Nejlepší hry Auto Battler 2023 Ultimate List – GamingsCan, Co je to AutoBattler (nebo Autochess) hra? Dot eSports

Co je to autobattler

Platformy: Windows, Linux, Mac

Nejlepší hry Auto Battler 2023

Fanoušek automobilových her? Jsme obrovští fanoušci tohoto herního žánru, takže jsme vytvořili konečný seznam nejlepších herních bojových her, které můžete hrát právě teď.

Justin Fernandez 18. července 2023 18. července 2023

Nejlepší hry automatického bojovníku

Automatické bojovníci jsou podle návrhu strategické a konkurenceschopné, se zaměřením na navrhování postav, aby zůstaly o krok před soupeřem.

Přestože žánr stále roste a vyvíjí se, jak mluvíme, již existuje dobrý výběr herních bojových her, které stojí za kontrolu napříč PC, mobilními a dokonce i herními konzoly.

V tomto seznamu zvýrazníme Nejlepší hry Auto Battler, které hrají v roce 2023, včetně nejlepších mobilních automatických bojovníků a nejlepších automatických bitevních pracovníků pro PC.

Tento seznam budeme aktualizovat v budoucnu s novými tituly, proto se ujistěte, že se zkontrolujte zpět a dejte nám vědět, jestli nám chyběl některý z vašich oblíbených automatických bitevních pracovníků!

Obsah ukazuje

DOTA Underlords

Platformy: Windows, Linux, Mac, iOS, Android

Naše první doporučení pro fanoušky Auto Battler vás vidí najímat různé hrdiny a jednotky z franšízy Dota a používat je ve strategických týmových bitvách.

To, co odděluje podložky DOTA od podobných her, je jeho jedinečný systém předmětů, který hráčům poskytuje výběr ze tří položek každé páté kolo po prvním, druhém, třetím a desátém.

Hra navíc představuje „podložky“, které bojují po boku jednotek na bojišti a poskytují během bitvy jedinečné výhody a nadšence.

Zlato a EXP vydělané ze zápasů nabízejí prostředky pro modernizaci hrdinů a jednotek, zatímco spotřební materiál poskytuje způsob, jak získat bonusy statistiky.

TEAMFIGHT TAKTION

Platformy: Windows, Mac, iOS, Android

Riot’s Take On Auto Battlers odvádí skvělou práci při využití svého zdrojového materiálu tím, že proměňuje šampiony League of Legends na mocné přisluhovače s odlišnými rolemi v bitvě.

Každý zápas vidí, jak se snažíte porazit vlny jednotek, když soutěžíte proti sedmi dalším hráčům ve strategické Mad Dash, abyste vytvořili perfektní skupinu bojovníků.

Standout rysem taktiky Team Fight je jeho přístup k navrhování, ve kterém hráči na dně žebříčku získají první výběr každé kolo, což jim dává slušnou šanci na comeback.

I když to může být o něco drsnější kolem okrajů než ostatní automatické bitevníci, zefektivňuje mnoho mechaniků žánru, což z něj činí skvělý vstupní bod do automatického battleru pro nové hráče.

Smyčka hrdina

Platformy: Windows, Linux, Mac

Kombinace hraní bahenního balíčku s Roguelike Mechanics, Loop Hero je jedinečná taktická hra, která osloví fanoušky Auto Battler.

V něm jste pověřeni vyzbrojováním hrdiny silnou kořistí, než je pošlete podél náhodně generované smyčky plné různých nepřátel a jiných překážek.

Když dokončíte smyčky, váš balíček se rozšiřuje a uděluje vám nový nepřítel, stavební a terénní karty, které lze umístit do klíčových bodů na farmu za zdroje používané k upgradu vašeho tábora.

Hra nabízí variace cesty nekonečné smyčky spolu s řadou odemknutí tříd postav, které vás přimějí k přepínání vašeho přístupu každý běh.

