umožňuje snadno přizpůsobit mikrofon pro jeden zdroj zvuku nebo více hlasů. Existuje dokonce režim „šeptání“, který přidává další zisk, pokud chcete být slyšet bez zvýšení hlasu. Klíčem může být schopnost rychle ztlumit zvuk a zde existují dva způsoby, jak toho dosáhnout – buď klikněte na knoflík hlasitosti na základně mikrofonu, nebo mávat rukou nad horní část mikrofonu. Vzor vyzvednutí, zisk a ztlumení přicházejí s odpovídajícími efekty RGB, takže na první pohled můžete vidět aktuální nastavení.

Mezi další užitečné funkce patří interní popový filtr, který zajišťuje str a b Zvuky nevedou k nepříjemnému monitorování zvuku popového a zpoždění. Jedinou skutečnou nevýhodou je, že výchozí stojan je trochu krátký a ve výchozí konfiguraci musíte použít dva kabely USB – jeden spojující mikrofon a druhý spojující základnu s PC. Vidím, proč to Roccat udělal, protože umožňuje používat mikrofon a základnu společně nebo od sebe, ale nevypadá ani se necítí tak čistě jako většina USB mikrofonů. Dalším kouskem podivnosti je software Roccat Neon, který detekuje pochodeň, ale neposkytuje pro ni žádné ovládací prvky – jen černá obrazovka.

Další silnou možností je 102 £/129 $ Hyperx Quadcast. Má také klepnutí pro ztlumení a více vzorů vyzvednutí, ale je to spíše jednotka all-in-one, než mít oddělitelný mikrofon a základnu.

Třetí možnost: Røde nt-USB mini

The Røde nt-USB mini je kompaktní USB mikrofon s krátkým stojanem, ale vynikající kvalitou zvuku za svůj cenový bod 78/$ 99. Spíše než nabízet více vzorů nahrávání, stejně jako u Blue Yeti, se Røde zaměřila na zachycení nejlepšího zvuku, který mohou z přímo před mikrofonem, přičemž nahrávky obvykle zdůrazňují střední rozsah způsobem, který je pro akustické nástroje příjemný nebo – nápomocný pro nás – lidská řeč.

Zaměření na jednoduchost znamená, že tento mikrofon je skutečně plug-and-play, bez knoflíku k úpravě nebo polárním vzorům, které si můžete vybrat, a funguje na Windows, Mac, Android a iOS přes USB nebo USB-C v plné velikosti USB nebo USB-C. NT-USB Mini však zahrnuje jednu velmi užitečnou funkci navíc-monitorování nulové latence přes 3.5 mm, což je skvělé pro vytáčení ve vašem zvuku, než se vydáte. Zahrnutý stojan na stůl je poměrně krátký, takže doporučujeme vyzvednout si jednoduchý držák stolu, abyste se ujistili, že jsou vaše tóny zachyceny spíše než mechanické řev vaší klávesnice. Celkově je skvělý mikrofon s nízkým profilem, který se snadno používá a zní fantasticky.

Nejlepší USB mikrofon pro nahrávání a podcasting: Blue Yeti x

 • Výběr čtyř vzorců záznamů, které vyhovují široké škále scénářů
 • Standout Audio Quality, která vyžaduje malé vyčištění
 • Užitečné měřič objemu LED a rozsáhlé možnosti softwaru
 • Pokud je zisk příliš vysoký, vyzvedne hluk na pozadí jako klávesnice

Pokud jde o streamování a podcasting, 120 GBP/101 $ Blue Yeti Série je možná nejoblíbenější mikrofon na světě. Ať už se na stole držel na stole, aby byl držen na jeho robustním stánku nebo držel na místě na silné rameni rozmachu, Yeti poskytuje silnou kvalitu zvuku pro řadu případů použití díky svým čtyřem různým záznamovým vzorc obousměrné. Zahrnutí 3.5mm konektor pro sluchátka znamená, že můžete také připojit sluchátka, abyste přesně sledovali, co je mikrofon slyší.

133 £/139 $ Yeti x je nejnovější vydání a zahrnuje nový měřič objemu LED a knoflík pro ovládání multifunkčního ovládání přímo dopředu, což usnadňuje nastavení zisku pro vytočení v perfektních úrovních za běhu. Na straně softwaru, modrý VO!Sekce CE v rozbočovači Logitech G zahrnuje spoustu možností pro úpravu tónu a odstranění nepříjemných zvukových artefaktů, včetně předvoleb z populárních streamerů. Celkově je Yeti x solidní zlepšení oproti standardnímu Yeti, ale pokud pracujete na rozpočtu, původní model stále stojí za zvážení.

Runner-up: Cherry UM 6.0 Pokročilé

94 £/137 $ Cherry um 6.0 Pokročilé Není to první produkt, který byste očekávali od Cherry, výrobce mechanických přepínačů a klávesnic, ale mikrofon je ve skutečnosti dobrý umělec, který vyzvedne dostatečné detaily bez významného manipulačního hluku. Jako mikrofon USB je to plug-and-play bez potřebného softwaru a je dobré vidět také USB-C.

Pokud jde o funkce, um 6.0 Advanced nabízí dva vzory vyzvednutí, kardioidní a všestranné, pohodlné funkce klepnutí na to, knoflík na přední straně, že klepnutím změníte vzory, svitek ve stylu myši na zadní straně a upravit monitorovací objem prostřednictvím 3.Port 5 mm a design pevného kovu – včetně překvapivě robustního stojanu na šokový stojan. Mikrofon také vypadá solidní, s profesionálním stříbrným, černou a červenou designem.

Jako vždy, popový filtr a mikrofonní rameno jsou ideální pro to, aby se zabránilo šumu klávesnice, manipulačnímu hluku a správně silným plosítkům a Cherry je nabízejí vedle samotného mikrofonu – i když za 24 GBP/16 $ za popový filtr a 66 GBP/60 $ za MIC ARM, může vám být výhodnější levnější alternativy.

Třetí možnost: Profil Sennheiser

Sada streamování profilu Sennheiser

172 £/$ 199 Sada streamování profilu Sennheiser je další skvělé řešení plug-and-play, protože přichází nejen s velkým mikrofonem, ale s odpovídajícím štíhlé ramenem boomu, která izoluje mikrofon z hluku stolu a přináší jej přímo vedle tváře, kde to zní nejlépe. Mikrofon má dokonce design jho, který mu umožňuje trochu naklonit, což je skvělé pro doladění jeho polohy poté, co je namontován v mikrofonu.

Profil je poměrně neutrální mikrofon s výrazným středem, ne příliš jasným nebo nosálně, s dobrým odmítáním hluku mimo osy a v podstatě nulovou manipulační šum. Ovládací prvky jsou zde komplexní a intuitivní, což vám umožňuje rychle a bez nutnosti softwaru. Nahoře je tlačítko ztlumení, které zčervená, když je mikrofon vypnutý, knoflík zesílení, který zobrazuje živé úrovně, mixér MIC/PC pro 3.Monitorování náhlavní soupravy 5 mm a knoflík objemu náhlavní soupravy – vše velmi efektivní. Na zadní straně máte USB-C a 3.5 mm porty. Mikrofon jako celek se cítí neuvěřitelně dobře postavený a hustý.

