Nejlepší Kings Canyon přistávací místa v Apex Legends Season 12 – Dexerto, kdy se Kings Canyon vrací na Apex Legends? Dexerto

Kdy se Kings Canyon vrací na Apex Legends

SPOTNET LAKE bylo přidáno v Apex Legends Season 8.

Nejlepší Kings Canyon přistávací místa v Apex Legends Season 12

Nejlepší místa přistání v Kings Canyon Apex Legends Season 8

Respawn Entertainment

Kings Canyon se vrátil na rotaci mapy v sezóně 12, ale které oblasti mapy poskytují nejvíce kořist a poskytnou vám nejlepší šanci na vyzvednutí vítězství?

Kings Canyon se nachází na planetě Solace a pro mnoho hráčů to bude první místo, kde si museli hrát Apex Games. Vrácení hodin zpět do doby, kdy roční období nebyla ani věc, vydali vývojáři hru v únoru 2019 s tímto nastavením.

Článek pokračuje po reklamě

Rychlý posun vpřed do sezóny 12, mapa prošla řadou významných změn, včetně výbušného příchodu pojistky zpět v sezóně 8.

Článek pokračuje po reklamě

Přestože máte řadu POI, může být stále obtížné přesně vědět, kde přistát na Kings Canyon, zejména pokud chcete maximalizovat množství kořisti, které můžete najít.

Apex Legends Season 12 Kings Canyon Mapa

Zde je nejnovější verze Kings Canyon, která vám pomůže najít každé místo přistání, které zmiňujeme v našem seznamu!

Článek pokračuje po reklamě

Apex Legends Season 8 Map Kings Canyon

Zde je způsob, jak se Kings Canyon tvaruje v sezóně 12 Apex Legends.

Nejlepší krále kaňonu přistávací místa

Klec

klec v Apex Legends

Klec je připravena na váš příjezd.

I když to pro některé určitě může být horký kap.

Přistání v horní části neodpustitelné struktury klece je riziko, protože to je obvykle go-to pro čety, aby to bylo naživu a máte nějakou super kořist, abyste věci vykopali-při většině případů. Nedaleko existují i ​​možnosti, na které se také otáčí, včetně trhu, přehrady Hydro, laboratoří a kondenzátoru.

Článek pokračuje po reklamě

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Zachránit

SOLVAGE NA APEX LEGENDS KINGS CANYON MAP

Záchrana už byla dobrá, ale přidání Mirage Voyage v okolí to ještě zlepšilo.

Salvage je na skvělém místě na Kings Canyon, kde se nachází. Je to v těsné blízkosti Mirage Voyage a poté starší místa, jako je Market a Gauntlet. To vám poskytne buď čerstvé lovecké areály po nalezení nějakého kořisti vysoké úrovně, nebo úniku, když se věci budou zaneprázdněny.

 • Přečtěte si více:Hráči vrcholu navrhují jednoduché přepracování pasivního Pathfinderu

Toto je masivní místo pro vykopávky a určitě jedno z nejlepších míst k poklesu. Dávejte si však pozor, protože ta těsná výhoda blízkost, o které jsme právě mluvili. Toto je místo, kde se můžete přistávat, pokud máte rádi výzvu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Místo havárie

V sezóně 8 byl přidán web havárie a je to úžasné.

Vysoce zpochybněnou oblastí mapy v sezóně 12 je místo havárie a z dobrého důvodu.

S tři Výbušnina drží poblíž a spousta kořistí se šíří přes kořist a na podlaze, není divu, že je to velmi oblíbené místo. S dělostřelectvem, spatřeným jezerem a zadržením hned za rohem – je to skvělé místo pro zahájení zápasu.

Úprava vody

Jeden z nejpopulárnějších destinací na mapě. Ošetření vody je oblast kaňonu Kings, která je plná zásobníků a dobrých podlahových kořistí, nemluvě o novém výbušném držení na pravé straně POI, když zamíříte dolů po pobřeží směrem k odpuzovateli.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Můžete odejít z tohoto místa nastaveného pro konečné prsteny občas, ale vše záleží na tom, zda můžete odrazit hrst týmů, které mají také stejné cíle.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Spatřené jezero

Spatřené jezero v Apex Legends

SPOTNET LAKE bylo přidáno v Apex Legends Season 8.

