Nejlepší hry pro multiplayery pro hraní v roce 2023 – Dexerto, nejlepší mobilní hry pro více hráčů v roce 2023 pro Android & iOS – Charlie Intel

Nejlepší mobilní hry pro více hráčů v roce 2023 pro Android & iOS

Nečinné hry získaly význam v roce 2023 a nebude to nadhodnocení říci, že mistr mincí vede pohyb. Hra je stejně jednoduchá jako točení, abyste si vydělali kořist a budování vesnice. Na straně multiplayeru můžete zaútočit na přátele a nepřátele za zlato a při rabování je vždy prvek překvapení.

Nejlepší hry pro více hráčů na hraní v roce 2023

Pokryjte umění pro nejlepší hry pro více hráčů v roce 2023

Riot Games / Activision

V případě, že vás zajímá, které hry pro více hráčů hrají v roce 2023, jsme vás pokryli všemi největšími jmény, kde se můžete spojit s zábavou se svými přáteli.

Zatímco hry pro jednoho hráče jsou spíše o vyprávění a zkušenosti, hry pro více hráčů často vedou k mnohem více zábavě při párty s vašimi přáteli. Od Adrenalinových spěchů po 200 IQ her, které jsou strategizovány v sekundách.

Článek pokračuje po reklamě

Existuje však také několik her pro více hráčů, kde se můžete jednoduše připravit se svými přáteli v kooperačním prostředí a užít si to, co hra nabízí. Náš seznam nejlepších her pro více hráčů v roce 2023 zahrnuje různá jména na několika žánrech a platformách.

Článek pokračuje po reklamě

Poté, co to řekne, pojďme se ponořit a podívat se na níže uvedený seznam!

Obsah:

Valoranta

Valorant Icebox a Haven s logem

Od svého vydání v roce 2020, Valorant rychle roste, přičemž ve hře je představeno několik nových map a agentů. Popularita hry určitě zasáhla nové výšiny nadcházejícím a prosperujícím ekosystémem eSports. Zatímco však profesionálové bojují na pódiu, můžete se se svými přáteli připravit na zábavné kolo nehodnocených zápasů, abyste zjistili, kdo zvedne nejvíce fragů.

Článek pokračuje po reklamě

Kombinace různých schopností i poutavých map navíc vás rozhodně udrží po celé hodiny, když zaostřujete svůj cíl a reakční dobu v FPS. Taktický střelec Riot je nepochybně jednou z nejlepších her pro více hráčů na PC, které byste měli vyzkoušet v roce 2023.

Článek pokračuje po reklamě

V případě, že jste v Valorant nováčková, nezapomeňte se podívat na náš seznam úrovní agenta, které vám věděli, které tipy vám ve hře poskytnou výhodu. Poté, co to bylo řečeno, Riot také pracuje na kapesních a konzolech portů, což vám brzy umožní užít si hru na požadované platformě.

Příbuzný:

11 nejdražší skiny CSGO v roce 2023: Knivy, AK-47, AWP a další

Článek pokračuje po reklamě

Counter Strike: globální útočné

Hráč střílející zbraň v CS jde

Vydáno v roce 2012, Counter Strike: Global Offensive, a.k.A. CS: GO, dominoval žánru FPS více než deset let. Převzetí od svých předchůdců CS 1.6 a CS: Zdroj, CS: GO je titul pro všechny milovníky FPS. Tento titul, který představuje jednoduchý, ale náročný zážitek, je optimálně navržen pro oba veterány FPS, tak pro nové hráče, kteří se prostě snaží bavit s přáteli.

Článek pokračuje po reklamě

Přestože je hra k dispozici zdarma na Steam, budete si muset zakoupit funkci Prime pro odemknutí, abyste skočili do hodnocených zápasů a užili si vše, co CS: Go musí nabídnout. Zatímco hra je k dispozici také na Xbox 360 a PlayStation 3, chtěli byste si vyzkoušet tento na PC pro plné vzrušení a zážitek střelce první osoby.

Článek pokračuje po reklamě

Když to řekl, pokud hledáte rychle se rozvíjející zážitek z čistého střelce se svými přáteli nebo dokonce zahájíte svou cestu Go Go Go Go Go Go Go Go Go Go Go Go Go Go Go Go Go Go Go Go Go Go Go Go Go Go Go.

