Nejlepší JRPG dostupné na PC | PC hráč, nejlepší hry JRPG pro PC Windows

Nejlepší hry JRPG pro PC Windows

Vývojář: Sega | Odkaz: Parní

Nejlepší JRPGS na PC

Jste teenager a svět potřebuje šetřit. Víš co dělat.

V minulých letech bychom jen zřídka očekávali, že uvidíme PC port i pro nejpopulárnější JRPG, mnohem méně, že některé z největších klasiků by nakonec skončily a přepracovány pro naši platformu. Japonské RPG mají vlastně bohatou a většinou zapomenuté historii PC, a to se konečně vrátí kolem. V současné době přetékáme dlouhodobými sériemi JRPG, které nyní uvádějí současně na konzole a PC.

Staré hry se rozzáří a znovu vydány pro hráče PC, zatímco nové položky v dlouhodobé sérii začínají spustit (téměř) současně na PC a konzoli. Kromě toho revitalizovaná láska k JRPG Tropes znamená, že v Západě existují dokonce hry, které napodobují jejich klasický styl.

Níže jsme shromáždili naše oblíbené, s ohledem na to, jak vypadají a hrají na PC. To například znamená, že ošklivý PC port všech dob Great Final Fantasy 6 není na tomto seznamu a nezahrnuli jsme další emulované klasiky, jako je Sega’s Phantasy Star 4 nebo Shining Force.

Zde je náš průvodce nejlepšími JRPG na PC – a dokonce ani polovina z nich jsou hry Final Fantasy.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age

Vývojář: Square Enix | Odkaz: Pokorný | Cdkeys

Tom S: Nejlepší finální fantazie zjevně. Co tím myslíš, Vaan je vážné, dráždivé dítě a spiknutí nedává smysl – setkali jste se s Tidusem z Final Fantasy 10? Pro spiknutí jsem nikdy nebyl do Final Fantasy; Jsem v tom pro podívanou a miluji svět Final Fantasy 12 a podivnou skupinu hrdinů, které sestavujete. To je hlavní důvod, proč jsem přetrvával dost dlouho na to, abych se správně zapojil do systému Gambit, a, ach chlapče, je to krása.

Miluji RPG, které umožňují jakékoli postavě stát se čímkoli chcete. Dokážu vyzbrojit Vaana s velkým mečetem a sledovat ho, jak se navždy pummeloval na přední linii každého boje. Pokud chci, mohu vyvinout tým čtyř útočných mágů. To by pravděpodobně bylo hloupé, ale jde o to, že jsem svobodný dělat své bizarní chyby a rozbít hru skvělým novým způsobem. Rychlý příkaz vpřed ve věku zvěrokruhu je také požehnáním. Přál bych si, aby mi více her nechal bzučet skrz nesmysly, abych se dostal k dobrým věcem-v tomto případě bojový systém, který umožňuje tunu experimentování a celé pouště plné T-Rexes, aby to otestoval.

Vývojář: Platinové hry | Odkaz: Pokorný | Cdkeys

Wes: Ve sci-fi jsou nadržení roboti a jsou tu smutní roboti, ale je vzácné, že jsou roboti, kteří jsou oba nadržení a Smutné a ještě vzácnější pro tyto dvě emoce, aby nějak poháněly příběh tak v prdeli, jako je filozofické. Nier: Automata je tragická a dojemná a velmi zvláštní chuť podivného, ​​které je těžké vytáhnout ve hře. Automata neúnavně sleduje myšlenku odlupování vrstev příběhu a nechá vás vidět z více perspektiv před případnou výplatou, aby to opravdu zasáhlo domov. Vývojář akčních her Platinum je také v dobré podobě a dodává bojový systém, který vzhled Neuvěřitelně hluboké a honosné, ale hraje jako mnohem jednodušší Bayonetta, s dostatečným upgradovatelným zbraním a schopnostmi uspokojit RPG stranu rovnice.

Andy K: Atmosféra v automatech je tak odlišná, tak neobvyklá, že ve skutečnosti není jiná hra. Jeho směs bezútěšných sci-fi a melodrama je krásně harmonická a poskytuje pěkný kontrast k kinetickému, vzrušujícímu boji. Bojy nemají stejnou úroveň složitosti nebo hloubky jako jiné platinové hry, ale nádherný, propojený a rozmanitý svět nahradí. Od sluncem vybarvených pouští a rozpadající se měst, až po opuštěné zábavní parky a robotické vesnice, je to sakra místo, kde existovat.

Wes: Jedna další poznámka: Zatímco PC port Automata je obsluhovatelný, několik problémů s otravováním lze snadno vyřešit pomocí nástroje pro komunitu Far.

Final Fantasy IX

Vývojář: Square Enix | Odkaz: Pokořit

Wes: Žádný jiný RPG, který jsem kdy hrál, nemá konzistentní kouzlo, rozmar a charakteristické psaní Final Fantasy 9, Squaresoft Playstation Swan Song. V té době to bylo navrženo jako návrat do dřívější éry Final Fantasy, a dokonce o 15 let později je to živá hra s skutečně dojemnými momenty a komiksovou reliéf. Například Zidane je stále osvěžujícím protagonistou ve srovnání s většinou stoických nebo emo jrpg hrdinů. Je hravý, občas zadek a téměř neopravitelně optimistický-ale několik tmavších okamžiků mu zabrání tomu, aby byl jednou notou. Stejně jako v mnoha jiných JRPGS, spiknutí je do konce chaotický a konečný šéf je neslavně mimo levé pole, ale FF9 je vzácnou příležitost, kdy na těchto otázkách moc nezáleží. Je to opravdu o tom, jak jít na tuto cestu s těmito postavami a prozkoumat každý jednotlivý kout a lebka jejich světa, protože vždy existuje něco, co vás odměňuje.

Vývojář: Sega | Odkaz: Pokořit

Austin: Jako strategická hra je Valkyria Chronicles mnohem méně komplikovaná než XCOM, a já si myslím, že to je bod v jeho prospěch. Je dostatečně hluboký, aby ve vás dostal své háčky, ale ne tak granulární, že ztratíte ze zřetele jeho charakteristický obsazení nebo pozoruhodně dojemný příběh. Tam, kde se mnoho strategických her často promění v tabulky, všechny statistiky a zdroje a procenta zasáhne, Valkyria Chronicles udržuje věci malé a osobní a používá jednotky, které sestavujete, aby vyprávěly větší příběh o boji s underdogem o přežití na válečném kontinentu. Stejně tak boj, který je součástí strategie shora dolů a část třetí osoby, odvede dobrou práci, aby vás vložil přímo do konfliktů. Bylo to skvělé na PlayStation 3 a jeho báječný PC port z roku 2014 opravdu to zpíval.

Příběhy Berserie

Vývojář: Bandai Namco | Odkaz: Pokorný | Cdkeys

Austin: Na PC je stále příliš málo příběhů, ale alespoň jsme dostali dobrý port Berseria, nejlepší hra příběhů za desetiletí. V sérii plné nemocně sacharinových příběhů měla Berseria vnitřnosti, aby se vlastně trochu tma. No, ne prostě Tímto způsobem stejně. Hunt protagonisty Velvet za pomstu je bezohledný a zdánlivě marný – a v důsledku toho dramatické a skutečně zajímavé. Příběh Berserie je víc než jen snesitelný a to je obrovský krok vpřed pro příběhy.

To znamená, že boj je živitel rodiny. Boj v Berserii je každý kousek stejně rychlý a flexibilní jako předchozí hry Tales, ale několik doplňků zjednodušuje proces upgradu a používání dovedností, aniž by se z toho vysávala jakoukoli zábavu. Je stále nesmírně uspokojivé vytvořit si vlastní komba spojím se spojováním základních útoků a přerušením vašeho útoku extravagantními zvláštními útoky a nyní je to mnohem intuitivnější díky vylepšenému mapování dovedností a přeměňování charakteru.

Disgaea 2 PC

Vývojář: Software Nippon Ichi | Odkaz: Pokořit

Austin: Disgaea se s věkem zlepšila a nese rozlišení, že je jedním z mála skutečných japonských taktik RPG na PC. Je to jedna z těch vzácných sérií, která je tak trvale dobrá, nejlepší sázkou je jen hrát nejnovější, co můžete. Takže při absenci Disgaea 5 a Disgaea D2 se budou muset hráči PC udělat s dobrým ol ‘Disgaea 2, což je jako vyhrát 60 milionů dolarů namísto 70 milionů dolarů. Běda jsem já, myslím, že se budu muset vyrovnat tento Místo toho štěstí.

Disgaea 2 je opravdu poklad. Toto je hra, kde můžete naskládat osm znaků na sebe jako totem pólu a poté vrhnout meteor při nešťastném slizu, aby způsobil 10 milionů poškození. Mezi hrdě bojem založený na tahu, desítkami odemykatelných a přizpůsobitelných postav a nekonečnými světovými dungeony na dobytí, je to upřímně nezodpovědně hluboká hra, která dokáže zabýt stovky hodin jediným dechem. Má ten klasický humor a strategii Disgaea a prostě více ze všeho ostatního. A naštěstí to také dostalo hodně Lepší port PC než původní Disgaea.

Barkley: Drž hubu a jam Gaiden

Vývojář: Tales of Game’s Studios | Odkaz: Oficiální stránka

James: Jsem naštvaný, že Barkley: Drž hubu a Jam Gaiden není jen vtip. Držte to jakýmkoli SNES JRPG a zjistíte, že jeho svět je stejně podrobný, bitevní systém jako složitý a příběh jako melodramatický jako zbytek. Drž hubu a Jam Gaiden byl stvořen pro smích, ale nic v rámci zranění jeho kyberpunkové nastavení a bohaté, rozlehlé tradice. To je celý bod, o kterém předpokládám: Byl vytvořen poté, co vývojáři přečetli stránku Wikipedia Michaela Jordana a uvízl na úpravě o debatě fanoušků o tom, zda je filmový vesmírný džem považován za kánon. Nebylo jasné, zda debata odkazovala na vesmír Looney Toons nebo život Michaela Jordana, takže se rozhodli vytvořit hru, která roztaví skutečné hráče z NBA a „post-cyberapokalyptický nový New York“.

Svět žije ve strachu z basketbalu, hra nedávno zakázaná kvůli bezohlednému použití chaosu namočení Charlese Barkleye, který zabil stadion plný lidí. Se všemi těmi životy a smrtí sportu na jeho rukou, Barkly vede mučený život, takže když další chaos namočil na Manhattanu miliony a vezme si vinu, vydá se, aby našel pravdu. Zní to hloupě, a to opravdu je, ale dlouhá konzumace – skutečný punč – zjišťuje, jak moc vám záleží na tucet hodin.

South Park: hůl pravdy

Vývojář: Obsidiánská zábava | Odkaz: Pokorný | Cdkeys

Andy K: Bylo to chytré z Ubisoftu získat obsidiána na palubu pro hru South Park. Bez pilířů RPG Chops ve studiu Eternity Studio nevím, jestli by to bylo napůl tak dobré. Co se mi na hůlce pravdy líbí, je to, že stejně jako úžasně autentická, interaktivní epizoda show, je to také skvělá RPG. Je to zjednodušené a přístupnější než obvyklé jízdné Obsidian, ale díky tomu je perfektní pro takovou hru.

Na základě boje Final Fantasy založeného na tahu využívá elementární magii, buffy, debuffy a předvolání-i když s obvykle absurdním nebo urážlivým zvratem. Takže místo toho, abyste vyvolali Bahamuta. A místo toho, abyste způsobili jed, způsobíte „grossed“ a přimějte nepřátele zvracet. Je to zábavný bojový systém, který oživuje vynikající animací a hojností velmi hloupých vtipů.

Final Fantasy X / X-2

Vývojář: Square Enix | Odkaz: Pokořit

Sam: První finální fantazie, která měla hlasové herectví také hrozný Hlasové herectví-něco, co by následné hry, včetně FF10-2, napravily. Notoricky se smíchem ve Final Fantasy 10 není zdaleka jediná věc, na kterou si zaslouží, aby si je pamatoval,. Její systém progrese se děje prostřednictvím sféry sféry, něco jako desková hra, kde každý uzel odemkne novou schopnost nebo statistiku. To umožňuje rozsáhlé (a pozdní hrou, úžasně rozbita) přizpůsobení postav, což vám umožní proměnit bílého mága na válečníka, pokud opravdu chcete.

Vývojář: EasyGameStation | Odkaz: Parní

Lauren: V tradiční módě JRPG hraje Ocestnou dospívající hrdinku proti nesmyslným kurzům. Na rozdíl od hordů hrdinů před ní je Recetteova nemesis horskou horou, kterou se může vyplatit pouze správou svého nepřítomného otcovského obchodu s odměňováním. S vedením slzy se její žralok půjčky změnil obchodního partnera, Recette rozdělí čas mezi výměnkou se zákazníky, uspořádá její obchod a potápěl se do náhodně generovaných žalářů pro obchodovatelné kořist. Každý den si Recette vybere, co dělat se čtyřmi časovými skvrnami mezi SunUp a Sundown, zatímco kalendář pochoduje směrem k její další půjčce. Recetteova rozkošná naivita není vysvětlena o nic lepšího než její dobře míněná catchphrase „kapitalismus-ho!“

