Nejlepší karetní hry na PC 2023 | PCGamesn, 8 nejlepších digitálních karetních her – dot eSports

8 nejlepších digitálních karetních her

Tyto karetní hry nabídly hráčům nejlepší online zážitky.

Nejlepší karetní hry na PC 2023

Po více hrách jako Hearthstone? Od stavitelů balíčků až po Freebies procházíme nejlepšími nejlepšími karetními hrami a cizory karet dostupných na PC.

Nejlepší karetní hry na PC: A Legends of Runeterra Hero Shuffling Cards

Publikováno: 28. července 2023

Jaké jsou nejlepší karetní hry na PC? Není to otázka, na kterou bychom se ptali před několika lety, kdy některé základní porty papírových systémů a některé minihry ve větších titulech byly vše, k čemu jsme měli přístup.

Nyní existují hromady her, jako je Hearthstone, která se vyskytuje mezi nejlepšími kartami na PC-je to jeden z nejrychleji rostoucích žánrů v oboru. Karetní hry nabízejí hráčům bohaté a neustále se měnící meta, potenciálně neomezenou opakovatelnost a jsou přístupné k zavedení – takže není těžké pochopit, proč se začali objevovat na našem nejlepším seznamu PC Games. Náš seznam zahrnuje vše od největšího hráče v žánru, nejlepších přístav z papíru, up-and-comers, o kterých jste možná neslyšeli, a některé z nejlepších bezplatných karetních her venku.

Zde jsou nejlepší karetní hry:

Kouzlo: The Gathering Arena

Magic: The Gathering Arena je jednou z nejlepších digitálních verzí magie a magie je pravděpodobně nejlepší hra na papírové karty kolem. Arena nabízí mnoho herních možností a formátů klasické magie, jednu z nejpopulárnějších herních karetních her, ale s smyslovými narážkami a bohatými animacemi mnoho nově převedených hráčů CCG očekávalo díky her jako Hearthstone.

Magic: The Gathering Arena osloví veteránské magické hráče, kteří hledají pohodlnější a pohodlnější prostor pro jejich obchod, ale také hráči CCG, kteří jsou po větší výzvě a složitosti než digitální karetní hry jako Hearthstone, The Elder Scrolls a Gwent a Gwent může nabídnout. Podívejte se na našeho průvodce, jak hrát MTG arénu, pokud máte zájem o to.

Marvel Midnight Suns Nejlepší karetní hry na PC

Marvel Midnight Suns

Část karetní hra, část strategie, Marvel Midnight Suns zkoumá temnou stránku Marvel Universe, protože půlnoční slunce vzkřísí vaši postavu Hunter, aby pomohl sundat Lilith a starší bůh Ctlon. Míchání RPG prvků s bojem založeným na tahu můžete navázat přátelství s mnoha postavami Marvel Marvel, včetně Iron Man, kapitána Marvel, Dr. Strange, a pak je vzít do boje proti Lilithovým silám.

Můžete strávit noc visící v opatství nebo prozkoumáním pozemků a jeho mnoha tajemství, vyrovnáváním postav a vytvářením hlubších pouta. Samotný boj je založen na tahu a karty se hrají jako charakteristické schopnosti s určitým množstvím schopností dostupných na každém tahu. Ačkoli to není vaše typická karetní hra, stojí to za výlet, přečtěte si více v naší recenzi Marvel Midnight Suns. Máme také seznam půlnočních Suns Character Tier, pokud si chcete vybrat pouze ty nejlepší bojovníky.

Volal hrob

Yu-Gi-Oh! Master Duel

Yu-Gi-Oh Master Duel vezme 20letou obchodní karetní hru a přizpůsobí ji do definitivního digitálního vydání. Master Duel byl navržen pro všechny duelisty, bez ohledu na jejich úroveň dovedností. Pokud právě začínáte, možná si budete chtít přečíst naše nejlepší průvodce Yugioh Master Duel Starter Deck Guide, abyste se okamžitě vybavili výkonnou sadou karet.

Nejenže hra je zcela zdarma, ale existuje také spousta příležitostí k vytvoření neuvěřitelných paluby, které jsou schopny vyhrát turnaje. Naše sesterská web, Wargamer, má vynikající průvodce o nejlepších palubách Meta Master Duel Yugioh, pokud jste hráč na úrovni odborníků, který chce převzít svět.

Nejlepší karetní hry PC: Při pohledu přes stůl incryption

Inscryption

Inscryption je Roguelike Tvůrce paluby a psychologická hororová hra, postavená na zkrouceném a zlověstném vyprávění vyprávěné prostřednictvím mluvících karet a tajemných výzev na druhé straně stolu seděli na druhé straně stolu. Začínáte ve vzdálené kabině, pomalu si vybudujete balíček lesních tvorů a naučíte se pravidla hry – můžete obětovat své slabší karty pro krev a pomocí krve umístit další a silnější karty proti soupeři.

Inscryption se také nezachytí v pravidlech a příběh vás zametá ve vlnách krátkých zápasů. Pracujete se přes různé činy, zoufale se snažíte spojit roztříštěné a chladné vyprávění Inscryption – umístění karet, procházení video archivů, vytažení zubů a protékání labyrintem šílených počítačů – je součástí neúnavné hrozby InsCyption, což dělá, což dělá, což vytváří, což vytváří, což vytváří, což dělá, což dělá neúnavnou hrozbu, což dělá, což dělá neschopnost InsCyption, což dělá, což dělá neúnavnou hrozbu InsCyption, což dělá, což dělá neschopnou hrozbu InsCyption, což dělá, což je neúnavné hrozbu InsCyption Je to jedna z nejlepších nezávislých her na PC.

Nejlepší karetní hry PC: Používání Lightning proti nepříteli v Slay the Spire

Zabít věž

Tato vyčerpávající hra na budování paluby vás přiměje k tomu, aby se vyšplhala jeho titulární věž-bojovala s hordami nepřátel. Pokud zahynete, zjistíte, že věž je jiné místo, když se vrátíte, plné různých nepřátel a překážek. Zda to bude fungovat ve váš prospěch, je však úplně jiná věc. Jedna věc, kterou vám umožňuje, je experimentovat s různými kartami a šance na různé relikvie, aby vašemu balíčku dal náraz.

V našem zabití recenze Spire, Ali zmiňuje, že „zabijáka Spire’s Simple Gameplay maskuje ďábelsky komplikovanou hru. Synergie a pulty jsou tkané tak jemně spolu, že je často obtížné říct, co je. Jedna karta se může zdát, že rozbije palubu od sebe, pouze pro relikvie, aby ji držel náhodně zpět dohromady. Triumfální běh se může stát dramatickým zastavením, protože vás nekonečný šéf náhodně posílá na dno věže.“

Nejlepší karetní hry PC: Boční pohled na hřiště v vlaku Monster

Monster Train

Monster Train je roguelike ve stejném duchu jako paluba. K dispozici je pět demonských klanů, z nichž každá má vlastní téma a styl Play; Vyberete si dva z nich pro vytvoření paluby, jeden primární klan a jeden sekundární klan. Peklo zamrzlo a vaším úkolem je přepravovat poslední hořící hranici do hloubky pekla, bojovat proti nebeským vojákům na cestě. Váš vlak má tři podlahy a drahý pyr je na vrcholu – musíte ho bránit před útočícími anděly, kteří se pohybují po podlaze v každém kole, dokud je nevytáhnete, a přidáte do každé bitvy prvek obrany věže.

Mezi setkáními se můžete rozhodnout, jakým způsobem nasměrujete vlak, což vám umožní vydat se na cestu s nejlepšími bonusy pro vaši strategii. Můžete také upgradovat a duplikovat své karty při hledání zabijáka. Pokud máte výzvu, existuje dokonce rychle se rozvíjející konkurenční multiplayer v reálném čase.

Wildfrost

Wildfrost

Kombinace Hearthstone a Slay the Spire, tato hra budování balíčků je nádherně mrazivá hra s rozkošným uměleckým stylem a jedinečnou mechanikou. Po výběru vůdce pro běh přes WildFrost zkombinujete karty stvoření a útoky na buff a vytvoříte smrtelné pohyby proti vašemu soupeři. Místo odpočítávacího časovače mezi Gohes, hra přidává do každé karty dynamický počítačový systém, abyste zmapovali další krok a proti nepřátelským útokům.

Když se pustíte do zasněžené krajiny, zachráníte stvoření a najdete skryté poklady, které vám pomohou postavit váš balíček. Mezi běhy můžete upgradovat své karty a rozšířit centrum Snowdell, aby vám poskytly lepší startovací karty.

Nejlepší karetní hry PC: Bitva hraje na desce Gwent

GWENT: Hra zaklínače

Navzdory naší misi zachránit naši náhradní dceru – a svět, neméně – v The Witcher 3: Wild Hunt, jsme se nemohli odtrhnout od hospod a hazardních stolů, na nichž se hraje oblíbená karetní hra země. Tehdy to mohlo být docela hluboké pro rozptýlení ve hře, ale plně naplněná GWENT: Hra zaklínače pohltila náš volný čas znovu.

Tato zdarma PC hra je konečnou hrou CCG pro oddané Sapkowski, může se pochlubit mnoha dalšími kouzly, jednotkami a zvláštními schopnostmi než ve třetím dobrodružství Geralta. Výsledkem je, že zvládne mnohem více času, když se přijímáte na přátele v nejlepších třech kolech Gwent nebo budete konkurenceschopný v hodnocených nebo příležitostných zápasech. Nikdy nemůžete očekávat, že se Gwent může pochlubit složitostí jiných karetních her, ale stále je tu hodně hloubky.

Nejlepší karetní hry PC: Strategická bitva ve věčném

Věčná karetní hra

Digital Digital Digital je jedním z nejlepších tvůrců karetních her v oboru a jejich sledování na Scrolls Elder: Legends zaujímá slavný prostor mezi taktickou složitostí magie a dostupností a odměňováním bezplatné mechaniky karetní hry Hearthstone.

Střední kola hraní je více volatilní díky přidání mana karet a „okamžitých“ karet, které mohou přerušit propracovaný řetězec příkazů soupeře a zkazit své pečlivě položené plány. A zatímco jeho estetika je docela podobná jako u Blizzardova Hearthstone, věčný je pravděpodobně trochu velkorysejší, pokud jde o rozdávání bezplatných balíčků, což z něj činí jednu z nejlepších parních her zdarma v okolí. Nejlepší ze všeho je, že věčný má režim konceptu, kde se ponecháte plnou kolekci.

Nejlepší karetní hry PC: Duel v Hearthstone

Hearthstone

Krém plodiny, horní část zásobníku a jedna z nejpřátelštějších karetních her zdarma. Tento seznam nejlepších karetních her by pravděpodobně neexistoval bez Hearthstone, protože po několika letech pasivní popularity spustil popularitu žánru a rychle se stal jednou z nejvíce hraných her na světě.

Ale proč je to tak dobré? Jednoduchost, tok a pravidelné rozšiřování karty. Kdokoli může vyzvednout a hrát Hearthstone a bude jim to mít smysl. Možná nebudou zcela rozumět tomu, co dělají nebo dělají nejlepší taktické hry, ale je okamžité potěšení v tažení vašich mužů kolem písečného bojiště a sleduje je, jak se střetávají do sebe a velká, přátelská čísla se objevují. Díky tomu bude také běžet téměř na čemkoli, včetně tabletů a telefonů.

Možná nejlepší ze všech, existuje prosperující konkurenční komunita. Hraní dohánění na to není žádný průměrný výkon po tolika stanovených vydáních (proto jsme vytvořili seznam nejlepších paluby Hearthstone pro začátečníky), ale Blizzard se dívá na způsoby, jak tento boj pro nové hráče zmírnit. Je také docela snadné hrát zdarma, pokud používáte své zlato chytře a držte krok s každodenními odměnami, i když nejste nijak zvlášť dobří.

Nový režim Battlegrounds Hearthstone promění karetní hru na osvěžující návykový automatický battler. Pokud vás zajímá, jak hrát na bojiště Hearthstone nebo které hrdiny Hearthstone Battlegrounds, které si můžete hrát jako, jsme vás zakryli.

Nejlepší karetní hry PC: Budování balíčku v Ascension

Vzestup

Pokud jste si někdy mysleli, že nejlepší karetní hry byly poněkud podobné, pak hádejte znovu, Ascension je spíše tvůrce paluby než bojovníkem. Ale co, můžete se zeptat, je hra na budování paluby? Budovatelé balíčků jsou subgenrem karetních her, kde každý hráč začíná identickým balíčkem a poté sestavou karet, které si mohou zakoupit pomocí různých zdrojů generovaných těmito startovacími kartami. Tyto karty pak jdou do jejich hromady, která je zamíchána do jejich paluby, kdykoli jim dojde karty. Začnete každou otočení s pěti kartami a zahodíte všechny, které nepoužíváte – obvykle to nebude žádná z nich – na konci.

Je to úplně jiné zaměření, přesunutí strategické části hry na budování paluby do centra pozornosti, ale udržování základních obav, jako je sekvenování karet a výdaje na zdroje na místě. Ascension patří mezi nejlepší karetní hry na PC, pokud jste druh člověka, který rád hraje kombo paluby s velkými jednorázovými zatáčkami. Krásné umění, pravidelné aktualizace a velmi rychlé hry kolem to jako skvělá věc pro ztrátu času. Toto je také jeden z mála skutečných stavitelů paluby dostupných na PC.

Nejlepší karetní hry PC: Vybírání boje v Griftlands

Griftlands

Zatímco nominálně Roguelike RPG, Griftlands používá karty místo všeho od řečových dovedností a bojových pohybů, po měnovou a charakterovou vlastností. Když prozkoumáte drsně charismatický sci-fi svět Klei Entertainment, budete používat diplomacii a bojové karty k navigaci v barových rvačkách, loupežích a složitých obchodech. Z každého setkání získáte nové karty a do budoucna rozšíříte své možnosti.

Nejlepší karetní hry PC: Vesničan bojující proti krysy v Stacklands

Stacklands

Je to roguelike? Je to hra přežití? Je to hra pro budování města? Ano. Ano všem. Stacklands vezme základní herní smyčky z řady různých žánrů a všechny je vaří do klamně jednoduché hry o shodě a stohování karet.

Začnete s několika kartami na desce – jídlem, materiály a vesničany – a musíte je všechny naskládat, aby byli lidé krmeni, a tito lidé pracují na sklizni zdrojů. S každým dalším dnem budete mít nové prvky, které můžete efektivně hromadit napříč deskou-hospodářská zvířata, peníze, bydlení, expanze, expedice a dokonce i vlny nepřátelských monster-a po prvních několika týdnech ve hře budete mít Vedete dobře, pokud vaše deska není plná chaotické směsi dokonale symbiotických hromádek a napůl dokončených, nefunkčních hromádek. Kampaň trvá jen asi šest hodin, takže Stacklands je skvělá karetní hra, která se má vyčistit o víkendu.

