Nejlepší karetní hry v roce 2023: Základní paluby pro dospělé | Techradar, Amazon Best Sellers: Nejlepší karetní hry

Nejprodávanější v karetních hrách

Načíst další produkt

Nejlepší karetní hry v roce 2023: Základní paluby pro dospělé

Nejlepších karetních her jsou ty tituly, které mohou poskytnout zábavný a poutavý zážitek v přenosném balíčku. Ať už jste na trhu s něčím, co je ideální pro páry nebo skupiny, nebo po něčem složitějším. Přinášíme vám všechny nejvyšší možnosti níže.

Skvělá karetní hra se stejně rychle učí, jako je nastavit a hrát, a umožňuje vaší fantazii a fantazii vašich přátel, abyste vás zavedli na mnoho různých míst. Protože se jedná o seznam karetních her pro dospělé, může to vést k nějaké zábavě, která je pro děti nevhodná a zdvořilá konverzace – což je velmi bod.

Náš seznam si klade za cíl ukázat šíři možností, které máte pro zábavné a cenově dostupné karetní hry. Poté budete myslet na karetní hry jinak, pokud již nejste fanouškem, pokud hledáte další zapojenou stolní zábavu, máme také seznam nejlepších deskových her a nejlepších deskových her pro dva hráče v celé řadě témat. Stejně jako existuje mnoho skvělých karetních her pro PC nebo telefony, nemusíte bez deskových her, pokud nemáte prostor pro velké krabice – jednoduše vyzkoušejte nejlepší digitální deskové hry.

Rychlý seznam

Celkově nejlepší karetní hra

Sushi Go! je vynikající karetní hra, která má obohacující základní zážitek a nabízí spoustu opakovatelnosti.

Nejlepší hrací hra roleplaying

Munchkin Balíčky do klasické herní akce s hlubšími prvky roleplayingu a satirickým tónem pro lehký zážitek.

Nejlepší pro hráče

Nejlepší karetní hra pro hráče

Boss Monster je ideální odrazový můstek pro hráče, kteří se chtějí dostat do karetních her se svým známým systémem a retro-chic estetikou.

Nejlepší komediální karetní hra

Hazard s žertováním je veselá hra na zápas-tři karet vytvořená tvůrci populárního kyanidu a štěstí komiks a animovaná show.

Nejlepší komiksová kniha

Nejlepší karetní hra pro fanoušky komiksů

Marvel Champions je masivní hrací karetní hra, která je nabitá obsahem pro věrnou komiks.

Nejlepší karetní hra s podporou smartphonu

Věrný jeho jmenovce, Hra o telefonech je karetní hra s využitím smartphonu, která přináší interaktivní prvek do tradiční karetní hry.

Načíst další produkt

Nejlepší pro skupiny

Nejlepší karetní hra pro skupiny

Explodující koťata se nejlépe těší v malých skupinách kvůli své nepředvídatelné povaze a rychle se rozvíjející smyčce jádra.

Nejlepší karetní hry v roce 2023

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Nejlepší celková karetní hra

1. Sushi Go!

Celkově nejlepší karetní hra

Důvody k nákupu

Snadné vyzvednutí a hraní
Dostatečně složitý na to, aby zvládl
Spousta odrůdy karet

Důvody, kterým se vyhnout

Sushi Go je cenově dostupná klasika pro všechny věkové kategorie, hra, která se stejně rychle učí, jako je hra na hraní. Je to hra založená na bodování založená na konceptu, kde se střídáte a vybíráte jednu kartu z ruky a pak přejdete rukou doleva. Ať už jdete na vysoce rizikové karty s vysokým odměnou, jako je Sashimi nebo raději pronásledovat po kartách s nižší hodnotou, bude záviset na ruce, kterou jste rozdáni, a hráči kolem vás, což znamená, že žádné dvě hry nejsou stejné.

Pokud právě začínáte od sbírky karetních her, je to jedna z nejlepších karetních her pro začátečníky. Je to také skvělé pro všechny důvody, proč se často spojujeme s karetními hrami, ať už se jedná o standardní balíček karet nebo něco více zapojeného – můžete jej hrát kamkoli, jen abyste uběhli čas, a to ani nevyžaduje mnoho úsilí, ani prostoru.

Nejlepší hrací hra roleplaying

2. Munchkin

Nejlepší hrací hra roleplaying

Důvody k nákupu

Jednoduché a přístupné

Důvody, kterým se vyhnout

Munchkin je bezpochyby jedni z nejzábavnějších, které můžete mít s trochou lepenky, za předpokladu, že nejste ani batole ani kočka. Je to trochu jako Dungeons a Dragons Lite v tom, že vaším cílem je posílit se, bojovat se svými nepřáteli a vyjít na druhou stranu vítězství. Jedná se o hru, která ukazuje, jak dobře koncepce můžete znát z jiných forem her, které se překládají do karetních her, krásně zachycují pocit dobrého dungeonu.

