Nejlepší herní náhlavní soupravy 2023: Bezdrátové, rozpočet a další | Hardware, výhody a nevýhody kabelových a bezdrátových náhlavních souprav

Výhody a nevýhody kabelových a bezdrátových náhlavních souprav

Nova Pro Wireless poskytuje vynikající zvukové a sportovní hi-fi schopné, na míru navržené 40mm ovladači (i když budete potřebovat kabelové připojení a DAC, abyste zažili frekvenční odezvu náhlavní soupravy 10-40 000 Hz). Nejde jen o herní zvuk, který zní pohlcující a vrstvený; Tato náhlavní souprava odvádí skvělou práci se všemi typy zvuku. Jo, a je jich víc: plně vyhledávatelný obousměrný mikrofon-canceling mikrofon, aktivní zrušení šumu (s volitelným režimem transparentnosti) a současně 2.4GHz Wireless and Bluetooth 5.0 připojení s Schopnosti míchání zvuku.

Nejlepší herní náhlavní soupravy 2023: Kabelové a bezdrátové

Slyšte jasně každý výstřel a stopy s jednou z nejlepších herních náhlavních souprav, které jsme testovali.

 • Rychlý seznam
 • Nejlepší celkově
 • Nejlepší bezdrátové připojení
 • Nejlepší splurge
 • Nejlepší rozpočet
 • Nejlepší životní styl
 • Nejlepší Bluetooth
 • Nejlepší Bluetooth Splurge
 • Nejlepší virtuální prostor
 • Nejlepší mikrofon
 • Tipy na nákupy
 • Slevy

Nejlepší herní náhlavní soupravy 2023

Skvělá herní sluchátka je pravděpodobně stejně důležitá jako skvělá herní klávesnice, monitorová nebo dokonce grafická karta. Zvuky vašeho oblíbeného virtuálního světa a to, jak komunikujete se svými spoluhráči, všechny závěsy na zařízení, které nosíte na hlavě (pokud nemáte místo toho jeden z nejlepších PC reproduktorů) a je pravděpodobné, že budete provádět pracovní hovory, poslouchat hudbu a streamování svých oblíbených pořadů.

Výběr skvělé herní náhlavní soupravy není tak snadné, jak to zní – částečně díky ohromujícímu počtu dostupných možností. Hráči mají více možností náhlavní soupravy než kdy jindy, díky stále rostoucí popularitě eSports a streamování, stejně jako lepší bezdrátové technologie, jakož i několika zvukových a mikrofonových tvůrců, kteří se připojují ke scéně.

Rychlé vyhledávání populárních maloobchodníků poskytuje stovky možností náhlavních sad napříč desítkami společností, od nižších než 10 $ (8 GBP) do více než 600 $ (460 GBP). Pravděpodobně už máte na mysli rozpočet, ale stále existuje několik dalších faktorů.

Testovali jsme herní náhlavní soupravy už roky (abychom viděli každý model, který jsme testovali, podívejte se na naši stránku s recenzemi herní náhlavní soupravy). To jsou nejlepší z nejlepších, bez ohledu na vaše přání nebo potřeby.

Rychlý seznam

1. Steelseries Arctis Nova Pro Wireless

Nejlepší herní náhlavní souprava

Stylová, bezdrátová náhlavní souprava nabitá funkce se swappable baterie, zatahovací mikrofon a simultánní 2.4GHz/Bluetooth Connectivity s schopnostmi mixování zvuku.

2. Corsair Virtuoso RGB Wireless SE

Nejlepší bezdrátová herní náhlavní souprava

Atraktivní bezdrátová sluchátka s kvalitou zvuku, která se blíží k audiofilnímu území. Obsahuje 20 hodin výdrže baterie a leštěnou hliníkovou povrchovou úpravu.

Nejlepší herní sluchátka

Open-Back Planar Magnetic Headset s kvalitou zvuku na úrovni audiofilů. Má lehký a pohodlný design, vynikající odnímatelný boom mikrofon a je dodáván s těžkým cestovním pouzdrem.

4. Steelseries Arctis Nova 1

Nejlepší rozpočtová herní sluchátka

Kabelová náhlavní souprava přátelská k rozpočtu s lehkým, plastovým rámem a zatahovacím mikrofonem. Obsahuje stejné 40 mm ovladače jako Arctis Nova 3 a 7.

