Nejlepší hry FPS všech dob, 9 nejlepších her offline FPS pro PC

9 nejlepších her offline FPS pro PC

Série „Halo“ vás zavede do jiného světa s jeho debutovým vydáním „Combat Evolved .„Tato hra pro multiplayery vás provede 10 akčními úrovními v Halo Ringworld a budete hrát jako supersoldier jménem Master Chief.

Připraveno, AIM, Fire: Nejlepší střelcové hry z první osoby všech dob

Od historických bojiště po jiných galaxiích mají nejlepší hry FPS sílu přepravit vás do jiných rozměrů.

Autor: Natalie Hamingson
7 min čtení zveřejněno dne 21./21/2023 · 16:44 PM UTC

souhrn

Counter-Strike: Global Offensive (2012)
Call of Duty 4: Modern Warfare (2007)
Halo: Combat Evolved (2001)
Quake III Arena (1999)
Battlefield: Bad Company 2 (2010)
Rainbow Six Siege (2015)
Team Fortress 2 (2007)
Unreal Tournament (1999)

Red Bull Ready Check Logo

Kontrola Red Bull Ready

Echo Lounge and Music Hall, Dallas, TX, Spojené státy

Hry první osoby střelce (FPS) prošly dlouhou cestou od nárůstu popularity v 90. letech. Od vylepšené grafiky až po vylepšenou zbraně, tento milovaný žánr videoher zaznamenal v celé své historii řadu inovací. Navíc mnoho z nejlepších střelců všech dob stále krásně drží krásně. Nejlepší hry FPS trvají desetiletí, od průlomových vydání 90. let po špičkové animaci 20. let 20. století.

Ať už trénujete kontrolu Red Bull Ready, nebo chcete jen znovu prohlédnout některé staré oblíbené položky, tento seznam vás zakryl. Přečtěte si dopředu pro průvodce špičkovými střelcovými hrami první osoby všech dob (v žádném konkrétním pořadí)-a proč tyto hry stojí v testu času.

Red Bull Flick Final 2022 v Amsterdamu 27. října 2022

Doom (1993)

Tato průkopnická hra FPS propagovala režim Deathmatch, který byl vidět v mnoha moderních hrách, což umožnilo čtyřem lidem hrát proti sobě najednou. Budete hrát jako kosmický námořník, známý jednoduše jako „Doomguy“ a cestovat mezi měsíci Mars a interdimenzionálním portálem do pekla.

Příběh Doomguy pokračoval v novějších verzích hry, ale originál zůstává oblíbeným fanouškem a po celá desetiletí získává ceny. Mezi jeho ocenění patří PC Gamer’s „Game of the Year“ v roce 1994 a místo na seznamu „Nejlepší technologické produkty všech dob“ z roku 2007 v PC World z roku 2007.

Half-Life 2 (2004)

Následování první hry „Half-Life“ z roku 1998 je známé tím, že v hraní i vyprávění vynikají. Budete hrát jako protagonista původní hry Gordon Freeman, když bojujete s mimozemskými útočníky na Zemi. Od pádu nejmenších skal po havarující obří návěsy, animace hry sleduje zákony fyziky s záhadnou přesností. „Half-Life 2“ byla tak před časem, že během roku vydání získala ocenění „Game of the Year“ z hlavních herních prodejen.

Counter-Strike: Global Offensive (2012)

Red Flick Invitational Copenhagen, Dánsko v roce 2022

Často odkazovala zkratka zkratka „CS: GO“, „Counter-Strike: Global Offensive“ je týmová hra, kde teroristé a protiteroristé navzájem bojují. Jak se týmy v každém kole potýkají proti sobě, vítěz získává měnu, kterou lze použít k nákupu nových zbraní nebo vybavení. Výzva spočívá v tom, že riskujete, že to všechno ztratíte, pokud zemřete v dalším kole.

