Nejlepší hry VR na PC 2023 | PCGamesn, nejlepší VR hry všech dob: 25 titulů hrát (léto 2023)

Nejlepší VR hry všech dob: 25 titulů, které si můžete hrát právě teď

Contents

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Nejlepší hry VR na PC 2023

Zde jsou nejlepší hry VR na PC, včetně transformačních aktualizací na existující tituly, na ty, které jsou vyrobeny od základů, využívají plné výhody virtuální reality.

Nejlepší VR hry - postava v červené barvě střílí brokovnici na některé lahve

Publikováno: 21. září 2023

Jaké jsou nejlepší hry VR? Několik z nich jsme testovali na hlavních náhlavních soupravách, od dobrého, špatného a přímou vyvolávání nevolnosti-a budeme se snažit hledat nový, podivný a náročný obsah pro tuto rostoucí platformu ve jménu vědy… nebo něco.

I když existuje spousta zkušeností, budeme si více vybírat, rozrušujeme to nejlepší, aby se mohli hrát pomocí nejlepších možností náhlavní soupravy VR. Koneckonců, máme pouze prostor pro nejlepší VR hry a v uplynulém roce byly některé fantastické. Pokud byste raději udržovali obličej před tradičním monitorem, ukázali bychom vás k nejlepším PC hry, které potřebují jen jednoduchý starý počítač a nic z těchto fantastických brýlí obchodu.

Nejlepší hry VR jsou:

Nejlepší hry VR - krájení krychle ve dvou v Beat Sabre. Modré krabice jsou řezány modrým mečem, zatímco jsou nakrájené na řezu červené

Beat Sabre

Beat Sabre je v podstatě kytarová hrdina s světelnými mečemi. V této rytmické hře používáte své ovladače k ​​sekání blížících se zářících kostek, které k vám létají včas s jeho úhlednou hudbou. Každá krychle má také symbol směrové šipky, což naznačuje, kterým směrem se má snížit, a přidává tuto další úroveň výzev.

Barva a světlo v Beat Sabre dávají hře její futuristický pocit. Každý zásah vydává uspokojivé jiskry na nárazu a vaše barevné cíle se slavně zahalují v okolní temnotě. Každá krychle dokonale odpovídá rytmu, takže budete chtít spárovat své VR Gear s velkým párem sluchátek, abyste mohli správně zažít Beat Sabre’s Burning Electronic Condundc.

Nejlepší hry VR - tři vojáci zaměřují své zbraně na Alyx, který má ruce vzhůru: Alyx

Half-life: Alyx

V našich virtuálních kolech přistála nová hra v poločase, a ačkoli to není poločas 3, zapadá do série chronologicky mezi poločasem 1 a 2. Jste Alyx Vance, bojujete proti kombinu spolu s jejím otcem, Eli. Ačkoli fanoušci zpochybňovali rozhodnutí o vývoji hry pro VR výhradně, Valve nepochybně vzal průkopnický skok s poločasem: Alyx, vytvoření zážitku, který ukazuje, co VR může udělat pro herní zážitek, aniž by ohrozil to, co dělá sérii poločasů tak série Half-Life Sak skvělý.

Ve svém poločasu: Alyx Review, Dustin popisuje, jak Alyx „dodává [s] na dvou sadách ohromných očekávání“, s „vibrací, která sedí někde mezi intimním průzkumem pryč domů a děsivým řízením zdrojů rezidentního zlého“. Chválí uspokojení chvástání kolem, vrhací dveře a chytání granátů – a posledních několik úrovní, říká, jsou „nesmírně kreativní jako vyvrcholení mechaniky hry a divoce rozmanitá prezentace nových věcí“.

Ať už jste stalwart fanouškem série poločasů nebo neznáte své páčidla z vašich (hlavných) krabů, lze říci, že poločas: Alyx je nutností pro hráče VR, kteří touží zažít nejnovější inovace žánru.

Nejlepší hry VR - přeživší se dvěma mačetami směřujícími proti hordě zombie

Walking Dead: Svatí a hříšníci

Walking Dead: Saints & Sinners dělá lepší práci než téměř všechny hry zombie, díky kterému se cítíte, jako byste udržovali nemrtvou hordu na délku paže. Umožňuje vám držet zombie s jednou paží, zatímco na jejich hlavu rozbijete láhev a zasekáte zubatý konec jejich rozkvetlou lebkou.