Vývojář: Hry Zeboyd | Odkaz: Pokořit

Wes: Zeboyd Games již léta přidávají moderní zvraty k návrhům klasických JRPGS, s hrami jako Cthulhu zachraňuje svět. S Cosmic Star Heroine se tým zaměřil na Chrono Trigger a Phantasy Star a udělal tuto těsnou sci-fi RPG s chytrým svižným bitevním systémem, který vyžaduje skutečné myšlenky a plánování. Combat se točí kolem schopností, které lze použít pouze jednou, dokud se brání, a přeměnit bitvy na strategické zápasy, kde je obzvláště důležitá obrana ve správný čas. Příběh mimo bitvy je stejně svižný jako boje, díky čemuž je kosmická hvězda hrdinka vzácná JRPG, která nepřekročí jeho přivítání. Je to menší pocta než promyšlené převzetí roku 2017, jak byly učiněny JRPG před 20 lety a jak by se daly udělat lépe.

Pokud jsou vaše věci JRPG Battle Systems, je kosmická hvězda hrdinka fantastickým hřištěm.

YS: Přísaha ve Felghaně

Vývojář: Nihon Falcom | Odkaz: Pokořit

Steven: Nenechte se oklamat lo-fi grafika. YS: The Oath in Felghana je bohatá a vzrušující akční RPG, která úžasně stárl z původní verze PSP (což samo o sobě bylo remake ještě starší PC verze). Zapomeňte na pomalé tedium bitvy založených na tahu: Oath in Felghana je akční RPG s některými vážně intenzivními bitvami šéfů na zabijáci Synth Rock Soundtrack. Pokud se vám líbí myšlenka japonského RPG, ale nehledáte 150hodinový příběh nebo všechny nudné boční úkoly, YS je skvělá alternativa. Je to vytrvale rychle se rozvíjející a existuje široký výběr úrovní obtížnosti, takže můžete naladit broušení, pokud se to opravdu snažíte prohrát.

Stále existují všechny nástrahy JRPG, ale YS je štíhlé a neuvěřitelně trestné. Někdy se to cítí spíš jako arkádová hra než správná RPG, ale pokud máte rádi statistiky maximálního maxima. Stejně jako Final Fantasy, existuje důvod, proč v této sérii existuje více než tucet příspěvků (a kterákoli z nich stojí za to hrát).

The Legend of Heroes: Trails in the Sky SC

Vývojář: Nihon Falcom | Odkaz: První kapitola (pokorná), druhá kapitola (pokorná)

Wes: To se bude setkat jako podivný souhlas, ale nemyslím si, že první kapitola stezek na obloze, pravděpodobně nejoblíbenější série RPG Nihon Falcom, je cokoli zvláštního. Charakter archetypy a dialog a obecná vibrace jsou asi tak jednoduché anime jrpg, jak přicházejí. Bojový systém založený na tahu je docela jednoduchý, s dostatečnou složitostí, aby se díky způsobu, jakým mícháte magické kouzla, odemkněte nová kouzla. Fanoušci rádi poukazují na to, že každý NPC ve hře má svůj vlastní malý život, s novým dialogem, který objeví pokaždé, když se k nim vrátíte přes rozlehlou cestu. A to je pravda, ale je to všechno stejné základní, do značné míry nezajímavé RPG pozadí, které jste viděli dříve.

Proč je tedy stezky na Sky SC – nebo druhá kapitola, pokračování této první hry – na tomto seznamu? Protože, i když si myslím, že stezky na obloze jsou vlastně docela průměrný JRPG, dělá pozoruhodně dobrou práci, když vás představí do svého světa, aby vyprávěl větší příběh, pokračoval přímo v tomto pokračování. Je to pomalé popálení, díky kterému jste investovali do Bracer Guild (jakýsi anime civilní maršálská služba), několik království s vlastní politickou machinací a bohatou historií a postavy, které dokážou navzdory jejich tropech. Individuální příběhové rytmy mohou být často klišé, ale v průběhu dvou herních stezek na obloze se podaří jít hluboko a široký, což vám poskytne uspokojení při řešení malých záhad a zachránit celé země. Pokud vás tento svět vtáhne, budete mít pár her, které vyprávějí jeden, rozlehlý příběh během stovek hodin, jako televizní show Longform. Na PC opravdu neexistuje žádná jiná série RPG.

Battle Chasers: Nightwar

Vývojář: Airship Syndicate | Odkaz: Steam, Gog

Eric Watson: Battle Chasers: Nightwar řeší tedium tradičního boje založeného. Je založen na herním návrhářem herního pronásledování z 90. let, ale hra se pevně zaměřuje na klasický tajný bojový boj. Namísto obvyklých základních útoků a kouzel poškození má každá postava (a nepřítel) širokou škálu akcí a schopností a většina bitev je napjatá a smysluplná.

Většinu svého dobrodružství strávíte na bojové obrazovce a každá postava vypadá a zní fantasticky, od ozvěných pingů výstřelů s rychlým ohněm až po veselé bubnutí slizů. UIS je také velkým vítězem, což usnadňuje sledování iniciativy, zásahových bodů a neustálých buffů a debuffů, které každý boj produkuje. Jedním z mých oblíbených vizuálních doteků je žertování, které obchoduje hrdinové a nepřátelé během boje, což přidává hravou osobnost ke hře, která se již postaví s charakterem.

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom

Vývojář: Úroveň 5 | Odkaz: Parní

Austin Wood: Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom odvedl báječnou práci, když skrýval svou nejlepší funkci. Je to akce s otevřeným světem JRPG, ale v jejím srdci je sim budovy, kde máte pohled shora dolů na království podobné panelce. Zvyšujete budovy, generujete zdroje, přiřazujete personální a výzkumnou taktiku a vědy. Správa vašeho království není jen věcí, které byste měli dělat mezi úkoly. Je to důvod Využíváte.

Trvalo mi 50 hodin, než jsem dokončil ni no kuni 2 s mnoha bočními úkoly zbývajícími a mé oči byly po celou dobu stříbrné dolary. Vždycky jsem něco chtěl. Sakra, chtěl jsem to všechno. Cyklus objevování, práce a konečně odemknutí věcí ve stále přináší potěšující pocit vlastnictví.

Bojová vylepšení jsou obzvláště prospěšná, protože bitevní systém v reálném čase je prostě prostý zábavný. Vždycky se dobře bavím, když narazím jeskyni naplněnou Wyvern zastrčenou v Autmunii. Používáte lehké a těžké útoky k vytvoření komba, interpunkci těchto komba s honosnými AOE a povrchovými úpravami a dodge a blokujte nepřátelské útoky mezi. Postavíte večírek tří postav a vyměňte mezi nimi, kdykoli budete chtít, a budete chtít, protože každý má jiný pohyb a jedinečné dovednosti.

Kromě běžných bojů třetí osoby je tu dynastie válečníky s potyčkou, kde se Evan stará na pole obklopené komandami vojáků Chibi. Hraje jako jednoduché RT s rockovým papírem, kde rotujete jednotky na základě toho, na co je nepřítel slabý, ale rozsahy skalních papírů nikdy nebyly tak napjaté.

Yakuza 0

Vývojář: Sega | Odkaz: Parní

Phil: Vítejte na Yakuza 0, zdánlivě akční hra s otevřeným světem, ale ta, která mísí arkádovou brawling s vizuálním románem s mddými konverzacemi vizuálního románu, hází do výběru podivných a nádherných minihrů a zabalí to do světa kde se vznešeně setká s směšným a směšným, je vznešený. Kde jednu minutu bojujete za svůj život a další učíte nováčka Dominatrix, jak úspěšně ponižovat zvráceně.

Toto je šestá hra v sérii Yakuza, která primárně vypráví příběh draka Dojima, Kazuma Kiryu, muže, pro kterého je dobrý v děrování lidí, tak řešením všech životních problémů. Je to také prequel, což z něj činí perfektní vstupní bod pro nové hráče – Handy, protože se jedná o první hru v sérii, která má být přenesena do PC. Yakuza 0 je zasazena v 80. letech, což z něj dělá začátek Kiryuova dlouhého příběhu a kromě několika zahalených odkazů na budoucí události předchozích her dělá skvělou práci při zavádění postav a světa.

Yakuza 0 je jednou z nejvýraznějších, idiosynkratických a přímo okouzlujících her v okolí. Obratně se pohybuje mezi dramatem a humorem, mezi příběhem a akcí, mezi arkádovou akcí a zdlouhavým, dobře napsaným dialogem o buničině o muži, který je neuvěřitelně dobrý v děrování. Jednoduše se nic nelíbí a stojí za to váš čas.

Přečtěte si více: Recenze Yakuza 0

Příběhy zestirie

Vývojář: Bandai Namco | Odkaz: Parní

Daniella Lucas: Zestiria většinou tradiční japonská RPG následuje Hero Sorey – člověk se schopností vidět mocný a magický serafim – jak se stává pastýřem a zkoumá starodávné zříceniny, aby zbavila svět zlých hellionů a zlovolnosti, které šíří, šíří. Stejně jako Metal Gear Solid, je to jeden z těch příběhů, kdy pokud se pokusíte vysvětlit složitost nováčky, začnou se bát strach Fantasy Legends nakonec dává dokonalý smysl.