Můžete hrát CS: Jděte do jednoho ze tří režimů. V klasickém příležitostném týmu teroristický tým zasadí bombu nebo stráže rukojmí, zatímco pult týmu zneškodňuje bombu a zachrání rukojmí rukojmí. Klasický konkurenční režim sleduje stejný model, ale musíte si koupit veškeré své vybavení, nejen své zbraně. Režim demolice sleduje podobný formát, ale s přidanou výzvou mnohem menší mapy. Složitý svět CS: GO pokračuje ve shromažďování cen a nominací, včetně ceny Steam „Labor of Love“ v roce 2020.

Call of Duty 4: Modern Warfare (2007)

Série „Call of Duty“ je jedním z nejznámějších jmen v žánru FPS. Čtvrtá iterace této hry přepíná původní pozadí druhé světové války pro dnešní bojiště obohacené o filmovou grafiku. Modernizovaná série kampaní pro jednoho hráče, stejně jako vylepšený režim pro více hráčů, se stala oblíbeným fanouškům i kritikem.

„Call of Duty 4: Modern Warfare“ obdrželo více než 40 cen E3 v roce, kdy byl vydán. Někteří fanoušci říkají, že tato hra byla obrazem, kde se série přešla z dobrého na skvělou. Mezi nejoblíbenější upgrady hry patří aktualizovaný arzenál se 70 novými volbami zbraní, výstroje a příslušenství, jako jsou brýle pro noční vidění.

Halo: Combat Evolved (2001)

Série „Halo“ vás zavede do jiného světa s jeho debutovým vydáním „Combat Evolved .„Tato hra pro multiplayery vás provede 10 akčními úrovními v Halo Ringworld a budete hrát jako supersoldier jménem Master Chief.

Tato hra s více oceněním byla aktualizována pro 10. výročí s remasterovanými vizuálními a kartografii, včetně 19 nových map. Po dvou desetiletích jsou fanoušci stále nadšeni, že se mohou vrátit do adrenalinu-paliva, mystické prostředí této klasické hry FPS.

Quake III Arena (1999)

V roce 1999 vydal software pro vývojář ID vlivného hry „Quake III Arena“, který zůstává jednou z nejlepších her FPS všech dob. S režimy jednotlivých i multiplayerů vás Quake III staví do rychle se pohybujícího bitvy proti nejsilnějším válečníkům vesmíru. Získáte tucet výběrů zbraní, 35 intergalaktických arén k boji a šanci skutečně otestovat vaše dovednosti FPS. Stellar Animation této hry získala ocenění „Special Achievement in Graphics“ v roce, kdy byl vydán.

GoldenEye 007 (1997)

V této ikonické hře FPS se budete hrát jako James Bond založený na stejném názvu z roku 1997. Hra obdržela uznání za svůj robustní arzenál zbraní a její kampaň, díky které se hráči cítí, jako by měli pravdu ve filmu. Často je to připisováno popularizací režimu multiplayeru rozdělené obrazovky, který vznikl také v 80. letech. Jeho průkopnické funkce získaly hru v roce 1998 v roce 1998, mezi jinými oceněními BAFTA Interactive Entertainment „Games Award“.

Wolfenstein 3D (1992)

Toto ID softwarové mistrovské dílo z 90. let je často považováno za kmotr moderních her FPS. Tato hra je stanovena během druhé světové války, s hráči v roli spojeneckého agenta Williama „B.J.„Blazkowicz. V tomto milovaném názvu můžete získat přístup k úložišti nožů, pistolí a kulometů napříč šesti epizodami v tomto milovaném titulu. Rok debutoval: „Wolfenstein 3D“ obdržel průmyslové ocenění včetně „Nejlepší akční hry“ a „nejinovativnější hru“ od videoher a počítačové zábavy.

Battlefield: Bad Company 2 (2010)

Franšíza Battlefield zahrnuje desítky her a vydání „Bad Company 2“ z roku 2010 se nadále řadí jako oblíbené. Hra, nastavená v roce 1944, je prequel k původní hře „Battlefield“. Kromě cvičení FPS mohou hráči rozbít zdi dolů, kde se mohou číhat nepřátelé. Navíc každá z těchto map hry BAFTA vyhrává pečlivou pozornost k detailům.

9 nejlepších her offline FPS pro PC

9 nejlepších her offline FPS pro PC

Varování: Některé z níže uvedených videoher nejsou vhodné pro mladší diváky. Předvolte prosím opatrnost a zkontrolujte hodnocení ESRB každé hry, zejména ty, které jsou hodnoceny M pro zralé. Videohry s hodnocením M mohou obsahovat obsah, který je nevhodný pro děti a/nebo neznačený obsah, který vystavuje mladší diváky explicitním zprávám a tématům.

Nelze popřít vzrušení, které přichází s lidskou soutěží. Nic nepřekonává skákání do hry proti lidem v reálném životě, propojeno prostřednictvím signálů a drátů přes internet, vše ve sdíleném virtuálním prostoru, aby zjistilo, kdo je lepší než kdo.

Hry online střelce z první osoby (FPS) poskytují adrenalinový spěch a miliony hráčů se každý den přihlašují, aby to bojovaly, aby to získaly. Battle Royals, Team Battles, zachytit bitvy vlajky, vše v nekonečné sérii potyček a kol.

Existují také nevýhody. Jak řekl Jean-Paul Sartre Žádný východ , “Peklo jsou ostatní lidé.”.„Někdy je frustrující hrát proti lidem, kteří se potěší ničením dnů jiných lidí.

Tito takzvaní „smutci“ tábořili na nekalých místech ve hrách a vyrazili hráče, když respawnují levné body, zabíjejí ukradení, jsou pryč z klíče (AFK) ve skupině a jen shromažďují zkušenosti z úsilí ostatních [1].

Vždy existuje kompromis možnosti hraní špatné víry od hráčů trollingů, když hlavním designem hry je všude kolem bazénů cizinců také hraje. Ale žánr první osoby může také poskytnout další druh zážitku. Můžete získat delší a hlubší zážitek z hry, který je někdy ještě uspokojivější než skvělé kolo online hry: „Offline FPS.“

S perspektivou „jste tam“ FPS, vyprávění přesvědčivého příběhu s emocionální investicí se může zapojit způsobem, který online zápasy PVP se nemohou shodovat. Prožívání dobře navrženého, ​​dobře provedeného, ​​dobře působícího a vyváženého režimu hry FPS je jako žít prostřednictvím velkého akčního románu jako hlavní postavy.

Toto je vzrušení a zábava z dobrých her „offline FPS“ pro PC, se stylem hry s jedním hráčem, který si vezmete vlastním tempem, ve svém vlastním čase. Sestavili jsme seznam 9 z nejlepších dostupných offline PC FPS her, které nevyžadují ostatní lidi, aby se mohli bavit.

 • 1. Borderlands 2 pomocí softwaru převodovky
 • 2. Titanfall 2 od Respawn Entertainment
 • 3. Doom by ID software
 • 4. Battlefield 1 od Ea Dice
 • 5. Deus Ex: Mankind rozdělený Eidosem Montréalem
 • 6. Dishonored 2 od Arkane Studios
 • 7. Bioshock od 2K Boston a 2K Australia
 • 8. Far Cry 3 od Ubisoft
 • 9. Fallout 3 od Bethesda Game Studios

1. Borderlands 2 pomocí softwaru převodovky

Sledování úspěchu Borderlands , Pokračování softwaru Gearbox Software přináší více toho, co způsobilo, že originál byl úspěch. Je to zřetelná směs hloupé, neuctivý psaní a stylizovaný, barevný, Cel-Shaded Design, který je někde mezi animovanými karikaturami a realistickými modely postav a zbraní, na které je prostě zábavné se dívat.

Je to budoucnost sci-fi, kde korporace svlékne mimozemské planety a nechávají slupky, aby si byly vybrány kosmické vychytávače, vojáky bohatství a zločince. Pomyslete na popis lidí, kteří tvoří Mos Eisley, popište Obi Wan: Ubohý úl darebářství a spodiny .