Strast na bojišti

Platformy: Windows, Mac, iOS, Android

Hearthstone Battlegrounds čerpá z jedné z nejlepších karet bojujících her na PC a celé tradice série Warcraft série.

Hra ve svém jádru hraje jako většina automatických bitevních osob: hráči přijímají přisluhovače z náhodného výběru postav a používají je k boji proti sedmi dalším hráčům v hospodě.

Pokud jde o změnu vašeho seznamu, je to mnohem hloupější, přičemž přisluhovači stojí tři zlato na nákup, ale pouze prodávají pro jedno, což znamená, že jste v podstatě zamčeni do svého původního týmu.

Navíc, protože to bylo na mnohem méně času, než již zavedené automatické biterie, vyvažování hraní ještě není tam úplně úplně.

Hadean taktika

Platformy: Windows, Linux, Mac

Dalším roguelike s deckbuildingem a prvky automatického bojovníku je Hadean Tactics of Indie Developer/Publisher Emberfish Games.

V něm vstoupíte do role Warlocku, který se vydává různými kruhy pekla s armádou mocných duchů na vašem velení.

Každá bitva mísí boj v reálném čase se strategickými pauzy, které vám umožní aplikovat buffy a další karty kouzla před pokračováním.

Hadean Tactics zahrnuje několik příležitostí pro přizpůsobení napříč odemykatelnými hrdiny, relikvie, kartami a dalšími, spolu s nepředvídatelností jeho randomizovaných dungeonů.

Warpips

Warpips je strategická hra v reálném čase, která zahrnuje mechaniku automatického bojovníku a konkurenční obrannou věž bez mikrotransakcí.

V podstatě hraje jako kříženec mezi příkazem a dobytí a války s Nexus, ale s mnohem více explozí a chaosu, vše vykreslené v živé grafice umělecké grafiky pixelů.

Na rozdíl od většiny herních her ve věži se Warpips zbavuje komplexního mikromanagingu a místo toho se zaměřuje na navrhování správného týmu pro práci z rozmanitého seznamu pěchoty, vozidla a letadel.

Hra je v současné době k dispozici v Early Access na Steam a od nynějška nepodporuje online multiplayer, ačkoli plán navrhuje, aby nové režimy her budou přidány později.

Automatické šachy

Platformy: Windows, PS4, iOS, Android

Ti, kteří se od samého začátku uvízli s automatickém bojičům, budou obeznámeni s Auto Chess, který vytvořil původní tým za Dota Auto Chess, než byl proměněn v podložky.

Zatímco hra již nemá reference nebo snímky související s Hit-Moba Valve, mechanicky moudré automatické šachy je do značné míry nezměněno.

Podobně jako v taktice Team Fight může být jednotky přiděleno více položek, které se v určitém pořadí kombinují v určitém pořadí, aby zvýšily jejich účinnost v bitvě.

Vzhledem k tomu, že automatické šachy začaly jako mod pro DOTA 2 a prošly několika iteracemi, než se stane tím, čím je dnes, uživatelské rozhraní hry a celkové rozvržení nejsou tak leštěné jako ostatní automatické bojovníky.

Royale Age: Battle of Kings

V současné době není příliš mnoho inovací ve způsobu designu Auto Battler, takže jsme ochotni jít na končetinu a doporučit Royale Age: Battle of Kings za to, že na žánr vložil jinou rotaci.

Část Auto Battler, část Battle Royale, hra vás vrhá jako krále, který má za úkol sestavit armádu věrných předmětů a vést válku s soupeřícími vládci v rozlehlé mapě PvP.

Místo toho, abyste navrhovali přisluhovače a sledovali je, že je vévodou na statickém bojišti, hra vás vidí manévrovat kolem mapy v reálném čase s vaší párty obklopující krále.

Přestože je stále v časném přístupu, v Royale Age je již k dispozici mnoho jedinečných jednotek, včetně tříd Marksman, Knight a GoselEdoctor, každý s odlišnými výhodami a schopnostmi.