Boj je krvavý, se zbraněmi uvízly v chodci, vyžadovaly, abyste je trhali, škubali a jimmy z nepřátel nebo skrze své nepřátele. A kolem toho, že pomáhá různým akcím post-apokalyptického New Orleans, je postaven volné vyprávění, které vás udržuje v vystoupení do ulic měst nemrtvých zamořených pro nové zásoby. Boj grizzly melee je však skutečným remízou, který vám umožní vytvořit finišery na melee a vedou ke spoustě ad hoc brutádnosti.

Nejlepší VR hry - Boxer Showdown v LA Noire: Kráz VR soubory proti jednomu z podezřelých

L.A. Noire: Soubory případů VR

Když se virtuální realita poprvé stala, dobře, realita, přišlo na mysl spousta stávajících her, že všechny musí být zažijte ve všech těchto lahodných nových dimenzích. Možná úchvatná rychlost nejlepších závodních her. Rozsah a podívaná na RPG s otevřeným světem, možná. L.A. Noire, neno-noirová detektivní hra z roku 2011, možná nebyla první věcí, která přijde na mysl, když se připojíte k náhlavní soupravě k vašemu nogginu.

To znamená, l.A. Noire byl pro svou dobu technicky pokročilý: jeho průkopnický zachycení obličeje dělá vše, co je v našich silách, aby vám pomohl vybrat baddies od těch, kteří byli právě chyceni na špatném místě ve nesprávném čase. Bohužel, kde je deduktivní strana l brady.A. Noire vyhrál Team Bondi Plaudits, jeho boj se nepodařilo vyrovnat. Zadejte l.A. Noire: Soubory případů VR, zkrácená verze policejní hry, která zlepšuje relativně slabé aspekty zbraní a jízdy.

Spíše než twiddling a poklepáváním na klávesnici a myši se nakloníte, střílíte goony a fyzicky znovu načtěte svůj klasický remington s ovladači, které se cítí osvěžující. Průběžné zapojení v každém případě se cítí lépe ve virtuální realitě. Teplo bitvy je mnohem intenzivnější, zvláště když se udeříte do obličeje. Počkej, ne, to jsme nebyli my. Podívejte se na naše L.A. Noire: Kontrola souborů případů VR si přečíst více.

Nejlepší VR hry - Růžový člen posádky stojí nad dekapitovanou mrtvolou modrého člena posádky stojícího před panelem. To

Mezi námi Vr

Možná už jste obeznámeni s hrami jako mezi námi. Tento fenomén virového sociálního odpočtu se během pandemie zvýšil na popularitě a od té doby viděl obrovský přechod hráče, když je každý povolen venku.

Toto je v podstatě stejná hra, kromě toho, že klíčový rozdíl je v tom, že musíte nosit náhlavní soupravu VR. Změna na perspektivu první osoby je dostatečně napjatá, ale představte si, že jste slyšeli podvodník, protože jste zaneprázdněni pokusem o to, abyste načasovali načasování na této hádance v inženýrství.

Nejlepší hry VR - pilot rebelské aliance, který létá X -Wing přes vesmír s dalšími vzpourami za nimi

Squadrony Star Wars

Je pravděpodobné, že poté, co uvidíte svůj první film Star Wars, chcete být Jedi Knight, který houpá váš falešný světelný meč po místnosti nebo pilotem hvězdné lodi. Bohužel nejdéle neexistovalo mnoho slušných možností pro ty, kteří se chtějí přiblížit v kosmických lodích. Zatímco v dnešní době hraje online jen málo lidí, Squadrons Star Wars je v současné době nejlepším způsobem, jak létat v galaxii daleko, daleko.

Toto je první hra Star Wars navržená s ohledem na VR a dělá to přesně to, co si stanoví: vložte vás do kokpitu vaší oblíbené rebela a Alliance nebo Empire Ship a uvolněte vás uprostřed bitvy. Na své spoluhráče můžete nařídit objednávky v kampani pro jednoho hráče i pro více hráčů: „Červený vůdce, stojící by“ atd. Pokud si můžete dostat ruce na letové tyčinky, letky Star Wars se cítíte, jako byste skutečně jste ve filmech. Je to neuvěřitelně filmové a jak říká naše recenze Squadrons Star Wars, stojí za to hrát, dokonce i pro jednoho hráče.

Nejlepší VR hry - Zelený pohled CCTV na prázdnou nemocniční chodbu. Věci se rozpadají a dávají strašidelné vibrace

Fasmofobie

Neexistuje žádný pocit, jako by se bojích hororové hry, a ve VR existuje mnoho strašidelných možností. Ale za naše peníze nemůžeme myslet na lepší zkušenost než na fasmofobii. Při zkoumání strašidelných míst se spojte se třemi dalšími paranormálními vyšetřovateli a objevujte stopy a odhalíte, kterého z mnoha příšerných ghoulů jste proti.

Hraní fasmofobie ve VR dělá hru ponořenější, zejména pokud je váš mikrofon zapnutý. Jak se vás pokusí zastavit, můžete použít gadgety jako The Spirit Box k interakci s duchy. S dalšími velkými aktualizacemi na obzoru je nyní čas skočit a vyřešit tato paranormální tajemství.

Nejlepší hry VR - desková hra s mnoha oblázky v dírách a kostkami v stolním simulátoru

Stolní simulátor

Jo, máš to pravdu. Jedna z nejlepších PC deskových her je jedna z nejlepších dostupných her VR. I když to není totéž jako shromáždění kolem stolu, někdy se nedochází k odloučení od vašich přátel. Stolní simulátor je nejlepší alternativou, jakmile se dostanete na jeho ovládací prvky, a to je dvojnásobně pro jemný pohyb ve VR.

Se směsí oficiálně podporovaných deskových her dostupných jako DLC a mnoha dalšími neoficiálními konverzemi prostřednictvím Steam Workshopu to může být trochu navigací v knihovně nabízených knihovny titulů. Avšak od nesmírně složitých her, jako je Nemesis po Light Party Games, jako je koncept. Jen se ujistěte, že se nejprve naučíte, jak ovládat svou postavu, abyste se vyhnuli náhodnému převrácení stolu během napjaté herní relace.

Nejlepší hry VR - házení hvězd na červené siluety, které vám vyhrožují noži v Superhot VR

Superhot VR

Superhot střílel na nezávislou slávu na jednoduchou, ale geniální předpoklad: čas se pohybuje pouze tehdy, když to uděláte. Cítí se ohromen? Zůstaňte nehybně a pustošení času jsou zamrzlé, pokud potřebujete zachytit dech. Parage of kulky by mohla být připravena se do vás roztrhat, ale můžete vidět, jak přicházejí a naplánujte si útěk.

V podstatě je to odpověď na hraní na matici. Wannabe Neos se tedy radují: Superhot VR bere to bez námahy v pohodě, kterou jste v původní hře cítili, a posouvá ji na novou úroveň. Uhýbání kulek a útoků fyzicky spíše než s klávesnicí nebo ovladačem zvyšuje ponoření a znovuobjevuje jednoduchý mechanik do jedné z nejlepších VR her v okolí.

Nejlepší hry VR - Bomba v neustálém mluvení a nikdo nevybuchne. Osoba ovládající bombu vypadá jako oni

Pokračujte a nikdo nevybuchne

Na rozdíl od mnoha nejlepších VR her, stále mluvte a nikdo exploduje chaotická kooperativní hra: Jedním hráčem je debusent bomby, který je schopen prohlížet a komunikovat s výbušným zařízením přes náhlavní soupravu VR. Mezitím jsou ostatní hráči „odborníci“ v oblasti zneškodňování bomb, z nichž každá je vybavena fyzickou příručkou (vytištěno nebo dostupné jako webová stránka), kterou musí použít ke komunikaci a radě debusentům o tom, co by měli dělat.

Úspěšné zneškodnění bomby v časovém limitu vyžaduje, aby operátor VR procházel mnoha moduly naplněnými barevnými dráty, logické hádanky a Simon říká hry. Při hraní s přáteli je to velmi uspokojivé a VR je perfektní platformou pro tento koncept, protože to skutečně způsobuje, že se bomba debresent cítí izolovaná od svých spoluhráčů křičící pokyny. Nejste schopni radosti, pokud můžete po úspěšném kole potlačit nutkání o pěti tlumočníky.

