Nejlepší Kastov 762 Warzone 2 Loadrout: přílohy, třída a výhody, nejlepší kastov 762 načítání a přílohy v MW2.

Nejlepší načítání a přílohy Kastov 762 v MW2

V současné době sedí jako nejoblíbenější AR ve Warzone 2, M13B je kompletní laser na Al Mazrah a Vondel.

Nejlepší Kastov 762 Warzone 2 načítání: přílohy, třída a výhody

Nejlepší Kastov 762 Warzone 2 načítání: přílohy, třída a výhody

Napsal Alex Garton

Zveřejněno 19. září 2023 17:34

 • Pokud vás zajímá, které zbraně jsou nejsilnější v moderním válce 2, podívejte se na náš seznam nejlepších zbraní v MW2

Nejlepší načtení Kastov 762 Warzone 2

Kastov 762 v případě Warzone 2

S laskavým svolením Activision

Přílohy

Pro začátek budete chtít vybavit Sakin Tread-40 čenich pro zvýšenou vertikální a horizontální kontrolu zpětného rázu. Nezapomeňte to sledovat s KAS-10 584 mm Barrel, který vám poskytne lepší reklamy na prasknutí nepřátel a další zvýšení rychlosti pohybu.

Letální TTK Kastova 762 musí být spárována s rychlostí, takže můžete účinně eliminovat nepřátele z dálky, takže 7.62 Vysoká rychlost Munice je nutností.

Zatímco Optics vždy upřednostňuje, AIM-OP V4 je nejvyšší volbou pro nepřátele laserových paprsků z dlouhých vzdáleností.

Nakonec zaokrouhlujte načtení Kastov 762 s 40-kulatý mag Abyste se ujistili, že vám nikdy nedojde munice a můžete zabít více soupeřů, aniž byste se museli znovu načíst.

 • Hledáte nejlepší zbraně Warzone 2 v sezóně 5 Reloaded? Máme vás zakryté

Nejlepší Kastov 762 Warzone 2 Třída: vybavení a výhody

Zbraň WZ2

Výhody

Zařízení

Pokud jde o výhody, doporučujeme jít s Přezbrojení protože vám dává přístup k druhé primární zbrani. To je nezbytné pro Kastov 762, protože zbraň je postavena pro střední až dlouhou dolenost, takže meta SMG je neocenitelné.

další, Bitva ztuhla je brilantní pro pokrčení omráčení a záblesky, pokud chcete agresivně tlačit nepřítele, aby pronásledoval zabití. Potom, Rychlé ruce je volbou nejvyšší úrovně, protože vám umožňuje přejít na sekundární během intenzivních potyček téměř okamžitě.

Pro vaše konečné pohody, Vysoká výstraha je neuvěřitelně silný, protože se vyhýbá nebezpečí, než bude příliš pozdě.

Nakonec a Granát V smrtelném slotu bude vždy užitečný pro vyvíjení tlaku na nepřátele a omračující granát je úžasný pro chytání nepřátel mimo dohled.

Jak odemknout v Kastově 762 Warzone 2

V následujících situacích Odemkněte Kastov 762 ve Warzone 2. To by nemělo trvat vůbec dlouho, zvláště pokud budete fungovat dobře ve vícenásobném WZ2 zápasy.

Pamatujte, že můžete také skočit do MW2 Multiplayer pro odemknutí zbraní, pokud chcete rychleji vyrovnat s rychle se rozvíjejícími zápasy.

 • Podívejte se na náš seznam nejlépe hodnocených herních tříd v MW2 a přílohy, které budete chtít použít

Nejlepší alternativa Kastov 762 ve Warzone 2

M13B WZ2

Pokud má Kastov 762 příliš mnoho zpětného rázu pro váš vkus nebo prostě neodpovídá vašemu stylu hry, pak může být M13B lepší volbou v současné meta.

V současné době sedí jako nejoblíbenější AR ve Warzone 2, M13B je kompletní laser na Al Mazrah a Vondel.

Zbraň se zamkne na nepřátele z dálky a usnadňuje stírací jednotky. Jeho síla se odráží v jeho 19% Míra výběru, takže co nejlépe využijte této smrtící AR, než zasáhne Nerf.

To je nejlepší načtení Kastov 762 ve Warzone 2. Nezapomeňte se podívat na naši domovskou stránku Warzone 2 a pokud hledáte nejlepší načítání v současné meta, podívejte se na náš seznam úrovní zbraní WZ2.

Nejlepší načítání a přílohy Kastov 762 v MW2

Nejlepší načítání a přílohy Kastov 762 v MW2

Isa Muhammad

Aktualizováno 4. září 2023 Isa Muhammad

Budete potřebovat Nejlepší načtení MW2 Kastov 762 Pokud hrajete sezónu 5 znovu načtení, protože zůstává impozantní puška s smrtící přesností na středním rozsahu. Jeho působivý rozsah poškození je také ideální pro odstranění soupeřů z dálky.

A jak se očekávalo, útočné pušky jsou v moderní válce 2 téměř hojné. Zůstávají vysoce oblíbenou kategorií zbraní kvůli jejich účinnosti. Pokud tedy hledáte tvrdou a rychlou zbraň, nehledejte nic jiného než nejlepší načtení MW2 Kastov 762.

MW2 Best Kastov 762 Loadrout: Kastov 762 načítání obrazovky v MW2

Nejlepší načítání a přílohy Kastov 762

 • Přijímač: Kastov 762
 • Optic: Cronen Mini Red Dot
 • Zadní přilnavost: Ivanov ST-70 Grip
 • Člání: Kastovia DX90
 • UnderBarrel: FTAC Ripper 56
 • AMMO: 7.62 Vysoká rychlost

Po testování tohoto načítání je to skutečně spolehlivé načítání, díky kterému je Kastov 762 standout zbraní, která vás ve většině situací udrží naživu. Přichází s vysokým poškozením, působivým rozsahem a celkově dobrými statistikami.

Cronen Mini Red Dot je efektivní s téměř každou zbraní ve hře a díky svému minimálnímu zoomu je jednou z nejpopulárnějších památek a skutečností, že to moc nezasahuje. Další připoutanost, která tuto zbraň skutečně zvyšuje, je 7.62 Munice s vysokou rychlostí, která významně zvyšuje rychlost kulky. I když to sníží váš rozsah poškození, Kastov 762 již má vynikající rozsah pro útočnou pušku.

MW2 Best Kastov 762 načítání a přílohy: Kastov 762 v sezóně 4

Používání Kastovia DX90 jako čenichu zlepšuje zpětný ráz zbraně, což může být náročné zvládnout někdy. Zvyšuje také rychlost kulky a poskytuje potlačení zvuku. Stojí však za zmínku, že tato volba tlamy by mohla bránit vaší mobilitě.

Pak máme přilnavost Ivanov ST-70, ideální volba ke snížení odolnosti proti trhnutí. Zatímco příloha FTAC Ripper 56 UnderBarrel dělá skvělou práci při zvyšování stability zbraně a přesnosti kyčle, je to zvláště užitečné pro setkání s blízkými čtvrtinami.

Toto je nejlepší načítání a přílohy Kastov 762 v Modern Warfare 2. Nakonec zvládnutí zpětného rázu zbraně výrazně posílí váš výkon, jen se ujistěte, že víte, kdy je příští dvojitý víkend XP využití výhod.

Nejlepší Kastov-762 Loadrout Warzone 2 (A-Tier): The Ultimate Guide

Kastov-762 je v současné době zbraň A. Rozbijeme naše nejlepší načítání Kastov-762 a poskytujeme veškeré ladění připevnění a doporučené výhody, taktické a smrtelné vybavení.

Kastov-762: Klíčové s sebou

 • Současné nejlepší přílohy pro načítání pro Kastov-762 jsou: Polarfire-S, KAS-10 584mm Barrel, Cronen Mini Pro, KSTV-RPK Factory a 40 kulatý mag
 • Doporučujeme vzít si specialistu na zbraně Perk, abyste využili nadměrné (duální primary)
 • Věříme, že Kastov-762 bude pravděpodobně v budoucí sezóně nerfikovat, spolu s dalšími zbraněmi s minimálním zpětným rázem

Obsah

Kastov-762 Aktuální meta: S úrovní

Kastov-762 je v současné době jedním z nejlepších ARS ve Warzone 2.0 (viz Full Warzone 2.0 seznamu stupňů stupňů). Doporučujeme spárovat Kastov-762 s SMG pro optimalizaci pro TTK na dálku i zblízka. Fennec 45 a Lachmann Sub jsou skvělé možnosti boje z těsné čtvrtiny.

Příběh pokračuje níže

Kastov-762 je v současné době nejlepší AR ve hře a zabalí úder ve střední řadě. Rychlá TTK ve Warzone 2.0, spárované s výstupem poškození Kastov-762 vám umožňuje starat se o své nepřátele v duosu a sólech, přestože máte menší velikost mag než RPK.

Hráči mohou odemknout Kastov-762 dosažením úrovně 23. Odemknutí této zbraně tak brzy v progresi hráčů je skvělou volbou rychle se vyrovnat.

Příběh pokračuje níže

Kastov 762 v moderní válce 2

Kastov-762 Doporučené přílohy

 • Čenich: Polarfire-S
  • ⇕: -+0.77
  • ⇔: +0.74
  • ⇕: -1.45
  • ⇔: -2.25
  • ⇕: +0.32
  • ⇔: +0.32
  • ⇕: +2.84
  • ⇔: +1.16

  Kastov-762 Doporučené taktické: kouřový granát

  Naše doporučené taktické vybavení pro spárování s Kastov-762 je Kouřový granát. Kouřové granáty jsou ve Warzone 2 neuvěřitelně efektivní.0 Vzhledem k krátkému TTK hry. Kouřové granáty výrazně brání schopnosti soupeře získat cíle a jsou skvělým způsobem, jak se uvolnit z boje, když jsou karty naskládány proti vám.

  Kastov-762 Doporučené smrtelné: Vrtací poplatek

  Naše doporučené smrtící zařízení pro spárování s Kastov-762 je Vrtací poplatek. Podle našeho názoru je to jedna z nejvíce „rozbitých“ položek v současné Warzone 2.0 meta, protože to poskytuje masivní podporu povědomí hráčů, které se dobře spáruje s pomalým a metodickým tempem současné hry.

  Příběh pokračuje níže

  Kastov-762 Doporučený Perk Package: Specialista na zbraň

  Warzone 2 Weapon Specialist 2

  Náš doporučený balíček Perk pro spárování s Kastov-762 je Specialista na zbraně. Toto je jediný balíček, který v současné době nabízí přehnaný (schopnost nést dvě primární zbraně), který bude vyžadován pro kombo Kastov-762 s možností CQ na pokrytí jak zblízka, tak uprostřed rozsahu.

  Potenciální změny rovnováhy v budoucnosti pro Kastov-762

  Podobně jako u Taq-56 je Kastov-762 jedním z nejlepších AR v současné době ve hře. Sbalí slušné množství poškození ve hře středního rozsahu a zpětný ráz lze snížit správným připojením. Podobně podobně jako taq-56 není v současné době tak populární nebo zlomený jako RPK.

  Příběh pokračuje níže

  I když můžeme očekávat nějaký Nerf v příštím velkém vyrovnávání zbraní, zejména v rozsahu poškození a poškození, očekáváme, že Kastov-762 bude stále životaschopný a soutěží jako jedna z nejlepších možností středního rozsahu po další opravě.

  Při pohledu na testování nebo sdílení načítání Warzone?

  Zleague.GG má v naší mobilní aplikaci jednu z největších hráčů Warzone. Stáhněte si aplikaci ještě dnes a podělte se o své oblíbené načítání do zdroje, abyste získali zpětnou vazbu od ostatních členů komunity. Můžete sdílet klipy a zobrazit své vlastní načítání v akci a najít si několik nových následovníků. Když jste tam, zkuste funkci týmu a vytvořte nové jednotky a podívejte se na statistiky výkonu každého člena.

  Příběh pokračuje níže

  Můžete také vyzkoušet své nakládky v konkurenční hře s Warzone Tournaments Z League. Všechny turnaje Z League využívají algoritmy pro proprietární dovednosti (SBMM), abyste zajistili, že jste vždy umístěni do divize s podobně kvalifikovanými hráči.