Nejlepší hry na PC | PCMag, Top 100 Indie Games všech dob – seznam skladeb IGN od Rchnemesis – IGN

Rocket League je hvězdná multiplayerová zážitek a jednou rukou povzbuzoval žánr sportovních her v době, kdy Madden, FIFA, PES, NBA 2K a další entity docházely nápady. Psyonix využil své příležitosti a teď, když Rocket League je hra zdarma, měli byste také.

Když jste vyhořeli z nadýchaných trháků, indie hry obnoví vaši víru v umění herního her. Roztržení s radikální kreativitou, tyto špičkové nezávislé hry dělají to, co firemní hry nikdy nemohly vytáhnout ve svých nejdivočejších snech.

Senior analytik, software

V roce 2013 jsem zahájil svou kariéru Ziff Davis jako stážista v softwarovém týmu PCMag. Nyní jsem analytik v týmu Apps and Gaming Team a opravdu chci jen použít svůj fantastický titul žurnalistiky Northwestern University k psaní o videohrách. Hostuji pop-off, videohra PCMag. Dříve jsem byl vedoucím editorem Geek.com. Napsal jsem také pro .PROTI. , , a Paste Magazine. Jsem autorem knihy historie videoher, Videohra roku, a důvod, proč vše, o čem víte Pouliční žraloci je lež.

https: // www.PCMag.com/ticks/nejlepší-PC-Indie-Games

 • PŘÍBUZNÝ:
 • Nejlepší PC hry
 • Nejlepší hry PC zdarma
 • Nejlepší akční hry PC
 • Nejlepší PC RPG

Nezávislé hry jsou nejlepší, co se stane videohrám. Jak se technologie zlepšuje, a hraní se stává větším obchodem, existuje větší tlak na společnosti, aby hry AAA byly co nejbezpečnější a nevýrazné. Jsou prostě příliš drahé na riskování. Ale nezávislé hry, poháněné malými týmy s obrovskou vášní. Vzhledem k tomu, jak často tyto skromné ​​hry vidí velký úspěch, lidé chtějí hry, které mají větší šanci.

Na PC vždy najdete nejčerstvější nezávislé hry. . Bez této bariéry rostoucí talent přináší zábavné a inovativní nápady přímo zvědavým spotřebitelům na trzích s hrami PC Gaming. Indie hity, které staví základny fanoušků, obvykle skočí na konzole, ale začaly jako vynikající PC hry.

Bez masivních marketingových rozpočtů se nezávislé hry spoléhají na ústní slovo, aby přilákaly nové hráče. Na tomto seznamu můžete okamžitě rozpoznat každou špičkovou hru, ale ostatní mohou být na tento úžasný podzemní svět nezávislých her jen stahování. Zde jsou nejlepší hry na PC, které zvyšují váš skvělý kredit.

Top 100 nezávislých her všech dob

Vyčerpávající seznam mých oblíbených nezávislých her všech dob. V seznamu chybí tolik, zejména nezávislé hry financované většími studiími (Journey, Ori atd.), tedy to jsou. indie-est.

100

1.7K HRS

199

Návrat Obra DinnVnější divočinyCelesteHadesDisco elysiumHollow KnightFuriPřípad zlatého idoluSteamworld Dig 2Stardew ValleySpiritfarerGorogoaUpírští přeživšíObčanský spánekIkarugaTerrariaInscryptionPřipoutané ozvěnySubnauticaKatana Zero

IGN podporuje skupinu Black a její poslání zvýšit větší rozmanitost mediálních hlasů a vlastnictví médií. Kolektiv Group Black zahrnuje CXMMUNITY, Black Women Talk Tech a Afropunk

Nejlepší nezávislé hry všech dob – [Aktualizováno 2023]

Nejlepší nezávislé hry všech dob

Když se ohlédneme zpět přes historii herních her, z velké části to dominovaly hry produkované AAA Gaming Studios. Zpět, když byly hry primárně prodávány na podlahách obchodů a digitální věk hraní byl průběžným snem potrubí, neexistoval nic jako indie hra.

. Často vede k tomu, že se tito vývojáři stali přínosem pro větší studia, než aby vytvořili vlastní projekty.

Díky úsvitu digitálního věku však platformy jako Svědění.Io a Steam Greenlight To osvětlují nastávající projekty a počet samostatně vyvíjejících platforem, jako je Unity, například.

Nyní jsme požehnáni obrovskou knihovnou nezávislých her, které nejen poskytují novou, inovativní vlnu herní mechaniky, příběhů a inovativních funkcí, ale také slouží jako přímá konkurence do studií AAA venku. Často se nominuje na vyhledávanou cenu Game of the Year napříč různými ceremoniemi ocenění.

Mnozí by tvrdili, že nezávislé hraní je místo, ze kterého pocházejí všechny nejlepší nápady v běžných hrách, a nabízejí některé z nejneuvěřitelnějších herních zážitků v okolí v okolí. Přesto tolik hráčů neví, do jakých nezávislých her stojí za to investovat svůj čas. .

Níže jsme sestavili podrobné přehled nejlepších nezávislých her, jaké kdy byly vyrobeny. Proto zkrátíte svůj výzkumný čas a maximalizujete čas strávený seznámením s těmito nezávislými drahokamy. Ale dost řeči, tady jsou naše tipy pro nejlepší nezávislé hry všech dob.

Stardew Valley

 • Žánr: Simulátor farmaření
 • Platformy:PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PC, Android, iOS
 • Metakritické skóre: 89%
 • Vývojář/vydavatel: Dotčený lidoop, smích

Pojďme zahájit řízení s nezávislou hrou, která v tolika ohledech rozbije formu. .

Tato hra je prolézací prohledávání dungeonu, příležitost pro katartické průzkum, vyprávěč překvapivě tmavých a poignantních příběhů, a co je nejdůležitější, hra, která je nekonečně hratelná kvůli brilantní, návykové hraní smyčce.

Tato hra vytvořená nádherným Ericem Baronem našla úspěch téměř na každé dostupné herní platformě, zaujala publikum po celém světě a nadále dostává pravidelné aktualizace, všechny zdarma za hráčskou základnu, což je vzácnost ve světě moderních her.

Stardew Valley je jen asi jednou z nejpohodlnějších, nejpohodlnějších, okouzlujících a odměňujících her na trhu a vše bylo vytvořeno prostřednictvím jednoho muže. Je to pozoruhodné a stojí za to váš čas.