Článek pokračuje po reklamě

Overwatch 2

Bastion v Overwatch 2

Overwatch 2, jak napovídá název. Zatímco se počáteční název pokračoval, aby se stal rozbitým hitem, připravilo se na pódium vzrušujícího ekosystému esportu, aby se dařilo. Vydání Overwatch 2 v říjnu 2022 však opět získalo pozornost celé komunity.

Článek pokračuje po reklamě

Overwatch 2 představuje mnohem více vyleštěný vzhled a upgradovaný zážitek ve hře, který nabízí spoustu zábavy ve hře. Povolení velikosti strany až 5 místo 6 jako v prequel, Overwatch 2 obsahuje také několik družstevních režimů v případě, že si jednoduše chcete užít vizuální a mechaniku hry se svými přáteli, aniž byste se obávali konkurenceschopnosti.

Článek pokračuje po reklamě

Call of Duty: Modern Warfare 2

Modern Warfare 2 Cover Art

Vydáno v říjnu 2022, Call of Duty: Modern Warfare 2 je pokračováním k restartu série Modern Warfare 2019, který slouží jako 19. splátka ve franšíře Call of Duty. Zatímco kampaň pro jednoho hráče hry obsahuje lákavý příběh, je to režim pro více hráčů, kde se můžete se svými přáteli hodně bavit.

Článek pokračuje po reklamě

Díky více než 10 herním režimům existuje řada různých zkušeností, které můžete vybrat v Call of Duty: Modern Warfare 2. Jednou z nejnovějších funkcí přidaných do franšízy COD je navíc zavedení seznamů skladeb třetích osob, kde si můžete užít stejnou zábavu, ale z pohledu třetí osoby třetí osobu.

Článek pokračuje po reklamě

Kromě všeho je tento titul k dispozici na PlayStation 4 a 5, Xbox One, Xbox Series X | S a PC, s plnou podporou crossplay. To znamená, že si můžete užít Call of Duty: Modern Warfare 2 pro více hráčů se všemi svými přáteli, bez ohledu na to, na které platformě jsou.

Článek pokračuje po reklamě

Warzone 2

Světový rekordní obrázek Warzone 2

Warzone 2 je zveřejněna společností Activision jako další pokračování pro titul Call of Duty, nejnovější hra pro více hráčů Battle Royale z franšízy. Po jeho vydání v listopadu 2022 hra vystřelila na vrchol grafů popularity jako jedna z herních her Royale, která je k dispozici právě teď.

Navíc, vzhledem k tomu, že Warzone 2 je zdarma, nestojí vám nic, abyste zkontrolovali, zda je to nejlepší hra pro více hráčů, kterou můžete hrát v roce 2023. Warzone 2 je k dispozici na PlayStation 4 a 5, Xbox One, Xbox Series X | S a PC a také podporuje úplný křížení na všech platformách, což usnadňuje párty se svými přáteli.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Kromě toho Warzone 2 sdílí svůj systém obchodu a bitvy s moderním Warfare 2, což vám usnadňuje nárok na odměny z Battle Pass, ať už hrajete obě hry nebo jeden z nich.

GTA online

GTA Online postava běží s červenou pistolí následovanou vrtulníkem

Po několika nových vydáních je čas na ostřílený titul na našem seznamu a který by mohl být lepší než GTA online? GTA Online Experience je jednoduše jedinečný, představující nastavení akčního adventury v otevřeném virtuálním světě s dalšími hráči, je jednoduše jedinečný.

Článek pokračuje po reklamě

Existují dva různé režimy pro více hráčů, které můžete hrát v GTA Online. První z nich má pouze pozvat a posádky pouze možnosti, které vám umožní vybrat, s kým chcete hrát. Tato možnost je skvělý způsob, jak se bavit se svými přáteli v bezpečném prostředí bez vniknutí jakýchkoli virtuálních cizinců.

Článek pokračuje po reklamě

Druhou možností jsou veřejné sezení, kde se připojíte k veřejné lobby s několika dalšími hráči v prostředí PvP. Vzhledem k tomu, že GTA je jednou z nejdelších franšíz, je popularita této série nesporná. Přesto je hra k dispozici na PlayStation 4 a 5, Xbox One, Xbox Series X | S a PC, což usnadňuje přehrávání jedné z nejlepších her pro více hráčů v roce 2023 na všech těchto platformách.

