Nejlepší hry jako Age of Empires v roce 2023 | PCGamesn, 15 nejlepších her jako „Age of Empires“ // One37pm

15 nejlepších her jako „Age of Empires“

Promluvme si o Hry jako Age of Empires. Klasická společnost Ensemble stanovila zlatý standard v designu her RTS s několika konkurenty, z nichž většina pochází z současných výzvou, jako je Command a Conquer nebo Starcraft. Od těchto dnů halcyonů se žádnému nováčka nepodařilo tyto titany svrhnout ze svých zlacených trůnů.

Nejlepší hry jako Age of Empires v roce 2023

Promluvme si o Hry jako Age of Empires. Klasická společnost Ensemble stanovila zlatý standard v designu her RTS s několika konkurenty, z nichž většina pochází z současných výzvou, jako je Command a Conquer nebo Starcraft. Od těchto dnů halcyonů se žádnému nováčka nepodařilo tyto titany svrhnout ze svých zlacených trůnů.

Dokonce i tvůrci Age of Empires se zdráhali zpochybnit vlastní dědictví série, přičemž čtvrtá splátka dorazila v roce 2021 (přečtěte si náš Age of Empires 4 Review zde), 16 let po vydání části třetí. Pokud stále hledáte něco podobného, ​​vyhodili jsme dohromady rychlého průvodce na několika strategických hrách, o kterých si myslíme, že jsou docela elegantní a sledují podobný vzorec.

Nezahrnuli jsme tituly, jako je Command and Conquer nebo Starcraft II, protože zatímco tyto hry jsou hry RTS, jsou také velmi informovány o příslušných prostředích a liší se klíčovými způsoby. Age of Empires je především historickou strategickou hrou, takže jen s několika výjimkami se díváme na hry, které to také používají jako výchozí bod.

Nejlepší hry jako Age of Empires

Zde jsou nejlepší hry jako Age of Empires:

Nejlepší hry jako Age of Empires - Napoleonská válečná bitva s rudými kabáty, které střílejí zbraně v Empire Earth

Empire Earth

Pokud si vezmete základní mechanický základ AOE a použijete dlouhodobé cíle designu civilizace, vytvořili byste Empire Earth. Vynikající kontrapunkt k Benemothu Ensemble, založíte hru v prehistorické éře a můžete ji provést až do blízké budoucnosti.

I když to může odstranit část hloubky a nuance věku říší měl kvůli svým soustředěnějším časovým období. Empire Earth 2 se mírně inovovala tím, že rozbila pevninu na kousky, které jste museli ovládat, než na ně můžete plně stavět. To dalo mapě strategičtější význam, zejména když se začaly objevovat cenné zdroje pozdní hry. V dnešní době můžete získat nejlepší verzi Empire Earth za Gog za slušnou cenu.

Nejlepší hry, jako je Age of Empires - civilizace rostoucí poblíž řeky a některé stromy ve vzestupu národů

Vzestup národů

Navrhl Brian Reynolds, pozoruhodný designér civilizace 2 a Alpha Centauri, Rise of Nations se více obává, že se snaží překládat koncepty civilizace a tahových strategických her obecně do reálného času, než se pokusit přímo převzít věk říší.

Přesto je místo, které přistál, srovnatelné s Empire Earth nad a Age of Empires samotné, protože také překlenulo celou lidskou historii. Můžete ovládat některou z 18 civilizací, každá s vlastními jedinečnými jednotkami a atributy. Tyto civilizace jsou jinak odděleny od reality a máte při postupu hodně svobody při jejich rozvoji.

Nejlepší hry, jako je Age of Empires - pouštní opevnění v 0 a.d

0 a.D.

Původně celkový konverzní mod pro Age of Empires 2, 0 a.D. se vyvinula v open-source a zdarma PC hru. Ve své dvacetileté historii na tom pracovalo více než 100 lidí. 0 a.D. se stále pracuje a jeho hraní RTS z něj činí neuvěřitelně populární alternativu k Age of Empires, vzhledem k tomu, že časový rámec se zaměřuje na zastávky na 1C. Má také hlubší ekonomický systém než ve věku říší.

V době psaní stále neexistuje žádný harmonogram pro hotové vydání, ale nejnovější verzi si můžete stáhnout z oficiálního 0 a.D Web.

Nejlepší hry jako Age of Empires - Vikingská vesnice poblíž Snowy Coast v Northgardu

Northgard

Existuje mnoho moderních her RTS, které se pokusily převzít Age of Empires, a tato nabídka s tématem Vikingu je pravděpodobně jedním z lepších kandidátů. Kde-jako zbytek tohoto seznamu je v podstatě uchazeči z Prime Strategy Series, je to moderní interpretace, která stojí za váš čas. Northgard vám dává na starosti jeden z téměř tuctu fantasy vikingských klanů, které přistávají na okraji nového neprozkoumaného území.

Musíte si vybudovat svou vesnici a zkrotit zemi kolem vás, jednat s mýtickými monstrami a dalšími agresivními klany. Jeho inovace pocházejí z použití nepřímé kontroly a zimní fáze, kterou musíte naplánovat předem, aby vaše vesnice nepodloužila hladovění. Každý klan hraje velmi odlišně a vývojáři Shiro Games mu v průběhu let daly spoustu lásky a podpory s novým režimem obsahu a her.

Nejlepší hry, jako je Age of Empires - Empire uvolní všechny své pozemní síly proti Rebelské alianci ve Star Wars Galactic Battlegrounds

Hvězdné války: Galaktické bojiště

Galaktická bojiště je často přehlížená poznámka pod čarou v historii her Star Wars, pozoruhodná, protože byla také vyrobena souborem. Vydáno v roce 2001, kleslo pár let poté, co studio vydalo neuvěřitelně populární věk Empires II. TL; Dr je, že toto je věk říší s kůží Star Wars, i když je tu trochu více nuance než to.

Není to nejlepší hra s tématem hvězdných válek, a to ani s expanzí se zaměřuje na války klonů. Pár vyšel pouze v době divadelního vydání epizody II, takže obecně to nikdy nemělo prospěch z velké práce s nastavením v éře post-Pre-Asquel. Přesto je k dispozici na Steam za méně než 5 $ a je to velmi laskavě pamatováno – existují i ​​několik skvělých modů pro to také.

Nejlepší hry jako Age of Empires - středověké město v říších od sebe

Říší

Toto je pravděpodobně nejlepší hra jako Age of Empires, o které jste nikdy neslyšeli. Vyvinul malý nezávislý tým a publikoval Slitherine, nosí inspiraci AOE na rukávu. Dodává se také s docela stylistickým grafickým designem, kompetentním AI a některými dobře navrženými frakcemi.

Můžete hrát základní verzi hry zdarma a poté odemknete další civilizace dostupné jako mikro-expanze. K dispozici je potyčka proti AI, stejně jako online multiplayer, stejně jako režim přežití a výzvy. Říti od sebe snažily se dostat ze země, a to i po přechodu na model zdarma, ale je to docela slušný a nedostatečně oceněný pokus o vzdání věku věku říše dědictví. Jak uvažujeme o příchodu Age of Empires IV, jsou třeba na paměti, jako je tento, projekty, jako je tento.

Nejlepší hry jako Age of Empires - několik měst a kolonií v hexagonálních dlaždicích v civilizaci 6

Civilizace 6

Dobře, takže to není hra RTS, jako jsou hry Age of Empires, ale je toho tolik o každé civilizační hře, kterou poznáte. Civ 6 je zdaleka nejúplnější z parta. Existují technické stromy a mnoho způsobů, jak dosáhnout vítězství nad vašimi soupeři. Vzhledem k tomu, že se jedná o strategickou hru založenou na tahu, musíte učinit více zapojených rozhodnutí, jako je posílení obchodních dohod s ostatními hráči a kolonizace nových zemí plachetnicí, abyste rozšířili svou říši.

Kromě základní hry má Civ 6 také několik rozšíření, které vám dávají nové způsoby hraní. Rozšíření vzestupu a pádu se rozšiřuje o diplomacii a vládní systémy a přidává velký věk a loajalitu k mixu. Shromažďování Storm konečně přidává přírodní katastrofy a geologické podmínky, aby světu poskytlo více života než kdy jindy, navždy mění, jak založíte svá první města.

Nejlepší hry, jako je Age of Empires - Vikingská vesnice, stejně jako přízemní mráz se roztaví ve věku mytologie

Věk mytologie: rozšířené vydání

Je to podvádění? Možná, ale my bychom tvrdili, že hra Age of Empire’s Spinoff – Age of Mythology – je jeho vlastní zvíře. Trvá vše, co přineslo hry AOE tak radost a přidává do mixu více pantheonů, z nichž každý s vlastními bohy ovlivňuje podmínku výhry vašich lidí a síly jim otevřené. Kampaň pro jednoho hráče navazuje na příběh Arkantose, atlantského admirála, který poslal k získání laskavosti svého Boha Poseidona. V multiplayeru si mohou hráči v současné době vybírat mezi Řeky, Atlanteans, Egypťany a norskými mytologiemi.

Rozšířená vydání má svá vlastní vylepšení o originálu a dokonce i expanzi, která představuje čínský pantheon. Je to již docela podstatná aktualizace, a pokud se někdy objeví v prodeji za levně, je to skvělý výběr pro strategickou hru, jako je Age of Empires. To znamená, že si můžete také chtít vydržet při nákupu rozšířeného vydání, protože příští rok očekáváme, že uvidíme více věku mytologie. Stejně jako nedávný věk emisů remake, i Retold dává RTS Classic moderní kabát barvy, a pokud předchozí přepracované verze Age of Empires naznačují, co má přijít, může do mixu přidat více nových pantheonů.

To jsou nejlepší hry jako Age of Empires, které jsou právě nyní k dispozici na PC. Toto jsou samozřejmě pouze návrhy, pokud chcete hru, která není v hlavní sérii. Pokud jste ještě nehráli nejnovější hru v seriálu, tady je vše o věku Empires 4 civilizací, které potřebujete vědět.

Další položky Joe Robinson.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

15 nejlepších her jako „Age of Empires“

Velký mobilní 2

Pokud jde o žánr strategických her v reálném čase, Věk říší je opravdu titan. Ensemble Studios pomohla nastavit bar pro RTS hry zpět na konci 90. let a od té doby zůstala věrná jako jedna z největších a nejlepších franšíz tam venku. Udělali to i přes šestnáctiletou přestávku mezi jejich třetí a čtvrtou hlavní položkou hlavní série. Spolu s čtvrtou hrou v roce 2021 byla minulý rok (2022) pro druhé a třetí hry vydána skupina prodlužovacích balíčků, takže pro hráče není nedostatek obsahu. Pokud se vám líbí to, co jste hráli a chcete víc, nebo chcete přestávku Věk říší Ale chceme zůstat v žánru, máme vás zakryté. Níže je uveden seznam patnácti nejlepších her jako Věk říší.

Hry jako „Age of Empires“

Hrdinový obrázek

1. ‘0 a.D.’

Cesta zpět v roce 2001, 0 a.D. začal jako celkový konverzní mod pro druhou Věk říší Hra před tvůrčím týmem se rozhodla, že to bylo příliš omezující a přesunulo se na vlastní motor, aby si vytvořila vlastní samostatnou hru. Výsledkem je hra, která je neuvěřitelně pohlcující a návyková, která vám umožní postavit základnu, trénovat armádu a zapojit se do bitvy. Hra se zaměřuje na historickou přesnost, až na jazyky civilizací a přesnost brnění, zbraní a dalších položek od 1 nl a 500 nl, což je v době, kdy je hra nastavena.

2. ‘Age of Mythology: Extended Edition’

Vyrobeni ze strany Ensemble Studios, stejní vývojáři, kteří vám přinesli Věk říší, tohle je Věk mytologie. Jak název napovídá, jedná se o spin-off ze série Empires a posune se zaměření na řeckou, egyptskou a norskou mytologii, která se odehrává v Atlantis. Pokud jste fanouškem hry AOE, ale chcete věci mírně změnit, různé příšery a bohové to určitě udělají pro vás. Konvence pojmenování tohoto nejvyššího doporučení a herní podobnosti se spojí, aby se tato jedna z her jako Věk říší.

3. ‘Bad North’

Vyvinul se věrohodným konceptem a publikoval Raw Fury, Špatný sever je hra, která vyniká v žánru strategie v reálném čase. Za prvé, jeho umělecký styl není stejně jako už kolem, téměř připomínající útulnou hru. Ale ne moc, co se děje na špatném severu, je velmi vhodné pro rodinu. Důraz na hru je na boj a to tak brutálně nutí bránit se proti začarovaným vikingským útočníkům. Není to nejjednodušší hra tam a rozhodnout se to hrát, znamená to prohrát znovu a znovu, než získají vítězství, ale to jen vítězství dělá mnohem sladší.

4. ‘Cities: Skylines’

Pro ty z vás, kteří mají rádi stavbu měst nad vším ostatním Věk říší, Města: Skylines vezme tento koncept a dělá z něj bod celé hry. Budete muset zvážit věci, jako je veřejná doprava, zdanění, umístění na silnici a více na rozdíl od toho, abyste se na ni podívali na pěkný panorama. Může to být návykový pocit vybudovat celé město, jen aby si uvědomil, že jste ekonomiku nezohlednili dostatečně a udělali to znovu. Zatímco tato hra je blíže staviteli města, její prvky SIM stále mají spoustu přitažlivosti pro fanoušky her jako Věk říší.

5. ‘Command & Conquer: Remastered Edition’

The Příkaz a dobytí Série je šílená verze strategické hry v reálném čase, kde zbraně, které používáte. Toto vydání Remastered zahrnuje remasterované verze obou 1995 Tiberian Dawn a 1996 Červený poplach. Pokud chcete hrát novější hra, pak Red Alert 3 vezme věci také ve většině kategorií.

6. ‘Dawn of Man’

Vyvinul a publikoval Madruga Works, Dawn of Man je hra, která vidí, jak se hráči snaží posílit svou civilizaci z doby kamenné do doby železné, která zahrnuje boj proti lupičům a přitom se snaží zabíjet mamuty a klece Lions. Ale existují i ​​přirozené hrozby, jako jsou vánice a bouře. Klíčové je udržovat svou skupinu prehistorických osadníků dobře krmené a teplé.

7. ‘Empire Earth’

Kde Empire Earth Na tomto seznamu vyniká, že se rozprostírá kolem 500 000 let světové historie, počínaje prehistorickou érou a může jít až do věku nano, což hra zaznamenává v blízké budoucnosti od roku 2100 nl – 2200 nl. Díky skvělému editoru map si můžete do značné míry vybudovat svou civilizaci, jak se vám líbí, což pomáhá, když to děláte po neustálé bitvě po stovky tisíc let.

8. ‘Říší od sebe’

Jak vliv v žánru, jak jsme již zmínili Věk říší je, že to vždy bude mít hry, které byly těžce inspirovány a jeden z nich je Říší. Tato hra však zdaleka není jen kopírování. Je to opravdu skvělá alternativa, která se cítí dostatečně odlišně od Věk říší série pro to, abyste to vyzkoušeli, ale dost v tom žíle, že vám dává stejný pocit.

9. ‘Northgard’

Northgard je jednou z lepších moderních her RTS. Je to s tématem Vikingu a dává vám na starosti několik vikingských klanů, nutí vás shromažďovat zdroje a vybudovat vaši vesnici, vyhrožovat a po celou dobu se připravuje na tvrdou zimu, která ji lehce vymaže každého, kdo ji vzal lehce. Jiné než přežití, prosperující zde může vypadat jako více věcí, ať už jde o poslední stojící nebo slávu klanu. Boj je zde velkou součástí hry, ale je to všechno ostatní mechaniky, díky které z něj dělá hodný úsilí.

10. ‘Rise of Nations: Extended Edition’

Stejně jako Věk říší, Rise of Nations: Extended Edition je další titan v žánru strategie v reálném čase. Hra se zaměřuje na interakci s územím vašeho vlastního a potenciálního nepřítele. Můžete stavět pouze na územích svých vlastních nebo svých přátel. I když to může znít omezující, jak se území rozšiřuje, napětí se přirozeně vzplane a tak přichází boj do hry.

11. ‘Sid Meier’s: Civilization VI’

Pro ty, kteří mají rádi strategii součástí Věk říší a chtějí vzít věci pár zářezů, Civilizace VI dělá to přesně. Faktory, které zde přicházejí do hry, jsou mimořádné a dokonce ohromující, pokud nevíte, s čím se zabýváte. Špionáž, diplomacie, náboženství, armáda, věda a další jsou zde na stole, což znamená, že při pohybu budete činit nespočet rozhodnutí. Pouhé množství obsahu zde bude dobře na dlouhou dobu.

12. ‘Star Wars: Galactic Battlegrounds’

Pro fanoušky Věk říší a strategické hry v reálném čase, které mají také lásku Hvězdné války, Galaktická bojiště je událost crossoveru, o které jste ani nevěděli, že jste chtěli. Tato hra, vyvinutá také společností Ensemble Studios, je v podstatě Věk říší spinoff to je Hvězdné války-tematické. Můžete hrát jako „Rebel Alliance“, „Wookies“ a další, přičemž každá frakce získává vlastní kampaň, která se hraje o něco odlišně.

13. „Stronghold Crusader 2“

Vydáno v roce 2014, Stronghold Crusader 2 je zasazen na Blízkém východě během křížových výprav a to přichází s některými námitkami. Za prvé, farmy mohou být postaveny pouze na oázové trávě, což znamená, že existuje omezené množství půdy, za kterou budete muset bojovat. Tato hra se také může pochlubit dobrým režimem kooperace, kde dva hráči mohou sdílet zdroje a bojovat proti běžným nepřátelům.

14. „Pán prstenů: Bitva o Střední Země II“

Další velká událost crossoveru, jako je výše uvedená Hvězdné války hra je tato, i když to není vyrobeno stejným vývojářem Věk říší jako Galaktická bojiště. Bitva o Středozem II je do značné míry vaše průměrná hra RTS Pán prstenů Infuzované prvky, což je přesně to, co by fanoušci chtěli. Stavíte struktury, shromažďujete zdroje, poskytujete obranu a pokaždé usilujte o vítězství. Jedním z zábavných aspektů je, že Gollum je NPC a pokud ho zabijete, jste odměněni „jedním prstenem.”

15. ‘Tropico 6’

V neposlední řadě, Tropico 6 Vidí, že hráči přebírají roli El Presidenty, vůdce „Tropico“, fiktivního karibského ostrova. Stejně jako vaše standardní strategické prvky v reálném čase, jako jsou stavební struktury a rabování, jsou zde několik jedinečných a zajímavých politických rozhodnutí. Například dávat inspirativní projevy je něco, co můžete udělat, a navíc můžete poslat své špiony a piráty, aby ukradli světové památky, jako je Stone Henge nebo Socha Liberty.

Nejlepší hry jako Age of Empires 2023

Náš seznam nejlepších her, jako je Age of Empires on Switch a Mobile.

Hry jako Age of Empires: Postava z Northgardu s fialovými vlasy a havranový tematický outfit nastíněný v bílém a vloženém na rozmazaném pozadí obrazovky ze hry

Publikováno: 16. září 2023

Age of Empires je jednou ze strategií všech dob v reálném čase. Má dlouhé dědictví a z dobrého důvodu, protože je to zatraceně dobrá série videoher. Ve skutečnosti to bylo poprvé považováno za to, že civilizace se setkává s Warcraft, a mnoho lidí tuto kombinaci miluje, ale bohužel není k dispozici na přenosný systém. No a co Hry jako Age of Empires jsou tam, že můžete hrát v autobuse?

Ve skutečnosti je jich několik, takže si přečtěte, abyste našli některá doporučení. Pokud jste po něčem fantastickém, máme průvodce k nejlepším hrám, jako je The Witcher 3, hry jako Skyrim nebo hry jako Pokémon, které můžete podniknout na cestách. Pokud byste raději měli nějakou magii ve stylu Nintendo, podívejte se na náš seznam nejlepších her, jako je Zelda On Switch. Doufejme, že někteří z těchto lechtají vaši fantazii.

Každopádně se dostaneme do toho nejlepšího Hry jako Age of Empires, a zjistěte, jestli vám nemůžeme najít nového osobního favorita.

Forge of Empires – Mobile

Můžete říct, že tato hra bude jako věk říší – i jméno je podobné. Přestože AOE byla bezpochyby vliv na innogames, když vytvořili Forge of Empires, stále se mu podaří stát hrdý jako svůj vlastní jedinečný herní zážitek.

Jako hra zdarma je to obzvláště působivé. Když budujete svou vlastní civilizaci, budete se dívat na to, že roste a vyvíjíte se v různých fázích historie v reálném světě, začínají zpět v době kamenné a rostou až do vzdálené budoucnosti.

Snímek ze severu, ukazující zasněženou tundru se stromy a oheň v dálce

Northguard – Switch and Mobile

Pokud jste fanouškem norských mytologických a strategických her, Northguard je hra pro vás. Vaším úkolem je vypořádat se zdánlivě nedotčený ostrov. Je tu obchod, dobytí a náboženství, stejně jako vlci a nemrtví válečníci, kteří ohrožují vaši frakci.

Běží docela pomalým tempem, ale velmi dobrým způsobem. Je to perfektní společník, když jste venku a.

