Nejlepší herní počítač pro simulátor Microsoft Flight Simulator, Požadavky systému Microsoft Flight Simulator System | PCGamesn

Požadavky systému Microsoft Flight Simulator System

Když se cítíte, že se s vašimi oblíbenými letadly opravdu zblízka a osobní, přichází také s náhlavním soupravy pro virtuální realitu HTC Vive Cosmos s ovladači pohybu – jedním z nejlepších VR systémů pro užívání letu simulátoru Microsoft Flight Simulator.

Nejlepší herní počítač pro Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator (verze 2020) je jednou z nejnáročnějších PC her, jaké kdy byly vyrobeny. To klade intenzivní stres jak na vnitřní komponenty vašeho herního počítače, tak na vaše připojení k internetu, pomocí 10 s megabitů za sekundu pro streamování dat počasí v reálném čase a cloudové zpracované efekty, přímo do vaší zkušenosti.

To, že to jde, není příliš obtížné, ale pokud chcete mít realističtější zážitek z letu a užít si hru s texturou s vyšším rozlišením a vysokými rámcovými frekvencemi, potřebujete něco docela schopného.

Chillblast nemůže udělat moc o zlepšení vašeho internetu natolik, aby co nejlépe využil cloudové konektivitu hry, ale nabízíme široké sortiment účelně postavené letové simulační počítače a vynikající herní počítače, které zajišťují požadavky na nízké a vysoké a rozpočty velké a malé a malé.

Ať už chcete jen vyzkoušet oblohu simulátoru Microsoft Flight Simulator, chcete ve svém domě umožnit nejrealističtější zážitek z létání, nebo jen chcete něco někde mezi tím, že to není příliš drahé, zde jsou nejlepší herní počítače pro Microsoft Flight Simulátor, který si můžete koupit ještě dnes.

Požadavky na PC Microsoft Simulator PC a nejlepší systém pro každého

Minimální specifikace

 • PROCESOR: AMD Ryzen 3 1200 nebo Intel Core i5-4460
 • Grafika: AMD Radeon RX 570, nebo Nvidia GTX 770
 • RAM: 8 GB
 • Úložný prostor: 150 GB pevného disku nebo SSD prostor
 • Šířka pásma: 5Mbps

Minimální specifikace simulátoru Microsoft Flight se snadno splňují.

Tím se hra rozběhne a zaručí relativně stabilní 30 fps při 1080p s většinou nastavení na jejich nejnižší úrovni. Nebude to vypadat skvěle, ale bude to hrát a jakýkoli herní počítač z posledních několika let se bude moci snadno vyrovnat.

Ještě lepší, absolutně jakýkoli herní počítač Chillblast s vyhrazenou grafickou kartou je snadno obejde, takže pokud se nechcete kopat do drsné drsnosti, kupte si cokoli herního počítače Chillblast (s grafickou kartou-to je zásadní), které si můžete dovolit dovolit , a budete si moci vychutnat lepší než Minimum Microsoft Flight Simulator Experience, Garantored,.

Fusion Sentinel-PC pro simulátor Microsoft pro základní úrovni

Obrázek herního PC Chillblast Fusion Sentinel, který slouží jako nejlepší počítač vstupní úrovně pro Microsoft Flight Simulator

Nejlepší herní počítač na základní úrovni pro nejdostupnější zážitek z Microsoft Flight Simulator je Chillblast Fusion Sentinel.

Dodává se s procesorem Intel Core i5-10400F, se šesti jader, 12 vlákny a 4.3GHz Boost Clock. To je mnoho řádů o velikosti rychlejší než CPU AMD Ryzen nebo Intel doporučené minimálními specifikacemi společnosti Microsoft, což zaručuje, že hra nejen proběhne, ale bude to běžet dobře, což vám dává vyšší snímky v těchto rušnějších místech města a letiště.

Spárová s 10400F je grafická karta NVIDIA GTX 1660 Super 6GB.

Je to skvělý GPU na základní úrovni s mnohem větším výkonem než RX 570 nebo GTX 770 nabízí. To znamená, že budete mít možnost hrát hru při vyšších snímcích, nebo s některými z zkrášlitějších údajů povolených nebo otočných výš.

Je to stále grafická karta 1080p a nemůžete očekávat ultra vysokou snímkovou sazbu s takovým hardwarovým nastavením, ale stále je to dost, aby hra vypadala skvěle.

K dispozici jsou také hromady úložiště SSD – více než dost pro plné instalaci hry tak, aby se rychle načítala a těží z rychlejšího načítání aktiv. A existuje dvojnásobek množství nezbytné paměti, což zajišťuje, že úkoly na pozadí vaši hru nezpomalí.

Fusion Sentinel Chillblast Fusion je víc, než potřebujete, abyste hru prostě dostali: to je to, co potřebujete mít skvělý letový sim za cenově dostupnou cenu.

Doporučené specifikace

 • PROCESOR: AMD Ryzen 5 1500x nebo Intel Core i5-8400
 • Grafika: AMD Radeon RX 590 nebo NVIDIA GTX 970
 • RAM: 16 GB
 • Úložný prostor: 150 GB pevného disku nebo SSD prostor
 • Šířka pásma: 20Mbps

Microsoft Flight Simulator je součástí plodiny moderních her, které vyžadují nejméně 16 GB RAM pro skromné ​​nastavení, a protože Chillblast PC začínají 8 GB na Low Endu, nebudete moci utéct jen s žádným chladicím hráčem splnit tyto druhy požadavků.

Naštěstí však požadavky CPU a GPU nejsou příliš namáhavé, takže většina herních počítačů Chillbast to zvládne bez obtíží, zejména ty, které využívají novější generaci grafických karet Nvidia RTX a AMD Radeon RX 6000.

Fusion Crystal Lite

Obrázek Chillblast Fusion Crystal Lite Gaming PC, který přesahuje doporučené specifikace pro simulátor Microsoft Flight Simulator

Nejlepší Chillblast PC, který splňuje a překročí doporučené specifikace pro Microsoft Flight Simulator, je Fusion Crystal Lite Gaming PC.

Má stejný Intel Core i5-10400F jako cenově dostupnější Fusion Sentinel, protože je to stále více než dost, aby překročil doporučení společnosti Microsoft, ale masivně zlepšuje výkon GPU.

Tento počítač skáká za několik generací starých návrhů oficiálních specifikací a zabalí grafickou kartu NVIDIA RTX 3060 s plnou 12 GB VRAM. To je více než dost na to, aby hru hrála s téměř všemi nastaveními, naplno, při 1080p, se stabilními, hratelnými rámcovými frekvencemi, které zajišťují hladký a příjemný zážitek ze simulátoru letu.

Další důležitou funkcí pro odolnost vůči budoucnosti vaše zkušenosti je podpora RTX 3060 pro trasování paprsků z akcelerovaného hardwaru, s jeho jádry RT.

Ačkoli Flight Simulator 2020 nepodporuje trasování Ray v tuto chvíli, je docela pravděpodobné, že to bude v budoucnu, a pokud si to chcete užít, dokonce i na základní úrovni, potřebujete grafickou kartu, která ji zvládne zvládnout. NVIDIA RTX 3060 je nejdostupnější, skutečně paprsková trasovací grafická grafická karta své generace, což z něj dělá skvělý výběr pro každého, kdo chce nyní vynikající hru Microsoft Flight Simulator a v dohledné budoucnosti.

Tento počítač také zabalí 250 GB vysokorychlostního úložiště NVME SSD, takže hra se rychle načítá a můžete zajistit, že aktiva bude okamžitě zpřístupněna, aby pomohla snížit pop-in. K dispozici je také 16 GB vysokorychlostní paměti, snadno odpovídat doporučením společnosti Microsoft a pomoci vytvořit celkově vynikající herní zážitek 1080p.

„Ideální“ specifikace pro simulátor Microsoft Flight

 • PROCESOR: AMD Ryzen 7 2700x nebo Intel Core i7-9800X
 • Grafika: AMD Radeon VII nebo NVIDIA RTX 2080
 • RAM: 32 GB
 • Úložný prostor: 150 GB prostoru SSD
 • Šířka pásma: 50 Mbps

Tyto „ideální“ specifikace jsou ve skutečnosti mnohem nižší, než bychom doporučili, pokud chcete absolutní maximální výkon v Microsoft Flight Simulator. Hra může určitě využít mnohem silnější procesory než grafická karta AMD Ryzen 2700X nebo NVIDIA RTX 2080.

Tyto specifikace byly uvolněny, když tyto druhy komponent byly špičkové, takže má smysl, aby je Microsoft upřednostňoval.

Můžete je překročit s většinou herních počítačů středního rozsahu z Chillblastu a všichni vám poskytnou dobrý výkon při 1440p, ale nemůžete očekávat, že budete mít vše v ultra nastavení ve 4k. Dnes se také budete snažit najít tyto konkrétní hardwarové komponenty, zejména AMD Radeon VII, který nebyl k dispozici po celá léta, a NVIDIA RTX 2080, která byla od té doby nahrazena mnohem schopnějšími grafickými kartami.

Naštěstí existuje mnoho skvělých alternativ, které stojí za zvážení.

Chillblast Captain Flight SIM PC

Obrázek chillblast kapitán Flight SIM PC

Nejlepší herní počítač pro špičkové hry v Microsoft Flight Simulator je Chillblast Captain Flight Sim PC.

Jeho Intel Core i7-10700K má osm jádra a 16 vláken, s výrazně vyšší rychlostí hodin a herním výkonem než AMD Ryzen 2700x nebo Intel Core i7-9800x doporučuje Microsoft, což pomáhá zvládnout všechny intenzivní výpočty Microsoft Flight Simulator požadavky.

S tím je ve spojení s úžasně výkonnou NVIDIA RTX 3070, což je nejen rychlejší než dvě grafické karty, které společnost Microsoft doporučuje, je to rychlejší než GPU o krok od nich; Kingpin poslední generace, RTX 2080 Ti.

To mu dává naprosto hvězdnou herní schopnost, která by byla neslýchaná před více než rokem. To vám umožní obrátit vše na absolutní maximum, aby svět vypadal (téměř) tak dobře, jak je to možné při 1440p, se stabilním 30-60fps.

Pokud vám nevadí vznášet se kolem a někdy níže, 30 snímků za sekundu, pro více filmového herního zážitku, má dokonce dostatek syrové síly pro vykreslení hry na 4k, ale občas se můžete setkat s trochou koktání.

Konečné specifikace 4K

Společnost Microsoft nemá žádné vyšší oficiální specifikace pro Microsoft Flight Simulator, ale protože některé z nejlepších počítačů na světě se nadále snaží hrát s absolutně vším, co se objeví na maximu, můžete zaručit, že budete potřebovat něco opravdu zvláštního Doručit konečný zážitek z her 4K v této neuvěřitelně zdaněné hře.

Naštěstí má Chillblast několik takových počítačů, z nichž každá je vybavena vysoce výkonnými procesory a grafickými kartami, s hromadami vysokorychlostní paměti, terabajty ultrarychlého úložiště SSD a všechny postavené uvnitř vysoce kvalitních případů s vynikajícím chlazením.

Fusion Nimbus 5

Obrázek Chillblast Fusion Nimbus 5 Microsoft Flight SIM PC

Jedním z nejlepších her Chillblast Flight SIM herní počítače je Fusion Nimbus 5 navržený zakladatelem ProjectFly, sám Matt Davies.

Kombinuje Intel Core i7-10700K, s neuvěřitelně výkonnou NVIDIA RTX 3080 pro herní výkon téměř vrchol, který je připraven zvládnout vše, co na něj hodíte-Microsoft Flight Simulator je zahrnut.

Společně mají veškerou energii, kterou potřebujete pro vysokou snímkovou frekvenci 1440p, nebo pohodlné zkušenosti s letem 4K letu, se všemi nastaveními se změnily na Ultra. V těchto druzích nastavení se Microsoft Flight Simulator opravdu přichází na vlastní vlastník, ať už letíte cokoli.

Fusion Ryzen 9 Gaming PC

Obrázek Chillblast Fusion Ryzen 9 Gaming PC

Nejedná se však o nejvyšší herní herní počítač, který si můžete koupit od Chillblastu, a není to ani nejschopnější hráč Flight Sim Gaming PC.

Pro konečný zážitek z 4K s nejvyššími nastaveními, nejvyššími snímkovými frekvencemi a nejlepším potenciálem odolných vůči budoucnosti proti jakýmkoli aktualizacím nebo funkcím, které Microsoft v budoucnu přidá, je systém Chillblast Fusion 9 herní počítač, který potřebujete.

Zabalí nesmírně výkonnější procesor AMD Ryzen 9 5900x s plným 12 jádry Zen 3 a podporou až 24 vláken. To nejen zaručuje, že budete mít veškerou energii CPU, který potřebujete ke spuštění samotného simulátoru Flight Simulator Microsoft při vysokých nastaveních a snímcích, ale bude také schopen zvládnout všechny úkoly na pozadí, které váš počítač běží s lehkostí, což zajistí, že to zajistí Nic se nedostane do cesty výkonu vaší hry.

Spolu s tím je 32 GB vysokorychlostní paměti DDR4-3200 a NVIDIA RTX 3080 Ti-druhá nejrychlejší grafická karta, která byla kdy vyrobena.

I když by se to mohlo zdát, jako byste se prodávali krátce tím, že nechodíte za to nejlepší z nejlepších, Nvidia RTX 3090 je mnohem dražší než 3080 Ti, a nabízí pouze několik dalších snímků za sekundu v těchto druzích maximální Out detail úrovně.

To je vždy možnost, pokud za to chcete zaplatit-promluvte si se svým obchodním zástupcem Chillblast a získejte všechny informace, které potřebujete při výměně GPU za něco vyššího specifika asi tak dobré, jak to dostává.

ALL-INE-ONE Ultimate Flight Simulator PC

Obrázek chillblast vlastní fúze RTX VR SIM PC Bundle

Nemáte monitor, klávesnici, myši, joystick nebo herní počítač? Už jste někdy chtěli létat letadly ve virtuální realitě, ale neměli jste náhlavní soupravu nebo počítač pro práci? Chillblast má vlastní balíček Fusion RTX VR Sim PC, který stojí za to zkontrolovat.

Kombinuje ultra-high-end specifikace nejvyššího herního počítače Chilblast nejvyššího herního počítače (plného 10-jádrového procesoru Intel Core i9-10900K a NVIDIA RTX 3080) se sadou špičkových herních periferií, která zahrnuje myš, klávesnici, klávesnice , a joystick.

Nejdůležitější však je však také 49 ″ LG 49WL95C-W herní monitor, pro masivně pohlcující ultrawide Ultrawide Microsoft Flight Simulator Experience.

Když se cítíte, že se s vašimi oblíbenými letadly opravdu zblízka a osobní, přichází také s náhlavním soupravy pro virtuální realitu HTC Vive Cosmos s ovladači pohybu – jedním z nejlepších VR systémů pro užívání letu simulátoru Microsoft Flight Simulator.

Tento svazek byl navržen vedle kadetů RAF Air, aby poskytoval výjimečný výkon nejen v Microsoft Flight Simulator, ale také P3D, X-Plane a Aerofly FS2, což zajišťuje, že cokoli chcete létat, budete mít veškerou sílu, kterou potřebujete vychutnat je naplno.

Letové tyčinky, náhlavní souprava VR a pohlcující, zabalený monitor dokončit balíček a společně pomáhat vytvořit bezkonkurenční zážitek z hraní Flight SIM.

Požadavky systému Microsoft Flight Simulator System

Vezměte na oblohu s počítačem, ale nejprve zkontrolujte minimální požadavky na simulátor Microsoft, doporučené specifikace a plné systémové požadavky.

Publikováno: 22. dubna 2020

Požadavky systému Microsoft Flight Simulator byly odhaleny před jeho vydáním někdy později v tomto roce. Naštěstí pro Simmers, kteří se chtějí uvíznout, to vypadá, že tolik očekávaný titul nebude příliš náročný, pokud jde o jeho minimální požadavky, i když existují také „doporučené“ a „ideální“ návrhy, pokud chcete, pokud chcete Zasáhněte úrovně vyššího výkonu.

Společnost Microsoft odhalila požadavky na oficiální webové stránce simulační hry, ale my jsme je zde rozbili, protože jsme tak velmi nápomocní. Vzhledem k letiškům Microsoft Flight Simulator zahrnuje letiště 37 000 ručně upravených míst a SIM má „bezproblémový“ multiplayer, procedurálně generovanou mapu celého světa a dokonce i některé bohaté kokpity, minimální specifikace by vás mohly překvapit, což potřebuje 2 GB VRAM, 8 GB RAM , 150 GB HDD a CPU Ryzen 3 1200 nebo Intel I5-4460.

Na druhé straně však „ideální“ specifikace navrhují místo toho Ryzen 7 Pro 2700x nebo Intel I7-9800X. Pojďme se podívat na tyto požadavky systému Microsoft Flight Simulator v plném rozsahu (přes Microsoft):

Microsoft Flight Simulator Minimální požadavky na systém:

Minimální specifikace (AMD) Minimální specifikace (NVIDIA)
Minimální verze OS Windows 10 (listopad 2019 Aktualizace – 1909) Windows 10 (listopad 2019 Aktualizace – 1909)
procesor Ryzen 3 1200 Intel I5-4460
GPU Radeon RX 570 NVIDIA GTX 770
Vram 2 GB 2 GB
RAM 8 GB 8 GB
HDD 150 GB 150 GB
Šířka pásma 5Mbps 5Mbps

Požadavky na systémové požadavky Microsoft Flight Simulator:

Doporučené specifikace (AMD) Doporučené specifikace (NVIDIA)
Minimální verze OS Windows 10 (listopad 2019 Aktualizace – 1909) Windows 10 (listopad 2019 Aktualizace – 1909)
procesor Ryzen 5 1500x Intel I5-8400
GPU Radeon RX 590 NVIDIA GTX 970
Vram 4 GB 4 GB
RAM 16 GB 16 GB
HDD 150 GB 150 GB
Šířka pásma 20Mbps 20Mbps

Požadavky na simulátor Microsoft Flight Simulator Ideální systémové požadavky:

Ideální specifikace (AMD) Ideální specifikace (NVIDIA)
Minimální verze OS Windows 10 (listopad 2019 Aktualizace – 1909) Windows 10 (listopad 2019 Aktualizace – 1909)
procesor Ryzen 7 Pro 2700X Intel I7-9800X
GPU Radeon VII NVIDIA RTX 2080
Vram 8 GB 8 GB
RAM 32 GB 32 GB
HDD 150 GB SSD 150 GB SSD
Šířka pásma 50Mbps 50Mbps

To je vše, co máme pro specifikace systému Microsoft Flight Simulator System. Zatím není slovo o datu stanoveného vydání pro SIM. Nezapomeňte se vydat na náš partnerský web PCGameBenchmark porovnat specifikaci vašeho počítače a odpovědět na otázku: „Mohu spustit Flight SIM 2020?”.

Carrie Talbot Carrie je fanatická hra RPG a Open-World, s více hodinami v Skyrimu, The Witcher 3 a Divinity: Original Sin II, než by se chtěla připustit. Také se zavázala svou duši k bohům bajky, aby přijela Fable 4 rychleji. Bývalá redaktorka PCGamesn News, ona se věnuje nezávislým psaním projektů.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Požadavky systému Microsoft Flight Simulator 2020

Raději doufám, že máte počítač schopný spustit tento úžasný zážitek. Pokud ne, budeme potřebovat větší počítač.

Paul McNally

Naposledy aktualizováno 28. července 2021

Nikdy nebyl lepší čas dostat se do klidného koníčku simulace letu. Vzhledem k tomu, že ohromující Flight Simulator 202 od společnosti Microsoft se blíží k ročnímu a Sim Update 5, který právě přistál na zlepšení rámcových sazeb a obecné zkušenosti, ujistěte se, že máte počítač schopný spustit tento úžasný kus softwaru, nikdy nebylo důležitější.

Pojďme se podívat na specifikace, které budete muset vstát na obloze.

Až budete dokončit, že Yhuo možná bude chtít zvážit přidání některých periferií do virtuálního kokpitu, takže se nezapomeňte podívat na nejlepší systém letu pro lety pro Microsoft Flight Simulator, nebo skutečně jinou simulaci letu, nejlépe zkontrolujte naše doporučení níže.

A když jste skončili, můžete se také podívat na naše nejlepší kormidelní pedály pro letové simulátory. Máme tu spoustu v sekci PC Guide’s Flight Simulator.

Microsoft Flight Simulator 2020 Minimální požadavky na systém

 • CPU: Intel Core i5-4460 nebo AMD Ryzen 3 1200
 • RAM: 8 GB
 • OS: Windows 10 64-bit
 • Grafická karta: Radeon RX 570 nebo GeForce GTX 770
 • Pixel Shader: 5.0
 • Vertex Shader: 5.0
 • Diskový prostor zdarma: 150 GB
 • Vyhrazený video RAM: 2048 MB

Microsoft Flight Simulator 2020 Doporučené systémové požadavky

 • CPU: Intel Core i5-8400 nebo AMD Ryzen 5 1500x nebo lepší
 • RAM: 16 GB
 • OS: Windows 10 64-bit
 • Grafická karta: Radeon RX 590 nebo GeForce GTX 970
 • Pixel Shader: 5.1
 • Vertex Shader: 5.1
 • Diskový prostor zdarma: 150 GB
 • Vyhrazený video RAM: 4096 MB

Microsoft Flight Simulator pro požadavky systému Xbox

Microsoft Flight Simulator byl právě vydán pro Xbox a na Xbox Game Pass, takže pokud jste se k tomu přihlásili, můžete hrát zdarma! Úžasný. Budete však potřebovat jednu z nejnovějších generace Xboxu, buď série X nebo série S. Hra není v současné době k dispozici pro Xbox One. Toto je pravděpodobně kombinace společnosti Microsoft, který chce propagovat svůj nejnovější hardware, ale také proto, že série X a S má požadovaný grunt, aby udržel hru vypadat krásně.

Může to v určitém okamžiku přijít na Xbox One, ale my bychom nezadrželi dech. Navíc, pokud chcete přehrávat letový simulátor na Xboxu, chcete nejlepší zážitek, který můžete získat. Verze série S drží docela dobře i ve srovnání s verzí řady X, přičemž jediným znatelným rozdílem je snížení vzdálenosti a hustoty scenérie. Ale stále to vypadá úžasně.

Nejlepší příslušenství pro simulátory letu v roce 2023: Nejlepší výběry

 • Jacob Woodward
 • 21. srpna 2023