Nejlepší hry PC Battle Royale pro 2023 | PCMag, 10 nejlepších her Battle Royale září 2023 | Načtení

10 nejlepších her Battle Royale září 2023

Crsed Foad je trochu divný mix-zápas žánrů, přičemž toto je masivně multiplayer online bitva Royale. Kombinace realistických zbraní s mystickými silami je to jedna z nekonvenčních, ale určitě zábavných her Battle Royale.

Nejlepší hry PC Battle Royale pro 2023

Tyto nejlepší hry Battle Royale spadnou zoufalé hráče do neustále zoufalých bojiště. Budeš stát posledním člověkem?

Správa editoru, aplikací a her

Od roku 2004 jsem napsal blbeček související s gadgetem a videoher pro různé publikace, včetně pozdních, skvělých 1UP;; Notebook;; Rodičovství;; Synchronizace;; Moudrý chléb;; a WWE. Nyní aplikuji tuto znalost a sadu dovedností jako vedoucího editora týmu PCMag Apps & Gaming Team.

Senior analytik, software

V roce 2013 jsem zahájil svou kariéru Ziff Davis jako stážista v softwarovém týmu PCMag. Nyní jsem analytik v týmu Apps and Gaming Team a opravdu chci jen použít svůj fantastický titul žurnalistiky Northwestern University k psaní o videohrách. Hostuji pop-off, videohra PCMag. Dříve jsem byl vedoucím editorem Geek.com. Napsal jsem také pro A.PROTI. Klub, Kotaku, a Paste Magazine. Jsem autorem knihy historie videoher, Videohra roku, a důvod, proč vše, o čem víte Pouliční žraloci je lež.

Aktualizováno 26. října 2022
https: // www.PCMag.com/ticks/nejlepší-battle-royale-hry

 • PŘÍBUZNÝ:
 • Nejlepší počítačové střelce
 • Nejlepší PC hry

(Kredit: René Ramos; Electronic Arts, Epic Games, PUBG Corp, Iron Galaxy Studios)

Battle Royale. V současné době je to nejžhavější žánr videoher, který explodoval v popularitě a příjmech od debutu PlayerUnknown’s Battlegrounds 2017. Podle Průzkum trhu, Hry Battle Royale generují miliardy dolarů ročně a do roku 2027 jsou připraveny nahradit příjmy téměř 18 miliard dolarů. I když nejste žánrový fanoušek, nemůžete zamítnout dopad kategorie.

Hry Battle Royale neminily pouze v prodejních grafech; Učinili poslední mužskou hru neuvěřitelně populární, natolik, že se její prvky rozlily do ne-battle royale her. Hlavním příkladem toho je Tetris 99, hra „zdarma k hře“, která je k dispozici pouze pro Nintendo Switch Online, je příkladem toho. To znamená, že to není úplně bitevní hra Royale.

Co je to hra Battle Royale?

Pokud nejste hip do kategorie her, ale nějak jste narazili na tento článek, pravděpodobně jste se zeptali: „Co je to hra Battle Royale?„Jednoduše řečeno, hra Battle Royale je titul, který kombinuje výše uvedenou střeleckou hru s postupem zbraní a zmenšující se hřiště, které přivádí postavy hráčů stále blíže k sobě. Že zmenšující se hřiště také eliminuje ty, kteří se ocitnou na špatné straně.

PUBG, Fortnite a Apex Legends: Jaká je nejlepší hra Battle Royale?

Hra Battle Royale potřebuje tyto tři prvky, jinak je to váš standardní titul pro více hráčů. Takže všichni kritici, kteří drží Fall Guys nebo Pac-Man 99 nahoře jako „nejlepší bitva royale hra“, aby srazili žánr, musí trochu zpomalit jejich roli, i když tyto položky mimo kilter hodně půjčují z vzorec. To znamená, že nedávná vydání, jako je naraka zaměřená na melee: Bladepoint dokazuje, že žánr může prozkoumat ostatní zbraně za zbraně.

Pokud se chcete dozvědět o historii žánru Battle Royale a o tom, jak se to stalo, doporučujeme zablokovat nějaký volný čas a podniknout výlet do dobrého, ol ‘Wikipedia, aby si přečetli o Arma2, Arma 3 a H1z1. Existuje divoká historie modů a odnoží, které by nás přiměly Batty, kdybychom se je v celém rozsahu pokusili vyprávět v celém rozsahu.

Jsou tam bitevní královské hry na Steam Deck?

Určitě jistě, i když některé z níže uvedených titulů jsou exkluzivní pro herní obchody jejich společnosti. Pokud najdete hru Battle Royale, která je k dispozici přes Steam, existuje velká šance, že bude spuštěna na Steam Deck. Podívejte se na seznam kompatibility hry ve Valve a podívejte se na hry, které pracují se SteamOS. Právě teď existuje více než 5 000 her, které jsou uvedeny jako zelené ověřené nebo hratelné žluto-Icon. Zelený zaškrtnutí znamená, že hra je plně ověřena tak, aby běžela dobře na Steam Deck; Žlutá zaškrtávací značka označuje, že hra je hratelná na palubě Steam, „ale vyžaduje další kroky nebo manuální práci od uživatele.„Vezměte prosím na vědomí, že hry vyžadující online připojení nemusí být ideální pro hru na palubě na cestách, pokud nenajdete signál Wi-Fi.

10 nejlepších her Battle Royale září 2023

Pokud chcete dokázat, že jste nejlepší, pak jsou zde nejlepší hry Battle Royale, které můžete hrát hned na PC, PlayStation, Switch a Xbox.

Nejlepší hry Battle Royale: Peely, Viper Ning a Revenant před fialovým pozadím

Publikováno: 31. srpna 2023

The Nejlepší hry Battle Royale jsou ti, kteří vám umožní cítit se dobře, ať už vyhrajete nebo prohrajete. Každá hra by vás měla naučit něco nového a čím více hrajete, tím více narůstáte dovednosti potřebné k zajištění toho, že začnete vycházet na vrchol častěji než ne. Žánr se s tím, jak čas pokračuje.

Žánr je stále zaneprázdněn, a přestože by bylo snadné udělat si vtip o tom, že je všichni bojují v bitvě Royale, aby objevili nejlepší hry Battle Royale, budeme se postavit. Nejsme nad tím, abychom to však cítili fantazii, takže nám to odpusťte. Některé z těchto titulů také přistávají na našich nejlepších hrách Xbox a nejlepších seznamů her PS5, přičemž mnoho z nich jsou právě některé z nejlepších bezplatných střeleckých her právě teď. Každopádně jsou zde nejlepší tituly bitevních royale.

Nejlepší hry Battle Royale v červenci 2023 jsou:

 • Fortnite
 • Apex legendy
 • Naraka Bladepoint
 • Fall Guys Ultimate Knockout
 • Super Animal Battle Royale
 • PUBG Battlegrounds
 • Call of Duty Warzone
 • Crsed Foad
 • CS: Go Go Danger Zone
 • Babble Royale

Nejlepší hry Battle Royale: Pět postav Fortnite se postaví proti neonovému pozadí

1. Fortnite

Fortnite nebyl první hrou bitevních royale, ale také to bylo. Začalo to jako hra, která se zaměřila na budování struktur ze zdrojů, což jí umožnilo vyniknout mezi standardní vojenský bitvou podobný bitvě, ale rychle se změnil v něco mnoho větší.

V tomto okamžiku Fortnite nabízí jak standardní režim Battle Royale, tak i režim nulové budovy pro ty, kteří se nelíbí mechanika a chtějí si jen užít Fortniteho pohyb a zbraň v čistší formě.

