Nejlepší herní stůl v roce 2023 | PC hráč, nejlepší herní stůl 2023 | Gamesradar

Nejlepší herní stůl 2023

Toto je nejlepší konvertibilní stůl, který jsme testovali, a to znamená, že nemusíte kupovat zcela nový stůl, abyste získali výhodu stání. Není to nejlepší pro velké polštářky myši, ale je tu něco, co je třeba říci pro nedostatek montáže.

Nejlepší herní stůl v roce 2023

Vybrali jsme ty nejlepší herní stoly založené na hodinách hraní na sezení i stojícím stolům, abychom viděli, které stojí za vaše peníze.

  • Rychlý seznam
  • Nejlepší celkově
  • Nejlepší postavení rozpočtu
  • Nejlepší velké
  • PC-INNA-Desk
  • Nejlepší Eco
  • Nejlepší luxusní postavení
  • Nejlepší kabriolet
  • Otázka a odpovědi

1. Seznam v krátkosti
2.
Nejlepší celkově
3. Nejlepší rozpočet
4. Nejlepší velké
5. PC-INNA-Desk
6. Nejlepší Eco
7. Nejlepší luxus
8. Nejlepší kabriolet
9. Otázka a odpovědi

Nejlepší herní stůl může doslova změnit způsob, jakým hra. Vhodný herní stůl by vám měl poskytnout dostatek místa pro vaši klávesnici, myš a monitor – to vše v robustním a ergonomickém rámu. Nyní máte také možnost stát se stoly, s motorizovanými možnostmi přeskočit mezi sezení a stálými režimy za okamžik. Spárujte svůj vysněný stůl s robustní herní židlí a vaši přátelé se budou divit vaší ergonomické nadřazenosti. Alternativně to porovnejte s běžícím pásem a sledujte, jak se váha roztaví, když pracujete. Je nezbytné zjistit, co je pro vás životně důležité být produktivní a pohodlný na vašem novém stole.

Výběr stolu, který vám vyhovuje, není vždy snadný úkol. Předpokládáme, že nejlepší herní stůl je SecretLab Magnus Pro XL pro seznam prádelů neuvěřitelných funkcí a skvělých cen. Při výběru herního stolu se zeptejte sami sebe. Hledáte sedět, stát nebo obojí? Strávit nějaký čas na nohou má výhody, takže pro vás může být lepší stůl elektrický stojan nebo převodník stolu nebo převodník.

Zeptejte se také sami sebe, kolik nemovitostí potřebujete pro své herní monitory. Pokud si vezmete naše doporučení, abyste na něm pop vložili počítač, musíte vědět, zda bude dostatek místa pro pohyb herní myš vedle jedné z nejlepších herních klávesnic.

Herní stoly s výřezy pro procházení kabelů jsou velmi užitečné a na tomto seznamu je spousta s dalšími funkcemi kvality života, i když pravděpodobně za pohodlí zaplatíte mírnou prémii. Přesto je to lepší, než jít levně a nahrazovat celý svůj stůl každých osm měsíců. Někteří maloobchodníci nabízejí také prodloužené záruky – dobrou investici, zejména pro elektrické stoly.

Rychlý seznam

1. SecretLab magnus pro xl

Celkově nejlepší

Obrovské a robustní, tento přichází s skvělými řešeními pro správu kabelů a některými šikovnými příslušenstvími. Může to být stačí a náklady trochu navíc za příslušenství, ale Magnus Pro XL je nejlepší stůl, který jsme testovali.

Nejlepší postavení rozpočtu

Levné a veselé, EN1 nemusí mít snímač kolize nebo správu kabelů, ale určitě je to pěkný stojící stůl pro peníze. Je to robustní a hladké ve své činnosti a přichází s velkou zárukou.

Nejlepší velké

Tento stůl je obrovský. Na plných 63 palcích napříč a 32 palců hluboko nabízí celý prostor pro lotta pro více monitorů. A nikdy se nebudete muset starat o to, že znovu sklouznete z Mousepad, protože celá věc je pokryta vodotěsným.

Nejlepší PC-INNA-Desk

Budování počítače do stolu je velmi snadné s lian li dk-04f. Nejen, že to umožňuje monster soupravu, která je úhledně zastrčená z cesty, je také nastavitelná výška, s lehkým temperovaným skleněným vrcholem, takže se můžete dívat na své komponenty.

