Nejlepší Lachmann -556 Loadrout pro moderní válku 2 Sezóna 4 Reloaded – Charlie Intel, Best Lachmann 556 Warzone 2 načítání: Nastavení třídy, přílohy, výhody – Dexerto – Dexerto

Nejlepší Lachmann 556 Warzone 2 načítání: Nastavení třídy, přílohy, výhody

Aktivita

Nejlepší Lachmann-556 Loadrout pro moderní válku 2 Sezóna 4 Reloaded

Modern Warfare 2 Lachmann 556

Aktivita

Pokud hledáte silnou útočnou pušku, která může převádět nepřátele nad dosah v moderním válečném 2 Sezóna 4 Reloaded, nehledejte nic jiného než Lachmann-556. Rozbíjíme všechny přílohy a výhody, které potřebujete k vytvoření nejlepšího načítání Lachmann-556 v Modern Warfare 2.

Modern Warfare 2 Season 4 Reloaded Features 12 útočných pušek, které se odemknou a na úrovni, a hráči se nadále přitahují k těm, kteří používají jejich dosah a nízký rekoil k paprsku nepřátel.

Článek pokračuje po reklamě

Lachmann-556 se stal známým svým poškozením a přesností v dosahu, což z něj činí fantastickou volbu. Zatímco Buffy ze sezóny 3 Reloaded umožnili Lachmann-556 dobře ovládnout do sezóny 4, poslední opětovná aktualizace sezóny 4 viděla, že některá Nerfs přijde na cestu.

Článek pokračuje po reklamě

Zde jsou všechny přílohy, výhody a vybavení, které musíte mít nejlepší načtení Lachmann-556 v moderní válce 2 Sezóna 4 Reloaded.

 • Nejlepší moderní válečník 2 lachmann-556 načítání příloh
 • Nejlepší moderní válka 2 Lachmann-556 Perks & Equipment
 • Jak odemknout Lachmann-556 v Modern Warfare 2
 • Nejlepší alternativy k Lachmann-556 v Modern Warfare 2

Nejlepší moderní válečník 2 lachmann-556 načítání příloh

Lachmann 556 s nejlepšími načtenými přílohy S4

Lachmann 556 patří do platformy Lachmann Meer.

 • Čenich: FTAC Castle Comp
 • Hlaveň: 10.6 ”Lachstrike Barrel
 • Časopis: 40 kulatý mag
 • Zadní přilnavost: LMK64 GRIC
 • Skladem: Lachmann S9 Factory

Zahajujeme tento Lachmann-556 načítání s FTAC Castle Comp čenich a 10.6 ”Lachstrike Barrel. Kombinované značně zvýší rychlost střel Lachmann-556 a zároveň pomohou s kontrolou zpětného rázu.

Článek pokračuje po reklamě

Dále jsme přidali 40-kulatý mag, Protože je to skvělé pro záchranu několika střelců z těsné čtvrtiny v populárních mapách, jako je zásilka a natáčení. Pak jsme šli s LMK64 GRIC, Což pomáhá zmírnit veškerou rychlost zaměřené na pohled, který jsme ztratili s předchozími připojilostmi.

Článek pokračuje po reklamě

Nakonec jsme přidali Továrna Lachmann S9 Akcie, protože to pomáhá s faktory, jako je rychlost reklam, rychlost sprintu, rychlost pohybu při krvu a zaměřování rychlosti chůze.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší moderní válka 2 Lachmann-556 Perks & Equipment

MW2 Lachmann 556 Načítání zařízení

Lachmann 556 vyniká na dlouhém doletu v MW2.

 • Základna 1: Bombová skupina
 • Základna Perk 2: Bitva ztuhla
 • Bonus perk: Chladnokrevný
 • Ultimate Perk: Duch
 • Taktické vybavení: Flash granát
 • Smrtící vybavení: Vrtací poplatek
 • Polní upgrade: Mrtvé ticho

Taktické a smrtelné vybavení jsou v moderní válce 2 neuvěřitelně silné, takže spárujeme Bombová skupina a Bitva ztuhla Výhody na ochranu před oběma. Naše další dvě výhody jsou o tom, jak vás udržet naživu proti KillStreaks, kde Chladnokrevný skrývá vás před všemi druhy zařízení, a co je důležitější, Duch skrývá vás od UAVS.

Dále využíváme výkonné výhody Flash granát a Vrtací poplatek zakořenit táborníky. Nakonec výběr Mrtvé ticho Umožňuje tajný tlak, když to nejvíce potřebujete.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Jak odemknout Lachmann-556 v Modern Warfare 2

Odemčení Lachmann-556 může být v moderní válce 2 složité, protože budete muset vyrovnat Lachmann-762 na úroveň 16.

Lachmann-762 je ohromující bitevní puška, kterou hráči často mají potíže s vyrovnáváním, takže nezapomeňte naskočit do invaze do zemědělských robotů, abyste tento proces urychlili.

Nejlepší alternativy k Lachmann-556 v Modern Warfare 2

Pokud hledáte nejlepší alternativy k Lachmann-556’s Modern Warfare 2, pak nemůžeme doporučit Kastov 762 a STB 556 více, protože jsou to dva z nejlepších útočných pušek ve hře.

Článek pokračuje po reklamě

Ale pokud hledáte všestranný, pak je těžké se pokazit s klasickým M4.