Hlavním cílem Munchkina je dostat se na úroveň 10 a tak to musíte porazit příšery. Dost snadné, správně? Než se natáhnete po čepeli a půjdete na svou rodinu a přátele, možná budete chtít dvakrát přemýšlet o tom, že je úplně decimujete. Aliance budou vytvořena, přátelství se vyvinou komplikované nové vrstvy a všichni se začnete ptát, proč stále necháte stejnou osobu vyhrát pokaždé. Nejenže je Munchkin jednou z nejlepších karetních her pro hráče PC a konzoly, ale také to přitahuje všechny milovníky klasických fantasy RPGS.

Nejlepší karetní hra pro hráče

3. Boss Monster

Nejlepší karetní hra pro hráče

Důvody k nákupu

Styl Retro Gaming Art Style
Lze hrát ve dvojicích nebo skupinách

Důvody, kterým se vyhnout

Rozšiřující balíčky se prodávají samostatně

Tato karetní hra vezme vše, co víte o klasických videohrách v žílách Castlevania, a otočí ji na hlavu. V Boss Monster, monstrum je ty – hrdina přichází zaútočit.

Boss Monster je imaginativní hra s velkou láskou k detailu. Od krabice vypadající jako herní krabice NES až po krásné karty sportovní monstra, jedná se o hru určenou pro nostalgii. Avšak i když nejste největším fanouškem referencí pro videoher ze staré školy, Boss Monster je rompem, díky mnoha různým kartám a možnostem zastavit hrdiny.

Je to hra pro konkrétní publikum, ale ta, která má sílu přesvědčit i ten nejvíce hardcore fanoušek videoher, aby si vyzvedl karetní hru. Pokud hledáte skutečné videohry, jako jsou ty, které byly Boss Monster inspirovány, můžeme doporučit několik tvrdých, neodpustitelných her.

Nejlepší komediální karetní hra

4. Žertování nebezpečí

Nejlepší komediální karetní hra

Důvody k nákupu

Na základě vtipného online komiksu
Kreativní a poutavé
Nejlépe si užil v malých skupinách

Důvody, kterým se vyhnout

Humor může být urážlivý
Ve dvojicích nehraje dobře

Hry pro dospělé se do značné míry hrají na zvláštní smysl pro úlevu, který přichází s tím, že říká něco nevhodného s vašimi přáteli jako vaše publikum a ochotnými účastníky. Hry jako karty proti lidskosti tento žánr popularizovaly a nebezpečí s vtipem je perfektním příkladem toho, jak moc je zábava špatná.

Předpoklad nebezpečí žertování nemohl být snazší-vy a vaši přátelé vytvoříte nevhodný tří panelový komiks z karet v ruce. Inidividuální panely na každé kartě jsou dostatečně náhodné, že se vejdou do nesčetných situací a cíl nemohl být jednodušší: jen se dobře bavte.

Nejlepší hra na komiksovou knihu

5. Marvel Champions

Nejlepší karetní hra pro fanoušky komiksů

Důvody k nákupu

Zahrnuje tuny Marvel Heroes
Skvělé sólové a skupinové zkušenosti
Spousta příležitostí pro strategickou hru

Důvody, kterým se vyhnout

Relativně drahé
Expanze se prodávají samostatně

Většina her na našem seznamu nejlepších karetních her je rychlá a jednoduchá – hry na přestávku na oběd, nudnou jízdu autem nebo něco podobného. Ale pokud chcete, aby hra opravdu potopila zuby, něco více zapojeného než rychlé kolo Marvel Snap, Marvel Champions je hra pro vás.

Marvel Champions je plný hravých kývnutí na svou loajální základnu dlouhodobých fanoušků a také za to, že se s takovým kouzlem, který jistě získá spoustu nových. Není to jen velká hra, ale také to trvá docela dost času na hraní skrz darebánské setkání, buď sami sami (!) nebo ve spolupráci s přáteli.

Marvel Champions je to, co vydavatel Fantasy Flight nazývá „Living Card Game“ (LCG). Hra živé karetní hra je obchodní karetní hra bez obchodování, což znamená, že si můžete koupit nové karty a vědět, co získáte. Vaším cílem v Marvel Champions je postavit palubu, která vám umožní sundat zlé darebáky Marvel Universe, a musíte to všechno dělat při hraní jako jeho největší hrdinové: The Avengers. Jako hra na živou karetní hru mohou růst Marvel Champions, takže můžete kupovat nové hrdiny a darebáky a nechat vaši hru se vyvíjet.

Nejprodávanější v karetních hrách

Pokemon TCG: Náhodné karty z každé série, 50 karet v každé šarži

Skyjo od Magilano – zábavná karetní hra pro děti a dospělé. Ideální hra pro zábavu, zábavu a vzrušující hodiny hry s přáteli a rodinou.

Karetní hra dovedností - hádejte na 10 Planet Animal, ideální pro chlapce, dívky, děti a rodiny, které milují deskové hry a vzdělávají

Karetní hra dovedností – hádejte na 10 Planet Animal, ideální pro chlapce, dívky, děti a rodiny, které milují deskové hry a vzdělávací hračky, přátelské k cestování, zásobování, dárky pro věky 6, 7, 8, 9

Monopoly Deal Rychle hrající karetní hra pro rodiny, děti ve věku 8 a více let a 2-5 hráčů

Monopoly Deal Rychle hrající karetní hra pro rodiny, děti ve věku 8 a více let a 2-5 hráčů

Explodující karetní hra koťat - původní vydání, zábavné rodinné hry pro dospělé dospívající a děti - zábavné karetní hry - 15 minut, věk 7+,

Explodující karetní hra koťat – původní vydání, zábavné rodinné hry pro dospělé dospívající a děti – zábavné karetní hry – 15 minut, věk 7+, 2-5 hráčů

Pokemon Scarlet & Violet 3 Obsidian Flames Booster Bundle

Pokemon Scarlet & Violet 3 Obsidian Flames Booster Bundle

Maverick hrací karty, jumbo index, 12 balení

Maverick hrací karty, jumbo index, 12 balení

UNO - Classic Color & Number odpovídající karetní hra - 112 karet - přizpůsobitelné a vymazatelné divoké - včetně speciálních akčních karet -

UNO – Classic Color & Number odpovídající karetní hra – 112 karet – přizpůsobitelné a vymazatelné divoké – speciální akční karty – dárek pro děti 7+, W2087

Karty proti lidskosti

Karty proti lidskosti

Karetní hra Taco vs Burrito - divoce populární překvapivě strategická rodinná hra - vytvořená 7letá - ideální pro B

Karetní hra Taco vs Burrito – divoce populární překvapivě strategická rodinná hra – vytvořená 7letá – ideální pro chlapce, dívky, děti, rodiny a dospělé, kteří milují rodinné hry a deskové hry

Pokemon TCG: SAS8- Fusion Strike Elite Trainer Box

Pokemon TCG: SAS8- Fusion Strike Elite Trainer Box

Kolo kola Disney Mickey Mouse inspirovaná černá a zlatá hrací karty

Kolo kola Disney Mickey Mouse inspirovaná černá a zlatá hrací karty

25 vzácných karet Pokemon se 100 HP nebo vyšší (nejrůznější šarže bez duplikátů) (původní verze)

25 vzácných karet Pokemon se 100 HP nebo vyšší (nejrůznější šarže bez duplikátů) (původní verze)

50+ Oficiální pokemon karty posilovače posilovače posilovačů s 5 fóliemi v jakékoli kombinaci a alespoň 1 Rarity, GX, EX, FA, T

50+ Oficiální pokemon karty posilovače posilovače posilovačů s 5 fóliemi v jakékoli kombinaci a alespoň 1 vzácnost, GX, Ex, FA, TAG TEAM nebo SEACTION RARE, s kartami jako Charizard a detektiv Pikachu

Romantické páry dárky - Fun & Adventurous Date Night Box - Scratch Off Card Game s vzrušujícími nápady na rande pro pár: Girlfri

Romantické páry dárky – Fun & Adventurous Date Night Box – Scratch Off Card Game s vzrušujícími nápady na rande pro pár: přítelkyně, přítel, novomanželka, manželka nebo manžel.

Co meme? Větší lepší vydání - Hry pro dospělé pro hru pro hru

Co jsi meme? Větší lepší vydání – Hry pro dospělé pro hru pro hru

Nejsme opravdu cizí karetní hra - zábavné rodinné party hry pro dospělé dospívající a dětské hry v noci, interaktivní karetní hra pro dospělé

Nejsme opravdu cizí karetní hra – zábavné rodinné party hry pro dospělé dospívající a dětské hry, interaktivní karetní hra pro dospělé a ledoborce, věk 12+, 2-6 hráčů

Ravensburger World of Disney Eye našel karetní hra pro chlapce a dívky ve věku 3 a nahoru - zábavná rodinná hra, kterou budete chtít hrát AG

Ravensburger World of Disney Eye našel karetní hra pro chlapce a dívky ve věku 3 a nahoru – zábavná rodinná hra, kterou budete chtít hrát znovu a znovu