Undertale

 • RPG
 • Platformy:PS4, Xbox One, Nintendo Switch, Playstation Vita, PC
 • Metakritické skóre: 92%
 • Vývojář/vydavatel: Toby Fox

Existují některé hry, které přicházejí a dělají něco úplně svěžího a nového. V tomto ohledu však nemůžeme myslet na žádnou jinou hru tak statečnou jako Undertale.

Undertale je titul RPG, umělecky modelovaný na hrách, jako je série Earthbound, a rozhodne se vyprávět jedinečný příběh, který satirizuje svět her, a naučí vás hrát jinak tím, že si přehráváte populární házení herních tropů přímo z okna.

Hra vás naučí spřátelit se se svými nepřáteli, proměnit boj v soudruh a celou dobu; Budete svědky zabijáckého soundtracku a některých z nejinovativnějších řešení, která tento titul konkurují nejlepším hrám v éře, za pouhých 40 000 $ rozpočtu.

Upřímně nemůžeme spravedlnost s tímto nepředvídatelným drahokamem, aniž bychom do rukou vložili ovladač. Takže nám udělejte laskavost a vyzvedněte si podložku a zahrajte si tuto.

Celeste

Celeste

 • Žánr: Platformer
 • Platformy:PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch
 • Metakritické skóre: 92%
 • Vývojář/vydavatel: Matt dělá hry vč.

Od dnů slávy v éře z roku 2000 pro platformové hry byly příklady standout platformátorů v herní sféře jen málo a daleko mezi.

Tento trend však vyvolaly některé hry a jedním z nich byl neuvěřitelný Celeste. Tato hra má některé z nejpřísnějších mechaniků platformy, obstarává Speedrunners, nabízí náročný zážitek a má rychlou a návykovou herní smyčku – a přitom udržovat minimalistickou, pixelovanou prezentaci, kterou nemůžete pomoci, ale milovat.

Pak, když si myslíte, že tato hra je hlavně o hře, hra vás zaujme svým úžasným, dotyčným příběhem, který hodně zvyšuje povědomí o depresi a duševním zdraví, což není něco často vidět v médiu herních her.

. Celeste je retro i moderní plošinovka a je to hra, kterou si musíte prohlédnout.

Šel domů

Šel domů

 • Žánr: Chůzi simulátor
 • Platformy: PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch
 • Metakritické skóre: 86%
 • Vývojář/vydavatel: Společnost Fullbright

.

. Tato hra vidí, že se vrátíte do svého prázdného rodinného domu a v Greenbriar Estate musíte najít stopy, které vrhnou nějaké světlo na to, co se stalo ve vaší nepřítomnosti.

Hra je občas zlověstná, ale z velké části je to okouzlující setkání, které má spoustu emocionálních okamžiků, radostných výšek, depresivní minima a všechno mezi tím.

Prostřednictvím environmentálních vodítek a průzkumu vypráví tato hra nuanční a dojemný příběh, který byl před lety před jeho časem, s progresivním a upřímným koncem. Pokud tedy chcete vidět hru, která vydláždila cestu pro ostatní Sims, zkontrolujte tuto.

Mrtvé buňky

Mrtvé buňky

 • Žánr: Roguelike/Action Platformer
 • Platformy:PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch
 • Metakritické skóre: 89%
 • Vývojář/vydavatel:

Předtím, než se jako Returnal a Hades, v zákopech byly hry a bojovaly o to, aby se Roguelike hry staly populárním sub-žánrem, kterým je dnes.

Před humbukem a hlavním přijetím tohoto herního sub-žánru byly mrtvé buňky hra, která dělala spoustu těžkého zvedání a nabízela opakovaný a návykový titul, který nezávislí fanoušci vzali jako kachna do vody.

Mrtvé buňky jsou podobně jako Rogue Legacy v tom, že si vezme roguelike a metroidvania prvky společně. Vše v naději, že vytvoří nekonečně explošný svět.

Díky mnohem rafinovanější mechanice však, vizuály, které jsou radostí vidět, a systému procedurální výroby, který nabízí tolik rozmanitosti designu na úrovni, natolik, že se nikdy necítíte znuděně nebo jako byste viděli to samé dvakrát dvakrát. Musíme říci, že toto je hra, která skutečně přiměla herní průmysl mluvit o roguelikech.

Patologické

Patologický 2

 • Žánr: RPG/přežití
 • Platformy: PS4, Xbox One, PC
 • Metakritické skóre: 69%
 • Vývojář/vydavatel:

Dobře, takže toto je jediná hra, která se nezapadá do našich kritérií. Vždy jsem však byl zastáncem této hry a znovu se zdá, že je čas znovu bojovat proti rohu.

. V tomto titulu hrajete Artemy Burakh, který se po zprávách vrátil do svého rodného města, že jeho otec zemřel. Když se však vrátí domů, dostane se do pevně tkaného příběhu naplněného nedůvěrou, válčící frakce a mor, který město zametá.

Tady je to věc, patologická není zábavná hra, což je obtížné doporučit hráčům. .

Hra je neuvěřitelným, bezútěšným zážitkem, který, jak přiznáváme, se na všechny neodradí; Pokud však můžete tuto hru ocenit jako umělecké dílo a také jako brutální přežití. Pak byste mohli jen vidět, co vidím.

Fez

Fez

 • Žánr: Puzzle platformer
 • Platformy: PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch
 • Metakritické skóre: 89%
 • Vývojář/vydavatel: Polytron Corp, BLLT Works

Pokud jste někdy viděli indie hru: film, měli byste být obeznámeni s Fez. Tato hra vás vidí hrát jako Gomez, malý chlap s Fez, který má moc změnit letadla reality.

Což pro hráče znamená, že můžete vidět pouze 2D displej, ale máte sílu otáčet 3D vykresleným světem, aby otevřel nové cesty, odhalil nová tajemství a nakonec postupoval tímto krásně realizovaným pixellated World.

Hra je jedním z nejvíce složitě navržených puzzle platformátorů a je to ještě působivější, když si uvědomíte, že to většinou vytvořil jeden muž, Phil Fish. Pokud tedy hledáte něco, co se ve Super Paper Mario slaví, a vylepšuje je do velkého efektu, měli byste se podívat na Fez.

Super masový kluk

Super masový kluk

 • Platformy:
 • Metakritické skóre: 84%
 • Vývojář/vydavatel: Týmové maso

Super Meat Boy byl dalším projektem, který byl těžce uváděn v indie hře: film a z nich je tento film zdaleka finančně a komerčně úspěšnější. Super Meat Boy je tvrdý plošinovka, která vás vidí procházet stále obtížnějšími etapami, a to vše v naději, že osvobodí vaši pravou lásku, „masa dívka“, ze spojů Dr. Plod.