5. Fnatic x ChopValue Revive Pro

Nejlepší ekologicky přátelský

Vyrobeno z recyklovaných hůlek, jedná se o nejvíce ekologičtější herní herní stůl, který jsme testovali, a to vůbec neovlivňuje kvalitu. Je to trochu malé za peníze, ale je to cena za to zaplatit za minimalizaci vašeho dopadu na dobrou Zemi.

6. Autonomní jádro SmartDesk

Nejlepší luxusní postavení

Jednoduché a zdvořilé, SmartDesk Core je nádherný herní stůl s dřevem. Nejen, že je to robustní, ale také přichází s velkou zárukou a některé úhledné otvory pro správu kabelů. Neexistuje žádná funkce proti kolizi, ale bude dodávat téměř kdekoli zdarma.

Nejlepší kabriolet

Toto je nejlepší konvertibilní stůl, který jsme testovali, a to znamená, že nemusíte kupovat zcela nový stůl, abyste získali výhodu stání. Není to nejlepší pro velké polštářky myši, ale je tu něco, co je třeba říci pro nedostatek montáže.

Nejlepší herní stůl

1. SecretLab magnus pro xl

Nejlepší herní stůl

Naše odborní recenze:

Specifikace

Podpora hmotnosti: 192 liber
Rozměry stolních počítačů: 177 cm x 80 cm

Důvody k nákupu

Fantastické pro práci z domova
Možnosti správy kabelů Stealth
Jednoduché a efektivní magnetické příslušenství
Vynikající zbraně monitoru (prodáno samostatně)

Důvody, kterým se vyhnout

Základní příslušenství přidávají další náklady

Překvapivě inovativní. Takhle shrnu secretlab magnus pro xl. Nikdy jsem nebyl ten, kdo by hodně hledal v herním stole – žádám pouze o ploché letadlo, na kterém se posadí moje monitory, klávesnice a myš -, ale Magnus Pro XL na mě tak důkladně zapůsobil, že začínám Přehodnoťte celý můj názor na to, jaký stůl by měl být.

Nyní jsem pevně v táboře, že stůl by měl být naprosto masivní. Magnus Pro XL je největší stůl, jaký jsem kdy používal osobně, teprve nedávno našel prostor pro takový monstrum, přicházel na 177 cm x 80 cm. Toto je také nejtěžší stůl, jaký jsem kdy musel přesunout sólo, ve 32.9 kg pouze pro stůl. Většinou kovový rám Magnus Pro XL vysvětluje něco z toho, i když jsou to dva zahrnuté motory, jeden integrovaný do každé z nohou, které do rovnice přidávají spoustu hmoty.

Ale to je to, co to dělá z magnuse Pro XL: Nastavitelná funkčnost stolu/stojanu stolu. Standardní magnus to nenabízí. Magnus Pro XL je schopen zvedat 120 kg v hrubé hmotnosti (87.1 kg, pokud odečtete hmotnost samotného kovového stolu) do výšky 125 cm. Sedí jen 65 cm od země na nejnižší úrovni.

Další věc, kterou jsem přišel přehodnotit od Magnus XL je to, jak by měl stůl zvládnout správu kabelů. Nejdůležitější věcí na SecretLab Magnus Pro XL je to, jak ostrý a čistý to způsobuje, že vaše počítačové nastavení vypadá. To není z mé strany nedostatkem kabelů, z nichž mám pravděpodobně příliš mnoho, ale pro chytré příslušenství pro správu magnetického kabelu Magnus Pro XL a diskrétní kabelové zásobníky. Tito skrývají moji obžerci USB, zvuku a napájecí kabely mimo dohled.

2. FlexiSpot EN1B

Nejlepší rozpočet stojící stůl

Naše odborní recenze:

Specifikace

Podpora hmotnosti: 154 liber
Rozměry stolních počítačů: 39 x 20 palců min | 63 x 31 palců max
Záruka: 3 roky motor, 5 let

Důvody k nákupu

Hladký, tichý provoz
Snadno použitelné předvolby výšky
Jednoduchý a čistý design
Skvělá hodnota za peníze

Důvody, kterým se vyhnout

FlexiSpot EN1B zde nemusí mít nejchytřejší jméno, ale přispívá k působivě robustnímu motorizovanému nastavitelnému stolu pro každého, kdo chce upgradovat svůj domov/herní/kancelářskou nastavení. A to všechno udělá za rozumnou cenu.