Tato splátka se koná pět let po událostech Borderlands . Originál viděl na planetě Pandora skupina čtyř hledačů slávy a lovil trezory pokročilých mimozemských ruin, které tam ležely. Jejich pátrání skončilo uvolněním a porážkou legendárního monstrum s názvem „Destroyer“, těsnění trezoru a veškerým jeho úžasným vybavením a zbraněmi.

Ale byl objeven nový trezor a zlověstný zločinec jménem hezký Jack má na to plány. Je jen na vás, jako nový lovec trezorů, zastavit ho a stát se legendou s legendárním kořistí a vybavením, v tomto procesu.

Jedna z nejlepších her FPS offline , Borderlands 2 Nabízí děj, který se odehrává a stává se složitým a zajímavým, s velkým počtem trýznivých bočních úkolů podél cesty, které skutečně dávají Pandoru svou vlastní nepředvídatelný, neobvyklý pocit jako prostředí.

Zábava je v budově mimo strom dovedností vaší postavy, jak postupujete, a v akumulaci, upgradu a přizpůsobení vašich zbraní a útoků s technikou vašeho kořisti v trezoru. Borderlands 2 Nebere se s ponurou a odvážnou vážností, ale hraje svůj příběhový režim vážně, navzdory sarkastickému a vtipnému dialogu a okolnostem.

Po hlavním příběhu můžete očekávat 15 až 25 hodin obsahu. Přidání všech bočních úkolů a volitelných cest může být až 40 hodin lovu trezoru.

2. Titanfall 2 od Respawn Entertainment

Originál Pád titána byla nádherná hra obřího-robota a opravdu ohromujícího vizuálního. Byl to však zážitek pouze pro více hráčů. Ačkoli online multiplayer online je dostupný režim v Titanfall 2 , Začlenění režimu příběhu o kampani pro jednoho hráče je skutečným remízou.

Nejprve se to všechno zdá být na skladě sci-fi. Hrajete roli Jacka Coopera, který je součástí malé povstalecké kapely s názvem The Frontier Militia. Oni proti a bojují proti Interstellar Manufacturing Corporation (IMC), kteří, jak si dokážete představit, je krutý a bezcitný, darebátní entita ochotná rozdrtit cokoli na jeho cestě ve snaze o zisk.

Když Jackův mentor zemře, odkázal Jacka jeho Titan, BT-7274, masivní, vnímající robot Mech-Suit. Hra je rozdělena mezi pilotování BT a boje jako Jack, mimo Titan Mech. Představte si příběh jako film „Buddy Cop“ s Jackem a BT-7274 jako partnery.

Ve středu zážitku jsou ovládací prvky tekutin, opravdu chytrý a krásný design na úrovni a hraní s vysokým dopadem. Jak hra postupuje, příběh se ve skutečnosti více zapojí a pouto mezi Jackem a BT se stává něčím, o čem se opravdu cítíte emotivní.

Existuje opravdu skvělá (a uspokojivá) budování vztahu. Programovaná osobnost Titana je velmi doslovná a logická a Jack je typ Han sólo s horkou hlavou. V různých bodech ve hře vedete rozhovory mezi nimi a do tohoto přátelství budují pocit investice, jak se vyvíjí. Myslet si Iron Giant setkání Smrtící zbraň .

Na rozdíl od mnoha her FPS s režimem kampaně není důraz na otevřený svět, plnění vedlejšího quest a hraní ve stylu karantény ve stylu karantény. Titanfall 2 hraje jako hrát ve filmu.

Všichni řekli, celá kampaň je 5 nebo 6 vyhrazených hodin hraní. Ale je to velmi pevně konstruované a tak zábavné a obohacující hrát, že budete bezpochyby hrát znovu nebo dvakrát, abyste viděli, jaké různé cesty a přístupy, které jste si mohli vybrat.

3. Doom by ID software

V roce 2016 se reboot a moderní znovuzrození v roce 2016 dostal reboot a moderní znovuzrození dědeček z Blockbusteru a herní hry FPS a moderní znovuzrození. Není přehnané říci, že doslova každá hra FPS na počítačích dluží svůj původ 1993 Osud , které na mapě vložily akční počítačové hraní.