V těchto dnech je to pozoruhodný výstup hry, pro který je nejlépe známý. Epické hry spolupracovaly s tolika značkami a přinesly crossovery z obřích IP, jako jsou Marvel a Star Wars, do ikon módy jako Balenciaga a Nike, dobře, dobře, skoro cokoli, na co si vzpomenete.

Nejlepší hry Battle Royale: Wraith používá Bockek Bow v Apex Legends

2. Apex legendy

Apex Legends zůstává triumfem stínových kapek. Před několika lety vydáno nečekaně, stal se jedním z nejvíce vzrušujících střelců v okolí díky vynikajícímu pohybovému systému, rozmanitému seznamu schopností postižených postav a některým z nejlepších zbraní v hraní her.

Zatímco konkurenční zkušenosti s hodnocením Apex Legends jsou založeny pouze na tradiční bitevní Royale, Apex rozšířil svou nabídku masivně, když přijde alternativní herní režimy. Pokud jste přísaháním pro kosmetiku, hra se také může pochlubit jedním z nejúžasnějších obsahu v tomto oddělení.

Nejlepší Battle Royale Games: Dvě postavy Brawl v Naraka Bladepoint

3. Naraka Bladepoint

Už jste někdy hráli hru Battle Royale a pomysleli si: „To je dobré a všechno, ale co kdybychom všichni měli meče, kopí a bylo to také plné waifus a manželů?”Možná jsi to, ale přečetl si to, zní to docela dobře, správně? Neříkáme, že Naraka Bladepoint je bitevní royale pro Weebs, ale určitě to vyplňuje výklenek.

Místo toho, aby se soustředil na útoky na dálku, je to hra vše o boji proti melee, parries a absurdních schopnostech, jako je stát se bůh na několik sekund. K dispozici je také spousta vizuálního přizpůsobení pro znaky.

V současné době je to hratelné pouze na konzolách Xbox a PC, s verzí PS5 se očekává, že brzy dorazí. Pokud jste však předplatitelem herního průchodu, je to ten, který si můžete prohlédnout s předplatným, což je bonus!

Best Battle Royale Games: Pink Bean nosí korunu po vítězství hry Fall Guys

4. Fall Guys Ultimate Knockout

Násilí je dobré a dobře, ale někdy nechcete být zodpovědní za smrt hordů jiných hráčů. Někdy chcete jen běžet jako obří želé fazole a pokusit se přežít, protože se vás samotná úroveň snaží zabít. Pokud je to po tom, po čem jste, pak je pro vás hra Ultimate Knockout, kluci.

Fall Guys nabízí jednoduchou radost, kterou ostatní hry snadno neshodují na tomto seznamu, a odchod s vítězstvím a doslovnou korunou je skvělý zážitek.

Nejlepší hry Battle Royale: Velká kachna letí nad městem v Super Animal Royale

5. Super Animal Royale

Super Animal Royale nemusí být hra, o které jste slyšeli, ale protože je to zdarma, je to určitě ta, kterou byste měli přidat do své knihovny. Má všechny klasické svorky žánru, přičemž 64 hráčů upustilo do 2d bojiště shora dolů, aby se pokusilo najít nejlepší kořist, a pak být nejlepším výstřelem.

Perspektiva a cutesy vzhled světa z něj činí pěknou změnu tempa pro mnoho hráčů a má také několik opravdu skvělých zbraní a nástrojů.

Nejlepší hry Battle Royale: Čtyři hráči PUBG běhají směrem k přestřelce

6. PUBG Battlegrounds

Battlegrounds Player Unknown nebo PUBG se nyní nazývá PUBG Battlegrounds. Nejsme 100% na změně názvu, ale nevylučuje to skutečnost, že se jednalo o první hra Battle Royale, která se skutečně stala známou širšímu světu.

Místa je to trochu vážnější než něco jako Fortnite, ale znaky žánru v podstatě začaly v podstatě. Také to bude zdarma hrát od 12. ledna, takže pokud jste o tom chvíli přemýšleli, je to vhodný čas se zapojit.