Na rozdíl od jiných JRPG, jako je Final Fantasy 7, Zestiria používá spíše boj založený na akci než tradiční tahové bitvy. Je překvapivě jednoduché s tím, jak se vyrovnat s tím, jak používáte kombinaci fyzických úderů a magických „umění“. I když se to může zpočátku zdát knoflíky, nové prvky, jako je armatizace.

Pokud se vám nelíbí JRPGS, nebude to úplně hra, která by změnila mysl, ale je to jedna z nejlepších v sérii příběhů. Fanoušci budou milovat rozsáhlá vylepšení předchozích položek. Pokud jste do žánru, ale nikdy jste nehráli hru příběhů předtím, je to skvělé místo pro začátek.

Octopath Traveler

Vývojář: Získat | Odkaz: Parní

Chris Schilling: Co je nového, je opět staré. Umělecký styl „HD-2D“ Acquire’s Sweire’s Limpable JRPG nakloní klobouku na bohaté historii žánru vydavatele a zároveň uznává technický pokrok od 16-bitového zlatého věku Square Square. Kombinace umění pixelů s současnými efekty-Shallow Focus, Bokeh, osvětlení a stíny v reálném čase, mírně nadměrný květ-je to okamžitě výrazný vzhled.

Budete hrát první kapitolou svého vyvoleného protagonisty, než se vydáte ven do širšího světa, abyste najali ostatní, aby přidali vaši stranu – po hraní první kapitoly jejich. Na papíře tento přístup slibuje větší flexibilitu, než se opravdu dostanete. Jakmile jste se rozhodli, nevyhnutelně sledujete jednu ze dvou tras k nejbližším spojencům a od té doby je vaše cesta pouze odhodlaná.

Ačkoli některé z těchto bojů se trochu táhnou – a jeden nebo dva v pozdní hře lze opravdu porazit pomocí velmi konkrétních strategií – to je místo, kde je Octopath Traveler v tom nejlepším. Vaše postavy si zachovávají svůj „chibi“ styl i v bitvě, zatímco tito nepřátelé rostou do tyčící se postavy: vizuální potíže, na které si trochu zvykne, i když se brzy cítí jako chytrý způsob zdůraznění hrozby, které čelíte.

V průběhu času roste do druhu JRPG, kde můžete šťastně strávit hodiny nástroji s rozmanitým rozsahem dovedností a podpůrných schopností, které získáte z různých pracovních míst.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Nejlepší hry JRPG pro PC Windows

Přehrát video: Připevněné ozvěny Screenshot of Beated EchoesScreenshot of Beated EchoesScreenshot of Beated Echoes

PlayStation 4 Linux Nintendo Switch PC Windows Mac OS Xbox One PlayStation 5 Xbox Series X

Chained Echoes je nezávislá JRPG, která překvapuje hráče s poutavým bojem, přesvědčivými postavami a hvězdnou budováním světového budování. Vzdává hold klasickým RPG a přidává chytré zvraty. Bojový systém založený na tahu je vynikající, vyžaduje upgrade strategie a dovedností. Dobře napsané postavy a příběh, který provokuje myšlenky, je hra zábavná během jeho 30-40 hodin runtime. Hudba dokonale doplňuje nastavení vysoké fantazie. Chained Echoes je čerstvé a inteligentní dobrodružství, které slaví klasické JRPG a zároveň zahrnuje moderní vylepšení.

 • Poutavý boj
 • Přesvědčivé postavy
 • Stellar Worldbuilding
 • Příběh provokující myšlenky
 • Vynikající hudba
 • Grincy Vyrovnaný systém
 • japonský
 • RPG
 • Jrpg
 • založené na tahu
 • Mech

Dobrý zápas + 83 špatný zápas – 58

Octopath Traveler II (2023)

Přehrát video: Octopath Traveler II Screenshot of Octopath Traveler IIScreenshot of Octopath Traveler IIScreenshot of Octopath Traveler II

Nintendo Switch PlayStation 4 PlayStation 5 PC Windows

Octopath Traveler je ohromující pocta 16bitové ERA JRPGS. Vyznačuje se krásný umělecký design, nuanční a zralý vyprávění vyprávění, doplněný 8 jedinečnými postavami, které se hráč může dozvědět na svých vlastních cestách. Hráči také zažijí monstrum celkového vyprávění, robustního bojového systému a spoustu obsahu k prozkoumání.

 • Pocta 16bitové ERA JRPGS
 • Krásný umělecký design
 • Nuanční a zralé vyprávění
 • Jedinečné postavy s osobními příběhy
 • Robustní bojový systém
 • Spousta obsahu k prozkoumání
 • Může být obtížné navigovat svět v bodech
 • Bitvy mají tendenci jít
 • Žádná vizuální indikace, když jsou šéfové oslabeni nebo blízko smrti
 • japonský
 • RPG
 • Jrpg
 • založené na tahu
 • bitva

Dobrý zápas + 14 špatný zápas – 16

The Legend of Heroes: Trails From Zero (2020)

Přehrát video: The Legend of Heroes: Trails From Zero Screenshot of the Legend of Heroes: Trails From ZeroScreenshot of the Legend of Heroes: Trails From ZeroScreenshot of the Legend of Heroes: Trails From Zero

PlayStation 4 Nintendo Switch PC Windows

The Legend of Heroes: Trails From Zero je klasický japonský JRPG, který byl lokalizován pro Západ. Hráči přebírají kontrolu nad týmem mladých policejních rekrutů ve velkém městě, když se snaží zlepšit pověst své síly dokončením zvláštních úkolů pro občany. S působivými vizuálními a poutavými postavami poskytnou stezky z nuly příjemný zážitek pro nováčky i veterány.

 • Taktický boj založený na tahu
 • Dynamické stíny
 • Podpora klávesnice a myši na PC
 • Nudné boční úkoly
 • PC nabízí vyšší snímkovou frekvenci, ale potřebuje výkonný hardware
 • japonský
 • RPG
 • Jrpg
 • detektivní
 • bitva
 • založené na tahu

Dobrý zápas + 38 špatný zápas – 73

Live A Live (2022)

Přehrát video: Live A Live Screenshot of Live A LiveScreenshot of Live A LiveScreenshot of Live A Live

Super Famicom Nintendo Switch PC Windows PlayStation 4 PlayStation 5

Live A Live je kultovní klasická hra Super Nintendo, která byla přivezena na západ s touto remasterovanou verzí. S jedinečným příběhem vyprávěným v několika časových obdobích a postavách si užijte ambiciózní rozsah vizuálů HD2D, hlasové slovy v angličtině i japonštině, jedinečným bojem založeným na tahu a fantastickou hudbu!

 • Unikátní příběh vyprávěný v několika časových obdobích
 • HD2D vizuální a částice práce
 • Voiceovers v angličtině i japonštině
 • Unikátní bojový systém založený na založení s prvky rizika/odměny
 • Fantastická hudba
 • Někteří se mohou cítit zklamaní nedostatkem 3D remake
 • japonský
 • RPG
 • Jrpg
 • mřížka
 • založené na tahu
 • předělat
 • bitva
 • boj

Dobrý zápas + 8 špatný zápas

Bravely Default II (2021)

Přehrát video: statečně výchozí II Screenshot of Bravely Default IIScreenshot of Bravely Default IIScreenshot of Bravely Default II

Nintendo Switch PC Windows

Bravely Default II je vynikající JRPG, který nabízí jedinečný systém pracovních míst, boj založený. Hráči budou moci smíchat a porovnat úlohy, aby vytvořili jedinečné kombinace, užili si strategii rezervace otočení výchozích a statečných funkcí, prozkoumají podrobné overworld, dozvíte se více o postavách prostřednictvím volitelných textových cutscenes a poslouchejte revolský soundtrack Stellar.

 • Unikátní systém pracovních míst
 • Boj na založený na tahu se strategickými prvky
 • Podrobné Overworld s tajemstvím k odemknutí
 • Volitelné textové cutscenes pro vývoj znaků
 • Stellar Soundtrack
 • Grind téměř vyžadoval pro některé šéfy
 • Grafické rozdíly mezi verzemi přepínače/PC jsou minimální
 • Malý důvod k nákupu, pokud již hrajete na verzi Switch
 • japonský
 • Jrpg
 • RPG
 • založené na tahu
 • bitva

Dobrý zápas + 75 špatný zápas – 87

Efekt Caligula 2 (2021)

Přehrát video: The Caligula Effect 2 Screenshot of the Caligula Effect 2Screenshot of the Caligula Effect 2Screenshot of the Caligula Effect 2

PC Windows Vita PlayStation 4 Nintendo Switch

Zažijte svět bez lítosti v efektu Caligula 2. Přepravujte se do virtuálního světa opakování, kde můžete znovu zopakovat svůj život a stát se osobou, kterou jste vždy chtěli být. Připojte se k klubu Go-Home, když se snaží uniknout tomuto falešnému světu a vrátit se do reality. Určit tajemství minulosti člena každého člena klubu a zapojte se do bitvy založených na taru s mocí předpovídat budoucnost. K odhalení skrytých pravd použijte funkci skupinového chatu Wire. Vydejte se na nezapomenutelnou cestu sebepoznání.

