Nejlepší kooperační hry pro PC | PC Gamer, nejlepší kooperační hry, které hrají v září 2023 | VG247

Nejlepší kooperační hry, které hrají v září 2023

Co-op Portal 2 je nejsilnější, když ani jeden z vás nezná odpověď: Pokud na vás váš partner trpělivě čeká, cítíte se jako moron; Pokud tak neučiní, budou vás spěchat skrz veškerý objev, díky kterému je hra skvělá. Několik let po propuštění by však nalezení dvou čerstvých hráčů bylo skutečně vzácným trikem. Naštěstí vynikající komunita Editoru Valve vytvořila celou řadu Vynikající nové mapy prozkoumat a dostat se dovnitř, společně.

Nejlepší kooperační hry pro PC

Popadněte přítele a užijte si ty nejlepší kooperační hry, které PC nabízí.

 • 2-hráč kooperační
 • 4-hráč Co-op
 • Více hráče co-op

Stejně jako my hráči PC milují tichou izolaci RPG nebo vzrušení konkurenčního střelce, nic nepřekoná radost z hraní her spolupracovat s přáteli. Pro mnohé jsou naše nejpamátnější herní momenty jen smysluplné, protože někdo jiný tam byl, aby se smál, plakal nebo oslavoval. S ohledem na to byste si mysleli, že kooperační hry by byly běžnější, ale je vzácné objevovat hru, kterou každý vlastní, každý má rád, a každý má čas hrát. Nejlepší kooperační hry na PC jsou často ty, které už roky byly kolem, které právě teď hledáte.

Zde je naše nejaktuálnější sbírka nejlepších kooperačních her pro PC-druh her, které můžete získat s kamarády. Přečtěte si seznam a najdete hluboké, zdánlivě bezedné hry, jako je Warframe, Breezy Co-op Adventures, jako to trvá dva, a spousta příležitostných kooperačních her, do které se kdokoli může dostat.

Nejlepší kooperační hry dvou hráčů

Trvá to dva

PC Gamer má záda

Náš zkušený tým věnuje mnoho hodin každé recenzi, aby se opravdu dostal do jádra toho, na čem vám nejvíce záleží. Zjistěte více o tom, jak hodnotíme hry a hardware.

Datum vydání: 2021 | Vývojář: Hazelight | Hráči: 2 | Parní

Vede k jeho spuštění, vezme si dva herní režisér Two’s Bold tvrdí, že každá úroveň ve hře byla zaměněna na nějaký nový typ kooperačního úkolu-od hádanek po platformu po střelbu a několik typů šéfů bitvy. Změna z kooperačního dobrodružství na náhlé střelce třetí osoby nebyla nejlepším okamžikem bývalého dobrodružství Split Screen v Hazelight A Way Out a přesto se jí podařilo vytáhnout některé vážně zábavné kousky v něm trvá dva. Každá nová oblast je vzrušením na řešení, i když příběh není o čem psát domů. Nejlepší zatím, pouze jedna osoba ve vašem páru musí hrát hru pro oba, aby hrály.

Styx: střepy temnoty

Datum vydání: 2017 | Vývojář: Cyanide Studio | Hráči: 1-2 | Parní

Druhá hra Styx je skutečná vzácnost: kooperační kampaň Stealth. Je to jako 2-hráč Hitman, ale plný příšerných skřítků. Každá úroveň je velká mapa hlídaná různými nepřátelskými typy, kde si můžete vybrat svůj vlastní přístup, ať už jde o otravu jídla a spadnutí svítidel na hlavách nebo jít na hlasité zabití, než uteče do procházení. Je to skvělý romp s přítelem, protože každý z vás přijímá různé dovednosti pro nové schopnosti tajnosti a začněte stahovat simultánní zabíjení.

Byli jsme tady série

Datum vydání: 2017 | Vývojář: Celkové chaosové hry | Hráči: 2 | Parní

Byli jsme zde je série puzzle dobrodružství navržená zcela kolem kooperace. Vážně: Nemůžete to hrát jinak. Hádanky jsou inspirovány únikovými místnostmi a hrami jako Myst a vy a váš kooperační partner musíte navzájem mluvit skrze to, co vidíte a děláte, abyste se dostali dohromady. První hra, kterou jsme byli tady, je zdarma, zatímco pokračování, které jsme tu také byli a my jsme byli spolu, jsou každý pod 15 $. Jak jsme psali o jednom z pokračování, vy a váš partner jste skutečnou hádankou – vznesení toho, jak komunikovat, je výzvou a spokojeností této trilogie.

Vnější

Datum vydání: 2019 | Vývojář: Devět studií DOTS | Hráči: 1-2 | Pokořit

Outward je zkušenost s RPG jako několik dalších na PC. Jsi opravdu křehký nikdo. Neexistují žádné mapové trasy, které by vás provedly kam jít, a žádné úrovně, které by zvýšily vaše statistiky a posílily vás. Nemůžete rychle cestovat po celém světě. Musíte navigovat památkami a hrát jako opatrně, že byste měli ve skutečném dobrodružství po celém světě, a to je opravdu zábavný zážitek s přítelem po vaší straně. Jak Chris ve své vnější recenzi napsal: „Díky tomu je drobné neúspěchy jako hlavní překážky překonat, a to způsobuje, že malá vítězství se cítí jako naprosté triumfy. Navenek je drsný a občas frustrující, ale dělá to, co dělá jen málo her. Vyžaduje to, abyste dohodli skutečnou myšlenku, a to způsobuje, že tato rozhodnutí se cítí, jako by na nich opravdu záležely.”

Portál 2

Datum vydání: 2011 | Vývojář: Ventil | Hráči: 2 | Parní

Nelze popřít surovou kvalitu odlišné kooperační kampaně portálu 2. Jako dva testovací roboti Atlas a P-Body, vy a přítel prozkoumáte tmavší a nebezpečnější stránku testovacích rutin Glados-věci, které jsou příliš nebezpečné pro (neprotagonistické) lidské testery. Trojrozměrné prostorové myšlení, díky kterému je série portálu tak návyková, je zvětšena pouze tehdy, když je s vámi na hádanky další přítel.

Co-op Portal 2 je nejsilnější, když ani jeden z vás nezná odpověď: Pokud na vás váš partner trpělivě čeká, cítíte se jako moron; Pokud tak neučiní, budou vás spěchat skrz veškerý objev, díky kterému je hra skvělá. Několik let po propuštění by však nalezení dvou čerstvých hráčů bylo skutečně vzácným trikem. Naštěstí vynikající komunita Editoru Valve vytvořila celou řadu Vynikající nové mapy prozkoumat a dostat se dovnitř, společně.

Nejlepší čtyř hráči kooperační hry

Nebyla žádná mužská obloha

Datum vydání: 2016 | Vývojář: Ahoj hry | Hráči: 1-4 | Parní

Sky žádný člověk nebyl zábavným příběhem o vykoupení, který by se mohl dívat. Developer Hello Games strávil posledních sedm let aktualizací svého galaktického průzkumu-přepravy SIM s rozsáhlými novými funkcemi, jako je budování základny, cechy a co je nejdůležitější, online multiplayer online. Sky žádných mužů není nyní jedny z nejzábavnějších, kterou můžete mít v kooperačním přežití sim. Hra stále občas se spojí pod váhou nepříjemných chyb, ale stojí za to se vynořit pro radost z objevování planet a bizarních tvorů s přáteli. Pokud hledáte hru pro přežití v prostoru s větším zaměřením na stavbu, měli byste se také podívat na Astroneer.

Stardew Valley

Datum vydání: 2016 | Vývojář: Znepokojen | Hráči: 1-4 | Parní

Co-op Stardew Valley dorazil v roce 2018 a přidal multiplayer až pro čtyři hráče (nebo více s mody) sdílením stejné farmy. Je to příjemné místo, kde spolu trávit čas, rozdělení nekonečných farmářských prací a sledování vaší zarostlé usedlosti pomalu proměnit v prosperující vegetariánskou plantáž. Multiplayer pracuje docela hladce: Máte své vlastní domy, zásoby a vztahy s Townsfolkem, takže celá vaše posádka může většinou dělat svou vlastní věc, pak se spojit na zvláštní sezónu. Zatímco se stanete pánem výsadby, budu tady chytit dost ryb, aby nás udržel v penězích během zimy.

Uspokojivý

Datum vydání: 2020 | Vývojář: Kávová skvrna | Hráči: 1-4 | Parní

Uspokojivé vyvolává první dojem ze sim galaktického přežití v žíle oblohy žádného člověka, ale hrajte pět minut a uvědomíte si, že je to vlastně velmi pěkná, velmi uspokojivá kooperativní logistická hra. Hráči začínají od základu shromažďování zdrojů a stavebních strojů, které vám pomohou vytvořit užitečnější stroje a automatizovat celý proces. To může být zábava sám, ale ve skupinové hře opravdu cítíte výhodu dalších párů rukou.

Nakonec si můžete vyrobit plně automatizované planetární továrny s asistenty AI, dodávkovými vozy, míle dopravních pásů a sítí vlaků.

Nepohlasíte spolu

Datum vydání: 2016 | Vývojář: Klei Entertainment | Hráči: 1-4 | Parní

Klei bojoval o stydlivě přidat kooperaci do své brilantní hry o přežití Goth na pár let, zdůvodnil (ne nepřiměřeně), že přidání ostatních lidí by mohlo zlomit jeho esoterické kouzlo, které se spoléhá na pocity izolace a objevu. Ukázalo se, že vývojář se nemusí bát, protože sdílená katastrofa je ještě zábavnější. Vzájemná vina, když Deerclops prochází váš tábor, ničí dny v hodnotě zimní přípravy, je samo o sobě strategická hra.

V souladu s Kleiovou pozorností k detailům a rovnováze napříč svými hrami je jádro nehladovem vyladěno napříč třemi režimy dohromady – převzetí, divočiny a nekonečné – zajistit, aby oživení a určité charakterové schopnosti nebyly přemoženy. Je to nekonečný režim, který pravděpodobně považujete za nejpříjemnější a chladí se s přítelem, zatímco sdružujete své zdroje, aby se pokusili udržet navzájem naživu proti stále brutálnějším účinkům ročních období.

Pamatujte: Štěstí je lednice plná žáby nohou.

Zpět 4 krev

Datum vydání: 2021 | Vývojář: Turtle Rock Studios | Hráči: 1-4 | Parní

Zpět 4 krev dokazuje, že je tu více života, aby se vytlačil z kooperačního zombie střelce. Duchovní nástupce Turtle Rocku doleva 4 mrtvý táhne žánr do 20. let 20. století s moderními konvencemi, jako jsou pozorování cíle, sprinting, plášť a systém progrese založený na kartě. Úžasně to všechno funguje docela dobře.

Zpět 4 krev je ideální pro posádku čtyři, která je unavená hraním přes levé 4 mrtvé 2 po miliardu, ale to, co do hloubky získává, ztrácí v jednoduchosti jednoduchosti. Je tu opravdu dobrá, bezdušná zombie střelba, ale teprve poté, co strávil několik minut pohráváním s kartami a rozhodl se o načtení.

Riziko deště 2

Datum vydání: 2020 | Vývojář: Hopoo hry | Hráči: 1-4 | Parní

Nějaké riziko deště 2 se podařilo transformovat kořist-těžký 2d Roguelike na 3D téměř bezchybně, zachoval zábavu ze svých charakterových tříd navzdory zcela nové perspektivě. Je to jednoduchá hra o odstřelování nepřátel znovu a znovu, dokud nevyhnutelně nezemřete. Radost z toho, co vás udržuje v návratu, je potenciál pro šílené stavby. Sbíráte desítky předmětů prostřednictvím běhu, věci, díky nimž se pohybujete rychleji nebo se uzdravíte, když dostanete zabíjení nebo střílí elektřinu z těla nebo zasáhnete nepřátele tornádem nebo skočíte tak vysoko. A všichni se hromadí jako bláznivé, takže vás nutí absurdně mocný způsoby, které na začátku každé hry nemůžete docela předvídat. Smyčka vás může zavěsit sólo, ale hrát si se třemi přáteli pro maximální chaos.

Deep Rock Galactic

Datum vydání: 2018 | Vývojář: Hry duchovní lodi | Hráči: 1-4 | Parní

Deep Rock Galactic je jako procedurálně generovaný levý 4 mrtvý s kousky správy zdrojů a otevřeným průzkumem. To mělo problémy, když byl spuštěn v Early Access v roce 2018, ale vývojář Ghost Ship Games strávil posledních několik let nasazením nových zbraní, biomů, nepřátel, typů misí a výzvami. Tam, kde se mise cítily zbytečné, nyní máte na obzoru vždy odemknutí zbraně. Je to příležitostná hra, která se spolu svíjí. Střelba se cítí skvěle a její destrukce založená na voxelu nikdy nezestárne. Deep Rock našel svou drážku a doufejme, že stále roste.

Warhammer: Vermintide 2

Datum vydání: 2018 | Vývojář: Fatshark | Hráči: 1-4 | Parní

Toto pokračování na Vermintide se s jistotou rozšiřuje na levé 4 mrtvé vzorec a přidává kromě Skaven a robustnější třídní vyrovnávání a kořist s robustnějšími třídami a robustně. Stále se cítí hezky a masité, když rozbíjíte obličej potkana s obřím klubem a nyní je uvítací odrůda s pěti postavami hry. Přepínání znaků nebo dokonce tříd zmenší úrovně snadno přehrávatelné tucetkrát.

Pokud jste milovali Left 4 Dead, ale za poslední desetiletí jste to jednoduše hráli dost, je to jedno místo, které byste měli přesměrovat svou pozornost. V dnešní době existují novější kooperační hry, jako je zpět 4 krev, ale Vermintide je skvělý po dobu několika desítek hodin krvavého melee Carnage. Získal také spoustu bezplatné (a placené) podpory po vydání a přidal do již podstatné kampaně poměrně několik úrovní.

Warframe

Datum vydání: 2013 | Vývojář: Digitální extrémy | Hráči: 1-4 | Parní

Je snadné spadnout do rutiny s Warframe, hra v zásadě o procházení procedurálně generovanými úrovněmi, aby se vaše postava znovu a znovu upgradovala. Samotné hraní prostě nemá smysl pro některé mise a hraní online s cizími lidmi může občas zastrašit, zejména pro novější hráče. Warframe však svítí jako kooperační akční hra a vytváří perfektní digitální prostor, aby se setkal se svými kamarády, zatímco trhal hordami baddies.