Článek pokračuje po reklamě

Duhový šest obléhání

Sense Key Art s logem Rainbow Six

Ještě další titul pro více hráčů, který existuje již několik let, je Rainbow Six Siege Tom Clancy’s Talktic Shooter Experience s konkurencí s vysokými sázkami. Vydáno v roce 2015 Ubisoft, Rainbow Six Siege je pro ty hráče, kteří rádi čelí výzvě.

Článek pokračuje po reklamě

Zatímco přidávání výbušnin a různých gadgetů k taktickému zážitku střelců získalo za hru chválu, někteří se domnívají, že tyto faktory přispívají pouze na úroveň složitosti hry pouze. Existuje však několik titulů pro jednoho hráče, které si lidé užívají pouze pro svou složitou mechaniku, a místo toho si můžete dokonce užít složité složitosti, které tento taktický střelec nabízí.

Článek pokračuje po reklamě

Přesto je hra k dispozici na PC, PlayStation 4 a 5, Xbox One, Xbox Series X | S, Google Stadia a Amazon Luna, zatímco mobilní verze názvu se v současné době pracuje.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

League of Legends

Nilah v League of Legends

Nejstarší hra, která má být zahrnuta do našeho seznamu, League of Legends je pravděpodobně jednou z nejpopulárnějších her pro více hráčů na celé planetě. Ať už je to prostřednictvím Animované série Arcane na Netflixu nebo na jedné z nesčetných hymnů Chartbuster, i když jste hru nehráli, s největší pravděpodobností narazíte na League of Legends v nějaké formě, možná si to ani uvědomíte.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Inspirovaná vlastní mapou pro Warcraft III, League of Legends je jedním z prvních samostatných titulů z žánru pro více hráčů online bitvy (MOBA). Od svého vydání v roce 2009 prošla League of Legends dlouhou cestu s nesčetnými aktualizacemi záplaty a vydáním New and Reworks pro stávající šampióny ve hře.

Zatímco se do hry jako League of Legends bez předchozích zkušeností s MOBAS může být trochu obtížné, netrvá dlouho, než se ponoří obrovským vesmírem, který může nabídnout, jakmile se dostanete přes počáteční dny učení základů.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

FIFA 23

Obsah světového poháru FIFA 23

Poslední hra v jedné z nejdelších franšíz, EA Sports ‘FIFA 23 obsahuje největší sbírku Ultimate Team Players a zároveň provádí několik vylepšení herních systémů. EA, která se odtrhla od řetězce každoročního vydání titulu, potvrdila, že po FIFA 23 se zaměří na probíhající titul se sezónními aktualizacemi.

Přípravy a testy na takový probíhající projekt však vedly k tomu, že se FIFA 23 stala největší hrou v historii franšízy. Od nesčetných nových funkcí po vyhrazený režim Světového poháru, a to i bez nejvyššího týmu, je v poslední hře FIFA hodně zábavy zábavy.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Skočte do multiplayerových vlastních turnajů s vašimi přáteli nebo jednoduše bojete v režimu ročního období, příležitosti jsou v FIFA 23 nekonečné. Hra navíc podporuje úplný křížení na všech platformách v době vydání poprvé v historii franšízy,

Valheim

Valheim hráč zvedl zbraň

Pokud hledáte hru pro průzkum a přežití ko-op, Valheim musí být vaším výběrem. Valheim, který představuje obrovský svět zahalený v děsivých tajemstvích různých druhů.

Článek pokračuje po reklamě

Na základě norské mytologie s několika odkazy na tradici můžete prozkoumat všechny různé říše se svými přáteli a zároveň zachytit zdroje, které vám pomohou přežít. Další výhodou Valheimu je, že můžete uložit své příslušné světy, abyste se vrátili později a vyzvedli se od místa, kde jste naposledy skončili.

Článek pokračuje po reklamě

Tato funkce vám umožní udržet samostatné světy, když hrajete a když hrajete s přáteli, což z něj činí jednu z nejlepších her pro více hráčů v roce 2023. Hra je však v současné době k dispozici pouze na PC s nadcházejícím portem pro Xbox One a Xbox Series X | S v roce 2023.

