Nejlepší kooperativní nezávislé hry: Proč hrát sám, když můžete ovládat jako tým? Nezávislá herní kultura, top 15 nejlepších nezávislých kooperačních her, které stojí za hraní právě teď | Hráči se rozhodují

Hráči se rozhodují

Contents

Cuphead je jednou z nejvíce vizuálně nápadných her na trhu a přijímá umělecký styl 30. let, kde většina uměleckých děl, které vidíte, byla vytvořena ručně. Toto krásné umění se stává platformou pro ďábelsky neodpustitelné 2D plošinky a skutečná test dovedností.

Nejlepší kooperativní nezávislé hry: Proč hrát sám, když můžete ovládat jako tým?

Nejlepší kooperační nezávislé hry

Některé z mých nejúžasnějších herních vzpomínek jsou z jednoduššího času, kdy se nic neporazí kolem obrazovky přehrávat videohry s přáteli. Postupem času se kooperační hry pohodlně přecházely do něčeho, co byste si místo toho mohli užít online, a pak se najednou zastavili.

Pokud se soustředíte pouze na herní prostor AAA, bylo by vám odpuštěno, že jste si mysleli, že kooperační hry se vydaly cestou dodo. Naštěstí, pokud kopete jen o něco hlouběji, nemohlo by to být dále od pravdy.

Co-op zážitky jsou stejně rozšířené, jak jsou fantastické v indie herní prostoru, as tolika možnostmi je docela výzva najít ty, které stoupají nad zbytek. V tomto článku představím některé z nejlepších kooperativních nezávislých her, které můžete hrát hned teď, od známých po nejasné. Jen málo věcí v hraní je prospěšnější než bít hru se svými nejlepšími kamarády, a pokud se snažíte něco vybrat, přiměl jsem vás zakrývat.

Sečteno a podtrženo dopředu

V nezávislém herním prostoru je kooperační hra, která vyhovuje všem od příležitostného po hardcore. Bohužel, psaní klíčových slov jako „co-op“ do Steam dělá jen málo pro oddělení zboží od špatného a existují hrozné hry, které můžete odhalit, že tak můžete objevit.

Snažil jsem se podrobně popsat několik her, aby vyhovovaly všem v níže uvedeném seznamu. Pokud hledáte příležitostné doporučení, vyzkoušejte se vystěhovat. Pokud jste po něčem hardcore, nemůžete se s Spelunky 2 pokazit.

Kritéria výběru

Pokud udeříte „co-op“ a „indie“ do vyhledávání páry, přetáhnete tisíce výsledků, které se masivně liší v rozsahu a kvalitě. S ohledem na to si myslím, že vypracování několika pokynů vysvětlujících mé volby je nezbytné:

 • 70 nebo vyšší metakritické skóre.
 • 1 název na sérii.
 • Co-op musí být primárním zaměřením hry a není zařazen do vedlejšího režimu.

Metacritická skóre není dokonalá, ale poskytují široký přehled o tom, jak byla hra přijata při spuštění z více zdrojů.

Některé z mých oblíbených her mají slušný kooperační režim. I když tyto režimy mohou být fantastickými doplňky, chci, aby byl tento seznam plný titulů, kde kooperační multiplayer je středovým stádiem. Plné hry, které lze hrát sólo nebo jako tým, jsou také povoleny.

Hry

Tento seznam není v žádném konkrétním pořadí, protože ty nejlepší pro vás budou masivně záviset na tom, s kým hrajete a na čem vás baví. Jak již bylo řečeno, hrál jsem každý z těchto titulů sám, s některými (jako jsou detaily vyčištění viscera) se staly oblíbenými všemi časy.

Převařené

Převařené: Vše, co můžete jíst PS5

Overcared dělá tento seznam ze stejného důvodu, proč se monopol stane na seznamech deskových her. Je to vynikající hra s jednoduchým předpokladem, který je proveden dobře, ale wow, je to rozzuřené! Nadměrně vařené výzvy váš tým budoucích kuchařů, aby čelili hrůzám kuchyňských prací. Vaření hamburgerů, smažení ryb, mytí nádobí, jednání s krysy?… Budete dělat trochu všeho.

Jádro převařeného je tak jednoduché, že i nováček dokázal kolem něj ovinout hlavu. Hraní smyčka je jednoduchá; Připravte a vařte ingredience, sestavte je na talíři, umyjte nádobí a opakujte.

Frustrace přichází, když děláte všechny tyto věci současně a spoléháte se na sebe. Jedna chyba může zničit tok kuchyně, nebo horší, založit místo! Nebude to trvat dlouho, než si na sebe budete multitasking a štěkat rozkazy, a pokud chcete ty vyhledávané zlaté hvězdy, budete muset pracovat v dokonalé harmonii. To není snadné, když všichni běžíte po kuchyni jako kuřata bez hlavy.

Detaily čištění vnitřnosti

Detaily čištění vnitřnosti

 • Metacritické skóre: 78 (skóre uživatele pouze proto, že pro tento titul není k dispozici recenze kritiků)
 • Platforma: PC
 • Hráči: 1-32!
 • Couch Co-op: Ne

Detaily čištění Viscera začíná ukazovat svůj věk a má několik dlouhodobých problémů, ale stále je to brilantní, jedinečná, veselá kooperační hra.

Přemýšleli jste někdy, kdo vyčistí nepořádek po Krvavá bitva nebo přestřelka? No, ve Viscera, to jsi ty! Budete muset pracovat jako tým, abyste vyčistili kaluže krve, vyplnili odrazové otvory a pečlivě shromažďovali každý kulka a část těla, kterou najdete napříč desítkami kreativních úrovní. Myslím, že místo je lepší být bez poskvrny, než budete hotovi, pokud chcete dobré hodnocení!

Tato hra se nejlépe užívá s přáteli, s nimiž se vám v reálném životě chováš, protože existuje spousta příležitostí pro přátelské trolling (jako je klepání na kbelík částí těla a smát se jim). Jednou z nejlepších věcí na Viscera je stimulace, nemáte časový limit a úrovně končí pouze tehdy, když jste připraveni. Pokud vám nevadí, jak si zašpiní ruce (nebo vyhodíte do po zvláštní příležitosti), v detailech čištění Viscera je spousta lásky.

Odstěhování se

Odstěhování se

 • Metakritické skóre: 79
 • Platforma: Všechny
 • Hráči: 1-4
 • Couch Co-op: Ano

Horké vzít; Myslím, že stěhování převyšuje převařené a je jednou z nejlepších kooperačních nezávislých her na trhu! Tady je důvod.

Při odstěhování převezme váš tým kontrolu nad rozkošnými montéry domu, protože jste pověřeni odstraněním nábytku z stále náročnějších míst a načtením všeho do dodávky. Můžete udělat spoustu zvedání sólo, ale větší předměty, jako jsou pohovky.

Stěhování nabízí několik způsobů, jak přistupovat k každé fázi, a divoce odlišné oblasti udržují věci svěží místo frustrující. Pokud jste silným hráčem, můžete toho dosáhnout hodně na vlastní pěst a pokud máte ve svém týmu slabý odkaz, můžete je místo toho, abyste na ně netrpělivě čekali, podpořit je místo toho, aby na ně netrpělivě čekali.

Je tu něco úžasně lehkého srdce o odstěhování a spíše než stoupající napětí, budete chichotat se na chaos, který se rozvíjí před vámi. Jedná se také o masivní hru, s režimem věnovaným umístění nábytku místo toho, abyste jej odstranili, pokud hrajete dostatečně dlouho.

Keywe

Keywe

 • Metakritické skóre: 73
 • Platforma: Všechny
 • Hráči: 1-2
 • Couch Co-op: Ano

Keywe nemusí být „nejlepší“ hra na tomto seznamu, ale určitě to vyhraje v roztomilém oddělení.

KeyWe je zábavná zkušenost s 2-hráčem, která vás zadává k dokončení cílů jako 2 kiwi ptáků (Debra a Jeff!) v poště. Budete pobíhat kolem psaní zpráv na psacích strojích (pomocí zadku k stisknutí kláves, přirozeně), sestavení doručovacích beden a třídění písmen. Každý úkol v Keywe bude vyžadovat solidní komunikaci se svým spoluhráčem a vy budete muset pracovat v dokonalé harmonii, pokud chcete šanci na nejvyšší medaile.

Keywe má několik technických problémů, které znamenají, že to sotva škrábají nad metakritickým požadavkem. Tyto problémy nemají jinak příjemný kooperační titul, ale toto je ten, který byste měli vyzkoušet, než pozvete přítele. Vždy můžete vyzkoušet Keywe na Steam a vrátit ji, pokud je to potřeba.

Ulice vzteku 4

Ulice vzteku 4

 • Metakritické skóre: 82
 • Platforma: Všechny
 • Hráči: 1-2
 • Couch Co-op: Ano

Ulice Rage 4 jsou věrným doplňkem původní trilogie s vkusnou novou mechanikou, která respektuje kořeny série a katapultujte ji do současnosti.

Beat ‘Em Ups se vždy dobře hodí k velkému rychle se rozvíjejícímu kooperačnímu zasedání a ulice Rage 4 mají geniální kombo systém, který odměňuje agresivní hru, pokud nebudete zasaženi! Překvapivě je v boji hodně přemýšlet, protože různí nepřátelé mají velmi odlišné bojové styly a schopnosti. Bezduché rozdrcení tlačítka útoku vás dostane jen tak daleko, protože každá postava má útočné sekvence, které jsou mnohem optimální. Naučíte se je všechny praxí!

Bude to trvat mnoho běhů (které trvají asi 90 minut) do hlavních ulic Rage 4, ale se spoustou postav, které se odemknou a ty vyhledávané řady, které můžete vydělat, budete rádi, že se znovu a znovu zbavíte ulic zločinu znovu a znovu.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder

 • Metakritické skóre: 85
 • Platforma: Všechny
 • Hráči: 1-4
 • Couch Co-op: Ano

Pokud se vám líbí váš rytmus s tímto autentickým „retro“, může být nejnovější hra želv přímo ve vaší uličce!

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredderova pomsta je Dotumu (ulice vývojářů Rage 4) na želvy. Spíše než pokusit se modernizovat vzorec se Dotumu rozhodl udržet všechno vypadající a znělo, jako by bylo čerstvé z 90. let.

Tato hra může vyzařovat starou školu, ale všechno se cítí úžasně úchvatně a citlivé. Je tu tolik pozornosti na detaily s prostředími, které se potýkají s životem; Pokud jste fanouškem želv, tato hra je splněna sen.

Každá postava má jedinečný styl boje s uspokojivými speciálními pohyby a do franšízy jsou desítky jemných přikývnutí.

Unrailled

Unrailled

 • Metakritické skóre: 77
 • Platforma: Všechny
 • Hráči: 1-4
 • Couch Co-op: Ano

Unrailled je úžasně jednoduchá hra, kde vaše skupina musí postavit stopu pro vlak, který nemůže zastavit. Budete těžit materiály pro výrobu segmentů trati, zamíchání parního stroje, aby byl chladný, a vyřezáváte krajinou, aby se vlak mohl projít! To vše se děje na krásném blokovém světě připomínajícím Crossy Road, a pokud vydržíte dostatečně dlouho, navštívíte spoustu různých biomů, každý s jedinečnými riziky.

Unrucované mosty, které obtížné mezery být přístupné pro příležitostné hráče a zároveň nabízet výzvu pro veterány. Existují spoustu odemykatelných a režimů pro prozkoumání a dostatek obsahu, aby byl jakýkoli tým zaneprázdněn po dlouhou dobu. Pokud jste jako já a uchopte hry zdarma v obchodě Epic, možná už máte tento, jak se tam nedávno skončilo Unrailed.

Milenci v nebezpečném časoprostoru

Milenci v nebezpečném časoprostoru

Milovníci v nebezpečném časoprostoru jsou ohromující, stylový 2D vesmírný střelec, kde vaše skupina pilotuje kosmickou loď na cestě k záchraně zachycených vesmírných zajíčků … jo jo!

Vaše loď má několik různých stanic, které váš tým musí spravovat, ale vše se to děje tak jednoduchým, intuitivním způsobem, že si to může užít i mladé nebo příležitostné publikum. Pokud stojíte za volantem, říkáte. Pokud jste u věd o zbraních, střílíte, a pokud jste dobře ovládány štít, získáte představu. Pokud přežijete tento šílený neonový vesmír, budete muset sdílet zátěž se svým týmem a každý úspěch se cítí jako něco, k čemu jste všichni přispěli. Je to neuvěřitelně obohacující hra.

Milovníci v nebezpečném časoprostoru svítí téměř ve všech aspektech, od křivky obtížnosti po umělecký směr. Je to fenomenální týmová hra a jedna z nejlepších v celé skupině čtyř.

Střelba znovu narn

Střelba znovu narn

 • Metakritické skóre: V době psaní není skóre, ale na Steam je „velmi pozitivní“ hodnocení s hodnocením 94% schválení.
 • Platforma: PC a Mobile (přicházející na konzole říjen 2022)
 • Hráči: 1-4
 • Couch Co-op: Ne

Gunfire Reborn je vynikající Roguelite FPS a může být právě jedním z nejlepších kooperačních titulů v žánru.

Ve střelbě Reborn hrajete jako jeden z několika zvířecích hrdinů, každý s fantastickými jedinečnými schopnostmi, jako jsou koule, které zmrazují nepřátele nebo schopnost dvojího toku masivní zbraně. V každém běhu najdete desítky různých zbraní a svitků, abyste zvýšili vaši postavu. Skutečná dovednost pochází z učení, jaké dovednosti synergizují s vašimi zbraněmi a charakterem.

Na začátku je k dispozici velkorysý výběr položek, ale jednou ze silných stránek střelby Reborn je to, jak vás při hraní s odemknutelnými položkami sprchy. Po několika slušných bězích, odemknete tolik nových věcí, které si můžete hrát!

Jak je typické pro Roguelites, začnete podceňovat, ale každý běh vám přinese měnu utratit za trvalé upgrady. Tato smyčka neustálého upgradu a odemknutí nového zařízení udržuje střelbu znovuzrozen návykovou. Přirozeně to z něj dělá pomalý startér, ale pokud máte několik sezení, je to skvělý střelec, do kterého se dostanete s přítelem.

Spelunky 2

Spelunky 2

 • Metakritické skóre: 91
 • Platforma: Všechny
 • Hráči: 1-4
 • Couch Co-op: Ano

Mnoho z nich považuje Spelunky 2 za nejlepší roguelike, který právě teď existuje, as přítelem je to ještě lepší! Spelunky 2 úkoly až 4 z vás, abyste se vydali do neuvěřitelného podzemního světa při plnění kapes s bohatstvím.

Vzhledem k tomu, že Spelunky 2 je Roguelike, mění se rozložení každého patra pokaždé, když hrajete, a existuje fenomenální množství odměňujících tajemství, aby se rozmotala, pokud jste dostatečně stateční, abyste prozkoumali. Nikdy byste neočekávali hru, která vypadá tak jednoduchá, že bude tak technická, a jakmile víte, jak víte, jak víte, jak víte, jak víte. V této hře je tolik chytrých interakcí a systémů a jakmile Spelunky 2 dostane své háčky, budete je chtít všechny zvládnout.

Varovné slovo, Spelunky 2 je pravděpodobně nejtěžší hra na tomto seznamu. Tvrdé hry mohou být neuvěřitelně prospěšné, ale další hry na tomto seznamu mohou být vhodnější, pokud hrajete s příležitostnou skupinou.

Vor

Vor

 • Metakritické skóre: 80
 • Platforma: PC
 • Hráči: 1-8
 • Couch Co-op: Ne

Raft nedávno měl své 1.0 Vydání a nabízí pozoruhodný zážitek z přežití a průzkumu, který je 10krát lepší s přáteli.

Raft má všechny obvyklé tropy přežití; Neustále potřebujete jídlo a vodu a musíte se vyrábět zbraně, abyste se bránili. Budete se také muset vypořádat s hladovým žralokem, který navždy vybírá kousky z vaší provizorní lodi! Tam, kde se Raft liší od normy, je jeho záhadný zastřešující příběh, který vy a vaši přátelé odhalíte, když se plavíte přes neznámé. Vždy objevíte nové věci a jakmile se postaráte o základní přežití, můžete se soustředit na neuvěřitelný vor, na který budete všichni hrdí.

Pokud jste odkládáni rychlostí jiných kooperačních her, je to ten, který si můžete užít svým vlastním tempem, a shenanigany, které se dostanete se svými přáteli, jsou věci, o kterých se smát dlouho po vás VE vypnul hru.

Deep Rock Galactic

Deep Rock Galactic

 • Metakritické skóre: 85
 • Platforma: Všechny
 • Hráči 1-4
 • Couch Co-op: Ne

Deep Rock Galactic je koopentální jev, který od startu držel „ohromně pozitivní“ hodnocení na Steam. Pokud jste viděli, jak lidé píšou ‘Rock and Stone!’Na fórech a přemýšlel jsem, o čem to na Zemi, musíte za to poděkovat tuto hru.

Všechno v Deep Rock Galactic je zaměřeno na týmovou hru. Hrajete jako skupina trpaslíků, která má za úkol těžbu na nejnebezpečnějších místech kopání po celé galaxii. Existují 4 trpaslíci, ze kterých si můžete vybrat, a všichni přinášejí týmu něco jedinečného. Deep Rock Galactic je střelec v srdci a obří chyby jsou stejně nebezpečné jako padnutí na váš doom.

Není to všechno o planoucích zbraních. Existuje spousta prostojů pro průzkum a procházení jeskyně vyžaduje vlastní sadu dovedností. Existuje několik typů misí, od stavby potrubí po sběr mimozemských vajec a každá bude požadovat nový přístup od vašeho týmu. Vaše lodi rozbočovače má dokonce i bar, ve kterém můžete pít se svými kamarády, a existuje tolik malých detailů, díky nimž se celý svět cítí naživu. Deep Rock Galactic je masivní hra s obsahem, který se dodnes přidává. Pokud chcete dlouhodobý kooperační zážitek, jedná se o výběr s rock-solid!

Cuphead

Cuphead

 • Metakritické skóre: 88
 • Platforma: Všechny
 • Hráči: 1-2
 • Couch Co-op: Ano*

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení (způsobené špatným zněním v tiskových zprávách) je Cuphead nezávislá hra a může si ji užít s přítelem od začátku do konce.

Cuphead je jednou z nejvíce vizuálně nápadných her na trhu a přijímá umělecký styl 30. let, kde většina uměleckých děl, které vidíte, byla vytvořena ručně. Toto krásné umění se stává platformou pro ďábelsky neodpustitelné 2D plošinky a skutečná test dovedností.

Stojí za to trpět obtížemi si užít obrovské bitvy šéfů Cupheads. Na lehkou váhu, jsou to mistrovská díla a radost hrát sami nebo s přítelem. Netřeba dodávat, že výzva může odložit mladé nebo příležitostné hráče, ale pro správné publikum není nic jiného jako Cuphead.

*Cuphead nabízí místní kooperaci pouze bez nastavení pro online hru.

Trine 4: The Nightmare Prince

Trine 4: The Nightmare Prince

 • Metakritické skóre: 81
 • Platforma: Všechny
 • Hráči: 1-4
 • Couch Co-op: Ano

Trine série existuje už věky, přičemž každá hra nabízí fantastické fyzikální plošiny proti ohromujícím fantasy kulisům. Nejnovější hra v seriálu, Trine 4: The Nightmare Prince je nejlepší ze šarže, natolik, že může být těžké vrátit se k dřívějším hrám.

Trine je v srdci 2D plošinka a vy budete sdílet obrazovku se svými přáteli. Existuje několik různých hrdinů, ze kterých si můžete vybrat, a každý má jedinečné dovednosti. Zřídka existuje jedno přísné řešení pro hádanky a vymýšlení je jako skupina je místo, kde trine skutečně svítí. Toto je platformování puzzle provedeno správně a tato série je z tohoto důvodu milována mnozí.

Trine 4 je na tomto seznamu, protože je to nejlevnější ze série, ale pokud byste chtěli vyzkoušet trine hry od začátku, můžete obvykle získat původní trilogii za zlomek ceny. Trine 3 je nejslabší kvůli některým frustrujícím 3D sekcím, ale všechny jsou vynikajícími kooperačními hrami.

Castle Crashers

Castle Crashers

 • Metakritické skóre: 83
 • Platforma: Všechny
 • Hráči: 1-4
 • Couch Co-op: Ano

Castle Crashers je jednou z nejstarších her na tomto seznamu, ale i dnes zůstává davově potěšující výtržník, který je perfektní s přáteli.

Pokud se vám líbí vaše 2D Beat ‘Em Ups s praštěným, fantasy lízáním barvy, budete milovat to, co je zde v nabídce, a z každé hry na tomto seznamu je Castle Crashers opravdu zábavný! Stejně jako mnoho z nejlepších kooperačních her, Castle Crashers je snadné vyzvednout a hrát a v boji je jen dost nuance, aby byl v pouta.

Vaše snaha zachránit princezny vás zavede přes exotická místa, každá s jedinečným sortimentem baddies a šéfů. Budete bojovat proti všem od rozzlobených medvídků po nekromancery a Castle Crashers se nikdy nevyhýbá házením neuvěřitelných setu na vaši skupinu (jako obří kočka s šnorchlem!).

Pokud stále nejste přesvědčeni, existují desítky mazlíčků k odemknutí a jsou tak roztomilé, že by měli přijít se zdravotním varováním!

Terraria

Terraria

 • Metakritické skóre: 83
 • Platforma: Všechny
 • Hráči: 1-8
 • Couch Co-op: Ano

Terraria je herní juggernaut a ten, na který můžete ukázat, pokud někdo zpochybňuje kvalitu nezávislých her. Když to vyšlo, bylo to láskyplně označováno jako 2d Minecraft a s neustálými aktualizacemi se to stalo mnohem více!

Mohl bych napsat esej o tom, proč byste měli hrát Terraria se svými přáteli, ale abych ji shrnul, vaše skupina hraje ve 2D karanténě, která zahrnuje desítky působivých biomů. Budete dělat kombinaci zkoumání, budování vesnic a boje. Existují spoustu různých zbraní, které se použijí, brnění na řemeslo a obří šéfy k bitvě. Je zde také spousta těžby prostřednictvím neodpustitelného podzemního světa při hledání vzácných materiálů, pokud je to více vaše rychlost.

Z každé hry na tomto seznamu bude Terraria požadovat váš čas, takže tento bude vyhovovat skupině, která bude moci spolu pravidelně hrát. Pokud jste v tom na dlouhou trať.

Badland: Goty Edition

Badland: Goty Edition

 • Metakritické skóre: 79
 • Platforma: Všechny
 • Hráči: 1-4
 • Couch Co-op: Ano

Badland, která se zaměřuje na titul „nejpodivnější“ hry na seznamu, je úžasně podivné 2D dobrodružství, kde hrajete jako „klony“ (kuličky s tvářemi) a pokusíte se je dostat na konec každé úrovně v jednom kuse.

Nejpodivnější část ze všeho je, že z větší části použijete pouze jedno tlačítko. Klony se vznášejí, aby se obešli, a ovládáte jejich pohyb nahoru a dolů. Pokud jste někdy hráli „Flappy Bird“, je to tak! Překážky, na které se setkáte, se pohybují od smrtících čepelí po pasti, které budou vyžadovat otevření týmu.

Někdy budete muset provést vypočítané oběti pro větší dobro; v podstatě to na hovno klon! To vše se děje proti jednomu z nejkrásnějších sci-fi kulis, jaké jsem kdy viděl. Je škoda, že se zaměření na něj obvykle vyhláskuje jistou smrt.

Ovládací prvky Badland nemají být přesné, ale to také dělá některé úmrtí trochu frustrující. To je účelné, ale může otravovat skupinu s horkou hlavou! Pro rozpočet, který si uvědomí, je Badlands také perfektní. Často jde v prodeji (v době psaní je to 1 £.04!).

Grim Dawn

Grim Dawn

 • Metakritické skóre: 83
 • Platforma: PC, Xbox One
 • Hráči: 1-4
 • Couch Co-op: Ne

Akční RPG jsou fantastické pro kooperaci. Zabíjení řádků nepřátel při broušení pro kořist s přítelem je podivně návykové a občas téměř terapeutické!

Grim Dawn je jedním z nejlepších v žánru a zasáhne uklizenou rovnováhu mezi jednoduchostí (jako je Diablo 3) a složitostí (jako je cesta exilu). Stejně jako u většiny akčních RPG je Grim Dawn zpočátku trochu pomalý, se spoustou dialogu, který má procházet. Pokud je vaše skupina v budování světa a může hrát spolu pravidelně, je tu hodně milovat.

Jedním z největších losování Grim Dawn je vynikající systém mistrovství. Mistrie jsou v podstatě třídy, ale každý může být kombinován, aby vytvořil jedinečný „duální třídu“. Existuje kombo třída, která by vyhovovala někomu, a je to spousta zábavy, která se je snaží ohnout tak, aby vyhovovala vašemu vlastnímu stylu hry. Pokud vás Grim Dawn spojuje, nebudete se dívat na několik hodin hraní. Budete se dívat na stovky.

Čestná uznání

Šíleně zkroucená stínová planeta

Šíleně zkroucená stínová planeta

Šíleně zkroucená Shadow Planet je fantastická hra s přáteli, ale protože kooperace je omezena na samostatný režim s názvem Lantern Run, přistává zde na čestné zmínky.

V Lantern Run, vy a váš týmový pilotní létající talíře a pokusíte se dostat co nejdále prostřednictvím neustále se měnící rukavice, jak jen můžete. Jedna lucerna musí být protažena během a každá loď má dráp, aby ji chytil nebo cokoli jiného. Je to týmové úsilí chránit nositele lucerny, protože mnoho nepřátel je přitahováno k jeho světlu. Každá loď může střílet a dráp může být použit k držení nepřátel na místě a přesunutí trosek z cesty.

Šíleně zkroucená Shadow Planet je vynikající hra a ta, kterou mám desítky hodin z výhradně z multiplayeru, ale většina obsahu hry je v režimu pro jednoho hráče. Pokud se vám to líbí, jak to zní, doporučuji to zkontrolovat, ale jeho nabídky kooperací nejsou tak úplné jako jiné hry na tomto seznamu.

Často kladené otázky

Otázka: Proč převařené místo převařeného 2?

Odpovědět: Převařené 2 je pravděpodobně více leštěné, ale je to mnohem těžší. Obtížnost dává smysl, jako byste první porazili, budete chtít v pokračování něco obtížnější.

Otázka: Jaká je nejlepší platforma pro kooperační nezávislé hry?

Odpovědět: PC, bezpochyby. Konzoly mohou nakonec dohnat, ale PC Marketplace, jako je Steam.

Otázka: Jaká hra byste doporučili pro velmi příležitostné hráče?

Odpovědět: Doporučil bych se vystěhovat. Je to vhodné pro hráče jakékoli dovednosti a hraní smyčka je úžasně jednoduchá. Kromě toho jsou ovládací prvky intuitivní a jsou k dispozici na jakékoli platformě. Dokud máte dostatek ovladačů, budete si všichni užívat.

Závěr

Herní scéna kooperace je živá a dobře, pokud víte, kde hledat! Pokud mi chybělo vaše oblíbené, je pravděpodobné, že jsem to nehrál sám, a jsem si jistý, že existuje mnoho skrytých drahokamů, o kterých jsem nikdy neslyšel. Přesto, bez ohledu na to, jaké hry vás baví, nic nepřekonává hraní přes přátele a zda jste příležitostné nebo konkurenceschopné, existuje titul, který by vyhovoval všem.

Anthony je spisovatel obsahu, který je také konkurenčním hráčem. Hraje a streamuje různé retro hry. Strávil hodiny zkoumáním nezávislého herního světa a učením jeho mechaniky. Ví, jak dokončit výzvy, a vytváří strategie pro různé hry. Ve svém volném čase si užívá cosplaying a vytváření aktiv pro události a nevýhody.

Nejnovější příspěvky od Anthony Yates (viz všechny)

 • Vývojáři Terra Nil darují 95 000 dolarů na ohroženou divokou zvěř – 21. července 2023
 • LAIKA: Ve věku demo krve je nyní k dispozici na Steam – 21. července 2023
 • Dave The Diver Review: Nezapomenutelné podvodní dobrodružství – 15. července 2023

[Top 15] Nejlepší nezávislé kooperační hry, které stojí za hraní právě teď

Nejlepší nezávislé kooperační hry

Kooperační hry nemusí být tak populární jako kdysi, protože lidé preferují hry pro jednoho hráče nebo konkurenceschopné hry pro více hráčů. Existuje však mnoho nezávislých her, které se zaměřily na spolupráci a stojí za to hrát si s vašimi přáteli.

Sestavili jsme seznam 15 neuvěřitelných nezávislých kooperačních her, které musíte absolutně vyzkoušet!

15. Human: Fall Flow – 22. července 2016 (PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Xbox Series X/S, PlayStation 5, PC)

Lids: Fall Flow je zábavná kooperační hra s až 8 hráči, kteří mohou být docela veselí. Protože je založeno na fyzice, musí hráči použít všechny končetiny své postavy, aby vyšplhali a chytili předměty.

Ve hře je mnoho úrovní, každá s vlastním odlišným designem. Existuje více než 20 úrovní, které jsou příjemné hrát s přáteli. Hlavní výzvou je ovládání vaší postavy, protože musíte perfektně ovládat jejich paže a nohy, abyste skočili a dosáhli platforem, abyste dokončili misi. Kromě toho, pokud máte verzi Steam, můžete si snadno stáhnout více komunitních titulů.

Zvolte Human: Fall byt, pokud chcete:

 • Hádanka se smíšeným plošinovcem
 • Přizpůsobení vaší postavy
 • Stahování map nebo vytvoření vlastních map (pouze Steam)

Human: Fall Flow Funkce:

 • Human: Fall Flow je vtipná fyzikální plošinka zasazený do plovoucích snů
 • Online multiplayer pro až 8 hráčů Změny člověka: Fall byt.
 • Přizpůsobitelné znaky

Zábavný faktor: 75/100

Člověk: Fall byt

Mít se svými přáteli večírky, za předpokladu, že můžete nést hůl!

14. Pokračujte v mluvení a nikdo exploduje – 8. října 2015 (PC, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One)

Pokračujte a nikdo exploduje, je zábavná kooperační hra s originálním zvratem. Je to harba, ve které je jedním z vašich přátel debusent bomby a ostatní hráči používají příručku, která vám pomůže zneškodnit bombu.

Pro každý běh používáte jinou bombu a pokud máte v úmyslu prozkoumat mise, dojde k postupu, což při postupu zvyšuje obtížnost. Můžete také použít režim FreePlay k vytvoření vlastního vlastního režimu.

Zvolte pokračovat v mluvení a nikdo nemá explodovat, pokud se vám líbí:

 • Couch Co-op Game
 • Hrají se hádankou, která zneškodňuje bombu
 • Více misí a přizpůsobitelných režimů

Pokračujte v mluvení a nikdo nevybuchne funkci:

 • Hrajte s přáteli na Couch Co-op, nebo online prostřednictvím služby hlasového chatu.
 • Hrajte náhodné bomby pokaždé
 • Je zapotřebí pouze jedna kopie, zatímco ostatní hráči mohou používat online dokument.

Zábavný faktor: 77/100

Pokračujte a nikdo nevybuchne

Opatrný! Je to bomba!

13. No Man’s Sky – 13. srpna 2016 (PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 5, Nintendo Switch)

Sky žádný muž je fenomenální dobrodružná hra s otevřeným světem. Zpočátku hráči tuto hru odsoudili jako jednu z nejhorších her, jaké kdy byly vydány, ale díky vášeň Hello Games pro pokračování v leštění hry, Sky žádný muž je nyní jednou z nejlepších her, které dosud hrají, zejména s přáteli.

I když si můžete užít plně dobrodružství pro jednoho hráče, je mnohem příjemnější hrát si se svými přáteli. Zvažte prozkoumání generovaných světů, setkání s piráty nebo příšerami a shromažďování zdrojů, které nakonec upgradují vaše lodě nebo zbraně. V této hře je toho tolik práce a objevování s přáteli je prostě výbuch.

Pokud se vám líbí: Pokud se vám líbí:

 • Zkoumání prostoru a jedinečných světů
 • Budování vaší lodi a základny
 • Shromažďování zdrojů a upgradování spousty věcí.

Funkce žádné oblohy člověka:

 • Prozkoumejte, obchodujete, bojujete a přežijte ve sdíleném vesmíru na epické cestě.
 • Upgradujte svou loď, zbraň a oblek, abyste odrazili piráty a nepřátele.
 • Sky žádných mužů je vaše cesta. Budete bojovat s piráty nebo kořistí na slabých? Je to všechno na vás
 • Prozkoumejte svět se svými přáteli

Zábavný faktor: 79/100

Nikdo

Létat ve vesmíru nebo prozkoumat jedinečné světy s různými typy zdrojů, které můžete shromáždit.

12. Deep Rock Galactic – 28. února 2018 (PC, Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X a Series S)

Deep Rock Galactic je plnohodnotná kooperační hra, která se zaměřuje na průzkum, shromažďování zdrojů a boj proti hordám mimozemšťanů. Podporuje až čtyři hráče, což přidává tuny skvělých vyprávění a zábavných okamžiků.

Můžete se zaměřit na jakoukoli práci, kterou chcete, ať už jde o nepřátele jako střelec, vyhledávání jeskyní jako skautka, těžba pevných hornin jako vrták nebo podpora vašeho týmu jako inženýr. Každá práce má výhody a nevýhody, které jsou všechny prospěšné při přežití jako tým proti nepřátelům. Při zkoumání generovaných jeskynních systémů je navíc ničitelné vše.

Pokud chcete, zvolte Deep Rock Galactic:

 • Zkoumání jeskynních systémů, které jsou náhodně generovány
 • Hrajte jako různé třídy, které pomáhají vašemu týmu
 • Zničte vše, co vidíte, a shromažďujte bohatství kolem jeskynních systémů

Hluboká rocková galaktická funkce:

 • Spojte se, abyste kopali, prozkoumali a bojovali prostřednictvím masivního systému jeskyně plného smrtícího nepřátele a cenných zdrojů. Přežití nejnebezpečnějších jeskynních systémů galaxie vyžaduje týmovou práci!
 • Vyberte vhodnou třídu. Gunner zabíjí nepřátele, skaut rozsvítí jeskyně, vrták žvýká skálu a inženýr staví obranné struktury a věže.
 • Zničte všechno kolem vás, abyste uspěli. Svou misi můžete dokončit svou cestou. Můžete se zaměřit na svůj cíl nebo prozkoumat své okolí vytvořením složité sítě cest. Nenechte se chytit mimo mimozemšťany nepřipravené!
 • Prozkoumejte procedurálně generované jeskynní systémy s nepřáteli k boji a pokladům, které je třeba najít. Každá hra má něco nového.

Zábavný faktor: 81/100

Deep Rock Galactic

V Deep Rock Galactic můžete zničit vše, když prozkoumáte jeskyně.

11. Deska! – 4. srpna 2022 (PC)

Deska! je hra pro správu restaurací Roguelite, ve které spravujete vlastní zařízení. Není to vaše typická manažerská hra, protože zahrnuje roguelitní prvky, což zvyšuje dlouhověkost hry.

Můžete si hrát až se čtyřmi hráči a vybrat, jaký typ hlavního rozložení jídla a restaurací chcete před zahájením běhu. Je to obtížné, protože jeden nespokojený zákazník znamená, že ztratíte celý běh. Svou restauraci můžete upgradovat, když přijímáte náhodné upgrady restaurace každý den, a zároveň přijímat pasivní modifikátory, aby se zlepšil váš běh.

Může to být trochu blázen s přáteli, což je vždy hodně legrace a může mít za následek veselý běh.

Vyberte si desku! Pokud máš rád:

 • Správa vlastní restaurace
 • Roguelitní prvky pro vylepšení vaší restaurace
 • Náročná kooperační hra
 • Vyberte své hlavní jídlo z různých možností, z příloh, polevy a dezertů.
 • Navrhněte a ozdobujte vlastní restauraci s různými rozvrženími
 • Zacházejte se svými zákazníky tím, že je dostanete, získají jejich objednávky a podávají jim správné jídlo.
 • Upgradujte a umisťují upgrady, které jsou vám náhodně poskytovány v závislosti na vašem stylu Play Style.

Zábavný faktor: 83/100

Plateup!

Plně zabalená restaurace je těžko ponořena, a to i s přáteli, kteří s největší pravděpodobností panikaří.

10. Riziko deště 2 – 11. srpna 2020 (Nintendo Switch, Xbox One, PlayStation 4, PC)

Riziko deště 2 je hra Action Roguelite, která se zaměřuje na rabování a kombinaci kořisti. Tuto hru lze hrát až se čtyřmi hráči a je to hodně zábavy. Hraní jednoho hráče je však také příjemné.

Ve hře je několik hratelných přeživších, každý s vlastním bojovým stylem. Každý běh bude jedinečný a vždy to začne s tím, že budete bojovat s rojem mimozemšťanů a šéfů, kteří upustí zkušenost a měnu, aby otevřeli hrudníky pro lepší kořist. Některé položky spolupracují na vytvoření mocného buff.

Jak postupujete ve hře, úroveň obtížnosti se zvyšuje.

Zvolte riziko deště 2, pokud chcete:

 • Akční hra s roguelitními prvky.
 • Rabování předmětů a vytvoření výkonných buffů pro vaši postavu
 • Odemčení jedinečných přeživších ke hře

Funkce rizika deště 2:

 • Existuje více než tucet pečlivě vyrobených míst, která jsou všechna plná obtížných příšer a obrovských šéfů, kteří pracují proti vaší schopnosti přežít.
 • S více než 110 položkami dělá každý běh jedinečný svým vlastním způsobem. Každá položka může mít své účinky dohromady, aby se staly silnějšími.
 • Odemkněte jedenáct přeživších s odlišnými bitevními styly a dovednostmi. Použijte artefakty k přepínání přátelského ohně, náhodných přeživších, výběr položek a další.
 • Randomizované fáze, monstra a předměty dělají každý běh jedinečný.

Zábavný faktor: 85/100

Riziko deště 2

Battle Golem-like Enemies a Laot je pro lepší zbraně.

9. Cuphead – 29. září 2017 (PC, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One)

Cuphead je obtížná strana, která se natáčela akční hra, která vaše přátelství bude testovat. Vizuály hry, které jsou silně inspirovány karikaturami ve 30. letech, jsou dalším hlavním prodejním bodem, stejně jako jeho zvuk, který zahrnuje jazzové nahrávky.

I když jsem se zmínil, že se jedná o obtížnou hru, je to stále příjemné; Musíte však rozdrtit cestu, abyste odemkli mocné pohyby a nové zbraně, aby vám pomohli porazit šéfy. Aby čelil nepřátelským útokům, hra také povzbuzuje.

Pokud se vám líbí, vyberte Cuphead:

 • Náročná kooperační hra s natáčením s postranními skromnými hrami.
 • Vizuály 30. let, protože hra je těžce inspirována.
 • Používání mocných pohybů a parryingových útoků k porážce nepřátel.
 • Klasická boční skromná natáčení natáčená hra s vizuály karikatury 30. let
 • Traverse více světů, získejte nové zbraně, naučte se mocné pohyby, které vám pomohou porazit šéfy.
 • Náročná hra pro vás a vašeho přítele.

