Nejlepší hry Open World | PC Gamer, 164 Best Free Open World Games k hraní právě teď (2023)

Nejlepší hry zdarma pro otevřené světové hry pro PC a prohlížeč v roce 2023

Contents

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Nejlepší hry Open World

Hledáme útěk do nového otevřeného světa? Podívejte se na naše odborná doporučení.

Geralt Riding v otevřeném světě čarodějnice 3

(Obrázek kredit: CD Projekt Red)

Open World Games jsou konečnou formou herního úniku. Když máte náladu na rozlehlé dobrodružství, není nic jako vyrazit na krajinu Rolling Hills, obrovské panoráma města nebo mimozemská planeta. V dnešní době jsme zkaženi, pokud jde o hry Great Open World, zejména na PC – a pokud toužíte po hře, která se opravdu ztratí, doporučujeme začít s vynikajícími příklady níže.

Elden Ring

Vydáno: 2022 | Vývojář: Fromsoftware | Parní

Elden Ring není jen fantastická hra s otevřeným světem, to byla The Definování hry z roku 2022 – natolik, že jsme jí udělili cenu za hraní hry. Stejné části krásné a odpudivé, příjemné a smrtící, je to skutečná vize toho, co může být otevřený svět. Bez protokolu úkolů, mapových značek nebo seznamu sběratelských předmětů se zaměřuje pouze na vaše vlastní organické zkoumání světa a jeho pocit skutečného objevu je naprosto ouznávající.

Následování v duchu skvěle brutálních her Dark Souls Fromssoftware je to hra, která nevytahuje žádné údery – než vstoupíte do jeho rozlehlého království, musíte být připraveni zemřít, zemřít a znovu zemřít a znovu zemřít a znovu zemřít a znovu zemřít a znovu zemřít a znovu zemřít a znovu zemřít a znovu zemřít a znovu zemřít a znovu zemřít a znovu zemřít a zemřít. Ale to také dělá vaše dobrodružství úžasně odměňování. Je to otevřený svět plný pokusů a výzev, které se budete cítit jako skutečný hrdina pro překonání.

Assassin’s Creed Valhalla

Vydáno: 2020 | Vývojář: Ubisoft | Parní

Open World Assassin’s Creed Valhalla je úžasný technický úspěch. Je to módní namočit se na Ubisoft pro někdy formální přístup, který zaujme k jeho vlajkové lodi, ale zaslouží si úvěr tam, kde je splatná – čiré měřítko a detaily Valhallova vykreslování středověké Anglie je něco, co je třeba hledit.

Jako rozzlobený (a občas tajný) Viking, máte zdarma potulování obrovského kusu země – nemluvě o Islandu a dalších říších, které nebudu kazit. Valhalla je vezmeme své narážky z čarodějnice 3 jako předchozí AC hry.

Pokud toužíte po otevřeném světě, který se cítí opravdu nekonečný, Valhalla je fantasticky bohatá a přístupná dobrodružství, do které se ponoří. Jen neočekávejte, že to dokončí před alespoň 100 hodinovou značkou.

Smrtící smrt

Vydáno: 2020 | Vývojář: Kojima Productions | Parní

První hra Kojima Po odchodu z Konami se smrt proniká do reality po smrti, kde byl koncept posmrtného života otevřený. Vaším cílem jako Sam Porter Bridges je přestavět Ameriku procházením po celé zemi a propojení měst, prepperů a cest s, časem internetu? Nedává to téměř žádný smysl, ale to je v pořádku. Smrt Stranding je nejprve shovívavý kus nálady a vynikající turistika a doručovací hra.

Andy Kelly to pěkně uvádí ve své recenzi: „Některá práce se zdají nemožná. Stojí na úpatí hory, sněhu bičují na její vrcholy, křehký náklad přilepený na každý centimetr oblek, přemýšlíte, jak se nad tím někdy dostanete. Ale popíráte se, jeden krok po druhém, trpělivě umísťujete žebříky a lezecké lana, hrana blíže k cíli. Po cestě možná budete muset vklouznout do režimu kovového zařízení a proklouznout kolem BTS, nebo se vypořádat s extrémním počasím, jako jsou dezorientační vánice. Možná vás dokonce vyrazí teroristy a nechte si ukradnout nákladní náklad, nutit vás, abyste se vplížili do jejich tábora a vzali ho zpět. Ale po tom všem to zvládnete a je to neuvěřitelné.”