 • Zjednodušená grafika a mechanika ve srovnání s první hrou
 • Hlubší pasivní systém a vybavení
 • Skvělé hlasové herectví a hudba
 • Vyvážený bojový systém s uspokojujícími kombo hity
 • Přirozený pokrok příběhu s vývojem postav
 • Příběh se silně spoléhá na prequel
 • Boční úkoly jsou průměrné
 • Nedostatek rozmanitosti hudby
 • Malý rozdíl v grafice ve srovnání s původní hrou
 • japonský
 • RPG
 • Jrpg
 • žalář
 • založené na tahu
 • bitva
 • Anime

Dobrý zápas + 28 špatný zápas – 52

Yakuza: Jako drak (2020)

Přehrát video: Yakuza: Jako drak Screenshot of Yakuza: Jako drakScreenshot of Yakuza: Jako drakScreenshot of Yakuza: Jako drak

PlayStation 5 PC Windows Xbox Series X Xbox One PlayStation 4

Yakuza: Stejně jako drak je výtržník s otevřeným světem zasazený do stylizované verze Japonska, kde ovládáte Ichiban Kasuga, čestnou bývalou Yakuzu. Když se pokouší dostat svůj život zpět na trať, budete muset navigovat podsvětí Yokohama, když bojujete s nepřáteli pomocí boje ve stylu RPG a využíváte environmentální objekty, abyste vám pomohli v bitvě. Můžete také převzít pracovní místa a prozkoumat vedlejší činnosti, jako jsou hazardní hry nebo Kart Racing.

 • Rychlý boj
 • Strategické použití environmentálních objektů
 • Rozmanitost vedlejších aktivit
 • Legrační a dojemné lidské příběhy
 • RPG styl bitevní systém s funkcí předvolání
 • Boj může náhle skončit, pokud je protagonista vyřazen
 • Cestování na dlouhé vzdálenosti pro některé úkoly
 • Omezení používání předvolání
 • RPG
 • japonský
 • založené na tahu
 • Jrpg
 • zločin
 • boj
 • boj
 • výtržník
 • bitva
 • drama
 • příběh

Dobrý zápas + 81 Bad Match – 142

Atelier Sophie 2: Alchymista tajemného snu (2022)

Hrajte video: Atelier Sophie 2: Alchymista záhadného snu Screenshot of Atelier Sophie 2: Alchymista tajemného snuScreenshot of Atelier Sophie 2: Alchymista tajemného snuScreenshot of Atelier Sophie 2: Alchymista tajemného snu

PS1 PS2 PlayStation 3 PlayStation 4 PlayStation 5 PS1 Portable Vita Wonderderswan Color GBC Game Boy Advanced (GBA) DS Nintendo 3ds Nintendo Switch Dreamcast Sega Saturn PC Windows Gree Gree

Vydejte se na srdečnou cestu s Sophie The Alchymist v Atelier Sophie 2: Alchymista záhadného snu. Prozkoumejte svět, kde můžete splnit své sny a pokusit se vrátit duši přítele do lidské formy. Hra obsahuje krásně navržený svět inspirovaný anime, podmanivý příběh a poutavý systém crafting alchymie. Bitva se šesti členy strany a používat manipulaci s počasím k otevření nových cest. Užijte si milé postavy, skvělou hudbu a vylepšení oproti předchozím titulům ateliéru. S různými dostupnými obsahem DLC dobrodružství nikdy nekončí.

 • Krásný svět inspirovaný anime
 • Podmanivý příběh s bohatými charakterizacemi
 • Zapojení systému pro tvorbu alchymie
 • Vynikající tajný boj s manipulačním trikem počasí
 • Milé postavy
 • Syntéza panelů Alchemy System se vrací většinou nezměněný od předchozí hry
 • Plně vyjádřeno v japonštině bez možnosti pro angličtinu
 • Shromáždění systému může být únavné
 • Alchymie systém vyžaduje hodně porozumění
 • japonský
 • RPG
 • Jrpg
 • založené na tahu
 • mřížka
 • bitva
 • boj
 • Crafting