5. Razer Barracuda Pro Wireless

Nejlepší herní náhlavní souprava pro životní styl

Bezdrátová náhlavní souprava s překvapivě podhodnoceným celo-černým designem, který bude vypadat stejně dobře na ulici jako před vaším počítačem. Obsahuje 40 hodinový výdrž baterie a je dodáván s tuhým cestovním pouzdrem.

6. Kreativní hráč SXFI AIR

Nejlepší herní sluchátka Bluetooth

Bezdrátová herní sluchátka představující simultánní 2.4GHz/Bluetooth Connectivity s mixováním zvuku, ale za polovinu ceny SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless nebo Corsair Virtuoso RGB bezdrátová hodnota XT.

Nejlepší Bluetooth Splurge

7. Corsair Virtuoso RGB Wireless XT

Nejlepší herní náhlavní souprava Bluetooth Splurge

Atraktivní bezdrátová náhlavní souprava s zvukovým profilem orientovaným na hráče a simultánní 2.4GHz/Bluetooth Connectivity s mixováním zvuku.

Nejlepší virtuální prostor

8. Hyperx Cloud Orbit S

Nejlepší herní náhlavní souprava pro virtuální prostorový zvuk

Kombinuje 100mm rovinné magnetické řidiče Audeze s sledováním hlavy pro nesrovnatelný virtuální prostorový zvuk.

9. Razer Blackshark V2 Pro (2023)

Nejlepší herní náhlavní souprava mikrofon

Odnímatelný 9.9mm kondenzátorový mikrofon se vzorkovací frekvencí 32 kHz má interní popový filtr a způsobuje, že zněl lépe než v reálném životě.

Nejlepší herní náhlavní soupravy, které si můžete koupit ještě dnes

Proč můžete věřit Tomovu hardwaru

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Nejlepší herní náhlavní souprava

1. Steelseries Arctis Nova Pro Wireless

Naše odborní recenze:

Specifikace

Řidič: 40 mm vlastní ovladače
Frekvenční odezva: 10 – 22 000 Hz
MIC: Obousměrné zrušení šumu, plně zatažitelné
Připojení: (Simultánní) Wireless 2.4 GHz a Bluetooth 5.0
Hmotnost: 0.75 liber (339 g)

Důvody k nákupu

Plně vypracovatelný mikrofon
Swappable baterie
Velmi dobrá kvalita zvuku

Důvody, kterým se vyhnout

Dodává se se základní stanicí, nikoli Gamedac Gen 2

Steelseries ‘Arctis Nova Pro Wireless Headsent není levné, ale stojí to za to. Tato stylová náhlavní souprava je plná tolika funkcí, že je těžké zjistit, kde začít, ale začneme hraním her: Multisystémová připojení přes bezdrátovou základní stanici náhlavní soupravy, technicky „nekonečnou“ výdrž baterie díky swappable bateriovému systému, A vysoce nastavitelný design, který je tak lehký a pohodlný, zapomenete, že je na vaší hlavě.

Nova Pro Wireless poskytuje vynikající zvukové a sportovní hi-fi schopné, na míru navržené 40mm ovladači (i když budete potřebovat kabelové připojení a DAC, abyste zažili frekvenční odezvu náhlavní soupravy 10-40 000 Hz). Nejde jen o herní zvuk, který zní pohlcující a vrstvený; Tato náhlavní souprava odvádí skvělou práci se všemi typy zvuku. Jo, a je jich víc: plně vyhledávatelný obousměrný mikrofon-canceling mikrofon, aktivní zrušení šumu (s volitelným režimem transparentnosti) a současně 2.4GHz Wireless and Bluetooth 5.0 připojení s Schopnosti míchání zvuku.

Tato sluchátka nejen ano to všechno, dělá to všechno dobře – od her PC po hraní konzoly po video chatování po audiofil poslech. Wireless Nova Pro Wireless je ambiciózní, ale dodává. Ale pokud nejsou ve vašem rozpočtu, Kingston Hyperx Cloud Alpha je solidní výběr sub-100 $ nabízející vynikající zvuk a pohodlné přizpůsobení.

