Nejlepší hry Warhammer 40K na PC 2023 | PCGamesn, Best Warhammer 40K hry všech dob | Prostor

Nejlepší hry Warhammer 40K všech dob

Máte rádi Warhammer 40 000? Máte rádi Diablo? Pokud je vaše odpověď na obě tyto otázky ano, pak Warhammer 40 000: Inkvizitor – mučedník (Nedostane žádné body v oddělení názvu) je hra pro vás.

Nejlepší hry Warhammer 40K na PC 2023

Císař chrání, ale pouze pokud se ujistíte, že hrajete nejlepší hry Warhammer 40K, které jsme právě tak náhodou měli šikovný seznam.

Publikováno: 9. srpna 2023

Jaké jsou nejlepší hry Warhammer 40K? Zatímco historie licencí společnosti Games Workshop má ojedinělé, ponurá temnota budoucnosti je jedno místo, které společnost neustále experimentovala s ohledem na digitální adaptace.

Pro fanoušky by nemělo být žádným překvapením, že nejlepší hry Warhammer 40K jsou před Eons před věky. Přesto po krátkém kolísavém kouzlu uprostřed konečně dostáváme nějaké slušné digitální adaptace Grimdark adaptací fyzické stolní hry, které se blíží kvalitě těchto klasiků. Odrůda žánru je zde velká věc, protože se také ošetřujeme na vesmírné hry a dokonce i akční adventure RPG hry. Nejsme tu, abychom zdůraznili naše starověké bratry bitvy o 40 000 her z roku – měli čas na slunci. Místo toho chceme zdůraznit nejlepší hry Warhammer 40K, které byly vydány v novějších dobách.

Toto jsou nejlepší hry Warhammer 40K:

 • Warhammer 40 000: Darktide
 • Space Marine
 • Taktika Space Hulk
 • Warhammer 40 000: Gladius – Relics of War
 • Battlefleet Gothic Armada 2
 • Úsvit války
 • Warhammer 40 000: bitevní
 • Warhammer 40 000: Inkvizitor – mučedník
 • Warhammer 40 000: Chaos Gate – Daemonhunter

Nejlepší hry Warhammer 40K - Několik spojenců obklopuje velký Ogryn v zrezivělé budově ve Warhammer 40 000: Darktide

Warhammer 40 000: Darktide

Pokud Splatting potkanů ​​ve hrách Vermintide Warhammer není docela umčení, které jste měli na mysli, budete rádi, že nyní můžete očistit heretiky a mutanty ve jménu boha-císaře v pozdním vyzývači pro některé z Nejlepší PC hry z roku 2022, Warhammer 40 000: Darktide.

Nejnovější hra Fat Shark sleduje téměř stejnou strukturu jako její fantazijní ochutnání zbývajících 4 mrtvých předchůdců, ale zamoří ji s vesmírem Grimdark, kde se koná Warhammer 40K. Takže namísto uživatelů magie máte psykery, které jsou v souladu s osnovou. Současně patří mezi další třídy vybíratelných darktidech fanativ, bývalí veteráni imperiálních strážců a kolosální Ogryns. Pokud tedy hledáte slušnou kooperační hru 40K, může to být pro vás dobrá-ujistěte se, že používáte ty nejlepší tmavé zbraně, když jste u toho.

40K Space Marine Fires na pár Orků, kteří ho účtují ve Warhammer 40 000 herního námořníka

Space Marine

Vydání Space Marine přišlo uprostřed rostoucího humbuku kolem střelců třetích osob díky slavnému výstupu Gears of Wars. Ale když je fráze PR bzučení „Vy jsou obálku “, víte, že jste na krvavý dobrý čas. Toto je jeden ze skrytých drahokamů společnosti Relic, který nabízí překvapivě robustní fantazii mořské mořské mořské mořské mořské síly, kde žijete podle armády jednoho člověka kolem Adeptus Astartes.

Je to také docela chytré v tom, že nechal hráče, který přebírá roli ultramarínského kapitána Tituse, i když je z nejvíce značky Astartes kapitoly. V ponuré temnotě vzdát budoucnosti nejsou žádní dobří, ale ultramariny jsou nejbližší, co dostanete. Byli jsme nadšeni, když jsme se dozvěděli, že Space Marine 2 je na cestě a těšíme se na další objevení.

Space Marine Terminátoři čelí proti tyranidům ve Warhammer 40K Game Space Hulk taktika

Taktika Space Hulk

Historie digitálních adaptací Space Hulk byla přinejmenším skalnatá. Sleduje to design původní stolní hry těsněji a nabízí úhledný zážitek z taktiky založeného na tahu.