Přidáno na mapu v sezóně 8, spatřené jezero je ideálním místem pro hráče, kteří chtějí start začátek zápasu, a preferujte pomalejší styl hry.

Se stovkami míst k nalezení kořisti zde, jsme si jisti, že vyzvednete pár granátů, abyste ty otevřené a odešli z tohoto cíle vyloučené pro konečnou hru. Nebo být odstraněn jiným týmem, který si myslí, že stejná věc.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Spotted Lake se nezdá být jedním z rušnějších míst v sezóně 12, ale podívejme se, jak se sezóna vyvíjí. To by se mohlo změnit!

Souprava

Plošina vypadá hodně jako další záchrana v Apex Legends a aby byla spravedlivá, jsou stejně dobrá. S více vysokými a nízkými místy k nalezení zbraní by zde mělo být dost na to, aby vaše trio nebo duo v žádném okamžiku zřídilo.

 • Přečtěte si více:Co je to „tropy“ v Apex Legends?

Blízko tohoto místa máte také snadný přístup k rozbitému relé a kondenzátoru, což jsou dvě velmi silné rabování pozemků samy o sobě. Nemluvě o bažinách, což není jedno z nejlepších, ale určitě slušné místo, kde se můžete prohloubit, když zamíříte k prvnímu prstenu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Dělostřelectvo

Dělostřelecké apex legendy Kings Canyon

Dělostřelectvo je velmi populární místo pro přistání na Kings Canyon.

Pro pravidelné hráče Apex Legends nebude dělostřelectvo cizincem. Vždy to bylo velmi dobré místo k přistání a to zůstává stejné v sezóně 12.

Pokud jde o bezprostřední blízkost, není poblíž příliš mnoho míst, i když s tím, kolik věcí zde najdete. Váš tým by měl být po přistání dobře vybaven, ale sledujte záda pro nepřátele.

Rozbité relé

V neposlední řadě je rozbité relé. Nalezeno v severovýchodní oblasti mapy, jedná se o jedno z méně hektických míst na našem seznamu.

Článek pokračuje po reklamě

Je zde výběr malých dvoupodlažních budov, které se mají kopírovat, a když to je jen kámen, který je odhozen od soupravy, další místo, které doporučujeme, je to ideální výchozí bod pro hráče.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Jak čelit třetím stranám v Apex Legends

Dobrým nápadem by bylo začít tady, kde to obvykle není vysoce konkurenční zóna, a pak by se obklíčila na jedno z nejpopulárnějších míst poblíž nepřátel třetích stran, která tam bojují.

Doufejme, že v tomto průvodci nejlepším Kings Canyon Landing Spots je pro každého něco – od rušných po klidnější místa.

Článek pokračuje po reklamě

Myslíš, že jsme zmeškali nejlepší místo k přistání? Domnívejte se, že jste našli nejlepší tajné místo pro přistání pro kořist a zabíjení v této sezoně? Dejte nám vědět na Twitteru @alphaintel.

Kdy se Kings Canyon vrací na Apex Legends?

Letecký pohled na krále

Respawn Entertainment

Po vydání Apex Legends Season 15 byl Kings Canyon klenut, ale kdy se to vrátí ke hře?

Stejně jako u každé sezónní záplaty v Apex Legends se rotace mapy hry posunula po aktualizaci Eclipse.

Tentokrát je to Storm Point a Kings Canyon, kteří udělali cestu pro Broken Moon a Olympus.

Zatímco mnoho hráčů je šťastné, že tropická mapa klesá, méně je potěšeno, když vidí OG mapa Apex znovu zmizet.

Článek pokračuje po reklamě

Kings Canyon samozřejmě nebude navždy uzamčen a může se dokonce vrátit s přepracováním, ale kdy to bude?

Článek pokračuje po reklamě

Kdy se Kings Canyon vrací na vrcholky legend?

Letecký pohled na krále

Kings Canyon byl odstraněn z rotace mapy v sezóně 15 a pravděpodobně se vrátí v sezóně 16.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Toto je naplánováno do příjezdu v únoru 2023, takže je ještě dlouhá doba na to, než hráči budou moci znovu prohlédnout umístění oblíbeného fanouška.

Vzhledem k tomu, že Respawn nepotvrdil, kdy se ještě vrátí, je nemožné stanovit datum, ale předpokládáme, že se v příštím sezónní aktualizaci vrátí.

Článek pokračuje po reklamě

Samozřejmě je vždy možné, že její část bude k dispozici pod kontrolou nebo spuštěním zbraní s LTM vedle sběrné události, ale musíme počkat a uvidíme se.

Článek pokračuje po reklamě

Kings Canyon v sezóně 14

Sezóna 15 Apex Legends dorazila 1. listopadu.

Ať tak či onak, prozatím, Olympus, Zlomený měsíc, a Světový okraj budou mapy rotace pro sezónu 15.

Fanoušci Kings Canyonu budou pravděpodobně muset počkat do února, než budou moci znovu znovu prohlédnout mapu OG.

Kings Canyon

Kings Canyon je mapa pro Apex Legends umístěné na planetě Útěcha.

Je vybaven množstvím oblastí, které se liší od vojenských zařízení po slumy, přičemž řeka je dělí do středu. Je to ostrov plný stvoření a obklopen vodou na všech stranách, s nebezpečnými útesy, které klesají na hladinu moře níže.

Různé verze mapy byly znovu použity během jeho nepřítomnosti v trvalém seznamu skladeb. Během studia byla také k dispozici noční verze mapy Shadowfall režim omezeného času a Grand Soirée Režim hry Kings Canyon Kings Canyon.

Obsah

Lore [Edit]

Kdysi jednoduché osídlení na planetě útěchu z nejstarších výpravy hranice, Ostrov, který je známý jako Kings Canyon, se nedařilo až o století později, kdy si nyní zaniklý IMC vybral jako centrum pro výzkum a vývoj. Byla umístěna základna, úpravna vody a řada dalších zařízení na podporu operací IMC – operace jako vysoce utajovaný projekt o funkci fázové techniky nebo radikální program pro vytvoření simulacra armády poháněnou jediným mozkem poháněnou jediným mozkem. Ale na povrchu vypadal Kings Canyon jako jednoduchá instalace IMC, která pro všechny své chyby přinesla stabilitu a pracovní místa k útěchu.

Chcete-li odfouknout páru, stanice vojáků IMC by zde soutěžila v boji Gladiator-esque v oblasti, kterou přezdívali Thunderdome. O několik let později, když syndikát pověřil přestavbu ostrova Kings Canyon jako domov svého nejnovějšího krevníhosportu, trvali na tom, aby Thunderdome zůstal nedotčen – pocta nejdříve známému předchůdci toho, co dnes víme jako dnes jako Apexové hry

Emp vybuchnutý krypto ve věži odpuzovacího povolení povolil nedaleké Letáky a Leviathans napadnout ostrov. Leviathané si vytvořili domov v řece a zničili na něm osady. Legendy byly evakuovány a hry byly pozastaveny kvůli útoku. Toto oddech umožnilo syndikátu přidat do mapy nové oblasti, včetně obrovské struktury poblíž zničených mostů a hydro přehrady Klec a tábor poblíž toho, co se kdysi nazývalo kaskády Zadržování. Pokračující poruchy v aréně donutily syndikát přemístit hry do jiné arény na Talos, Světový okraj.

Hry se nakonec vrátily do Kings Canyon. Po neúspěšném pokusu o zabití Revenant však Loba Andrade náhodně spustil řetězec explozí v opuštěném zařízení Simulacra, které způsobuje simulacra Thunderdome a Skulltown Shromáždit se a velká část ostrova byla vykopána pod ostražitým okem syndikátu.

Místa [EDIT]

Místa Mapa [Upravit]

Místa Popis [Upravit]

název Kořist úroveň Popis Zásobníky
Airbase Vysoký Airbase se nachází na nejzápadnější straně mapy poblíž odtoku. Velká rozprostřená oblast oddělená severními/jižními dráhami, se vzducholodi a bedny umístěné na koncích každého a ziplina spojující obě strany. Nejrůznější zásobníky a budovy na pevnině. Převážně středověké angažovanosti.
Ares kondenzátor Střední Velká potopená oblast chráněná na jihu, východní a severní straně vysokými ocelovými stěnami. Po okolí je rozptýleno několik středně velkých budov, spolu se třemi nabitými věžemi a výbušným držením.
Dělostřelecká baterie Vysoký Dělostřelectvo se nachází poblíž nejsevernější části mapy. Velká betonová základna s několika velkými budovami, obklopená vysokými stěnami. Vzdálenosti na středním až dlouhém doletu. 2 velké hlavní budovy, jeden hangár, 2 tunely a boční prodloužení na konci jednoho tunelu. V sezóně 8 byla uprostřed hangáru na nejsevernější straně dělostřelectva zničena a nyní poskytuje přístup k havárii.
Umyvadlo Vysoký Basin se nachází v severovýchodním rohu mapy.
Zlomené pobřeží Základní Rozbité pobřeží je oblast mezi oktanovou rukavicí a trhem.
Bunker Pass Vysoký Bunker Pass je tunel, který se nachází uprostřed mapy, který spojuje vesnici na řece Central k vesnici na vysoké poušti. Má také 3 zásobníky poblíž vchodu na každou stranu.
Klec Střední V současné době nejvyšší struktura ve hře, která není považována za out-of-limence, Cage je bludiště podobnou struktuře lemovanou na jeho západní a severní straně tunelovými chodbami.
Žíravé ošetření Vysoký
Havarovaná loď Vysoký Havarované zbytky termopylae IMS. Nachází se na severu mapy, pod otřeseným trupem lodi je hojný kořist a na lešení ji obklopuje.
Místo havárie Vysoký Zničená oblast vytvořená havárií IMS termopylae. Nachází se na sever od mapy obklopující havarované lodi, kolem oblasti je roztroušeno několik ozvěnových základů, které sledují únik paliva přicházejícího z havarované lodi.
Omezení stvoření Střední Velká základna vyrobená po leviatanské invazi do Kings Canyon, je umístěna klece pro zadržení zajatých letáků a miniaturní odpuzovací věž na jeho středu.
Crypto’s Map Room Vysoký A Převzetí města přidán do Ztracené poklady událost. Má velkou budovu s velkým satelitem. Ve spodním patře této budovy je holografická mapa Kings Canyon schopná ukázat umístění všech legend na mapě a další umístění prstenu. Obsahuje také několik obrazovek kolem vnitřek, které ukazují počet nepřátelských jednotek v oblasti, které jsou užitečné pro nalezení nepřátel a předpovídání možných třetích stran.
Vysoká poušť Vysoký Vysoká poušť je středně velká osada umístěná mezi západním vchodem do Bunker Pass, odtoku a letecké základny. Má spoustu malých chatrčí rozdělených do spodní a horní oblasti mostem. Horní oblast má také strážní věž druhů, která vám může poskytnout kontrolní pohled na okolní oblasti.
Základna Hillside Střední Hillside Outpost je oblast umístěná hned vedle laguny s několika budovami zasazenými do zařízení vytesaného do kopce. Tato oblast byla dříve travnatým, sjezdovka, která jede na kaskády v sezóně 1, ale od té doby byla vyvinuta.
Hydro Dam Základní Hydro přehrada je obrovská oblast s různým spojením s blízkými místy. Má několik budov rozložených na velké ploše.