Shark karty

V žraloku karty je vaše schopnost zamaskovat vaše činy a bamboozle vašich soupeřů je mnohem důležitější než vaše schopnost hrát karty. Vyšplhejte se na sociální žebřík a udělejte si cestu z místních karetních salonů až k vlastnímu stolu krále. Zvládněte své záludné techniky, když se naučíte vyměňovat paluby, označit karty a provádět falešné smbuky nejlepším soupeřům.

Nejlepší karetní hry PC: One-on-One boj mezi válečníky ve starověkém nepříteli

Starověký nepřítel

Grey Alien Games již několik let mísí solitaire a bojovníky s kartami s podmanivými výsledky a starověký nepřítel se neliší. Boj založený na tahu je smíchán s hádankami Solitaire, ale existuje také úplný strom dovedností a systém zásob, aby se zajistilo, že hráči mohou podniknout libovolný počet tras po metrandním světě hry.

Nejlepší karetní hry PC: Převzetí outbacku v těžké váze v spiknutí Solitaire

Spiknutí solitaire

Když už mluvíme o solitaire, nejnovější hra od Mika Bithella je možná jednou z těch kratších, ale chlapec se to od začátku dokončí! Máte za úkol hrát hry Solitaire jako součást simulace, plánování akcí pro váš tým špionů před nebezpečnými misemi, a to jak v hlavní kampani, tak v režimu potyčky. Musí být nebezpečné, hudba hrající na pozadí je tak napjatá!

Každá z karet obličeje má také jedinečnou akci, která vám pomůže přepnutím umístění některých karet. Pravděpodobně můžete hádat, kam samotný příběh jde, a samotná hlavní hra není příliš dlouhá, ale nedávný bezplatný návrat aktualizace Merry přidává o něco více, aby vás zaměstnával.

Nejlepší karetní hry PC: Průzkum desky plné ptačích karet na Wingsspan

Rozpětí křídel

Jeden pro všechny ornitology tam venku! Pokud se při pouhé zmínce o „Shagu“ (stabilní) okamžitě nevrhnete, budete se zamilovat tato desková hra/karetní hra Hybrid.

Wingspan je hra o tom, že je pozorovatel ptáků a výzkumník, který musí pro místní ptáky vyvinout nejlepší stanoviště. Je to poněkud relaxační hra na budování motoru s krásným uměním mnoha různých druhů ptáků. Verze deskové hry je pravděpodobně lepší, protože můžete vytvořit věž Dice, ale digitální verze je mnohem rozumnější pro ty, kteří mají omezení rozpočtu (deskové hry jsou drahé!).

Marvel Snap

Říká se, že Lightning nikdy dva dvakrát neseskyt, ale jasně Lightning o Ben Brode a týmu při druhé večeři neslyšel. Ex devs bývalý Hearthstone vytvořili další hru Smash Hit Card, tentokrát se zaměřuje na Marvel Universe, protože čerpá z ikonické komické série, jako jsou X-Men, Spider-Man a ještě mnohem více.

Každá hra se odehrává na třech ikonických umístěních komiksů, přičemž každé místo poskytuje jedinečný efekt. Vaše karty nejen reagují na stav desky na tomto místě, ale také na samotné místo. Budování balíčku je neuvěřitelně snadné, protože archetypy jsou poměrně jednoduché a většina her trvá maximálně tři minuty, takže vždy máte čas naskočit a ven ze zápasů. Podívejte se na našeho průvodce na nejlepších palubách Marvel Snap, a když jste tady, podívejte se na karty dostupné v každém bazénu Marvel Snap Pool.

Hráli jsme naši poslední kartu, což znamená, že je to váš šar. Naše sesterská stránka, Wargamer, se zabývá fyzickými věcmi, takže pokud chcete některé z nejlepších karetních her pro dospělé, pak se vydejte na cestu. Nezapomeňte si prohlédnout nejlepší strategické hry na PC, pokud se vám vaše hry líbí s co nejvíce plánování a vykreslování, nebo vám nejlepší stavební hry nabídnou odbytiště pro vaši kreativitu. Pokud jste přemýšleli více podél linie GPU, měli byste si místo toho přečíst našeho nejlepšího průvodce herní karty.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

8 nejlepších digitálních karetních her

Tyto karetní hry nabídly hráčům nejlepší online zážitky.

