Nejlepší hrdinové tanků pro hraní v Overwatch 2 Season 3 – Dot Esports, The Best Overwatch 2 Tank Heroes zařazení | PCGamesn

Ve formě nemesis vás Rattra může zničit zblízka a osobní s Pummelem. . .

. . .

. . .

Overwatch 2. Mějte na paměti, že téměř každý tank je životaschopný v určitých situacích a skladbách týmu, i když nedělali naše pět nejlepších.

Nejlepší tanky v Overwatch 2

D.Va

 • Vysunutí!
 • Schopnost: Obranná matice
 • Posilovače
 • Schopnost: Mikro rakety
 • Self-Destruct/Call Mech

Jako nádrž Premier Dive na konkurenčním žebříku, D.. Zatímco Winston je pravidelněji používaný potápěčský nádrž mezi profesionály v Overwatch Liga, d.VA je o něco lépe vhodnější pro rozptyl, který najdete sólové fronty Comp Matchs.

. To jí dává konečnou flexibilitu jako potápěčský nádrž.

Možná její největší úskalí nemá štít jako mnoho ostatních tanků na tomto seznamu, ale pokud ji používáte ve správném skladbě, neměl by být štít vůbec chybět vůbec. Když hrajete se dvěma DPS, které rádi lemují a spárují to s hrdiny podpory, kteří mají vysokou přežití, jako je Moira a Kiriko, mající tlustý štít jako Reinhardt neposkytuje téměř tolik hodnoty jako schopnost jako obranná matice.

 • Zbraň: Raketová kladiva
 • Schopnost: Nabít
 • Schopnost: Požární úder
 • Schopnost:
 • Ultimátni:

Overwatch’s Vlajková loď je stále impozantní Overwatch 2. . .

Důraz na schopnosti štítu byl poněkud snížen při přechodu mezi prvním Overwatch a jeho pokračování, díky čemuž je jeho velký bariérový štít užitečnější – a omezený – resource.

. .

Změny kvality života Reinhardta loni v říjnu se mohou zdát menší, ale mají velký dopad. Nyní má místo jednoho dvou poplatků za požární úder a jeho obvinění má větší rozsah na obě strany a lze jej zrušit. Tyto změny ho staví do souladu Overwatch 2’s .

Nové mapy přidaly do hry od začátku OW2 . Po zavedení map, jako je Antarktický poloostrov, jeho výběr stoupala ve vyšších řadách.

Junker Queen

Královna junker stojí před nápisem Junker Town

 • Scattergun
 • Pasivní: Adrenalinový spěch
 • Alternativní oheň:
 • Schopnost: Velící výkřik
 • Schopnost: Krveprolití
 • Rampage

Junker Queen byla do značné míry nedostatečně zastoupena na konkurenčním žebříku od doby, kdy byl do hry představen na začátku Overwatch 2 v říjnu. Bez štítu na ochranu svých spoluhráčů, velící výkřik je její primární schopnost tankování, ale pouze dočasně spoluhráči z Buffy, kteří dělají Berserker Playstyle.

Její přechod na to, aby byl jedním z nejsilnějších tanků ve hře, pramení z střední sezóny v polovině cyklu, která zahrnovala četné buffy do její soupravy. Místo toho, aby se s náplastí dostala pouze jedna nebo dvě změny rovnováhy, dostávala Junker Queen vylepšení jejího munice Scattergun, velikost projektilu Jagged Blade, poškození dopadu na běsnění a multiplikátor hojení nadměrného spěchu adrenalinového spěchu. .
Zatímco Junker Queen se stále nehraje tolik jako některé z tradičnějších tanků seznamu jako Reinhardt a Sigma, její vítězství vzrostla na více než 52% na konkurenčním žebříku podle statistiky od overbuff. Mezitím populární OW2 Tvůrce obsahu Emongg řekl na Stream krátce po změnách, které může být nyní Junker Queen určitě nazývána „meta“.

Rammattra

 • Void Accelerator/Pummel (pouze formulář nemesis)
 • Schopnost: Void Barier/Block (pouze formulář Nemesis)
 • Schopnost: Forma nemesis
 • Schopnost: Ravenous Vortex
 • Ultimátni: Zničení

Ramattra vezme jedno z nejlepších míst v tomto seznamu kvůli jejich vynikající síle v obou bitvách s delší vzdáleností a blízkých bojích. Trvalo to nějakou dobu, než hráči pochopí, jak hrát Ramattru, a jak tomu také čelit.