Není to dokonalé, ale nelze popřít, že je to nejlepší hra Space Hulk na trhu a skvělá adaptace na stolní hru strategie.

Dalším, který stojí za to zkontrolovat, je Warhammer 40 000: Mechanicus, další taktická hra, která vymění Genestealers pro Necrons a Space Marine Terminátory pro Adeptus Mechanicus – The Grumpy Nerds a IT podporuje Warhammer 40 000 Universe.

Space Marines Deploy in Warhammer 40K Game Gladius

Warhammer 40 000: Gladius – Relics of War

V dlouhé historii věcí, o které nikdo nepožádal, bych řekl, že „civilizace-ale-warhammer-40k“ je na seznamu vysoká. Gladius je hra 4x, která zbavuje diplomacii, obchod a další a udržuje ji zaměřenou na hlavní účel nastavení – válka.

Je to docela dobré. Většina ze seznamu 40K je nyní přítomna prostřednictvím balíčků DLC a všichni mají rozmanitý styl hry, což znamená, že i když vše, co můžete udělat, je bojovat proti sobě, máte alespoň jiný způsob, jak to jít. Nejde jen o boj proti AI nebo lidským soupeřům – raná hra vidí, jak bojujete proti místnímu mimozemské divočině, když se snažíte ovládnout planetu Gladius.

Ork a Eldar Ship Clash in Space in Battlefleet Gothic Armada 2, jeden z nejlepších Warhammer 40 kgames

Battlefleet Gothic Armada 2

Zatímco některé prvky původní hry Battlefleet Gothic Armada byly pravděpodobně lepší, Armada 2 si nárokuje na nejlepší místo, protože získala mnohem více lásky a podpory, přičemž každá významná 40k frakce byla zastoupena během spuštění hry. Armada je inspirovaná (ale nikoli přímý překlad) podle herních workshopů na stolní stolní hře založené.

Existují tři dynamické kampaně, jeden pro tyranidy, jeden pro Necrons a jeden pro Imperium. Existují také některé úhledné prvky perzistence napříč pro jednoho hráče a multiplayeru, kde si můžete vzít stejné lodě v bitvě a nechat je vydělat zkušenosti. Kromě toho má velmi bombastickou auru, díky čemuž je jedna z nejlepších kosmických námořních válečných her na trhu a takticky uspokojující hru s motivem 40 tis.

Space Marines and Orks Clash in Warhammer 40K HRA DAWN OF WAR

Warhammer 40 000: Dawn of War

Nepochyby hry King of Warhammer 40K zůstávají mistrovským dílem Relic v původním úsvitu války. Na základě oceněné společnosti Heroes formát her v reálném čase taktics vám umožňuje zažít viscerální bombastickou akci vzdálené budoucnosti v odvážné taktické akci. Původní vydání představovaly Orks, Space Marines, Chaos Marines a Eldar. V průběhu času expanze přidaly frakce, jako jsou Imperial Guard, T’au, Necrons, Dark Eldar a dokonce i sestry bitvy jako další hratelné závody prostřednictvím expanze.

Zatímco původní hra sledovala pro svou kampaň model lineárních misí společnosti Heroes, pozdější spin-off experimentovali s meta-vrstvami kampaně, s Soulstorm, když vás viděla bojovat o celý systém. Dawn of War dostal dvě pokračování, která se drasticky lišila od originálu, a pokud jsme upřímní, jsou to docela dobré hry, ale my preferujeme první první.

Squad for Space Marine Blood Angels Fire na blížící se skupině tyranidů

Warhammer 40 000: bitevní

Navzdory naší strážné recenzi bitevního autobusu je to na seznamu ze dvou důvodů. Za prvé, mezi nastavením armády založené na bodech, možnostem výstroje a designem založeným na tahu, jedná se o vynikající destilaci stolní hry. Za druhé, pokud máte rádi Space Marines a Space Marine (nahoře) nestačilo, díky tomu se cítíte velmi dobře o oblíbené frakci 40 000 každého.

Bojovat proti Tyranidům na Měsíci obíhajícím domovským světem Angel Blood Angel; I když to není neuvěřitelně zdanění, ponoří vás do zlatých chlapců z Workshopu Power Fantasy of Games Workshopem způsobem, který již dříve řídil úsvitu války. Technické základy této hry jsou solidní, ale potřebuje lepší scénáře a – nakonec – v konečném důsledku – více frakcí, aby se dostaly do vlastní. Naštěstí Necronové dorazili, aby zničili den každého první expanzi frakce Warhammer, a nemůžeme se dočkat, až uvidíme, kdo jiný se objeví.