Představte si to jako typické nastavení v názvu Super Mario; Pouze místo toho, aby se zranili Goombas, jsou tu pily, lávové jámy, zlé příšery a mnoho dalších nebezpečí, které vám jsou umístěny v cestě, všichni doufají.

Tato hra byla plánem pro kolegy v tomto seznamu, Celeste, a má stejnou vytrvale rychlou, zemřít a hrát znovu smyčku, díky čemuž je hra tak zatraceně návyková.

Tato hra je lístkem na snů pro každého milovníka nezávislých, který chce něco, co je bude vyzvat a trénovat je v umění přesnosti a načasování. .

Vazba ISSAC

 • Žánr: Dungeon Crawler
 • Platformy:PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch, iOS, Android
 • Metakritické skóre: 88%
 • Nicallis

Z vnějšího pohledu se může vazba ISSAC zdát jako velmi jednoduchá hra, která postrádá hloubku a výzvu, aby byla něco, co upoutalo pozornost hráče. Nemohli jste se však mýlit, protože vazba ISSAC uspěje kvůli jeho dostupnosti a jednoduchosti.

V této hře hrajete jako ISSAC, dítě narozené ve velmi přísné náboženské rodině a kvůli strašlivému zacházení s jeho matkou, která ho považuje za démonské dítě, si klade za cíl utéct, ponořit se hlouběji do suterénu a do více a nebezpečnější území.

Aby hráč zůstal naživu, musí používat své slzy jako zbraň, získat power-up a výhody a nakonec si vzít svou vlastní matku, aby si zajistila svobodu. Je to v podstatě dungeon prohledávač setkává hru s peklem, ale vynikající se spoustou kouzla a temných témat.

. Tohle je nezávislý herní klenot, který musíte zažít pro sebe.

Předpeklí

Předpeklí

 • Žánr: Platformer
 • Platformy:PS4, Xbox 360, PC, Nintendo Switch
 • Metakritické skóre: 90%
 • Vývojář/vydavatel: HRÁT MRTVÉHO

Hry jako malé noční můry, uvnitř, 7. sektor a mezi spánkem. Mysleli jste si, že se právě z ničeho vynořili? Nerad vám to zlomíme, ale žádná z těchto velkých her by neexistovala bez vytvoření limbu. Limbo je tmavý puzzle-platformer, který vidí hráče, který prochází světem ve stylu siluety jako zranitelné a křehké dítě.

To znamená, že pokud chcete přežít, budete muset použít všechny nástroje kolem vás a váš intelekt k překonání monster Hulking. .

Pak se hra navíc podaří vyprávět přesvědčivý příběh, aniž by někdy používal slovo dialogu. Něco, co v té době v herním světě bylo úplně neslýchané.

Limbo je skvělým příkladem brilantního vyprávění environmentálního vyprávění, neuvěřitelného designu platformy puzzle a ohromujícího minimalistického uměleckého směru pomocí monochromatického přístupu k menším účinku, který se skutečně vyplatí. Pokud tedy chcete hrát hru, která v podstatě vytvořila celý nezávislý sub-žánr sám, nezapomeňte se podívat na limbu.

Prýmek

Prýmek

 • Žánr: Akční platforma
 • Platformy: PS3, Xbox 360, PC, Nintendo Switch
 • Metakritické skóre:
 • Hry Hothead, číslo žádné inc

Braid je hra, která by byla pravděpodobně považována za jednu z, ne -li první „nezávislou hru“, která zlomí formu a přijímá kritické uznání bez jakékoli obrovské podpory vydavatele. Tato hra se odehrává v roztomilé a rozmarné zemi, kde hrajete roli Tima, muže, který se pokouší zachránit princeznu před monstrum.

Vypadat povědomě? Nenechte se zmást, protože v průběhu této hry vývojář složitě splétá expozici a jemné stopy a nastíní skutečné motivace postavy hráče, což vede k dramatickému konci, který opravdu změní téma hry na hlavě a necháme některého hráče s kyselou chutí v ústech, podivně filozofickým a uspokojivým způsobem, pokud je to možné.

Spolu se svým zajímavým vyprávěním nabízí Braid úžasný umělecký směr, skládací plošinu, která je náročná, ale ne do té míry frustrace, a používá nějakou zábavnou mechaniku, jako je časová manipulace, která pomáhá hráči postupovat v každé fázi.

Tato hra byla vydána přibližně ve stejnou dobu jako výše uvedená položka, limba a ve skutečnosti tato představuje tento rozmarnější a živější z nich z nich. Oba jsou však typickými platformátory puzzle, a pokud vám nějak zmeškal, musíte si hrát.

Hades

Hades

 • Žánr: Roguelike
 • Platformy:PS4, PS5, Xbox Series X, Xbox One, PC, Nintendo Switch
 • Metakritické skóre: 93%
 • Supergiant hry

Hades je jedním z těch vzácných příkladů, kdy hra indie má tolik hloubky a kvality, že vzdoruje šance a je korunována hra z roku mnoho publikací, což je výkon obvykle vyhrazený pro projekty ze studií s hlubokými kapsami.

Když se však všechny kolečky začnou otáčet a všichni v týmu se přitahují správným směrem, ve světě vývoje hry se mohou stát zvláštní věci.

To byl velmi případ Hadese, hra Roguelike, která vidí hráč hrát jako Zagreus, syn Hadese, když se snaží bojovat s podsvětím z podsvětí, aby se spojil se svými příbuznými v Olympusu. Není to však tak snadné, jako jednoduše objednat taxi.

Tato hra nabízí některé z nejneuvěřitelnějších, nejrychlejších bojů, které pravděpodobně najdete v jakémkoli názvu hack a lomítka. Psaní je vynikající, bere řeckou mytologii a nabízí vtipný a často vtipný příběh, podobně jako nesmrtelné: Fenyx rostou ve stejném roce.

. Nemluvě o tom, že tato hra vypadá vynikající s uměleckým stylem podobným titulům, jako je Bastion, Pyre, Transistor a další supergiant entity. Takže pokud chcete zažít to, co je možná nejlepší hra Roguelike.

Příbuzný.

Papíry prosím

Papíry prosím

 • Žánr: Simulace puzzle
 • Platformy: PS4, PC, iOS, PlayStation Vita
 • Metakritické skóre: 85%
 • Vývojář/vydavatel: Lucas Pope, 3909

Existují některé hry, které představují koncepty, které se na povrchu zdají tak světské, že byste nemohli být úspěšní. Navzdory tomu však některé hry poskytují zkušenosti, které jsou tak realistické, tak uspokojivé nebo tak jedinečné ve svém přístupu, že zaujímají světskou aktivitu a dělají to neuvěřitelně zábavné.

