Nejlepší herní notebooky HP v roce 2023 | Notebook mag, HP S nejlepší cenově dostupné herní notebooky

Nejlepší dostupné herní notebooky HP S

3% zpět v odměnách HP

Nejlepší herní notebooky HP v roce 2023

Nejlepší herní notebooky HP v roce 2022

Nejlepší notebooky HP Gaming zahrnují vše od skromných a nakládaných rozpočtových nákupů po nejnovější a největší herní techniku ​​na trhu. Katalog HP dostupných strojů vyrobených na zakázku je více než stojí za to místo v jižním výběru jakéhokoli potenciálního kupujícího. Obzvláště při zvažování rutinních prodejů a obchodů HP Store, které by mohly oholit stovky dolarů z vašeho nákupu.

Herské nabídky HP jsou rozděleny na tři produktové řady: pavilon, Victus a Omen. Sestava pavilonu je bezplatná, rozpočtový výběr notebooků, které jsou skvělé pro první kupující nebo příležitostné hráče. Řada herních notebooků Victus je místem, kde se věci začnou opravdu přizpůsobit jádrovým hráčům. Konečně, rodina notebooků Omen je místo, kde můžete očekávat nejvýkonnější komponenty hardwaru a prémií. Se zaměřením na poskytování špičkových výkonů jsou omen notebooky ideální pro více tvrdé a ostřílené hráče.

Ať už chcete investovat do nového nastavení nebo zajímat, co značka v současné době představuje, sestavili jsme náš užší seznam nejlepších nabídek HP, abyste se mohli podívat. Někteří z těchto uchazečů dokonce najdete na našem seznamu Nejlepší notebooky HP a Nejlepší herní notebooky.

Jaké jsou nejlepší herní notebooky HP?

Proč můžete věřit laptopu Mag

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

HP Omen 17 je powerhouse stroje s jedinečným účelem: poskytnout nejbohatší a nejpůsobivější možný herní zážitek. Za tímto účelem se HP rozhodl to vybavit pomocí Mighty 12. Gen Alder Lake Processor a Nvidia’s Ray-Tracing RTX 3080 Ti GPU. I když se budete muset rozloučit s značnou částkou, abyste se dostali do rukou, Omen 17 překládá každý cent utracený do neuvěřitelného představení na obrazovce.

Naproti tomu HP Victus 15 je více naladěna na hráče na základní úrovni nebo kupujícím rozpočtu. I když jeho specifikace se neshodují o Omen 17, zůstává kvalitním strojem schopným hrát širokou škálu her – pokud vám nevadí procházet nejvyšší grafická nastavení v modernějších titulech. Pro trochu navíc jsou však k dispozici konfigurace pro dramatické zvýšení grafických schopností Victus pomocí GPU vstupní úrovně RTX 30 řady 30 řady 30.

Pokud hledáte skvělý notebook HP pro hraní i VR, skvělým výchozím bodem by byl Victus 16. Victus 16 je vybaveno GPU NVIDIA Geforce RTX 3060 GPU. Pokud byste chtěli investovat do světa VR, Victus je dobře vybaven touto výzvou a obchází minimální požadavky pro Steam Link i Meta Quest 2 PCVR.

Nejlepší cenově dostupné herní notebooky HP

Victus Gaming Laptop 16-S0097NR

Navrženo pro udržitelnost

3% zpět v odměnách HP

PŘIDAT KE SROVNÁNÍ

Omen Gaming Laptop 16-XF0087NR

Omen Gaming Laptop 16-XF0087NR

Windows 11 Home AMD Ryzen ™ 7 Procesor NVIDIA® GeForce RTX ™ 4060 Laptop GPU (8 GB GDDR6 vyhrazený) 16 GB paměť; 1 TB SSD Storage 16.1 „Displej diagonálního FHD

Energetická hvězda | Domov

Navrženo pro udržitelnost

3% zpět v odměnách HP

PŘIDAT KE SROVNÁNÍ

Victus Gaming Laptop 15-FA1010NR

Victus Gaming Laptop 15-FA1010NR

Windows 11 Home 13. generace Intel® Core ™ I5 Processor NVIDIA® GeForce RTX ™ 4050 Laptop GPU (6 GB GDDR6) 16 GB; 512 GB SSD Storage 15.6 “diagonální displej FHD

Energetická hvězda | Domov

Navrženo pro udržitelnost

3% zpět v odměnách HP

PŘIDAT KE SROVNÁNÍ

Omen Gaming Notebook 16-WF0097NR

Omen Gaming Notebook 16-WF0097NR

Windows 11 Home 13. generace Intel® Core ™ I7 Processor NVIDIA® GeForce RTX ™ 4070 Laptop GPU (8 GB GDDR6) 16 GB paměti; 1 TB SSD Storage 16.1 „Displej diagonálního QHD