Článek pokračuje po reklamě

Apex legendy

Bloodhound v Apex Legends s rukou směřoval na obrazovku

Vydáno v roce 2019, Apex Legends představuje jedinečný pohled na žánr Battle Royale s dalším mechanikem hrdinových střelců. Od svého vydání se Apex Legends pokračovala v zabalení několika ocenění a certifikovala se jako jedna z nejlepších dostupných her pro více hráčů. Vzhledem k tomu, že hra je zdarma, je jednoduše třešně nahoře pro každého, kdo hledá nový titul pro více hráčů.

Článek pokračuje po reklamě

Hra je k dispozici na PlayStation 4 a 5, Xbox One, Xbox Series X | S, Nintendo Switch a PC s plnou podporou křížení. Kromě toho je k dispozici také samostatný port pro mobilní zařízení pro ty, kteří si to přejí vyzkoušet, mobilní verze však nepodporuje křížení s ostatními platformami.

Článek pokračuje po reklamě

Apex Legends však najdete limit tří hráčů, zatímco je jednou z nejvíce hraných videoher všech dob, takže je velmi snadné najít multiplayerové zápasy.

Destiny 2

Destiny 2 Sezóna 17 kůží

Destiny 2 je vyvinutá společností Bungie, Destiny 2 je bezplatný název střelce FPS, který obsahuje jak PVE, tak i PVP hratelnost. Ať už jde o kolo akce PvP proti soupeři nebo kooperativní quest se svými kamarády, vesmír Destiny 2 má co nabídnout.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Vzhledem k tomu, že hra je k dispozici na všech hlavních platformách, můžete se svými přáteli vytvářet fireteams, abyste spolu hráli na kterékoli z podporovaných platforem. Crossplay je automaticky povoleno v Destiny 2 a nevyžaduje, abyste jej navíc aktivovali.

Kromě toho všeho je k dispozici také několik DLC pro Destiny 2. V případě, že jste ve hře nováčkem, navrhujeme, abyste zvážili nákup DLC až poté, co jste strávili nějaký čas na verzi hry zdarma.

Článek pokračuje po reklamě

World of Tanks

Nový nádrž na mapě řeky Pearl z světa Tanks

World of Tanks má několik bojových vozidel z 20. století, která můžete použít k sestřelení soupeřů. Vozidla dostupná ve hře sahají od doby před světovou válkou až po éru studené války, což vám dává poněkud rozsáhlou sbírku.

Článek pokračuje po reklamě

Kromě toho je hra k dispozici na PlayStation 4 a 5, Xbox One, Xbox Series X | S a PC s plnou podporou pro křížení, což vám umožní hrát online se svými přáteli na kterékoli z uvedených platforem.

Článek pokračuje po reklamě

Vzhledem k tomu, že hra stále udržuje stálý počet hráčů, přestože je poměrně kořeněná, lze říci, že World of Tanks je rozhodně jednou z nejlepších her pro více hráčů, které byste měli vyzkoušet v roce 2023.

Dota 2

Dota 2 Cover Art

Dota 2 je neoficiální pokračování komunitě vytvořeného mod pro Warcraft III, obrana starodáv. Ačkoli se úplné vydání hry stalo v roce 2013, Dota 2 byla od roku 2011 v uzavřené beta verzi, představovala dvě Tis před úplným vydáním hry. V případě, že vás zajímá, co je TI, znamená to, že mezinárodní, každoroční mistrovství Dota 2, který drží rekord největšího fondu cen ve všech esportech.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Přestože je Dota 2 považována za poměrně obtížné se učit a má velmi strmou křivku učení, rozhodně stojí za to vyzkoušet alespoň jednou, abyste si pro sebe zjistili, o čem je všechny humbuk. Důrazně se však doporučuje, abyste vyzkoušeli hru s celou párty pěti hráčů, protože spojování s náhodné může být trochu stresující ve vysokotlaké hře, jako je Dota 2.