Zábavný faktor: 86/100

Cuphead

Klasické animační vizuály z 30. let 20. století přinášejí to nejlepší z této hry.

8. Stěhování – 28. dubna 2020 (PC, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One)

Stěhování umožňuje lidem být hybateli, což může být příjemné a náročné v závislosti na tom, jak přepravujete, řekněme, postel od bodu A do bodu B. Je to komunikační test s vašimi přáteli, který optimalizuje výkon vašeho týmu při přesunu a dokončení mise.

Bronzové, stříbrné nebo zlaté hodnocení hráčů je určeno podle toho, jak rychle zabalí pohybující se kamion. Mezi volitelné úkoly patří rozbití oken a zabalení neoznačeného objektu. Při dokončení těchto misí a volitelných úkolů můžete získat přístup k nové úrovni.

Pokud se vám líbí:

 • Chill, přesto náročná kooperační hra, která otestuje vaše komunikační dovednosti se svými přáteli.
 • Terapeutická hratelnost, když odsouváte položky, dokončíte volitelné úkoly a další.
 • Zábava naplněná úroveň, která nikdy nebude nudná.

Funkce přechodu:

 • Tuto hru může hrát až 4 hráči, otestovat své dovednosti a přátelství při pohybu těžkých předmětů!
 • Najmout jedinečné postavy s různými vzhledy a design.
 • Užijte si spoustu map pro přesun předmětů různými způsoby

Zábavný faktor: 88/100

Odstěhování se

Přesuňte předměty i v letadlech a pohyblivých vozidlech.

7. Project Zomboid – 8. listopadu 2013 (PC)

Project Zomboid je fantastický nezávislý projekt, který začal v roce 2013. Jeho funkce pro více hráčů přišla a odešla v minulosti, ale v současné době je docela stabilní, takže je vyšší na seznamu. Je to považováno za jednu z nejlepších dostupných zombie her, vzhledem k směsi hru a prvků přežití hry.

Hráči si mohou vytvořit své vlastní postavy se vlastnostmi a osobnostmi, které mohou budovat nebo debutovat vlastní postavou a přidat k realismu hry. Je také vysoce přizpůsobitelný, což zvyšuje opakovatelnost, pokud chcete založit nový svět.

Pokud chcete: Zomboid Project Zomboid si vyberte:

 • Realistická hratelnost pro zombie kooperační hru
 • Hraní s přáteli, protože to přidává tunu opakovatelnosti a náhodnosti ve hře
 • Úklid, rabování, boj o hordy

Funkce projektu Zomboid:

 • Extrémní hra na přežití karantény se zaměřením na prvky v reálném světě, jako je nalezení jídla, léčivé rány a odpočinek, aby se zabránilo tomu, aby se stal zombie.
 • Objevte svou ideální základnu prozkoumáním obrovské mapy a rabováním okolních míst.
 • Fantastický systém řemesel a učení, ve kterém lze použít i sledování televize k učení nových dovedností. Vytvořte si vlastní postavu a vyberte si jejich pozitivní a negativní vlastnosti.

Zábavný faktor: 90/100

Projekt Zomboid Farming

Vždy je čas pěstovat plodiny, protože zombie trvá čas, než se k vám dostanou.

6. Převařené! Vše, co můžete jíst – listopad 2020 (PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Xbox Series S | X, PlayStation 5)

Převařené! Vše, co můžete jíst, je remasterovaná sbírka prvních dvou převařených her. Přestože je grafika roztomilá, hra je docela obtížná. Vzhledem k tomu, že má 3hvězdičkový systém, jde o optimalizaci vašeho procesu s vašimi přáteli. To je určeno počtem mincí získaných během mise.

Existuje mnoho kuchařů na výběr, od koček po roboty. Ve hře je k dispozici více než 40 misí a každá verze má svou vlastní sadu úrovní. Návrh úrovně se stává obtížnější, jak postupujete, což může být zábavné a frustrující při pokusu o zlepšení vašeho procesu se svými přáteli.

Vyberte si převařené! Vše, co můžete jíst, pokud se vám líbí:

 • Náročná a veselá kooperační hra, která je povinna být chaotická
 • Být šéfkuchařem, připravovat vaše jídla a sloužit jim zákazníkům
 • Hraní misí, dokud nedosáhnete 3hvězdičkového hodnocení

Převařené! Vše, co můžete jíst, funkce:

 • Být nejlepší kuchaři, včas podávají pokrmy!
 • 3hvězdičkový systém založený na tom, kolik mincí získáte v misi.
 • Kooperační hraní nebo Pvp se svými přáteli, abyste viděli, kdo je nejlepší šéfkuchař ve městě.
 • Unikátní návrhy na úrovni, z nichž každý má své vlastní způsoby recepty na vaření!

Zábavný faktor: 91/100

Převařené! Vše, co můžete jíst

Zkušenost podávání jídel ve vesmíru s neustále se měnícími chodbami!

5. Nepohlavějte spolu – 22. dubna 2016 (PC, PlayStation 4, Xbox One)

Don’t Starve Together je jedinečný přežití na otevřeném světě s gotickou grafikou a náhodně generovanými mapami s různými biomy. Hráči si mohou vybrat z různých postav, každý s vlastní sadou pasivních dovedností, které mohou vašim přátelům pomoci přežít déle v divočině.

Shromažďujte zdroje, prozkoumejte různé biomy s různými hrozbami a bitevní sezónní šéfy. Přežít co nejdéle a vyhýbejte se tomu, aby se stal duchem hospodařením se svými přáteli na jídlo a vytvořením základny dohromady, aby odrazil hrozby.

Pokud se vám líbí, zvolte, aby se společně hladověly:

 • Gotické vizuální efekty
 • Izometrický pohled perspektivy, která je stále docela strašidelná, když vidíte „věci“ číhající kolem
 • Náhodně generované mapy, sezónní šéfové a užívat si přežití

Nepohlasíte funkci:

 • Prozkoumejte obrovský procedurálně generovaný svět bohatý na biom s mnoha zdroji a hrozbami. Ať už prozkoumáte povrchový svět, jeskyně, starověký archiv nebo lunární ostrovy, bude toho spousta co dělat.
 • Sezónní šéfové, roamingové hrozby, stínové stvoření a spousta flóry a fauny, aby vás proměnily v duch.
 • Postavte si vysněnou farmu orbou a výsadbou. Pěstujte plodiny, aby nakrmily své kolegy přeživší a připravily se na budoucnost.\
 • Chraňte se, své přátele a vše, co jste shromáždili, protože to někdo bude chtít zpět.