Ve formě nemesis vás Rattra může zničit zblízka a osobní s Pummelem. Tato schopnost způsobí 60 poškození s každou ránou a může se trhat DPS nepřítele a podporovat hráče během několika sekund. Pokud jste ve špetce, Pummel vám umožní blokovat, abyste se mohli pomalu ustoupit od nebezpečí před vámi, a to vše při menším poškození.

. Bariéra poskytuje obrazovku podobnou Sigma a absorbuje poškození 1000 dříve, než ji hráči prolomí. Accelerator dává hráčům dlouhý přístup k bitvě. .

Ravenous Vortex způsobí 15 poškození vteřiny a lze jej vrhnout přímo do skupin, vytvářet prostor a zpomalit soupeře.

Rammattra’s Ultimate obklopuje celou obrazovku uprostřed boje a saje zdraví od nepřátel v blízkém dosahu, to vše, zatímco pěsti létají, aby zbývající zdraví.

Sigma

 • Zbraň: Hyperspheres
 • Kinetické pochopení
 • Schopnost: Navýšení
 • Schopnost: Experimentální bariéra
 • Ultimátni: Gravitický tok

Sigma je možná nejsilnější tanky v meta v současné době. .

. Kde se Sigma odděluje od zbytku, je ve své experimentální bariérové ​​schopnosti. .

Schopnost Sigma znovu absorbovat kulky činí hrdiny jako Bastion méně impozantním soupeřem. . Pravděpodobně bude mít vždy nějaké zdraví, aby ukradl kulky létání.

Jeho konečný, zatímco způsobuje tunu poškození, je skvělý pro oddělení protivníků od podpory. .

Spisovatel her na volné noze pro dot eSports. . . Aspirující autor. . Obvykle se zjistilo, že se snaží vylézt na řady v Dota 2, drancování moří v moři zlodějů nebo těžbu vzácných minerálů v Deep Rock Galactic.

Nejlepší overwatch 2 tankové hrdiny zařazeni

.

Nejlepší hrdinové Tank Overwatch 2: Růžovlasá Zarya zvedla obočí

Chcete vědět, kdo jsou nejlepší hrdinové Tank Overwatch 2? Pokud jde o výběr nejlepšího hrdiny tanku, je třeba zvážit hodně, zejména proto, že formát PVP přepnul z 6v6 na 5v5. Ačkoli všechny postavy tanků jsou rozumné tipy s pravým okolním týmem Comp, náš výběr usnadňuje vyzvednutí silného hrdiny, který dokáže držet vlastní bez ohledu na to, v jaké situaci jsou, což je důležité, pokud hodně sólovou frontou.

Overwatch 2 Tank Heroes nyní zabírají pouze jedno místo v týmu a jsou to pravděpodobně nejvlivnějším členem. Hráči již nemají mimo nádrž, aby pokryli chyby nebo párové schopnosti, takže výběr správného hrdiny tanku ve hře FPS je hlavním rozhodnutím. .

. Konečně stojí za zmínku, že s výjimkou snad doomfisty jsou všechny postavy tanků v Overwatch 2 skutečně životaschopné, takže je všechny vyzkoušejte a experimentujte proti různým compsům, abyste našli své oblíbené.

Nejlepší hrdinové nádrže Overwatch 2 jsou:

Ramatra

Ramattra se zdá být dokonalým tankem, alespoň dokud v budoucnu nedostane nerf, aby ho zmírnil. . .

Best Overwatch 2 Tank Heroes: Junker Queen zamíří na vás brokovnici

Junker Queen

. . Její ul je trochu ohromující ve srovnání s těmi jinými tanky, pokud jej však používáte velmi řešeně a máte plnou podporu svého týmu, můžete zabít tým týmu. .

Nejlepší overwatch 2 tankové hrdiny: D.Va brandingová pistole, zatímco stála před jejím mechem

D.

A co je kataklyzmatičtější než hrdina tanků, který se může ponořit na nepřátelské území a způsobit devastaci? D..VA by měla v budoucnu platit dividendy. .

D.VA nenabízí pro zbytek týmu velkou obranu, ale její schopnost obranné matice je silnější než kdykoli předtím, aby byla snadná naživu. .VA vysune z jejího explodujícího mecha. .

Overwatch 2 Nejlepší tankové hrdiny: Zarya ohýbá svaly paže

Zarya

Schopnosti Zarya byly změněny v Overwatch 2, aby se tento nádržcový hrdina posílil než kdy jindy. Jedna z nejvýznamnějších změn Overwatch 2 vidí, jak Zaryiny štíty začínají své cooldown při použití, spíše než když bublina praskne. To má obrovský dopad ve hře, protože během klíčových okamžiků může častěji chránit sebe a své spoluhráče.

Kromě toho Zarya vylepšila statistiky o zdraví a štíty a její sada byla dána větší rozsah. . Nyní má dvě poplatky, které může použít, když se potěší. Takže, ať už chcete dvě poplatky za Zarya, dva pro jednoho spoluhráče nebo více spoluhráčů, má na výběr je v daném okamžiku nasadit. .

Orisa

. Má soupravu plnou dobrot, jako je Fortify, která dočasně snižuje příchozí poškození, její silné oštěp, které může zničit střely a tlačit nepřátele, a schopnost házet energetický oštěp, který krátce omráčí soupeře.

Hlavní síla Orisy je však to, že je neuvěřitelně obtížné skutečně zabít a schopná neustále způsobit poškození. Její kombinované zdraví a brnění, její schopnost odstoupit od nebezpečí nebo zmírnit obrovské hromádky poškození a její omračující oštěp zajišťuje, že vždy měla možnost zůstat v boji. .

Overwatch 2 Nejlepší tankové hrdiny: Dva projektily vznášející se v Sigma

Sigma

. Malé mapy s těsnými chodbami hrají na schopnosti Sigma a nutí soupeřového týmu, aby se vypořádal s jeho smrtícími útoky. Je také schopen držet sekce na každé mapě, ale pouze pokud hrajete s trpělivostí. .

Winston

. Jeho nový alt-oheň mu propůjčuje nějaký potenciál s dlouhým dosahem a lze jej kombinovat s jeho potápěčským přistáním, aby doručil téměř smrtící jeden dva dva údery. Bez svého štítu je trochu squishy, ​​takže ho používejte střídmě, pokud chcete zůstat v boji. Winston je nejúčinnější, když nepřátelský tým běží spoustu DPS hrdinů DPS nebo kapes.

Nejlepší overwatch 2 tankové hrdiny: Wrecking Ball podstupující opravy v garáži

Demoliční koule

. . Má také velmi silnou schopnost knockbacku ve formě svého pozemního zabouchnutí, která může hodit skupinu nepřátel do nepořádku.

Nejlepší hrdinové nádrže Overwatch 2: Reinhardt bílý vousat zabouchl kladivo do země

Reinhardt

Velké poškození a velké štíty vás mohou stále nést dlouhou cestu v Overwatch 2, zejména na přetížených mapách a herních režimech ve stylu push. .

Přesto se zdá, že ve většině situací Reinhardtův pomalý pohyb znamená, že je náchylný k potápěčským útokům nepřátel. A protože vaši spoluhráči jsou pravděpodobně také rychle se rozvíjející a agilní, je nepravděpodobné, že můžete opravdu chránit před velkým poškozením svou masivní bariérou.

Nejlepší overwatch 2 tankové hrdiny: Maskovaný Roadhog na sobě kožený postroj

Roadhog

Skutečný tank, Roadhog může být hrozbou ve správné situaci, jako je útok nebo bránící body. . .

Doomfist

Doomfist trpí proti nástrojům a omračováním davu a omráčení a s hrdiny jako Zarya, Ana, Sigma a Sombra, která doplňuje náš hlavní seznam úrovní Overwatch 2, to vypadá, že jsou to hrdinové, kterým budete čelit. Pokud dokážete zvládnout jeho mobilitu a rychle se obejít, pak doomfist může stále způsobit hodně škod zblízka, ale je prostě příliš snadné zastavit ve většině comps.

A to je zábal pro nejlepší hrdiny Overwatch 2 Tank. Nyní je na nás vysoce očekávané sledování, alespoň režim Overwatch 2 PVP, zkontrolujte požadavky systému Overwatch 2, které budete muset hrát.

Grace Dean Grace po většinu své kariéry píše o hraní a technice. Když nehraje The Sims, může být nalezena hraní jiných her pro správu nebo RPG většinu nocí v týdnu.

. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.