Synové RA

Další hra o obraně věže s mechanikou Auto Battler, která stojí za to se podívat, jsou oceněné syny RA z Indie Studio Pharaoh Hound Games.

Příběh se odehrává brzy po smrti faraona a vidí vládce horního a dolního Egypta bojujícího s kontrolou nad Nilem a všemi jeho zeměmi.

Hrajete jako jedno z mnoha jedinečných egyptských božstev zabudovaných do mýtických sil, které mohou obrátit příliv bitvy a zkosit věci ve prospěch vaší strany.

Všechny synové map a režimů RA jsou hratelné sólo nebo s přáteli prostřednictvím online multiplayeru, která používá sdílenou obrazovku pro oba hráče.

Božství

Stejné díly God Game a Auto Battler, Godod, vás vidí vytváření vlastního náboženství, než vychovává armádu učedníků a vede je do bitvy.

Cílem hry je získat co nejvíce následovníků, čehož je dosaženo vydáním ven do světa a porazit přisluhovače vašeho soupeře a zase je převést na vaše náboženství.

Boj je místo, kde do hry přichází automatické boje, přičemž učedníci provádějí své útoky v reálném čase, i když máte svobodu přiřadit svou třídu a před každým bojem přiřadit své schopnosti zvýšit své schopnosti.

Je to zajímavá kombinace obou žánrů, která přetéká kouzlem, temným humorem a příležitostí pro přizpůsobení.

Dungeon pod

Platformy: Windows, Mac

The Dungeon pod ním je taktický automatický bojovník Roguelike, který vám shromažďuje párty hrdinů napříč různými třídami a sestoupíte do nepřátelských čekání.

Úspěšně bojujete po místnosti po místnosti a jste odměněni novými artefakty a vybavením, abyste zvýšili sílu přisluhovačů na ohně.

S každým členem strany, který je schopen držet až tři položky a celkem pět různých hrdinů, z nichž si můžete vybrat, existují desítky možných kombinací znaků.

Přidejte k tomuto randomizované rozvržení dungeonu hry a skončíte s odměňujícím automobilovým bojovníkem s nekonečným množstvím strategií k prozkoumání.

Astronarch

Hry, které spojují mechaniku Roguelike a Auto Battler.

Najmete tým tří ze skupiny 21 tajemných hrdinů. Tito hrdinové mají jedinečné schopnosti, které nabízejí různé strategie na základě toho, kde jsou umístěny, a předměty, které nesou.

Každá přehrávání nabízí nové dobrodružství zahrnující tři jedinečné subreasy napříč třemi akty s randomizovanými setkáními šéfů.

Po prvním vítězství je hrdinům ve vaší párty přiděleno zářící auru v závislosti na tom, který z 20 modifikátorů korupce hry, které překonali, a motivovali vás k tomu, abyste je všechny dobyli.

Vivid Knight

Jakmile se dostanete přes prezentaci mobilních her Vivid Knight, je to, co máte mechanicky dobře vyleštěný Roguelike Dungeon Crawler, který také poškrábal tento automatické bojovníky.

Hrajete jako magická ženská rytíř, která má za úkol zachránit své přátele z vězení černé čarodějnice prozkoumáním jeho hloubky a poražením všech svých nepřátel.

Zatímco Combat zabírá standardní přístup k automatickému boji, hrajete větší roli mícháním a přizpůsobením šperků pro aktivaci kouzel a spuštění speciálních útoků.

Jak postupujete a zachraňujete Jewel Heroes, vaše strana stále roste, s jakýmikoli duplicitními šperky se spojí, aby zvýšili statistiky tohoto konkrétního hrdiny.

Despotova hra

Jedním z letošních nadcházejících vydání, na které jsme nejvíce nadšeni, je Despotova hra, taktický roguelike, který kombinuje automatické bojování s barevným, expresivním pixelovým uměním.

Vyvinul hry Konfa a publikoval TinyBuild, vidí vás, jak stavíte tým bojovníků v naději, že vystoupíte podivný labyrint se zdánlivě nekonečným počtem podlah.