Tržiště Střední Tržiště, běžně známé jako Trh, je zcela interiérová oblast s téměř středním angažmá. Má několik pokojů s různou kořistí v každém, stejně jako kořist kolem podlahové oblasti, uvnitř prázdných částí obchodu a na vrcholu střech plátna na trzích. Má nahoře dva vchody se zipovým linií pro snadný přístup a několik středně velkých dveří na horní úrovni.
Octaneova rukavice Střední A Převzetí města přidán do Železná koruna událost. Je vybaven stopovým pole s skokovými podložkami a obrovskou rampou uprostřed s planoucím ohnivým prstenem, který obsahuje alespoň Epické-úroveň kořist.
Offshore souprava Vysoký Pobřežní souprava je obrovská oblast umístěná u pobřeží severovýchodního rohu mapy.
Odpuszor Vysoký Odpudič se nachází na jihovýchod od mapy. Obsahuje tři zakryté jámy a dvě větší vícepodlažní budovy, stejně jako některé menší struktury. V sezóně 2 byla krypto ničena stejnojmennou repulsorovou věží a havarovala a nyní je v plamenech.
Střed řeky Střední Center River je oblast posetá středně a velkými chatrči spojenými Ziplines, které se rozprostírají po řece. Vstup do Bunker se nachází na nejsevernějších částech podél silnice k Hillside Outpost a hnízdními areály. Jižní část oblasti má silnice vedoucí ke zlatým pískům, jeskyní k záchraně a malou cestu k zničeným mostům. Oblast se hovoří hovorově Bunkertown.
Odtok Vysoký Odtok je zařízení pro čištění odpadních vod na dalekém západě mapy. Skládá se hlavně z několika velkých budov po dvou patrech propojených s mosty. Některé kruhové místnosti v budovách obsahují linky na zip pro navigaci mezi dvěma patrami.
Záchrana lebky Vysoký Síta lebky je oblast umístěná těsně u zlomeného pobřeží mimo trh. To je umístěna zařízení pro záchranu obrovské leviánské lebky, která se kdysi tyčila Město lebky.
Singh Labs Vysoký A Převzetí města pro Voidwalker událost. K této oblasti je přístupný třemi způsoby, obří portál vyčnívající z oblasti vnějších Singh Labs, obří dveře umístěné poblíž, nebo boční tunel pocházející z kondenzátoru Ares.
Spatřené jezero Vysoký Devastace na sever způsobila, že povodně vymazala slum jezera z mapy. Na jeho místě je spatřené jezero, které připisuje své jméno neobvyklým místům nalezeným v zatopených, kontaminovaných vodách. Byly zřízeny tábory ozvěny a byla postavena obrovská filtrační přehrada ve snaze vyčistit a zvrátit poškození způsobené prosakujícím palivem havarované lodi.
Bažiny Vysoký Bažiny jsou umístěny na nejvýchodnější části mapy. Tato oblast obsahuje budovy pěstované na chůdách nad bahnem, velké částečně ponořené potrubí a zipliny a mosty spojující velké chatrče. Severní oblast byla změněna v sezóně 5 a nyní obsahuje malé osídlení novějších struktur a most, který se připojuje k pobřežní soupravě. Jižní oblast zůstala nedotčená a stále poskytuje přístup Hydro Dam, Odpuszor, a Singh Labs.
Jáma Vysoký Jáma je malá kruhová aréna kaňonu na severozápadě mapy, která je přístupná pouze čtyřmi úzkými cestami. Tato oblast je na úrovni a jasná, pouze s několika zásobami a bedny pro krytí. Navzdory své otevřené střeše nemůže Lifeline zavolat její balíček péče, zatímco je v jámě.
Verdant Crossing Střední Verdant Crossing se nachází na místě bývalého osídlení na konci řeky a je ozvěnou základnou pro sledování kvality vody na jižním konci řeky.
Strážná věž na sever Vysoký Strážce na severu je výhodný bod, který se nachází těsně před dělostřeleckým tunelem a přehlíží zničené kaskády a stvoření.
Strážná věž na jih Vysoký Stránka na Strážku je výhodným místem nacházejícím se těsně venku Odpuszor a Žíravé ošetření.