Článek pokračuje po reklamě

Další informace, podívejte se na některé z našich dalších průvodců Modern Warfare 2:

Nejlepší Lachmann 556 Warzone 2 načítání: Nastavení třídy, přílohy, výhody

Lachmann 556 AR ve Warzone 2

Aktivita

Lachmann 556 je smrtící útočná puška.

Lachmann 556 se po aktualizaci Warzone Season 4 objevil jako oblíbený meta s dlouhým doletem. Ale budete potřebovat nejlepší meta načítání Lachmann 556 Spolu s nastavením třídy, přílohy a výhodami, aby se zvýšila vaše šance na získání vítězství ve Warzone 2.

Meta ve Warzone prošla v posledních několika měsících spravedlivé několik změn, přičemž nedávná aktualizace sezóny 4 opravdu opět otřesena drastickým způsobem, Lachmann 556 je jen jednou ze zbraní, které těží z nejnovějších změn rovnováhy.

Článek pokračuje po reklamě

Lachmann 556 je útočná puška, která může dominovat v lobby Multiplayer Modern Warfare 2, což z něj činí jedno z nejlepších tipů pro pokračování Battle Royale také.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud tedy hledáte načítání pro Lachmann 556 AR, který vyniká ze zbytku, máme vaše záda. Naše načítání zasáhne rovnováhu mezi velkým poškozením v kombinaci s nízkým únikem a standardní mobilitou.

Obsah

 • Nejlepší Lachmann 556 Warzone 2 Load
 • Nejlepší Lachmann 556 Warzone 2 Třída: Perks & Equipment
 • Jak odemknout Lachmann 556 ve Warzone 2
 • Nejlepší alternativy Lachmann 556 ve Warzone 2

Nejlepší Lachmann 556 Warzone 2 Load

Přílohy

 • Čenich: Harbinger D20
 • Hlaveň: 15.9 ″ Lachmann Rapp Barrel
 • UnderBarrel: FTAC Ripper 56
 • Optický: VLK 4.0 Optic
 • Časopis: 60 kulatých mag

Lachmann 556 funguje nejlépe, když se zvýší jeho rozsahy jeho rychlosti a poškození a my jsme to udělali přesně.

Článek pokračuje po reklamě

Pro tlamu jsme použili Harbinger D20 Zvyšuje rozsah rychlosti a poškození střel. Navíc to pomáhá vyhladit zpětný ráz, který se hodí pro rozprašovací pokles s dlouhým doletem. Abychom tento efekt katalyzovali, spárovali jsme úmuřku s 15.9 ″ Lachmann Rapp Barrel.

Článek pokračuje po reklamě

Optika je osobní preference, ale cítíme VLK 4.0 Optic vyvažuje věci pro každou formu boje (blízké, střední a dlouhé dolety). Poté FTAC Ripper 56 UnderBarrel pomáhá zaměřit se rychleji a je docela efektivní pro snímky kyčle, v případě, že se nepřátelé spěchají přímo do vašeho týmu.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

A konečně 60 kulatý mag je poslední částí načítání a zajišťuje, že máte dostatek munice pro vyhlazení více nepřátel bez opětovného načtení.

Lachmann 556 AR ve Warzone 2

Lachmann 556 je smrtící útočná puška.

Nejlepší Lachmann 556 Warzone 2 Třída: Perks & Equipment

Výběr správných výhod a vybavení je stejně důležitý jako výběr správných příloh pro vaše zbraně.

Pro Lachmann 556 jsme vybrali Přezbrojení což vám umožní nést dvě primární zbraně (což je nezbytné pro Warzone) a Silná paže Zvyšuje přesnost projektilu. To znamená, že byste mohli dále házet předměty jako granáty s větší přesností.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Bonusový perk je zde Pozorovatel, což zajišťuje, že jste nikdy nezachytili nepřátelským vybavením, zabijáky nebo upgrady v terénu. The Pozůstalý Perk je zde docela efektivní, protože automaticky označuje nepřítele, který vás vyřadil.

Konečně, Semtex nutí nepřátele, aby se přestěhovali z krytu (pokud jsou správně vyhozeni) Omračující granáty Pomůže vám chytit hráče mimo stráž, než je pošlete do Gulagu.

Jak odemknout Lachmann 556 ve Warzone 2

Chcete-li odemknout Lachmann 556 ve Warzone 2, budete muset vyrovnat bitvu Lachmann-762 na úroveň 13. Pamatujte, že Lachmann-762 se odemkne, až dosáhnete 16. pozice.

Článek pokračuje po reklamě

Toho lze provést zabitím spousty nepřátel pomocí Lachmann-762 ve Warzone nebo MW2 Multiplayer (pokud hru vlastníte). Odemčení Lachmann 556 by tedy mohlo být zdlouhavý proces ve Warzone 2.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší alternativy Lachmann 556 ve Warzone 2

Pokud máte pocit, že Lachmann 556 trvá mnohem déle, než se odemknete, nebo se s zbraní nehodnete, zkuste přepnout na M4 nebo TAQ-56 ARS.

To jsou dvě z nejlepších zbraní ve hře a jsou docela efektivní v bitvě Royale.

Článek pokračuje po reklamě

Takže to máte – to je vše pro naše načítání Lachmann 556. Pro více informací o Warzone 2 se nezapomeňte podívat na naše další průvodce: