Nejlepší lachmann sub (MP5) MW2 Loadrout: Nastavení třídy, přílohy, Perks – Dexerto, Nejlepší načtení MW2 MP5 | PCGamesn

Nejlepší načítání MW2 MP5

Díky novému systému Gunsmith v Modern Warfare 2 není odemknutí MP5 tak snadné jako dosažení určité pozice. Místo toho to najdete ve stromu zbraně Lachmann.

Nejlepší Lachmann Sub (MP5) MW2 načítání: Nastavení třídy, přílohy, výhody

Lachmann Sub SMG náhled v MW2 s logem her vlevo na pozadí,

Modern Warfare 2 vidí návrat klasiky Call of Duty, MP5 SUBNACHINE, i když to prošlo některými změnami. Pokud se chcete chytit nejlepšího sublootu Lachmann MP5 v MW2, zde je vše, co potřebujete vědět.

Na základě reálného světa Heckler & Koch MP5 zůstala Lachmann Sub oblíbeným fanouškem od spuštění MW2. Trvale se zařadila jako jedna z nejpoužívanějších zbraní v multiplayeru a stejně jako hraní hry.

Článek pokračuje po reklamě

To je milované pro svou všestrannost a velkou mobilitu, díky které z něj činí jeden z nejvíce zaoblených SMG v moderní válce 2.

Článek pokračuje po reklamě

Chcete -li zajistit, že z této působivé zbraně získáváte to nejlepší, je to nejlepší lachmann subloout v moderní válce 2.

Obsah

 • Nejlepší lachmann mp5 sub mw2 načítání
 • Nejlepší Lachmann MP5 Sub Modern Warfare 2 Class & Perks
 • Jak odemknout Lachmann Sub in Modern Warfare 2
 • Nejlepší alternativy k Lachmann Sub in Modern Warfare 2

Nejlepší lachmann sub mw2 načítání

 • Čenich: Spirála v3.5 Flash Hider (-0.31, +0.22)
 • Hlaveň: L38 Falcon 226mm (-0.20, +0.22)
 • Laser: Accu-shot 5MW laser (-0.27, -27.55)
 • UnderBarrel: Lockgrip Precision-40 (+0.45, -0.09)
 • Zadní přilnavost: Lachmann TCG-10 (-0.25, +0.06)

Zaměření tohoto nakládání je usnadnit ovládání Lachmann Sub, aniž by zpomalil jeho manipulaci. Vzhledem k tomu, že MP5 je SMG, chceme, aby se cítil elegantní a reagoval na lepší usnadnění agresivního stylu hry.

Článek pokračuje po reklamě

The Spirála v3.5 Flash Hider čenich, Lockgrip Precision-40, a Lachmann TCG-10 kombinovat a výrazně snížit celkový zpětný ráz. Díky tomu je snadné udržovat přesné oheň přesné ve středním dosahu Lachmann Sub.

Používáme ACCU-SHOT 5MW Laser Urychlit rychlost MP5 AIM dolů po památkách, aby se pistole udržovala rychle. Hráči, kteří nemají rádi hraní s viditelným laserem.

Článek pokračuje po reklamě

Nakonec L38 Falcon 226mm Barrel je neuvěřitelný pro mobilitu, protože zlepšuje rychlost pohybu, rychlost sprintu a rychlost strate. Jako bonus dostáváme mírné vylepšení, abychom se také zaměřili na čas zaměřené na památky. Jedinými nevýhody jsou relativně malý trest zpětného rázu a mírné snížení rychlosti čenichu.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší lachmann subloout, který se má použít v MW2 pro sezónu 3 Reloaded

Nejlepší Lachmann Sub Mw2 Loadrout: třída a výhody

 • Základna 1: Dvojnásobný čas
 • Základna Perk 2: Bitva ztuhla
 • Bonus perk: Rychlé ruce
 • Ultimate Perk: Hardline
 • Smrtící: Semtex
 • Taktický: Flash granáty

Perk-wise, doporučujeme začít s Dvojnásobný čas Zlepšit dobu trvání sprintu a Bitva ztuhla snížit účinky jakéhokoli taktického vybavení, které vám přijde.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

MP5 hoří municí rychlým tempem, takže Rychlé ruce Nechá vás rychle načíst, takže nikdy nebudete z akce dlouho. Poté jsme pro konečný port odešli Hardline Abychom vám pomohli vydělat zabijáky, které mohou obrátit příliv zápasu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Vedle vašich výhod nezapomeňte vybavit Flash granát a Semtex, Jak oslepování vašich nepřátel vám poskytne více času na to, abyste se dostali do svých výstřelů, a lepkavé výbušniny mohou získat několik snadných zabití.

Jak odemknout Lachmann Sub in Modern Warfare 2

Díky novému systému Gunsmith v Modern Warfare 2 není odemknutí MP5 tak snadné jako dosažení určité pozice. Místo toho to najdete ve stromu zbraně Lachmann.

Chcete -li odemknout tuto klasickou COD SMG, musíte Získejte Lachmann-566 až do úrovně 16, Pak budete moci vyměnit přijímač do Lachmann Sub.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší alternativy k Lachmann Sub in Modern Warfare 2

Pokud Lachmann Sub není pro vás, stojí za to vyzkoušet další nejvyšší úroveň SMG, jako je Vaznev-9K. Oba jsou vysoce univerzální a dobře fungují v blízkém a středním rozsahu.

Článek pokračuje po reklamě

Alternativně může také fungovat i útočná puška s rychlým manipulací, jako je Kastov-74U. Je tak silné, že to byla jedna z prvních zbraní, které byly zakázány v hodnocené hře.

Článek pokračuje po reklamě

Pro více informací o moderní Warfare 2 se nezapomeňte podívat na naše další průvodce:

Nejlepší načítání MW2 MP5

Nejlepší subloout MP5 Lachmann

The Nejlepší načítání MW2 MP5 je samozřejmě na osobní preferenci, ale přišli jste na správné místo, pokud chcete vědět, kde začít při budování jednoho. MP5 přejmenoval Lachmann Sub in Modern Warfare 2, je již dlouho jednou z nejlepších zbraní v multiplayeru Call of Duty, takže stojí za to znát nejlepší přílohy, které za to odemknete.

MW2 MP5 je odemknut v systému Gunsmith jako součást platformy Lachmann a Meer zbraně. Chcete -li získat nejlepší moderní Warfare 2 SMG ve svém načítání, musíte nejprve vyrovnat Lachman 762 na úroveň 12 a Lachman 556 na úroveň 13.

Nejlepší přístavy MP5 Lachmann Sub Locout

Nejlepší subloout MW2 MP5 Lachmann je:

 • Čenich: XTEN BAZOR COMP
 • Hlaveň: FTAC 14-Sub 12 ″
 • UnderBarrel: VX ananas vert Grip
 • Laser: VLK LZR 7MW
 • Optický: Cronen Mini Red Dot

Redukce zpětného rázu je jednou z nejdůležitějších věcí, které je třeba zvážit při nastavování vašeho MP5 a vx ananasový vert Grip UnderBarrel je jednou z nejlepších možností, což výrazně snižuje zpětný ráz, aniž by opravdu obětoval cokoli jiného.

Hlaveň FTAC 14-SUB je skvělou volbou pro zlepšení všech aspektů, které MP5 mohl použít malou podporu. S touto jedinou připevňováním jsou započítávány rychlost střel, rozsah poškození, kontrola zpětného rázu a přesnost ohně kyčle.

Laser VLK LZR 7MW zlepšuje rychlost zaměřeného na cíl MP5, zaměřuje se na stabilitu a sprintu na rychlost ohně, ale optika je zcela na osobní preferenci. I když se nám líbí Cronen Mini Red Dot, stálo by za to vyzkoušet několik dalších, dokud nenajdete ten, který pro vás funguje nejlépe.

Jako zbraň s krátkým až středním rozsahem je MP5 skvělý v načítání se zbraní s delší vzdáleností, jako je lockwood Mk2 Marksman Rifle nebo Signal 50 Sniper Rifle, ale budete muset pečlivě vybrat svůj moderní válku 2 výhody, protože budete potřebovat nadměrné vybavení, abyste měli dvě primární zbraně v načítání.

Víme, že MP5 je jednou z nejpoužívanějších zbraní ve hře FPS a pro další se podívejte na náš průvodce načítání MW2 M4. Ujistěte se, že splňujete systémové požadavky Modern Warfare 2.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.