Doom’s Vesmír je ten, kde sci-fi vesmírná technologie a zařízení pro otevírání rozměrů doslova uvolnily peklo. Démoni a ďáblové, z hrozné dimenze bolesti a násilí, jsou brány do našeho a musí být zastaveni.

ID software měl opravdu zaměřenou vizi ve své pojetí Osud , Hra z roku 1993. Představovali si to jako sci-fi hororový film, kde jste vždy na útěku z nemilosrdných monster, a pouze Twitch-Reflexes a Hyper-výkonné zbraně, které je odstřelily na krvavé kousky.

Estetika Osud -iverse je tedy konkrétně tvrdá krev a vnitřnosti. Konec konců to jsou démoni. Přinášejí s sebou peklo, kamkoli jdou. A vaším úkolem je jako vesmírná mořská položka je poslat tam zpět. Násilně.

Ve svém moderním restartu/reimaginingu, Osud Poskytuje vám zážitek pro jednoho hráče ve velmi starém školním herním způsobem, příběhem je oblékání oken, které slouží jako důvod pro hraní a vzrušení z odstřelování padouchů a hasičců, až do úrovně na úroveň, dokud Konečný šéf. Je to rychle se rozvíjející, brutální gore-fest, ale nejlepším možným způsobem.

Pochopit pocit, že Osud Snaží se evokovat, pomyslet si: „Co když plakát s těžkým kovovým albem z 80. let se stal světem, kterým jste se museli propustit?„Naklání se do lebky a rohů a krve a oheň takovým způsobem, který není tak karikaturní, ale udělal to v tolika vážném, že si je vědom jeho excesů.

Osud ví, jak je to špičkové. To dělá to přehnané násilí do něčeho, co se stává tak stylizovaným a rychlým, že přestane být něčím, co se blíží „realistickému.„Co je to přesně to, pro co se to děje.

Nechybuj. I když existuje kampaň a příběh, Osud je akční hra pro jednoho hráče vytvořené pro vzrušení z zabíjení strašných příšer a druh zen-podobného rytmu, který se ocitnete v tryskání skrz ně a vyhýbání se stylu run-and-gun.

Úrovně a AI jsou navrženy pro zábavu pro jednu osobu, jako tomu bylo za starých časů – teprve nyní, s novou a očící grafikou a zvukovým doprovodem zabijáka.

4. Battlefield 1 od Ea Dice

The Bojiště Série byla až dosud více o online hře PVP než s jedním hráčem, hraní příběhů. v Battlefield 1 , Vývojář EA Dice to změní a dává hráči řadu viněta příběhů, které si můžete zahrát v realistickém prostředí první světové války. To není překlep; WWI, ne druhé světové války.

V době jeho konce si byla světová válka mysleta, že prostřednictvím zoufalého lidského mýtného byla „válka, než ukončila všechny války.„Historie však ukázala, že to byl příliš nadějný předpoklad. Bylo by to pouhých dvacet jedna let, než vypukne další světová válka, zastíní ji a ponechává první, aby byl téměř zapomenutým kouskem historie v moderní éře.

Battlefield 1 dává hráči pocit raného, ​​nyní archaického, ale funkčně rozpoznatelného zbraní a války, které tvořily bitvy z druhé světové války. Nedělá to ne s zastřešujícím příběhem, ale spíše sérií příběhů v různých divadlech války, každá s emocionálním obloukem. Ale jsou spíš jako různé epizody, malování celkového obrazu, než celé vyprávění.

WWI byla první skutečná „moderní“ válka s mechanizovaným dělostřelectvem a zbraněmi a leteckými válkami. Ale druh vzduchové války byly bi-roviny řízené vrtulí a mechanizované zbraně byly pušky a brzy, kulomety ve stylu 1 verze 1. V jedné z misí pilotujete holub nesoucí zprávu, abyste poskytovali cenné informace.

Battlefield 1 Přináší tyto druhy reality do zážitku z první osoby, což je zajímavý pohled a změnu z nesčetných druhé světové války a moderních bojových simulací, které tvoří svět FPS.

Každá viněta nebo epizoda je sdělena s lidským dotykem. Dávají hráči okamžitě pocit, jak masivní a překlenující první světovou válku byl v rozsahu, a také to, jak to bylo, stejně jako všechny války, tvořeno jednotlivými příběhy jednotlivých lidí. Některé příběhy jsou plné slávy a jiné jsou plné smutku a tragédie. Je to přesvědčivý zážitek a lekce historie najednou.

5. Deus Ex: Mankind rozdělený Eidosem Montréalem

v Deus ex: lidstvo rozděleno , Jste kyberneticky vylepšený agent, ve středních ulicích okupované Prahy, zasazený do vyhořelé kyberpunk budoucnosti technologické dystopie. Hrajete jako hyper-manoeurvabilní, tajně a protagonista připravený na akci Adam Jensen. Provádíte Jensena prostřednictvím dobrodružství ve stylu RPG v první osobě, mluvíte s postavami mimo hráč (NPC), shromažďujete informace, které odemknou mise a postupují v příběhu, získávají zkušenosti a vyrovnávají vaše vylepšení nebo „Augments Augments.“

Hra uspěje v tom, že vám poskytne pocit kontroly a identity jako tento druh drsného Cyborg Action Hero. Použití vašich „rozšiřování“ jako speciálních útoků a obrany (věci jako Titan Armor, Tesla ARM nebo zápěstí nanořel nano-Blade).

Deus ex’s Jemně vyladěný systém nákladů na jejich použití způsobuje, že boj je vyvážený, ale dává hráči smysl pro účel, když jsou správně zaměstnáni. Jsou ohromující a velkolepé vidět v akci.

Vzhledem k tomu, že se spiknutí potlačků stává složitější a vaše volby v tom, jak interagujete s postavami, vedou k různým cestám a misím, zjistíte, že můžete přistupovat k herním cílům z různých způsobů: parkour podobný pohybu přes uličky a Střechy Prahy, hackerské bezpečnostní systémy a mřížky, nebo útoky a útoky brutální síly.

Je to velmi zajímavý zážitek z momentu jako hra. Eidos Montreal z něj učinil tekutou směs možností dialogu RPG, akce a tajnosti. Jedinou stížností od těch, kteří hráli svou předchozí instalací. Ale zlepšuje téměř všechny aspekty hry a vyledí rozhraní a ovládací prvky, takže „více stejného, ​​ale lepšího“ je verdikt.

6. Dishonored 2 od Arkane Studios

Akční dobrodružná hra Dishonored 2 Od vývojáře Arkane provedl pokračování správně: zdvojnásobením dolů. Zneuctěn Měl filozofii a design „hrát si cestu“, což uživateli umožnilo přistupovat k příběhu a cílům s velmi odlišnými styly herní hry.

Vyberte si utajení a vyhýbání se nebo rovnou akci nebo mix kdekoli. Dishonored 2 zaujme tento přístup ještě dále. Žádné dvě hry hrané žádnými dvěma hráči, nebo dokonce hraní dvakrát stejným hráčem, nebudou identické.

v Dishonored 2 , Hrajete jako císařovna Emily Kaldwin nebo její královský ochránce a otec, Corvo Attano. Tuto volbu se rozhodnete na začátku hry a je to nejdůležitější rozhodnutí.

Ačkoli stejný příběh je vyprávěn od začátku do konce, jemné rozdíly ve schopnostech každého avataru ovlivní to, jak skončíte hraním. A posun v pohledu mění vaši zkušenost, o tom, o čem je příběh opravdu „.“

Dishonored 2 probíhá v parní-punkové, technologické a magické prostředí intrik paláce. Město je Dunwall, ve smyšlené říši ostrovů a Emilyova zlá teta, mocná čarodějnice, má návrhy na trůnu.

Pokud se nastavení příběhu jeví obecně, akce a hraní je něco jiného než. Existuje masivní příběh, který můžete prozkoumat a škádlit, všechny založené v kapitolách založených na misích, ve hře ve stylu Sandboxu Open City, kde se setkává s magií a technologií. Očekávejte, že budete hrát 12 až 16 hodin jako Emily nebo Corvo, a očekávejte, že budete chtít znovu hrát, protože druhý prozkoumá různé možnosti a cesty, když to uděláte.