Hry jako simulátor sečení trávníku, rozbalení a simulátor Euro Truck jsou skvělými příklady tohoto. Žádné však nemá nuanci papírů, prosím.

.

Jak se však změna situace v regionu mění, hra ztěžuje zvládnutí věcí, rozhodnutí, která musíte udělat, se stala mnohem obtížnějšími a najednou se váha na vašich bedrech cítí jako těžká zátěž. Kdo věděl, že práce v kiosku může být tak poutavá?

Hotline Miami

Hotline Miami

 • Platformy:PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch, PlayStationVita
 • Metakritické skóre: 85%
 • Vývojář/vydavatel: Dennaton, Devolver Digital

Existuje spousta věcí, které byly skvělé v 80. letech. Hudba byla skvělá, móda byla přinejmenším zajímavá a všichni byli super do Neon.

Všechny tyto věci jsou přítomny v horké lince Miami, hra, která se opravdu naklání do tématu Miami Vice a nabízí rychle se rozvíjející formát mise, kde se hráč musí rychle pohybovat, přičemž cíle odstraňuje různými tvůrčími způsoby.

Toto je název střelce shora dolů s zvukovým doprovodem zabijáka, neuvěřitelným designem na úrovni, širokou škálu různých bojových možností a styly her. . Pokud tedy chcete přijmout osmdesátá léta co nejkrásnějším způsobem, horká linka Miami je váš vysněný lístek.

Minecraft

Minecraft

 • Žánr: Přežití, budova
 • Platformy:
 • Metakritické skóre: 93%
 • Vývojář/vydavatel: Mojang

Pro mladší generace může být těžké věřit, že Minecraft byl něco menšího než globální jev, který je dnes. Sám si však pamatuji dny, kdy Mojang užíval předplatné od hráčů, aby hrál Minecraft prostřednictvím rozšíření webového prohlížeče.

.

Tato hra není jen neuvěřitelnou karanténou pro hráče přežití i kreativní hráče. Stalo se také rozbočovačem pro kreativní vývojáře, aby vytvářeli hry v rámci projektů, jako je Hymsixel.

. Určitě víme jednu věc. Trajektorie hry je stále na nahoru a nevidíme žádný důvod se domnívat, že se to brzy změní.

Stanley podobenství

Stanley podobenství

 • Žánr: Dobrodružství
 • Platformy: PC
 • Metakritické skóre: 88%
 • Vývojář/vydavatel: Davey Wreden

. Stanley podobenství bylo pouze mod pro populární název, poločas 2.

Tato metagame by se však stala tak populární, že by to ospravedlnilo vydání mainstreamového proudu na Stea.

Tento titul vás vidí hrát jako kancelář Droid Stanley, který se chce osvobodit od monotónnosti své jednoduché a nudné kancelářské práce. Jak však toto rozhodnutí vyrazí na to, jaká rozhodnutí děláte, na vašem stylu hry, jak se vám podaří prozkoumat a vaše schopnost myslet mimo krabici.

Tato hra, podobně jako Undertale, je satirická hra, která si pobaví zábavu v herním průmyslu obecně a dělá tak s Aplombem. Není to „hra“ sama o sobě. Je to však zážitek, který s vámi zůstane dlouho poté, co odstoupíte od tohoto. Takže pokud se chcete osvobodit od omezení tradičních herních tropů, je to pro vás tenhle.

Disco elysium

 • Žánr: Izometrický RPG
 • Platformy:
 • Metakritické skóre: 91%
 • Vývojář/vydavatel:

Kde začneme tímhle? Disco Elysium je izometrický RPG, který vás vidí hrát jako detektiv, který se opil do hlouposti, má amnézii a musí spojit, kdo je, a zároveň se snaží vyřešit případ vraždy, který byl přidělen.

Jak si dokážete představit, vznikne veselí, ale jakmile získáte pocit pro svět a lidi kolem vás, tato hra se opravdu otevírá a ukáže vám rozsah tohoto projektu.

Disco Elysium je tradiční RPG odlišně. Máte složité sestavení, výběr hráče, kostní rolky, boční úkoly, tvrdá rozhodnutí a všechny obvyklé tropy DND. Přesto je to prezentováno v realistickém kontextu bez boje, o kterém se bude mluvit.

Navíc, bohatství tradice, nastavení, psaní a hlas působící ve finálním vydání této hry je na špičkové úrovni. Pak to všechno doplňuje, má tato hra renesanční malba stylu umění, který je na rozdíl od všeho tam venku.

Stručně řečeno, nemám problém s tím, že se jedná o nejlepší tradiční moderní moderní RPG po více než deset let, a pokud jste to nehráli, nebudete litovat, že tak nebudete litovat.

Příběh jeskyně

Příběh jeskyně

 • Žánr: Akční platforma
 • Platformy: PC, 3DS, Nintendo Switch
 • Metakritické skóre: 93%
 • Vývojář/vydavatel:

. Tvrdí bychom však, že příběh jeskyně je možná vůbec první indie hra. Nebo alespoň ten první, který byl kdy označen jako nezávislá hra.

.

Může se to zdát primitivní ve světle roku 2023. Bez této hry však bude pravděpodobně mít podobné hry této povahy. Hry jako Hollow Knight a Ori a vůle Wisps, abychom jmenovali alespoň některé. Pokud tedy chcete lekci historie o tom, jak byla zaseta první semena nezávislých her, podívejte se na jeskynní příběh.

FTL: rychlejší než světlo

FTL: rychlejší než světlo

 • Žánr:
 • Platformy: PC, iOS
 • 84%
 • Vývojář/vydavatel: Hry podmnožiny

Dále máme hru, která vás vidí, jak se vymaní z atmosféry Země a cestuje do nejhlubších výklenků prostoru při hledání galaktického pokladu a dobrodružství. FTL: Rychlejší než světlo je hra, která vám podá malou kosmickou loď, ragtagová posádka hvězdných průzkumníků a vrhá vás správným směrem, ale každá cesta, na kterou se vydáte.

Uvidíte, tato hra představuje hráči procedurálně generovanou cestu vesmírem a úkolem hráče je řídit jejich posádku, strategizovat, jak se vypořádat s hrozbami, jako jsou vesmírné piráti, naplánujte si cestu hlubokým prostorem a odpovídajícím způsobem spravovat zdroje tak, abyste vy můžete upgradovat vaši loď a vidět co nejvíce finální hranice.