Raketová liga

ROCKET LEAGE VOZIDLO

Rocket League představuje jedinečnou kombinaci vozidel a fotbalu, kde musíte vstřelit góly při řízení automobilu přes pole. Ve hře je několik různých režimů, které vám umožní spojit se s přáteli, když se snažíte sundat své soupeře.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Ať už se jedná o ikonické povolení na cíl nebo cíle čelisti, je toho hodně, čeho můžete dosáhnout v Rocket League a zároveň se bavit se svými přáteli. Vzhledem k tomu, že hra podporuje plné funkce křížové hry, můžete se dokonce spojit se svými přáteli na jiných platformách. Poté, co jste to řekli, měli byste pravděpodobně vyzkoušet tuto hru pro více hráčů zdarma v roce 2023.

Takže to máte, to jsou všechny nejlepší hry pro více hráčů, které můžete hrát v roce 2023. Nezapomeňte se podívat na naši herní stránku her pro více seznamů a průvodců.

Nejlepší mobilní hry pro více hráčů v roce 2023 pro Android & iOS

Marvel Snap Logo, Clash Royale

Supercell / Nuverse / Nintendo

Pro mobilní hráče je k dispozici mnoho her pro více hráčů, které zahrnují různé žánry, jako jsou závody, sport, bitva Royale, karty, RPG a další. Abychom vám pomohli získat nejvíce zábavy, zde je seznam nejlepších mobilních her pro více hráčů s Clash Royale, FIFA, minci mincí, Call of Duty a další.

Smartphony se staly důležitou součástí našeho života, přičemž miliardy lidí vlastnily jeden na světě, je pravděpodobné, že většina z těchto uživatelů hraje některé hry pro volný čas, ať už jsou offline nebo online. Avšak pro ty, kteří touží po vzrušení z konkurence s ostatními, jsou hry pro více hráčů způsob, jak jít.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Mobilní hry otevřely zcela nový svět možností pro hry pro více hráčů. Nyní si můžete vybrat z různých žánrů, od Battle Royals, jako je PUBG Mobile po strategické tituly v reálném čase, jako je Clash Royale. Tyto hry nabízejí vzrušující hratelnost, sociální interakci a nekonečnou hodnotu přehrávání.

Pokud hledáte některé z nejlepších mobilních her pro více hráčů v roce 2023, přišli jste na správné místo. Zde je seznam nejlepších mobilních her pro více hráčů, které byste se měli letos podívat.

Článek pokračuje po reklamě

 • Nejlepší mobilní hry pro více hráčů, které musíte vyzkoušet v roce 2023
  • Mincí mince
  • Dopad Genshin
  • Real Racing 3
  • FIFA Mobile
  • Clash Royale
  • Brawl Stars
  • Marvel Snap
  • Raid Shadow Legends
  • Call of Duty Mobile
  • League of Legends: Wild Rift
  • Mech Arena
  • Roblox
  • Garena Free Fire

  Nejlepší mobilní hry pro multiplayeru pro hraní v roce 2023

  Mincí mince

  Mincovní oficiální umělecké dílo mincí

  Mistr mincí je neformální hra, která se snadno vejde do vašeho každodenního života.

  Nečinné hry získaly význam v roce 2023 a nebude to nadhodnocení říci, že mistr mincí vede pohyb. Hra je stejně jednoduchá jako točení, abyste si vydělali kořist a budování vesnice. Na straně multiplayeru můžete zaútočit na přátele a nepřátele za zlato a při rabování je vždy prvek překvapení.

  Článek pokračuje po reklamě

  S více než 100 miliony stahování do obchodu Google Play samotné, mistr Coin zajišťuje, že budete mít vždy hráče, kteří se mohou přáteli a soutěžit. Je to nekonečná cesta, jak se opět vyloučit a zbohatnout, a s největší pravděpodobností nikdy nedojde akce pro více hráčů.

  Článek pokračuje po reklamě

  Dopad Genshin

  Kazuha v dopadu Genshin

  Dopad Genshin je k dispozici také na PlayStation a PC.

  Ačkoli Genshin Impact není vaše tradiční hra pro více hráčů, její masivní popularita nám ztěžuje nezmínění na tomto seznamu. Odemknete funkci družstev po dosažení Adventure Rank 16, po kterém můžete vy a vaši přátelé vstoupit na svět druhého a vzít si šéfy, brousit dungeony, najít truhly, řešit hádanky a co bez.