A pokud se do toho chcete opravdu ponořit, systémy Warframe jdou hluboký. Můžete se ztratit při plánování upgradu a tvorbě komponent wiki, dokud se nepřijde slunce. Ale stále je snadné hrát s přáteli téměř jakoukoli úroveň dovedností, což znamená, že opravdu nemusíte začít hrát najednou a nemusíte pečlivě čas na své hry. Všichni můžete hrát vlastním tempem a poté čas od času křížit cesty v kosmické lodi Grineer.

ZLEPŠENÍ 4 Dead 2

Datum vydání: 2009 | Vývojář: Ventil | Hráči: 1-4 | Parní

Opravdu to říká něco o síle Valveovy úžasné střelce zombie, že se po tolika letech stále potahuje na seznamy, jako je tento. Fanaticky vyvážený, chytře psaný střelec, Let 4 Dead 2 je postaven na síle čtyř přeživších pracujících jako tým. Jak hodí zombie v týmu, musí skupina koordinovat svůj pohyb a pomáhat si navzájem z nebezpečí nebo smrti s posledními sekundovou hrdinstvím, která dává každé kampani příběh, který stojí za vyplacení.

Valve musí také získat nějaký kredit za to, jak dlouho podporoval L4D2 a přidat editory úrovně, Podpora parní dílny, Přenesení do map a postav zleva 4 mrtvé 1 a nadále nabízí „mutace“, vždy měnící herní režimy, které nabízejí něco nového pro zkušené hráče.

Active Modding Community Left 4 Dead 2 je také obrovskou součástí toho, proč tato hra je tak velmi doporučena, protože vytvořila nové kampaně, jako je Lord of the Rings ‘Helms Deep hrad, které udržovaly zábavu L4D2 i po zestárnutí základních kampaní. Navíc můžete hrát jako Velociraptor, což jasně zaručuje naši nejvyšší chválu.

Božství: Original Sin 2

Datum vydání: 2017 | Vývojář: Larian Studios | Hráči: 1-4 | Parní

Můžete hrát jeden z nejlepších RPG, jaký kdy byl vyroben s až třemi dalšími přáteli v online kooperaci. Chaos a agentura pro hráče vládnou nejvyšší v tak reaktivním světě, což znamená, že jeden přítel by mohl srážet stráž nebo odhalit svou nemrtvou identitu v nepříznivém čase – ale to je přesně to, co je přesně to, co dělá Božku 2 tak skvělým s přáteli.

Už se nezabýváte loajální párty postav, které utváříte v průběhu času. Zabýváte se třemi dalšími tvrdohlavými lidmi, všechny soupeří o různé výsledky. Je to krásný nepořádek na hraní rolí v jednom z nejsmutnějších, poutavých RPG světů. A jakmile kampaň dokončíte, Master režim hry Umožňuje vám vytvořit nové kampaně od nuly s rozsáhlým nástrojem pro Dungeon Master ve stylu D&D.

Divinity 2 je stále nejlepší, nejkompletnější Larian RPG, kterou můžete hrát hned teď, ale pokud svědíte více, Baldur’s Gate 3 dorazí v létě 2023.

Moře zlodějů

Datum vydání: 2018 | Vývojář: Vzácné | Hráči: 1-4 | Parní

Swashbucklingová karanténa vzácného způsobuje slušnou kooperaci hra ale opravdu to svítí jako družstvo vyjít si. Sea of ​​Thieves je jednou z nejúžasnějších her s otevřeným světem a může to být zcela nenápadné – naložte loď s vašimi přáteli, vybírejte směr a jen se plaví kolem pití grog, dokud nehrajete, hrajete na hudební nástroje a navzájem se vystřelíte a střílíte děl. Nebo si jen povídejte na hodinu, zatímco plavíte kolem a přijímáte malebné západy slunce. V dnešní době je hra pravidelně aktualizována novými úkoly, které jsou někdy frustrující, ale často slouží na vzrušující momenty dobrodružství a způsobí, že se budete cítit jako brilantní posádka Swashbucklers.

Pro vzrušení můžete pronásledovat další posádky na nějaký ztuhlý boj k lodi, lovit za pohřbený poklad nebo sundat kosterovou pevnost, ale je stejně příjemné zacházet s ní jako s chatovací místností s krásnými vlnami a příležitostným Krakenem.

Monster Hunter Rise

Datum vydání: 2022 | Vývojář: Capcom | Hráči: 1-4 | Parní

Jako druhá crack Capcom na získání lovce monster na PC, Rise je skoky a hranice lepší než 2018 Monster Hunter: World. Pokud chcete, můžete hrát všechny monstrum lovci, ale hra skutečně svítí, když točíte lobby a pozvat až tři přátele pro Hunts. Zbraně Monster Hunter jsou rozmanité a odlišné, že vaši přátelé přirozeně přitahují specialitu, která přináší svou vlastní sílu a synergie s ostatními. Broušení pro chladné brnění je také mnohem zábavnější s přáteli, aby to ukázaly. Systém RISE Lobby je přátelský k přehrávání/předčasné přehrávání a snadno použitelný, jakmile si zvyknete mluvit s poštou.

Fasmofobie

Datum vydání: 2020 (včasný přístup) | Vývojář: Kinetické hry | Hráči: 1-4 | Parní

I v časném přístupu se fasmofobie stala vážným kooperačním zásahem. Vyzbrojeni nástroji pro lov duchů, jako jsou čtenáři EMF, baterky, sůl, krucifixy a tolik dalších předmětů, budete muset vy a vaši spolupracovní partneři vstoupit do strašidelných budov, aby určili, jaký duch běží Amok Amok. Každý z nich může nést pouze několik nástrojů najednou, takže budete muset rozdělit a dobýt, abyste shromáždili stopy o její identitě. Duchové se s vámi pohrávají tím, že vypne světla, zamykací dveře a objevováním, aby vám dali strach nebo přímo vraždu. Jo, a oni vás poslouchají mluvit prostřednictvím rozpoznávání hlasu Windows, takže buďte opatrní, abyste nekřičeli jejich jména příliš často.

Dobrý tým pro lov duchů může spolupracovat, aby zjistil, který druh duchů registruje čtení EMF 5 spárovaných s teplotami mrazu a útěk se všemi jejich hlavami neporušenými. Hlasový chat blížící se ve spojení s Walkie-Talkies for Distance je prozkoumání každého tmavého národního prostředí napjaté dobrodružství pro přátele, kteří jsou ochotni provést svou komunikaci na test. Je to skoro stejně zábavné, pokud jste vy a vaši přátelé ve své práci hrozné. Proto si myslíme, že je to nejlepší hra duchů.

Převařené! 2

Datum vydání: 2018 | Vývojář: Ghost Town Games | Hráči: 1-4 | Parní

Převařené je inkarnace chaosu. Je to typ kooperační hry, kde byste si měli navzájem pomáhat, abyste všichni uspěli, ale možná nikdy nebudete chtít mluvit s lidmi, se kterými hrajete znovu, na konci toho znovu. Overcated 2 sdílí stejné zálibu pro ničení vztahů, ale než se nenávidíte, budete rádi hrát tuto hru společně. Pokračování přidává nové mapy a novou složitost. Můžete hrát multiplayer lokálně nebo online. Nyní můžete vyrobit sushi a je tu teleportace. Stejně jako vaše standardní kuchyně, opravdu.