Nejlepší hry Battle Royale: Tři pracovníci Call of Duty se připravují na vyskočení z letadla ve Warzone

7. Call of Duty Warzone

Call of Duty, irelevantní pro vaše pocity ohledně příběhů, které vypráví, je bezpochyby jedním z nejlepších konkurenčních fpsů FPS v existenci. Vyznačuje se druh zbraně, který pochází z nespočetných dev a jejich kumulativní zkušenosti, a Warzone to všechno vezme a transplantuje ho do žánru Battle Royale.

Warzone se neustále vyvíjí jako nové záznamy ve vydání hlavní série s novými zbraněmi a je prostě dobré hrát. Pokračování je nyní hodně jako původní hra a ještě více je třeba si užít nové mapy, režimy a řadu nových způsobů hraní.

Nejlepší hry Battle Royale: Postava drží zbraň vedle zombie v Crsed Foad

8. Crsed Foad

Crsed Foad je trochu divný mix-zápas žánrů, přičemž toto je masivně multiplayer online bitva Royale. Kombinace realistických zbraní s mystickými silami je to jedna z nekonvenčních, ale určitě zábavných her Battle Royale.

Můžete si vybrat mezi řešením nepřátel, nebo se plížit kolem hasičských hasičů, abyste zajistili své vítězství, ale být varováni; to není snadná hra.

Nejlepší hry Battle Royale: Muž v oranžové kombinéze sestupuje lanem z vrtulníku v CS: Gos Danger Zone

9. CS: Go Go Danger Zone

Battle Royale hry mohou být někdy trochu ohromující. Vždy existuje jen tolik hráčů a je dobré být schopen zachytit napětí s nižším počtem hráčů. Naštěstí to je přesně to, co dělá nebezpečí zóny, protože má až 18 hráčů až 18 hráčů.

Cílem vás všechny boje o smrt prozkoumáním, získáváním peněz a poté si objednat nové vybavení. Je to zábavné přijímat myšlenky hry Battle Royale, a pokud jste již CS: Go Fan, pak to pravděpodobně zbožňujete.

Nejlepší hry Battle Royale: Vítězná obrazovka v Babble Royale

10. Babble Royale

Pokud hledáte skutečně jedinečnou bitevní royale, pak by pro vás mohla být Babble Royale. Kombinace přirozeného mixu žánru Battle Royale a Scrabble, musíte zkusit psát slova, abyste vytáhli ostatní hráče.

Je neuvěřitelně těžké to skutečně porozumět, dokud to skutečně nehrajete, ale stejně jako několik dalších na tomto seznamu je Babble Royale zdarma, takže doporučujeme, aby to prošel, pokud se vám líbí základní předpoklad.

Takže to máte, všechny nejlepší hry Battle Royale na jednom místě. Pokud jsou pro vás některé z nich příliš konkurenceschopné, můžete si vždy prohlédnout ty nejlepší kooperační hry PS5 a nejlepší kooperační hry Xbox pro něco, co si můžete hrát s přáteli. Bavte se!

Více z načtení

Jason Coles, spisovatel pro plodný her, Jason najdete na volné noze po celé britské hry Press, ale tady se o nejlepších hrách Battle Royale, nejlepší hry PS5 a nejlepší hry Xbox Zombie hry a nejlepší hry Xbox Zombie.

10 nejlepších her Battle Royale, které hrají na PC v roce 2023

Kompozita postav z podzimních kluků, PUBG, Fortnite, Apex Legends a Rumbleverse, na pozadí Minecraft

Dlouho pryč jsou dny, kdy byly nejlepší hry Battle Royale o vyzvednutí barevných zbraní ve neustále zoufalé bezpečné zóně. Je tu stále spousta, která se hodí k tomuto popisu, samozřejmě, ale nyní máme Battle Royals o houpacích mečích, kolísavých fazolích a zápasech, což nám dává obrovskou rozmanitost, kterou si můžete vybrat. Nejlepší Battle Royals má však jednu společnou věc: všichni jsou o tom být posledním člověkem (nebo lidé, pro týmové hry) stát. Jo, a obvykle to bojujete v divných a nádherných kostýmech.

10 nejlepších bitevních royale her

Protože jsme se naposledy podívali na tento seznam nejlepších her Battle Royale, vyzkoušeli jsme spoustu nováčků. Mezi ti, kteří tentokrát nevyřešili, patří sání krve ve upírech Maškaráda: Bloodhunt a stát se super vojáky ve výstižně pojmenovaných Super People. Seznam však vytvořilo několik nováčků a my jsme také přesunuli pořadí některých minulých favoritů, aby odrážely jejich současný stav.

Screenshot obrazovky Dangerzone 2

Kde to můžu koupit: Parní

Nikdo z nás nikdy neočekával, že zóna nebezpečí bude tak dobrá jako. Byl jsem začínajícím začátečníkem, takže jsem čekal, že jsem velmi těžký čas, dokonce jsem zjistil, co se děje ve Valve’s This on the Battle Royale žánr. Ale ach, chlapče, uchopila mě nebezpečná zóna. Stejně tak mě to sevřelo apexové legendy: s hrstkou tak nádherně dobrých nápadů, honěných téměř perfekce a všechny spolupracují na vytvoření zcela nového zážitku a jedinečného pohledu na žánr.

V nebezpečné zóně je mapa nepatrná a máte méně než 20 nepřátel, abyste přežili každý 10minutový zápas. Ale dovolte mi mluvit o tabletu a dronech, protože jsou prostě úžasní. Od začátku nosíte tablet s sebou, který můžete použít a) k nákupu zbraní a vybavení a b) k prohlížení hexové reprezentace mapy, která zdůrazňuje všechny hexy, kde je přítomen hráč. Je to naprosto geniální. To vede k rychlejšímu, napjatému boji, protože hráči mají schopnost hledat jeden druhého; Ale nikdy se to necítí nespravedlivé, protože jste nikdy nedostali přesné pozice, pouze obecné vicinity.

A vše, co si koupíte, je přilepeno Drones, což je úžasné, protože nepřátelé mohou použít vaše drony ke sledování vaší pozice, nebo dokonce střílet drony k zachycení vašeho vybavení. Pokud vás to nezaujme, nevím, co bude. Podívejte se na náš průvodce nebezpečnými zónami pro tuny další informace o tomto vynikajícím a bezplatném režimu Battle Royale.

9. Minecraft Hunger Games/Survival Games

Některé postavy a zvířata Minecraft visí na pěkné hromadě nečistot

Kde to můžu koupit: Oficiální web Minecraft, Xbox Game Pass

To byla moje vůbec první zkušenost s Battle Royals a pořád si myslím na svůj čas na serverech Minecraft Hunger Games s velkou laskavostí. Víš, kdykoli jsem byl asi tak konkurenční hráč Minecraft, jak můžete získat. Byl jsem pravidelným jménem v zápasech a turnajích UHC (Ultra Hardcore) PVP a abych zdokonalil své dovednosti mezi zápasy, často jsem se vydal na servery Minecraft.

Jak si dokážete představit z názvu, tyto servery jsou velmi založeny na formátu Battle Royale, jak jsou stanoveny knihami/filmy Hunger Games, hned na vás, kteří začínají vedle sebe kolem sebe kolem rohukopie naplněné vysokou úrovní kořist. Mapy jsou malé, kořist je častý a boj je, no, minecraft. Boj v Minecraftu je samozřejmě velmi odlišný od mého času, s štíty a rychlostí útoku a všeho jazz. Ale přesto má Minecraft mnohem vyšší strop dovedností a mnohem konkurenceschopnější potenciál PVP, než jste si možná mysleli. Pokud máte zájem dát úplně jiný styl bitevního royale. Mohlo by vás to překvapit, jak intenzivní a příjemný může být zápas.

8. PUBG

Hráč se zaměřuje na kamion v PUBG

Kde to můžu koupit: Parní

Pro mnohé je PUBG, kde žánr Battle Royale skutečně začal. První hlavní samostatný BR, který má být k dispozici, PUBG si stále užívá tisíce hráčů každý den. Jeho popularita je to, co vyvolalo vzestup Fortnite a mnoha dalších bitevních Royals, a za to bude navždy ovládat určitý respekt.

Hry v PUBG jsou mnohem pomalejší než Fortnite, s mnohem větším důrazem na realismus. Neexistuje žádná budova, žádná hitscan, žádné lektvary nebo spouštěcí podložky. Je to velmi uzemněný a vyspělejší zážitek, přestože také představují některé z nejmrannějších okamžiků jakékoli bitevní royale, které jsem hrál díky její (občas) skvěle Janky Physics and Collisions. Toto je bitva pro bitva Royale pro ty, kteří se nemohou dostat do Fortnite, protože se jim nelíbí budova, nebo proto, že je příliš živá nebo zaneprázdněná nebo karikatura. V mnoha ohledech mnohem větší mapy PUBG, rozšířené zápasy a kratší doba do zachování generují dramatičtější a napjaté anekdoty než Fortniteovy mnohem soustředěnější a akční zápasy.

Pro dobrý výchozí bod na tomto titanu bitevního royale byste nejlépe podívali na náš PUBG průvodce pro statistiky zbraní, tipy pro začátečníky, přehledy mapy a mnoho dalšího.

7. Naraka: Bladepoint

Muž se krčí na střeše v podzimní vesnici v Naraka: Bladepoint

Kde to můžu koupit: Stor Epic Games Store

Pokud tahání spouštěčů není opravdu vaše taška v bitevním royale, pak může být Naraka Bladepoint vaše nejlepší sázka. Je to obvyklý boj o přežití, ale ovládáte magického bojového umělce, místo toho, aby blok držel zbraň. To znamená, že boje na smrt nejsou rozhodovány kulky, ale tím, kdo může spojit nejchudší kombo. Ne že by odměnilo divoké chování. Ach ne, budete muset být trpěliví, pokud jde o boje. Ekonomika pohybu je král.

Nyní-Occasion Rpser Matt Cox se opravdu líbí Naraka Bladepoint a nazývá to „trestnou bitvou Royale, která frustruje před tím, než se vydá“ ve své recenzi Naraka Bladepoint. Přečetl bych si to za plné nízké nízké místo v této akční hře setkává se s bitvou Royale, kdybych byl ty. A jako další poznámka: má háček.

6. Rocket Bot Royale

Tank v Rocket Bot Royale skóroval dvojité zabití proti dvěma dalším hráčům, zatímco je uvnitř ochrany svého štítu

Kde to můžu koupit: Parní

Poprvé jsem našel Rocket Bot Royale díky příspěvkům editora průvodců Ollieho a COR je to dobré. Hrajete jako nádrž lil hodená na 2D arénu ve stylu červů, která je vysoce ničitelná. A s 35 tanky se valí kolem a roztrháním jejich dělů, určitě z toho zničíte peklo.

Pohyb je důležitou věcí ve hrách Battle Royale a Rocket Bot Royale z něj dělá nejzábavnější. Nejednáte jen v nádrži (to by bylo nudné, líst). Místo toho se odrazíte kolem a pohárete se s každým výbuchem svého děla. Pokud potřebujete překročit mezeru, můžete zamířit za sebou a Boof! Jsi napříč.