Bývalá místa [EDIT]

název Kořist úroveň Popis Současná pozice
Dělostřelecký tunel Nízký Malý tunel umístěný na samém severu dělostřelectva. Zničený dělostřelecký tunel
Mosty Bridges je malá osada, která se nachází za jeskyně poblíž Skulltown A na silnici klesající z přehrady Hydro v sezóně 1. Krás klec
Kaskády Kaskády je malá vesnice umístěná pod severní strážní věž a farma v sezóně 1. Zničené kaskády
Zničené mosty Základní Zničené zbytky mostů. Leviatan se nachází ve středu, kde stály stejnojmenné mosty, ale po výbuchu, která způsobila změny mapy sezóny 5, se přesunul zpět do moře zpět do moře. Na západní straně oblasti je umístěno několik struktur. Krás klec
Mirage Voyage Vysoký A Převzetí města přidán do Holo-denní bash událost. Je vybaven zásobovací lodí se spoustou kořistí a spoustou návnad Mirage. V sekci baru je disco míč nákladním modulem, můžete vytvořit další dva nákladní lusky zahájením večírku na horní palubě lodi. Původně to bylo na světovém okraji, dokud nebyl odstraněn v sezóně 6, a poté se přestěhoval do Kings Canyon v sezóně 7. Následně byl odstraněn v sezóně 8. Žádný
Hnízdní areály Nízký Regenerovaný les
Konec řeky Střední Konec řeky je malé osídlení, z nichž některé jsou zničeny kvůli invazi Leviathanu, která se nachází na jižním konci mapy na cestě k úpravě odpudivosti nebo vody. Verdant Crossing
Rozbitý les Nízký Rozbitý les je velké otevřené místo poblíž severní oblasti mapy mezi mokřady, farmou, bažinami a přehradou Hydro v sezóně 1. Bylo to způsobeno Wattsonovým testováním jejího prototypu pro prsten, ale Lightning zasáhl generátor a spálil okolní les dolů. Regenerovaný les
Město lebky Střední Město Skull je oblast 4 pruhů ve tvaru plus s více budovami a několika úrovní. Je částečně pokryta velkým zvířecím kostrou, která má několik linií zipu, který ji spojuje s městem. Zachránit
Slum Lakes Střední Slum Lakes je velké město chatrčí v severozápadním rohu mapy. Město je rozděleno širokým příkopem obsahujícím dvě dlouhé průmyslové trubky a ziplina pokrývající délku oblasti. Poskytuje blízký přístup k odtoku a jámě. Spatřené jezero
Jižní osídlení Střední Zachránit
Terminální stanice F-85 Vysoký Terminální stanice F-85 je malá podzemní oblast přístupná od dveří trezoru nebo vstupem ze zničeného otvoru s výhledem do zlomené zátoky. Žádný
Terminální stanice L-19 Vysoký Terminální stanice L-19 je malá podzemní oblast přístupná od dveří trezoru od jezer slumových jezer. Žádný
Terminální stanice O-240 Vysoký Terminální stanice O-240 je malá podzemní oblast přístupná od dveří trezoru pod dělostřelectvo. Žádný
Terminální stanice W-73 Vysoký Terminální stanice W-73 je malá podzemní oblast přístupná od dveří trezoru na zničených mostech. Žádný
Farma Střední Tato oblast existuje nad základnou na svahu a obsahuje dvě budovy s malým podzemním tunelem umístěným na jednom poblíž regenerovaného lesa. Žádný
Thunderdome Vysoký Thunderdome je oblast se strukturami v kleci spojené se zipem. Tato oblast obsahuje dvě struktury uzemněných klecí, připojující se k zavěšené kleci, věž spirálového schodiště a kořistí obklopují respawn maják na kopci. Zachránit
Úprava vody Vysoký Ošetření vody se nachází na jižním pobřeží Kings Canyon. Hlavní budova rostlin leží na nejjižnějším útesu, se čtyřmi kanalizačními nádobami obklopujícími jeho severní obvod. Budova má 4 hlavní místnosti spojené chodbami ve druhém patře. Kromě budovy lze kořist nalézt v zásobnících zásobnících mimo budovu na jižní straně a občasnými zbraněmi poblíž vnějších prstenů. Tato oblast má nedaleký respawn maják na východní straně s 3 Zásobníky kolem toho. Napřňová loď může přistát na svých východo nebo západních přistávacích platformách. Žíravé ošetření
Vodopád Střední Vodopád je řada malých chatrčů umístěných za stejnojmenným vodopádem mezi slumy a severní strážní věží. Spatřené jezero
Západní osídlení Střední Západní osada je malý shluk budov severně od Thunderdome, jižně od Airbase a západně od města Skull. Bylo to ve hře až do Železná koruna Událost, kde byla nahrazena. Octaneova rukavice
Mokřady Střední Mokřady se nacházejí poblíž severovýchodní strany mapy a tvoří několik shluků chráněných budov přehlížených několika chráněnými body skály skály. I když není známý pro hojnou kořist, může to poskytnout obranu navzdory okolním výšinnému. Ares kondenzátor

Funkce mapy [Úpravy]

Pohyb [Upravit]