Dělám tento pixellovaný simulátor zní trochu velkolepě, ale ve skutečnosti to dává iluzi hloubky a nekonečných možností podle návrhu. Hráč nikdy neví, jak bude jejich běh probíhat, jaké výzvy na ně budou čekat, a proto jeden běh bude potřebovat hráče, aby přemýšlel jinak a podle toho strategie ve srovnání s posledním.

Někteří si mohou stěžovat, že váš úspěch je primárně ovládán RNG, ale říkáme, že váš cynismus necháme u dveří jen jednou a podívejte se na tuto kapesní vesmírnou operu pro sebe.

Cesta

Cesta

 • Žánr: Chůzi simulátor, dobrodružství
 • Platformy : PS3, PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch, iOS
 • Metakritické skóre: 92%
 • Vývojář/vydavatel: Ta herní společnost

Pokud by tam byla jedna hra, která mi osobně otevřela oči, nejen hodnotě nezávislých her jako kolektivu v herním průmyslu, ale také, že hry by mohly a měly by být považovány za umělecká díla. . Tato hra propukla na scénu v roce 2012 a odhodila kritiky a hráče pryč s jeho neuvěřitelnou prezentací a uměleckým stylem.

Je vzácné, že vývojář může mít hraní na zadní sedadle a v důsledku toho netrpí, ale s cestou stačí naprostá průvod celkové zkušenosti.

Tento titul má nespočet ocenění za svůj neuvěřitelný umělecký styl, jeho fascinující soundtrack, jeho schopnost vyprávění bez dialogu a také získala chválu za své jemné aspekty multiplayeru. Poté hodte neuvěřitelné set kousky, jako je intenzivní sklouznutí ruinami na pozadí nasáklé sluncem nebo temné hloubky bezprostředně po příšerách čekající ve stínu, a máte hotový produkt, který více než ospravedlňuje jeho stav roku.

Tato hra trvá jen asi dvě hodiny, než se od začátku do konce uvidíte. Až však tento dokončíte, budete mít pocit, že jste právě dokončili monumentální dobrodružství, a zážitek s vámi zůstane dlouho poté, co se kredity rolí.

. Zvažte tedy, že potvrzení a hrajte tento, jakmile to půjde.

Raketová liga

Raketová liga

 • Žánr: Sport, akce
 • Platformy:PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch
 • Metakritické skóre: 86%
 • Vývojář/vydavatel: Psyonix

.

Zejména od doby, kdy se Rocket League stala základem komunity společnosti Esports a od svého uvedení v roce 2015 přilákala miliony hráčů; Před Rocket League však došlo k „super akrobatické raketově poháněné bitevní automobily“, což je ústa, a já bych vsada přispěl ke špatnému komerčnímu úspěchu poprvé kolem.

Podruhé se však narodila Rocket League a nadále poskytovala hráčům jednu z nejinovativnějších a chaotických sportovních her na trhu. Kdo by si myslel, že kombinace fotbalových a RC automobilů by fungovala tak dobře?

Tato hra nadále rostla v popularitě s postupem času, přičemž soutěžní série RLCS nabízí obrovské ceny a věčnou slávu pro týmy, které soutěží a vyhrají. .

. Psyonix využil své příležitosti a teď, když Rocket League je hra zdarma, měli byste také.

Les

 • Žánr: Přežití
 • Platformy: PS4, Xbox One, PC
 • Metakritické skóre: 83%
 • Vývojář/vydavatel: Hry SKS

Budu upřímný, tento se může cítit trochu na místě mezi indie herními juggernauty v tomto seznamu, ale zaujatost být zatraceně, stejně to tady, protože podle mého názoru je to nejlepší přežití nezávislých Hra, která byla kdy vyrobena, a ano, do toho prohlášení zahrnuji Valheim.

Les je hra, která vidí, jak hráč havárie přistává na tajemném ostrově se svým synem Timmym a proti všem šancím přežijete havárii a probudíte se, abyste viděli, jak se muž unesl v krvi, která unesla vašeho chlapce.

Takže vaším zastřešujícím cílem je dostat zpět svého syna a vystoupit z ostrova. Než to však dokážete, budete se muset shromáždit, získat laiku země a pokusit se přežít navzdory drsným kanibalským obyvatelům ostrova.

Les má mapu, která je nabitá malými detaily, oblasti zájmu, zábavných zbraní a vytvářením komponent a stopy, které vám pomohou mnohem lépe porozumět vašemu okolí.

Natolik, že můžete stavět extravagantní základnu, lokalizovat cestující s havári.

Necítíte se špatně; Všichni jsme zanedbali Little Timmy, abychom na ostrově postavili hvězdnou velitelství. Nyní je skvělý čas dostat se do tohoto, protože synové lesa, přímé pokračování, má dorazit v roce 2023. Udělejte si tedy laskavost a podívejte se na tento drahokam na přežití nezávislého.

Mezi námi

 • Žánr: Sociální odpočet
 • Platformy:
 • 85%
 • Vývojář/vydavatel: Innersloth

Možná si vzpomenete na tuto hru, která přichází a udržuje všechny zdravé a pobavíte se během tohoto hrozného globálního uzamčení v roce 2020. To, co mnozí nevědí, je, že mezi námi byla hra, která v tomto okamžiku existovala pro nejlepší část dvou let.

Hra sociální odpočty obdržela skromné ​​recenze a úspěch po vydání. . Když jsme byli všichni přiděleni do našich domovů, tato hra se najednou stala majákem slunečního svitu v jinak fádní a bezútěšné každodenní rutině.

Od té doby se tato hra nikdy neohlédla a zůstává jedním z nejpopulárnějších herních her pro více hráčů.

Tato hra vás umístí na kosmickou loď a žádá vás, abyste dokončili řadu světských a základních úkolů k opravě lodi. Udělejte to a vyhrajete hru. V rámci vaší posádky však bude přidělena vybraná částka hráčů role podvodníka, který postupně zabíjí posádku jeden po druhém.

Stejně tak je vaším úkolem chytit vraha a zavést je z lodi, než vás všechny na nic nese. Tato hra je drzou hrát s přáteli a opravdu přináší detektivy a nutkavé lháře ve skupině. Nezapomeňte si to prohlédnout, až budete mít naplánovanou noc sociálních her.

Bez názvu husí hra

 • Žánr: Puzzle Adventure
 • Platformy: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch
 • Metakritické skóre: 81%
 • Vývojář/vydavatel: House House, Panic Inc

Někteří mohou mít pocit, že se jedná o ekvivalent nalepení kozího simulátoru do seznamu nejprestižnějších her nezávislých her. Chtěli bychom však tvrdit, že pokud jde o čistou neadulterovanou zábavu, která je přístupná všem, existuje jen málo her, které mohou odpovídat čiré radosti a hlouposti zabalené do bez názvu husí hry.