Ačkoli ve výchozím nastavení holé, bojovníci mohou převzít nové role tím, že je vybaví sortimentem položek a odemknutím různých mutací.

Žádné slovo o datu vydání pro hru Despota, ale pouhé množství náhodnosti v vybavení, mutace, nepřáteli a výběru rozvržení dungeonu vzbudilo náš zájem.

Audioclash: Battle of the Bands

Nedávno odhalena na E3 2021, Audioclash: Battle of the Bands je automatickou bojovníkem s tématem, ve kterém sestavujete kapelu a soutěžíte proti sedmi dalším hráčům online.

Po výběru čtyř bandmates ze širokého výběru superhvězd budete přiřadit je při přiřazení hudebních nástrojů se speciálními výhodami a schopnostmi přizpůsobenými pro různé herní styly.

Jako manažer kapely se také rozhodnete, jakou píseň hraje kapela, přičemž každá z nich poskytuje během bitvy více než 50 různých schopností svým umělcům.

Combat se hraje jako váš typický automatické bojovníky, což vám umožní upravit polohu bandmates pro nejoptimálnější sekvenci zatáčky během představení.

Gladiator Guild Manager

Každý mohl použít správné zastoupení a to zahrnuje jednu z nejvíce nedostatečně obsluhovaných komunit … Gladiators.

V Gladiator Guild Manager navrhujete svůj vlastní tým drsných bojovníků a vydáte se bitvy ve fantazii s tématem arény.

Každý gladiátor má odlišné silné a slabé stránky, chování a schopnosti, které lze kombinovat, aby se navzájem doplňovaly a čelily nepřátelskému týmu.

V závislosti na cestě, kterou se vydáte při pěstování cechy, odemknete různé pronájem válečníků, zvířat a mágů a otevíráte nové strategie pro svůj tým.

Co je to autobattler?

Autobattlers vyšli z ničeho a stoupali v popularitě jako rostoucí žánr videoher roku 2019. Několik měsíců po a Dota 2 Fan-Made Mod volal Dota Auto Chess Nalezen úspěch v žánru, porodila svou vlastní samostatnou hru Automatické šachy.

Ostatní vývojáři jako Riot Games, Blizzard Entertainment a Valve se také rozhodli vytvořit si vlastní spin-off TEAMFIGHT TAKTION, Strast na bojišti, a DOTA Underlords respektive.

Zde je stručné vysvětlení toho, co jsou hry AutoBattler a co potřebujete vědět, než se do jednoho poskakujete.

Co jsou to autobatty a automatické hry?

Autobattlers jsou taktické strategické hry s navrhováním prvků z karetních her.

Zápasy mají osm hráčů a probíhají se v několika kolech. Hráči bojují navzájem v zápasech o jeden vs-one definovaný náhodně.

Hráči bojují navzájem umístěním stanoveného počtu jednotek na desku, jak si přejí. Tyto jednotky nebo kousky se navzájem bojují automaticky, když začne kolo. Hráč, který porazí celou skupinu soupeře, je vyhlášen vítězem kola, a když kolo skončí, všechny jednotky na obou stranách jsou resetovány do své předchozí pozice, aby se připravily na další kolo.

Když ztratíte kolo, ztratíte body reprezentované zdraví svého taktika, ne vaše jednotky. Čím více protichůdných kusů živých po skončení kola, tím větší je škoda. Hráči, kteří dosáhnou nulových zdravotních bodů, jsou z zápasu vyřazeni bez ohledu na to, ve kterém kole jsou. Poslední hráč s jejich taktikem je prohlášen za vítěze zápasu AutoBattler.

Co s tím má šachy?

Autochess a AutoBattler jsou dva termíny pro stejný herní žánr, i když AutoBattler je herní komunitou více přijímána než Autochess.