Hry digitálních karetních her se stále daří a vyvíjejí se, zatímco klasika stále poškrábají vaše svědění. Tento žánr her se nehodí na vrcholu nejsledovanějšího seznamu Twitch, ale to nezabrání hráčům, aby si užívali širokou škálu hratelných možností.

Zabít věž, Jedna z dosud nejpopulárnějších digitálních karetních her kombinuje mechaniku Roguelike s aspekty karetní hry pro pokrok v úrovních každé dostupné Spire. Shadowverse na druhé straně představuje postavy inspirované anime jako karty a zároveň zapojují hráče, aby se oddávali strategickému bojovému systému založeného na tahu.

Nejlepší digitální karetní hry jsou zdarma, i když některé mají přátelštější systémy zpeněžení než jiné, pokud jde o rozšíření vaší sbírky. Ale je to zkušenost s hraním těchto karet, na které záleží pro fanoušky karetní hry. Od praskání otevřených balíčků až po přímé nákup karet, které chcete v balíčku meta, jsou zde nejlepší hráči digitálních karet, které by se měly zkontrolovat.

Legendy Runeterry

Vše, co víme o Legends of Runetterra | Dot eSports

Legendy Runeterry je karetní hra zdarma vyvinutá společností Riot Games, která byla vydána v dubnu 2020, která je také k dispozici na mobilu. Od jeho spuštění, Lor neustále zpochybňoval normy obvykle spojené s nejlepšími hrami PC Card. Systém zpeněžení digitální karetní hry je nejlepší celkově, odměňující hráče prostřednictvím bezplatných regionálních bitevních průchodů, týdenních odměn na hrudi založené na XP a možnost zakoupit karty přímo tím.

Animace uvnitř Lor je intenzivní a hráči nikdy nebudou unaveni opakováním hlasových linií z klasiky liga šampióni. A mechanika herní hry je plná složitosti, které se těžko učí.

Obsazení kouzel uvnitř Lor Funguje trochu jinak od jiných her, což vám umožní ušetřit až tři nevyužité many, které pak lze použít na kouzla, ale ne na stvoření. A systém kouzla obsahuje tři rychlosti kouzel – rychlé, pomalé a prasknutí – poskytuje hráče s řadou různých řádků hraní v každém kole.

Uvnitř je také více možností hraní Lor zasáhnout každý typ svědění karet PC. Hráči mohou vyzvat přátele nebo zasáhnout žebřík. Ale pokud meta není na stejné úrovni, vždy existují expedice, jedinečná verze konceptu. A pro možnosti příběhu pro jednoho hráče je tu cesta k šampionům a zasáhne je Zabít věž cítí.

Kouzlo: The Gathering Arena

Mtg válka Spark Planeswalkers Limited Průvodce

Kouzlo: Shromáždění je široce považován za dědečka moderních herních her založených na kartách, k dispozici na PC a Mobile. Kouzelníci pobřeží vynalezli ikonickou MTG Konkurenční formát, který uchvátil představivost a strategické citlivosti milionů hráčů od doby, kdy poprvé zasáhl police až v roce 1993.

Základní koncept za sebou MTG je to, že jste zapojeni do kouzelníka s soupeřem. Je to jedna z nejvíce strategicky bohatých her, jaké kdy byly vynalezeny, a její popularita vytvořila vytvoření mnoha dalších karetních her na tomto seznamu. Praskání balíčků pro karty je páteř Mtg aréna monetizační systém. Ale hráči zdarma se mohou bavit konkurencí v režimech, které nejsou hodnoceny.

A pokud jde o možnosti režimu, Mtg aréna má tunu na výběr. Existují živé režimy, jako je alchymie a historická, které se propojují do věčných a digitálních formátů, spolu s klasickým standardem a omezenými režimy.

Hearthstone

Hearthstone je hrací karetní hra, která je k dispozici pro hraní na mobilních zařízeních a PC. Byl vyvinut společností Blizzard Entertainment a vydal se v roce 2014. Hraní v Hearthstone je podobný MTG nebo Lor, s hráči kreslícími karty z přednastaveného balíčku a přehráváním těchto karet pomocí bazénu mana, který se zvyšuje s tím, jak hra pokračuje. První hráč, který vyčerpává nepřátelský zdravotní fond, vyhraje zápas.

Zpeněžení uvnitř Hearthstone je o něco lepší než Mtg aréna ale ne tak dobré jako Lor. Na kartách, které se z meta dostávají, mají hráči možnost tyto karty proměnit v prach a používat tento prach k nákupu karet, které chtějí.

Hráči mohou soutěžit v různých režimech, od standardních a divokých hodnocených po arénu nebo duely. Na druhou stranu je režim Battlegrounds režim, kde se osm hráčů navzájem vyzývá k tomu, aby se s ním bojovali v jednom versus-one kolech a náborové jednotky podél cesty ke zlepšení jejich válečného pásma. Tito přisluhovači mají různé statistiky a efekty v závislosti na jejich třídě a lze je upgradovat, jak každé kolo postupuje, dokud nestojí pouze jeden hráč.

Faeria

Použití taktického pohybu založeného na mřížce, Faeria odlišuje se od ostatních nejlepších her PC Card. Na rozdíl od ostatních digitálních karetních her to není zdarma, ale stále stojí za cenu 20 $. Faeria, vytvořená v roce 2017 společností Agrakam Entertainment SA, má stále aktualizace a nové rozšiřování DLC k dispozici za dalších 10 $.

Animace uvnitř Faeria je podobný Hearthstone, Ale strategické aspekty překonávají klasickou digitální karetní hru. Hra je také přátelská k novému hráči, přestože byla k dispozici několik let. Deska založená na mřížce vytváří jedinečné strategie, které ostatní karetní hry nemají, ovlivňující, jak hráč útočí a brání.

Budování balíčku je uvnitř snadné Faeria Díky systému Codex. Systém je přátelský vůči novým hráčům a má spoustu flexibility a odděluje příležitostné konkurenty od die-hards.

Griftlands

Vytvořil Klei Entertainment, Griftlands je budování balíčků, digitální karetní hra Roguelike, která byla spuštěna v červnu 2021. Nejedná se o hru zdarma, která stojí kolem 20 $, ale Griftlands stojí za cenovou značku, protože kombinuje mechaniku RPG, jako jsou akce založené na tahu, a solidní příběh-podobné Zabít věž.

Animace uvnitř Griftlands je karikatura a čistá a existuje celkem tři kampaně a tři hlavní postavy. Karty se vydělávají, jak postupujete, spolu s pozemkem příběhu. Strategie hraje hlavní roli, navzdory tomu, že sleduje děj, umožňuje hráčům opakovat kampaň s různými výsledky.

Kromě akčních bojů založených na tahu jsou hráči také povinni jednat s kartami a přidat další vrstvu strategie do nejlepší hry PC Card. Volby, které provádíte Griftlands hmota a každá kampaň může být dokončena přibližně za tři až čtyři hodiny hraní.

Pokémon TCG online

The Pokémon TCG je jednou z nejdelších herních karetních her všech dob. I když hlavní videohry franšízy slouží jako páteř, přítomnost Pokémon TCG Dělá pro fanoušky osvěžující, aby měli jiný pohled na to, jak bojovat pomocí kapesních monster ve formě hratelných karet.

Společnost Pokémon v roce 2011 vydala velký skok, když vydala digitální a online verzi Pokémon TCG. Karty mohou hráči použít v Pokémon TCG online jsou synchronizovány s aktuálními vydáními pro fyzickou verzi TCG. Pokud jde o jeho hratelnost, zachovává všechna pravidla a mechaniku z původního TCG. To zahrnuje systém založený na tahu, výherní podmínku získání všech cenových karet hráče, aplikaci zvláštních podmínek a další.

v Pokémon TCG online, Hráči mohou získat balíčky karet buď pomocí měny ve hře nebo nákupu fyzických balíčků, které budou mít kód, který mohou hráči použít k získání balíčků ve hře. Hráči mohou také obchodovat s jinými uživateli.

Můžete jít proti ostatním hráčům v Pokémon TCG online. Existuje také režim příběhu, kde můžete odemknout karty po cestě.

Yu-Gi-Oh! Odkazy na souboj

Yu-Gi-Oh! Odkazy na souboj byl propuštěn v roce 2016. Představil formát rychlostního souboje, kde hráči mohou mít rychlejší zápasy ve srovnání s tradičním formátem Yu-Gi-Oh! TCG. V rychlostním souboji budou mít hráči spíše pouze 4 000 životních bodů než původních 8 000, stejně jako snížení monstrum a zóny kouzel/pasti z pěti na tři.

Odkazy na souboj je také známý pro odstranění hlavní fáze 2 Yu-Gi-Oh! TCG shody. Velikost hlavní paluby je také zmenšena ze 40-60 karet na 20-30 karet. Jeden hlavní rozdíl od tradičního způsobu hraní Yu-Gi-Oh! TCG je zahrnutí dovedností. Mohou ovlivnit tok každého zápasu, včetně přidání karet do ruky nebo pole, přidání statistik k monsterské kartě, mít více životních bodů a další.

Můžete použít různé znaky ze všech Yu-Gi-Oh! série. To zahrnuje Yugi Mutou/Yami Yugi a Seto Kaiba z originálu Yu-Gi-Oh! Série, Jaden Yuki z Yu-Gi-Oh! Gx, Yusei Fudo z Yu-Gi-Oh! 5DS, a mnoho dalších. Pokud jde o karty, které můžete shromažďovat a vložit do paluby, můžete získat ty z paluby, které můžete odemknout porazit další postavy, nákupem balíčků z obchodu ve hře a od obchodníka s kartami, kde musíte použít různé položky.

Marvel Snap

Marvel Snap Vezme Marvel fanoušky do ponořeného zážitku, kde se dostanou ke své oblíbené postavě jako hratelné digitální karty.

v Marvel Snap, zápas

Hra nabízí rychlé zápasy s 12 kartami na palubu a šesti tahy za bitvu za normálních okolností. Karty mohou být vanilkové jednotky, které nemají zvláštní účinek, nebo mohou obsahovat schopnosti, které jsou vzorovány na schopnosti hrdiny nebo darebáka v Marvel Universe. Příkladem toho je Thanos, který vám umožní použít šest nekonečných kamenů jako karty s různými výhodami pro vaši stranu.

Umístění Marvel Snap Vyčnívat z jiných digitálních karetních her. Slouží jako hřiště, aby předvedli vaši strategii. Všichni mají různé účinky, které mohou ovlivnit tok hry, což oběma hráčům poskytuje nevýhodu nebo výhodu nebo výhodu. Například klonovací vany vám dávají klon karty, kterou tam hrajete. Fisk Tower naproti tomu ničí karty, které hrajete na místě.

Pokud jde o získání nových karet, můžete je získat postupem úrovně vaší sbírky. Klasifikace karty jsou rozděleny do bazénů, které odpovídají vašemu CL.Při postupu si můžete vydělat odměny, včetně nových karet. Karty můžete také získat zakoupením každé sezóny, a také získat tokeny sběratele, které lze vyměnit za karet s omezeným časem v obchodě s tokenem.