Tento titul vidí, jak hrajete roli titulární husa, když běžíte kolem kuriózní vesnice, troubíte na vrchol plic a způsobujete obecný chaos. Každá oblast představuje novou výzvu a nový kontrolní seznam úkolů, které musíte dokončit, abyste způsobili zmatek a narušili obyvatelstvo této klidné malé anglické vesnice.

Samotná hra je velmi jednoduchá, stejně jako mechanika a hádanky uvnitř. Je to však humor, nespoutaná radost a svoboda hrát si svůj vlastní způsob, který dělá bez názvu husí hru tak přitažlivou.

To a skutečnost, že je to jedna z těch her, které byste mohli ukázat svým nehrajským přátelům a rodině, a mohli se okamžitě zapojit do akce. Celkový zážitek je krátký, ale sladký, takže pokud chcete rychlou a nepředvídatelnou nezávislost, která stojí za cenu přijetí, pak to určitě zváží.

Co zůstává z Edith Finch

 • Žánr:
 • Platformy: PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch, iOS
 • Metakritické skóre: 92%
 • Vývojář/vydavatel: Obří vrabce

A konečně, máme to, co je pravděpodobně nejdůležitější a milovaný chůzi simulátor v rámci her, to, co zbývá Edith Finch. V této hře se vrátíte do rezidence Finch, abyste získali nějaké odpovědi na tragickou minulost každého člena rodiny a pokusili se pochopit, zda skutečně došlo k kletbě na rodinu.

Když cestujete tímto zázrakem architektury, získáte hloubkový pohled do života a případného osudu každého člena rodiny, představený prostřednictvím neuvěřitelných příběhů, které nabízejí jedinečnou herní mechaniku, takže každý úryvek tohoto titulu se cítí jako nová hra V rámci hry. Koncepce hry.

Psaní v tomto titulu je vynikající; Umělecký styl a vyprávění environmentálního vyprávění jsou prvotřídní, jak byste očekávali od moderního chůze sim. Navíc, zatímco některá mechanika jsou přinejmenším zvrácená, rozmanitost, kterou nabízejí během této cesty.

Hra je skvěle tempo, nepřekročí její přivítání a nabízí některé z nejvíce žoviálních a nejrychlejších okamžiků v rámci hraní ve stejné míře. Je to vysoká chvála, ale je to velmi zaručené. Takže prosím, podívejte se na tuto fenomenální hru.

Norco

 • Žánr: Založené na textu
 • Platformy: PS4/5, Xbox Series X/S, PC
 • Metakritické skóre: 89%
 • Vývojář/vydavatel: Geografie pro roboty

Vždycky jsem měl měkké místo pro textové dobrodružství nebo bodový a kliknutí. .

To je důvod, proč když se něco jako se Norco valí, skočím na šanci číst Oodles textu a ponořit se do nádherného fiktivního světa. Norco nabízí neskutečné sci-fi nastavení založené na reálném světě v Norco v Louisianě v USA.

Hrajete jako Kay, postava, která se vrací domů do města, kde již nepatří, která má za úkol vytáhnout kroky své matky ve dnech předtím, než prošly, což vede k setkání s extrémně barevnými postavami, úžasně vyvolávající konverzace o náboženství, socio -Ekonomické struktury a existence obřích kanalizačních ptáků, kteří střílí lasery z jejich očí.

Kooky, správně? To je pravděpodobně nejlepší způsob, jak popsat tuto hru. Je to asi tak blízko disco elysium, pokud jde o psaní kvality založeného na textu a vyprávění vyprávění, jak se někdy dostaneme, a pokud to není důvod hrát, nevím, co je!

 • Žánr: FPS/PLANFORMATER
 • Platformy: PS4/5, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch
 • Metakritické skóre: 89%
 • Vývojář/vydavatel: Ben Esposito

Když už mluvíme o hrách Kooky, Ben Esposito není cizí pro vývoj lichých nezávislých výletů. Ve skutečnosti zůstává Donut County jednou z nejzábavnějších Indie s velikostí kousnutí, kterou jsem hrál. Pokud byste mi však řekli, že by to následoval s anime inspirovaným platformátorem s rychlostí v nebi, zasmál bych se ti z místnosti.

.

Často se snažím tuto hru prodat ostatním jako ‘hra, která vám umožňuje rychlé rychlosti.„Vytváří kurzy velikosti kousnutí, kde budete muset optimalizovat pohyb, zvládnout mechaniku FPS i rychlostí a najít nejkratší cestu od A do B možné, aby se každá fáze eso Eso.

Pak to vše doplňuje, je napsáno v veselém neuctivý styl a nabízí tuny opakovatelnosti díky funkci online žebříčku. !

Inscryption

 • Žánr: Paluba-stavitel Roguelike
 • Platformy: PS4/5, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch
 • Metakritické skóre: 87%
 • Vývojář/vydavatel: Games Daniel Mullin

Dále máme strašidelného stavitele paluby, který vás udrží na nohou po celou dobu, a přiměje vás, aby se třepali svými odvážnými tmavými podtóny. Inscryption je stavitel karty, který vás umisťuje přímo uprostřed temné, neskutečné kabiny v prostředí Woods, a abyste unikli této živé noční můře, budete nuceni hrát životnost nebo smrt procedurálně generovanou deskovou hru DND stylu ve stylu DND , na rozdíl od Slay the Spire.

S pouhými hrstkou základních karet budete muset sundat mnoho maskovaných aliasů svého zajatce, a přitom hledat způsob, jak uniknout mezi zatáčkami.

Je to hra, která se maskuje jako jednoduchá karetní hra, i když je to ve skutečnosti také logická hra s únikovým pokojem, je to tajemný epos ve stylu FMV a je to také RPG podobný Zelda shora dolů v posledních fázích. Je to hra pseudo-horror, která vás vždy udržuje, nikdy vám nenechá pohodlí a je plná překvapení. Takže pokud chcete karetní hru s trochou hrany. Pak je pro vás hra inscryption.

Tinykin

 • Platformer
 • Platformy: PS4/5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, PC
 • Metakritické skóre: 86%
 • Vývojář/vydavatel: Splashteam

Často běpuji ve dnech, kdy dobrý maskotový plošinátoři byli desetník. Byli to a pravděpodobně stále jsou moje komfortní hra volby, ale velmi zřídka vidíte kompetentní moderní plošinovka, která zasáhla digitální police.

Existuje několik výjimek a jedním z nich je Tinykin, barevné malé dobrodružství, které Milo cestuje do příměstského domu v roce 1991 při hledání Tinykin, malých mimozemšťanů, které vypadají jako pikmin, a mají konkrétní síly, které mohou pomoci pomoci Ty na svém úkolu.

Opravdu mě to přivedlo zpět do dobrých dobrých časů, kdy se Toy Story: Buzz Lightyear na záchranu veškerý vztek. Díky miniaturní velikosti Milo se tato typická prostředí domácnosti cítí jako rušné metropole, zralé pro průzkum.

Hnutí je úhledné, umělecký styl je nový, hádanky a úkoly jsou zábavné a rozmanité a, nejlepší ze všeho, hra ví, kdy zabalit věci, než se všechno začne cítit zatuchlé a opakující se. Je to snadno nejlepší tradiční plošinovka moderní éry a stojí za to hrát, pokud chcete zdravou dávku nostalgie.

Vnější divočiny

 • Žánr: Open World Puzzler
 • Platformy: PS4/5, Xbox Series X/S, PC
 • Metakritické skóre: 85%
 • Vývojář/vydavatel: Mobius Digital

.

Vnější divočiny umístí hráče do nekonečné časové smyčky a váš cíl je jednoduchý. Vyzkoušejte, jak rozbít smyčku. . Většina hráčů však bude trvat desítky hodin, protože budete muset prozkoumat celý mini-solární systém, abyste odhalili tajemství každé planety.

Hra nenabízí žádné značky nebo náznaky. Jednoduše poskytuje kosmickou loď a pošle vás na vaši veselou cestu. Pak musíte objevit staré záznamy, zjistit, jak se každý biom chová, vezměte na vědomí všechny opakující se události během smyčky časové smyčky a když překročíte 21 minut, smyčka začíná znovu.

Je to svoboda prozkoumat ve svém vlastním volném čase a množství přírodních okamžiků AHA, které vnější divočiny poskytují, což z něj činí jednu z nejlepších Indie všech dob, a ten, který si jen přeji, abych si mohl znovu vymazat vzpomínku, na kterou si znovu hraji hrát znovu s tím hrát čerstvá mysl. Předpokládám, že budu muset žít vicariously skrze vás všechny.

Návrat Obra Dinn

 • Žánr: Hádanka
 • Platformy: PS4/5, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch
 • Metakritické skóre: 89%
 • Vývojář/vydavatel: Lucas Pope

Existuje několik her, které se pokusily dát hráče do bot detektiva, a každý měl různé stupně úspěchu. Silný déšť, l.Noire a výše uvedené disco elysium jsou skvělé příklady. Pro mě však nikdo nezasáhl jako návrat Obra Dinn, který vidí, jak se hráč pokusí spojit osudy posádky Dinn Dinn pro účely pojištění.

S zrnitým monochromatickým vizuálním stylem, filmy z dvacátých let navijáku Tabloaus, aby vystavila každou sadu stop a absolutně žádné ruční držení, tato hra vás žádá, abyste udělali všechny základy, používali logiku a rozumu a dokonce i nějaké vzdělané dohody pro práci z toho, co se stalo s touto nešťastnou partou.

Krása této hry spočívá v tom, že příběh je tak dobře napsaný a přesvědčivý, že i když můžete získat podstatu vyprávění tím. Vsadil bych se, že většina hráčů vehementně odmítne odejít z lodi, aniž by pochopila výsledek každé minutové vlákno každého příběhu.

Je to další mistrovský byrokratický úkol, který z Lucas Pope změnil epické dobrodružství a hra, kterou bych vřele doporučil všem, kteří potřebují mozkovou zážitek.

Občanský spánek

 • Žánr: Založené na textu
 • Platformy:
 • Metakritické skóre: 85%
 • Vývojář/vydavatel: Skočit nad věkem

Máme další textové dobrodružství založené na 2022, a přestože si myslím, že Norco je pravděpodobně Stringer z nich, je to mnohem blíž, než by si člověk mohl myslet. Citizen Sleeper je sci-fi epos, který se zdá být zvednut přímo z mysli samotného Issaca Asimova, který vás hraje jako spáč.

Android v ukradeném těle, který bude muset bojovat proti zubům a hřebíkům, aby přežil v těle, které se je neustále snaží odmítnout, a to je dříve Hotovost za dovolení základního vybavení.

Je to úžasný pohled na formát tradičního přežití her, který ho spojuje s mechanikem založeným na kostkách ve stylu DND, aby si vynutil pečlivé plánování, tvrdé předměty a nakonec vás bude neustále ptát Vyjměte se a nechte všechny ty, se kterými jste se setkali.

Přiznám, že tohle je opravdu pomalé popálení a některé systémy trvá minutu, než se dostanete hlavou, ale pokud dostane šanci, může se občanský spánek stát jen vaším novým oblíbeným sci-fi dobrodružstvím.

Sifu

 • Žánr: Beat-em-up
 • Platformy: PS4/5, Xbox Series X/S, PC
 • Metakritické skóre: 86%
 • Vývojář/vydavatel: Sloclap

Viděl jsem spoustu starých formátů, které se znovu objevují ve formě moderních nezávislých her, ale jeden žánr, který se vždy zdál, se drží vyzkoušených a pravdivých metod, byl tituly Beat-Em-Up tituly. Když držíte staré tituly jako ulice vzteku a moderní tituly jako TMNT Shredder’s Revenge bok po boku, mají pocit, že by mohli být ze stejné éry.

Sloclap však viděl potenciál házet curveball a vyvinout beat-em-up, který měl všechny ozdoby tradičního rytmu-em-up, ale ve prospěch moderních vizuálů a komplexní bojovou mechanikou.

Sifu je titul Roguelike, který vidí, jak se snažíte zvládnout umění kung-fu a vystopovat pět útočníků, kteří zavraždili vašeho otce. Jednoduchý, téměř klišé předpoklad, vím. Prostřednictvím pečlivě vytvořeného boje však hra uspěje čistě na síle své hry.

Je to téměř duše podobné ve svém přístupu k tomu, aby se hráči stali mistry svého řemesla, jen aby postupovali v každé fázi, a ačkoli hra je při zavedení studentského režimu mnohem jednodušší, hra je stále velmi tvrdá, ale odměňující bojovník, který stojí za to zkontrolovat ven.

Hloubit

 • Žánr: Adventure/Resource Management SIM
 • Platformy:
 • Metakritické skóre: 85%
 • Vývojář/vydavatel her: Hry černé soli

Až donedávna jsem byl vždy na plotě o týmu 17 jako vydavatel/studio. Jako vydavatel máte být výrobcem chuti, často s portfoliem s určitou úrovní soudržnosti, takže hráči téměř vědí, co lze očekávat ještě před tím, než bude hra oznámena.

Až donedávna jsem si myslel, že házejí spoustu věcí na zeď, aby viděli, co se zaseklo, což vedlo k některým zásahům a některým missiresům v roce 2022, ale 2023 byl pro studio skutečným rokem nadcházejícího věku a dredge je hra, která tuto změnu zahájila.

Dredge je námořní dobrodružná hra, kde budete hrát roli rybáře, který musí prodávat ryby, aby upgradoval svou loď, aby upgradoval svou loď, a s uvedenými upgrady můžete dále plavit, chytit větší ryby a provést další vylepšení.

Tento aspekt hry je skvělý, ale to, co způsobuje, že vyniká z jiných her s rybářskou mechanikou, je zahrnutí Eldritchovy hrůzy ohýbání mysli, neskutečných událostí, přesvědčivé denní riziko a odměňovací systém založený na denním cyklu a bohatství a bohatství dalšího obsahu, pokud jste ochotni ho vyhledat. Podle mého názoru to ocasuje ke konci, ale i s ohledem na to je Dredge absolutním drahokamem a stojí za to plachtění.

Rollerdrome

 • Žánr: Arcade Shooter/Sports
 • Platformy: PS4/5, PC
 • 81%
 • Vývojář/vydavatel her: Roll7

. V tomto titulu hrajete jako nový bojovník jménem Kara Hassan a musíte používat vaši schopnost pro zabití i pro Rollerblading, aby sundal spoustu vyškolených vrahů a mechů, aby vstávali řadami a stali se šampionem kolečkové.

Je to titul, který se snadno vyzvedne, ale docela choulostivý ovládat, protože hra vás nutí k řetězu kombinovat a multiplikátory, nahradit bláznivé skóre, oženit se s triky a zabíjet dohromady a dokončit řadu tvrdých bonusových cílů jen tak Odemkněte nové úrovně.

Je to hra, která nevytahuje žádné údery, ale podle mého názoru je to její krása. Je to čistá arkádová blaženost, a pokud by to bylo ve formě arkádového stroje v 80. letech, dokážu si jen představit množství čtvrtí, které by tento stroj snědl.

Čestná uznání

. Je to však skvělý problém, takže to nezamýšlejte za stížnost. Znamenalo to však, že jsem zmeškal na některých zvláštních titulech. Dovolte mi, abych jim alespoň uvedl krátkou zmínku:

 • Svědek
 • Cuphead
 • Spelunky
 • Shovel Knight
 • Hollow Knight
 • Kerbal Space Program
 • Mršina
 • Oxenfree
 • Nidhogg
 • Noc v lese
 • Nepohlavějte
 • Furi
 • Super horký
 • SOUMRAK
 • Rozbalení
 • Tunika
 • Minit
 • Nepohlavějte
 • Bloudí
 • Toem
 • Dveře smrti
 • Kult jehněčího
 • UVNITŘ
 • Divný západ
 • Tacoma
 • Překročit to s Bennettem Foddym
 • Fall Guys: Ultimate Knockout
 • Axiom Verge
 • Olliolli World
 • Sůl a svatyně

Indie invaze!

Noc v lese

Jak vidíte z výše uvedeného seznamu, existuje tolik nezávislých zážitků, které vzdorují šance a nabízejí nejpřesvědčivější herní zážitky, navzdory jejich omezeným rozpočtům a zdrojům.

Zatímco pouze dvacet pět příspěvků poškrábají povrch, pokud jde o masy velkých nezávislých her, které jsou v současné době na trhu V rámci výklenku nezávislých her.

Doufáme, že vám tento seznam slouží dobře, a pokud máte nějaké hry, které se domníváte!

Sekce FAQS

OTÁZKA: Jaké Indie byly nominovány za Goty?

Odpověď: Jak jsme již zmínili výše, hry občas překračují očekávání a jsou nominovány na celkovou hru roku, jostling s největšími jmény v tomto odvětví za vyhledávanou cenu. Možná se však ptáte, jaké hry dostaly tuto čest. No, už se divíte. Zde je rychlý seznam níže:
• Journey – 2012
• Telltale’s: The Walking Dead – 2012
• Uvnitř – 2016
• Co zbytky Edith Finch 2017
• PUBG – 2017
• Celeste – 2018
• Vnější divočiny – 2019
• Hra bez názvu – 2019
• Hades – 2020

Otázka: Kde je nejlepší místo k nalezení a přicházejících nezávislých her?

Odpověď: Zatímco většina z nejlepších nezávislých her bude prodávána vpředu a střed na digitálních výkladních skříních pro všechny, aby bylo vidět, existuje spousta her buď v raném přístupu, nebo se stále snaží najít publikum, které si zaslouží vaši lásku také. Možná však nevíte, kde je najít.
Měli byste se podívat na Steam Greenlight a svědění.Io, protože tyto platformy vrhají pozornost na nejslibnější nezávislé projekty.

OTÁZKA: Jaká je nejlepší nezávislá hra?

Odpověď: No, protože se jedná o subjektivní otázku, mohu pouze nabídnout svůj osobní názor. To se stane, že cesta této společnosti je nejlepší nezávislá hra, která byla kdy vytvořena, a podle mého názoru hra, která hrála obrovskou roli při ověřování jevu nezávislých her a vyřezávání cesty pro ostatní vývojáře k vytvoření vlastních projektů.

. Je to neuvěřitelné a nemohu to dostatečně doporučit.

Související čtení

 • Nevázaná recenze na světě
 • Nejlepší nezávislé hry na Xbox 360
 • Nejlepší virtuální reality nezávislé hry
 • Tunic PC Review
 • Skabma PC Review
 • Recenze simulátoru sečení trávníku
 • Nejlepší hry Android Indie
 • Jednoduchá recenze příběhu
 • Serpent Rogue Review
 • Ganryu 2 Review (PS4)
 • Hvězdný občanský recenze
 • Nejlepší otevřený svět nezávislých her
 • Nejlepší nezávislé bojové hry
 • Nejlepší indie chůzi simulátory: 20 indie procházky si pamatovat
 • Nejlepší nezávislé hry založené na kartách
 • Nejlepší kooperační nezávislé hry
 • Nejlepší Indies s funkcemi přístupnosti
 • Děti z tichého sounásu
 • Indies byste měli hrát na jednom sezení – jeden a hotovo
 • Nejlepší nezávislé platformy – skočte do něčeho zvláštního
 • Návrat Obra DINN TIPS: A Nudge správným směrem
 • Nejlepší nezávislé hry na hraní na Steam Deck