Flexispot podporuje výšky od 71 cm (27.8in) až 121 cm (47.6in), který by vás měl zakryt pro všechny pohodlné sezení a stojící nastavení. Ovládací panel může mít ve svých paměťových bankách tři různé výškové profily a hladce mezi nimi. Nebo můžete nastavit svou výšku ručně, s aktuální úrovní zobrazenou na třímístném displeji.

Hlavní věc, kterou chcete od jakéhokoli stolu, je samozřejmě stabilita. Pokud se při psaní skáká všechno, nezáleží na tom, zda sedíte nebo stojíte; Budeš to chtít rozbít. Dobrou zprávou je, že Flexipost je rocková pevná látka – i když mám starou obrazovku s chabým stojanem, nepohybuje se ani s mými nejagresivnějšími e -maily. Když zvednete a snižujete stůl, hladká akce také vyvolává důvěru a je to stejně robustní na své nejvyšší pozici.

Konstrukce je přímý úkol, který trvá něco přes hodinu, aby se obě krabice proměnilo v pracovní, všestranný stůl. Několik dalších předvrtaných otvorů pro ovládací schránku a centrální paprsek by bylo hezké, ale povrch je dostatečně snadný, aby se zašrouboval s trochou loketního tuku.

Jedinou nevýhodou celého stolu je to, že neexistují žádné senzory, které by zastavily motor, pokud zasáhne překážku, když jde dolů, což by mohlo být drahé, kdyby se pod ní chytila ​​vaše židle – nebo rozrušení, pokud je to vaše kočka. Celkově působivý stůl pro sezení a stát, za opravdu mnoho peněz.

Je důležité si uvědomit, že tento přesný model není nyní k dispozici, ačkoli FlexiSpot má v kategorii rozpočtu několik možností, aby vaše chuť k jídlu. Hledáme jednoho pro testování, ASAP.

Nejlepší herní stůl 2023

Nejlepší herní stůl slouží jako vrchol vašeho nastavení a výběr správného povrchu by mohl změnit rozdíl. Nebudeme vás soudit za použití starého stolu jídelny jako místo pro hraní her a práce z domova, a kudos vám, pokud stále houpáte jednoho z těch starých Woodgrain Bad Boys určených k ubytování CRT Monitory. Pokud však máte prostor, existuje celá řada možností a rostoucí popularita stojících stolů znamená, že ani nemusíte vyzvednout odpovídající herní židli.

Existuje šance, že vás zajímá, co vlastně herní stůl, a tento termín je trochu zavádějící. Jistě, můžete získat povrchy, které jsou oblečeny v RGB a poskytovat háčky k umístění vašeho herního počítače a náhlavní soupravy. Některé možnosti dokonce používají jako povrch obří podložku myši a jejich estetika je v souladu s tím, co byste očekávali (vložte závodní pruhy vtip). Po pravdě řečeno, žádná z těchto věcí není povinná, mnoho rovnováhy jemných stylů a látky. Naše oblíbená se dokonce stane jedním z nejlepších stojanů, ale na tomto seznamu je trvá více než jednu funkci.

Abychom vás zachránili před utopením v možnostech moře povrchu, testovali jsme nejlepší možnosti herního stolu. Ať už upřednostňujete správu kabelů nebo hledáte řešení rozpočtu, naše nejlepší výběry vyhoví vašim potřebám nastavení. Jakmile jste našli báječný kus nábytku, doporučujeme vám, abyste se podívali na nejlepší herní židle, protože jsme sestavili pěkný seznam trůnů.

Rychlý seznam

1. Secretlab Magnus Pro

Celkově nejlepší herní stůl

The SecretLab Magnus Pro je pevný povrch, který se zdvojnásobí jako stojící stůl a může se pochlubit vynikající kvalitou sestavení. Super hladké motory z toho však musí vidět.

Nejlepší herní stůl pod 100 $

Je to levné, veselé a snad trochu na malé straně, ale herní stolník Homall zahrnuje zábavné doplňky jako háček sluchátka a držák na šálky. To je ideální pro startovací nastavení za méně než 100 USD.

Nejlepší herní stůl středního stupně

Herní stůl Eureka Z1s přichází, uhodli jste to, držáky na poháry, ale hodí se do povrchu z uhlíkových vláken, doplňk vozíku PC věže a modré LED osvětlení a máte vynikající možnost střední třídy.

