Nejlepší logické hry všech dob Digitální trendy, logické hry – Microsoft Store

. Základní předpoklad je jednoduchý: každá hádanka má řadu pravidel, e.., „Baba jsi ty,“ „Wall Is Stop“ a „Vlajka je vítězství.„S těmito pravidly je vaší prací vyřešit hádanku. . Nic však není zasazeno do kamene. . . Nic v Baba jsi ty .

Nejlepší logické hry všech dob

V jejich jádru jsou všechny hry hádanky. Z . .

Přesto, i když hra má hádanky, nemusíme ji nutně nazvat logickou hrou. , Batman: Arkham Knight je především akční hra. Takže pro tuto příručku se zaměřujeme na čisté puzzle hry, což znamená, že řešení hádanek je hlavním mechanikem hry. Neexistuje žádný boj ani jiné systémy, pokud se netýkají konkrétně řešení hádanek.

Portál 2

Portál 2

Linux, PC (Microsoft Windows), PlayStation 3, Xbox 360, Mac
Žánr
Vývojář Valve Corporation
Valve Corporation, Electronic Arts
Uvolnění

Dvě portální hry jsou některé z nejlepších her, jaké kdy byly vyrobeny, ale při porovnání těchto dvou je jasné, že pokračování má okraj. , Vytáhne svět vědy o cloně a přidává další hádanky, rafinované vyprávění a spoustu zajímavých sad kusů. Portál 2 . , . .

Puyo puyo tetris

Platformy

Hádanka, strategie
Vývojář

Uvolnění

. Pokud jste nikdy nehráli , funguje podobně jako Dr. Mario. Malé, barevné kuličky známé jako Puyos padají z horní části obrazovky a je to vaše práce, která je odpovídá stejnou barvě. . Co je zajímavé . .

PC (Microsoft Windows), Mac, iOS, PlayStation 4, Xbox One
Žánr Hádanka, dobrodružství, indie
Thekla, vč

Svědek Je to hra logiky, kde se probudíte sami na ostrově s ničím jiným než několika hlavové škrábance-kolem 500-, abyste vedli vaši cestu. . . . Hra je na tváři jednoduchá, s odborně navrženými hádankami a krásnými prostředími. .

Baba jsi ty

Baba jsi ty

Linux, PC (Microsoft Windows), Mac, Android, iOS, Nintendo Switch
Puzzle, indie
Vývojář
Vydavatel

je těžká hra, kterou je třeba popsat, protože je to na rozdíl od všeho, co je v současné době k dispozici. .G., „Baba jsi ty,“ „Wall Is Stop“ a „Vlajka je vítězství.„S těmito pravidly je vaší prací vyřešit hádanku. . . . . Baba jsi ty .

Linux, PC (Microsoft Windows), Mac, Android, iOS, PlayStation 4, Xbox One
Hádanka, dobrodružství, indie
Croteam

, . . . Princip Talos Ptá se filozofické otázky týkající se umělé inteligence a lidského svědomí, s některými vážně obtížnými hádankami podél cesty. .

Linux, PC (Microsoft Windows), Mac, Android, iOS, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo SwitchPortál konstruktéra mostu je spinoff série konstruktérů mostu zasazený do portálního vesmíru. . Pomocí rovnátka, sloupů a platforem je vaším cílem přesunout vozidla z jedné strany obrazovky na druhou. Ačkoliv je v raných úrovních jednoduché, hry Bridge Constructor se rychle stanou obtížnými, protože vám dávají stále více a méně prostoru pro stavbu vašeho mostu. The Spinoff je však ještě lepší. . , .

Upoutávka

Platforma, puzzle, strategie, dobrodružství, indie
Vývojář
Vydavatel

Nejlepší logické hry kombinují jejich primární mechanik s vyprávěním. Swapper, . I když to zjevně otevírá dveře mnoha hádankám ohýbání mysli, narativní důsledky toho, co děláte, jsou, když se hra opravdu stane zajímavým. Pokud se vám líbí introspektivnější, tiché sci-fi zážitky, plus skvělé hádanky ve fantasticky realizovaném prostředí, nepřehlédněte tohle.

Platformy. . . Budete používat fanoušky, zbraně, světla, nůžky, kočky a nejrůznější šílené objekty k vytvoření řešení, které není nikdy příliš složité, ale vždy skvělé na vyřešení. .

Nulová úniková trilogie

Žánr

Trochu podvádíme zahrnutím svazku tří her, ale každá část Nulová úniková trilogie . , a Zero Escape: nula dilema. . .


Žánr
Vývojář
Zachtronika

Opus magnum se často označuje jako programovací hra. . Řešení hádanek jsou z velké části velmi jednoduché, úkoly vám s kombinací A a B vytvářejí c. Opus magnum není však o konečném výsledku. . Abyste mohli vytvořit svůj výsledek, budete muset postavit poloautonomní stroj, který se hodí s pákami, jeřáby a přepínači. , Opus magnum se stává méně o tom, pokud jste vyřešili konkrétní hádanku a více o tom, jak jste ji vyřešili. .

Upoutávka


Žánr
Vývojář Capcom

30. června 2023

. Předpokladem jste vy, duch, který ztratil paměť, se pokouší zabránit budoucím vraždám. Celá hra se odehrává v jedné noci, kdy převrátíte mezi skutečnými a duchovními světy a máte různé předměty, abyste otevřeli nové cesty nebo změnili akce živých lidí. .

Člověk: Fall byt

Člověk: Fall byt

Linux, PC (Microsoft Windows), Mac, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5, Google Stadia


Žádné brzdy

Uvolnění

Lidský podzim je kooperační, fyzikální logická hra, kde hrajete jako Bob. Jako Bob, máte za úkol prozkoumat různé krajiny a řešení hádanek podél cesty, jediným cílem je dosáhnout výstupu. . Lidský podzim . . Lidský podzim. Všechno v herním světě je připraveno na drapáky, což vám umožňuje hrát a experimentovat s obsahem vašeho srdce.

Pokračujte a nikdo nevybuchne

Linux, PC (Microsoft Windows), Mac, Android, iOS, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Windows Mixed Reality, SteamVR, Daydream, PlayStation VR, Meta Quest, Meta Rift, Gear VR

Hádanka, simulátor, indie, karta a desková hra
Vývojář

Pokračujte a nikdo nevybuchne . . . Vaši přátelé dostávají odzbrojující dokument, který vysvětluje, jak vyřešit hádanky, ale neposkytuje mnoho vizuálního odkazu. . . Pokračujte a nikdo nevybuchne je zběsilý a divoce zábavný a je dokonce k dispozici ve VR.

PC (Microsoft Windows), Mac, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch
Žánr
Vývojář Lucas Pope, 3909
Vydavatel Lucas Pope, 3909

. . Jako pojišťovací seřizovač je vaší prací určit, co se stalo, když byla loď na moři. . .

Neslýchaný

Neslýchaný

PC (Microsoft Windows)
Žánr
Vývojář
Vydavatel

v , . , . Místo toho přebíráte roli „akustického detektiva“, pomocí samotného zvuku, abyste pochopili, co se stalo. Zkušenost je na rozdíl od jiných, nutí vás neustále poslouchat. . .


Platforma, puzzle, dobrodružství
Atlus
Vydavatel
Uvolnění

, . .. . . .

Lemmings

Platforma, hádanka, strategie
DMA Design
Vydavatel Psygnosis, Sunsoft
14. února 1991

. , Lemmings je puzzle-platformer, který vás vyzývá k zachránění co nejvíce lemmingů. . . Jedna z nejprodávanějších her na počátku 90. let, Lemmings . .

Spacechem


Hádanka, simulátor, strategie, indie


. Nabízí skutečně náročné hádanky, které vyžadují, abyste své dovednosti v programování a obvodech zdokonalili, ale řešení se nikdy necítí skrytá nebo nespravedlivá – prostě vyžadují pokus a omyl, jako jakýkoli vědecký podnik. . . Ve hře jsou hráči požádáni, aby stavěli obvody, které mohou generovat specifické molekulární struktury na neurčito. . . Pokud jste úspěšní, vaše tvorba se objeví na žebříčku žebříčku, což vám může poskytnout trochu inspirace k pokusu o vytvoření něco ještě více hvězdného.

Prýmek

Platformy
Platforma, puzzle, strategie, dobrodružství, indie
.
Vydavatel .,
Uvolnění

Prýmek začíná jako zdánlivě standardní plošinovka. Ale když se pohybujete ve hře, je pro postupně náročnější pokračovat; Každý nový svět, který zadáte, může do mixu přidat nové stroje související s tokem. Každá část se stává hádankou, kterou musíte vyřešit, abyste se mohli pohybovat. . Hráči velmi respektují Prýmek Jako jedna z nejlepších dostupných logických her dnes. . , .

Žánr Platforma, puzzle, dobrodružství, indie


Uvolnění

Braid, Fez stojí jako jeden z nejdůležitějších raných nezávislých palubních platforem všech dob. . Kromě některých geniálních hádanek, které vyžadují mimo krabici, je ve hře také velmi hluboká a skrytá hádanka pro kohokoli, kdo chce opravdu jít dolů králičí dírem

Lidstvo

PC (Microsoft Windows), PlayStation 4, PlayStation VR, PlayStation 5, PlayStation VR2
Žánr
.

. v Lidstvo . Stejně jako , Položíte příkazy na životní prostředí, které bude následovat proud lidí, s novými a složitějšími příkazy zavedenými, jakmile jdete hlouběji. .

Humanity – oznamující přívěs | PS4, PS VR

Picross 3D: 2. koloHal Labs, Nintendo
Vydavatel
1. října 2015

, je přesně to, co hledáte. . .

Doporučení editorů

 • Nejlepší herní počítače pro 2023: Dell, původ, Lenovo a další
 • Nejlepší herní nabídky PC: Výkonné herní soupravy začínající na 860 $
 • Nejlepší hry Nintendo Switch pro 2023

Jacob Roach

Lies of P Preview Gamescom 2022 Socha

. . Kromě jedinečného systému zbraní a tradice, lži P mají speciální předměty s názvem Wishstones, které vám mohou poskytnout výkonné nadšence. Tyto kameny lze získat pouze obchodováním s ovocemi zlaté mince se specifickým NPC a jsou spotřebovány při použití. .

. Pokud vidíte některé, které ještě nemůžete dostat, pokračujte v hraní, dokud neporazíte Black Rabbit Brotherhood. Jakmile to bude hotovo, všechny přání budou k dispozici k prodeji.Zde jsou nejvhodnější:
Oživení přání
Toto je první kámen, který můžete získat, a je to ten, který si pravděpodobně budete chtít zachovat vždy. . Vzhledem k tomu, že Pulse poplatky jsou tak cenné a při objevování nových oblastí nebo bojových šéfů vám dojdou velmi rychle. .
Přátelství Wishstone
I když lži P neumožňují kooperaci jako některé jiné duše podobné hry, stále má předvolající systém, kde můžete přinést NPC, aby vám pomohl snížit obsazení náročných šéfů. . .

Fable Arts jsou vaše silnější pohyby specifické pro zbraně, které konzumují část vašeho baru Bajky. . Courage Wishstone dělá tento balíček bajku mnohem rychleji, což vám umožňuje uvolnit tyto mocné pohyby častěji.

. . .
Provorace Wishstone
. krutý vůči vašemu přízvuku? Není v tom žádná hanba, protože jsou tam jen proto, aby vám sloužili, nakonec. S provokací Wishstone, můžete dát veškerou aggro na svůj Specter, dát vám nějakou dýchací místnost k uzdravení, obnovení nějakého bajkového umění, nebo jen chytit dech. .

Můžete se cítit trochu horší při používání výbušného přání, ale. . ?

Tento kámen je ekvivalentem odvahy Wishstone, pouze místo toho, aby se zvýšila na váš balíček bajky, tento pomůže obnovit váš legií měřič legie. Vaše různé paže legie jsou možná vaším největším nástrojem v lžích P mimo vaše standardní zbraně, ale také jsou náklady na materiál. . Toto omezení můžete obejít, abyste z něj získali několik dalších využití s ​​Advance Wishstone, což vám poskytne trochu kusu zpět zdarma. To je nejlepší pro sestavy, které častěji využívají legionské zbraně, takže to nebude nejlepší výběr pro všechny.

Nejlepší zbraně v lžích P

Tato interpretace klasického Pinocchio není nic jako přátelský (i když trochu strašidelný) originál. . . To a samozřejmě umírání. . Tato hra používá systém, ve kterém si můžete přizpůsobit svůj arzenál výměnou čepelí a úchytů, což vám dává spoustu možností, ale zaměříme se na to, které zbraně jsou nejlepší z krabice v lžích P a necháme vás udělat vylepšení odtamtud.
Nejlepší zbraně v lžích P

Loutka šavle
Protože loutkovou šavlí můžete získat přímo na začátku lží P, můžete ji odepsat jako něco, co je v rané hře jen životaschopné a mělo by být vyhodnoceno co nejdříve. To není případ, protože tento rychle zasažený meč může zůstat konkurenceschopný alespoň do střední hry. Má dobrý rozsah, je rychlý a má skvělý útok na poplatky, s nímž můžete použít nepřátele. . .
Salamander dýka
. . Předem se mění na B, C v technice a D v motivitě. Má také schopnost Ignite dát jí ještě více palebné síly (doslova) a schopnost strážce rychlého bodnutí před automaticky ustupováním.
Booster Glaive
. . V přísnějších a lineárních prostorech můžete použít útok na poplatky za dopředu. Jedná se o technickou zbraň, škálování na B, ale také má škálování d motivova. Sdílí dovednosti bouřky s loutkovým šavlem, ale má také pacientova lomítka, což vám umožní nabít jedno velké, mocné stávky.

. Bez ohledu na to má vzhled, dosah a pocit kopí. . . .

? . . Vaše dvě dovednosti jsou Link Emergency Dodge, který vám vyhýbá vpřed a dává vám možnost použít slot pro bajku k provádění dvou následných útoků a vítr mečů, které uvolňují proud mečů v oblasti účinku.

Nintendo Switch je jednou z nejpopulárnějších konzolí, které kdy vytvořila, s celou řadou her na výběr a spoustou jedinečných funkcí. Na Nintendo Switch již jsme mohli hrát nové položky po celé sérii Zelda, Super Mario a Pokémon, ale na cestě pro hybridní konzoli je stále spousta skvělých her. Patří sem exkluzivní hry vyvinuté interně společností Nintendo, stejně jako tituly a přístavy her třetích stran, které jsou k dispozici také na jiných platformách.

. Toto jsou nejlepší nadcházející hry Nintendo Switch pro 2023 a dále. .
Nadcházející přepínací hry 2023
Hry uvedené níže mají buď 100% potvrzená data vydání nebo solidní okna uvolnění, která očekáváme, že zasáhnou tento rok. Všechno, co se děje ve vzduchu kvůli více vágním předpovědím spuštění nebo předchozí zpoždění bude uvedeno níže potvrzené uvedení na trh.

Upgradujte svůj životní styl.

 • New York
 • Los Angeles
 • Toronto
 • Kariéra
 • Inzerujte s námi
 • Rozmanitost a začlenění
 • Zásady ochrany osobních údajů
 • Tisková místnost
 • Sitemap

Římské klenoty: Match-3 a City Building Game!

Zdarma nabídky v nákupech aplikací zdarma +

Zdarma nabídky v nákupech aplikací zdarma +

+

Jigsaw hádanky hexa

Zdarma nabídky v nákupech aplikací zdarma +

!

Zdarma nabídky v nákupech aplikací zdarma +

Microsoft Jigsaw

+

Zdarma nabídky v nákupech aplikací zdarma +

Zdarma nabídky v nákupech aplikací zdarma +

!

+

+

+

+

Jewels of the Wild West: Match 3 Puzzle Game

+

Dice King

+

Rybídom

Zdarma nabídky v nákupech aplikací zdarma +

Zdarma nabídky v nákupech aplikací zdarma +

+

Zdarma nabídky v nákupech aplikací zdarma +

Zdarma nabídky v nákupech aplikací zdarma +

Zdarma nabídky v nákupech aplikací zdarma +

+

Zdarma nabídky v nákupech aplikací zdarma +

!

Zdarma nabídky v nákupech aplikací zdarma +