Skutečná radost pochází ze zabití, které se vám podaří získat při raketu vzduchem. Zabití Midair jsou Royet Bot Royale ekvivalent drzého rychlého skóre ve Warzone, ale je to ještě uspokojivější kvůli tomu, jak to do vašeho pohybu řetězců. Tryskání baddie při stoupání vzduchem by vás mohlo poslat létat úplně jiným směrem a určitě najdete více nepřátel, které zabijete, když přistáte.

5. Super Animal Royale

Obrázek super zvířete Royale ukazující roztomilá zvířata v boji obklopené přepravními kontejnery

Kde to můžu koupit: Parní

Super Animal Royale je 2D pohled na žánr Battle Royale, přičemž 64 velmi roztomilých zvířat padá dolů na velmi plochý ostrov. Je to osvěžující změna perspektivy, ale jinak by se měla cítit velmi dobře. Tato rozkošná zvířata se rozprostírají po ostrově, shromažďují zbraně a granáty, aby se připravily na boje, aby přišly. Ocitnete se ozbrojeni na zuby v žádném okamžiku a pak se chaos odstartuje. Plyn ohromuje ostrov, každý se začne nabíjet směrem k centru a zůstane pouze jedno zvíře.

Nenechte se roztomilost ukojit do falešného pocitu bezpečnosti. Super Animal Royale je rychlý a divoký, s 2D perspektivou vás nutí do blízkých čtvrtí. Nemůžete na mapě odříznout lidi, jak byste mohli ve Fortnite, Warzone nebo Apex, takže musíte být připraveni bojovat v každém rohu. Jakmile někoho špehujete na okraj obrazovky, je čas na šrot.

4. Call of Duty: Warzone 2

Voják řídí buggy ve Warzone 2.0, zatímco jejich kolega voják vystřelí pistoli mimo obrazovku ze zadního sedadla

Kde to můžu koupit: Bitva.síť

Warzone 2 měl vždycky choulostivý čas přesvědčit lidi, aby se přesunuli, ale nová mapa Al Mazrah je příliš dobrá na to, aby prošla nahoru. Toto rozlehlé krajiny zachycuje pocit původního Verdanska Warzone v jeho hlavním stavu, s rovnováhou městských a otevřených míst, která vás neustále nutí měnit taktiku. Dokonce si myslím, že to jde o krok dále než Verdansk a nabízí čistá prostředí, která je mnohem snazší číst, abyste si mohli snadno vybrat nepřátele, když jste v pohybu. Je těžké plně odložit svou Verdansk nostalgii stranou, ale Al Mazrah je mnohem lepší sledování, než jsem očekával.

Při spuštění došlo k některým problémům, které by možná na tomto seznamu dosáhly hodnocení Warzone 2, ale věci byly poměrně rychle opraveny. Například mým největším hrozbou byl systém rabování batohu, který dramaticky zpomalil tempo, kdykoli jste otřel nepřátelskou skupinu. Naštěstí sezóna 2 poskytuje hlavní generální opravu pro rabování a vrací se zpět k jednoduchému kořisti „Splosions of Warzone 1, přičemž položky klesají od soupeře, když je zabijete.

Existují i ​​další malé změny, které významně zlepšují zážitek, které je třeba poznamenat: Nyní můžete použít talíře z brnění a například sprinting a Gulag se vrátil k jednoduchému zážitku 1v1. Spárování těchto změn s prosincovou aktualizací, která znovu představená kapky naložení na nákup stanic, způsobilo, že se Warzone 2 cítil mnohem lépe hrát, než to bylo při spuštění.

3. Podzim

Několik podzimních kluků závodí podél nové role na úrovni, velký rotující válec. Ony

Kde to můžu koupit: Epic Games Store

Roztomilé fazole kolísání ve zběsilých závodech nemusí být tím, co jsme všichni očekávali, že se stane žánrem Battle Royale, ale je to přesně to, co jsme potřebovali. Pryč jsou argumenty o rozbitých metatech a zrušení skluzavek. Na podzim se nemusíte starat. Místo toho si můžete jen odpočinout, jak se vaše malé fazole účtují vpřed, skákat na blocích a sklouznout na sliz v zoufalé nabídce na vítězství v koruně.

