Nejlepší M16 Load Warzone 2 (C-Tier): Ultimate Guide, Warzone 2 M16 načítání nejlepších příloh a nastavení třídy | Načtení

Warzone 2 M16 načítání nejlepších příloh a nastavení třídy

M16 je v současné době zbraň C-Tier. Rozbijeme naše nejlepší načítání M16 a poskytujeme veškeré ladění připevnění a doporučené výhody, taktické a smrtelné vybavení.

Nejlepší m16 načítání Warzone 2 (C-Tier): The Ultimate Guide

M16 je v současné době zbraň C-Tier. Rozbijeme naše nejlepší načítání M16 a poskytujeme veškeré ladění připevnění a doporučené výhody, taktické a smrtelné vybavení.

Obsah

M16 Aktuální meta: C-Tier

M16 je v současné době na spodní části žebříčku AR nebo v jeho blízkosti v současné meta Warzone 2 (viz Full Warzone 2.0 seznamu stupňů stupňů). M16 postaven správně a ve správných rukou může určitě poškodit, ale celkově existují jen lepší možnosti, které v současné době dominují meta, jako je RPK.

M16 je klasická zbraň Call of Duty, která se objevuje ve více titulech, naposledy ve studené válce Black Ops, kde byla poprvé představena původní Warzone. Po celou dobu v původním Warzone měl M16 své okamžiky, kdy by sestava byla životaschopnou možností, ale celkově nikdy neviděl dlouhodobý úspěch, které ostatní zbraně viděly. Nyní klasifikováno jako AR ve Warzone 2.0, M16 má potenciál, ale v současné době sedí poblíž dna hlaveň, pokud jde o Al Mazrah jako mainstreamovou zbraň.

Příběh pokračuje níže

Hráči mohou odemknout M16 vyrovnáním 556 Icarus LMG na úroveň 14. Aby se odemkli 556 ICARUS, musí hráči vyrovnat M4 na úroveň 19. Hráči, kteří zakoupili vydání Vault Modern Warfare 2.

Doporučené přílohy M16

 • Čenich: RF koruna 50
  • ⇕: +0.54
  • ⇔: +0.23
  • ⇕: -2.19
  • ⇔: +1.78
  • ⇕: -3.00
  • ⇔: -2.25
  • ⇕: +0.57
  • ⇔: +0.40

  M16 Doporučené taktické: kouřový granát

  Naše doporučené taktické vybavení pro spárování s M16 je Kouřový granát. Kouřové granáty jsou ve Warzone 2 neuvěřitelně efektivní.0 Vzhledem k krátkému TTK hry. Kouřové granáty výrazně brání schopnosti soupeře získat cíle a jsou skvělým způsobem, jak se uvolnit z boje, když jsou karty naskládány proti vám.

  Příběh pokračuje níže

  M16 Doporučené smrtelné: Vrtací poplatek

  Naše doporučené smrtící zařízení pro spárování s M16 je Vrtací poplatek. Podle našeho názoru je to jedna z nejvíce „rozbitých“ položek v současné Warzone 2.0 meta, protože to poskytuje masivní podporu povědomí hráčů, které se dobře spáruje s pomalým a metodickým tempem současné hry.

  M16 Doporučený balíček Perk: Specialista na zbraně

  Náš doporučený balíček Perk pro spárování s M16 je Specialista na zbraně. Toto je jediný balíček, který v současné době nabízí přehnaný (schopnost nést dvě primární zbraně), který bude vyžadován k kombinování M16 s možností střední nebo blízkého dosahu v závislosti na stylu hry.

  Příběh pokračuje níže

  Potenciální změny rovnováhy v budoucnosti pro M16

  V původních puškách Warzone by se občas vyskočily jako životaschopná možnost, ale celkově nebyly součástí trvalé meta. Zůstane tomu tak ve Warzone 2.0? Nebo bude M16 buffed do dlouhodobé životaschopné možnosti? V původním Warzone byl M16 klasifikován jako taktická puška, spolu s Breaking Warzone DMR. Bude přesunout M16 k klasifikaci AR pro Warzone 2.0 Dejte mu více šancí uspět v linii?

  Při pohledu na testování nebo sdílení načítání Warzone?

  Zleague.GG má v naší mobilní aplikaci jednu z největších hráčů Warzone. Stáhněte si aplikaci ještě dnes a podělte se o své oblíbené načítání do zdroje, abyste získali zpětnou vazbu od ostatních členů komunity. Můžete sdílet klipy a zobrazit své vlastní načítání v akci a najít si několik nových následovníků. Když jste tam, zkuste funkci týmu a vytvořte nové jednotky a podívejte se na statistiky výkonu každého člena.

  Příběh pokračuje níže

  Můžete také vyzkoušet své nakládky v konkurenční hře s Warzone Tournaments Z League. Všechny turnaje Z League využívají algoritmy pro proprietární dovednosti (SBMM), abyste zajistili, že jste vždy umístěni do divize s podobně kvalifikovanými hráči.

  Warzone 2 M16 načítání nejlepších příloh a nastavení třídy

  Warzone 2 M16 Loadrout: M16 v zelené a černé camo, uvalený nad rozmazaným obrazem mapy Warzone 2

  Co je nejlepší Warzone 2 M16 načítání? M16 je velký Mac zbraní Call of Duty – je to známé, příjemné a zasáhne místo, když všechno ostatní selže. Naštěstí je Old spolehlivá zpět v moderní válce 2 a Warzone 2 v rozšíření. I když to není úplně Beamer, byl ve Verdansku, dobře vylepšené načítání může v Al Mazrah stále obdivovat.

  I když to nemusí být zcela řadí mezi nejlepší zbraně Warzone 2 a nejlepší možnosti útočné pušky Warzone 2 právě teď, M16 obdržel řadu buffů v náplavech Warzone 2 pro sezónu 1, což naznačuje, že vývojáři Infinity Ward a Raven Software jsou Udržování karet na svém výkonu. Jako možnost střední třídy je M16 skvělým společníkem v hasičských firmách bez ohledu na to, kde jste na mapě Warzone 2.

  Nejlepší načítání Warzone 2 M16

  Podle tvůrce Call of Duty „Haydz“ Nejlepší načítání Warzone 2 M16 právě teď:

  • Čenich: FTAC Castle Comp
  • Hlaveň: 14 ″ karabinová plášť
  • UnderBarrel: FSS Sharkfin 90
  • Zadní přilnavost: Sakin Zx Grip
  • Optický: SZ Lonewolf Optic

  Kompletní hrad FTAC, který se startuje s ústí, přidává k těm buffům sezónu 1 hrad FTAC M16. Kontrola zpětného rázu je také název hry, pokud jde o hlaveň. Zde se Haydz rozhodne pro 14 ″ karabín Shroud, který jej obchoduje za malý zásah do mobility a efektivního rozsahu poškození.

  Pod hlavně sedí FSS Sharkfin 90, což poskytuje příjemnou podporu zaměřené na nečinnost stability, i když celková zaměřování stability zasáhne ve prospěch kontroly zpětného rázu – pokud jde o zadní přilnavost – přilnavost Sakin Zx.

  Nakonec Haydz zabije na Optiku SZ Lonewolf a nazývá to den. Samozřejmě, pokud Lonewolf není podle vašeho vkusu, můžete se rozhodnout pro něco, co je v této kategorii více podle vašich představ, ať už je to Cronen Mini Red Dot nebo jinak.

  Thumbnail YouTube

  Nyní máte nejlepší načítání Warzone 2 M16 na ruce, je čas mluvit o třídě. Koneckonců, co dobré je zbraň bez vhodných výhod a vybavení, které jí pomůže zářit?

  Nastavení třídy Warzone 2 M16

  Pokud se rozhodnete spustit sekundární zbraň, vaše možnosti jsou docela rozmanité. Jako zbraň blízkého rozsahu vás M16 pokryla na většině vzdáleností. Pokud jste zvyklí provozovat SMG na blízkém dosahu, pak nejlepší dílčí načtení Warzone 2 Lachmann je vaším nejlepším přítelem.

  Naopak, pokud chcete zveřejnit na útesu a vzít potshots s odstřelovačem, pak buď naše nejlepší načítání Warzone 2 MCPR-300 nebo Best Warzone 2 SP-R 208 načtení bude vyhovovat vašim potřebám.

  Pokud jde o vybavení, na smrtící frontě jsme velcí fanoušci poplatků za vrtání za vyčištění nepřátel s holenou, zvláště když se používají v tandemu se senzorem srdečního rytmu v taktickém slotu.

  A konečně, pro výhody, Overkill je pro tuto druhou primární zbraň nutností, proto si vyzvedněte balíček specialista na zbraně. Ostatní výhody v nastavení nejsou nutně nejlepší pro sólovou hru, takže pokud jste šťastní, že jste bez toho druhého primárního.

  A to je vše, co potřebujete, abyste získali důvěryhodného M16 na šňupání za výlet v Al Mazrah. Pokud nakupujete kolem jiných útočných pušek, nemůžete se pokazit s našim nejlepším načítáním Warzone 2 Kastov 762 – zbraň, která nemá moc zpětného rázu.

  Více z načtení

  Aaron Down, když Aaron nestřílí prsty na nohou MW3 nebo ve Starfield Hole, zjistíte, že předstírají, že jsou v LOL Worlds v League of Legends, nebo si prožijte své dny nedělní ligy ve FC 24 (on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ Ony).