Nejlepší JRPG desetiletí je získat potenciální pokračování | PCGamesn, Bandai Namco zabere ochrannou známku pro příběhy o vzniku: Beyond the Dawn v Evropě – Xfire

Bandai Namco soubory ochranné známky pro Tales of Arise: Beyond the Dawn v Evropě

V každém případě se zdá, že se vyvíjí nová hra „Tales of“ a bude to docela dlouho, než dostaneme něco oficiálního.

Nejlepší JRPG desetiletí je získat potenciální pokračování

Tales of Arise, nejnovější vstup Bandai Namco Entertainment do ikonické série JRPG, může být brzy následován novou hrou.

Před fialovou dívkou stojí růžová vlasy, hvězdné pozadí drží před sebou pistoli

Publikováno: 7. srpna 2023

Vznikají příběhy je jedním z mých oblíbených JRPG a za svého života jsem hrál docela málo. Nejnovější hra Bandai Namco představila mnoho nových fanoušků do dlouhodobé série, porazila své vlastní předchozí prodejní záznamy a prodala více než milion kopií za méně než týden po spuštění Tales of Arise. Hra také přitahovala fanoušky starších příběhů, jako jsem já, dychtivě zažít nové dobrodružství s nikdy předtím viděným obsazením postav. Pokud toužíte po ještě více příbězích po vzniku, pak pro vás mám nějaké vzrušující zprávy.

Oficiální účet události Tales na Twitteru zveřejnil oznámení inzerující nadcházející odhalení, v níž se diskutuje o „sólovém“ nebo „jediném titulu“. Podle příspěvku se událost uskuteční Čtvrtek 10. srpna v 7:00 EST / 4:00 PT / 12:00 nebo pátek 11. srpna ve 12:00 BST / 1AM CET. Pokud máte zájem o prohlížení události, jakmile se objeví, můžete tak učinit prostřednictvím propojeného videa níže.

„Sólový titul“ je odkazován na několikrát v celém příspěvku na sociálních médiích, což je opravdu vypadat, jako by vývojáři odhalili hru příběhů. O tom, jakou hra tým oznamuje, není dán žádný konkrétní nápověda. Celý příspěvek si můžete prohlédnout zde a dále sledovat nadcházející událost.

Thumbnail YouTube

Oznámení však nemusí být nutně učiněno ohledně zcela nové hry, protože to může být místo toho odhalení remake. Představte si příběhy Abyss Remastered na PC, lidi. To je něco, co by mnoho fanoušků příběhů, včetně mě, okamžitě předobjednání.

Příběhy výročí Symphonia se na nás také plíží. Osobně pochybuji, že tomu tak bude, protože Symphonia viděla nedávno vydání jeho remasterovaného vydání.

Pokud jste fanouškem série Tales sami nebo chcete hrát prostřednictvím podobných zážitků zaměřených na tradice, měli byste si prohlédnout některé z těchto dalších skvělých her RPG. Alternativně procházejte několika z těchto pohlcujících příběhových her, pokud si vážíte dobře složeného narativního designu.

Anna je jedním z našich zpravodajských autorů, která pokrývá vše od fantasy her po zemědělské hry . Když nejím těstoviny nebo psaní, tráví zbytek svého času hraním Sims 4, ponoří se hluboko do Baldurovy brány 3 tradice a má sklon k smaragdovým pastvinám v údolí Stardew a snění o životě jako Druid Fairy. S literaturou a středověkou historií pod pásem si Anna myslí, že není lepší období RPG než středověk. Některé z jejích předchozích prací najdete na Dexerto, IGN a Twinfinite.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.

Nové příběhy hry

Tales of Arise Arise ochranné známky vystupují

Tales of Arise je akční role hraní JRPG vyvinuté a publikované společností Bandai Namco. Je to nejnovější přírůstek do franšízy „Tales of“. Hra nashromáždila obrovské následky a díky svému hladkému boji a zajímavému vyprávění základnu.

Tales of Arise byl vydán v roce 2021 na více platformách, včetně Microsoft Windows, PlayStation 5 a Xbox Series X | S, a získal masivní úspěch. A jak se očekávalo, fanoušci čekali buď DLC nebo pokračování hry.

Naštěstí nemusí fanoušci série muset čekat dlouho, protože nedávný vývoj v oblasti „Tales of“ navrhuje, aby nové pokračování nebo DLC mohlo být v dílech. Bandai Namco nedávno podal ochrannou známku pro „Tales of Arise: Beyond the Dawn“ v Úřadu pro duševního vlastnictví Evropské unie (EUIPO).

Příběhy o informacích o ochranné známce

Podle podrobností ochranné známky společnost podala za ni 7. prosince 2022. Ochranná známka také spadá do klasifikací třídy 9 a 41. Třída 9 představuje služby „zboží“ a 41 reprezentuje služby.„Klasifikace zde dále poskytuje důkaz, že se týká videoher.

Stav podložené ochranné známky ukazuje, že je zkoumán, což znamená, že nebudeme už nějakou dobu slyšet žádné zprávy o této údajně nové hře.

Příběhy ve hře vznikají

Yusuke Tomizawa, producent hry, minulý rok zaznamenal, aby potvrdil, že pro hru nebude mít žádný obsah po spuštění a že je to samostatný zážitek, bez plánů pro prequel ani pokračování.

Komentáře výše uvedeného producenta činí tuto ochrannou známku matoucí pro mnohé a vedou k mnoha dalším předpokladům. Jedním z mnoha z nich je, že možná hra je port pro jiné platformy, jako je Nintendo, nebo možná vylepšená verze stejná v novém motoru Unreal Engine 5.1, který rychle převzal herní průmysl.

V každém případě se zdá, že se vyvíjí nová hra „Tales of“ a bude to docela dlouho, než dostaneme něco oficiálního.

Bandai Namco škádlí nové oznámení hry Mainline Tales tento měsíc

Příběhy

Bandai Namco oznámil novou akci, kde zdánlivě oznamují zbrusu nový Příběhy hra tento měsíc.

Nové oznámení potvrzuje, že živé vysílání je naplánováno na koncem tohoto týdne – 10. srpna v 20 hodin Japonsko / 6:00 východní. Budete to moci sledovat naživo na YouTube.

Podrobnosti jsou skromné, co lze očekávat, ale Bandai Namco nazývá událost „oznámení o jednom titulu“, což znamená.

To nás vede k přesvědčení, že to bude pravděpodobně odhalení pro jejich další hlavní linii Příběhy hra, cokoli může být odhaleno.

Poslední hra hlavní linie v sérii – Vznikají příběhy – Spuštěno v září 2021 pro PC (přes Steam), Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4 a PlayStation 5. Podívejte se na naši recenzi zde!

Pověste pevně – budeme vás informovat, jakmile odhalení začne.

O Brandon Orselli

Majitel a vydavatel ve Niche Gamer a Nicchiban. Outlaw bojovat o lepší herní průmysl. Zájmena: patriarcha, Guido, Olive, Catholic