Celkově je úžasná možnost all-in-one, která se z hlediska kvality zvuku nedívá, ale pokud jde o její funkce a použitelnost-a to je podle mě v pořádku.

Chcete-li zvážit další USB MIC, zkontrolujte níže uvedenou kategorii XLR pro náš zápis audio-techniky at2020usb-xp, nové varianta XLR AT2020 MIC.

Nejlepší xlr mikrofon: Presonus PD-70

 • Jasný, jasný zvuk s velkým odmítnutím hluku mimo osy
 • Čistý, profesionální vzhled
 • Umožňuje vstup do komplexního, ale výkonného ekosystému XLR

89 £/99 $ Presonus PD-70 je nejlepší XLR mikrofon pro hraní, který jsme dosud testovali. Je to spíše dynamický mikrofon než kondenzátor, což znamená, že zachycuje o něco méně detailu, ale nabízí mnohem lepší odmítnutí hluku mimo osu, což může být skvělé pro streamování nebo nahrávání v rušném prostředí, kde můžete mít hlasové odpadní odtoky ostatních lidí nebo řev Mechanické klávesnice soutěží s vaším hlasem.

PD-70 je dobře postaven, s čistým, profesionálním vzhledem, který odráží populární Shure SM7B, doplněný odnímatelnou větrnou obrazovkou pomáhá snižovat sibilanci a plosivy. Zní to také dobře přímo z krabice, s jasným zvukovým podpisem, který zlepšuje hlasovou jasnost a de-zdůrazňuje šum s nízkým rozhazováním pozadí. Samozřejmě můžete vyladit mikrofon s jakýmkoli zvukovým rozhraním nebo softwarem, který jste si vybrali jinde v řetězci, takže je vhodný pro nízké i vysoké hlasy. Jako koncová adresa spíše než mikrofon s boční adresou jsem také zjistil, že je o něco snazší umístění v nastavení streamování založeného Nahoře většiny vašeho periferního vidění. Vzhledem k jeho cenově dostupné ceně je určitě vyplacení zvážit pro každého, kdo má zájem o streamování her v normálním, ne vždy a-ti-ti-silent prostoru.

Runner-up: Elgato Wave DX

Elgato Wave DX

£ 100/90 $ Elgato Wave DX je další vynikající dynamický XLR mikrofon za velmi atraktivní cenu. Vlna DX zasáhne mnoho stejných poznámek jako Presonus PD-70, s pěkným, jasným zvukovým podpisem, který zvyšuje horní konec, solidní odmítání zvuku mimo osu a překvapivě dobrý odpor vůči plosives s jeho integrovaným pop filtrem. MIC však není skvělý v odmítnutí klepání nebo kohoutků do těla mikrofonu nebo jeho kabelu, takže se nejlépe používá v situacích, kdy může zůstat nerušen při vysílání. Jinak se však zdá, že práce Elgato s Lewitt Audio je úspěšná spolupráce.

Jsem velkým fanouškem způsobu, jakým vypadá vlna dx s vrtulníkem, který zasáhne pěknou směs boxy a tubulárního, vykresleného černou s kovovou konstrukcí. Míře můžete umístit na obou stranách otočného držáku, který je dodáván s 1/4 palcem, 3/8 palcem a 5/8-palcovým závitem prostřednictvím dvou odnímatelných adaptérů pro vynikající flexibilitu.

Celkově je Wave DX fantastický mikrofon, který funguje dobře z krabice, takže stojí za to vyzvednout – zejména pokud vás již zajímá (nebo investujete) ekosystém Elgato, např. Streamdeck, Wave XLR, FaceCam atd.

Třetí možnost: Audio-Technica AT2020

Audio Technica AT2020USB-XP mikrofon a AT2020 mikrofon společně

85 £/99 $ Audio-Technica AT2020 je oblíbený mikrofon na základní úrovni, který slouží jako dobrý kondenzační alternativu k PD-70 a nabízí možnost extrémně jasného zvuku, pokud jste ochotni sestavit potřebné vybavení, aby se spustil. V krabici je jen mikrofon, taška a adaptér stojanu, takže budete muset poskytnout alespoň XLR kabel, stojan a zvukové rozhraní nebo mixér, který poskytuje nejméně 48 V fantomové síly. Jakmile jsou všechny tyto komponenty na místě, vaše odměna je teplý, křišťálově čistý zvuk, který je ideální pro nahrávání podcastů nebo video hlasitých. Stojí za zmínku, že AT2020 je poměrně robustní a spíše k „profesionálnímu“ než „hráči“ v oddělení vzhledu, ale to není špatná věc. Jako kondenzátorový mikrofon získáte více hlasové jasnosti než PD-70, ale také si vyzvednete mnohem více mimo osy, jako je řev klávesnice, kliknutí myši atd.-něco, co je třeba mít na paměti, pokud to používáte spíše pro streamování než na výrobu hlasu.

Pokud AT2020 zní atraktivně, ale dáváte přednost jednoduššímu nastavení nebo více funkcí, pak 149 GBP/169 $ AT2020USB-XP stojí za zvážení. Jedná se v podstatě o USB verzi známého designu AT2020, která přidává USB-C připojení (DUH), odnímatelný popový filtr, automatický kontrolu zisku, tři úrovně vestavěného redukce hluku a přepínač citlivý na dotyk (to spouští spouští modré nebo červené osvětlení). Je podporován také 24bitový zvuk až 192 kHz. Tato verze mikrofonu je snazší používat a stále zní skvěle, což z ní činí solidní volbu – i když je v poměrně statném prémii, protože postrádá vícenásobné polární vzory běžné v této cenovém bodě a v této kategorii.

Nejlepší levný xlr mikrofon: 512 Audio Limelight

76 £/70 $ 512 Audio Limelight je nejlepší rozpočet xlr mikrofon, který jsme našli. Je to podobné linie jako Shure SM7B, v tom, že je to dynamický xlr mikrofon se zvukem přátelským k vysílání. Limelight má tendenci získat trochu boomy, když jste příliš blízko, ale ochutnejte se z dotyku a dostanete pěkný hluboký a tmavý zvuk – skvělý příklad efektu blízkosti v akci. MIC zahrnuje dva režimy, „plochý“ a „nízký střih“, ale druhý režim zní trochu anemicky ve srovnání a vůbec se nevyhovoval mému hlasu. Naštěstí je volič režimu zcela nepřístupný s výchozím 360 stupňovým připevněním, takže jeho ponechání ve výchozím nastavení je přinejmenším přímočaré.

Stejně jako u mnoha jiných dynamických mikrofonů nevyžaduje žádnou fantomovou sílu a dělá lepší práci při zachycení pouze zvuku na ose ve srovnání s kondenzátorovými mikrofony. Právě teď se Presonus PD70 cítí jako lepší hodnota a nabízí lepší zvuk mimo krabici bez tolik manipulace s hlukem za nižší cenu. Ale zaměření se také vyplatí prozkoumat. Jako vždy doporučujeme zkontrolovat pluralitu recenzí a zápisů, abychom získali vyvážený obrázek o tomto slibném prvním mikrofonu z nové zvukové značky.