7. Bioshock od 2K Boston a 2K Australia

Vzhledem k tomu, že byl propuštěn v roce 2007, mysleli byste si, že hrajete Bioshock dnes by to vypadalo datované. Přesto byste se šťastně mýlili. Bioshock Když byl propuštěn, otřásl herním světem.

Trvalo to motor FPS a hraní a použil jej k vyprávění jakéhokoli příběhu, který opravdu není přístupný z žádného jiného druhu médií. Je to součást interaktivního románu, součásti filozofie a morálka a částečný akční čin, vše se vrhlo do jednoho. Není to první FPS, který integruje roleplaying a utajení, aby poskytl určitý druh zážitku „interaktivního příběhu“, ale je to jeden z prvních, kdo to dělá takovým revolučním způsobem.

Plot-moudrý, je to sci-fi epos set ve smyšleném roce 1960. Industrialista a vědec Wunderkind Andrew Ryan, ovlivněný objektivistickou filozofií Ayn Rand, vybudoval podvodní město s názvem Rapture, kde se rozhodl ze společnosti, aby jej znovu vybudoval jako zářící utopii.

Jak si dokážete představit, věci tak nefungují. Genetické experimenty, třídní divize a Hubris všechny dělají tuto novou Atlantis do více dystopie než cokoli jiného. Inovativní použití morálního motoru hry při měření výběru hráče vede k tomu, že různé příběhy jsou nakonec vyprávěny ve hře.

Většina her na tomto seznamu dosud dluží hodně Bioshock’s vynálezy. Pokud jste to nějak zmeškali, určitě stojí za to objevit.

8. Far Cry 3 od Ubisoft

2012 SAW Developer Ubisoft Release Far Cry 3 a nahoru ante pro sérii, zlepšování a rozšiřování ze svého jedinečného hlediska. The Daleko pláč Série není přesně sdílený vesmír, ale spíše sdílený přístup k hernímu a hernímu designu.

Pojmenováno po herním motoru kódové základny vyvinuté pomocí CryEngine, hry jsou všemi prostředími, ve kterém se jeden hráč najde sám v obrovské a neodpustitelné divočině jednoho nebo druhého druhu.

v Far Cry 3 , Je to ostrov se zlými piráty a otroky a přežití je momentální záležitost, protože se obří spiknutí vykouzlí. Stále drží jako jeden z nejlepších v sérii.

9. Fallout 3 od Bethesda Game Studios

Fallout 3 je třetí v Vypadnout Série her, ale první vyvinutá Legendary Game Studio Bethesda, poté, co koupil sérii od svých původních vývojářů, Interplay. Je to post-apokalyptická akce RPG, a ačkoli je to technicky „část 3“, můžete na to myslet spíše jako první v nové sérii a stylu.

Předchozí hry byly třetí osobou, režijní, 2. izometrické grafické prezentace. v Fallout 3 , Bethesda vzala franšízu do žánru FPS, vydala pohlcující zážitek a opravdu začala moderní franšízu jako dnes.

Průvodce rozhraním/herního průvodce PIP-Boy 3000 z 50. let 20. století se stal rozpoznatelnou ikonou v herním světě. I když jste nikdy nehráli okamžik Vypadnout , Pravděpodobně jste viděli jeho cherubickou, usmívající se tvář a tryskové éry karikatury úsměvu na zboží a trička v obchodě GameStop. Toto je důkazem toho, že je to jedna z nejlepších offline střeleckých her pro PC .

Existuje důvod, proč Vypadnout Značka je všude v zboží a položky malé novinky. Hra je opravdu tak dobrá. Pokud jste to nikdy nehráli, jste na léčbě a lekci historie v tom, jak zábavná přežívající apokalypsa může být.

Související herní články:

 • Zvyšte si hraní herního herního rozbočovače
 • 7 PC her s nejlepší grafikou
 • Proč byste si měli koupit herní plochu