Nejlepší říše: Total War Mods | PCGamesn, 45 nejlepších totálních válečných říších modů z roku 2023 (ke stažení)

45 Nejlepší Total War Empire Mods z roku 2023 (ke stažení)

V tuto chvíli vám naznačují některé z nejlepších modů Total War Empire Mods z roku 2023, abyste zvýšili hratelnost svými novými interakcemi a jsou:

Nejlepší říše: Total War Mods

Pěchotní jednotky v palebné linii v říši Total War Mod Darthmod

Pojďme se podívat na nějakou říši: Total War Mods. Nyní je starší než deset let a Empire nebyla nikdy nejoblíbenější válečnou hrou, takže scéna je docela zralá a v některých ohledech řídká. To neznamená, že neexistují nějaké vynikající rozhodnutí, s nimiž by se mohla vynořit zážitek z vanilky, z nichž některé jsou dodnes udržovány dodnes.

Empire: Total War zahájila moderní éru pro sérii s lesklou novou 3D grafikou, novým aktualizovaným motorem a pokročilým časovým obdobím stanoveným během věku kolonizace a skutečně „globálním“ nastavením. Mnozí si to stále laskavě pamatují, i když to byl trochu technický nepořádek při spuštění a je často přehlížen pro svého cílenějšího bratrance v Napoleonu: Total War.

Empire: Total War byla také první totální válečná hra, která představila taktický námořní boj, něco, co je považováno za jeden z lepších aspektů hry. I když je tu spousta modů, které to vylepšují, nebo to opravte, jen málokdo se tvrdě podívá na námořní boj, takže budete rádi, když víte, že existuje jedna věc, o kterou se nemusíte starat.

Empire: Total War Mods

Zde jsou nejlepší mody pro Total War: Empire:

  • Darthmod Empire
  • Americká občanská válka: Bratři vs. Bratři
  • Imperial Splendor
  • Menší frakce pomsta
  • Další jednotky Mod – Empire

Velká hmota pěchoty v naprosté válce v říši

Darthmod Empire

Pokud jde o totální válečný moding. Toto je tým, který by se nakonec přesunul a vytvořil vlastní studio s názvem Game Labs, ale začali vyrábět několik vynikajících modů pro historické totální válečné hry, jako jsou Empire a Napoleon. Není tedy žádným překvapením, že jejich říše: Total War Mod je na vrcholu seznamu stahování, které byste měli zkontrolovat.

Částka Darthmod změny je ohromující-od vylepšení bitevních a kampaní AI po skutečnost, že nyní můžete mít v bitvě až 40 jednotek na stranu … to je nutnost, pokud se snažíte dát Empire’s Trouble Vanilla zážitek a supercharge.

Konfederační vojáci obsluhují pevnost v říši Total War Mod Americká občanská válka

Americká občanská válka: Bratři vs. Bratři

Vanilla Empire: Total War Experience se více zaměřuje spíše na americkou válku za nezávislost než na občanskou válku, ačkoli se časový období technicky táhne až do konce 18. století. Přesto pro ty, kteří chtějí více specializovanější zážitek ACW, tento mod nabízí kompletní přepracování, které vám umožní vést buď unii nebo Konfederaci.

Existuje strategická vrstva, spolu se stovkami historicky přesných generálů a jednotek. Můžete také nastavit jednotlivé bitvy v offline potyčce a online multiplayer.

Švédsko

Imperial Splendor

Tento mod je pozoruhodný, nejen pro další úroveň detailů, kterou dává Británii, Francii, Španělsku a dalším aspektům hry, ale také proto, že se jedná o mod, na které se stále pracuje právě teď.

Nemá pověst ani rozsah Darthmodu, ale je to stále vynikající způsob, jak zabíjet vanilkový zážitek a přidat do některých populárních aspektů spoustu hloubky a podrobností.

Mapa kampaně v Empire Total War, pohledu na Itálii

Menší frakce pomsta

Tento mod se pokouší dát drobné frakce Empire’s Nastavení nějaké lásky. Celková válka během této éry nevěnovala tolik pozornosti menším frakcím přítomným během nastavení hry, místo toho soustředila čas a úsilí do zjevných a/nebo populárních možností. I když se to postupem času zlepšilo, starší hry jako Empire se na místech stále mohou cítit trochu řídké.

Drobné frakce odemknou všechny herce hry, abyste si s nimi mohli hrát, a pokouší se posílit své seznamy novými jednotkami. Můžete dokonce hrát jako piráti! Rozhodně jeden pro přepínání věcí, když se nudíte obvyklým podezřelým, jako je Británie, Francie nebo Rusko.

Kavalérie se nabije nějaké uprchlé pěchoty, zvednuté Sabre

Další jednotky Mod – Empire

Někdy to ve skutečnosti není o hře kampaně – v té době byla grafika Empire špičková pro celkovou válečnou vstup a bitvy náhodné potyčky (proti AI nebo online) byly stejně zábavné jako hraní kampaně – stále jste měli vše Pěkné jednotky, na které se můžete podívat.

Pokud nejste rozrušeni o mechanice kampaně nebo generálních opravách, tak co MOD, který místo toho přidá více než 90 nových jednotek? Další jednotky Mod to dělá právě a má několik variant, které pracují s některými z výše uvedených populárních modů, jako jsou Darthmod a Imperial Splendor.

Příbuzný: Nejlepší válečné hry na PC

Existují i ​​jiné mody, ale vzhledem k věku modové scény jsme ještě neměli čas, abychom skutečně rozložili, které z nich jsou stále podporovány a které mají dostatek obsahu, aby se stálo za to zkontrolovat. Tuto příručku můžeme aktualizovat, když se dozvíme více.

Joe Robinson Strategy Games Aricionado Joe byl dříve editorem Wargamer a napsal pro RPS. Užívá si všechny hry Paradox, zejména Hearts of Iron 4, Total War: Warhammer, Halo a dlouhé procházky na pláži.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.

45 + Nejlepší Total War Empire Mods of 2023 (ke stažení)

Nejlepší mody Total War Empire Mods

Níže uvedený článek navrhuje některé vynikající a improvizované říše Total War Mods. Vypráví o všech dodatcích a popisech modulů. Přečtěte si prosím níže uvedený článek a projděte si všechny navrhované a dané úpravy, abyste jim lépe porozuměli. Stáhněte si nejvhodnější pro vaši hru. Hodně štěstí, velitel.

Obsah

The Empire Total War Mods

V určitém okamžiku jsme milovali Empire, ale kvůli strašlivé online komunitě to ze seznamu šlo dolů. Ale jak jste také viděli, hra se vrací zpět. Takže, jako vždy, dali jsme Empire další výstřel a existovaly několik fantastických modů, které jsme přišli. Článek vám dává krátký o různých modulech, které jsou součástí říše a jsou nejlepší pro vylepšení hry. Totální válečná hra je většinou slavná mezi dospívajícími, což je asi 18. století boje, radikální myšlenky a vojenský pokrok.

The Empire Total War Mods učiní váš den s různými a jedinečnými interakcemi, což vám pomůže dobýt svět ve hře, samozřejmě, samozřejmě! Nečekejte déle a skočte přímo do úprav. Přečtěte si níže uvedený seznam modulů a vyberte sadu modů ke stažení.

45 + Nejlepší Total War Empire Mods of (Download)

Mody Total War Empire of 2023

V tuto chvíli vám naznačují některé z nejlepších modů Total War Empire Mods z roku 2023, abyste zvýšili hratelnost svými novými interakcemi a jsou:

Projekt císařského ničitele

Tento projekt torpédoborců přidává nové regiony ke hře a dobytí. Modul přidává více oživených oblastí na mapě světa, aby vypadal jedinečnější a vzrušující. Nové jednotky přidané v úpravě mohou být zábavnější a zábavnější.

Pluky americké revoluce:

Jak název napovídá, tato konkrétní úprava přidává nové jednotky podobné moditě americké revoluce. Skládá se z amerických i britských subjektů; Mohli byste být svědky střetu mezi těmito mocnými klany.

Kolonialismus 1600 nl

Tato modifikace funguje jako stroj času, protože vás zavede zpět do 17. století, což byly dny čerstvě zahájené kolonizace na světě. S tímto modulem byste se mohli stát válečníkem s nejpřesvědčivějšími koloniálními mocnostmi. Skládá se také z historických změn na mapě světa se přidanými starými náboženstvími a zvyky.

Empire Chaos Mode

Tento modul přinese vašemu vnitřnímu válečníkovi život, protože je více nekorikální a energicky zhoršuje chaos hry. Vojáci by byli dostatečně robustní s granáty a malty, které jsou výlučně destruktivní. Mohlo by to způsobit naprosté šílenství, dokud nezačnete kampaň, protože ji mnozí považují za nudné. Mít celkový výbuch, doslova, s tímto modem.

NEC Pluribus Impar

Nec Pluribus Impar zobrazuje francouzské vojáky. Přidává novou jednotku, která bojovala o Francii v sedmileté válce. Rovněž umožňuje lepší přechody a hry, na rozdíl od vanilkové hry. Celkově by to přidalo pouze francouzské armády. Popadněte tento modul hned, pokud jste byli fanouškem francouzské revoluce.

Žádné protektoráty mod

Pokud jste tuto hru hráli, možná budete vědět o jurisdikcích, které vám umožní kontrolu nad vaším výběrem kolonizačního světa. S tímto modulem byste mohli mít plnou moc ve svých koloniích a vaši američtí vojáci mohli nyní dosáhnout svobody z Británie. Ukazuje vám lepší svět a do hry přidává imperialismus.

Osmanská generální oprava mod

Tato modifikace je modul oprava, protože má mnoho pozitiv přispívat ke hře. Opravuje osmanskou frakci a nejen to, přidává nové skvělé funkce, které vylepšují bojový systém. Také improvizuje brnění, srážky, únavu, morálku a kvalitu námořní bitvy. Jedná se o drobné změny, které přinášejí dlouhý příběh o úspěchu.

MOD velikosti jednotky

Je považován za jeden z nejlepších modulů všech dob, protože zvyšuje velikost jednotky vojáků ze 120 na 400. Hra je dobře známá svými filmovými epickými scénami, kde dvě velká vojáci bojují, který stojí za to zapamatovat. Popadněte ruce při této úpravě, abyste se přihlásili k svědkům nejlepších bitvy na zemi říše.

Správná říše, Terra Incognita: Obsahuje také některá vylepšení a nově přidané jednotky do hry.

Victoria

Tato úprava vám přináší více aktualizací v jednotkách, armádách a regionech, konkrétně období, které se pohybuje mezi druhou částí 19. století až do první světové války. Tento mod stále získává aktualizace a má nejlepší hry a interakce. Popadněte ruce na tento krásný válečný modul Victoria Total War, což je pro tvůrce více než mod, protože to trvalo čtyři roky.

Nejlepší impérium Total War Mods of 2023

Práva člověka

Nyní si přečtěte to nejlepší ze všech modů Total War Empire of 2023. Existují

Tento modul musí být nejrealističtějšími mody hry. Skládá se z nového zvuku, lepší hry, více rozmanitosti, lepších vlajek, nových jednotek, realistické krve, improvizovaného kouře atd. Přidává také více historických událostí a hráči nemají jinou možnost, než aby si tuto úpravu stáhli.

Imperial Splendor

Není to moc oprava, ale stále hodně přispívá ke hře. Poskytuje hru s přidanými vylepšeními do zvukových efektů a improvizuje frakce Francie a Velké Británie. Další vylepšení jsou také navrženy jako součást filozofie a technologických stromů, díky nimž je hra příjemnější.

Darthmod

Tato úprava je nejúčinnějším z pozemků a je oblíbeným veteránům hry. To nejlépe zvyšuje hratelnost a přidává jedinečné sady jednotek. Armády a jednotky jsou také zcela improvizovány. Navíc to také opravuje AI tak, jak se nepovažovala za mapu, ale teď to nebude. Nejnáročnější bojiště se nachází v tomto mod a určitě z vás učiní veterána. Chytit to hned.

Byly to některé z nejlepších říše totální válečné mody z roku 2023. Doufám, že najdete tu, která nejvíce vyhovovala vaší hře.

Rachel Kaser

Rachel Kaser je anglický major, který má bezkonkurenční schopnost transformovat slova na poezii! Je také velkým nadšencem elektronických sportů a tráví své večery honím jeho herních schopností. Kombinuje své vášně pro psaní a hraní, aby nám poskytl perfektní sloučení literární práce.