4. Herman Miller x Logitech G Nevi

Nejlepší prémiový herní stůl

Můžete si vyzvednout více stolů za cenu, ale Herman Miller X Logitech G Nevi přichází s 12letou zárukou a cítí se, jako by to vydrželo století.

Nejlepší stůl ve tvaru L

Nikdo nedává dítě do rohu, ale tento herní stůl ve tvaru L je určitě postaven tak, aby se vešel do těch trapných koutů. Kombinace formuláře a funkce s profesionálním designem pro spuštění, milujeme tuto záchranu prostoru.

Nejlepší herní stůl RGB

Maska 2 ANDASEAT 2 dokazuje, že můžete přidat RGB k prakticky cokoli. S prostorným pracovní deskou a zářivými LED by se měl pěkně míchat s nastavením. Nemluvě o háčcích sluchátka.

Nejlepší pro esports

Nejlepší herní stolní stůl

Nákup nového stolu magicky nezlepší vaše konkurenceschopné dovednosti FPS, ale Arozzi Arena se zaměřuje na hráče eSports s širokou povrchovou plochou a podložkou myši.

Nejlepší pro funkce

Nejlepší herní stůl bohatý na funkce

Respawn 3010 se cítí jako herní stůl švýcarská armáda. Se spoustou zásobníků příslušenství, držáky pohárů, háčky pro sluchátka a druhou úrovní monitoru má tuto věc všechno. A můžete upravit každý aspekt tohoto povrchu podle svých představ.

Nejlepší stojící stůl pro hraní

Na nohou, voják. Flexispot EC1 je fantastický stojan, který vás udrží pohodlně vzpřímeně s super hladkými elektrickými motory a skvělou cenou také.

Nejlepší herní stůl

1. Secretlab Magnus Pro

Nejlepší herní stůl

Naše odborní recenze:

Specifikace

Výška: 25.6 ” – 49.2 ” / 650 mm – 250 mm
Šířka: 59 ” / 1500 mm nebo 69.7 ” / 1770 mm (xl)
Hloubka: 27.6 ” / 700 mm nebo 31.5 ” / 800 mm (xl)
Hmotnost: 126 liber / 57 kg nebo 150 liber / 68 kg (xl)
Podporovaná hmotnost: 265 liber / 120 kg

Důvody k nákupu

Vynikající správa kabelů
Extrémně robustní materiály a sestavení
Velké množství zvyšování příslušenství

Důvody, kterým se vyhnout

Příslušenství může rychle zvýšit cenu
Šroubováky hex-hlavy lze snadno překrývat

The SecretLab Magnus Pro je snadno nejlepší herní stůl, jaký jsme kdy testovali. A nejen je to nejlepší herní stůl, ale je to také nejlepší stojící stůl pro hraní her. Pro každého, kdo pracuje z domova, je to nejlepší balíček do-it-all.

Návrh Magnus Pro funguje všemi způsoby. Systém správy kabelů a prostoru jsou dar z nebes a skutečně nastavení měnící se od jiných, jednodušších stolů. Motory a paměťový systém jsou vynikající s tím, že bývalý nabízí velmi hladké cestování a klouže na polohu; Existuje spousta příslušenství, ze kterých si můžete vybrat, aby se stůl dále vylepšil od klipů pro správu kabelů na vynikající povrchy a další. Stavba je pevná skála a i když to může být velmi těžké, kovové části a použité materiály inspirují velkou důvěru a demonstrují prémiovou povahu tohoto stolu.

Jeho úroveň kvality může snadno odpovídat i Herman Miller Nevi, ale další funkce, jako je Great Cable Management a příslušenství, ji zvyšují – a to ani nezmiňuje skutečnost. Navíc, přichází také ve dvou velikostech s variantou XL, která nabízí trochu větší hmotnost a stolní nemovitost – ale způsob, jakým je navržen Magnus Pro, je prostor na modelu normální velikosti stále spousta.

Jakékoli nedostatky jsou opravdu malé ve velkém schématu věcí: váha by mohla na papíře odložit, protože se zdá nemožné stavět nebo se pohybovat (ale to opravdu není případ); Poskytované šrouby mohou být snadno přehnané (ale jakmile pro ně získáte pocit, budete v pořádku); A zatímco cena je vysoká, nabízená hodnota je stále silná a my bychom tento stůl doporučili v srdečním rytmu každému, kdo hledá nejlepší pracovní prostor nebo hrací prostor. Není tam lepší herní stůl.