Red Dead Redemption 2

Vydáno: 2019 | Vývojář: Rockstar Games | Parní

Rockstar’s Historical Open World Series konečně zasáhla PC s Red Dead Redemption 2, monumentální óda k vybledlé americké hranici. RDR2 je s detailem, přeplněný s malými dotyky: zvířecí mrtvoly přetrvávají a rozpadnou, protagonista Arthur má komentář pro téměř každé místo a charakter a náhodné světové události způsobují, že se svět cítí žije, ať už to saje na hadí ránu člověka nebo dostávání nebo dostávání člověka nebo dostat se přepadl Hillbillies.

Všechno je vrstveno do vynikajícího příběhu, který vám bude trvat, dokud se projde kompletní série Deadwood, a to je, pokud spěcháte. A kromě toho všeho, Red Dead Online přináší den Z přilehlé kvality otevřeného světa, vyvolává vše od vážného roleplay až po směšné, neskutečné shenanigany. Je to také jedna z nejkrásnějších her, které dnes můžete hrát na PC. Když se mody rychle valí, RDR2 musí být PC hra, o které mluvíme roky a roky.

Marvel’s Spider-Man

Vydáno: 2022 | Vývojář: Insomniac | Parní

Dříve exkluzivní PlayStation, ale nyní přenesená do PC, toto úhledné superhrdinové dobrodružství dělá z New Yorku vaše hřiště. Jeho otevřený světový design se může cítit trochu staromódní, se spoustou poměrně na boční aktivity, ale to, co dělá Spider-Man takovým drahokamem, je to, jak zábavné je jednoduše chodit po městě.

Insomniac absolutně přibíjí pocit swingingu z mrakodrapu do mrakodrapu, s hladkým a elegantním ovládacím prvkem, díky nimž se cítíte každý kousek hvězdou komiksů. Ačkoli Pacey a vzrušující příběh, s jeho zvěřinou klasických darebáků, na vás bude neustále tahat, často je těžké odolat, jen skákat a otočit cestu kolem New Yorku znovu a znovu. Bojový systém inspirovaný Arkhamem inspirovaný úhledným, je třešničkou na dortu jedné z nejlepších superhrdinových her, jaké kdy byly vyrobeny.

Grand Theft Auto 5

Vydáno: 2015 | Vývojář: Rockstar Games | Parní

To je to, pro co jsou peníze: Vytváření jakéhokoli pastiche reálného umístění, které je tak ohromně přesné v atmosféře a detailu, že je to vlastně lepší než být ve skutečné věci. Los Santos představuje pečlivý přístup, který Rockstar dal kompaktnímu Liberty City v GTA 4, přiveden do rozsahu z roku 2004 San Andreas – a výsledkem je otevřený svět tak vysokého standardu. Mezi silnou kampaní Multi-Protagonist GTA 5 GTA a Mad Playground of GTA Online je více než 100 hodin honiček a přestřelek po zemi, vzduchu a moři pro ty, kteří to zde chtějí.

Můžete dokonce otočit Open World Playground GTA 5 podle své vůle s podvody GTA 5 a nejlepšími mody GTA 5.

The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition

Uvolnění: 2022 | Vývojář: Bethesda | Parní

Přes deset let od původního vydání zůstává Skyrim definitivním otevřeným světem RPG. Jeho velká, zimní krajina musí být jedním z nejvíce navštěvovaných míst v historii videoher – a je to populární z nějakého důvodu. Stále je to dobrodružství naprosto dechberoucího měřítka a rozmanitosti, které vám umožní nejen cestovat kamkoli chcete přes obrovskou mapu, ale také vám nechat být, kdo chcete být-od drobného zloděje k hlavě cechu čaroděje.

V dnešní době vám nekonečně rostoucí knihovna uživatelských modů umožňuje přizpůsobit zážitek přesně podle vašich představ a ještě více přidat do jeho již tak obrovského otevřeného světa. Ať už to chcete proměnit v realistickou simulaci přežití, směšnou super poháněnou karanténu nebo bitvu o smrti proti Thomasovi tankový motor, napájení je ve vašich rukou.