Inkvizitor se blíží konzoli v temné místnosti, od Warhammer Game Inquisitor - Martyr

Warhammer 40 000: Inkvizitor – mučedník

Co když vezmeš Diablo, ale je to Warhammer 40 000? Inkvizitor-Martyr je drsná a připravená akční RPG, která vás pošle do sektoru Caligari, daleko od milosti císaře a v nouzi potřebné potřebě inkvizitora, aby narovnal věci s dobrým ol ‘Madered Hack-and-Shishing.

Můžete hrát hru sólo nebo kooperaci s až třemi dalšími hráči a existují tři třídy, z nichž si můžete vybrat. K dispozici je také balíčky mikro-DLC v bojové barge, které nabízejí další mise a další věci, které vás udržují pobavení. Tyto drobné expanze podporují všechny bezplatné inkvizitor aktualizací obsahu – Martyr měl od svého vydání v roce 2018 a celkově je osvěžující odklon od druhů her Warhammer, které obvykle získáváme.

Šedí rytíři čelí proti hrůze Nurgle ve Warhammer 40K Chaos Gate Daemonhunter

Warhammer 40 000: Chaos Gate – Daemonhunters

Překvapivě zábavná strategická hra založená na tahu založená na jedné z nejvíce humorových kapitol 40K se jedná o taktickou hru podobnou XCOM, kde se malá skupina neustále převyšovaných šedých rytířů přijímá na nekonečný příliv Nurgle.

Největší silné stránky Daemonhunters však nepocházejí z jeho uspokojivých rozhraní pro správu nebo chaotických taktických bitvá hra. Jak ukazuje naše Chaos Gate – Daemonhunters Review, existuje několik drsných okrajů, které se vyžehnou, ale toto je překvapivě dobrá hra Warhammer 40K, která na tomto seznamu zaznamenává snadné místo.

To jsou nejlepší hry Warhammer 40K na PC. Na obzoru jsou více vzrušujících projektů, takže si představujeme, že se na tomto seznamu může objevit více tváří. Mezitím se podívejte na několik vynikajících manažerských her, pokud plánujete méně násilných snah.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Nejlepší hry Warhammer 40K všech dob

Dostat se do Warhammer může být drahý a skličující, takže není divu, že videohry založené na IP vzlétly. Zde jsou nejlepší vydání hry Warhammer 40K.

Image Warhammer 40K. Ukazuje kosmický námořní klečení drží se na řetězu

(Image Credit: Workshop hry)

 • 10. Darktide
 • 9. Space Hulk: Taktika
 • 8. Battleshector
 • 7. Gladius – Relics of War
 • 6. Battlefleet Gothic: Armada 2
 • 5. Mechanicus
 • 4. Chaos Gate – Daemonhunters
 • 3. Dawn of War II
 • 2. Space Marine
 • 1. Úsvit války

Hry Workshop’s Warhammer 40K je nejoblíbenější miniaturní válečná hra na světě a jeho gotické prostředí sci -fi – mnohem jedinečnější než Warhammer Fantasy’s – za to je velmi zodpovědný. Není divu, že je to také vychováváno tuny videoher po celá desetiletí.

40k modely jsou obvykle nádherné a jeho stolní vlastnosti jsou lákavé pro kohokoli, kdo je ochotný se naučit lana, ale jeho vesmír se postupně stal atraktivním také sám o sobě také atraktivní. Ve vzdálené budoucnosti je dogmatická lidská civilizace pod obléháním ze všech stran, bojuje s armádami nepřátelských mimozemšťanů a děsivé nadpřirozené síly. Je to velké a odvážné ve stejné míře a navzdory mnoha franšízům, které je v průběhu let ovlivněno, není nic podobného.

Mnoho fanoušků Warhammer je obeznámeno s velkým tělem románů 40K, ale to byly videohry, které skutečně začaly postupovat na brzy na Warhammer Diehards. Nerovnoměrné interaktivní možnosti média umožnily IP vzkvétat tradiční i nečekaně. S Warhammer 40K: Boltgun’s Bezprostřední vydání jsme si mysleli, že teď bude vhodný čas se ohlédnout zpět na nejlepší hry Warhammer 40K z celé roky.

Pokud hledáte další specifické herní výběry, možná budete chtít prohlédnout náš seznam nejlepších her pro průzkum vesmíru nebo možná všeho vymyšlený seznam nejlepších kosmických hororových her. A pokud se chcete dostat do Warhammer 40K, ale nevíte, jak snížit náklady, dostaneme vás na některé doporučení, jak ušetřit peníze na Warhammer 40K také. Pro císaře!

10. Warhammer 40K: Darktide

Warhammer 40K se opravdu hodí střelcům z první osoby plné kulky a krve a jsme překvapeni, že herní workshop tento žánr neprozkoumal častěji, ale dostáváme se tam. Darktide byl spuštěn teprve před několika měsíci a již to způsobilo silný dojem, navzdory celkovému nedostatku polštiny, který se opravuje, když mluvíme.

Klíčem je zde, že Fatsharkův přirozený talent pro punchy a brutální boj je tam, který se přivezl ze dvou Warhammer: Vermintide hry, které předtím vytvořili. Darktide sleduje vodotěsné čtyřčlenné kooperační vzorec FPS, který byl popularizován Valve Left 4 Dead v den, takže víte, do čeho se dostáváte. Jen se ujistěte, že váš počítač je na stejné úrovni nebo počkejte na (zpožděné) vydání Xbox pro (zpožděné).

9. Space Hulk: Taktika

 • Platformy: PC, PS4, Xbox One
 • Vývojář: Cyanide Studio

2018 nám přinesl docela solidní adaptaci deskové hry v stolních miniaturách. Toto je hra dvou hráčů versus, která destiluje Warhammer 40k do levnějšího, rychlejšího a přísnějšího zážitku zasazeného do opuštěných kosmických lodí a dalších kusů kosmického haraburdí plovoucího plovoucího Adrifta a projíždí tyranidy.

Hra obsahuje dvě kampaně pro jednoho hráče, konkurenční multiplayer a režim potyčky. Navíc zabalí působivý tvůrce map, který umožňuje hráčům vařit a sdílet své vlastní mapy. Jen si uvědomte, že tento je velmi trestné.

8. Warhammer 40K: Battlesektor

 • Platformy: PC, PS4, Xbox One/Series X/S
 • Vývojář: Černé laboratorní hry

Battleshector je další nedávné 40k hry, která letěla pod radar. Hráči i fanoušci veteráni i fanoušci však ocenili taktiku založenou na tahu ve větším měřítku než obvykle, což má za následek pomalejší a více meditativní přístup.

Design mise může být často monotónní, ale hraní hry a systémy, které všechno leží dohromady, fungují natolik dobře, aby dosáhli jedné z nejlepších digitálních reprezentací miniaturní válečné hry kolem. Rádi bychom viděli větší a lepší pokračování tohoto.

7. Warhammer 40K: Gladius – Relics of War

Gladius – Relics of War mísí Warhammer 40K a 4x (Prozkoumejte, rozbalit, vykořisťovat, vyhladit) systémy. Na papíře to zní jako zápas vyrobený v nebi a do značné míry se podaří dělat civilizaci Sid Meiera, ale 40k. Pokud to zní atraktivní, dejte mu spravedlivé chvění.

Zatímco jeho starší 4x bratři jsou mnohem návykovější, Gladiusův rychlejší povaha a silný závazek vůči vesmíru 40K (diplomacie není možnost) z něj činit podivně relaxační-a nepřekvapivě tmav.

6. Battlefleet Gothic: Armada 2

Pokud máte rádi kosmické lodě (což je pravděpodobné, pokud jste vášnivý čtenář našeho webu) a taktiku v reálném čase ve vašich hrách, pak Battlefield Gothic: Armada 2 je bezpečná sázka. Přizpůsobuje stejnojmennou válku 40K miniaturní válečni.

Tento obsahuje tři narativní kampaně a 12 hratelných frakcí, s možností provádět také kooperační multiplayer. I když nejste ve vesmíru Warhammer 40K dobře zběhlí.

5. Warhammer 40K: Mechanicus

 • Platformy: PC, MacOS, Linux, Android, PS4, Xbox One, Nintendo Switch
 • Vývojář: Bulwark Studios

Mechanicus je další obrazová videohra, která sleduje velmi specifickou frakci lidského imperia. Tentokrát je to všechno o Adeptus Mechanicus, skupině kyberneticky vylepšených kněží válečníků. To zní rad, a slibujeme, že hra je také rad.

Je to také jeden z mála titulů založených na tahu, které se blíží k zjevné inspiraci XCOM, takže by to mohlo být jednodušší doporučení pro hráče, kteří hledají tento konkrétní pohled na taktické bitvy. Na vrcholu solidní hry jsou flexibilní přizpůsobení a pozoruhodné budování světového stavu.

4. Warhammer 40K: Chaos Gate – Daemonhunters

Warhammer 40K: Chaos Gate – Daemonhunters byl propuštěn v roce 2022, ale mezi fanoušky se již stal oblíbeným díky svému silnému zaměření na šedé rytíře, kapitolu kosmických mariňáků složených z psychiky Chaos.

Daemonhunters je strategická hra založená na turn založená na tahu, která dělá mnohem víc než jen replikovat XCOM s kosmickou mariňáky; je to do značné míry neodpustitelné a klamně hluboké. Audiovizuální prezentace je také prvotřídní, takže (občas) je zdánlivě nemožné bitvy, aby sledovali přehrávání.

3. Warhammer 40K: Dawn of War II

 • Platformy: PC, MacOS, Linux
 • Vývojáři: Relic Entertainment

Dawn of War Diehards nikdy plně nepřijal Dawn of War II. Nelze popřít, že se upevnil jako pokračování, které může stát samo o sobě díky těžšímu zaměření na prvky RPG.

Dawn of War II obdržel dva hlavní expanzní balíčky plus velké množství DLC, které tuto zkušenost zakončilo, nakonec zrušila stížnosti na odstranění prvku budování základny a opakování nalezených v některých misích kampaně. Pokud jste vyčerpali první možnosti Dawn of War, dejte své první pokračování šanci. Nemluvíme o třetí.

2. Warhammer 40K: Space Marine

 • Platformy: PC, PS3, Xbox 360
 • Vývojář: Relic Entertainment

S Space Marine 2 plánovaným k vydání koncem tohoto roku nikdy nebyl lepší čas hrát (nebo přehrávat) originál 2011, zejména po upgradu bezplatného výročí, který se dostal na PC v roce 2021.

Ještě před oznámením pokračování měl Space Marine vždy mnoho fanoušků. To bylo z dobrého důvodu, protože to dokonale představuje brutalitu kosmického mariňáka zblízka a osobní prostřednictvím pohledu třetí osoby a viscerálním bojem na dálku a na dálku. Někteří z největších nepřátel Impéria jsou v tomto uváděny těžce a spiknutí je snadno sledovatelné, takže je to pěkný vstupní bod pro nováčky.

1. Warhammer 40K: Dawn of War

40k fanoušci a veteráni strategie v reálném čase souhlasí s tím, že původní válečná válka je jednou z nejlepších PC her, kdy bylo časy. Relic Entertainment jednou popraskala kód a doručila all-časovač, který je přístupný i jedinečný. Dokonale přizpůsobuje mnoho miniaturních her a nuancí jejího vesmíru do moderní klasiky, která přibila aspekt budování základny a neúprosný boj napříč pustými scénáři.

Kromě toho, úsvita válečných velkolepých příběhových kampaní, solidní seznam jednotek pro všechny frakce a možnost přizpůsobit barvy armád plus základní estetiku. A protože to byl masivní komerční zásah, obdržel tři robustní expanzní balíčky, které doporučujeme 100%. Konkrétněji se druhá expanze, Dark Crusade, která se dodnes cítí jako vysoký bod pro žánr RTS.

Připojte se k našim vesmírným fórům, abyste udrželi mluvení prostoru na nejnovějších misích, noční obloze a dalších! A pokud máte tip zpravodajství, oprava nebo komentář, dejte nám vědět na adrese: community@vesmír.com.

Získejte prostor.com zpravodaj

Breaking Space News, nejnovější aktualizace o zahájení rakety, akcí Skywatchingu a další!

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Fran Ruiz

Fran Ruiz je náš rezidentní chlapík Star Wars. Jeho hlad po filmech a televizních seriálech je spojen pouze s jeho láskou k videohrám. Dostal BA anglických studií se zaměřením na anglickou literaturu, z University of Malaga, ve Španělsku, stejně jako magisterský titul v oboru angličtiny, vícejazyčná a mezikulturní komunikace. Na vrcholu psaní funkcí a dalších dlouhodobých článků pro prostor.com od roku 2021 je častým spolupracovníkem VG247 a dalších herních webů. Působí také jako přidružený editor ve společnosti Star Wars News Net a její sesterské stránky, Movie News Net.

8 nejlepších videoher, které vás dostanou do Warhammer 40K

Několik kosmických mariňáků se postaví vedle sebe jako skupina ve Warhammer 40K: Chaos Gate - Daemonhunters

Pokud si něco koupíte z polygonového odkazu, může Vox Media vydělat provizi. Viz naše prohlášení o etice.

Sdílejte tento příběh

 • Sdílejte to na Facebooku
 • Sdílejte to na Twitteru

Podíl Všechny možnosti sdílení pro: 8 nejlepších videoher, které vás dostanou do Warhammer 40K

Tento příběh je součástí skupiny nazvaných příběhů Co hrát

Mnoho her je obrovských. Ostatní jsou nekonečné. Někteří jsou tak vzrušující, že spolknou naše zpravodajské kanály celé. To je místo, kde přichází Polygon, ve kterém hraje: Curate to nejlepší, nejinovativnější a nejzajímavější hry na každé platformě, takže můžete strávit méně času hledáním a více času hraním.

Bylo by podhodnocením říci, že Warhammer 40 000 má okamžik.

Henry Cavill, oblíbený blbeček celebrit, se odstěhoval od svých rolí jako Superman a Geralt z Rivie a ke spolupráci s Amazonem na sérii se sídlem v jeho milovaném Warhammer 40K vesmíru. Uvedl, že vesmír také prochází dramatickým posunem ve stavu tradice, protože příběh se obrací do strany přes knihy, videohry, stolní hry a generál Fandom. Herní workshop, tvůrce Warhammer 40K, konečně také podniká kroky ke změně částí franšízové ​​tradice, které přilákaly nenávistné skupiny ve své komunitě.

Nyní tedy může být ten nejlepší čas na to, abyste si ponořili prsty na nohou (nebo potápěli) do obrovského, složitého, zastrašujícího sci-fi vesmíru. Je to ponuré, neexistují žádní dobří kluci a existují tito chlapi zvaní kosmické mariňáky, kteří nesou kulomety, které střílí rakety, a lidé je deifují jako bohové. Není to nejšťastnější místo. Démoni, orky a mimozemšťané všech odrůd oplývají. V mnoha ohledech je lidstvo mezi nejhorší ze všech bojujících frakcí. Od stolního do obrazovky je to často ponurá aféra.

Je to však zábavné prostředí pro hraní her, protože World Games Workshop se vytvořil dobře pro stolní i videohry, od válek bojovaných v nepředstavitelných měřítcích až po potyčky tváří v tvář. Je zde naprosto obrovská řada her od nesčetných koutů a legánů 40K vesmíru, a pokud jsou v posledních letech důkaz, jejich šíření nevykazuje žádné známky zpomalení. (Pokud nepočítáte náhlé odstranění Legacy of Dorn: Herald of Oblivion a Warhammer 40 000: Regicid Z digitálních trhů. Obě tyto hry rozhodly.) Zde jsou nejlepší z parta, kterou můžete hrát dnes.

Space Hulk: Deathwing Enhanced Edition

Několik mariňáků z kapitoly Dark Angels Fire na Tyranids v matně osvětlené katedrále ve Space Hulk: Deathwing Enhanced Edition

Space Hulk: Deathwing je střelec na přežití první osoby, který byl vydán v roce 2016. Vy a AI (nebo živý hráč) ovládáte skupinu Terminator Marines of the Dark Angels Chapter, když prozkoumávají ne tak, aby se srážené kosmické hromady (obrovské opuštěné kosmické nádoby často zkroutily osnovou, říše nereálnosti) hledající artefakty). Od obrovských prostorů po bludiště podobné chodby budete bojovat s Bolterem a Blade přes hordy tyranidských genestealerů, kteří se uchýlili do vesmírného hulku. V žádném případě to není dokonalá hra Warhammer 40 000, ale je to střelec z první osoby s zbraněmi na zápěstí a řetězy, takže je to stále roztržení (často doslova) dobrý čas.

Space Hulk: Deathwing Enhanced Edition je k dispozici na PlayStation 4, PlayStation 5 a Windows PC.

Warhammer 40 000: Inkvizitor – mučedník

Vesmírná námořní boje z pohledu shora dolů ve Warhammer 40K: Inquisitor - Martyr

Máte rádi Warhammer 40 000? Máte rádi Diablo? Pokud je vaše odpověď na obě tyto otázky ano, pak Warhammer 40 000: Inkvizitor – mučedník (Nedostane žádné body v oddělení názvu) je hra pro vás.

Tato hra z roku 2018 vás staví do role císařského inkvizitora (jako je ozbrojený, galaktický super kněz), když bojujete přes vesmír známým akčním-RPG módy. Je to diablo jako skrz a skrz, s kořistí a hloubkovým budováním postav. Je pravda, že je to trochu chaotický – závady, špatné mikrotransy, zapomenutelný příběh a nudná koncová hra Hold Warhammer 40 000: Inkvizitor – mučedník zpět z toho, že jste opravdu zvláštní. Ale přesto je to stále vzrušující doba a hodí se do vrásek, která mu pomáhá vyniknout od jiných ARPGS: jeho krycího systému. Systém krycího systému se zaměřením na boj, zejména s určitými třídami, pomáhá umožnit taktičtější zážitek z taktického rozsahu. Funguje to lépe, než si myslíte, a povede to k některým skutečně nezapomenutelným setkáním ARPG.

Warhammer 40 000: Intervistor – Martyr je k dispozici na PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One, a Xbox Series X.

Warhammer 40 000: Chaos Gate

Space Marine zasadí vlajku jeho kapitoly ve Warhammer 40,00: Chaos Gate z roku 1998

Pamatujte na 90. let? Surge, Sam Goody a Warhammer 40 000 třetí vydání. To byl svět, do kterého Warhammer 40 000: Chaos Gate byl propuštěn v roce 1998. A naštěstí je stále k dispozici přes Gog. A co víc, existuje dokonce nově vydaný kvazi-sequel/druh remake hry a je to fantastické (ale dost podobné v designu, že jsme nechtěli zahrnout oba.)

Je to klasická strategická hra založená na tahu s některými lehkými prvky RPG, kde hrajete jako vždy ctihodné ultramariny Ultramar (nejsou nejkreativnější parta), protože vedou válku proti démonickému lordu. S více scénáři, tvůrcem vlastního mise, nadčasovým uměleckým stylem a schopností umožnit hráčům velící vesmírné mariňáky i vozidla způsobem, který přináší klasickou stolní válečnou hru do násilného života, Warhammer 40 000: Chaos Gate je klasika z nějakého důvodu. A naštěstí to stále drží. I když to může být trochu zvláštní kolem okrajů, tato hra je dnes stejně zábavná jako to, když byla spuštěna. Také opravdu nemůžu říct dost o stylu umění a o tom, jak moc to správně evokuje, aby se pociťoval velkolepý a hyper-gotic warhammer 40 000. Je zde dokonce artefakt hereze před Horus, který je třeba hledat!

Warhammer 40 000: Chaos Gate – Daemonhunters Review: Gothic XCOM Strategie

Warhammer 40 000: Chaos Gate je k dispozici na Windows PC přes GOG.

Battlefleet Gothic: Armada 2

Fleet lodí v Battlefield Gothic: Armada 2

Tindalos Interactive’s Battlefleet Gothic: Armada 2 je jednou z nejlepších adaptací videoher 40 000 stolní hry Warhammer. Battlefleet Gothic, stolní hra, je zaměřena na velké lodní bitvy ve vesmíru, které jsou v mnoha ohledech stejně jako ty v námořní bitevní hře. Battlefleet Gothic: Armada 2 nakloní se do toho ve všech směrech.

Je to pomalá hra, ve které je často nutné myslet na tři kroky dopředu. Strategie Strategie v reálném čase povaha boje proti lodi, umístění a celkové války je nekonečně prospěšné, i když prohrajete. Nikdy se však necítí nespravedlivé – pokud se přiblížíte k Broadside nepřátelské lodi a oni se na vás otevřou, než na ně budete moci vystřelit, pak způsobíte poškození. Což všechno říká: Správné plánování a taktika se vyplatí. A Battlefleet Gothic: Armada 2Zvukový design a balení je bombastický, děsivý, bezútěšný a přehnaný, ve způsobu, jakým by mohla být hra 40 000.

Battlefleet Gothic: Armada 2 je k dispozici na PC.

Warhammer 40 000: Darktide

ZEALOT: Kazatel vystřelí plamenomet do davu chaosu zkomplikovaných občanů Tertium Hive in Warhammer 40K: Darktide

Zleva 4 mrtvé arikey jsou v těchto dnech desetník tucet, ale jen málo vývojářů si na subgenru udělalo značku, jako má Fatshark. 2018 Action-RPG Warhammer: Vermintide 2 Ikonická kooperativní akce transplantovaného Valve do prostředí Warhammer Fantasy, ve kterém se bojové a postavové třídy spojily v „snadno se naučitelném, obtížně zvládnutelném“ druhu smyčky. Totéž platí pro vpád studia do světa Warhammer 40k.

Darktide Hraje hráče do střev průmyslového města, které musí bojovat ven, znovu a znovu, s plamenometry, brokovnicemi, laserovými puškami a granátovými launcher. Fatshark stále vydává DarktideZastřešující systémy progrese a rozmanitost mise není zdaleka tak robustní jako Vermintide 2Je v roce 2023. Ale hra je na pekle začátku. —Mike Mahardy

Warhammer 40 000: Darktide je k dispozici na Windows PC.

Space Hulk: Taktika

Space Marines bojuje po chodbě zaplavené tyranidy ve Space Hulku: taktika

Space Hulk je jednou z nejslavnějších a milovaných Warhammer 40 000 stolních her. Bohužel nejnovější vydání – čtvrté vydání – je víceméně z tisku, těžko najít a vždy předražené.

Naštěstí, Space Hulk: Taktika existuje. Je to šokující věrná a láskyplně podrobná adaptace deskové hry. Rovněž přidává svou vlastní chuť prostřednictvím systému karet, který umožňuje použít další schopnosti, a propůjčujete ještě větší hloubku přizpůsobení týmu. Příběh, i když se na bošu může hrát očima krevních andělů Terminátor Space Marines nebo Genestealers, a každé setkání založené na tahu je stísněné, neuvěřitelně napjaté a stále obtížnější způsobem, který se pro hráče nikdy necítí nespravedlivý. V nominální hodnotě se to zdá být jednoduché. Ale tato jednoduchost je hloubka a přesvědčivá strategická smyčka. Pokud jste jako většina z nás venku a nemáte deskovou hru Space Hulk, pak Space Hulk: Taktika je nejlepší nejlepší věc.

Space Hulk: Taktika je k dispozici na PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One a Xbox Series x.

Warhammer 40 000: Dawn of War 2

Rockets oblouk směrem k jejich nepřátelům na bojišti ve Warhammer 40 000: Dawn of War 2

Absolutní klasika. Strategie Strategie Relic z roku 2009 mistrovské dílo, Dawn of War 2, Zabírá jedinečný přístup k klasickému hraní RTS, zejména ve své hlavní kampani, ve které ovládáte malobu mariňáků Blood Angels Marines na rozdíl od celé armády. Dawn of War 2 Také obsahuje překvapivě přesvědčivý, i když trochu rote, Warhammer 40 000 Story.

Je také vybaven diablo-jako kořistní systém, který dává hráčům možnost vybavit jejich kosmické námořní čety různými brněními a předměty. A právě to je tento systém Dawn of War 2 Cítíte se nejvíce v souladu s Warhammer 40 000 stolní hra. Jedním z nejpřesvědčivějších aspektů zdrojového materiálu je přizpůsobení, personalizace, vybavení a malování miniatur. Dawn of War 2Systém kořisti a přizpůsobení skupiny nabízí chuť. Přesto, stolní hra, která se nejvíce podobá Warhammer 40 000: Kill Team.

Potyčky, které jsou malé na střední měřítko, které jsou intenzivní, hlasité a neuvěřitelně brutální make-up Zabijte tým a Dawn of War 2. Zrakní linie, kryt, linie ohně, typy zbraní a načítání všech přidávají k diktování vítězství nebo porážky. Také přidávají nekonečnou, opakovatelnou zábavu. Ať už jste v jednom hráči, kampaních DLC nebo spuštěním multiplayeru PVP, Dawn of War 2 nezestárne. Existuje důvod, proč je stále populární a že většina fanoušků Warhammer 40 000 má z této hry mnoho nezapomenutelných válečných příběhů. Vím, že ano.

Warhammer 40 000: Dawn of War 2 je k dispozici na Linux, Mac a Windows PC.

Warhammer 40 000: Space Marine

Kapitán Titus Fire na Orks in Warhammer 40 000: Space Marine

Ach ano. Střelec třetí osoby z roku 2011, který nám dal kapitána Tituse, a hru, jejíž pokračování jsme čekali více než deset let. A konečně jeden dostáváme! Za mé peníze, relikvie Warhammer 40 000: Space Marine je nejlepší hra Warhammer 40 000.

Střelec třetí osoby a výtržník bez krycího systému, Space Marine je cvičení v velkolepém násilí. Space Marines jsou císařovými anděly války, takže nepotřebují krycí systém; Power brnění Ceramite je dost. Ovládání kapitána Tituse z Ultramarines (The Blue Boring Guys, Sorry Ultramarines hráči), hráči cestují po světě kovárny v úchopech Ork Planetary Siege. Combat je punchy a přehnaný a Titus je jedinečný kosmický námořník v tom smyslu, že se drží nějaký aspekty jeho bývalého lidstva. Tím se testuje, když hra vstupuje do svého třetího aktu a vznikají nové hrozby; Všechno to končí na pekelném útesu. A Konečně, Vypadá to, že v nedávném oznámeném příběhu uvidíme zbytek příběhu kapitána Tituse Space Marine 2.

Zatímco režim příběhu Warhammer 40 000: Space Marine je neuvěřitelně nezapomenutelný, multiplayer byl absolutním výbuchem na svém vrcholu. Space Marine Customer v sadě pro více hráčů hry byl neuvěřitelně podrobný a robustní, herní smyčka se dobře spárovala s režimy PvP a po spuštění dokonce přidaly neuvěřitelně zábavný režim přežití. Hraje nejlépe na PC, protože stále existuje okrajově aktivní komunita pro více hráčů. Nakonec je to hra, která vám umožní ovládat kosmický námořník na vrcholu jeho moci. Ovládáte pobřeží, řetězy, pistole Bolt a blesky. Co víc byste mohli chtít?

Warhammer 40 000: Space Marine je k dispozici na PlayStation 3, Windows PC a Xbox 360.