Zatímco nová kola byla v prvních dnech občasná, podzimní kluci jsou nyní narazili na nespočet kurzů, které vás přimějí bojovat o poslední fazole. Zjistíte, že závodíte přes kývavé osy, poskakujete přes póly, skákáte kolem nízké gravitace, napadající hrady a chytání načechraných ocasů, aby se staly šampionem, a je to všechno velmi kreativní. A velmi rozkošný. Pokud vás střílí zbraně, zdůraznili vás a chcete něco, co je zběsilé zábavnějším způsobem, podzim je pro vás bitevní royale.

2. Fortnite

Fortnite

Kde to můžu koupit: Epic Games Store

Fortnite převzal RPS Treehouse od konce. Mnozí z nás se podivně zamilovali do své šílené kakofonie IP crossovers. Spider-Man se houpe od Ariana Grande Whacks Destiny’s Zavalla s světelným mečkou. John Cena je na pozadí a tkál segway mezi některými mezi námi, kteří jsou zaneprázdněni honícím Eminem. Goku a Harry Kane jsou v synchronizovaném tanci. A pak Klaxon zní, vy všichni nastoupíte na bitevní autobus a bitva Royale začíná.

Dobře, ve skutečnosti nejsme tady pro crossovery, i když jsou velmi zábavní a jsem si jistý. Fortnite je slavný pro svou rychlou budovu, ale je to nedávný režim bez budovy, který nás vrátil zpět. Zatímco to začalo jako omezená událost, No-Build je nyní trvalým režimem, díky kterému je Fortnite lepší než kdy jindy. Pokud jste jako my a nemáte palcovou obratnost, abyste drželi krok s dětmi a jejich neuvěřitelně rychlou budovou, pak je pro vás pravděpodobně nestavěný režim. Odstraňuje pevnosti konstruované hráče a umožňuje vám soustředit se na lektvary štítů mezi prasklými úhlednými střelbami.

Když vezmete budovu, Fortnite je bitevní royale plný napjatých, taktických bojích a ti, kteří jsou ochotni ji dát další jít, jsou na úžasný čas.

1. Apex legendy

Apex Legends Screenshot of Bangalore pomocí trojitého pořizování s optickou přílohou

Kde to můžu koupit: Původ, pára

Kdyby musela být jedna bitva, Royale zůstala stát, budou to vrcholové legendy. Kombinuje tolik prvků, včetně rychlého, uspokojivého traversalu, zaměření na hraní jako tým a neustále se měnící řadu zajímavých pozemních kořistí, aby zdůraznil žánr v jeho nejlepším.

To však neznamená, že to nedělá nic jiného. Během téměř čtyř let od uvedení na trh Apex přidal obrovský seznam svých titulárních legend, každý s jedinečnými schopnostmi a pasivními, díky nimž se každá hra cítí jinak. Jistě, budete stále sklouznout dolů po kopcích a nabrat munici, ale učení a přizpůsobení se různým ultimátům a mocnostem udržuje věci svěží.

Nedostatek vyhrazeného sólového režimu bolí, kdykoli chci rychle naskočit na vrchol, ale najít čas na spojování skupiny stojí za to námahu. Spěchání s kamarády přes rozmanitou rotaci map je výbuch a rychlost hraní a pohybu znamená, že jen zřídka se ocitnete čekáním na něco, co se stane. Jedna věc, která není tak rychlá, je čas zabít, který často odpustí v vrcholu. Obvykle budete mít čas na rozpoznání, že jste zastřeleni a odjeďte do přemístění pro boj, což není vždy případ ve Fortnite nebo Warzone. To také dává každému šanci aktivovat ty ultimáty, což přidává nečekaný výbuch chaosu do každého střelby.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.