Nejlepší více hráčů

Valheim

Datum vydání: 2021 (včasný přístup) | Vývojář: Železná brána | Hráči: 1-10 | Parní

Valheim neobnoví hry na přežití, ale zbaví se všech věcí, které se nám nelíbí. Tato relaxační, ale potrestání výletu PVE do Vikingu Purgatory vás nikdy nenechá hladovět k smrti a nikdy nebudete muset platit desetník za opravu svých věcí. Veškerá práce je pryč, nahrazena nádherným, ohrožujícím světem a elegantním systémem řemeslného tvorby, který vám umožní udělat vše od ošklivých štíhlých tos po flippin ‘Eye of Sauron. Spojte se s přáteli, abyste naplánovali dobrodružství a společně postavili domov.

Ve svém přezkumu včasného přístupu to Chris pěkně shrnuje: „Valheim je naprosto ponořující zážitek, který mísí promyšleně navržené systémy přežití s ​​vzrušujícími RPG podobnými dobrodružství.”

Projekt zomboid

Datum vydání: 2013 | Vývojář: Indie Stone | Hráči: Liší se | Parní

Projekt Apokalypsy Survival Game Project Zomboid se v předčasném přístupu hanbuje po celá léta, ale na konci roku 2021 došlo k obrovskému oživení, kdy byla vydána hlavní aktualizace pro více hráčů. Nemusí to být hledač, ale simulace v zomboid je hluboká a přežívání s přáteli je srdcem napjatá. Díky mnoha nastavením her můžete zmboid do intenzivní běhu a střílet, nebo ji vytočit až k apokalypse, které efektivně bez zombie, kde budete farmovat, ryba a pohánět své vozidlo, aby přetáhly přes přes přepravu přes. mapa.

Minecraft

Datum vydání: 2011 | Vývojář: Mojang | Hráči: Liší se | Oficiální stránka

Seznam samozřejmě dělá Minecraft. Pravděpodobně nepotřebujete, abychom vám řekli, že Minecraft je velmi zábavný s přáteli, ale na šanci jste nikdy nezažili radost z vytvoření malého osídlení nebo prozkoumávání míle hluboko s 8-20 nejlepších pupenů, je to stále stejně dobrý čas jako jakýkoli. Dnešní minecraft má stovky hodin věcí (nebo tisíce, pokud jste přirozený stavitel).

Pokud chcete rychlou a snadnou trasu k multiplayeru s přáteli, vydání Minecraft Bedrock je ta, kterou chcete. Můžete hostit hru s až čtyřmi hráči nebo si pronajmout oficiální server Realms, který podporuje až 11 hráčů najednou. Pokud se zaměřujete na větší a chcete prozkoumat nekonečný svět veřejných serverů Minecraft, budete chtít jít s Minecraft Java.

Halo: Master Chief Collection

Datum vydání: 2020 | Vývojář: Bungie, 343 Industries | Hráči: Liší se | Parní

Série Halo může mít nejvíce přehnatelné kampaně FPS vůbec. Každá hra má hrst úrovní, které vás dostanou do širokých otevřených prostorů, volně řešit nepřátele, když a jak si vyberete. Ukrást ducha nebo Warthog a Careen kolem mapy, které běží nad nepřáteli smluv, jsou potápějí z cesty. Vyhledejte raketový odpalovač, který je vyhodí do Smithereens. Skrýt se za krytem a ping své štíty s hlavami. Těžší potíže jsou usnadňují kooperační partner, protože pokud je jeden z vás naživu, je tu šance respawn. Ve sbírce hlavní hlavní kolekci můžete dokonce přepínat v režimu bodování a modifikátory, které vylepšují nepřátelské chování (nebo je přimět k explozi do konfet). Je to dobrý čas.

Nyní, když každá hra v hlavní kolekci dorazila na PC a má křížení s Xboxem, stala se jedním z nejvyšších kooperačních balíčků ve hrách. A samozřejmě, všechny hry jsou také na Game Pass.

Grand Theft Auto Online

Datum vydání: 2015 | Vývojář: Rockstar Games | Hráči: 1-4 | Parní

GTA Online má celé věci, ale loupeže přinášejí to nejlepší v hřišti na otevřeném světě Rockstar. Čtyři hráči se spojili, aby dobili řadu příběhových misí, které zahrnují každý člen týmu, který vykonává jinou roli budování až po větší loupež. To zahrnuje vše od krádeže vozidel v rámci nastavení až po atentáty a další propojené úkoly – mise velmi chytře umožňují každému cítit se, jako by hráli klíčovou roli na cestě k této koncové hře mega peněz.

Když se všichni čtyři hráči spojí ve finále každé loupeže, což je dramatický únik z policajtů jako kolektivu, je neuvěřitelně vzrušující a obohacující – více než cokoli, co se v hlavním příběhu nachází. Kdyby jen Rockstar vydělal více z nich. Za to by stálo za to zaplatit.

Forza Horizon 5

Datum vydání: 2021 | Vývojář: Hry hřiště | Hráči: 1-12 | Parní

Jak se stal zvykem se sérií Forza Horizon, nejnovější verze sociálního závodníka Graygroun je také nejlepší. Horizon 5 usnadňuje naskočení do otevřeného světa v hale s přáteli a dělat cokoli, co se cítíte jako. Mapa Mexika Horizon 5 má z krabice stovky závodů, kaskadérských skoků, driftových soutěží a běžeckých treků, které mohou rychle pohltit celou noc hraní, a to, pokud nestrávíte hodinu na vlastní vyladění svých stovek aut nebo si vytvořit vlastní játra.

Pokud jsou vaše pupeny lidé z auta stejně jako lidé, už nehledejte.

Pokračujte a nikdo nevybuchne

Datum vydání: 2015 | Vývojář: Steel Crate Games | Hráči: Až 12 | Pokorný obchod

Naše oblíbená věc o tom, jak mluvit a nikdo nevybuchne, je veškerá papírování. Počkej počkej! Vrať se! KTNB je hra o této scéně v každém akčním filmu, kde hrdina musí zneškodnit bombu a blbeček na telefonu se ho zeptá: Co vidíte?

KTNB vytvořil vlny jako skvělou hru VR, ale nepotřebujete náhlavní soupravu, abyste se dobře bavili (i když je to opravdu zábava tímto způsobem). Defúzní hráč může vzít notebook na jednu stranu gauče a poradci otevírají své hardwarové příručky bomby na druhé straně. Komunikace je kritická a libovolný počet hráčů může poradit bombovému techniku, což z něj činí fantastickou party hru.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Nejlepší kooperační hry, které hrají v září 2023

Ať už prostě chcete nějakou rychlou kooperační zábavu nebo zdlouhavou kampaň, do které se pustíte, dostaneme vás a vaše přátele pokryté těmito kooperačními hrami.

Článek od Kelsey Raynor Guides spisovatel
Aktualizováno na září. 1, 2023

Hry jsou někdy nejlépe zkušené s přítelem nebo dvěma po boku. Zejména tyto hry jsou více než jen další způsob, jak se bavit, a v některých případech se vaše přátelství připraví (trvá to dva, dívám se na vás). Ať už vaše věc střílí hordy monster, stavíme krásnou farmu společně nebo se prostě snažíme přežít, ponořili jsme se do některých z Nejlepší kooperační hry ze všech dobách přesvědčit své kamarády, aby prozkoumali.

Hraní může být občas velmi osamělá aktivita. Boot Up Elden Ring, a než to víte, nemluvil jste s jinou osobou jinou než Ranni po dobu 10 hodin. Hraní je však také jednou z nejlepších aktivit pro spojení s těmi, které jsou vám blízké, a v některých případech může vytvořit nebo porušit přátelství (několik mých vlastních přátelství bylo velmi vyzkoušeno a testováno tím, že to trvá dva).

Kooperační hry jsou kvůli tomu absolutním pokladem. Hry multiplayery masivně mohou mít stejný účinek, ale existuje něco o tom, že se na pohovce stočí s kamarádem a výbuchem přes gaučový kooperační běh pohraničí, díky nimž je kooperační hry zasvěceno mnohem více srdce- oteplovací vzpomínky, než to nerad říkám, moje stovky hodin s Valorantem a mrtvými za denního světla.

Jak již bylo řečeno, kritéria pro tento seznam jsou jednoduchá: musí to být hra, která je kooperační zaměřená nebo má solidní kooperační kampaň. Budu vyloučit hry, které jsou masivně multiplayerem, a ty, které zahrnují prvky pro více hráčů PVE a PVP. Tento seznam se skládá z titulů, které podporují pouze spolupráci!

Stardew Valley

 • Vydáno: 2016
 • Platformy: PC, Xbox One, PS4, Nintendo Switch, Android
 • Multiplayer: Online a místní kooperace

Stardew Valley je zemědělský simulátor s okouzlujícím příběhem, který vypráví, pocházející z Powerhouse One-Man, Eric Barone (aka dotčena). Je to mnohem víc než jen pixelovaný RPG, který vám umožní sklízet plodiny a pojmenovat vaše zvířata, a bude vás obnovit život do celého města o krok po druhém.

To však může být skličující. Do údolí Stardew se podílí spousta broušení, které často vidí, jak hráči potopí stovky hodin do zdokonalování svých farem. Toto pracovní zátěž však lze snížit přivedením přítele na kooperaci.

Hráč má sklon k jejich stardew Valley Farm

Rád hraji kooperativně hvězdu, mnohem víc než hraní sólo, stejně. Stardew Valley není hra, kterou budete rychle unavit, ale když se o to ocitnete, často si přejete, abyste svou farmu sdíleli s někým jiným.

V kooperaci si každý z vás může vybrat, že uděláte cokoli, co chcete po celém městě, spolu nebo od sebe. Dokud oba každý den ustupujete do postele současně, můžete žít z fantazijního zemědělského zážitku, jak chcete, ale s nějakou užitečnou společností po ruce.

Trvá to dva

 • Vydáno: 2021
 • Platformy: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S
 • Multiplayer: Online a místní kooperace

Seznam nejlepších kooperačních her všech dob je zjevně neúplný, aniž by se někde objevil dva, kteří se na něm objeví dva. Hazeling není žádnými cizími lidmi, kteří vytvářejí záhadné kooperační hry, které jsou hromadami zábavy, ale to je téměř jistě nejlepší, co dosud vytvořili.

Vstoupíte do malých těl velikosti panenek hašteřského páru na pokraji rozvodu, musíte vy a váš přítel projít celou řadou plošinových hádanek a znovu se vrátit k normálním lidským bytostem. Kniha lásky však neusnadní to a je docela důležité, aby May a Cody museli vypracovat své rozdíly, když spolu s tímto dobrodružstvím společně.

Více než jen další kooperační hra, vyžaduje také dvě funkce neuvěřitelně dojemného příběhu, díky čemuž je jedna hra, kterou vidím neustále doporučovanou pro páry. Nebojte se, můžete si to také hrát s kamarádem, aniž byste se obávali, že se do nich zamilujete, ale pokud nepracujete společně, může to velmi dobře narušit vaše přátelství. Po dobu několika hodin, maximálně, dokud nebudete chtít znovu hrát.

Série Borderlands

 • Vydáno: 2009
 • Platformy: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch
 • Multiplayer: Online a místní kooperace

Seznam týkajících se kooperačních her by opět nebyl úplný bez konečného zážitku Couch Co-op, která je série Borderlands. Všechny hry hlavní linie lze přehrávat v kooperaci od začátku do konce a v některých případech je to povzbuzováno.

Hry Borderlands jsou tituly natáčení a laot, které se pohybují neuvěřitelně rychlým tempem, a proto fungují jako skvělá zábava, když vy a někteří kamarádi prostě chcete sedět kolem televize a připojit ovladač. Borderlands 3 je pravděpodobně nejlepším titulem pro kooperační zážitek, protože je zde o něco více než původní název, pokud jde o kooperační funkce. Například kořist kapky jsou instance, takže každý ve vašem týmu bude zasvěcen svým vlastním kapkám.

Je vidět kruh Slaughter Arena v Borderlands 3

Na těchto hrách se mi také líbí, jak snadné je vyzvednout pár ovladačů a jít. Nemusíte začít příběh pokaždé, když pozvete nového přítele, aby hrál, protože systém synchronizace úrovně umožní komukoli, aby se připojil k jakémukoli uložení. To znamená, že nováček do Borderlands může skočit do úspory veterána Borderlands a se synchronizovanými úrovněmi mohou mít stále jeden peklo dobrého času bojovat proti hordám.

ZLEPŠENÍ 4 Dead 2

 • Vydáno: 2009
 • Platformy: PC, Xbox 360
 • Multiplayer: Online a místní kooperace

Bylo by hezké mluvit o 4 krvi zpět, spíše než na podnik Turtle Rock z 12 let předtím, ale zpět 4 krev byla méně než působivá. Pokud vy a vaši kamarádi chcete zažít, jak zmizí mozky zombie, zatímco panikaříte po celou dobu, Left 4 Dead 2 vám to dá.

Hráč je vidět, jak střílí hordu zombie v Left 4 Dead 2

V Left 4 Dead 2 se důraz nelíbí jen na udržení naživu, ale také udržování zbytku gangu naživu. Jednoho okamžiku rabování nebo pobíháš kolem s léčivým gnome s časem vašeho života a další se vrhnete do svého křičícího spoluhráče, který má na ocas. Chaos nikdy nekončí, zvláště když postupujete přes různé úrovně.

O deset let později si můžete myslet, že L4D2 ztratil své kouzlo, ale pokud se něco stalo. Zejména ve světle toho, jak se při startu zády 4 krve, existuje spousta lidí, kteří stále hrají dodnes L4D2, a mohu zaručit, že by někteří z vašich kamarádů nevadili skákat zpět, aby hacknuli a skákali pryč v některých zombie dohromady.

Deep Rock Galactic

 • Vydáno: 2018
 • Platformy: PC, PS4, PS5, Xbox One
 • Multiplayer: Online co-op

Jako skupina těžebních trpaslíků ve vesmíru, každá s vlastními schopnostmi na zakázku na vaši třídu, vaše práce v Deep Rock Galactic je těžit za zdroje, zabíjet stvoření a dokončit různé mise. Tento titul se nikdy necítí, jako by to trvalo příliš vážně, a může se ukázat jako hodně zábavy pro sebe a až tři další.

Hráč střílí na nepřátelské stvoření v jeskyni v Deep Rock Galactic

Když jste dobrodružstvím prostřednictvím různých procedurálně generovaných jeskyní a často se snažíte najít cestu zpět z nich, Deep Rock Galactic bude často vyžadovat trochu plánování a strategizace, pokud se chcete dostat do svého důvěryhodného úniku podova. Jak již bylo řečeno, další část co-op zábavy má být také ve vašich selháních.