  Článek pokračuje po reklamě

  Můžete si také užít i Genshin Impact Single Player, ale hra vyžaduje internetové připojení za všech okolností a aby byla spravedlivá, cesta přes Teyvat je s vašimi přáteli mnohem příjemnější.

  Článek pokračuje po reklamě

  Jediným problémem, se kterým se můžete setkat při spuštění dopadu Genshin na vaše zařízení, je nedostatek úložiště. Hra v průběhu let obdržela spoustu aktualizací obsahu a nyní se může pochlubit přes 50 hratelných postav, úkolů, regionů a událostí, které průměrné mobilní zařízení nedokáže zvládnout.

  Real Racing 3

  Real Racing 3 Oficiální umění od EA

  Skutečná závodní franšíza začala v roce 2013 a je stále relevantní kvůli neustálým aktualizacím.

  Pokud jste závodní fanoušek a rádi soutěžíte proti skutečným hráčům, nehledejte nic jiného než skutečné závody 3. Závodní hra pro více hráčů EA obsahuje přes 40 obvodů založených na 20 místech v reálném světě a více než 300 vozů z velkých jmen, jako jsou Porche, Bugatti, Aston Martin a Audi.

  Článek pokračuje po reklamě
  Článek pokračuje po reklamě

  Každé auto ve hře má různé ovládací prvky a manipulace, a proto budete mít vždy k dispozici nový závodní zážitek. Grafika je jako třešnička na dortu, protože nalezení takových realistických vizuálů v mobilní hře je vždy příjemným překvapením.

  Real Racing 3 má funkce, jako je poškození automobilů, funkční zpětné zrcátka a dynamické odrazy, díky nimž jsou režimy pro více hráčů vysoce konkurenceschopné. Až 8 lidí může závodit společně a napříč platformami zajistit, aby byl proces dohazování hladký a rychlý.

  Článek pokračuje po reklamě

  FIFA Mobile

  Kylian Mbappe na fotbalové umělecké dílo FIFA

  FIFA Mobile má mnoho funkcí podobné verzi PC a konzoly.

  Fotbaloví fanoušci, kteří mají rádi mobilní hry, mají štěstí, že mají spolehlivou franšízu, jako je FIFA. Je těžké odpovídat pocitu budování vlastního týmu a soutěžit proti skutečným hráčům v zápasech 11v11. Máte kontrolu nad pohybem, stylem, dovednosti a fyzickými atributy vašich hráčů, což je více než dost, aby se každý zápas stal jedinečným výzvou.

  Článek pokračuje po reklamě

  Největší fotbalové ligy a týmy jsou uvedeny v FIFA 23 a můžete dokonce být manažerem, který přispívá vytvářením strategií a finalizací taktiky. Od roku 2022 Světového poháru FIFA do sezóny 2023 si můžete užít nejnovější fotbalové akce v reálném čase ve fotbale FIFA, protože hra často dostává aktualizace obsahu.

  Článek pokračuje po reklamě

  Clash Royale

  Barbaristé a další střety Royale vojáků ve válce

  Clash Royale vám umožní připojit se k klanem a účastnit se klanových válek.

  Po úspěchu Clash of Clans vyvinula Supercell další hru pro více hráčů v reálném čase s názvem Clash Royale. Existuje více než 100 karet, které můžete shromažďovat a upgradovat a vytvořit výkonné paluby osmi. Pak jste umístěni do 1v1 zápasů po třech minutách, kde je cílem rozbít nepřátelské věže.

  Článek pokračuje po reklamě

  Od svého spuštění bylo do střetu Royale přidáno mnoho vzrušujících herních režimů, jako je 2v2, Triple Elixir, náhlá smrt, Wall Breakers Party, Draft a Triple Draft, a každý režim vybízí hráče, aby své karty a paluby používali jinak. Funkce, jako jsou klany a klanové války, z něj činí perfektní hra pro nadšence her pro více hráčů.

  Článek pokračuje po reklamě

  Pokud máte nějaký zmatek ohledně budování paluby, nezapomeňte si prohlédnout naše seznamy nejlepších elektro obřího paluby, nejlepších paluby ledového luku, nejlepších paluby a nejlepších paluby žabky. Pro obecné tipy máme také podrobného průvodce, jak se zlepšit při Clash Royale.

  Článek pokračuje po reklamě

  Brawl Stars

  Všichni rvači v Brawl Stars

  Brawl Stars je zdarma, ale můžete utratit peníze za hry ve hře pro Brawlers.

  Další hra pro více hráčů od Supercell, která zaujala masy, jsou Brawl Stars. Má několik režimů pro více hráčů, jako je drapák, zúčtování, bržova. Všechny tyto režimy mají jedinečné cíle, ale vzrušující akce je konzistentní.

  Článek pokračuje po reklamě

  Pokud jste dost dobří v Brawl Stars, můžete dokonce vstoupit na scénu esports a udělat jmění. Na druhou stranu mají příležitostné hráči hojnost obsahu k prozkoumání a vývojáři jsou odhodláni zlepšit svou hru novými režimy, mapami a událostmi.

  Každý výtržník v Brawl Stars vyniká kvůli jejich podpisovému útoku a super schopnosti. To, když je kombinováno s herními režimy a mapami, udržuje meta čerstvou. Chcete -li ovládnout své soupeře, můžete si prohlédnout tento seznam nejlepších stupňů nejlepších brawlerů v Brawl Stars.

  Článek pokračuje po reklamě
  Článek pokračuje po reklamě

  Marvel Snap

  Marvel Snap kresba představující Deadpool, Venom a Wolverine

  Hráči mohou očekávat, že Marvel Snap bude spuštěn na PC s dalšími funkcemi a vizuálními upgrady.

  Marvel Snap byl dech čerstvého vzduchu v žánru naskládaném kompetentními hrami jako Legends of Runetterra, Hearthstone a Gwent. S více než 200 kartami z komiksu a filmů je to ideální název sbírky karet pro fanoušky Marvel.

  Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

  I když nejste fanouškem Marvel, Marvel Snap nabízí více prvků, které vás baví. Každá karta má fixní náklady, sílu a schopnosti a každá hra se koná uprostřed tří míst s různými účinky. Chcete -li vyhrát hru, musíte vyhrát více míst než soupeř.

  Článek pokračuje po reklamě

  Marvel Snap má sběrné fondy, kvůli kterým se meta a obtížnost mění při postupu. Byla to jedna z největších mobilních her v roce 2022 a s pravidelnými aktualizacemi a novými kartami se očekává, že Marvel Snap v roce 2023 bude populárnější populární.

  Článek pokračuje po reklamě

  Pro dotazy na budování paluby si můžete prohlédnout tyto seznamy nejlepších paluby Kingpin a nejlepších paluby Patriot.

  Raid Shadow Legends

  Garena Free Fire

  Raid Shadow Legends má tunu obsahu pro jednoho hráče, jako jsou také šéfy.

  S více než 650 válečníky z 15 frakcí je těžké předvídat, k čemu budete čelit při režimech pro více hráčů na nájezdu. Noví šampióni jsou propuštěni po celou dobu a díky spolupráci máme ve hře dokonce celebrity, jako je Ronda Rousey, jako je Ronda Rousey.

  Článek pokračuje po reklamě

  Raid Shadow Legends má skvělou kampaň, ale hraní pro zážitek pro více hráčů není ani špatné rozhodnutí. Režim arény vás povzbuzuje, abyste vyšplhali na řady porážkou soupeřů v reálném čase a odměny zahrnují speciální vybavení.

  Chcete-li mít nejlepší zážitek, ujistěte se, že tyto kódy nájezdů Shadow Legends uplatněte a podívejte se na tento seznam úrovní postav pro budování týmu.

  Článek pokračuje po reklamě

  Call of Duty Mobile

  Call of Duty Mobile Gameplay

  Call of Duty Mobile umožňuje přizpůsobení nekonečné zbraně prostřednictvím střelce.

  Je těžké vytvořit seznam nejlepších her pro více hráčů a nezahrnovat Call of Duty. Největší franšíza FPS v historii dorazila na Mobile s Call of Duty Mobile a hra se ukázala být mnohem lepší, než se očekávalo.

  Článek pokračuje po reklamě

  Call of Duty Mobile zahrnuje několik klasických map, jako je Crash, Nuketown, Hijacked, Sparning Range a Crossfire, ve kterých si můžete vychutnat 5v5 Gun Combat. Postavy jako kapitán Price a Ghost lze odemknout jako operátoři a každou sezónu, konkurence se ztíží.