Nejlepší prémiová xlr mikrofon: Shure SM7B

379 GBP/399 $ Shure SM7B je legendární dynamický mikrofon XLR, který byl doporučen pro podcastery, streamery a audio profesionály po celá léta kvůli jeho hladkému, tmavému a přesnému zvuku pro vokály, vynikající kvalitu sestavení a celkově spolehlivým výkonem. (Původní SM7 byl vydán Před 50 lety s extrémně podobným designem.) Jeho vzor vyzvednutí kardioidů je skvělý při odmítnutí zvuků mimo osu a je také docela odolný vůči hluku manipulace.

Režimy výšinků a přítomnosti na roli a přítomnosti, přístupné prostřednictvím přepínačů na zadní straně mikrofonu, umožňují ovládat zvukový podpis MIC, než dorazí na vaše zvukové rozhraní. Celkový vzhled je profesionální, s kovovou konstrukcí a vynikající kvalitou sestavení. Miluji chytrý způsob, jakým je vstup XLR směrován na stejné ose jako na montka vlákna, což zjednodušuje umístění vašeho kabelu XLR.

Jedinou skutečnou nevýhodou je, že vyžaduje relativně výkonné zvukové rozhraní, jako je Elgato Wave XLR, protože slabší možnosti, jako je Focusrite Scarlett 2i2, těží z zahrnutí cloudového zvedáku nebo podobného posilovače, aby se zajistilo, že neskončíte maxigováním Zisk vašeho zvukového rozhraní.

Celkově je jasné, proč tolik lidí použilo a doporučilo tento mikrofon – jednoduše přináší spolehlivě skvělý zvuk, s promyšleným designem a žádné skutečné nevýhody, když se používá s dobrým zvukovým rozhraním.

Runner-up: Logitech Blue Sona

286/349 $ Blue Sona Od Logitech je skutečně skvělý dynamický mikrofon XLR se vzorem superkardioidního vyzvednutí, vestavěným předběžným ampitem, působivým odmítnutím hluku mimo osu a tmavým, hladkým a podrobným zvukem.

Díky těmto vlastnostem je Sona dobrou alternativou k SM7B, a ačkoli to vyžaduje 24V nebo 48V fantomovou sílu, její předběžná ampéra znamená, že nemusíte používat cloudový zvedák nebo podobný, aby získal použitelné objemy bez maximálního zisku, dokonce i Na relativně podceňovaných zvukových rozhraních, jako je Focusrite Scarlett 2i2.

Blue Sona vypadá také část, s krásnou, téměř celokovovou konstrukcí s tělem mikrofonu ve tvaru moderního stukovacího hranolu (rozhodně přijímaný termín). Magnetická deska na zadní straně mikrofonu, kterou lze vyskočit, aby odhalila přepínače basů a přítomnosti. Konečně jsou zde bílé a černé barevné možnosti a v krabici jsou zahrnuty černé i červené mikrofonní štít.

Logitech má tendenci být s jejich cenami trochu agresivnější než jako Shure, jako je tomu v době psaní, a jako levnější alternativa SM7B, která přináší mnoho stejných hlasových charakteristik s modernějším vzhledem, je to Skvělý pickup.

Nejlepší levný USB mikrofon: Hyperx duocast

Hyperx duocast

 • Skvělá kvalita zvuku se dvěma vzory vyzvednutí
 • Provoz USB plug-and-play, volitelný software NGENUITY
 • Dlouhý seznam funkcí pro cenu: Shock Mount, Tap-To-Mute, Gain Knob, 3.Monitorování 5 mm, USB-C a RGB

Pokud máte pouze 70 GBP/70 $ na upgrade nastavení nahrávání, Hyperx duocast Poskytuje působivý seznam funkcí a dobrou kvalitu nahrávání v ceně.

Duocast obsahuje dva vzory vyzvednutí, versus čtyři pro výše uvedený quadcast, ale kardioidní a všesměrová krytí Většina případů použití je v pořádku a je podporována až 24bitová záznam 96 kHz. Zachycují spoustu detailů, ale také slušné množství hluku na pozadí, i když se to sníží, když ho namontujete na paži, spíše než na příliš krátký stojan. Zahrnutá šoková montáž a popový filtr působí působivě dobře a kombinace horní části klepnutí a zadním knoflíkem usnadňuje vytočení ve vašich úrovních. Připojení USB-C a 3.Je také poskytnut 5 mm port pro monitorování mikrofonu.

MIC funguje dobře z krabice, ale můžete volitelně nainstalovat software Hyperx NGENUITY, abyste provedli základní změny. Konečně mikrofon vypadá skvěle, s matným černou barevnou schématem a (volitelným) osvětlením RGB, i když jeho plastová konstrukce znamená, že se necítí tak robustní jako něco dražšího, jako je profil mikrofonu Sennheiser nebo Cherry’s UM 6.0 Advanced MIC.

Runner-up: Trust GXT 258 Fyru

 • Pohodlný vzor, ​​ovládání zisku a hlasitosti plus živé monitorování
 • Skvělý vzhled šetrný k streameru s LED okolním osvětlením
 • Dobrá levnější alternativa k Blue Yeti pro evropské kupce

Zatímco modrá sněhová koule je skvělá volba rozpočtu, 29 liber Trust GXT 258 Fyru je další silná alternativa. Na rozdíl od sněhové koule poskytuje výběr čtyř vzorců záznamů, takže můžete snadno nahrávat ve formátu rozhovoru nebo skupiny podcast. Aktuální vzor je jasně vyznačen na horní části mikrofonu, přičemž osvětlené LED označují aktivní mikrofony. V pochvě je také nějaké podsvícení LED, které vypadá na fotografiích nebo na proudu, aniž by to bylo příliš rušivé. Získejte ovládací prvky a žijte 3.Je také nabízeno 5 mm monitorování, což je hezké. Mikrofon je dodáván s jednoduchým stojanem, který funguje dobře, a může být také připevněn na jakékoli paži se standardním montářem vlákna. Je tu hodně, co se mi líbí, v neposlední řadě kvalita zvuku, která se cítí blízko standardu Yeti.

Třetí možnost: Hyperx Solocast

Další možností, tentokrát k dispozici v USA i ve Velké Británii, je Solocast Hyperx 50 GBP/40 $. Jak název napovídá, tento mikrofon nabízí pouze jediný kardioidní vzorec ve srovnání se čtyřmi zabudovanými do dražšího čtyřkolce. Díky tomu je mikrofon o něco méně flexibilní, ale kvalita zvuku zůstává dobrá a funkce, které jsme milovali na původním mikrofonu. Celkový vzhled je zde střízlivý, s pouze jedinou červenou vedou k označení stavu mikrofonu, což je o něco lepší při míchání na videu. Zahrnuté stojany je velmi krátký, takže doporučujeme použít na spodní část šroubu s mikrofonem pro nejlepší výsledky. Celkově je solidní možnost ve své ceně.