Nejlepší hry VR - agent právě našel medvěda hračky, který drží banner

Očekávám, že zemřete 2

Někdy se oblíbili jako agent s důstojným tajným agentem? Očekávám, že zemřete, je logická hra VR, kde jste v nebezpečných situacích. Možná je auto, které jste uvnitř. Možná ponorky vyprskly únikem. Pokud budete mít štěstí, můžete dokonce získat výlet po všech expedicích po Indii v luxusním vlaku. Pokud máte smůlu, mohla by se mimo vaše okno objevit nádrž a do vaší kabiny se objeví nádrž.

Pokračování, očekávám, že zemřete 2, poskytuje ještě komplikovanější scénáře, ze které se vynoříte ven, zlepšuje se na originálu ještě pohlcujícími a veselejšími misemi. I když to může trvat několik pokusů o útěk z nebezpečí, ve kterém se najdete, budete se cítit jako 007, když to uděláte.

Nejlepší hry VR - most lodi Hvězdné flotily ve Star Trek: Bridge Crew. Kapitán se uvolňuje na židli, zatímco všichni ostatní tvrdě pracují s tlačítky a tahání pák

Star Trek: Bridge Crew

Je nám navždy řečeno, že Kobayashi Maru je neochvějný. Ale samozřejmě, stejně jako kapitán James T. Kirk, víme, že máme dovednosti vyhrát a stát se nejlepším vesmírným pilotem, jaký kdy Federace viděla. Star Trek: Bridge Crew nám umožňuje žít tyto sny ve slavné virtuální realitě.

Nejprve chyťte až tři přátele, kteří spolu s vámi převezmou roli důstojníků Federace, určují osud vaší lodi a posádky s každým osudným rozhodnutím – je to hra, která se daří v krizi. Vy a vaše neohrožená kosmická kapela směle půjdete do převážně neznámého sektoru s názvem Trench, abyste posoudili jeho potenciál jako nový Vulcan Homeworld.

Přesto jsme mohli běžet skromné ​​mezigalaktické pochůzky pro vše, na čem nám záleží. Star Trek: Bridge Crew je hra postavená od základu pro VR. Vaše prostředí kokpitu je znepokojivě přesné a je skvělé existovat v tomto světě, interagovat s ovládacími prvky lodi a rozhodovat se jako piloti skutečného vesmíru. Toto, jedna z nejlepších VR her, které najdete, je hra, kterou by měl zažít všichni, nejen trekkies.

Nejlepší hry VR - složitě podrobné kokpitové HUD v elitní nebezpečné. Na dálku je vidět několik lodí

Elite nebezpečné

Jak říká naše Elite: Dangerous Review, toto je hra o vesmíru. Pokud jste někdy hráli pouze jednu hru ve VR, udělejte to elitní nebezpečnou: Je to prostě jedna z nejlepších vesmírných her, které můžete připsat do své lebky. Jeho měřítko je náročné porozumět a nabídnout repliku Mléčné dráhy 1: 1. Galaxie nepoškozená dobami načítání a osídlená lidskými hráči s věrností, agendami a minutovými misemi. Pokud potřebujete start Head, podívejte se na náš elitní nebezpečný průvodce.

Nicméně různá nebo složitá akce získává, vaše pozice je vždy pevná, což pomáhá vyradovat jakýkoli potenciál pro pohybovou nemoc. Během delších herních sezení můžete válet, hřiště a chválit se o nešťastně (ten druhý se často najdeme).

To je zásadní pro udržení přitažlivosti Elite Dangerem jako dlouhé hry. Cambridge Studio patřilo mezi nejvíce myšlení ohledně podpory VR a můžete s každou sekundou říct v kokpitu.

Nejlepší hry VR - bílý a černý supercar v Assetto Corsa

Assetto Corsa

Nejenže je Assetto Corsa vynikajícím závodníkem, ale je to také jedna z nejlepších VR her na PC, díky modelu podpůrných fyzikálních skály, příšerných vizuálů a požadovaným fanouškům. To znamená, že je možné hrát Assetto Corsa ve VR. Kromě toho podporuje nativně oturu Oculus, takže není třeba pronásledovat tmavší rohy internetu při hledání programu MOD nebo MIDDERWARE.