Energetická hvězda | Domov

Navrženo pro udržitelnost

3% zpět v odměnách HP

PŘIDAT KE SROVNÁNÍ

Victus Gaming Laptop 16-R0097NR

Victus Gaming Laptop 16-R0097NR

Windows 11 Home 13. generace Intel® Core ™ I7 Processor NVIDIA® GeForce RTX ™ 4050 Laptop GPU (6 GB GDDR6) 16 GB paměti; 1 TB SSD Storage 16.1 „Displej diagonálního FHD

Energetická hvězda | Domov

Navrženo pro udržitelnost

3% zpět v odměnách HP

PŘIDAT KE SROVNÁNÍ

Nedávné recenze HP nejlépe cenově dostupné herní notebooky

Omen Gaming Notebook 16-WF0097NR

El Ordenador Cumle Con Todas Las Naosetivas y reade adecuaadamente al Exigent Trabajo de Proceso que se le requiere profesionalmente.

Victus Gaming Laptop 16-R0097NR

2 주전 에 주문 하여 잘 사용 있습니다. 눈부 기능 으로 오래 사용 해도 불편 하지 않습니다 않습니다. 기존 사용 하던 노트북 보다 무겁 지만 튼튼 하여 가정 에서 하기 좋은 제품 같습니다 같습니다 같습니다 제품 제품 제품 제품 제품 좋은 좋은 좋은 좋은 좋은 좋은 좋은 좋은 좋은 좋은 좋은 좋은 좋은 좋은 좋은 좋은 좋은 좋은 좋은 좋은 좋은.

Omen od HP Gaming Laptop 16T-WF000, 16.1 “

Samotný počítač je skvělý, zdá se, že je to, co jsem si objednal a funguje dobře. Zatím to mělo jednu (1) modrou obrazovku (smrti), což se týká. Naštěstí jsem si koupil tento balíček podpory $ 200+, pokud dojde k problému. Co nebylo tak dobré, byla doprava a nedostatek podpory z logistického pohledu. Snažil jsem se spojit s HP, abych upravil přepravu, když jsem byl doma. Odpověděli zpět, uzavřeli lístek a pak by neodpověděli, když jsem se pokusil vrátit zpět do kontaktu. Chtěl jsem jen rychle zavolat a vyřešit, ale nebyl uveden žádný telefon. Také doprava pocházela z Číny. Sestavení a dostat se do USA trvalo dlouho. Ve skutečnosti jsem se snažil podporovat americkou společnost a vyhnout se čínskému dodavatelskému řetězci a úplně jsem skončil opak. Kdybych skončil s čínským zbožím, právě bych si koupil další Lenovo – poslední trval 10 let. Doufám, že tento drahý herní verzi notebooku mi také vydrží 10 let, protože to moc nepoužívám a nehraje se opravdu hra. Zkřížené prsty.

Victus by HP Gaming Laptop 15t-FA100, 15.6 “

Herský notebook HP Victus FB0050AX je bezpochyby nejlepší volbou pro studenty a hráče v tomto cenovém rozsahu. Se svým výkonným procesorem Ryzen 5 5600H, RTX 3050 GPU a 144Hz displejem přináší působivý herní výkon a hladký multitasking. Zahrnutí celoživotní licence pro Microsoft Office Home and Student 2021 dále zvyšuje její přitažlivost pro studenty. Kombinace špičkových specifikací a cenově dostupné ceny pouhých 65K činí tento notebook konečným vítězem pro každého, kdo hledá rozpočtový, ale vysoce výkonný herní a produktivitní stroj.

Buďte první, kdo se dozví o našem nejlepším levném herním notebooku, nejnovějších nabídkách na všech notebookech a získejte speciální nabídku produktu právě pro připojení k nám v oficiálním obchodě HP.

Související stránky

 • Notebooky
 • Upozornění na podvody HP
 • Mini notebook s odnímatelnou klávesnicí
 • Nejsilnější notebook Windows
 • Nejsilnější ultrabook
 • Notebook
 • Nvidia Gaming Laptop
 • Přemožený notebook
 • Přemožený herní notebook
 • Přemožený herní notebook 17
 • Nabíječka notebooku
 • Přenosná pracovní stanice
 • Pavilion RTX
 • Robustní notebook
 • Vědecké výpočetní techniky notebooku
 • Slim Gaming notebook
 • Notebooky pro malé firmy
 • Malá plocha
 • Malý herní notebook
 • SSD notebook