 • Ziplines: Žlutá zvýrazněná ziplines jsou nastaveny mezi určitými místy po celé mapě. Hráči je mohou použít k cestování mezi body na velké vzdálenosti a jsou aktivováni klíčem k interakci. Přicházejí ve dvou variantách: vertikální, které přenášejí hráč pouze; a vodorovné, obousměrné linie, které mohou nést hráče na daleko vzdálenosti. Hráči mohou kdykoli vypadnout s klíčem skoku a znovu se připojit k ziplines. Ziplines, které jsou součástí mapy. Horizontální zipliny lze cestovat přes obou směr, bez ohledu na sklon. Také si všimněte, že Pathfinder může vytvářet ziplines s jeho konečnou schopností, ale může je vytvořit pouze do určité vzdálenosti a pouze vodorovně. Hráči nemohou interagovat s liniemi zipu. Wraith nemůže používat ziplinu při aktivaci její konečné schopnosti, protože obě její paže jsou obsazeny.
 • Balónky: Ve vysoké nadmořské výšce Červené balóny, spojené s vertikálním linií zipu, jsou rozptýleny po celé mapě. Interakce s jedním z těchto vzduchových balónů pošle vaši legendu na ziplinii a automaticky nasadí váš klouzání po dosažení vrcholu, což vám umožní rychle procházet mapu. Stisknutím tlačítka skoku můžete kdykoli vypustit balónovou ziplinu.
 • Dveře: Kovové dveře obvykle přicházejí v jednotlivých nebo dvojitých párech, přičemž v určitých oblastech jsou přítomny velké, nerozbitné dveře (hangárové dveře na přehradě Hydro, dveře bunkru na bunkru). Dveře mohou být otevřeny a zavřeny stisknutím klíče interakce nebo střelbou rukojeti s určitými zbraněmi. Pravidelné dveře se mohou otevřít tím, že budou otevřeny pomocí útoku na melee a dvakrát zlomeni melee. Kulky neprocházejí dveřmi, ale dveře mohou být zničeny výbušným poškozením.

Podpora [Upravit]

 • Respawn majáci: Respawn majáky jsou rozptýleny po celé mapě, takže hráči mohou respawn mrtvé spoluhráče, pokud alespoň jeden člen týmu získal banner. Respawn majáci jsou funkcí jedno použití, ale až dva členové týmu mohou být najednou respawn. Majáky respawn mohou být použity jakýmkoli hráčem, ale jakmile je použito, je deaktivován po zbytek zápasu. Tyto majáky jsou často obklopeny 1-3 zásobníky, které si doplňují respawnovaný spoluhráč. Chcete -li aktivovat maják, podržte klíč interakce, když se k němu blíží, a po několika sekundách bude spoluhráč dovnitř. Na rozdíl od rabování smrti se hráč nemůže při aktivaci majáku vrhnout, podobně jako oživení sestřeleného spoluhráče.
 • Nabíjecí věže: Velké věže, které lze aktivovat a budou plně nabíjet konečná schopnost ze všech hráčů stojících na platformě.
 • Pozorovací věže: Nachází se v táborech Echo, tyto věže lze zvednout stisknutím tlačítka a po dokončení vytvoří vertikální ziplinu. Míra rozmnožování odstřelovacích zbraní, munice a příloh jsou také vyšší na pozorovacích věžích.

Loot [Edit]

 • Horká zóna: Na začátku každého zápasu je náhodné umístění na mapě označeno jako horká zóna, označená pulzujícím značkou modrého kruhu. Naznačující, že kolem této oblasti bude existovat kvalitnější kořist a šance na nalezení legendární verze skladové zbraně, která bude mít plné legendární přílohy a používat pravidelné munice.
 • Dodávka lodi: Na začátku hry cestuje mobilní zásobovací loď do náhodného cíle na mapě (označená značkou modré lodi). Nadávková loď má vnější palubu a vnitřní chodbu a obsahuje malé množství střední až vysoké úrovně kořistí.
 • Zásobníky: Nalezeno na celé mapě, zásobníky jsou společným zdrojem kořistí vedle pozemní kořisti, kapky zásob a dodavatelské lodi. Tyto zásobníky mají mezi 1 a 3 položkami od léčivých předmětů, granátů, brnění nebo zbraní a jejich příslušného munice. Ordnance se nachází ve skupinách po 1, zatímco munice a uzdravení lze nalézt v hromadách s dvojnásobným původním množstvím.
 • Kořist klíšťata: Vzácné kontejnery, které musí být zničeny, aby se dostali k jejich kořisti. Obvykle poskytuje Epické nebo Legendární položky. Emitujte elektronický zvuk čip/whir, když poblíž.
 • Loot Bunkers: Bunkers rozptýlené přes Kings Canyon, které obsahují kořist s vysokou úrovní, pevné Legendární položka a nabíjecí věž. Byly odstraněny v sezóně 8.
 • Výbušná drží: Uzamčené kompartmenty s vysokoškolským kořistí, které lze otevřít výsadbou granátu u dveří.

Stvoření [edit]

 • Letáky: Letci jsou stvoření, která nesou krabici smrti s randomizovanou kořistí a po přijetí nějaké poškození ji upustí. Někteří z nich jsou v kleci, nedávají žádný kořist a budou upozornit ostatní hráče na vaši přítomnost vydáním řevu.