Koncepčně, závodění sportovního vozu je jedním z mála časově uznávaných videoher, které volají po adaptaci VR. Střelci třetí osoby potřebují vážný přepracování, aby fungoval dobře jako VR hry. Ale jako Assetto Corsa se s jeho pevným bodem kamery a schopnost podívat se na zrcadla, na vrcholky nebo směrem k soupeřům. Je to také zřejmě vyrobeno s lasery.

Nejlepší hry VR - simulovaná dráha bez limitů 2

Žádné limity 2

Pokud chcete vzít myšlenku být na jiném místě do extrému, není pro vás žádné limity 2. Simulační hra tvůrce Ole Lange Roller Coaster je důkazem psychosomatických sil, které mohou poskytnout nejlepší hry VR; Vaše nohy se cítí slabé, když se vrhnete neuvěřitelně strmé kapky, jako by podléhaly fyzickým silám. Totéž platí pro váš chudý žaludek, když se vydáte na vývrtky – pokud jde o vaše tělo, jste na této dráze.

A přesto žádné limity 2 nejsou jamboree žaludeční nemoci, kterou by mohla být. Fotoaparát s pevným bodem pomáhá a je jasné, že vývoj hry speciálně pro VR minimalizuje potenciál pro zvracení – pozoruhodný výkon vzhledem k předmětu. S přiměřeně pokročilým nástrojem pro navrhování a více typů tácků, než jste kdy věděli, existovaly, žádné limity 2 jsou jedinou hrou, kterou musíte navštívit, pokud chcete simulovaný zážitek z zábavního parku.

Nejlepší VR hry - Bruiser of A Man je karikatuálně zablokován Macem v Gorn

Gorn

Když tvůrci genitálního joungtingu a Broforce získají titul VR, pravděpodobně můžete předpokládat, že to bude směšná bojová hra. Gorn je násilná bojová hra z první osoby, kde hrajete svalnatého válečníka, jehož jediným cílem je porazit oči z jiných Muscly Warriors. Ano. Oči.

Můžete chytit zbraně, útoky na parry a držet nepřítele ještě, zatímco je pummelujete do karmínové buničiny. Ovládací prvky jsou dostatečně snadné na to, aby intuitivně zjistily, ale Gornova pohybová mechanika bude zvyknout. Místo teleportování nebo použití ovládací tyčinky k pohybu kolem, otočíte ruce, jako by chůzi. To má za následek krvavý boj s hladinami baru rvačky neohrabanosti, jak se vy a vaši nepřátelé potápíte ze strany na stranu, zoufale se snažíte přistát údery. Přesto je Gorn čistě hloupá zábava a stojí za to narazit do.

Nejlepší hry VR - Quill utíká před hodinami v Moss: Book 2

Moss: Book II

Tato dobrodružná hra pro jednoho hráče vás přímo ovlivnila svět, aby pomohl Quillu zastavit nemilosrdné pravidlo tajemného. Jako benevolentní avatar musíte spolupracovat s převážně autonomním brkem, abyste bojovali proti monstra, vyřešili hádanky a prozkoumali podivná nová místa.

Pokud jste nehráli původní Moss, doporučujeme to udělat před tímto, protože se to odehrává hned po událostech první hry. Obě hry jsou naprosto okouzlující pohádky plné kouzla a rozmaru, což je perfektní důvod, jak VR dobře funguje s platformou třetí osoby.

Nejlepší hry VR - malé žluté letadlo, které dělá somersault nad některými kopci pokrytými stromy v Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator

Už jste někdy chtěli sedět v kokpitu letadla bez rizika, že váš život najednou ukončí jedním špatným tahem? Microsoft Flight Simulator vám umožňuje bezpečně vzít na oblohu a přistát na dráze jako správný pilot. Pop na náhlavní soupravu VR, a najednou je to, jako byste tam byli, díváte se z bočního okna, když vás mraky procházejí kolem, aniž by se správce snažil dostat zpět na své sedadlo.

Přestože je celý svět díky technologii Microsoft Azure navinitelný, účelně vytvořená umístění DLC skutečně svítí. Vyšplhejte na palubu vrtulníku při létání nad Grand Canyonem, proplétá malou tryskovou letadlo mezi mrakodrapy v New Yorku nebo si vezměte hydroplán přes Serengeti. Svět je skutečně vaše ústřice. Přečtěte si naši recenzi Microsoft Flight Simulator, kde najdete hluboký ponor, proč se jedná o hru pro neaeronautiku mezi námi.

Nejlepší hry VR - rytíř z smrti

Při smrti

Hraní a masochismus jdou ruku v ruce – podívejte se na hry jako Dark Souls – jen málo žánrů zobrazuje to prominentnější než Roguelike. In Death je VR Roguelike s jediným cílem zabít vás pokaždé, když to hrajete.

Ovládáte lukostřelce, který se cestuje přes armády protivníků vyzbrojených pouze lukem a štít. Mapy a nepřátelé, kterým budete čelit, jsou procedurálně generovány a zajišťují, že každý běh se cítí jako zakázkový zážitek. Ve vstup do nové úrovně s každým novým životem je obzvláště působivé ve VR. Ve smrt je drsně obtížné a někdy se může frustrující, takže neočekávejte, že se tímto valumuji bez vážné praxe. Naštěstí se vystřelení luku cítí tak dobře, že hraní momentu na okamžik vás udržuje po nespočetných úmrtích.

Nejlepší hry VR - kostra útočí na tetovaného muže vyzbrojeného klubem v dungeonu v Bonelabu

Bonelab

Bonelab je pokračování Boneworks, vysoce experimentální VR hra, která používá fyziku a akční sekvence, aby hráčům užili zážitek jako žádný jiný. Vystřelíte zbraně na nepřátele, jezdíte na mineky nebo go-karty, houpají se přes lana a vrhnou nepřátele pomocí svých speciálních sil. Když dokončíte každou zkoušku, odhalíte více tajemství za městem Mythos a přesným účelem testů této podzemní laboratoře.

Nejlepší hry VR - jeden z robotů, kteří hlídají kancelář s pistolí v oblasti rozpočtu. Jeho červené beady oko se neodpočítává a vždy sleduje

Rozpočtové škrty

Ti, kteří mají rádi trochu více se plížit se svou akcí střelce z první osoby, se možná budou chtít připoutat do svých náhlavních souprav pro rozpočtové škrty. Myšlenka je, že jste jediným lidským zaměstnancem, který se pokouší proklouznout nebo střílet kolem robotů s revolvery.

Vaše zbraň může být také použita k teleportování krátkých vzdáleností, skočení na hlídkových stráží a sledování galonů oleje, které z nich vycházejí poté. Snížení rozpočtu 2: Insolvence mise se také vyplatí odhlásit, ale pro první máme měkké místo.

Nejlepší hry VR - Shoals of Fish obklopuje desku Tetris v Tetris Effect

Tetris efekt

Pokud existuje jedna věc, která odděluje Tetris efekt od nespočetných jiných her Tetris, je to hudba a nádherné efekty částic. A pokud existuje jedna věc, která odděluje Tetris Effect VR od jeho protějšku standardního vydání, je to pocit výkonu, který s tím přichází.

Každá úroveň efektu Tetris je založena na jiné hudební stopě, s rytmem představovaným tím, jak rychle padají bloky. Jak hudební skladba postupuje, musíte reagovat na měnící se tempo a změnit, jak rychle umístíte každé Tetromino, abyste drželi krok s hudbou. Nejde však jen o udržení tempa, protože rytmus reaguje na každý pohyb a umístění tetromino, vrstvení nových prvků do Soundscape.

Jak se to odvíjí, jste ošetřeni světelnou show, která tvoří pozadí desky Tetris, od pomalu se rozvíjejícího popovaného orámovaného modrými prasknutími částic, které tvoří obrys delfínu na jazzovou stopu sada na pozadí města V noci, s paprsky světla proudící přes desku jako stálý tok provozu. Vizuální prvky jsou nápadné a hraní tetrisového efektu ve VR vám umožňuje ponořit se, když vás obklopují.

Čepel a čarodějnictví

Staňte se mistrem čepele a studujte umění destruktivní magie současně v čepeli a čarodějnictví. Ačkoli tato hra VR je v raném přístupu od roku 2018, má každých pár měsíců velké aktualizace, aby věci udržovaly svěží a vzrušující. Kromě vynikající podpory od Devs, Blade and Sorcery má prosperující mod. Boj s meči je v pohodě, ale moderníci přidali světelné meče a síly, aby fanoušci mohli žít své sny Star Wars.

A tak uzavírá naši sbírku digitálních světů, že jste se mohli rozvzpát do svých želatinových očních sférů prostřednictvím slavného média VR her. Pokud jste po něčem strašidelnějším, můžete si také prohlédnout ty nejlepší hororové hry VR. Pokud máte pocit, že obrazovky jsou teď trochu dále z minulých let. Viva la Vr!

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Nejlepší VR hry všech dob: 25 titulů, které si můžete hrát právě teď

Nejlepší VR hry všech dob: 25 titulů, které si můžete hrát právě teď

Pokoušíte se najít seznam všech nejlepších VR her v Quest, PC VR, PICO a PSVR? Máme vás zakryté.

Po celá léta v uploadVR jsme pravidelně aktualizovali seznamy nejlepších her virtuální reality na jednotlivých platformách, včetně Quest 2, PC VR, PICO 4 a PSVR 2. Pokud však hledáte nejlepší hry VR na jednotlivých platformách, podívejte se na naše seznamy níže.

  • Nejlepší hry Oculus Quest & Meta Quest 2
  • Nejlepší hry PC VR
  • Nejlepší hry PSVR
  • Nejlepší hry PSVR 2

Existuje však také dostatek obsahu, který je sestavit do hlavního seznamu nejlepších VR her všech dob. Pro každou hru na níže uvedeném seznamu jsme si všimli, na kterých platformách můžete hrát a propojeny s větším pokrytím, pokud chcete jít dále dolů králičí dírou na konkrétním vývojáři nebo hře. Pokud chcete koupit náhlavní soupravu, můžete si také prohlédnout náš nejlepší průvodce náhlavní soupravou VR pro více informací. Zatímco hry PICO 4 jsou k dispozici pouze prostřednictvím mobilní aplikace (iOS a Google Play) nebo v obchodě s in-headset, najdete tituly v tomto seznamu dostupné v obchodě Oculus pro Quest and Rift, Steam a PlayStation Store.

Ale dost řečeno, pojďme spustit náš seznam nejlepších VR her všech dob!

Nejlepší hry VR – hodnocené

25. Unplugged – Air Guitar (PC VR, PICO, PSVR 2, Quest)

24. Příběh rybáře (PC VR, Pico, PSVR, Quest)

23. Co netopýr? (PC VR, PSVR 2, Quest)

22. Dále (PC VR, Quest)

21. Blood & Truth (PSVR)

20. Iron Man VR (PSVR a Quest 2)

19. Jedenáct stolních tenis (PC VR, Pico 4, Quest)

18. Blade and Sorcery (PC VR, Quest 2)

17. Skyrim VR (PC VR, PSVR)

16. Lone Echo (Rift)

15. Žádný muž’s Sky VR (PC VR, PSVR, PSVR 2)

14. WalkAbout Mini Golf (PC VR, Pico, Quest, PSVR 2)

13. Beat Sabre (PC VR, PSVR, Quest – PSVR 2 Plánované)

12. Asgardův hněv (Rift)

11. Resident Evil Village (PSVR 2)

10. Horizont Call of the Mountain (PSVR 2)

9. Resident Evil 4 VR (Quest 2)

8. Boneworks (PC VR)

7. Vertigo 2 (PC VR)

6. Pistolový bič (PC VR, Pico 4, PSVR, PSVR 2, Quest)

5. Demeo (PC VR, Pico 4, PSVR 2, Quest)

4. Superhot VR (PC VR, Pico 4, PSVR, Quest)

3. Astro Bot Rescue Mission (PSVR)

2. The Walking Dead: Saints & Sinners (PC VR, PSVR, Quest)

1. Half-life: Alyx (PC VR)

Aktualizace – 24/24/23: Dokud nespadnete, ze seznamu byly ze seznamu odstraněny Zenith, Příběh černošské čtvrti, Wipeout, RE7 a Ultrawings 2. Iron Man VR, WalkAbout Mini Golf, co je netopýr?, Byly přidány residentské zlé vesnici, Vertigo 2 a Horizon Call of the Mountain.

Aktualizace – 02/09/22: Star Wars: Squadrons, Ghost Giant, Moss, The Room, Gorn a Wallabout byly ze seznamu odstraněny. Byly přidány zeniith, odpojené, ultrawings 2, černošská čtvrť a resident Evil 4.

Tento příspěvek byl původně publikován 15. ledna 2021. Bývalý editor UploadVR Jamie Feltham přispěl k záznamům na tomto seznamu.