Snímek z ostrovanů, ukazující velký ostrov s některými domy a přístavem

Islanders – Switch

Ještě více uvolněné než předchozí hra, Islanders je procedurálně generovaný městský stavitel. Má jednoduchou, úžasnou estetickou, krásnou, chladnou hudbu a více příležitostný styl hraní ve srovnání s některými dalšími hrami na tomto seznamu.

Je to jednoduchá hra, ale úžasně to a procedurální generace přispívá k jinému zážitku pokaždé, když hrajete.

Snímek ze špatného severu, ukazující ostrov napadený Vikingy

Bad North – Switch and Mobile

Další RTS pro všechny fanoušky Vikingů, špatné North zkosení o něco těžší než vaše obvyklá strategická hra. I když se musíte bránit před přicházejícími útočníky, musíte také mít na paměti, že hra má permadeath.

Takže můžete strávit spoustu času investováním do postavy, ale jakmile jsou pryč, jsou pryč. Je to drsné, ale návykové.

Snímek obrazovky z civilizace VI, ukazující obří vojáky na oddálení přepracované mapy

Civilizace 6 – Switch and Mobile

Civilization VI je jednou z klasiky všech dob žánru. Musíte vybudovat zemi více než 4 000 let, prostřednictvím mnoha různých historických éry, až do budoucnosti i mimo něj.

Je to výjimečné, návykové a má hvězdnou DLC. Podařilo se mi do hry vložit více než 1 000 hodin a stále nejsem mrtvý, takže to musí dělat něco správně. Pokud se vám to nakonec líbí, proč se podívat na ty nejlepší hry, jako je civilizace, najít něco podobného nebo naší civilizace 6 úrovní seznamu?

Snímek obrazovky z Kingdom Two Crowns, ukazující osobu na koni, jezeře a Měsíci

Kingdom: Dvě koruny – Switch and Mobile

Kingdom: Dvě koruny jsou jednou z mých oblíbených nezávislých her. Je to jen tangenciálně podobné věku říší. Má veškerou strategii, ale je to také boční skromný.

Musíte strávit dny hledáním zásob, abyste si vybudovali svou základnu, a večery bránící základnu před ošklivými stvořeními. Má vynikající herní smyčku a můžete ji hrát s přítelem. Rozhodně stojí za to se podívat.

Snímek obrazovky z 80 dnů, ukazující dvě postavy, které mají konverzaci

80 dní – přepínač a mobilní

Ještě více odlišný od Age of Empires je 80 dní, ale jsem si docela jistý. Je to v podstatě hratelný román založený na původním klasice Jules Verne, kromě toho, že je zkroucený do estetiky Steampunk.

Je to velké dobrodružství s prvky světelné strategie, ale nejdůležitější je, že je to nejlepší psaní, jaké jsem kdy zažil ve videohře.

Snímek z řady z Říma Total War, ukazující namontované vojáky položící obléhání pevnosti

Řím: Total War – Mobile

Doufejme, že pokud jste fanouškem Age of Empires, jste také fanouškem série Total War Series. Ale možná jste nevěděli, že byste to mohli dostat na mobily? V současné době je k dispozici pouze Řím: Totální válka, ale to není konec světa, protože je to pravděpodobně nejznámější vstup do série.

Pokud hledáte novější kousek historie k válce, nebojte se, protože Středověké II: Total War přichází také do mobilních telefonů.

To jsou všechny hry jako Age of Empires. Pokud jste po změně tempa, podívejte se na náš Gibbon: Beyond the Trees Review a dozvíte se, proč je to takové hvězdné ekologické dobrodružství. Pokud jste po něčem novém, možná naše seznamy nejlepších strategických her Switch a nejlepších mobilních strategických her pro vás něco budou mít.

Více z kapesní taktiky

Ben Johnson Ben má roky zkušeností s hrami Nintendo a mobilními telefony, s Bylines pro PCGamesn, Gear Nuke a mnoho dalších. Když nekontroluje nejnovější techniku ​​nebo loví úniky smartphonu, hraje civilizaci, splatoon a dokonce i malý roblox. Pokryl největší technologické akce, jako je MWC v Barceloně a Ifa v Berlíně, rozhovory s legendami, jako je Yoko Taro a Bigwigs, jako je Samsung’s Head of Mobile R&D Won-Joon Choi, a přezkoumal největší hry Nintendo jako legendu Zelda: slzy království a Xenoblade Chronicles 3. Jo, a ví, že Nintendo Switch 2 bude běžet na 4 k60, prostě se ho neptejte, jak ..