Nejlepší hry jako Rimworld a Trpaslík | PCGamesn, 10 strategických her jako Rimworld | Diamondlobby

10 strategických her jako Rimworld

Pravděpodobně má více společného s FTL nebo plačícími sluncemi než Rimworld, ale to není roguelike. Sportuje také „simulovaný plynový systém“, který, i když je čistý, není něco, co bych očekával, že bude nabízen jako funkce prodávajícího her. Ale hej, ty jsou ve vesmíru. Efektivní a bezpečný přenos vzduchu je pravděpodobně docela důležitý v prázdnotě.

Nejlepší hry jako rimworld a trpasličí pevnost

Takže chcete nějaké Hry jako Rimworld? Jak řekl Charles Caleb Colton ve dnech Commodore 64: „Imitace je nejpříjemnější formou lichocení“. Je však třeba si také pamatovat, že bez napodobování bychom neměli inovace a bez inovací bychom neměli rozmanitost.

Trpaslík pevnost, ikonická pro svou hlubokou, vznikající hraní a grafiku ASCII, ve skutečnosti inovované na hrách jako King of Dragon Pass. Že starší, ale stejně jako klasický textový manažer klanu založeného. Pevnost trpaslíků od té doby inspirovala svou vlastní novou generaci nejlepších městských stavitelů a vyprávění nejlepších manažerských her.

Zatímco bezplatná verze trpasličí pevnosti je skvělá, jeho tajemná uživatelská rozhraní a prohrávání-IS-Fun Design vypíná mnoho potenciálních hráčů. Design byl tedy inovován a spolu přišel Rimworld, ale nyní je Rimworld už roky a je čas vidět, jaké nové inovace přicházejí od té doby. Představme vám naše nejlepší výběry her, které jsou jako Rimworld a Wortf Fortress pro ty, kteří chtějí víc, ale snaží se vědět, kde hledat.

Jedná se o nejlepší hry jako Rimworld a Wortf Fortress:

Jít středověké

Going Medival mísí budování měst s mechanikou přežití kolonií a nabízí středověké mash-up Rimworld a trpaslíky pevnosti étos. Máte na starosti bojující osídlení temného věku, vycházející z popela moru, který vymazal většinu populace. Musíte si vybudovat svou pevnost a rozšířit se do divočiny, abyste pro své lidi vytvořili lepší budoucnost.

Úžasný kultivační simulátor

Kdyby byl Rimworld založen na asijské mytologii, pravděpodobně by to vypadalo jako úžasný kultivační simulátor. Nyní k dispozici na Steam s plnou západní lokalizací se také můžete vydat na magickou cestu k přestavbě vaší sekta prostřednictvím tréninku a pěstování mysli a duše.

Má ten styl 2d dolů shora dolů, a zároveň nabízí spoustu hlubokých systémů pro správu, aby vám potopily zuby. Budete muset najmout nové učně a vypořádat se s konkurenčními sekty ve vaší snaze o osvícení v tomto smyšleném světě inspirovaném buddhistickou a taoistickou filozofií.

Topdown pohled na podivně opuštěný hrad. Tam

První feudální

První feudál byla na chvíli první hra, kterou Steam doporučil na stránce Store Rimworld. Má některé podobné prvky: shromažďujete zdroje, řemeslné pracovní stoly a stavíte workshopy a domy umístěním stěn, dveří a podlah. Dokonce ovládáte vesničany, dáváte jim úkoly a nástroje a uspokojujete jejich potřeby pro jídlo a spánek.

První feudál však nekopíruje formát. Místo toho je to spíše jako RPG pro budování měst, kde ovládáte postavu a musíte vybudovat město vedením vesničanů na rozdíl od vševědoucího dozorčího Rimworldu. Koncept je dobrý, přináší vás do jeho hustého s vesničany teoreticky přidává do kolonie další investice. V době však může skončit pocit spíše jako hraní věží. Je to v raném přístupu od konce roku 2017, ale může být také dobrý, pokud se vám líbí faktor.

Zvětšeno s ohledem na hrad. Většina obyvatelů se připravuje na bitvu

Král pod horou

Král pod horou je rimworld, co pro nás byli neandrtálci, a oba mohou vysledovat svou linii přímo zpět k trpasličí pevnosti. Kickstarter slíbil zážitek, že pro všechny záměry a účely je totožné s Rimworld, s výjimkou vysokých fantazijních obalů a několika jedinečných prodejních bodů. Nejprve jste trpaslíci! Yay!