  Call of Duty Mobile má také bitevní royale režim a přinejmenším je to kompletní balíček pro mobilní hráče, kteří milují franšízu. Chcete -li vždy ovládat své soupeře, nezapomeňte se podívat na našeho podrobného průvodce o nejlepších zbraních v Call of Duty Mobile.

  Článek pokračuje po reklamě
  Článek pokračuje po reklamě

  League of Legends: Wild Rift

  League of Legends: Wild Rift oficiální umělecká díla

  V League of Legends je hojnost hratelných legend: Wild Rift.

  League of Legends: Wild Rift je založen na titulu pro více hráčů z roku 2009, ale zážitek na mobilu se necítí jako kopie. Vývojáři postavili mobilní verzi od nuly a komplexní mechanika MOBA funguje jako kouzlo.

  Každý zápas v League of Legends: Wild Rift je novou výzvou, pokud jde o budování strategie a rozhodování. Pokud ještě musíte vyzkoušet League of Legends kvůli omezením platformy, měli byste vyzkoušet divoké trhliny bez jakýchkoli druhých myšlenek.

  Článek pokračuje po reklamě

  Mech Arena

  Oficiální umění mech arény s různými typy vlastních mechů

  Budování strategie je hlavní součástí akce pro více hráčů v Mech Arena.

  Od budování vlastního mecha po tryskání nepřátelských mechů v zápasech v reálném čase se zábava nikdy nezastaví v mech aréně. Herní režimy 5v5 a 2v2 vám nedovolí blikat od začátku do konce, protože tolik se děje v rozmezí pouhých 5 minut.

  Článek pokračuje po reklamě

  Budete si muset vybrat válečného robota a vybavit ho zbraní, abyste mohli převzít výzvy z celého světa. Každý herní režim má jiný cíl, ale ostrý střelecký dovednost a vynikající výroba strategie vám pomůže neustále požadovat vítězství.

  Článek pokračuje po reklamě

  Mech Arena nabízí více než 25 map a očekává se, že přijdete s novou taktikou v každé aréně. Celkově budete mít skvělý čas zvládnout mechaniku této hry.

  Roblox

  Roblox umělecká díla s různými hrami na platformě

  Můžete si stáhnout aplikaci Roblox a okamžitě získat přístup k milionům jedinečných her.

  S více než 40 miliony her je těžké nedoporučit Roblox hráčům. Hledat cokoli a s největší pravděpodobností najdete hru Roblox. Mobilní aplikace je stejně dobrá jako web a rozmanitá knihovna her pro vás bude mít vždy něco.

  Článek pokračuje po reklamě
  Článek pokračuje po reklamě

  Od hraní rolí a akčního adventure po závody a obranu věže najdete hry z každého žánru na Robloxu. Mezi nejoblíbenější patří adoptovat mě!, Anime Fighting Simulator, vaše bizarní dobrodružství, Shindo Life a Horníci Haven.

  Téměř všechny hry Roblox podporují odkupitelné kódy a abyste je získali, můžete si prohlédnout naše seznamy kódu Roblox.

  Garena Free Fire

  Garena Free Fire

  Garena Free Fire lze hrát i na některých nízkopodničných zařízeních, takže je přístupnější než konkurenti.

  S více než 1 miliardou stahování v obchodě Google Play je Free Fire od Garena jednou z největších mobilních her v historii. Navzdory divoké konkurenci v žánru Battle Royale si Free Fire zachoval svůj význam kvůli pravidelným aktualizacím, vynikajícímu hernímu mechanice, formátu rychlého zápasu, několika herním režimům a znakům.

  Článek pokračuje po reklamě
  Článek pokračuje po reklamě

  Free Fire zahrnuje více prvků z největších her Battle Royale, jako jsou Fortnite, PUBG, Call of Duty Warzone a Apex Legends. Ani tehdy se meta necítí složitá a každá funkce může být správně použita pro vítězství.

  No, jedná se o 10 nejlepších mobilních her pro více hráčů, které musíte vyzkoušet v roce 2023. Pro podobný obsah si můžete prohlédnout: