Nejlepší jednorázový odstřelovač pro Warzone 2 Season 5, 7 nejlepších odstřelovačů a načítání v COD: Warzone 2.

Zdá se, že Warzone 2 neměl v plánu přinést zpět jednorázové odstřelovače ve snaze podpořit jeho realistický bojový zážitek. Naštěstí si vývojáři všimli rostoucí poptávky po ostřelovačích buffů a umožnili existenci stavět jednorázové zbraně. Stavby se obvykle zaměřují na zvyšování jejich poškození na hlavách, aby se maximalizoval dopad každého výstřelu.

Nejlepší jednorázový odstřelovač pro Warzone 2 Season 5

S Call of Duty Warzone 2 nedávno získal aktualizaci sezóny 5, FJX Imperium dominoval scéně s jeho jednorázovou schopností. Vydavatel Activision mávl zelenou vlajku pro zavedení jednorázových odstřelovacích pušek po ohromné ​​podpoře komunity. Tato změna však byla provedena tím, že místo přepracování zbraní přineslo zápalnou a výbušninu.

Zdá se, že Warzone 2 neměl v plánu přinést zpět jednorázové odstřelovače ve snaze podpořit jeho realistický bojový zážitek. . Stavby se obvykle zaměřují na zvyšování jejich poškození na hlavách, aby se maximalizoval dopad každého výstřelu.

Tento článek zdůrazní jednorázové nastavení FJX Imperium pro Warzone 2 Season 5.

Nejlepší FJX Imperium One-Shot Weapon Build for Warzone 2

. Nastavení využívá přílohy, které mohou maximalizovat výstup poškození zbraně a vyjmout hráče s jedinou kulkou, a to i při střelbách na dlouhé vzdálenosti. To může přínosem pro hráče, kteří dávají přednost načtení se zbraněmi sub-machine (SMG) pro blízký dosah a odstřelovač.

Imperium FJX, stejně jako všechny odstřelovací pušky, nejvíce těží z sestavení zbraně, která může zvýšit jeho přesnost, rozsah poškození, poškození výkonu, manipulaci a mobilitu. K vytvoření impozantního nastavení lze použít všechny přílohy, které zvyšují přesnost, rozsah poškození, rychlost Aim Down Sight (ADS) a celkový výstup poškození.

Nejlepší přílohy pro FJX Imperium

Faze Testy doporučuje jeho sestavení zbraně, aby plně využil jednorázové síly FJX Imperium. Zde je úplná sestavení s krátkým vývojem pro každého připoutání:

Doporučené sestavení a ladění:

 • Čenich: Nilsound 90
 • Laser: VLK LZR 7MW (-0.5 vertikální, -51 horizontální)
 • SP-X 80 6.6x (-3 vertikální, -0.15 horizontální)
 • Zadní přilnavost: .45 horizontální)
 • Munice: .408 výbušniny

Člán Nilsound 90 zvyšuje rychlost střely a poskytuje adeptovou potlačení zvuku. VLK LZR 7MW poskytuje zvýšení pro zaměření rychlosti dohledu (ADS), rychlost sprintu a zaměřování stability. SP-X 80 6.6x mezitím poskytuje přesné značky a zvětšení pro vyšší stupeň přesnosti.

Zadní přilnavost lebky-40 dále zvyšuje rychlost ADS a rychlost sprintu k palbě. The .408 Výbušná munice je pro stavbu zásadní, protože dělá FJX Imperium jednorázovým odstřelovačem.

. . .

 • Můžete spadnout do zápasu DMZ (demilitarizovaná zóna) a exfil se zbraní, abyste ji trvale odemkli pro celou platformu.
 • Zbraň může být také odemčena, pokud skóre celkem 30 jednorázových zabití s ​​jakoukoli jinou odstřelovací puškou.

Nezapomeňte sledovat Sportskeeda pro další aktualizace a průvodce sestavením zbraní.

Kompletní seznam nejlepších odstřelovacích pušek v Call of Duty: Warzone

Tento článek byl spoluautorem spisovatele štábu Wikihow, Cory Stillman. Cory Stillman je technologickým spisovatelem pro Wikihow. Cory má zkušenosti s psaním o filmu a televizi pro několik online publikací, včetně výkřiku a filmového kreditu. .

Tento článek byl prohlížen 1 968krát.

. Dokud budete mít po ruce AR nebo SMG, mohla by být odstřelovací puška stále užitečnou zbraní, která by vytáhla soupeře z dálky. Ale jaké jsou nejlepší odstřelovací pušky v Call of Duty: Warzone 2.0? .0, hodnocení z nejlepších k nejhorším. !

Nejlepší Warzone Caldera Sniper Rifle

Chcete znát nejlepší odstřelovací pušku ve Warzone Caldera? Sniper pušky vždy dominovaly Warzone a její rozlehlé krajiny na střeše. Nyní se krajina přesunula na tropičtější kalderu s příchodem Warzone Pacific – ale přesto ostřelovači zůstávají stejně smrtící a relevantní jako vždy.

Bez ohledu na to, kolik se meta posune, síla jednorázových headshotů znamená, že budou mít vždy roli. ? .

Švýcarská puška Sniper K31 v Call of Duty: Warzone

Švýcarský K31 je při středním rozsahu nesrovnatelný. Jeho nejbližší statistický konkurent je opravdu MW KAR98K, který Warzone klasifikuje jako střeleckou pušku. MW KAR98K má mnohem rychlejší rychlost reklam, ale švýcarský K31 zasáhne hrudník, takže je dotek více odpouštějící.

Vzhledem k jiným skutečným odstřelovacím puškům má K31 nižší rychlost kulky, ale není to něco, co se budete cítit mimo extrémní vzdálenosti. Pokud se vám líbí zveřejnění na střechách a horách s neomezenými památkami, existují lepší volby, ale pro obecné použití v nepředvídatelné krajině Battle Royale je švýcarská K31 nejlepší odstřelovací puška ve Warzone. Na ostrově Rebirth Island by švýcarský K31 a MW Kar98K měly být jedinými odstřelovači ve vašich nakládkách. Dokonce i po zvýšení na trh, když je zasažen, je švýcarský K31 zdaleka nejlepší volbou v Mid Range.

Pokud chcete převzít hru s akcí, podívejte se na náš průvodce nejlepším švýcarským načtením K31.

Třídavá puška

Rifles Vanguard Bolt-Action získal v posledních rovnovážných záplatách nějakou potřebnou lásku a tlačil tři zbraně do mírně identifikovatelných výklenků. Tři liniová puška sklízela největší odměnu a nyní si nárokuje jednu z nejrychlejších rychlostí střel ve hře. Díky tomu je vynikající volbou pro extrémní rozsahy, kdy kdy dominují ZRG a LW – 3 Tundra. Právě teď je vaše volba mezi třemi zbraněmi v podstatě třícestná mince. Všichni budou fungovat podobně a všechny periferní výhody jsou poměrně malé. Oceňujeme tří line pušky nejvyšší hodnocení čistě proto, že je k dispozici v každém seznamu skladeb, zatímco jeho konkurenti jsou zakázáni z režimů Vanguard.

Pokud stále plánujete to vířit, použijte naše nejlepší načítání tří linek pušky, abyste to spravedlivé otřesy.

ZRG 20 mm

ZRG je tvrdá puška se šroubovou akcí s nejvyšší rychlostí kulky ve hře. Má také lepší rychlost reklam, rychlost ohně a poškození hrudníku než původní král rychlosti, HDR. . . Na extrémní vzdálenosti proti pohybujícím se Targes je ZRG stále jedním z nejlepších psů.

Podívejte se na naše načtení 20 mm ZRG a nebudete zklamáni.

LW3 – Tundra

LW3 Tundra je dobrá odstřelovací puška, která není zcela vrcholem grafů. Má rychlost kulky na stejné úrovni jako HDR s rychlostí mnohem chňačivějších reklam, ale stále to nestačí k předjíždění ZRG. Je to dost blízko, ale zřídka si všimnete rozdílu. Být velmi podobný jiným dobrým zbraním není špatná věc; LW3 vás nezdrží, pokud je to vaše odstřelovací puška.

Jděte dát našemu LW3 Tundra Warzone Loadrout, pokud máte zájem!

M82 ve Warzone

M82

Pokud dáváte přednost poloautomatickým zbraním, M82 je právě teď nejlepší volbou. Je to jedna ze tří poloautomatických zbraní, které mohou jednorázové headshot plně obrněné hráče. Nemá skvělou rychlost reklam a rychlost kulky sedí někde mezi rychlejšími úsekami o šroubu a vysoce dlouhými dlouhými monstrami, jako jsou Zrg a HDR, ale poloautomatická oheň způsobuje, že tato zbraň je mnohem více odpouštějící v jeho efektivním rozsahu. Když je váš cíl trochu nízký a skončíte s hitem těla, dostanete se do druhého výstřelu rychlejšího boje. .50 ze starých moderních her Warfare je M82 zbraní pro vás.

Gorenko Anti-Tank Rifle

Za to, že to je, je protitanková puška Gorenko hodně jako M82 s přílohy, které dosud nejsou naladěny na jedinečné požadavky Warzone. Toto je běžící téma pro první iteraci odstřelovačů Vanguard; Více o tom za trochu. Gorenko konkrétně je jedinou poloautomatickou možností v bazénu Vanguard a má vynikající poškození a slušnou rychlostí kulky. Je to jen velká, těžkopádná zbraň a není toho moc, co můžete udělat, abyste ji právě teď napravili. Přesto je to skvělá volba pro režimy s omezením Vanguard, kde jeho jediní konkurenti jsou podobně těžkopádné pušky.

Postavte se s naším průvodcem naložením protitankové pušky Gorenko.

HDR

Před studenou válkou byl HDR nezpochybněným králem maximálního rozsahu odstřelování. V této roli je to stále dobré, ale ZRG prostě dělá práci lépe. Přesto HDR bude dělat skvěle na dlouhém dosahu. Manipulace je trochu bolestivá, ale není vůbec potíže s vybírání dlouhých hlav, jakmile budete zaměřeni. Navíc tato věc prostě zní tak skvěle, že to nemohu pomoci, ale vykopat ji jednou za čas. Nikdy se necítí špatně, když se rozhodnete pro HDR; je to v výrazné vzdálenosti od svých nadřízených.

.

VG KAR98K ve Warzone

KAR98K (VG)

Kar98K’s Classifikační konvence jsou přidány přidáním verze této šroubové pušky s Vanguard. Stará vydání Modern Warfare je funkčně rychlou odstřelovací puškou, ale klasifikována jako puška Marksman. . Má pevnou rychlost střelby základních střel, ale průměrné manipulace.

. Jak to stojí krátce po zahájení Caldery, Vanguard Snipers prostě nemají bazén připevnění k soutěži o starší hry. Žádná z nich nemůže ani čichat rychlost reklam švýcarského K31 nebo MW KAR98K a pouze tří liniové pušky může dosáhnout rychlosti kulky Zrg nebo LW – 3 tundra. Tyto zbraně nejsou špatné, ale v jádrových bitvě Royale jsou lepší možnosti.

Pokud potřebujete nastavení třídy, máme sestavení pro obě verze KAR98K na našem průvodci Kar98K Warzone načítání.

Typ 99

Typ 99 má ve skutečnosti nejrychlejší rychlost reklam ze tří akcí Vanguard Bolt, ale má také mírně nižší poškození žaludku. To většinu času nezmění obrovský rozdíl, ale občas vám bude chybět zabit. Se statistikami, které jsou jinak podobné, včetně identické rychlosti základních střel, to malé poškození způsobuje KAR98K okraj prozatím. Pokud chcete něco rychlejšího zacházet s režimy Vanguard, typ 99 je tak blízko, jak se dostanete k švýcarskému K31 nebo MW Kar98K. Bohužel tak blízko, jak se dostanete.

Pokud to stále chcete vystřelit, podívejte se na náš nejlepší průvodce načítání typu 99.