Jak to v současné době stojí, král pod horou se cítí blíž k vězeňskému architektu s nábytkem, který je k dispozici pro pokoje, o jaké „zóně“ jsou spíše než naopak kolem. To však není špatná věc, protože to znamená, že uživatelské rozhraní je udržováno jednoduché a přímé.

Několik domů je obklopeno stromy, které jsou vyčleněny za to, že jsou nasekané. Vpravo nahoře je v pravém horním rohu více oznámení o tom, jak vesničané shromažďují jídlo a vodu

Civitatem

CivitaTem je podobný prvnímu feudálu v tom, že získáte avatar, který je fyzicky přítomen na světě, ale příliš neodjíždí od předků Rimworld a udržuje vás ve vaší vševědoucí poloze. Je to také podobné Rimworldu v tom, že umělecký styl je téměř identický, ale to je asi tak daleko.

Civitatem je spíš jako sadistický městský kulanec, který byl vyloučen, i když s přísnějším zaměřením. Zdá se také, že se dostane do flaku, zdá se, že pod kapotou má nějaké originální nápady s příslibem „průzkumné mini-hry“ k objevování dalších osad.

Jako alternativu byste se také mohli líbit středověké dynastie, která je také hra o přežití a staviteli s otevřeným světem, ale je to plně 3D a podobná se život je feudální více než rimworld nebo trpasličí pevnost.

Chvíli banda přeživších, kteří mají v kapslích odložení

Kyslík není zahrnut

Pravděpodobně největší jméno na tomto seznamu a ten, který většina fanoušků Rimworld slyší dříve, Oxygen není zahrnut jednou z nejlepších alternativ, které můžeme doporučit.

Vyměňování shora dolů za vedlejší, kyslík, který není zahrnut. Nespokojejte pouze s řízením duševních stavů a ​​fyzického zdraví kolonistů, máte také na starosti řešení teploty, kvality vody a znečištění. Dejte koupelny vedle nádrže? Jo, všichni onemocní.

Původně jsem cítil, že kyslík není zahrnut, byl příliš obtížný a měl jen málo ve způsobu obsahu, ale Klei ho nadále aktualizoval zběsilým tempem a téměř každý měsíc se rozšířil a zlepšoval téměř každý měsíc.

Největší výzvou je řízení rostoucích nebo klesajících teplot, pohybujících se plynů a řešení sestavení znečištěných kapalin od malého kolonisty. Všechno o tom praskne s charakterem z nahromadění slz od smutných replikátorů až po způsob, jakým se stočili jako kočky v jejich postelích.

Space Haven

Toto je další zástupný znak v tom, že jeho srovnání s Rimworld je málo, ale je to jedna z doporučených her na stránce Rimworld Store. Space Haven je sim kolonie/přežití zasazená do vesmíru. Dokážete si vybudovat svůj „útočiště“ jakýmkoli způsobem, jak chcete, a musíte cestovat a prozkoumat procedurálně generovanou galaxii při hledání nové posádky, zdrojů, zásob a zásadního domu nový domov.

Pravděpodobně má více společného s FTL nebo plačícími sluncemi než Rimworld, ale to není roguelike. Sportuje také „simulovaný plynový systém“, který, i když je čistý, není něco, co bych očekával, že bude nabízen jako funkce prodávajícího her. Ale hej, ty jsou ve vesmíru. Efektivní a bezpečný přenos vzduchu je pravděpodobně docela důležitý v prázdnotě.

Přežít následky

Přežití následků nemá hraniční prostředí Rimworld ani jeho bezútěšné mezihvězdné outback Life, ale je to hra o budování kolonie a přežití v drsném světě. V případě této hry se pokoušíte vést a chránit skupinu pozůstalých před apokalypsou.

Jednou ze silných stránek této hry je, že „událost“ může být vše, co chcete: Před zahájením každé hry se dostanete k nějakému nastavení, které určí, jaké události získáte (velmi rimworld), jak špatná byla apokalypsa , jak časté katastrofy a tak dále. Mezi další silné stránky patří strategická vrstva, kde můžete jít ven, prozkoumat, setkat se s dalšími koloniemi a také bojovat proti banditům. Je to stále v raném přístupu, ale každých pár měsíců získává pravidelné velké aktualizace a pěkně se formuje.

Pomocí nových vizuálů, které přicházejí brzy, má tato hora pro trpaslíky několik kovářů a kolejí. Láva na východ je blokována, i když to

Trpaslík pevnost pára

Jediná věc lepší než hra jako trpasličí pevnost … je samotná trpasličí pevnost! Je to trochu drzý vstup, ale stojí za to mít na paměti, že uvolnění parou trpasličí pevnosti není přesný stejná hra, o které mluví legenda. Developer Bay 12 formalizuje návyky některých hráčů tím, že mu poskytne oficiální kožní balíček, který umožní grafiku srovnatelné s některým z moderních nástupců.

Vývojáři se také dívají na přidání dalších prémiových funkcí, které jsou tematické kolem vytváření verze trpasličí pevnosti pro více hlavního publika, i když to do značné míry hraje to samé a bude aktualizováno v souladu s klasickou verzí. Pevnost trpaslíků na Steam zahrnuje původní hru v celé své retro slávě, stejně jako režimy zkosené, jako jsou „pevnost“ a „dobrodružství“.

A tady to máte, nejlepší hry jako Rimworld. Možná budete chtít zkontrolovat náš seznam nejlepších strategických her, pokud chcete zůstat v tomto žánru her. Pokud chcete vyzkoušet něco úplně jiného, ​​vřele doporučujeme zkontrolovat náš nejlepší seznam her PC.

Spisovatelka Anna Blackwell Freelance, která miluje všechny věci deskové hry, RPG, Wargames a scéna nezávislých her obecně. Také herní návrhář.

10 strategických her jako Rimworld

Diamondlobby

Rimworld je takový jedinečný herní zážitek, zejména pokud jde o vyprávění. Způsob, jakým simuluje svět celé hry a lidi až na jejich osobnost, rysy a cíle, umožňuje nekonečné příběhy.

Hodit to s pokusem je udržet všechny naživu v kolonii na mimozemské planetě, ujistěte se, že jsou všichni spokojeni – může to mít za následek některé veselé (nebo tragické) scénáře. Je to snadno jeden z nejlepších titulů v žánru simulace přežití a náš seznam vám pomůže najít podobné hry.

Od hraní hrany Rimworld-esque zasazené do fantastického světa inspirovaného čínštinou po dokonce řídit království trpaslíků, tento seznam jste zakryl. Zde je nejlepších 10 strategických her, jako je Rimworld.

Rychlá navigace ukázat

Pevnost

K dispozici na PC (Windows, Mac OS X, Linux).

Pevnost

Vraťme se ke hře, která to začala všechno. Žádný článek „Hry jako Rimworld“ by nebyl úplný bez trpasličí pevnosti. Je to dědeček žánru a propagoval to styl hry!

Dodnes nabízí stále nejhlubší mechaniku hry a simulaci světa ve srovnání s jakoukoli jinou vytvořenou hrou. Existuje důvod, proč trpaslík pevnost vládl od svého vydání v roce 2006.

Rimworld má velkou inspiraci z trpasličí pevnosti a ve skutečnosti byl pokusem o zpřístupnění hry. To samo o sobě by mělo být důvodem, proč musíte zastřelit trpasličí pevnost.

Pokud se vám líbilo Rimworld pro jeho vznikající vyprávění, trpasličí pevnost to dělá lépe. Simulační aspekt je tak složitý, v jednom okamžiku se všechny kočky v trpasličí pevnosti opily! Pokud vaše oblíbená část Rimworld byla neuvěřitelná a šílená příběhy, které se mohou stát – jste ve světě smíchu a neomezeného potěšení s trpasličí pevností.

S tím, co bylo řečeno, trpasličí pevnost má strmější křivku učení, ale díky tomu je to o to více obohacující. Existuje také spousta průvodců online a mody, které si můžete stáhnout.

Jak název napovídá, stavíte kolonie pevností a trpaslíků. Hra je také zcela zdarma! Neublíží vaší peněžence, aby si ji jen stáhl a zkusil ji.

Pokud máte rádi téma Vikinga, Dark Age, které má trpaslík, doporučujeme také naše hry jako Valheim List, abychom viděli více.

Neskutečný svět

K dispozici na PC (Windows, Mac OS X, Linux).

Hry jako Rimworld

Nereal World je hra, která překvapivě předchází i trpasličí pevnost. I když to není hra pro správu kolonií, je to stále součástí žánru simulátoru pro přežití a obsahuje prvky Roguelike.

Mohlo by se to zdát na místě v článku doporučujícím hry podobné Rimworldu, ale věřte mi. Nereálný svět je také o přežití tvrdého světa s realistickými podmínkami.

Nereálný svět je velmi jedinečný, nikdy jsem nehrál nic podobného. Je zcela zdarma hrát, nestojí to nic, co by to zastřelilo – a prvky přežití jsou skvělé, pokud přicházíte z Rimworld.

Vyznačuje mnoho nápadů a témat nabídek Rimworld, jen je zkoumá různými způsoby. Místo toho, abyste ovládali celou kolonii, jste jen osamělý přeživší.

S tím, co bylo řečeno, Unreal World pravděpodobně nabízí ještě větší hloubku než Rimworld, pokud jde o interakci s okolím, simulování světa a vyprávění příležitostí.

Hra je zasazena do starověkého severu, inspirovaná fiktivním Finskem Iron Age. Je to nízká fantazie a svět je generován procedurálně. Žádné dva přehrávání nebudou stejné! Je to obrovská změna od sci-fi nastavení nalezeného v Rimworldu, ale najdete pocit známosti v Unreal World. Z ovládacích prvků, uživatelského rozhraní a vznikajícího vyprávění.

K dispozici je také široká škála rozmanitosti ve stylu a vyprávění. Chcete být rybářem? Nebo možná poustevník, který se snaží najít mír a odloučení. Nebo možná živnostník? Nebo lovec zajišťující svou rodinu? Můžete si vytvořit svůj vlastní příběh od nuly.

Pokud jste na honbě za další hry, jako je Rimworld, tuto hru se vám bude líbit.

Vězeňský architekt

K dispozici na PC, PS4, Nintendo Switch, Xbox, IOS, Android.

vězeňský architekt

Vězeňský architekt se cítí jako Rimworld s přísnější vizí, pokud jde o hraní a rozsah. Místo toho, abyste řídili celou kolonii na masivní planetě, právě provozujete vězení.

Jak název napovídá, jste architektem pro vězení! Navrhnete a vytvoříte si vlastní osobní věznici. Budete mít na starosti správu všeho, přímo na finanční prostředky, lékaře, právníky, stráže, bezpečnost, a co je nejdůležitější – vězni.

Něco, co byste rádi pocházeli z Rimworld, je to, že ve vězeňském architektu má každý vězeň svou vlastní osobnost a příběh vyprávět. Nemůžete si pomoct, ale milovat k nim a smát se (nebo plakat) na událostech, které se odehrávají! Je to velmi pohlcující část hry.

Hra má také spoustu různých režimů. Ať už chcete jít šíleně v režimu Sandboxu, vyzkoušet vězení ostatních hráčů nebo dokonce hrát s přáteli. To je pravda – přátelé! Hra má kooperaci.

Chaos vězňů se vypukne, bodli se do sprch, vytvářející gangy, vězeňský architekt má všechno.

Nejlepší ze všeho je, že uživatelské rozhraní a ovládací prvky jsou trochu intuitivnější než Rimworld. Budete se cítit jako profesionál v žádném okamžiku, nastavení stěn, stavět nové pokoje a zakládat obvody. Křivka učení je menší, což znamená, že skočíte přímo do zábavy.

Hry jako vězeňský architekt jsou ideální pro fanoušky her, jako je Rimworld. Vězeňský architekt je místy složitý, pohlcující a velmi náročný.

První feudální

K dispozici na PC.

První feudální

Představ si toto. Vezměme si Rimworld, ale v minulosti to pošlete tisíce let. Hotovo jsou dny ve vesmíru. Místo toho hrajete jako středověký feudální pán a snažíte se řídit svou vesnici.

Takto získáte první feudál! Cílem hry je růst vaší vesnice na mocný hrad. Budete to muset bránit proti nepřátelským útočníkům, řídit farmy a udržet své vesničany šťastné.

Pokud se vám líbila strategická hratelnost Rimworld, First Feudal s tím jde plnou silou. Přežití ročních období je stejně brutální a budete muset do svých zámků řádně zamyslet.

Zároveň budete muset spravovat těžební zdroje, zkoumat nové vybavení, abyste zajistili přežití, obchodování a spravování vašich rolníků.

Středověké prostředí je pěkný dech čerstvého vzduchu a skvělé, pokud chcete přestávku od estetiky Rimworld’s Space.

Hra má také obrovský technologický strom a boj je poměrně poutavý. Ovládací prvky a uživatelské rozhraní se také snadno naučí. Vánek, pokud pocházíte ze složitosti trpasličí pevnosti nebo rimworld.

Pokud hledáte více titulů zasazených do středověké éry, podívejte se na naše hry jako Kingdom Come: Seznam výstupního nalezení a najít více! Je jich spousta.

Faktorio

K dispozici na PC (Windows, Mac OS X, Linux).

Faktorio

Navrhovali jsme věznice, přežili tvrdou realitu smyšleného Finska železa a řídili trpaslíky v pevnosti. Co bude dál pro zkušenosti jako Rimworld? Navrhování vlastní automatizované továrny.

Pokud chcete hru, která se více zaměřuje na řemeslné a budování aspektu Rimworld, je pro vás faktor perfektní. Je to krásně složité.

Hlavním cílem faktoria je jen stavět automatizované – uhodli jste to, továrny! Budete budovat infrastrukturu, těžební rudu, zkoumat nové technologie, všechny při odrazování nepřátel.

Pokud jste někdy chtěli vytvořit masivní strojovou říši v Rimworldu, můžete místo toho tento sen žít v této hře! Faktorio má také podporu multiplayerů a obrovskou scénu moddingu.

Hra má také několik režimů – včetně zdarma a scénářů. FreePlay je základní hraní, kde jste budova zdarma. Zatímco scénáře vám budou mít navrhování továrny pod konkrétními výzvami.

Ruinarch

K dispozici na PC.

Ruinarch

Co když vy Byli Rimworld AI Storyteller? Ruinarch vezme tento předpoklad a vede jej do extrému.

Kdybyste někdy přemýšleli, jaké by to bylo hrát Rimworld z druhé perspektivy, je to ono. Ruinarch se popisuje jako „Evil Overlord Simulator“ se zaměřením na vytváření zábavných příběhů a zahájení chaosu.

Od předvolání městských meteorů po zahájení moru zombie je v Ruinarchu široká škála rozmanitosti. Kolonies můžete roztrhat rumami, proměnit je v kultury, nebo dokonce nastartovat apokalypsu.

Pokud jste byli někdy frustrovaní svými koloniemi v Rimworldu, je to perfektní způsob, jak vytáhnout vaši frustraci. Nebojte se, hra má také konečný cíl! Cílem Ruinarch je pomalu vybudovat váš „zlý“ portál a nakonec se svolat, aby způsobil zmatek. Svět hry je také generován procedurálně. Žádné dvě kolonie nejsou stejné!

Na co čekáš? Připravte se na hraní jako (zlý) bůh, posílejte své přisluhovače, aby způsobili zničení, a sestřelejte kletby. Je to jedna z nejlepších her, jako je Rimworld s jedinečnou perspektivou, a stojí za to zkontrolovat.

Úžasný kultivační simulátor

K dispozici na PC.

kultivační sim

Úžasný kultivační simulátor je pravděpodobně jednou z mých oblíbených her vůbec. Jako hra jako Rimworld má hodně polštiny a fascinující nastavení.

Tato hra se inspiruje čínskou mytologií a místo kolonie se budete snažit přivést svůj klášter Taiyi zpět do svých slavných dnů. To se provádí prostřednictvím školení nových učňů ve vaší sekty, komerčním obchodování a dokonce i budováním politických aliancí.

Spolu s těžkou inspirací z Rimworldu tato hra také čerpá z trpasličí pevnosti. To také těžce vytáhne z žánru Xianxie, který má kořeny v čínském folklóru, taoismu a buddhismu.

Tato hra je perfektní, pokud chcete Rimworld s fantasticnějším rotem. Hra vás přiměje bojovat proti zlým duchům a najít starověké artefakty, všechny inspirované čínskou mytologií.

Mapy pro úžasný kultivační simulátor jsou také náhodně generovány pokaždé – je každá jedinečná hra. Je to také skvělý způsob, jak se dozvědět o čínských mýty a legendách! I když je hra také velmi přístupná, zejména ve srovnání s Rimworld, má také ve svých systémech spoustu hloubky a složitosti.

Jít středověké

K dispozici na PC.

Jít středověké

Tato sim kolonie je nutností pro každého fanouška Rimworld, který chce vidět svět ve slavném 3D, a je také zasazena do středověké éry! Je to jedna z nejlepších středověkých her na Steam.

Je to konec 14. století, mor vymazal většinu lidstva a temný věk je na kolenou. Je jen na vás, abyste pomohli přivést lidstvo zpět z pokraje.

Going Medieval vás bude mít na starosti za pěstování nového osídlení v této nové post-plague Lawless Land. Budete muset chránit svou kolonii, shromažďovat zdroje, vše při správě zásob a nájezdů.

Hra má také obrovské zaměření na budování s tunou 3D návrhových nástrojů, které máte k dispozici. Pokud jste si někdy přáli zážitek podobný Rimworldu s budovou podobnou SIMS, je to ono! Umožňuje více kreativity a je tu jen něco tak nového o tom, že je schopen prozkoumat hrad a budovy, které vytvoříte ve 3D. Pokaždé mi to usmívá na tvář.

To také umožňuje hře mít víceúrovňové budovy, které doslova přidávají další celou vrstvu.

Stejně jako Rimworld má každý vesničan také svůj vlastní příběh a historii. Uvidíte přátelství kovaná a růst, nebo se dokonce rozpadnout. Snažte se co nejlépe vyrovnat jejich potřeby a udržet je šťastné.

Možná, že jedna z vašich vesnic je s pitím příliš šťastná a způsobí ruckus? Nebo možná skončíte s kanibalem, který chce být šéfkuchařem? Ať se stane cokoli, užijte si přežití středověké éry! Je to spousta zábavy.

Frostpunk

K dispozici na PC, PS4, Xbox, Mac OS X, IOS, Android.

Frostpunk

Frostpunk byl při prvním spuštění překvapením a od té doby obdržel desítky aktualizací a pokračování. Je to nutnost, pokud chcete strategii, hra založená na kolonii jako Rimworld. Spolu s nádhernými vizuály, intenzivní hraní přežití, je to nezbytné pro každého přehrávače Colony Sim.

Frostpunk je zasazen do světa, který byl zcela zamrzlý, a je nastaven během alternativní historie, parního éry. Musíte spravovat společnost a udržet je spokojenou při boji s drsným chladem a udržováním vašich zdrojů.

Budete čelit tvrdými rozhodnutími – od dětské práce až po nucení lidí, aby pracovali delší hodiny. Přežití přichází za cenu. Hra opravdu způsobuje, že cítíte váhu každé volby a stres každého přeživšího, kterého spravujete.

Frostpunk pochází ze stejných devs jako tato válka moje, takže víte, že jsou dobří při tahání emocionálních srdce.

Hra také umožňuje hodně svobody s tím, jak hráč spravuje své kolonie. Chcete vládnout strachem? A co láska a výchova?

Frostpunk také mistrovsky vytváří svou atmosféru. Od vizuálního stylu, po napjatá atmosféra, je hra neuvěřitelně pohlcující. Bude to mít na okraji svého sedadla způsobem, jak jiná hra, jako je Rimworld.

Cataclysm: Tmavé dny dopředu

K dispozici na PC, Android.

CDDA

Nasazeno v post-apokalyptickém světě, Cataclysm: Dark Days Aread je jednou z nejlepších her přežití, jako je Rimworld. I když to není simulátor kolonie, opravdu se hraje do drsného aspektu realismu.

Hrajete jako přeživší ve světě, kde je civilizace dlouho mrtvá. Hra má strmou křivku učení, podobně jako Rimworld a Trpast, ale hloubka a výplata jsou neuvěřitelná.

Hra vás přinese zachytit za jídlo, vybavení a cokoli jiného, ​​co budete možná potřebovat k přežití apokalypsy. Budete postavit se proti zombie, obřím hmyzu a dokonce i zabijákům.

Cataclysm: Dark Days Aread je zdarma a má také obrovskou scénu moddin. Hra má také spoustu ve způsobu přizpůsobení, což vám umožní vylepšit hru tak, aby odpovídala vašemu stylu Play.

Pokud jde o vznikající vyprávění, jsou tam určitě temné dny dopředu s Rimworld pro vytváření jedinečných a poutavých příběhů. Žádné dva hry nejsou stejné!

Hádil bych Cataclysm: Temné dny dopředu s Unreal World a Trpaslící pevností. Jsou to hry, které běží roky a opravdu propagovaly žánr simulace-přepravy. I když je to jen pro historickou hodnotu, stojí za to se podívat.

 • 9 nejlepších her Harry Potter
 • 16 nejlepších her FPS pro jednoho hráče jako Fallout 4
 • 10 nejlepších hororových střelců, jako je kořist
 • 10 akčních her jako Hades
 • 15 futuristických her jako Cyberpunk 2077
 • 10 nejlepších taktických her na Steam
 • 12 hororových her třetí osoby jako Silent Hill
 • 18 nejlepších her jako Moonlighter
 • 13 nejlepších bláznivých her jako podzimní kluci
 • 12 Heart Racing Games jako mrtvý podle denního světla
 • 14 Zombie-bashing her jako Left 4 Dead
 • 13 úžasně strašlivých her jako malé noční můry
 • 11 relaxačních her, jako je údolí Stardew
 • 10 herních her, jako je prototyp
 • 8 her jako uvízlá hluboká
 • 8 her jako Assassin’s Creed
 • 8 herních her jako Brawlhalla
 • 8 her jako Terraria
 • 8 zábavných arénových her jako Brawl Stars
 • 8 her jako quiplash
 • 12 nejlepších gangů zločineckých her jako Mafia
 • 8 her jako Evolve
 • 10 her jako superliminal
 • 9 nejlepších sim her jako trpaslík
 • 8 Napínavé zombie hry, jako je projekt Zomboid
 • 8 her jako RollerCoaster Tycoon
 • 8 nejlepších strategických her, jako je civilizace
 • Nejlepší 9 duší her jako Star Wars Jedi: Fallen Order
 • 10 her jako Ace Attorney
 • 14 nejlepších střelců jako CSGO
 • 8 her jako Halo Wars
 • 10 her jako Summertime Saga
 • 10 her jako krátký výlet
 • Nejlepší 9 vesmírných her, jako je Starbound
 • 10 her jako Beyond: Two Souls
 • 8 her jako mrtvé buňky
 • 11 nejlepších her jako Slime Rancher
 • 11 nejlepších her jako Monster Hunter
 • 10 her jako Halo
 • 10 nejlepších her na otevřeném světě jako Shadow of War
 • 8 her jako Blade a Sorcery
 • 8 MMO her jako New World
 • 8 nejlepších her jako Kenshi
 • 7 her jako papír Mario
 • 8 her jako svědek
 • Nejlepší 8 her jako kódová žíla
 • 6 her jako simulátor Yandere
 • 15 hororových her první osoby jako Alien: Izolace
 • 10 her BASE BUILDER, jako je Conan Exiles
 • 8 her jako Metal Gear Solid
 • 8 her jako Sea of ​​Thieves
 • 8 her jako Ghost of Tsushima
 • 10 středověkých fantasy her, jako je Dragon Age
 • 8 skvělých příběhových her, jako je Oxenfree
 • 8 her jako divize
 • 8 her jako uspokojivé
 • 8 her Musou jako Dynasty Warriors
 • 10 týmových her jako Overwatch
 • 7 her jako rostliny vs zombie
 • 9 her jako Game Dev Tycoon
 • 5 pohlcujících rozhodovacích her, jako je Frostpunk
 • 8 her jako House Flipper
 • Nejlepší 8 her Roguelike, jako je riziko deště 2
 • 10 her jako jsou miliardy
 • 9 Simulační hry jako vězeňský architekt
 • 10 her jako polytopie
 • 8 her jako nebe
 • 10 nejlepších her jako Pokémon Go
 • 8 her jako Infamous
 • 13 krásných her jako Journey
 • 7 her jako Enter the Gungeon
 • 13 nejlepších průzkumných her, jako jsou vnější světy
 • 11 her jako Half-Life
 • 8 her jako rune továrna
 • 10 her jako League of Legends
 • 8 her jako pro krále
 • 6 her jako hřbitov
 • 9 vzrušujících her přežití jako uzemnění
 • 15 nejlepších her jako Final Fantasy
 • 8 her jako Mass Effect
 • 8 her jako Far Cry 5
 • 15 nejlepších her jako Bloodborne
 • 11 rytmických her jako kytarový hrdina
 • 14 nejlepších her jako Spyro
 • 15 herníků jako Crash Bandicoot
 • 12 nejlepších her jako Danganronpa
 • 8 her jako Mad Max
 • 9 nepředvídatelných her RPG jako Earthbound
 • 10 akčních her jako Nier: Automata
 • 8 her jako malé neštěstí
 • 8 her jako Mortal Kombat
 • 9 her jako horká linka Miami
 • 8 dramatických příběhových her, jako je těžký déšť
 • 7 her jako faktor
 • 9 her řízených příběhem jako Night in the Woods
 • 7 her jako Twisted Metal
 • 7 her jako 12 minut
 • Top 8 anime her jako MapleStory
 • 10 nepředvídatelných kooperačních her, jako jsou to dva
 • 7 her jako Hitman
 • 7 her jako Tomb Raider
 • Top 8 her jako Kingdom Hearts 3
 • 6 her jako poptropica
 • 8 ohromujících her zasazených do vesmíru
 • 7 her jako Fallout: New Vegas
 • 8 her jako předběžné války
 • 7 her jako nekonečno Blade
 • 9 obtížných her, jako je Cuphead
 • 8 hardcore her jako Dayz
 • 7 her jako DDLC
 • 14 Akční hry, jako je Devil May Cry
 • 7 her jako Squad
 • 7 her jako šampióny Norrath
 • 7 her jako Outriders
 • 7 her jako soma
 • Top 10 her přežití, jako je Ark
 • 7 her jako Human: Fall Flow
 • 9 nejlepších her, jako je vazba Izáka
 • 10 her jako Grim Dawn
 • 12 her jako Pillars of Eternity
 • 8 emocionálních her jako Emily je pryč
 • 8 atmosférických her jako The Long Dark
 • 10 nejlepších her založených na kořicích jako Borderlands 3
 • 6 her jako Star Citizen
 • 10 jedinečných her jako Undertale
 • 8 nejlepších her jako Ratchet a Clank
 • 14 nejlepších her jako Shadow of the Colossus
 • 9 her jako Command and Conquer
 • 10 grindcy her jako Black Desert Online
 • 7 her jako FTL
 • 7 her jako Apex Legends
 • 10 textových her jako temná místnost
 • 9 her jako Stellaris
 • 10 děsivých her jako Metro Exodus
 • 8 her Space SIM jako Elite Dangerous
 • 6 her jako Spore
 • 7 her jako The Walking Dead
 • 10 nejlepších her jako Fire Emblem
 • 7 her jako tomodachi život
 • 10 her jako Path of Exile
 • 10 brutálních her jako Sekiro: Shadows Die dvakrát
 • 11 Okouzlující hry platformy jako Mario Odyssey
 • 10 japonských her na hraní rolí, jako je Octopath Traveler
 • 15 nejlepších her jako Persona 5
 • 16 nejlepších her jako Epic Seven
 • 6 her jako Kingdom Come: Deliverance
 • 12 her jako bajka
 • 9 napjatých her jako mrtvý prostor
 • 10 nejlepších her jako Ori a The Blind Forest
 • 7 her jako pátek 13
 • 10 her jako Starcraft
 • 12 Horrorových her jako Resident Evil
 • 7 her na přežití budov základny, jako je Valheim
 • 11 Hero Shooter Games jako Valorant
 • 15 her-těžkých her jako disco elysium
 • 9 nejlepších rytmických her jako OSU
 • 7 her jako cesta ven
 • 12 nejlepších her jako Saints Row
 • 10 her jako SMITE
 • 10 nejlepších her jako Celeste
 • 9 her jako série Total War Series
 • 15 úžasných bojových her, jako je Street Fighter
 • Top 8 her jako Deus Ex
 • 9 her jako Rainbow Six Siege
 • 10 nejlepších her jako Super Smash Bros
 • 11 her, jako je Cities Skylines
 • 11 střeleckých her jako Destiny
 • 7 her jako Classic Fallout
 • 10 epických her jako Call of Duty