Jednoduše řečeno, ať už vyhrajete nebo prohrajete proti mimozemským hordám Deep Rock Galactic, je tu spousta legrace s vašimi přáteli v celé nekonečné síti jeskynních systémů.

Cuphead

 • Vydáno: 2017
 • Platformy: PC, PS4, Xbox One
 • Multiplayer: Online a místní kooperace

Cuphead je notoricky obtížná platformová hra, která vzdává hold 30. letům prostřednictvím svého stylu i zvuku. Ať už si to vyzvednete s úmyslem hrát sólo nebo kooperace, máte zaručenou ďábelsky chaotický čas.

Pozvěte přítele na hraní a Cuphead je doprovázen Mugman. Nejsem si jistý, že hraní kooperační hry tuto hru usnadňuje, ale dělá to mnohem zábavnější. Když navigujete nad vícenásobným světem, poskakujete mezi úrovněmi, které mají všechny své vlastní odlišné šéfy – někteří okouzlující a někteří hluboce znepokojující – sami a váš přítel budete stále muset spolupracovat, aby skutečně něco udělali.

Cuphead a Mugman Face Boss, Sally Stageplay

Je velmi snadné udělat chybu v Cuphead, a než to víte, jeden z vás se pomalu vydává do posmrtného života. Krása co-op in Cuphead je však taková, že váš společník vás může odradit k životu, což vám dá další šanci na vítězství. Nebo vás mohou nechat zemřít, je to jeden způsob, jak zjistit, kdo jsou vaši přátelé!

Máme také Cuphead: Delicious poslední kurz DLC dorazí 30. června 2022.

Castle Crashers

 • Vydáno: 2008
 • Platformy: PC, PS4, Xbox One
 • Multiplayer: Online a místní kooperace

Castle Crashers je čtyř hráči kooperační dobrodružství, které vás a vaše kamarády dostane doslova hacknu, lomítko a rozbijte cestu k vítězství. 2D rytmus je původně dorazil na Xbox 360 již v roce 2008 a sloužil bezpočet hodin zábavy pro hráče, kteří hledají několik hodin bojováním spolu s přáteli.

Čtyři kooperační hráči používající Goo a Fire in Castle Crashers

Neuvěřitelně barevné, vy a vaši přátelé jste čtyři rytíři, kteří musí zabránit jednomu tmavému čaroděje, aby způsobil zmatek přes tento středověký vesmír. To znamená, že když procházíte úrovní hackování a sekání nepřátel, bude vaším úkolem zachránit mystický krystal a více princezny, které tento čaroděj vzal zajat.

Prostřednictvím převzetí úrovní a sběru mincí můžete získat nové předměty a zbraně, abyste znovu oživili dobrodružství, a v kombinaci s dovednostmi svých kamarádů můžete mít nějakou epickou zábavu v boji. Pokud jednoduchý, 2d rytmus, který se objeví zpět na Xbox 360 dní a je propojen s různými prvky RPG zní jako vaše věc, shromáždí vojáky a hrají Castle Crashers.

Mrtvý prostor 3

Dead Space 3 je na tomto seznamu pochybným uchazečem, vzhledem k tomu, že hra sama o sobě není tak skvělá. Jak již bylo řečeno, myslím, že si to zaslouží zmínku kvůli tomu, co se pokusila udělat, a protože pokud chcete nějakou akční zábavu s přítelem ve vesmíru, bude to pro vás skvělé.

Isaac Clarke se podívá na kapitána Roberta Nortona v Dead Space 3

Když navigujete sólo Dead Space 3, často uvidíte dalšího vojáka v dálce, která dělá svou vlastní věc. Nemůžete s nimi komunikovat, ale jsou tam. Mezitím, pokud se připojíte s přítelem pro Co-op, má tento voják najednou mnohem více života, protože vy nebo váš přítel zaujímá jejich pozici. Dead Space 3 také měl v úmyslu trochu šukat s hráči v kooperaci a nechat je zpochybňovat jejich zdravý rozum. Ti, kteří hrají jako John Carver, pravděpodobně uvidí ve svém prostředí několik věcí, které Isaac nemohou, což vede k některým zajímavým rozhovorům mezi vámi a vaším přítelem.

Pokud máte pár libovolných ušetření a chcete bash nějaké mozky ve stylu mrtvého vesmíru, za to za to zvednutí Dead Space 3 s přítelem stojí za to. Navíc možná jednou z lepších věcí o Dead Space 3 je to, že kooperační postup je přenášen do úspor obou hráčů, nejen hostitelského hráče.

Nepohlasíte spolu

 • Vydáno: 2016
 • Platformy: PC, PS4, Xbox One
 • Multiplayer: Online a místní kooperace

Don’t Starve je znepokojující hra přežití z Klei Entertainment, která se může také občas cítit překvapivě okouzlující, když nejíte své přátele, kteří se skládají hlavně ze prasat. Na náhodně generované mapě jste Wilson, vědec uvězněný v tomto rozmarném světě divočiny zlým démonem. Musíte vytvořit a prozkoumat, abyste přežili a spárovali s přítelem, hra má ještě zábavnější funkce k prozkoumání.

Dva hráči běhají směrem ke skupině tučňáků v Donu

Za prvé, když se spárujete s kamarádkou nebo třemi v hladovění, máte dvě možnosti. Můžete se rozhodnout, že se budete chovat dohromady a užít si nekonečné životy, nebo pokud máte rádi více výzvy, můžete být každý s omezeným životem vytvořeni přes mapu. Pokud jsem však upřímný, ten druhý je zábavnější, protože existuje překvapivé potíže, které je způsobeno smrtí. Pokud se vy nebo jeden z vašich kamarádů ocitne v pasti v posmrtném životě, není to hra. Mrtví hráči se mohou setkat jako duchové a snižovat váš rozum, když vás posmívají.

Jak již bylo řečeno, pokud zjistíte, že jste měli dost svých přátel, kteří se vás pokoušejí dát v tomto krutém, ale krásně ilustrovaném světě, máte štěstí, máte štěstí. Mrtví hráči mohou být také oživeni výměnou za část vašeho zdraví. Pokud máte rádi titul kooperačního přežití, který je současně roztomilý a nervózní, zkuste zůstat naživu, nehladojte společně.

Fasmofobie

Fasmofobie je pro fanoušky, že se bojí nesmyslné. Spojte se s až třemi svými přáteli a vytvořte gang s lidským duchem v této paranormální indie z kinetických her. Fasmofobie byla vždy oblíbeným výběrem mezi streamery a z dobrého důvodu je to jedna z nejzábavnějších kooperačních her venku.

Převzetí role paranormálního vyšetřovatele je vaším úkolem prozkoumat strašidelné vlastnosti s kamarády a identifikovat, jaký typ ducha způsobuje zmatek přes budovu. Od typických rodinných domů, po vězení, po kemp s děsivým podobnostmi s táborem Slasher, v pátek 13., je toho hodně prozkoumat a hodně milovat o tomto titulu.

Ať už hrajete s přáteli nebo jednoduše sledujete ostatní, je phasmofobie hra, která neustále dává jednoduché předpoklady: Zjistěte, s čím duch se zabýváte. Dokonce i po hodinách zážitku z lovu duchů, skokové strachy na vás stále přicházejí nečekaně, a pokud zemřete, dobře, alespoň hodíte věci na své zbývající spoluhráče.

Pokud hledáte kooperační strach a raději by byli vystaveni nelidským experimentům vládní korporace místo duchů, stojí za to zkontrolovat soudy.

Portál 2

 • Vydáno: 2011
 • Platformy: PC, přepínač Nintendo
 • Multiplayer: Online a místní kooperace

Portál 2 uvidíte skákat mezi testovacími komorami a spojováním hádanek, jak postupujete s příběhem, a užívejte si, jak překvapivě to je všechno, ale věděli jste, že existuje vyhrazený příběh pro kooperační hráče, se kterými se také pohrávají, také?

Atlas a P-Body portálu 2

S trochou vyskočení v obtížnosti z původní kampaně doporučuji to vyzvednout poté, co strávil nějaký čas hraním portálu 2 sólo, nebo mi věřte, ztratíte se mezi portály. Vy i váš přítel se dostanete ke každé ovládání rozkošného robota a musíte spolupracovat na navigaci v různých nočních testovacích komorách, které vám Portal 2 pravidelně představuje.

Komunikace se stává neuvěřitelně důležitým při hraní portálu 2 kooperativně. Můžete to zkusit křídlit, ale tyto hádanky potřebují vás a vašeho přítele, aby věci vymysleli společně, a je to neuvěřitelně prospěšné. Pokud tak neučiníte, můžete také záměrně vést svého přítele k jejich smrti, což je vždy poněkud zábavné.

Převařené!

 • Vydáno: 2016
 • Platformy: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch
 • Multiplayer: Místní družstvo

Převařené! je jedna z těch her, které jsou současně frustrující a zábavné. Pravděpodobně se podíváte zpět na hru a pomyslíte si „wow, miluji převařené!”A pak, jakmile se do toho vrhnete vy a přátelé, cítíte se stresovaní jako nikdy předtím. Stres však nepřichází bez jeho řádných odměn, a to je spokojenost, že se konečně dostaneme na konec jednoho z těchto chaotických kuchyňských nočních můr.

Čtyři hráči plní kuchyňské povinnosti v nadměrném vaření!

Převařené! a převařené! 2 Za úkol a až tři přátelé s provozováním restaurace společně, což se zpočátku jeví jako skvělý nápad, dokud si neuvědomíte, jak těžké může být dodávat obtížná jídla včas společně. Když se věci také dobře daří, nikdy si nemyslete, že jste v bezpečí a všichni jste se konečně dostali k věšům; Převařené! je skvělé házet klíč v dílech pro vaši restauraci, což vede k zcela novým výzvám k překonání kooperativy.

Tato hra vaření jistě otestuje trpělivost vás a vašich přátel, ale pokud máte rádi, že své šéfkuchařské dovednosti zkoušíte, udělejte bod potápění do převařeného!

Lidský podzim

 • Vydáno: 2016
 • Platformy: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, Android
 • Multiplayer: Online a místní kooperace

Lidský podzim je vesele nemotorný plošinovka, kterou lze hrát sólo, s jedním dalším prostřednictvím místního družstva nebo s osmi vašimi přáteli pomocí online co-op. Tento konkrétní plošinovka je hlavně o fyzice, jak vy a vaši blob přátelé musíte všichni (velmi neohrabaně, mohu přidat) navigovat každou úroveň pomocí struktur a položek, které vám byly poskytnuty, stejně jako vaše vlastní tělo.

Skupina kooperačních hráčů se pokouší manous na horu v lidském pádu

Získání z A do B v lidském pádu je celá výzva a některé úkoly nelze dokončit samy. Vy a vaši kolísaví přátelé musíte spolupracovat a někdy i od sebe, abyste navigovali každou úroveň. Co je možná tak skvělé na lidském pádu, je to, že každá hádanka může být vyřešena nesčetným způsobem. Hra má jen dvacet úrovní, takže s více řešeními nebo způsoby, jak se dostat kolem každé úrovně, budete se moci znovu a znovu spojit s přáteli, abyste experimentovali s tím, co jste mohli udělat jinak.

To, co jsem popsal jako vrchol pro mnoho z těchto her, je skutečnost, že si můžete obrátit záda na své přátele a poslat je na jejich smrt, pokud si to přejete. Lidský podzim se neliší. Jednoho okamžiku, vy a váš přítel se můžete spolu chovat jako super roztomilý a v další chvíli je můžete doslova hodit. Doufejme, že s trochou štěstí může hra jednoho dne podporovat Steam Workshop a pak se dvacet úrovní stane velmi rychle stovky. Tady je doufat!

Donkey Kong: Tropical Freeze

Donkey Kong: Tropical Freeze Hails zpět do roku 2014, ale pravděpodobně to stálo zkouškou času. Hra je přenesena do Nintendo Switch v roce 2018, hraje se od předchůdce z roku 2010, Donkey Kong Country se vrací. Během hry se zúčastníte typické hry pro platformu s odchodem, kterou byste očekávali od titulu Donkey Kong, ale tento můžete hrát se svými přáteli právě teď (pokud vlastníte přepínač).

Donkey Kong následuje Dixie Kong na začátku úrovně v Donkey Kong: Tropical Freeze

Primárně převezmete kontrolu nad Donkey Kongem a budete mít spolu s vámi společníka, který vám pomůže s každou úrovní. Tento společník však může mít svou roli naplněnou jedním z vašich přátel v každém okamžiku a budou si moci vybrat mezi Diddy Kong, Dixie Kong a Cranky Kong, aby hráli jako.

Hra se nikdy neodpustí z tradičního předpokladu: musíte si získat zpět ostrova Donkey Kong, poté, co tam někteří padouchy založili tábor. Donkey Kong: Tropical Freeze je jedním z nejlepších kooperací pro hry pro hráče, kteří chtějí zažít kvalitu a kouzlo Nintendo, s některými veselými opičími chaosy.

Nový Super Mario Bros.

 • Vydáno: 2006 (ačkoli původní Mario Bros. Vydáno v roce 1983!)
 • Platformy: Nintendo Switch, Nintendo ds
 • Multiplayer: Místní družstvo

Nový Super Mario Bros. je dalším titulem pro ty, kteří chtějí zažít Nintendo Charm během jejich kooperativní hry, a také jsem se stal opravdu vášnivý z verze titulu Nintendo DS během jedné epizody našeho podcastu VG247 Best Games.

Tento titul je pravděpodobně ten, o kterém je většina z nás obeznámena, ale v případě, že nejste, musí Mario znovu zachránit princeznu Peach. To je v podstatě. Mario, spárovaný s Luigi v Co-op, musí navigovat více různých světů a dokončit hojnost úrovní, aby se o krok blíže k hradu Bowser.

Mario a Luigi se snaží vyhnout se některým rostlinám Pirahna tím, že nad nimi létáte v kooperačním režimu nového Super Mario Bros U

Nový Super Mario Bros. Není to nejnáročnější kooperační hry (pokud jeden z vás nemá ponětí, co děláte).

I když si můžete vyzvednout nové super Mario Bros. U deluxe pro Nintendo Switch and Play Tímto způsobem, doporučuji vyzvednout verzi Nintendo DS, pokud můžete. Verze NDS nabízí o něco méně, pokud jde o základní hru, ale hostuje 26 Mini Games pro více hráčů, do kterých se můžete vy a více přátel ponořit, pokud se platforma stane příliš mnoho a jsou každý úžasný.