Termín „šachy“ pocházelo z první hry AutoBattler, aby se stala populární, Dota Auto Chess. Jeho tvůrci pravděpodobně vložili „šachy“ do svého názvu, protože hřiště je šachovnice s 64 čtvercemi uspořádaných v mřížce osmi po osmi osmi. Podobně se každá jednotka pohybuje jiným způsobem stejně jako šachové kousky, ale to není tak důležité pro strategii hráčů jako v šachu.

V AutoBattlers si hráči uspořádají jednotky, jak si přejí na polovinu desky, na rozdíl od šachů.

Jaké jsou kousky ve hrách AutoBattler?

Pokud budeme pokračovat ve srovnání autobattlerů s šachy, vidíme, že oba mají velmi málo společného. Na rozdíl od šachu hráči nezačínají hru AutoBattler s jejich deskou plnou kusů. Místo toho staví své desky napříč koly s kousky, které mohou koupit, upgradovat a prodávat každé kolo.

Tyto kousky se nazývají jednotky, hrdinové nebo šampióny, v závislosti na hře, kterou hrajete. v TEAMFIGHT TAKTION, Například jednotky jsou League of Legends šampióni jako Garen nebo Gnar, zatímco DOTA Underlords, jsou Dota 2 hrdinové jako královna bolesti nebo lich. Strast na bojišti, Na druhé straně obsahuje 37 různých šéfů a 92 přisluhovačů z Válečné řemeslo vesmír.

Hráči zahajují hry AutoBattler umístěním pouze jedné jednotky na desku. Aby získali tuto jednotku, musí ji koupit z bazénu pěti jednotek utrácením zlata, které vydělávají prostřednictvím herních kol. Bazén resetuje každé kolo a hráči mohou utratit zlato, aby vynutili resetování a získali tam pět nových jednotek. Zatímco hráči mají limity na to, kolik jednotek mohou mít na desce, mají také lavičku, kde mohou dát kousky, které chtějí použít později. Čím více hrajete, tím více kusů můžete umístit na desku až do obvyklého limitu 10.

Každá jednotlivá jednotka obvykle patří do dvou tříd, které dostávají různá jména ve všech hrách. Umístění jednotek na desku, které sdílejí stejnou třídu. Nazývají se to synergie a jsou klíčem k vítězství jakéhokoli zápasu AutoBattler.

Nákup tří kopií stejné jednotky je spojí do jediné výkonnější jednotky.

Není to však tak snadné, jak to zní, protože hráči také musí věnovat pozornost tomu, jak umístí své jednotky na palubu a spravovat své zlato. Přestože nákup jednotky každé kolo může vypadat jako nejlepší postup pro posílení vašich řad, nemusí to být vždy nejlepší strategie. Odpověď za úsporu vašeho zlata vyvolá pasivní příjem, který vás odmění na základě množství zlata, které v tomto kole máte. Tato odměna se nazývá zájem a aktivuje se, jakmile začnete mít více než 10 zlatých a čepic na 50 zlatých.

Existují také kapky položek, které mohou hráči kombinovat, aby vytvořili ještě silnější vybavení, aby se rozčilili své jednotky a poskytli jim další schopnosti. Skautingu to, co vaši nepřátelé dělají a doladění vaší sestavy je také důležitou součástí hry, pokud se snažíte vylézt na řady. I když to může vypadat jako snoozefest pro někoho, kdo nemá fantastické strategické hry, AutoBattlers jistě nabízejí úroveň hloubky hry a jdou pomocí motta „Snadné vyzvednutí, těžké zvládnout.“

Pokud se vám líbí to, co vidíte, a chtěli byste ponořit prsty do moře autobattlerů, je známo, že jsou vysoce přístupní. Populární tituly jako DOTA Underlords, TEAMFIGHT TAKTION, Strast na bojišti, a Automatické šachy mít mobilní verze a všechny přicházejí s důkladnými návody.

Esports and Gaming Specialist a stratég pracující v oboru více než 8 let. Fanoušek Pokémona od svých 6 let a vášnivý parník a přepínač Nintendo Switch. Také zabíjení Spire je nejlepší hra vůbec.