Nejlepší USB MIC pro snadné použití: NZXT CapSule

 • Extrémně jednoduchý provoz, plug and přehrávat bez softwaru
 • Podrobné vyzvednutí zvuku, i když ne nejčistší, jaké jsme slyšeli
 • Žádný způsob, jak vidět zisk na první pohled

53 £/86 $ Nzxt kapsle Cíle pro jednoduchost, s operací plug-and-play a žádný software, který by zmást věci. To je v některých ohledech skvělé, protože to znamená, že můžete pouze připojit mikrofon přes USB, zkontrolovat své úrovně ve svém oblíbeném streamovacím softwaru při pohrádlení s úrovněmi hlasitosti ze zisku a monitorování a poté okamžitě začít. Znamená to však také, že nedostanete možnost více vzorů vyzvednutí tak, aby vyhovovaly širšímu rozsahu případů použití, a někdy je uklidňující mít kus softwaru pro váš nový gadget, který vám pomůže nainstalovat aktualizace firmwaru, zkontrolovat aktuální Nastavení atd.

Miluji čistý vzhled kapsle v bílé barvě, která pěkně propadne s řadou případů, základních desek a periferií NZXT, včetně odpovídající ramene Boom (propojeno níže). Minimalistická estetika však také znamená, že si musíte pamatovat, který ciferník dělá co – symboly na něm nemají smysl a nemožné číst z dálky – a neexistuje způsob, jak vidět, kolik zisku máte, když se číselník otočí navždy a Neexistuje žádné čtení osvětlení ani softwaru, protože existuje s Hyperx Quadcast nebo Roccat Torch. Tobolka je přinejmenším robustně konstruována, jak byste doufali z produktu 110 £/130 $.

Naštěstí zde jsou malé nepříjemnosti tvořeny kvalitou mikrofonu – zachycený zvuk je poměrně podrobný a potřebuje minimální zpracování, stojan na stolní stojan je stabilní a a ⅜-Adaptér palce je poskytován pro ramena rozmachu. Jiné mikrofony zní z krabice lépe, takže zde lze vylepšit ladění NZXT, ale pro příležitostné streamery je to snadný upgrade nad mikrofonem náhlavní soupravy nebo mikrofonu s levným O USB. Toto je první zvukový produkt NZXT, o kterém vím, takže doufejme, že uvidíme dva verzi po řádku, která vyřeší některé z těchto malých problémů a zároveň zasáhne stejný krátký „plug-and-play jednoduchost“.

Nejlepší zvukové rozhraní pro streamery: Elgato Wave XLR

 • Jednoduché zvukové rozhraní a míchání all-in-one v kompaktním tvarovém faktoru
 • Dostatek energie na řízení shure SM7B
 • Funguje dobře s palubou proudu Elgato, vlnovými mikrofony a dalšími komponenty

145 GBP/160 $ Elgato Wave XLR je nejpohodlnější zvukové rozhraní all-in-one, které jsme testovali na streamery, a nabízejí 48 V fantomové síly pro XLR mikrofony a až 75 dB zisku, aby řídily téměř všechny mikrofony na trhu.

Vlna XLR se snadno používá a zabírá minimální místo na stole, s jedním velkým kolem používaným k úpravě zisku mikrofonu, objemu sluchátek a crossfadingu. Zatímco Wave XLR postrádá obrovské šíření ovládacích prvků poskytnutých naším předchozím výběrem, GOXLR, 159 £/$ 150 Stream Deck a 198/200 $ paluba Stream Plus Plus lze použít v tandemu s Wave XLR v případě potřeby – a Elgato pokračuje pokračovat Rozvíjejte platformu, na rozdíl od TC Helicon s nyní Abandonovaným GoxlR.

Působivý zvukový hardware je zálohován výkonným a intuitivním softwarem propojení vln, který umožňuje vytočit mikrofony, a různé zpracování s VSTS, aby váš hlas zněl tak, jak chcete. Můžete také upravit, jak je zvuk směrován kolem vašeho počítače, např. Můžete nastavit hru na jedno zvukové zařízení, svůj mikrofon na jiný, svůj chat s jiným a tak dále. Funkce Clipguard provozuje druhý zvukový proud v nastavení nižšího zisku současně, přičemž vlna XLR se automaticky zaměřuje na tento proud, pokud je detekováno ořezávání – záchranář pro kritické nahrávky.

Zatímco vlna XLR je výkonná, má pouze jeden mikrofonní vstup, takže můžete být lepší s rozhraním s více vstupy XLR, pokud chcete zavést multi-mic nastavení.

Nejlepší náhlavní souprava MIC: Antlion Audio Modmic USB

 • Kvalita zvuku vedoucího průmyslu, k dispozici ve 3.5 mm, USB nebo bezdrátové verze
 • Lze přidat do téměř jakéhokoli herního sluchátka nebo sluchátka
 • Vyžaduje malé množství počátečního nastavení

The Antlion Modmic Doporučují dlouhodobě zasvěcenci a po testování 5555/55 $ MODMIC Uni, 85 GBP/80 $ MODMIC USB a 140 GBP/140 $ Modmic Wireless Je snadné pochopit, proč – tato rodina mikrofonů zní lépe než téměř každá headsetura mikrofon na trhu. Každý může být nainstalován téměř na jakékoli sadě sluchátek pomocí malého kousku lepidla. Většina mikrofonu může být podle potřeby odstraněna a ponechat jen malou magnetickou základnu, na které se drží, a v krabici je několik náhradních kousků lepidla, pokud chcete v budoucnu přesunout mikrofon do nové náhlavní soupravy.

Kde se mikrofony liší do značné míry s tím, jak se připojují k vašemu počítači nebo konzole. Modmická uni přichází s 3.5 mm jack, jako Modmic 4 a Modmic 5 před ním, zatímco Modmic Wireless používá Bluetooth aptx nízkou latence dobré po dobu asi dvanácti hodin mezi nabíjením. Modmický USB je nejpokročilejším modelem s připojením USB pro PS4 a PC, které umožňuje antlionu valit se ve vlastním zvukovém zpracování, aby se zlepšil aurální výkon.

Pokud máte rozpočet, je to nejlepší volba Modmic Uni z nižších nákladů, protože poskytuje podstatně lepší kvalitu zvuku než jakýkoli mikrofon, který jsme testovali. Doporučujeme to také pro uživatele Xboxu nebo PC se zesilovači sluchátka nebo pokročilé zvukové karty. Pro PS4 nebo PCS s palubním zvukem je lepší zvukový výkon Modmic USB z něj hodný upgrade. Nakonec Modmické bezdrátové páry nejlépe s bezdrátovými náhlavními soupravami, což vám umožní dobití jak náhlavní soupravy.

Často kladené otázky

Jaké příslušenství je užitečné?

Existuje řada příslušenství, které bychom mohli diskutovat, ale nejdůležitější pro nováčky jsou boom zbraně a popové filtry.

Spíše než se spoléhat na krátké stojany zahrnuté s mnoha USB a XLR mikrofony, správné nastavitelné rameno usnadňuje umístění mikrofonu tak, aby zvedla váš hlas, aniž by se zabírala příliš mnoho obrazovky (pokud hrajete hru) Nebo pohledu vašeho fotoaparátu (pokud streamujete). Při úpravě paže si vezměte v úvahu styl adresy mikrofonu. Mikrofony boční adresy, stejně jako Blue Yeti, fungují nejlépe, když mluvíte na jedné straně, zatímco mikrofony horní adresy by měly být namířeny přímo na ústa. Pro testování těchto mikrofonů jsme použili Modrý rameno kompasu a RADIUS 3 Shock.

Popové filtry a větrné štíty jsou dalším příslušenstvím, které byste měli zvážit, protože snižují dopad plosivů – zní jako str a b které jsou na uších drsné, pokud jsou zaznamenány holým mikrofonem. Popové filtry a větrné štíty jsou obvykle namontovány na váš mikrofon nebo rameno rozmachu a musí být umístěny mezi vámi a váš mikrofon, aby byly efektivní.

Pro XLR mikrofony budete také potřebovat zvukové rozhraní a XLR samec k ženskému kabelu, abyste zavěsili mikrofon.

Je lepší používat USB nebo XLR?

Pokud budete používat svůj jediný mikrofon v počítači, pak je mikrofon USB ideální – je to zástrčka a hra, bez potřeby dalšího vybavení. MIC XLR je třeba připojit prostřednictvím zvukového rozhraní, ale tyto umožňují zahrnout další zvukové vybavení, jako jsou více mikrofonů nebo mixérů. Pokud právě začínáte, USB je způsob, jak jít, zatímco XLR může být lepší volbou pro specializované tvůrce obsahu, kteří chtějí, aby byl prostor pro růst do pokročilejších nastavení. Rozdíl můžete také rozdělit – vyzvedněte mikrofon XLR, ale použijte jednoduchý xlr adaptér USB, dokud nepřinesete správné zvukové rozhraní.

Na kterých platformách mohu tyto mikrofony použít?

Výše uvedené mikrofony USB budou do značné míry fungovat z krabice na Windows, MacOS, Linux, PS5 a PS4, zatímco XLR mikrofony budou muset být připojeny k adaptéru nebo rozhraní s výstupem USB, aby se dosáhlo stejného cíle. Konzoly Xbox a konzoly Xbox One nepodporují mikrofony USB, bohužel.

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Digitální slévárna následují
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • Xbox One následujte

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Zástupce editora, Digital Foundry

Bizarní britsko-americký hybrid, promění kofein na technologické články prostřednictvím málo známého procesu zvaného „psaní“. Jeho oblíbené hry jsou Counter-Strike, Starcraft a Fallout 2. Bude také tweetovat nejnovější technologické nabídky na @digitalFoundry.

Logo Eurogamer.net

Kupte si na nich věci s glóby

A další krásné zboží Eurogamer v našem oficiálním obchodě!

Eurogamer.net Merch

Špatné hříčky a videohry od roku 1999.

Eurogamer.Net je ve vlastnictví společnosti Gamer Network Limited, společnost Reedpop a dceřiná společnost Reed Exhibitions Limited.

© 2023 Gamer Network Limited, Gateway House, 28 Quadrant, Richmond, Surrey, Tw9 1dn, Velká Británie, registrované pod číslem společnosti 03882481.

Všechna práva vyhrazena. Žádná část této webové stránky nebo jejího obsahu nesmí být reprodukována bez souhlasu vlastníka autorských práv.

Nejlepší herní mikrofony

Herní mikrofony nemusí být úžasné, ale jakákoli převodovka chce to nejlepší. Zde jsou naše fotky pro rozpočtové mikrofony, které vás nezklame v polovině smrti.

Obrázek produktu mikrofonu Elgato Wave3 v černé barvě proti bílému pozadí

Hlídač zvukových klipů

Jeden vzorec záznamu

De-zdůrazněná basová odezva

Vlna: 3 zjednodušuje standardní nastavení her a přichází s užitečným softwarem ke zlepšení jeho výkonu.Přečtěte si úplnou recenzi.

Nejlepší pro streamování

Modrý mikrofon yeti x USB na bílém pozadí

Více vzorů nahrávání

Nižší bitová hloubka než Yeti Pro

Je to skvělý mikrofon pro hraní her a podcasting, ale jeho živé monitorování a skvělý software způsobují, že Yeti x opravdu svítí při streamování.Přečtěte si úplnou recenzi.

Nejlepší pro náhlavní soupravy

V-moda boompro x proti bílému pozadí

Zástrčky do otevřeného 3.5 mm TRS Jack

Snadné připojení k jakýmkoli sluchátkům

Kvalita zvuku v pořádku

Pokud máte sadu sluchátek s odnímatelným kabelem, je to jeden z nejlepších způsobů, jak získat mikrofon bez lepidel nebo nepořádku.Přečtěte si úplnou recenzi.

Hyperx Quadcast herní mikrofon na bílém pozadí

Nepotřebuje pop filtr

Intuitivní přepínač zisku

Zvyšuje zvuky sibilantů

Podporuje pouze USB

Hyperx vytvořil fantastický mikrofon s kvadcast. Bez ohledu na cenu budete těžko stisknut k nalezení lepšího zvuku v balíčku, který snadno použije.Přečtěte si úplnou recenzi.

Razer Seiren Mini USB mikrofon na bílém pozadí

Kompaktní a přenosné

Kvalita zvuku středního zvuku

Zvuky klávesnice registrů

Seiren Mini je skvělá volba, pokud potřebujete něco kompaktního a přenosného. Je dobře postavený a připojuje se k jakémukoli paži o rozloze 5/8 palců.Přečtěte si úplnou recenzi.

Pokud strávíte nepřiměřené množství času na počítači, je pravděpodobné, že hrajete alespoň jednu hru pro více hráčů. Ať už se jedná o MOBA, střelec z první osoby nebo hra na nezávislou hru, určitě budete chtít, aby se slušný mikrofon mohl koordinovat se svými spoluhráči-ale k tomu nepotřebujete profesionální vybavení. Zde jsou nejlepší herní mikrofony na trhu pro Discord, VoIP nebo ve hře Chat.

Možná si všimnete, že celý tento seznam obsahuje některé docela levné mikrofony, a to není žádná nehoda: pokud nezaznamenáváte profesionálně, není třeba zde přežít. Potřebujete jen mikrofon, který bude fungovat relativně v pořádku, správně? Proč neušetřit nějakou hotovost za další prodej Steam?

Poznámka editora: Tento seznam nejlepších herních mikrofonů byl aktualizován 10. července 2023, aby se aktualizovaly v sekci Pozoruhodné zmínky.

Proč je Elgato Wave: 3 nejlepší herní mikrofon?

Elgato Wave: 3 je jedním z nejlepších mikrofonů v okolí kvůli jeho rozhraní „Nastavit a zapomenout na to“: Vše, co musíte udělat, je zapojit do vstupu USB vašeho zařízení a jste připraveni nahrávat.

Vlna Elgato: 3 mikrofon v černé barvě proti venkovnímu nastavení

Elgato Wave: 3 USB mikrofon na palubě a knoflíku

Prst stiskněte tlačítko Mute na horní části mikrofonu Elgato Wave 3

Zblízka obrázek mikrofonu Elgato Wave 3

Zblízka Obrázek tlačítka Elgato Wave 3 Microphone Mute

Elgato Wave: 3 proti oknu pohledu do zeleného pozadí

Tento kondenzační mikrofon poskytuje pouze kardioidní polární vzor. I když to v některých ohledech omezuje, je to také nejvšestrannější vzor. Mikrofon můžete umístit prakticky kdekoli na stůl a zaregistruje váš hlas. Přední část podvozku komunikuje několik věcí: stav záznamu mikrofonu, stav sluchátka a zda je mikrofon ztlumený nebo povolen. Klepnutím na horní část mikrofonu to ztlumí. Knoflík zisku vyčnívá z bydlení, takže můžete upravit úrovně hlasitosti v okamžiku.

Streamery Twitch budou závislé na softwaru Wavelink.

Na rozdíl od jiného softwaru, který jsme použili, je rozhraní Wavelink výjimečné, zejména pro streamery. Tento digitální zvukový mixér je úhledně navržen, takže můžete rychle uspořádat své zvukové zdroje. Virtuální zvukový mixér shromažďuje různé programy od oken vašeho prohlížeče a kombinuje je spolu s nahráváním mikrofonu do jediného zdroje zvuku.

Jak má Elgato Wave: 3 mikrofonní zvuk?

Elgato vlna: 3 mikrofonní demo:

Elgato Wave: 3 svítí, když zaznamenává mluvené slovo Obsah: High-Pass Filter bojuje proti efektu blízkosti, což má za následek čisté vokály. Jeho integrovaná funkce Clipguard automaticky kondenzuje zvuk, aby se zabránilo náhodnému vyslovení záznamu.

Jak vám mikrofon zní?

Obrázek produktu mikrofonu Elgato Wave3 v černé barvě proti bílému pozadí

Všechny ceny uvedené v USD, pokud není uvedeno jinak. Ceny se mohou v průběhu času měnit a lišit se podle regionu. Bohužel nemůžeme vyjmenovat ceny Amazonu na webu, protože se velmi liší podle měny.

Viz cena za nejlepší nákup
Viz cena na Corsair

Blue Yeti X přináší vysokou kvalitu do nastavení přátelského k proudu

Posláním Blue je, aby váš zážitek nahrávání byl co nejúčinnější a efektivnější s mikrofony USB. Blue Yeti X přináší pole kondenzátoru „čtyř kapslí“, které umožňuje vysoce kvalitní nahrávky v různých vzorcích vyzvednutí. Aktualizuje také fyzické rozhraní Yetiho s jediným knoflíkem, který může upravit zisk, měření a míchání a nabízí živé měření pomocí LED diody – perfektní, když streamujete a potřebujete rychlý indikátor toho, jak zníte.

Modré mikrofony Yeti x před materiálem tlumení zvuku

Modré mikrofony Yeti x stojící na stole

Míra Blue Yexix Microphone Grille

Spodní část modrých mikrofonů Yeti x, spolu s jejím standům, 3,5 mm port a port microUSB

Knoflík zisku na modrých mikrofonech Yeti x ve stavu ztlumení

Yeti x nabízí čtyři režimy záznamů, což vám umožní vybrat si, který z nich nejlépe vyhovuje vaší dané situaci. Kardioid je ideální pro podcasty, protože vám umožňuje zaznamenávat zvuk, který je okamžitě před mikrofonem. Stereo režim funguje tak, jak by se dalo očekávat: nahrávání zvuku z levého a pravého kanálů současně, aby poskytovalo lepší iluzi, kterou je posluchač v místnosti s vámi. Omnidicerecal režim zaznamená 360 stupňový zvuk a obousměrný zaznamená zvuk z předních a zadních oblastí mikrofonu.

V zásadě se Yeti X rozprostírá hranici mezi nahráváním nebo herním mikrofonem a může vás zakrýt. Ukázalo se, že je to, že je to potok škubnutí, musíte mít něco pro oba – jak pohodlné. Blue Yeti X nabízí téměř tolik všestrannosti jako Yeti Pro, za 80 USD méně.

Jak se Blue Vo!CE Pracujte s Yeti x?

Blue Vo!Audio software CE je nový v řadě Blue Yeti, který přináší nejrůznější možnosti přizpůsobení. Vyznačuje efekty jako de-popu, redukce šumu, expandér, brána, de-esser, ekv. Koneckonců, pokud uvádíte na trh zařízení u hráčů a twitch streamerů a nemůžete změnit barvu LED, proč se obtěžovat, správně?

Modrý mikrofon yeti x USB na bílém pozadí

Všechny ceny uvedené v USD, pokud není uvedeno jinak. Ceny se mohou v průběhu času měnit a lišit se podle regionu. Bohužel nemůžeme vyjmenovat ceny Amazonu na webu, protože se velmi liší podle měny.

Viz cena na Sweetwater
Viz cena na GameStop

V-Moda Boompro X může proměnit sluchátka na herní náhlavní soupravu

Další boom mikrofon, v-moda boompro x používá vaše sluchátka 3.5 mm port, aby vaše běžná sluchátka byla herní náhlavní souprava za zhruba 50 USD. Není to špatné, všechny věci zvažovány a neexistují žádné špinavé lepidla. Pokud chcete převést sluchátka zpět, vše, co musíte udělat, je jednoduše vytrhnout Boompro x a nahradit je původním kabelem.

V-Moda Boompro x

Beats sluchátka a mikrofon v-moda Boompro X proti odrazovému dřevěnému povrchu

Příslušenství V-MODA Boompro X na reflexním dřevěném povrchu

Žena, která má na sobě pár beats sluchátka s V-Moda Boompro x zapojenou

V-Moda Boompro x

Na rozdíl od původního boompro mikrofonu, který má všesměrový vzorec vyzvednutí, má Boompro X vzor kardioidního vyzvednutí. Má užší pole vyzvednutí, díky kterému je to skvělé, pokud s někým sdílíte prostor. Můžete změnit mikrofony a přizpůsobit vzhled mikrofonu, což může být užitečné, pokud vaše kancelář koupila celý tým Boompro X mic.

Jak zní mikrofon v-moda boompro x?

Vložený dálkový ovladač usnadňuje nastavení svazku – vašich sluchátek, nikoli vašeho hlasu – a dává vám možnost ztlumit se integrovaným přepínačem. Slyšíte mírné klikněte Když však přepínáte funkci ztlumení/vypnuto z řídicího modulu,.

Demo mikrofonu V-Moda Boompro x:

Jak vám mikrofon zní?

Pro lepší kvalitu zvuku možná budete chtít místo toho získat starší Boompro. První generace V-Moda Boompro používá všesměrový polární vzor, ​​spíše než kardioid, takže je nejvhodnější pro klidné prostředí.

V-moda boompro x proti bílému pozadí

Všechny ceny uvedené v USD, pokud není uvedeno jinak. Ceny se mohou v průběhu času měnit a lišit se podle regionu. Bohužel nemůžeme vyjmenovat ceny Amazonu na webu, protože se velmi liší podle měny.

Viz cena na Sweetwater

Hyperx Quadcast nabízí nejlepší zvuk s vestavěným popovým filtrem

Hyperx je známý tím, že vydává vysoce kvalitní herní periferie a kvadcast se neliší. Je to dražší než mnoho z tohoto seznamu, ale tento mikrofon nabízí opravdu skvělý zvuk v snadno použitelném balíčku, který může pokrýt mnoho základen.

Fotografie mikrofonu Hyperx Quadcast

Pokud jste na trhu s herním mikrofonem, je to skvělá volba, ale Quadcast pokryje také vaše potřeby podcastingu nebo nahrávání. Jeho knoflík pro zisk usnadňuje úpravu citlivosti intuitivní a snadné a můžete dokonce nastavit jeho polární vzor, ​​přepínání mezi kardioidem, hyperkardioidou a obousměrnou. Navíc vám vestavěný popový filtr pomůže vyhnout se nepoctivému plosivnímu zvukům, které vysílá mikrofon.

Jaký je rozdíl mezi Hyperx Quadcast a Quadcast s?

Hyperx Quadcast S stojí před monitorem s hyperx ngenuity

Hyperx Quadcast S je kompatibilní s ngenuity, který lze použít k úpravě objemného schématu a sluchátka.

Pokud máte trochu více peněz na upravu a chcete barevné schéma RGB, Hyperx Quadcast S je kompatibilní se softwarem NGENUITY, který vám umožní provést úpravy přehlídky LED světelné show vašeho mikrofonu. Quadcast S také připojuje spíše přes USB-C než microUSB. Frekvenční odezvy obou mikrofonů jsou velmi podobné, ale Quadcast S zmenšuje basové frekvence o něco více než Quadcast.

Demo mikrofonu Hyperx Quadcast S:

Jak vám mikrofon zní?

Hyperx Quadcast S mikrofon na bílém pozadí

Všechny ceny uvedené v USD, pokud není uvedeno jinak. Ceny se mohou v průběhu času měnit a lišit se podle regionu. Bohužel nemůžeme vyjmenovat ceny Amazonu na webu, protože se velmi liší podle měny.

Viz cena za nejlepší nákup

Razer Seiren Mini je skvělý výběr, pokud chcete něco kompaktního

Zaokrouhlením tohoto seznamu je mikrofon Little Razer Seiren Mini USB, který se může pochlubit elegantním designem, intuitivním uživatelským rozhraním a cenově dostupnou cenou za pouhých 49 USD. Nemá mnoho funkcí, ale to usnadňuje soustředění na úkol po ruce.

Razer Seiren Mini

Razer Seiren Mini na stole před oknem ve dne

Razer Seiren Mini na pozadí počítače s discordem a zoomem zobrazený na monitoru

Razer Seiren Mini proti hromadě DND knih

Muž sedí za Razer Seiren Mini, mluví do toho. Za ním jsou viditelné obrazy zavěšené na zdi

Razer Seiren Mini se odšrouboval z jejího stánku

Razer Seiren Mini

Líbí se nám Razer Seiren Mini pro jeho elegantní, nenápadný design, který dobře funguje pro streamery, kteří nechtějí, aby mikrofon zabral polovinu rámu. MIC stojan, který se připevňuje ke dnu Seiren Mini, je lichá výška a bude pravděpodobně kratší, než očekáváte (15 cm/6in), ale můžete jej také připojit k ruce třetí strany na paži třetí strany.

Kvalita zvuku není tak dobrá jako některé z našich dalších tipů, které jsou zde uvedeny, ale je to pravděpodobně kvůli vysokému hluku z levné elektroniky. Přesto to zní mnohem lépe než váš průměrný mikrofon notebooku a vezme vaše hry a streamování zářezu za malé peníze. Nepotřebujete popový filtr s Seiren Mini jako s jinými USB mikrofony, takže vám také ušetří trochu hotovosti.

Jak zní mikrofon Razer Seiren?

Tento superkardioidní mikrofon zvedne zvuk směrem: jeho vyzvedávací pole je hlavně cokoli, co je přímo před ním, s velmi omezeným vyzvednutím za ním.

Demo mikrofonu Razer Seiren:

Jak vám mikrofon zní?

Razer Seiren Mini USB mikrofon na bílém pozadí

Razer Seiren Mini USB mikrofon

Všechny ceny uvedené v USD, pokud není uvedeno jinak. Ceny se mohou v průběhu času měnit a lišit se podle regionu. Bohužel nemůžeme vyjmenovat ceny Amazonu na webu, protože se velmi liší podle měny.

Viz cena za nejlepší nákup

Nejlepší herní mikrofony: Pozoruhodné zmínky

Modrý mikrofon nano nano sedí na dřevěném stole před notebookem a pár sluchátek

Blue Yeti Nano je skvělý mikrofon pouze pro podcasting nebo s ostatními pomocí kardioidních nebo všesměrových polárních vzorů.

 • Audio-Technica AT2020USB-XP: Tento USB mikrofon má ovládací prvky míchání na palubě, interní zesilovač sluchátek a zaznamenává 16bitové, 44.Zvuk 1/48 kHz.
 • Beyerdynamic Fox USB: Tento mikrofon má užitečné ovládací prvky na palubě, 24bit/96kHz zvuk a odpouštějící polární vzor, ​​což usnadňuje nahrávání zvuku, který lze snadno snadno upravit později. Hlavní nevýhodou je jeho cena.
 • Blue Yeti Nano: S jeho kardioidními a všeměrovými polárními vzory, 24bitový/48 kHz kvalita nahrávání a kompaktní design, může Yeti Nano udělat hodně pro mnoho peněz.
 • Hyperx Solocast: Tento mikrofon se hodí do značné míry stejného výklenku jako Razer Seiren Mini. Je to o 10 $ dražší, ale přináší srovnatelnou kvalitu zvuku, všestrannější stojan a vestavěný mikrofonní senzor, který můžete klepnout.
 • JLAB Talk Pro: Tohle je trochu drahý za 150 USD, ale to zálohuje tuto cenu s pěknou sestavou, snadno použitelnými ovládacími prvky, více polárními vzory a dobrý zvuk. Palubní ovládací prvky Talk Pro znamenají, že můžete udělat hodně s malým úsilím a jeho zvuk 192 kHz/24bitový znamená, že jej můžete snadno použít pro nahrávání, stejně jako hry.
 • Joby Wavo Pod: konkurent s Blue Yeti Nano, Joby Wavo Pod je snadno použitelný mikrofon, který funguje, jakmile jej zapojíte, a zaznamenává 24bit/48 kHz Audio. Za 99 USD USD si můžete vybrat z kardioidního nebo obousměrného vzorce vyzvednutí a přichází s popovým filtrem. Toto je další levné možnosti, které si mohou užívat streamery a hráči.
 • Mova UM700: Vydáno jako všestranný mikrofon, který bude soutěžit s modrou linií Yeti, UM700 nabízí spoustu polárních vzorů a solidního zvuku a navíc se snadno použije. Za 100 USD je to jedna sakra dohody.
 • Roccat Torch: Toto je jedna z více jedinečných herních mikrofonů v okolí své základny mixéru, která vám umožní vybrat polární vzor, ​​zapnout/vypnout mikrofon, ovládat objem, ztlumit mikrofon a upravit zisk.

Zlepšili jsme to, jak demonstrujeme výkon produktů, které kontrolujeme mikrofon. Nyní používáme standardizované nastavení testu, které přehrává předem nahrané fráze z kalibrovaných umělých úst v naší zkušební komoře, buď se simulovaným zvukům na pozadí nebo bez něj, simulované dozvukové prostory nebo umělý vítr. To znamená, že vzorky z každého produktu lze přímo porovnat, což usnadňuje smysluplné srovnání mezi produkty, pokud jde o kvalitu syrové řeči nebo schopnost produktu odmítnout hluk.

Aktualizace našich nevyřízených výsledků testů bude chvíli trvat, ale tuto recenzi aktualizujeme (a mnoho dalších!) Jakmile budeme schopni vylepšenými ukázkami mikrofonu. Ty budou zřejmé v každém novém vzorku, který začíná větou: „Toto je standardizovaná demonstrace mikrofonu Soundguys…“

Děkujeme, že jste se s námi neseli, a doufáme, že se znovu uvidíme, jakmile jsme všechno vyřešili.

Co byste měli vědět o nejlepších herních mikrofonech

Někteří hráči jsou spokojeni s používáním náhlavní soupravy, která má dobrý vestavěný mikrofon. Pokud však hledáte oddělený herní mikrofon, zde je několik věcí.

Co jiný hardware vyžaduje herní mikrofon?

Fotografie mikrofonu Hyperx Quadcast - Nejlepší herní mikrofon

Vědět, co potřebujete v herním mikrofonu, je důležité pro stanovení očekávání. Kvalita je důležitá, ale pokud nevytváříte nahrávací studio nebo nastavení streamování, je hlavním cílem jasná komunikace. Mnoho herních mikrofonů upřednostňuje střední a maximu.

Pokud nastavujete streamovací stanici, za to by se mohlo stát pramenící pro něco se zvukem kvality ve studiu. Na této frontě je třeba zvážit nejrůznější věci, jako je jaký druh mikrofonu a jaký druh prostředí budete potřebovat pro nahrávání.

V závislosti na tom, jaké jsou vaše potřeby, musíte přijít na to, jaký druh mikrofonu chcete, také. Pokud sedíte u stolu hrající hry, mikrofon s kardioidem nebo hyperkardioidním vzorcem je pravděpodobně nejlepší. Tyto odrůdy se daří dobře, když to, co nahrávají, je umístěno přímo před mikrofonem.

Herní mikrofony fungují napříč platformami?

Mikrofon Beyerdynamic Fox USB: Lily pomocí mikrofonu u jejího stolu. Je připojen k mikrofonu přes zahrnutý adaptér

Budete chtít opřít mikrofon blízko úst, aby se plně zaregistroval zabarvení vašeho hlasu.

V závislosti na tom, jaký druh nastavení máte, se vaše potřeby pravděpodobně trochu změní. Pokud hrajete na PC, USB mikrofon je pravděpodobně vaše nejlepší sázka. Nemusíte pramenit pro drahé XLR MIC a zvukové rozhraní. Nakonec je jednodušší.

Pokud hrajete na konzoli, věci jsou trochu komplikovanější. PlayStation 4 zvládne buď 3.Řešení 5 mm nebo USB. Spínač Nintendo je zvládne také, ale USB mikrofony budou fungovat pouze v doprobětním režimu. Samozřejmě jsou zde také podrobnosti vašeho nastavení – oddělený kabelový USB mikrofon nemusí být nejpohodlnějším výběrem, pokud je vaše konzole volby přes den nebo obývací pokoj.

Jak ovládáte herní mikrofon?

Muž používá přepínač mikrofonu Hyperx Quadcast na horní části kapsle

Ovládací prvky na palubě usnadňují úpravy za běhu.

Věnujte pozornost tomu, jaké druhy tlačítek a přepínačů mají mikrofony. Téměř všechny tyto věci lze ovládat na vašem počítači nebo konzole, ale vždy je rychlejší natáhnout se a přepnout ztlumený přepínač než alt-Tab a najít možnost nabídky.

Proč byste měli důvěřovat Soundguys

Každý spisovatel na Soundguys nashromáždil roky zkušeností s hlášením na trhu se zvukem spotřebitelů a Soundguys„Přežití závisí hlavně na tom, jak si čtenáři užívají jejich nákupy. Jsme hrdí na transparentně nastínění objektivních faktů a zároveň vysvětlujeme subjektivní zkušenost, aby se kontextoval výkon zvukového produktu. Když chytíme, opravujeme a vlastníme.

Často kladené otázky týkající se nejlepších herních mikrofonů

Tyto recenze opravdu nepokrývají okolní zvuk; filtrují klávesy dobře?

Děkujeme za vaši odezvu! Začali jsme zahrnout tyto druhy vzorků MIC do našich nejnovějších recenzí MIC, jako je recenze pro Razer Seiren Mini a budeme to určitě i nadále dělat. Pokud jde o naše starší recenze, dokud nebudeme moci znovu otestovat mikrofony, doporučujeme věnovat pozornost polárnímu vzoru mikrofonu. Pokud má mikrofon směrový polární vzorec, je pravděpodobné, že to bude lepší při odmítnutí psaní zvuků, než pokud má všudypřítomné polární vzor, ​​jednoduše kvůli směrům, od kterých zvedne zvuk z.

Proč bych chtěl samostatný mikrofon místo jen náhlavní soupravy?

Kvalita zvuku na samostatném stavu bude téměř vždy lepší než jedna postavená uvnitř sluchátka nebo dokonce mikrofonu. To může zlepšit profesionalitu vašich živých proudů nebo videí na YouTube, nebo dokonce usnadnit vašim spoluhráčům porozumět vám. Kromě toho může být výhodnější vzhled nebo pocit samostatného mikrofonu než náhlavní soupravu. Někteří lidé opravdu nemají rádi mikrofon boomu přímo před ústy, protože to může být rušivé a někteří lidé dávají přednost vzhledu samostatného mikrofonu ve svých videích.

Hledám mikrofon pro volání Zoom, když pracuji a Skype s rodinou, co doporučujete?

Pokud se chystáte sdílet mikrofon a potřebujete jej pouze pro hovory, spíše než streamování nebo nahrávání, modrá sněhová koule (nebo starší modrá sněhová koule) je pravděpodobně vaše nejlepší sázka. Zní to skvěle a je to jednoduché použití – ideální pro hovory přes Skype, Zoom a Discord.

Jaký je rozdíl mezi stereo, obousměrné a všesměrové vzory vyzvednutí?

Obecně se stereo vzory zvednou zvuk zleva a vpravo od mikrofonu, obousměrné zvedne zvuk z přední a zadní části mikrofonu a všesměrový zvuk ze všech směrů vyzvedne zvuk ze všech směrů.

Což by bylo nejlepší pro hraní se zvukem vycházejícím z PC reproduktorů? Nechci, aby zvuk z reproduktorů dosáhl mikrofonu

Bohužel to není něco, co bude fungovat zakoupením mikrofonu. Přestože existují algoritmy inteligentní redukce šumu (zejména NVIDIA), zvuk z vašich reproduktorů vždy dosáhne vašeho mikrofonu, pokud používáte uvedené reproduktory jako své přehrávací zařízení. Proto vidíte, jak streamery většinou nosí na svých pořadech sluchátka: takže zvuk ze hry není jejich mikrofony vyzvednut.