Milenci v nebezpečném časoprostoru

 • Vydáno: 2015
 • Platformy: Nintendo Switch, Xbox One, PlayStation 4, PC
 • Multiplayer: Místní družstvo

Navrhovaný jedním z našich komentátorů je milenci v nebezpečném časoprostoru kooperačním střelcem z asteroidní základny. Tento imaginativní název vás staví a až tři další na starosti pilotování kosmické lodi přes více stanic, které každý ovládá různé prvky lodi.

Nepřítel přistupuje k kosmické lodi u milenců v nebezpečném časoprostoru

Jak si pravděpodobně dokážete představit, může to získat hektické, rychle. Každý hráč vezme postavu a pak musí neustále procházet mezi různými stanicemi lodi, aby ji vyvážil, zabránil poškození a zaútočil na pulzující nepřátele.

Tato indie, která se narodila z třídenního herního džemu, se inspiruje pro svou barevnou estetiku od Damacy jako Katamari a Sailor Moon, takže víte, že jste na zábavný čas.

Kozí simulátor 3

 • Vydáno: 2022
 • Platformy: PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S
 • Multiplayer: Online a místní kooperace

Kozí simulátor 3 je jedno peklo jízdy, to je jisté. Je to také desetkrát lepší než jeho předchůdce, kozí simulátor. Ať už máte o původní hře jakékoli myšlenky, hodte je na obrubník, protože kozí simulátor 3 se vyvíjí ještě šílenějšími způsoby.

Pilgor je vyzdoben v kosmetice, zatímco ho zírá žárlivý NPC v kozích simulátoru 3

Začnete jako pilgor koza, sklouznete kolem zadku a způsobujete spoustu zmatení přes San Angora, když jste u toho. Můžete pokračovat v dokončení úkolů, vydělávání kosmetiky a prozkoumání všeho, co tento svět nabízí sólo i v online nebo místním kooperaci. Na vrcholu hlavní hry je však v nabídce sedm minihrů pro více hráčů.

Vy a přátelé si můžete vyzkoušet to nejlepší v hoofballu, prop lovu, autě derby a další. Všude, kde se podíváte do kozího simulátoru 3, je tu něco zábavného. Natolik, že jsem mohl dokončit hlavní hru na jednom sezení.

Zabíjení podlahy 2

Killing Floor 2 pochází ze stejného žíly jako Let 4 Dead 2, a podle mého názoru je ve skutečnosti lepší hra hrát v roce 2023. Online lobby se rychle zaplňují, ovládací prvky jsou relativně optimalizovány a je zde řada sestav s doprovodnými zbraněmi, s nimiž je experimentována. Nezapomeňte, že zbraň při zabíjení podlahy 2 se také cítí fantasticky.

Co se týče příběhu. Jednoduše vezměte nějaké přátele a frontu do hry; Vyberte si svou sestavu, svůj arzenál zbraní a granátů a pak z vás. Hordu si vezmete po hordě groteskních nepřátel (zombie, roboti a další), bránit oblasti a nakonec ji bojovat jako tým proti některým poněkud otravným, ale zábavným šéfům. Toto je jeden z nejlepších kooperačních střelců, kteří se mohou během prodeje páry chytit.

Jo, a pokud se vám to líbí, zabíjení podlahy 3 je na cestě!

Další čestné zmínky

Další čestné zmínky jsou dluženy následující: Mladé duše, Nioh, Stěhování, cesta ven, Lego Star Wars: The Skywalker Saga, Gears of War, Risk of Rain 2, Halo: The Master Chief Collection, Payday 2, Resident Evil Evil 5 a 6, armáda dvou, zabíjení podlahy 2, Snipperclips, Sonic Mania, Towerfall vzestup, umírající světlo, milenci v nebezpečném prostoru, guacamelee!, Spelunky, Sid Meier’s Civilization 5, Minecraft, Destiny 2, cesta ven a mnoho dalších.

Aktualizace [1. srpna 2022]: Postupoval jsem dopředu a přidal jsem některé z velkých návrhů od komentátorů a dále do našich čestných zmínek a aktualizoval jsem hlavní seznam v naději, že ti, kteří to čtou. Pokud máte, mějte prosím návrhy, pokud je máte!

To je vše pro některé z nejlepších kooperačních her všech dob, ale rádi bychom slyšeli, co si myslíte, že ty nejlepší ze všech dob jsou. Nezapomeňte nám dát vědět! Mezitím se podívejte na naši kompilaci nejlepších zvukových doprovodů všech dob a také nejlepší nabídky her Xbox Game Pass, do které se můžete skočit.

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit

 • 2K hry
 • Akční adventura
 • Android
 • Pasáž
 • Sluchový
 • Nejlepší hry
 • Nejlepší z
 • Zobrazit ptáky / izometrický
 • Borderlands
 • Borderlands 3
 • Castle Crashers
 • Hry Chucklefish
 • Kávová skvrna Publishing
 • Znepokojen
 • Cuphead
 • Křivka digitální
 • Cyberfront
 • Mrtvý prostor 3
 • Deep Rock Galactic
 • Nepohlasíte spolu
 • Donkey Kong Country: Tropical Freeze
 • EA Partners
 • Elektronické umění
 • První osoba
 • Software převodovky
 • Hry duchovní lodi
 • Hack & Slash
 • Hazelight Studios
 • Lidský podzim plochý 2
 • Indie
 • ios
 • Trvá to dva
 • Kinetické hry
 • Klei Entertainment
 • ZLEPŠENÍ 4 Dead 2
 • Mac
 • Mdhr
 • Multiplayer konkurenceschopný
 • Cooperative multiplayer
 • Nový Super Mario Bros.
 • Nový Super Mario Bros. U deluxe
 • Nintendo
 • Nintendo ds
 • Nintendo Switch
 • Nintendo wii u
 • Převařené
 • PC
 • Fasmofobie
 • Platformer
 • PlayStation Vita
 • Portál 2
 • PS3
 • PS4
 • PS5
 • Hádanka
 • Retro Studios
 • Rocksteady Studios
 • RPG
 • Střelec
 • Boční pohled
 • Simulace
 • Jeden hráč
 • Stardew Valley
 • Strategie
 • Studio Mdhr
 • Take-Two Interactive
 • Team17
 • Behemoth
 • Třetí osoba
 • Turtle Rock Studios
 • Ventil
 • Valve Corporation
 • Software ventilu
 • Virtuální realita
 • Viscerální hry
 • Warner Bros. Hry
 • Xbox 360
 • Xbox One
 • Xbox Series X/S

Přihlaste se k odběru denního zpravodaje VG247

Největší zpráva dne airdropped do vaší doručené pošty.

Kelseyova vášeň pro hraní začala s rezidentním zlem a od té doby je poměrně obtížné přimět je, aby zavřeli horor o hororových hrách. Když nevyhovují nové strachy nebo dopochlovují zrušení tichých kopců, často je lze najít nad roztomilým Pokémonem a Kirbym nebo být velmi průměrný ve hrách FPS.

Logo VG247

Kupte si naše trička, jo

Jsou mnohem stylovější než váš průměrný web videoher.

VG247 Merch

VG247 je ve vlastnictví společnosti Gamer Network Limited, společností Reedpop a dceřiná společnost Reed Exhibitions Limited.

© 2023 Gamer Network Limited, Gateway House, 28 Quadrant, Richmond, Surrey, Tw9 1dn, Velká Británie, registrované pod číslem společnosti 03882481.

Všechna práva vyhrazena. Žádná část této webové stránky nebo jejího obsahu nesmí být reprodukována bez souhlasu vlastníka autorských práv.