Nejlepší bezdrátová herní náhlavní souprava

2. Corsair Virtuoso RGB Wireless SE

Nejlepší bezdrátová herní náhlavní souprava

Naše odborní recenze:

Specifikace

Řidič: 50mm neodymium
Frekvenční odezva: 20-40 000 Hz
Připojení: USB typu-A 2.4 GHz Dongle
Hmotnost: 0.8 liber (360 g)

Důvody k nákupu

Výkonný zvuk Hi-Res
Neposkvrněná prezentace

Důvody, kterým se vyhnout

Bezdrátový rozsah závisí na konstrukci domu
V průběhu času kope čelní pásmo
Mírně těžký reverb

Corsair Virtuoso RGB Wireless SE je další náhlavní souprava, která vypadá tak dobře, jak to zní. Tato prémiová bezdrátová herní náhlavní souprava nabízí vysoce kvalitní zvuk a vypadá pěkně a leskně-místo neohrabaného a těžkého. Verze SE virtuoso RGB se může pochlubit hliníkem zbarveného Gunmetal s nádechem RGB prostřednictvím loga Corsair. Celkově to vypadá tak drahé, jak je.

Virtuoso RGB SE poskytl silný zvuk, včetně podpory hi-res, v našem testování. Jeho 50mm řidiči zněli skvěle s boji proti zbraním ve hrách, jako jsou Borderlands 3, Zatímco reprodukce hudby seděla uprostřed basových těžkých sluchátek, jako jsou audio-technika ATH-G1 a plošší znějící jako ty Steelseris Arctis Pro Wireless.

Polevy věci s 20hodinovou výdrží bezdrátové baterie, Corsair’s Virtuoso RGB Wireless SE je jemná pár plechovek, které vypadají i zvukové prémii.

Nejlepší herní sluchátka

3. Audeze LCD-GX

Nejlepší herní sluchátka

Naše odborní recenze:

Specifikace

Řidič: 106mm rovinný magnetický
Frekvenční odezva: 10-50 000 Hz
MIC: Směrová, hluk a odpovídající
Připojení: kabelové (analog)
Hmotnost: 16.01 unce / 454G

Důvody k nákupu

Neuvěřitelná kvalita zvuku
Velké, pohodlné náušnice
Robustní ochranný cestovní pouzdro
Překvapivě dobrý mikrofon

Důvody, kterým se vyhnout

Velké/těžké (ale pohodlné)
Design s otevřeným zádi znamená, že každý může slyšet, co posloucháte

Pokud hledáte audiofilní zážitek, který bude fungovat také jako herní náhlavní souprava, LCD-GX Audeze vás zakryl. Tato nadměrná náhlavní souprava s otevřeným ušima, otevřeným bazénem magnetickým herním herním náhlavním soupravou je lehký hořčík a design, který zrcadlí zbytek LCD sestavy společnosti. Ale není to zdaleka levné – cena za 899 $, rozhodně si vydělává svůj titul ‘Best Gaming Headset Splurge.“

LCD-GX zní neuvěřitelně, zejména ve srovnání s jinými herními náhlavními soupravami-celkově je mírně teplá, ale má velkou dynamiku a vícevrstvé střední tóny, které vytvářejí velmi příjemný zážitek z poslechu. I když společnost doporučuje, abyste ji používali s dobrým zesilovačem/DAC, nevyžaduje to AMP/DAC – neměli byste mít žádné potíže, pokud jej připojíte přímo do počítače nebo notebooku. Nabízí vynikající herní zážitek, přestože chybí digitální zpracování a efekty, které byste mohli vidět v jiných herních náhlavních soupravách.

LCD-GX je vybaven velkými kruhovými ušima. Dodává se s kabelem mikrofonního boomu a standardním kabelem, takže jej můžete použít jako náhlavní soupravu pro hraní nebo jako pár sluchátek pro poslech. Dodává se také s těžkými, uzamykatelnými cestovními pouzdro, které se hodí ke všem svým příslušenstvím a je ideální pro ochranu vaší investice ve výši 899 $. Rozhodně to není pro každého-jeho otevřený design znamená, že to není ideální pro kohokoli, kdo hraje kolem ostatních-ale je to skvělý výběr pro audiofily, kteří se také stanou hráči.