AX-50

AX-50 nabízí hladší a rychlejší jízdu než jeho okrajově větší sourozenec, HDR. Je to více odpouštějící puška, jednoduše proto, že pokud vám chybí váš výstřel, můžete vystřelit další rychleji než HDR. Rychlost kulky AX-50 však nikdy nemohla úplně držet krok s HDR a není nikde blízko Zrg. Co to bylo dříve, bylo v tomto bodě opravdu jen konkurenty. Vyberte AX-50 pro estetiku, ale ne pro konkurenci.

Sniper puška ve Warzone pelington 703

Pelington 703

Pellington je rychlá odstřelovací puška, ale je to jen zcela zastíněno švýcarským K31. Má nižší poškození těla, nižší rychlost kulky a prakticky stejnou rychlost reklam. Prostě není žádný způsob, jak můžete postavit Pellington, aby porazil švýcarský K31 v jakékoli roli.

Pokud se vám líbí jen vzhled a dojem z Pelingtonu a chcete to udělat, podívejte se na našeho průvodce nejlepším nakladem PELINGTON ve Warzone.

Rytec Amr

. Má horší multiplikátor poškození hrudníku, rychlost reklam a rychlost kulky. Západní kola anti-vozidla jsou trochu v pohodě, ale pokud potřebujete jednat s nákladními vozy, je obvykle snazší použít spouštěč. Ale hej, někdy jen chcete použít velkou zbraň s explodujícími kulky. Rozumíme.

Dragunov

Dragunov má lepší rychlost požáru a rychlosti střel než jeho poloautomatičtí bratří, ale jeho poškození je mnohem, mnohem horší. Je to opravdu více v souladu s poloautomatickými puškami Marksman a ty nikdy nebyly zvlášť silné. Pokud jste to opravdu chtěli, mohli byste použít Dragunov jako odstřelovače střední třídy, ale nechává nás to známou otázkou; Proč nejen použít něco, co může vaše nepřátele jednorázovat?

Pro vaše pohodlí máme šikovný stat stolek pro každou odstřelovací pušku ve Warzone. Použijte tato čísla k kontexalizaci našich hodnocení a potvrďte své vlastní volby odstřelovače.

název Poškození RPM Znovu načíst Reklamy Hýbat se %
Dragunov 175 | 136 | 70 | 70 1-2 | 1-3 | 2-3 | 2-4 208 10 4.00s 484ms 91%
Rytec Amr 1-2 | 1-2 | 1-3 | 1-3 165 5 5. 680ms .
HDR 250 | 112 | 112 | 91 31.5 5 . 617ms 87%
AX-50 250 | 112 | 107 | 91 1-2 | 1-2 | 1-3 | 1-3 40 5 . 617ms 88%
Pelington 703 5 5.10s 450ms 95%
LW3 – Tundra 250 | 112 | 102 | 91 1-2 | 1-2 | 1-3 | 1-3 47 5 .00s 650ms 95%
M82 250 | 128 | 117 | 102 1-2 | 1-2 | 1-3 | 1-3 180 3. 700ms 95%
Švýcarský K31 250 | 180 | 104 | 83 1-2 | 1-2 | 1-3 | 1-3 42 5 2.95s 454ms
Zrg 250 | 173 | 126 | 102 1-1 | 1-2 | 1-3 | 1-3 43 5 2.95s 567ms 87%

Pokud hledáte statistiky na jiných třídách zbraní, navštivte naši stránku s plnou Warzone zbraní pro více!

A tady to máte! . . Popadněte sekundární zbraň od našeho průvodce po nejlepších útočných puškách ve Warzone. Úplný obrázek o meta naleznete na našem průvodci Best Warzone LoadOuts a náš úplný nejlepší zbraně ve seznamu Warzone úrovně.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Témata v tomto článku

. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Blockbuster následovat
 • Call of Duty: Modern Warfare následovat
 • Call of Duty: Warzone Caldera následovat
 • Infinity Ward následovat
 • Střelec následovat

Sledujte všechna témata vidět další 2

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.