Zábavný faktor: 93/100

Don

t

Porazit groteskní šéfy, které spolu nehladoví!

4. Valheim – 2. února 2021 (PC)

Valheim je sen hráčů, pokud chtějí hrát jako Vikingové. Až deset hráčů může hrát najednou, zejména pokud spustíte dedikovaný server ke snížení zpoždění. Můžete si vytvořit svou vlastní postavu a hlavním zaměřením hry je čistě průzkum a shromažďování zdrojů, abyste vytvořili lepší zbraně a domy.

Prozkoumejte obrovský svět, kde je nezbytný průzkum, ať už na zemi nebo na moři. Objevte dungeony a šéfy a také spoustu příšer. Postavte svou základnu a vlastní dlouhé domy, protože hra zahrnuje integritu struktury, která přidává náročný aspekt do výstavby domů ve Valheimu.

Pokud chcete:

 • Hraje jako Vikingové s až 10 vašimi přáteli
 • Prozkoumejte obrovský svět, plný příšer, dungeonů a plachta do moře.
 • Postavte svůj domov jako skvělý tesař, protože má integritu struktury, což při vytváření budov zvyšuje hloubku.
 • Prozkoumejte svět plný tajemství. Najděte různá místa k prozkoumání, každá se svými vlastními nepřáteli, zdroji a tajemstvím.
 • Buďte vikingem, vyplujte otevřené moře při hledání nových zemí a bojujte s příšerami, které rádi pijí krev.
 • Postavit Viking Longhouses and Bases, které vás mohou chránit před tím, co se blíží. S podrobným stavebním systémem můžete změnit, jak se budovy vypadají dovnitř a ven. Posuňte se po stavebních úrovních, abyste zlepšili, růst a chránit svou základnu.
 • Řemeslné řešení, které je snadné a přirozené, kde najdete nové recepty při prozkoumání světa a najdete nové materiály a nástroje.

Zábavný faktor: 94/100

Valheim

Stavět domy a vytvářet lodě k plachtění a najít více ostrovů

3. Stardew Valley – 26. února 2016 (PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch)

Stardew Valley je v současné době jednou z nejlepších nezávislých her a s přidáním multiplayeru se také stala jednou z nejlepších kooperačních her, které si hrají s přáteli, pokud chcete hrát příležitostnou, relaxační a velmi zábavnou hru.

Hráči mohou spolupracovat na vytvoření perfektní farmy, sdílení zdrojů a zlepšování komunity. Mohou pěstovat a prodávat plodiny, stavět užitečné stroje a péče o zvířata pro jejich produkci. Hra obsahuje 30 odlišných NPC, s nimiž byste měli interagovat, abyste mohli vytvářet vztahy. Můžete také jít na tajemnou horu a hledat cenné předměty.

Pokud chcete:

 • Zemědělství a péče o zvířata
 • Interakce s NPC pro vytváření vztahů
 • Vyrovnávání svých zemědělských dovedností a prozkoumání záhadné jeskyně pro poklad

Funkce Stardew Valley:

 • Transformovat tento zarostlý pozemek na rušnou farmu!
 • Až 4 farmářství hráčů!
 • Při používání svých nástrojů zdokonalujte své schopnosti
 • Stát se součástí obrovské komunity ve hře

Zábavný faktor: 95/100

Stardew Valley

Staňte farmy a spravujte svou drůbež a zvířata se svými přáteli!

2. Trvá to dva – 26. března 2021 (PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series S | x)

Trvá to, že v současné době je to nejlepší dostupná hra s rozdělenou obrazovkou. Má modernizovanou rozdělenou obrazovku a je to skvělá hra o dvou přátelích, kteří se snaží vycházet. Jednou z výhod této hry je, že ji můžete hrát pouze s jednou kopií, což eliminuje potřebu dvou kopií. Pass Friend je zdarma, takže můžete hrát multiplayer, i když to není online. Není to jen co-op.

Hra je mash-up všech skvělých herních mechaniků, takže každá úroveň má svůj vlastní zvrat. Také vytváří velké překážky v designu úrovně, jak postupujete ve hře, a vizuály jsou oční bonbóny, které dobře funguje s přítelem. Je nejlepší hrát s přítelem.

Zvolte, že to trvá dva, pokud chcete:

 • Hra na rozdělení obrazovky
 • Pohlcující příběh pro všechny věkové kategorie
 • Hra, která mísí nejlepší hratelnost různých žánrů, aby vytvořila zábavnou a příjemnou mechaniku

Vyžaduje dvě funkce:

 • Hra, která je zábava zkazit – od zuřícího vakuového čističe po hladké milostné guru, nikdy nevíte, čemu budete čelit další. Zažijte metaforické sloučení hraní a vyprávění, které tlačí interaktivní vyprávění s výzvami pro ohýbání žánru a nové charakterové schopnosti na každé úrovni.
 • Dojemný příběh o tom, jak se vydat. Pomozte Cody a může se smířit. Setkat se s výstřední a roztomilý obsazení. Spojte se na nezapomenutelné dobrodružství!
 • Vzrušující dobrodružství dvou hráčů s přítelem zdarma. Couch nebo online rozdělená obrazovka s neustále se měnícími výzvami vyžaduje týmovou práci.

Zábavný faktor: 96/100

Trvá to dva

Jízda na žáby jako taxi v této hře. Jen jeden z jedinečných aspektů hry.

1. Terraria – 16. května 2011 (PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch)

Terraria je nezávislé herní dílo, protože je to nadčasová hra s karanténou, která stále drží po deseti letech. Má nekonečnou hodnotu přehrávání, zejména při hraní s přáteli. Vytvoříte si vlastní postavu a prozkoumání obrovského otevřeného světa hry se skupinou přátel je hodně zábavné, protože existuje tolik oblastí, které můžete najít a tajemství najít.

Světy jsou generovány náhodně a musíte postupovat svým vlastním tempem. Postavte svou základnu a domov, které přitahují NPC a nepřátele. Při cestování po celém světě se setkáte s řadou biomů a šéfů, kteří jsou náročné a zábavné.

Pokud se vám líbí, vyberte Terraria:

 • Zkoumání náhodně generovaného světa, objevování jeskyní a bojových šéfů.
 • Budování domu pro NPC, když cestují do vašeho města
 • Řemeslné předměty a stát se silnou postavou na vlastní pěst.
 • Nekonečná opakovatelnost
 • Svět karantény, kde můžete dělat cokoli, co chcete na světě
 • Náhodně generovaný svět s šéfy a NPC
 • Kopat, bojovat, prozkoumat svět a řemeslné předměty, které potřebujete.

Zábavný faktor: 98/100

Terraria

Budování domů, kde mohou vaše NPC zůstat