Umírající světlo 2

Uvolnění: 2022 | Vývojář: Techland | Parní

Kombinace přežití zombie s parkourem první osoby, Dying Light 2 je post-apokalyptické hřiště. Jeho obrovské město, částečně ovládané pozůstalými a částečně domovem, aby se potulovaly bandity a nemrtvé, je radost pro procházet-jak postupujete, postupně odemknete stále více nástrojů, dokud nejste běh na zeď, nestálíte se na zip, a na zip a klouzat kolem obsahu vašeho srdce.

A když se noc spadne, ocitnete se velmi vděční za tuto agilitu. Když slunce zapadá v tomto otevřeném světě, nejděsivější a nejrychlejší nemrtvé nasties přicházejí hrát – ulovené mimo bezpečný dům a ocitnete se uprchnout po svém životě napříč střechami v napínavých pronásledováních parkour Freeform Parkouse. Cyklus denní noci dává městu vlastní život (nebo Unlife?) Díky tomu je Open World umírajícího světla úžasně jedinečný.

Forza Horizon 5

Vydáno: 2021 | Vývojář: Hry hřiště | Parní

PC Gamer dal Forza Horizon 5 The Honor of naší ceny Best Open World Award v roce 2021, což znamená, že si přirozeně zaslouží místo na tomto seznamu. Interpretace Velké Británie Forza 4 byla dobrá, ale přirozená rozmanitost Mexika způsobuje mnohem rozmanitější hřiště. Místo nekonečných polí a kopců se závodíte přes starověké chrámy (trochu neúctivé, jistě, ale nesmírně zábavné), pouště, deštné pralesy a písečné pláže. Je to pulzující prostředí, které je ideálním místem pro nějakou čtyřkolovou digitální cestovní ruch.

Počasí a denní doba mohou mít také transformační účinek, a zatímco slunce je krásné, závody jsou výrazně vzrušující, když jste uprostřed bouře nebo jsou pronásledováni zdí písku. Počasí je místní a ovlivněno měnícími se obdobími, což je také svět v toku.

Dokonce se mu podaří vyhnout se únavě ikon mapy, protože každý slibuje další zábavnou činnost-a s podporou po vydání, která nyní dokonce zahrnuje některé surrealistické stopy horkých kol. Může to být jedna z nejlepších závodních her v okolí, ale mohla by to také naučit většinu her otevřených světových her.

The Witcher 3: Wild Hunt

Vydáno: 2015 | Vývojář: CD Projekt Red | Parní

Není to jen rozsah obrovského otevřeného světa Witcher 3, který je tak působivý – je to jeho bohatství. Toto je krajina praskající příběhy. Všude, kam jdete, objevíte hluboko a podmanivé questy, abyste vás odvrátili odkud jste původně cestovali, a povzbudili úžasně meandrující cesty přes jeho ponurý fantasy svět.

Osm let od jeho vydání, stále vyniká z davu jako opravdu neuvěřitelný výkon vývoje her. Jeho otevřený svět je tak bohatý a pečlivě vytvořený, že se cítí jako zázrak, že vůbec existuje. Což je jen působivější, že jeho dva DLC, srdce kamene a krve a vína, tlačí tyč ještě výš.

A to vše je povýšeno přítomností samotného hlavního hrdiny Geralta – jistě jedna z nejlepších herních společníků. Jeho drsná kouzla a srdce zlata z něj činí perfektního hrdinu pro drsnou krajinu hry a postavou, kterou budete více než potěšeni, že strávíte 100 a více hodin.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Nejlepší hry zdarma pro otevřené světové hry pro PC a prohlížeč v roce 2023!

164 Hry Open World Free-to-The-hra nalezených v našem seznamu! Vezměte prosím na vědomí, že také zahrnujeme online hry pro více hráčů s prvky MMO.

Hvězdné trek online

Nikdy zima

Tmavá orbity se znovu načíst

Procházejte platformou:
Populární značky:
Další značky:
Seřazeno podle:

Tmavá orbity se znovu načíst

Tmavá orbity se znovu načíst

Zúčastněte se obrovských mezigalaktických bitva a převzít celou galaxii v Darhorbit, kosmické boji založené na prohlížeči zdarma z Bigpoint-nyní ve 3-d! Vyberte si svou frakci a loď, každá s vlastními silnými stránkami, a vzlétněte do dobrodružství!

K dispozici na prohlížeči

Nikdy zima

Nikdy zima

Neverwinter je akce MMORPG založená na uznávaných dungeonech a Dragons Universe. V Neverwinter přebíráte roli jako mocného hrdiny, který se musí rozhodnout chránit země Neverwinter před těmi, kteří se spiknou, aby to viděli zničené.

K dispozici na Windows

Diablo nesmrtelný

Diablo nesmrtelný

Diablo Immortal je zcela nový masivně multiplayer online akční RPG a Blizzard’s Long Inzered Mobile Diablo Experience (který úplně nepřišel na PC) přichází do PC kompletní se všemi démonskými zabíjeními a raboot, které byste mohli chtít.

K dispozici na Windows

Palia

Palia

Získejte své útulné MMO, když pracujete na stavbě domu, sbírání chyb, ryb a pomoci přátelům.

K dispozici na Windows

Dopad Genshin

Dopad Genshin

Prozkoumejte světlý a fantastický svět ve stylu anime v dopadu Mihoyo’s Free-to-Play Online RPG Genshin. Sestavte svou posádku dobrodruhů a přesuňte mezi nimi za běhu, když cestujete po celém světě Teyvat a bojujete s monstrami, vyřešte hádanky a pomůžete měšťanům.

K dispozici na Windows

League of Angels - Heaven

League of Angels – Heaven’s Fury

Vydejte se na epickou snahu zachránit svět v League of Angels-Heaven’s Fury, nejnovější vstup do franšízy MMORPG založené na prohlížeči zdarma. Hrajte jako Mighty Dragon, záhadný mág nebo smrtící lukostřelce a najměte svůj tým andělů ze stran světla a tmy, aby bojoval proti démonickým zvířatům a jejich hnusným mistrům v nádherně vykreslené fantazii.

K dispozici na prohlížeči

Věž fantazie

Věž fantazie

Tower of Fantasy přináší zážitek MMORPG do PC a mobilu s F2P, Splashy, anime-esque styl.

K dispozici na Windows

Noemovo srdce

Noemovo srdce

Noeh’s Heart je hra s otevřeným světem Adventure MMORPG vyvinutá společností Archosaur Games, vývojáři Dragon Raja.

K dispozici na Windows

Halo Infinite (multiplayer)

Halo Infinite (multiplayer)

Vstupte do bot čerstvého Spartana a bojujte za galaktickou nadvládu v bezplatném hraní Halo Infinite Multiplayer

K dispozici na Windows

Válka cechů 2

Válka cechů 2

Guild Wars 2 představuje pokus Arenanetu otočit konvenci MMO na uších a vytvořit poutavou hru pro hráče všech úrovní dovedností a herního stylu. Odstraňuje typické věci, jako je Nejsvětější Trojice (Tank, Léčitel, DPS) a vyhýbají se tradiční skupinové mechanice pro obsah otevřeného světa, na které se může kdokoli připojit, aniž by brzdil úsilí ostatních hráčů.

K dispozici na Windows

Flyff Universe

Flyff Universe

Flyff Universe používá aktualizovaný grafický motor k sloučení některých oblíbených funkcí ventilátoru! Zažijte anime mmorpg kdekoli prostřednictvím jakéhokoli prohlížeče.

K dispozici na prohlížeči

Phantasy Star online 2

Phantasy Star online 2

Phantasy Star Online 2 je zdarma hrát 3D MMORPG vydané společností Sega. Na základě původní série Dreamcast a GameCube nabízí Phantasy Star Online 2 hráčům šanci navštívit podrobné světy a bojovat stovky zajímavých nepřátel.

K dispozici na Windows

Dauntless

Dauntless

Shromažďujte své přátele, vytvořte své zbraně a lovíme divoké monstruony v Dauntless, kooperativní multiplayerové RPG z Phoenix Labs, studio sestávající z vývojářů z některých z největších MMORPG, jaké kdy byly vyrobeny. Set Adrift ve svěží fantasy světě známém jako rozbité ostrovy, „Slayers“ se musí spojit, aby se potýkali s drsným prostředím a dokonce i drsnější nepřátelé si každý zabiják může vybrat svou zbraň a styl útoku, od bleskových útoků mečů po mocnou sekeru stávky.

K dispozici na Windows

Fortnite

Fortnite

Hrajte Fortnite zcela novým způsobem ve Fortnite: Battle Royale, Spinoff Epic Games ‘Tvůrce/střelce. Stejně jako jiné klasické hry BR budete upuštěni na svět a nuceni uklidit a přežít.

K dispozici na Windows

Albion online

Albion online

Albion Online je 3D Sandbox MMORPG, přičemž ve středu hry je svoboda hráče. Hráči si budou moci nárokovat pozemky, stavět dům, shromažďovat zdroje, řemeslné předměty, které mohou použít nebo prodávat, a zapojit se do Guild Vs Guild nebo Open World PvP.

K dispozici na Windows

Tajné světové legendy

Tajné světové legendy

Zažijte bohatý, ručně vyráběný děj a náladovou atmosféru Funcom’s The Secret World v jeho bezplatném spinoff, tajné světové legendy! Stejné hry jako TSW, Secret World Legends nabízí vylepšený boj, přepracovaný postup progrese a aktualizované vizuální prvky, vdechnutí nového života do této klasické MMORPG.

K dispozici na Windows

Hrdinové a generálové

Hrdinové a generálové

Heroes and Generals je zdarma hrát 3D MMOFP vyvinuté společností Roto-Moto a zasazený do druhé světové války . Na rozdíl od tradičních střelců založených na lobby bitvy bojované v hrdinech a generály přispívají k přetrvávajícímu nadsvětí založené na skutečných oblastech Evropy během druhé světové války.

K dispozici na Windows

TRHLINA

TRHLINA

Rift, kdysi P2P mmorpg nyní zdarma hrát mmorpg by Trion Worlds je zasazen do světa, který je roztrhán mystickými energiemi. Hrajte jako gaurdian nebo jako vzdorující ve vašem boji za kontrolu nad neustále se měnícími letadly Telary, vyberte si ze 40 jedinečných duší a vytvoří si vlastní vlastní třídu.

K dispozici na Windows

Hvězdné války: Stará republika

Hvězdné války: Stará republika

Star Wars: Stará republika (SWTOR) je zdarma hrát 3D sci-fi mmorpg založené na populárním vesmíru Star Wars. SWTOR se koná 3000 let před filmy a umožňuje hráčům stát se Jedi, Sith, lovcem odměn, vojáky a další ikonickou třídou!

K dispozici na Windows

Hvězdné trek online

Hvězdné trek online

Star Trek Online (STO) je zdarma hrát 3D sci-fi mmorpg založené na populární sérii Star Trek. V této masivně multiplayerové online hře z Cryptic Studios mohou hráči propagovat svůj vlastní osud jako kapitán Federation Starship nebo se mohou stát Klingonským válečníkem a rozšířit říši do dálky Galaxy.

K dispozici na Windows

Dungeons and Dragons online

Dungeons and Dragons online

Dungeons & Dragons Online: Eberron Unlimited (DDO) je zdarma hrát 3D Fantasy MMORPG založené na klasické hře Dungeons and Dragons (D&D). Hra byla původně vydána jako hra založená na předplatné.

K dispozici na Windows

Pán prstenů online

Pán prstenů online

Lord of the Rings Online (LOTRO) je bezplatná hra pro více hráčů online roleplaying (MMORPG) vyvinutá společností Turbine, založená na knihách J.R.R. Tolkien, s postavami z knih a filmů.

K dispozici na Windows

Runescape

Runescape

Runescape je jedním z nejpopulárnějších prohlížečů MMORPG zdarma, z britského rozvojového studia Jagex. Runescape, zasazeno v podrobném, středověkém fantasy světě epického měřítka jak geograficky, tak historicky, hrdě čerpá svou inspiraci z klasických her na hraní rolí, aby poskytovala současný, inovativní a originální zážitek pro miliony hráčů po celém světě, s populární možností předplatného ještě větší měřítko a ambice, oba běží přímo v téměř jakémkoli prohlížeči počítače.

K dispozici na Windows

K dispozici na prohlížeči

Hawked

Hawked

PVPVE zdarma, lov pokladů založeného na týmu, řešení hádanek a ostré střelby.

K dispozici na Windows

Příběhy yore

Příběhy yore

Stará škola, malý tým MMORPG s nostalgickým kouzlem.

K dispozici na Windows

K dispozici na prohlížeči

Naraka: Bladepoint

Naraka: Bladepoint

Původní 60 hráč, Battle Royale zaměřená na Melee jde zdarma a otevírá dveře pro všechny.

K dispozici na Windows

Vlnící se

Vlnící se

Bojujte, abyste přežili a chránili své spojence v post-apokalyptickém otevřeném světě MMO, a to vše, co je vedeno samotným čerstvým princem.

K dispozici na Windows

Eden Eternal

Eden Eternal

Eden Eternal je bezplatný 3D anime styl MMORPG od vývojářů Kitsu Saga a Grand Fantasia. V Eden Eternal budou hráči trefovat magickou říši plnou zářivých závodů (lidé, muži zvířata, žáby a další poloviční závody) a prosperující vesnice.

K dispozici na Windows

Ethyrial: Ozvěny z yore

Ethyrial: Ozvěny z yore

„Old School MMORPG“, která vzdává hold těm, kteří přišli před ním.

K dispozici na Windows

Aero příběhy online

Aero příběhy online

Aero Tales Online používá klasičtější Anime MMORPG Art Style k zasažení těchto tlačítek nostalgie pro hráče MMO na počátku roku 2000.

K dispozici na Windows

Chimeraland

Chimeraland

Chimeraland je bezplatný karanténní mmo, která má tolik možností přizpůsobení postav, že někteří z vás mohou být ve tvůrci celé hodiny … Žádný vtip

K dispozici na Windows

Meče legend online

Meče legend online

Ponořte se do fantastického fantazijního světa inspirovaného čínskou mytologií v mmorpg meči legend online!

K dispozici na Windows

FAQ

Často kladené otázky

Co znamená hra Open World?

An Open World Game je ten, který odloží typickou „porazil úroveň a přejděte na další“ strukturu videoher. Místo toho hra s otevřeným světem umožňuje hráči svobodu prozkoumat virtuální svět tak, jak chtějí bez limitů. I když se tento termín často prezentuje jako „dělat cokoli chcete“, bylo by lepší myslet na hru s otevřeným světem, která vám umožní řešit cíle hry v jakémkoli pořadí, které chcete, a prostřednictvím jakékoli metody, kterou chcete.

Otevřené světové hry obvykle nemají nakládající obrazovky mezi oblastmi a obvykle nechají hráče potulovat se kdekoli, kde si to přejí.

V otevřených světových hrách můžete často cestovat z jedné strany mapy na druhou a je omezena pouze skutečnou geografií světa.

Jaká je nejvíce otevřená světová hra?

Hra „nejvíce“ se bude lišit v závislosti na tom, co hledáte, když řeknete, “nejvíce otevřený svět.„Pokud přísně mluvíte o velikosti otevřeného světa, pak by se něco jako„ bez muže “(nikoli hra F2P) mohla považovat. EVE Online (která nabízí omezený bezplatný přístupový bod) by se také hodila do této definice, protože obě hry nabízejí galaxie „otevřeného světa“ k prozkoumání.

Pokud „nejvíce“ otevřeným světem máte na mysli nejvíce svobody jít kamkoli chcete, pak možná hry jako Minecraft nebo Rust jsou možnosti, které hledáte ve svém zážitku z otevřeného světa.

Jaká je nejlepší hra na otevřeném světě v roce 2023?

V herním prostoru MMO zdarma není spousta skutečně otevřených světových her, ale hry jako Eva Online, Albion Online a Planetside 2 nabízejí jejich hratelnost nějaký typ otevřené světové komponenty.

Často můžete vidět hry inzerované jako otevřený svět (jako Tower of Fantasy nebo Genshin Impact) a do jisté míry jsou, ale někdy se používá úroveň hradlování, aby hráče zabránily hráčům mimo oblasti, kde může být obsah těžší než úroveň postavy hráče. Často také uvidíte hry v žánru zdarma, označované jako „Sandbox“, a to obvykle znamená, že hra má nějaký typ komponenty „dělat cokoli chcete“, jako jsou otevřené světové hry.