Nejlepší rozpočtová herní sluchátka

4. Steelseries Arctis Nova 1

Nejlepší rozpočtová herní sluchátka

Naše odborní recenze:

Specifikace

Frekvenční odezva: 20-22 000 Hz
MIC: obousměrné, trhnutí šumu
Připojení: kabelové (3.5 mm aux)

Důvody k nákupu

Dobrá kvalita zvuku za cenu
Lehký, pohodlný

Důvody, kterým se vyhnout

Vypadá trochu obecně/nudně

Steelseries dal celé své linii náhlavní soupravy redesign Arctis Nova, včetně jeho rozpočtu ceny 60 $ Arctis Nova 1. Arctis Nova 1 sportuje stejné 40mm vlastní řidiči jako jeho vyšší koncové sourozenci-Arctis Nova 3 a 7-a stojí jen zlomek ceny.

Arctis Nova 1 je kabelová analogová náhlavní souprava s štíhlým, lehkým plastovým rámem a velkými, pohodlnými náušnicemi nad ušima. Má obousměrný mikrofon s nápisem šumu, který se plně zatahuje do levého náušnice, takže je dostatečně stylový, aby se opotřeboval od počítače jako dvojice sluchátka životního stylu. Přichází s jedním i duálním 3.5 mm zvukové kabely, takže se mohou připojit k zařízením s kombinovanými a oddělenými konektory pro sluchátka/mikrofon.

Za 60 $ je to krádež vzhledem k vynikající kvalitě zvuku a všestrannost designu. Ale pokud je 60 $ stále příliš drahý, Headset Asus TUF Gaming H3 je další vynikající volba přátelská k rozpočtu, kterou obvykle najdete za přibližně 40 $ nebo méně.

Nejlepší herní náhlavní souprava pro životní styl

5. Razer Barracuda Pro Wireless

Nejlepší herní náhlavní souprava pro životní styl

Naše odborní recenze:

Specifikace

Řidič: 50mm vlastní ovladače
Frekvenční odezva: 20 – 20 000 Hz
MIC: Duální integrované zrušení hluku paprsků
Připojení: (Simultánní) Wireless 2.4 GHz a Bluetooth 5.2
Hmotnost: 0.75 liber (340 g)

Důvody k nákupu

Lehký a velmi pohodlný
40+ hodin výdrže baterie
Zahrnuje rigidní cestovní pouzdro

Důvody, kterým se vyhnout

Nevýrazný, plastový design náchylný k rozmazání

Razer’s New Barracuda Pro Wireless Headset vypadá spíše jako dvojice sluchátka od Sony nebo Bose, která představuje (překvapivě) podhodnocený celočelný design s nádechem RGB nebo externího mikrofonu, vypadá to spíše jako pár životních sluchátek od Sony nebo Bose. A to je druh bodu – Razer nazývá Headsent Barracuda Pro Wireless.

Na straně životního stylu to hodně jde. Minimální plastový design je méně prémiový, než bychom chtěli, ale přispívá k nízké hmotnosti a celkovém pohodlí náhlavní soupravy – pokud se Razer snaží soutěžit s Sony a Bose, je to v podstatě v oddělení pohodlí. To není docela tam na oddělení ANC, i když to není příliš daleko. Barracuda Pro Wireless má tři úrovně ANC a také pár integrovaných mikrofonů pro tvorbu šumu paprsků. Kvalita zvuku je velmi dobrá, díky 50mm vlastním ovladačům, stejně jako kvalita mikrofonu – mikrofony dělají dobrou práci při vyzvednutí hlasu a minimalizaci hluku na pozadí a měly by být v pořádku pro většinu hráčů.

Barracuda Pro Wireless je navržen pro použití s ​​více zařízeními; přichází s 2.4GHz Wireless USB-C dongle a má vestavěný Bluetooth a může se připojit k oběma současně. To nemůže použití Obě připojení však současně – na rozdíl od Steelseries Arctis Nova Pro, která mísí zvuk z obou připojení – musíte přepínat mezi zařízeními pomocí vyhrazeného tlačítka „SmartSwitch“ na pravém ušování.

Nakonec se tato hybridní náhlavní souprava opírá o trochu více životního stylu než hraní – Razer hodnotí výdrž baterie na 40 a více hodin a dokonce přichází s robustním přepravním pouzdrem – což z něj činí skvělou volbu pro ty, kteří jsou roztrháni mezi upuštěním hotovosti na sluchátka v životním stylu nebo herní headset.

Výhody a nevýhody kabelových a bezdrátových náhlavních souprav

Výhody a nevýhody kabelových a bezdrátových náhlavních souprav - Headset Advisor

Existují dva hlavní typy náhlavních souprav, které lidé používají pro telefonní hovory a videokonference – kabelové a bezdrátové. Oba mají své výhody i nevýhody a správná volba pro vás bude záviset na vašich potřebách a preferencích.

Zde je rozdělení hlavních rozdílů mezi kabelovými a bezdrátovými náhlavními soupravami:

Kabelové náhlavní soupravy:

Klady:

 • Nižší cena: Obecně platí, že kabelové náhlavní soupravy bývají levnější než jejich bezdrátové protějšky. Pokud máte rozpočet, může být kabelová náhlavní souprava dostupnější možností.
 • Lepší kvalita zvuku: Protože zvukový signál je přenášen fyzickým připojením, kabelové náhlavní soupravy mají lepší kvalitu zvuku než bezdrátové náhlavní soupravy. To může být zvláště důležité pro milovníky hudby nebo pro ty, kteří potřebují jasně znějící hovory.
 • Žádné problémy s životností baterie: S kabelovou náhlavní soupravou se nemusíte starat o výdrž baterie. Pokud je váš telefon nebo počítač nabitý, můžete použít náhlavní soupravu tak dlouho, jak chcete.

Nevýhody:

 • Omezená mobilita: Největší nevýhodou kabelové náhlavní soupravy je nedostatek mobility. Budete připoutáni k telefonu nebo počítači a nebudete se moci pohybovat tak volně jako s bezdrátovou náhlavní soupravou. To může být frustrující, pokud potřebujete vstát a natáhnout nohy nebo pokud se potřebujete přesunout do jiné části místnosti během hovoru.
 • Spleti a uzly: Pokud jste někdo, kdo je neustále zamotán do šňůr. Je až příliš snadné dostat se za spletené šňůry na židli, pod stolem nebo kolem jiných předmětů ve vašem pracovním prostoru.

Bezdrátové náhlavní soupravy:

Klady:

 • Mobilita: Hlavní výhodou bezdrátové náhlavní soupravy je schopnost volně se pohybovat. Nebudete připoutáni k telefonu nebo počítači, takže můžete vstát a natáhnout nohy, přesunout se do jiné části místnosti nebo dokonce chodit po kanceláři, když jste na volání. To může být zvláště užitečné, pokud potřebujete multitask nebo pokud jste někdo, kdo se neklidný sedí na jednom místě příliš dlouho.
 • Žádné šňůry, které by se obávaly: S bezdrátovou náhlavní soupravou se nebudete muset starat o spletilé šňůry nebo přimět náhlavní soupravu, když se pohybujete, když se pohybujete kolem. To může být velká úleva, pokud jste někdo, kdo neustále hýčkává šňůry.

Nevýhody:

 • Vyšší náklady: Obecně jsou bezdrátové náhlavní soupravy tendenci být dražší než jejich kabelové protějšky. Pokud máte napjatý rozpočet, může být dostupnější kabelová náhlavní souprava.
 • Baterie, která se stará o: Jednou z největších nevýhod bezdrátové náhlavní soupravy je řešení baterie, i když náhlavní soupravy Bluetooth se dnes stále zlepšují s dlouhými životy baterie. V závislosti na modelu, který si vyberete, nemusí vaše náhlavní souprava vydržet celý pracovní den, dokud nebude muset být nabije. To může být frustrující, pokud jste na dlouhém hovoru a vaše náhlavní souprava dojde z moci.
 • Potenciál pro rušení: Bezdrátové náhlavní soupravy používají k přenosu zvukového signálu rádiové frekvence, který může někdy narušit jiná elektronická zařízení. To může mít za následek špatnou kvalitu zvuku nebo občasné problémy s připojením.

Závěr

Kabelové i bezdrátové náhlavní soupravy mají své výhody a nevýhody a správná volba pro vás bude záviset na vašich potřebách a preferencích. Pokud potřebujete svobodu pohybovat se a nechcete se starat o spletilé šňůry, může být pro vás nejlepší volbou bezdrátová náhlavní souprava. .